Μετάβαση σε περιεχόμενο

μωρακια αρχες του 2021


Recommended Posts

στις πριν 19 ώρες, ο/η Rainbow2303 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα, πειτε μου και οι δικοί σας συζυγοι πηγαίνουν σε όλες τις λακουβες στην οδήγηση; είμαι μέσα στο άγχος κάθε φορά... Σήμερα παλι ταρακουνηθηκαμε καλά.. Αχχχ ελπίζω να μην παθαινει κάτι το νινι από ανωμαλίες του δρόμου... 

Τιποτα απολυτως δε παθαινει !!!! :-))ε πες του χριστιανου να προσεχει αλλα ολοι το ιδιο ειναι ρε ,αντρες χαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κοριτσια; δεν ξερω αν ειμαι υπερβολικη κ αγχωνομαι αδικα, αλλα εχω βγαλει στο εσωτερικο του μηρου ενα εσωτερικο σπυρακι αρκετα μεγαλο, μαλλον τριχα θα εχει γυρισει, εχω βαλει 2 φορες κρεμουλα που ξερω οτι κανει κ εχει καπως ηρεμησει αλλα σκεφτομαι μηπως επρεπε να το πω του γιατρου; να ναι επικινδυνο;😕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Βρε κοριτσια; δεν ξερω αν ειμαι υπερβολικη κ αγχωνομαι αδικα, αλλα εχω βγαλει στο εσωτερικο του μηρου ενα εσωτερικο σπυρακι αρκετα μεγαλο, μαλλον τριχα θα εχει γυρισει, εχω βαλει 2 φορες κρεμουλα που ξερω οτι κανει κ εχει καπως ηρεμησει αλλα σκεφτομαι μηπως επρεπε να το πω του γιατρου; να ναι επικινδυνο;😕

Τι να σου πω βρε κοριτσάκι αν σε αγχώνει τόσο πολύ ρώτησε τον να ηρεμήσεις!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nefeliap είπε:

Τιποτα απολυτως δε παθαινει !!!! :-))ε πες του χριστιανου να προσεχει αλλα ολοι το ιδιο ειναι ρε ,αντρες χαχα 

Δεν έχεις και άδικο, οι άντρες στον κόσμο τους! Έχετε πάρει ζώνη αυτοκινήτου για εγκυμοσυνη? Το σκέφτομαι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Sweetie79 είπε:

Απλά αναρωτιόμουν τώρα που τσιτωνει η κοιλιά μήπως επηρεάζει η ένεση τα παιδιά!! 

Το ρώτησα και εγώ,,, όχι καμία σχέση., είναι πολύ μικρή η βελόνα να επηρεάσει τα μωράκια μας!!! ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια έχετε και εσείς προβλήμα με το φόρουμ; Προσπαθώ να γραψω και μ πετάει.,, και επίσης ενώ βλέπω ότι κάτι γράφεται δεν βλέπω τι παρά μόνο τα ονόματα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια ήθελα να σας ρωτήσω εάν νιώθετε κι εσείς χαμηλά πόνο πχ σαν να έχετε χτυπήσει στα κόκκαλα ή στους μύες. Έχω κάτι πονακια θα τα έλεγες και κράμπες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Ioann89 είπε:

Κορίτσια έχετε και εσείς προβλήμα με το φόρουμ; Προσπαθώ να γραψω και μ πετάει.,, και επίσης ενώ βλέπω ότι κάτι γράφεται δεν βλέπω τι παρά μόνο τα ονόματα! 

Διαβάζονται τα μηνύματά σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η nik_02 είπε:

Δεν έχεις και άδικο, οι άντρες στον κόσμο τους! Έχετε πάρει ζώνη αυτοκινήτου για εγκυμοσυνη? Το σκέφτομαι....

Τη ζώνη ναι, από πολύ νωρίς. Είναι πολύ καλή όταν οδηγείς. Ως συνοδηγός, οκ, δεν είναι απαραίτητη, καθώς κρατάς τη ζώνη να μην σε πιέζει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Ioann89 είπε:

Καλημερα κορίτσι μου!!! Εγώ κάνω.., 2-3 δάχτυλα περίπου απόσταση από τον αφαλό . Σε ενοχλούν Ε;; Και εμένα... και λίγο δυσκολεύομαι να τρυπήσω 

Έχετε μελανιές από τα τρυπήματα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Eiffel είπε:

Κορίτσια ήθελα να σας ρωτήσω εάν νιώθετε κι εσείς χαμηλά πόνο πχ σαν να έχετε χτυπήσει στα κόκκαλα ή στους μύες. Έχω κάτι πονακια θα τα έλεγες και κράμπες.

Κορίτσι Μ το έπαθα κ εγω κοντά στην 20 εβδομάδα πρώτη φορά όταν κουραζομουν σαν να με είχε χτυπήσει κάποιος εκεί μάλλον είναι από την κούραση κ που μεγαλώνει η λεκάνη. 23εβδομαδα τώρα κ πονάει σπάνια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Βρε κοριτσια; δεν ξερω αν ειμαι υπερβολικη κ αγχωνομαι αδικα, αλλα εχω βγαλει στο εσωτερικο του μηρου ενα εσωτερικο σπυρακι αρκετα μεγαλο, μαλλον τριχα θα εχει γυρισει, εχω βαλει 2 φορες κρεμουλα που ξερω οτι κανει κ εχει καπως ηρεμησει αλλα σκεφτομαι μηπως επρεπε να το πω του γιατρου; να ναι επικινδυνο;😕

Κατερίνα μου επειδή είχα μέρες να μπω τα διάβασα όλα μαζεμένα.την κούνια την πήρα κ εγώ από , Mothercare 150 που γίνεται κ κρεβάτακι νωρίς γιατί φοβήθηκα μην τελειώσει.λικνο πήρα από αλλού με 103 κ στρωματακι μέσα μαλακό που ενονεται με κρεβάτι.οσο για το σπυράκι είχα κ εγώ επειδή γύρισε τρίχα κ σε 5 μέρες έφυγε μόνο του.μην το πειράζεις μόνο κ μολυνθεί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dona90 είπε:

Κατερίνα μου επειδή είχα μέρες να μπω τα διάβασα όλα μαζεμένα.την κούνια την πήρα κ εγώ από , Mothercare 150 που γίνεται κ κρεβάτακι νωρίς γιατί φοβήθηκα μην τελειώσει.λικνο πήρα από αλλού με 103 κ στρωματακι μέσα μαλακό που ενονεται με κρεβάτι.οσο για το σπυράκι είχα κ εγώ επειδή γύρισε τρίχα κ σε 5 μέρες έφυγε μόνο του.μην το πειράζεις μόνο κ μολυνθεί.

Ποιο λικνο πηρες;; πολυ καλη η τιμη του!!

Ναι δεν το πειραζω τα φοβαμαι αυτα, ασε που ποναει κ δεν μπορω δλδ κ να θελα!! Πιστευω κ εγω θα φυγει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Eiffel είπε:

Κορίτσια ήθελα να σας ρωτήσω εάν νιώθετε κι εσείς χαμηλά πόνο πχ σαν να έχετε χτυπήσει στα κόκκαλα ή στους μύες. Έχω κάτι πονακια θα τα έλεγες και κράμπες.

Σε ποια βδομαδα εισαι κοριτσι μου θυμησε μου;; δεν μου χει τυχει κατι παρομοιο εμενα να σου πω την αληθεια!! Ρωτησες τον γιατρο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Eiffel είπε:

Κορίτσια ήθελα να σας ρωτήσω εάν νιώθετε κι εσείς χαμηλά πόνο πχ σαν να έχετε χτυπήσει στα κόκκαλα ή στους μύες. Έχω κάτι πονακια θα τα έλεγες και κράμπες.

Καλημερα!!! Ναι έχω 2 μέρες που πονάω αρκετά. Προχτες το βράδυ δεν κοινηθηκα και πήρα χτες την γιατρό, (Πονούσε το κόκαλο στην ηβική περιοχή και η μέση μ και σαν κ πονούς περιόδου όλα μαζεμένα) μου είπε πως ανοίγει η λεκάνη Και οφείλεται σε μια ορμόνη που ετοιμάζει το σώμα για τον τοκετό, το ένιωσα και χτες τι βράδυ αλλά όχι τόσο έντονα. Έτσι νιώθεις και εσυ; Σε ποια εβδομάδα είσαι; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ποιο λικνο πηρες;; πολυ καλη η τιμη του!!

Ναι δεν το πειραζω τα φοβαμαι αυτα, ασε που ποναει κ δεν μπορω δλδ κ να θελα!! Πιστευω κ εγω θα φυγει!

Αυτό είναι είναι 110 το πήρα μπερδεύτηκα.ελπιζω να βγει καλό.μαρεσε γιατί έχει στρώμα.ενω αλλά πιο ακρίβα δεν έχουν

Screenshot_2020-09-20-08-13-06-220_com.android.chrome.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Σε ποια βδομαδα εισαι κοριτσι μου θυμησε μου;; δεν μου χει τυχει κατι παρομοιο εμενα να σου πω την αληθεια!! Ρωτησες τον γιατρο;

24η

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Ioann89 είπε:

Καλημερα!!! Ναι έχω 2 μέρες που πονάω αρκετά. Προχτες το βράδυ δεν κοινηθηκα και πήρα χτες την γιατρό, (Πονούσε το κόκαλο στην ηβική περιοχή και η μέση μ και σαν κ πονούς περιόδου όλα μαζεμένα) μου είπε πως ανοίγει η λεκάνη Και οφείλεται σε μια ορμόνη που ετοιμάζει το σώμα για τον τοκετό, το ένιωσα και χτες τι βράδυ αλλά όχι τόσο έντονα. Έτσι νιώθεις και εσυ; Σε ποια εβδομάδα είσαι;

Ναι κι εγώ τους ίδιους πόνους, όπως λες μέση κ πονακια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Eiffel είπε:

Ναι και έχω και πολλές μελανιές.

Και εγώ.,,, και μερικές δορές φουσκώνει και λιγάκι.,, 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Eiffel είπε:

Ναι κι εγώ τους ίδιους πόνους, όπως λες μέση κ πονακια.

Λογικά φυσιολογικό είναι.,, μου είπε να μην πάρω ντεπον για να δούμε πως θα πάει ο πόνος,, εσυ μίλησες με τον γιατρό σου σου είπε κάτι άλλο; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Κοριτσια πως ειστε σημερα;;

Όλα καλά κορίτσι Μ περιμένω να πάω στον ενδοκρινολόγο να δούμε τι θα κάνουμε με τον διαβήτη για να ησυχάσω εσύ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...