Μετάβαση σε περιεχόμενο

μωρακια αρχες του 2021


Recommended Posts

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Mamaa35 είπε:

Πηγα στον γιατρό κοριτσάκια μου!τελικα όλα καλα!δεν είναι τπτ λέει!ειναι ακούσια απώλεια ούρων και υγρών!τουλαχιστον ηρέμησα και μου φύγε η ιδέα!!!

Μπραβο τελεια ολα καλα😊 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mamaa35 είπε:

Πηγα στον γιατρό κοριτσάκια μου!τελικα όλα καλα!δεν είναι τπτ λέει!ειναι ακούσια απώλεια ούρων και υγρών!τουλαχιστον ηρέμησα και μου φύγε η ιδέα!!!

Όλα καλά.,, μπράβο και στον . Γιατρό Που είπε να σε δει και να είσαι ήρεμη !! Κάνατε και υπέρηχο;;; Κορίτσια μου εγώ θα πάω για μέτρηση τραχήλου σήμερα!!!! Ελπίζω όλα να είναι καλα.,, 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Όλα καλά.,, μπράβο και στον . Γιατρό Που είπε να σε δει και να είσαι ήρεμη !! Κάνατε και υπέρηχο;;; Κορίτσια μου εγώ θα πάω για μέτρηση τραχήλου σήμερα!!!! Ελπίζω όλα να είναι καλα.,, 

Εύχομαι καλα αποτελέσματα!!! Ενδοκολπικα γίνεται η μετρηση; και εγω θα κάνω τη Παρασκευή και εχω αγχωθεί!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kallia13 είπε:

Εύχομαι καλα αποτελέσματα!!! Ενδοκολπικα γίνεται η μετρηση; και εγω θα κάνω τη Παρασκευή και εχω αγχωθεί!!! 

Σε ευχαριστώ πολύ!!! Ναι ενδοκολπικα, καλά αποτελέσματα και εσένα τότε!!! Τον έχεις ξανά μετρήσει; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ!!! Ναι ενδοκολπικα, καλά αποτελέσματα και εσένα τότε!!! Τον έχεις ξανά μετρήσει; 

Ενδοκολπικα όχι.... Στην αυχενικη μονο. Η γιατρος μου δεν με τρομαξε αλλα η γιατρος στο νοσοκομείο με θορυβησε και θα της πω να το κοιτάξουμε γιατι εχω αγχωθεί.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Kallia13 είπε:

Ενδοκολπικα όχι.... Στην αυχενικη μονο. Η γιατρος μου δεν με τρομαξε αλλα η γιατρος στο νοσοκομείο με θορυβησε και θα της πω να το κοιτάξουμε γιατι εχω αγχωθεί.. 

Τι σου είπε η γιατρός στο νοσοκομείο; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ioann89 είπε:

Τι σου είπε η γιατρός στο νοσοκομείο; 

Δεν με εξετασε... Με ρώτησε τη φαρμακα χρησιμοποιώ. Της ειπα οτι παίρνω προγεστερονη επειδή εχω κοντό τράχηλο. Μου ειπε οτι ειναι επικίνδυνο και μου είπε τι να προσεχω. Απλά μου έκανε εντύπωση που η γιατρος μου δεν με αγχωσε. Απλα μου ειπε οτι συνεχίζω κολπικη προγεστερονη γι αυτο το λόγο.. Ποσο ειναι αν επιτρέπεται η μετρηση σου; σε ποια εβδομάδα βρίσκεσαι; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Kallia13 είπε:

Δεν με εξετασε... Με ρώτησε τη φαρμακα χρησιμοποιώ. Της ειπα οτι παίρνω προγεστερονη επειδή εχω κοντό τράχηλο. Μου ειπε οτι ειναι επικίνδυνο και μου είπε τι να προσεχω. Απλά μου έκανε εντύπωση που η γιατρος μου δεν με αγχωσε. Απλα μου ειπε οτι συνεχίζω κολπικη προγεστερονη γι αυτο το λόγο.. Ποσο ειναι αν επιτρέπεται η μετρηση σου; σε ποια εβδομάδα βρίσκεσαι; 

2,8 . Εσένα;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Kallia13 είπε:

32.9mm

Παίρνεις προγεστερονη Ε;Εγώ παίρνω ένα χαπάκι κάθε βράδυ . Σου είπε ξεκούραση; Θεωρώ πως καλά είναι αφού είναι πάνω από 3. Αλλά εννοείται ότι λένε οι γιατροί,, μην παρεξηγηθώ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Παίρνεις προγεστερονη Ε;Εγώ παίρνω ένα χαπάκι κάθε βράδυ . Σου είπε ξεκούραση; Θεωρώ πως καλά είναι αφού είναι πάνω από 3. Αλλά εννοείται ότι λένε οι γιατροί,, μην παρεξηγηθώ 

Ναιι.. Απο την αρχή παίρνω προγεστερονη κολπικη. Θα το δω και τη παρασκευη... Ευχομαι να μη μου πει ξάπλα... Δεν μπορω... ☹️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Κορίτσια είμαστε στα ίδια!! Όλα καλά., αλλά ξεκούραση .μόνο τα απαραίτητα όχι βάρος όχι ορθοστασία! 

Μπραβο κοριτσακι μου!! Ολα καλα θα ειναι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Μπραβο κοριτσακι μου!! Ολα καλα θα ειναι!!

Ευχαριστώ κατερινακι μου!!! Ξέρεις πως είμαι από άγχος!!! Εύχομαι για όλες μας να είναι όλα καλά, να μας βοηθήσει η Παναγία  !! 🧿🧿🙏🏻🙏🏻🙏🏻😍😍😍α! Ρώτησα για το λαδακι και μου είπε ότι είναι καλό!!!! Και άοσμο και δεν έχει λαδίλα φουλ.,, αλλά λίγη ποσότητα.,,, Β επιπέδου ποτέ έχετε; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ioann89 είπε:

Ευχαριστώ κατερινακι μου!!! Ξέρεις πως είμαι από άγχος!!! Εύχομαι για όλες μας να είναι όλα καλά, να μας βοηθήσει η Παναγία  !! 🧿🧿🙏🏻🙏🏻🙏🏻😍😍😍α! Ρώτησα για το λαδακι και μου είπε ότι είναι καλό!!!! Και άοσμο και δεν έχει λαδίλα φουλ.,, αλλά λίγη ποσότητα.,,, Β επιπέδου ποτέ έχετε; 

Ολες μας κοριτσι μου μεσα στο αγχος ειμαστε, θελω να πιστευω οτι στο δευτερο θα ειμαστε πιο χαλαρες😊

Ααα ωραια τελεια, πως ειπες οτι το λενε;

Εγω Β εχω 30 του Σεπτεμβρη😊🙏🙏🧿🧿

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ολες μας κοριτσι μου μεσα στο αγχος ειμαστε, θελω να πιστευω οτι στο δευτερο θα ειμαστε πιο χαλαρες😊

Ααα ωραια τελεια, πως ειπες οτι το λενε;

Εγω Β εχω 30 του Σεπτεμβρη😊🙏🙏🧿🧿

 

9993981B-1243-4D80-9744-D5430F54050A.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ολες μας κοριτσι μου μεσα στο αγχος ειμαστε, θελω να πιστευω οτι στο δευτερο θα ειμαστε πιο χαλαρες😊

Ααα ωραια τελεια, πως ειπες οτι το λενε;

Εγω Β εχω 30 του Σεπτεμβρη😊🙏🙏🧿🧿

Στην αρχή μου έλεγε η γιατρός μόλις το καταλαβαίνεις θα ηρεμήσεις.,,, τώρα λέει άσε κατάλαβα στο δεύτερο θα χαλαρώσεις,,, 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Ioann89 είπε:

Κορίτσια είμαστε στα ίδια!! Όλα καλά., αλλά ξεκούραση .μόνο τα απαραίτητα όχι βάρος όχι ορθοστασία! 

Μπραβο κοπελα μου!!! Πολυ χαρηκα!!! 💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Ioann89 είπε:

Κορίτσια είμαστε στα ίδια!! Όλα καλά., αλλά ξεκούραση .μόνο τα απαραίτητα όχι βάρος όχι ορθοστασία! 

Μπράβο κοπέλα μου!! Τέλεια νέα!! Με λίγη προσοχή όλα θα πάνε καλά!! Προσπάθησε όμως να αποβάλλεις το άγχος όσο γίνεται. Δεν κανεις καλό ούτε στο μωρό ούτε και σε σένα. Αν διαβάζουμε στο ιντερνετ και βρίσκουμε την περίπτωση της περίπτωσης ω περίπτωση απλά θα τρελαθούμε!!! Εδώ που έχουμε φτάσει θεωρητικά είμαστε σε πολύ καλό δρόμο και με τις καλύτερες προδιαγραφές!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Ioann89 είπε:

Στην αρχή μου έλεγε η γιατρός μόλις το καταλαβαίνεις θα ηρεμήσεις.,,, τώρα λέει άσε κατάλαβα στο δεύτερο θα χαλαρώσεις,,, 😂😂😂

Χαχαχα μας πηρανε χαμπαρι ασε δε το σωζουμε😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Μπράβο κοπέλα μου!! Τέλεια νέα!! Με λίγη προσοχή όλα θα πάνε καλά!! Προσπάθησε όμως να αποβάλλεις το άγχος όσο γίνεται. Δεν κανεις καλό ούτε στο μωρό ούτε και σε σένα. Αν διαβάζουμε στο ιντερνετ και βρίσκουμε την περίπτωση της περίπτωσης ω περίπτωση απλά θα τρελαθούμε!!! Εδώ που έχουμε φτάσει θεωρητικά είμαστε σε πολύ καλό δρόμο και με τις καλύτερες προδιαγραφές!! 

Σίγουρα έχεις δίκαιο!!!! Πρέπει να αποβάλλω το άγχος αλλά είναι και οι συνθήκες, . Αυτό με τον τράχηλο είναι συχνό φαινόμενο,,, και επειδή είχα κάνει επέμβαση στον τράχηλο το είχαμε με την γιατρό στο πίσω μέρος του μυαλού,! Μια χαρά θα πάνε όλα για όλες μας!!! Θετικές σκέψεις!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια.. Πηγα και εγω σημερα στο γιατρο, ολα καλα δοξασι ο θεος. Το μονο που είδε στον υπερυχο ειναι οτι κανω συσπάσεις και μου αύξησε το μαγνησιο. Ευτυχως ο τραχηλος ειναι σε καλα επίπεδα... 🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Kallia13 είπε:

Καλημερα κοριτσια.. Πηγα και εγω σημερα στο γιατρο, ολα καλα δοξασι ο θεος. Το μονο που είδε στον υπερυχο ειναι οτι κανω συσπάσεις και μου αύξησε το μαγνησιο. Ευτυχως ο τραχηλος ειναι σε καλα επίπεδα... 🙏🙏🙏

Τέλεια κοπέλα μου!!!! Όλα καλά!!!! 😍😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Kallia13 είπε:

Καλημερα κοριτσια.. Πηγα και εγω σημερα στο γιατρο, ολα καλα δοξασι ο θεος. Το μονο που είδε στον υπερυχο ειναι οτι κανω συσπάσεις και μου αύξησε το μαγνησιο. Ευτυχως ο τραχηλος ειναι σε καλα επίπεδα... 🙏🙏🙏

Μπραβο κοριτσι μου μια χαρα😊🙏🧿

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου.,,. Σήμερα στα καλά κάθουμενα ένιωσα το στήθος μου υγρό,,, κοίταξα και είχε ένα διαφανές υγρό .,,Έχει τύχει σε καμία τόσο νωρίς ; Μου είπε η γιατρός ότι είναι πρώτο γάλα και να μην το πειράζω,γίνεται από το μέσο της εγκυμοσυνης και είναι η προετοιμασία από τους γαλακτοφορία αδένες.. Διάβασα (λάθος μεγάλο) Και έλεγε για πρόωρο τοκετό,,, προσπαθώ απλά να το βγάλω από το μυαλό μου για να είμαι χαλαρή, απλά σκέφτομαι μήπως αυτό που νιώθω δεν είναι το μωρό αλλά συσπάσεις; Η κοιλιά μου δεν σκληραίνει πάντως, ήθελα να το μοιραστώ μαζί σας να νιώσω καλύτερα.,, σορυ αν σας πρήζω κάθε μετά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
    • Στο πλάι κοιμάμαι αλλά γυριζω στον ύπνο μου ανασκελα δεν το καταλαβαίνω 🤷‍♀️ μια χαρά πας από τα πράγματα του μωρού μαζεύονται σιγά σιγά 😊 πιστευω για τώρα δεν θα χρειαστεί να πάρεις και πολλά μετά όταν γεννήσεις θα κανείς και τις υπόλοιπες αγορές σου βλέποντας και κάνοντας 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...