Μετάβαση σε περιεχόμενο

μωρακια αρχες του 2021


Recommended Posts

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Κοριτσια σημερα με εχει πιασει η μεση μου σαν να πιαστηκα, το εχει παθει καμια σας;😕 τα καφε εχουν εξαφανιστει σχεδον τελειως παντως, ευτυχως!!

Μηπως εχεις κανέναν ανεμιστήρα, ή παράθυρο ανοιχτό όταν κοιμάσαι; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kallia13 είπε:

Μηπως εχεις κανέναν ανεμιστήρα, ή παράθυρο ανοιχτό όταν κοιμάσαι; 

Οχι τπτ!! Εχθες βεβαια ο αντρας μου ξεχασε να βαλει χρονο στο ερκοντισιον κ δουλευε μεχρι αργα, λες να μου την εκανε αυτο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Οχι τπτ!! Εχθες βεβαια ο αντρας μου ξεχασε να βαλει χρονο στο ερκοντισιον κ δουλευε μεχρι αργα, λες να μου την εκανε αυτο;

Πολύ πιθανόν... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Οχι τπτ!! Εχθες βεβαια ο αντρας μου ξεχασε να βαλει χρονο στο ερκοντισιον κ δουλευε μεχρι αργα, λες να μου την εκανε αυτο;

Κοριτσάκι μου μπορεί από αυτό ,,, αλλά και εμένα με πονάει η μέση μου.,, η γιατρός είπε ότι αλλάζει το σώμα και για αυτό ,,, άρα λίγο το ένα λίγο το άλλο για αυτό είσαι έτσι!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλησπέρα.,.. είμαι σε φάση μετακόμισης .,, ακόμη δεν τακτοποιηθήκαμε .,,, και χτες με έπιασε δυσφορία από την ζεστη.,,, μετά Με έπιασαν νεύρα (δεν μπορώ αλλη ανακατωσούρα με έχουν πιάσει νευρααααα) μάλωσα με τον άντρα μου (σήμερα που ηρέμησα νομίζω πως εγώ έφταιγα αλλά δεν θα το παραδεχτώ ποτέ 😂😂) και μετά μ έπιασαν κλάματα ένας τρελός πονοκέφαλος και σαν να κόπηκαν τα πόδια μ.., κοιμήθηκα από τις 9 το βράδυ και σήμερα είμαι μια χαρά.., λέτε να έκανα κακό στο μωράκι μου;;; Να πάρω την γιατρό η θα με περάσει για τρελή;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα.,.. είμαι σε φάση μετακόμισης .,, ακόμη δεν τακτοποιηθήκαμε .,,, και χτες με έπιασε δυσφορία από την ζεστη.,,, μετά Με έπιασαν νεύρα (δεν μπορώ αλλη ανακατωσούρα με έχουν πιάσει νευρααααα) μάλωσα με τον άντρα μου (σήμερα που ηρέμησα νομίζω πως εγώ έφταιγα αλλά δεν θα το παραδεχτώ ποτέ 😂😂) και μετά μ έπιασαν κλάματα ένας τρελός πονοκέφαλος και σαν να κόπηκαν τα πόδια μ.., κοιμήθηκα από τις 9 το βράδυ και σήμερα είμαι μια χαρά.., λέτε να έκανα κακό στο μωράκι μου;;; Να πάρω την γιατρό η θα με περάσει για τρελή;;; 

Όχι κορίτσι μου. Απλά κουράστηκες και με τη ζέστη είναι δύσκολα. Εγώ στο φούρνο πήγα το πρωί, δεν είχαν κλιματισμό και σχεδόν λιποθύμισα.. Θέλει προσοχή, όσο το δυνατόν λιγότερη κούραση και δροσιά!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η annie! είπε:

Όχι κορίτσι μου. Απλά κουράστηκες και με τη ζέστη είναι δύσκολα. Εγώ στο φούρνο πήγα το πρωί, δεν είχαν κλιματισμό και σχεδόν λιποθύμισα.. Θέλει προσοχή, όσο το δυνατόν λιγότερη κούραση και δροσιά!! 

Σ ευχαριστώ για την απάντηση .,,, ❤️❤️Αυτό προσπαθώ.,,, αλλά με το παραμικρό ζεσταίνομαι και κουράζομαι.,,, αγχώθηκα που ένιωθα τόσο χαλια χτες.,, 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα.,.. είμαι σε φάση μετακόμισης .,, ακόμη δεν τακτοποιηθήκαμε .,,, και χτες με έπιασε δυσφορία από την ζεστη.,,, μετά Με έπιασαν νεύρα (δεν μπορώ αλλη ανακατωσούρα με έχουν πιάσει νευρααααα) μάλωσα με τον άντρα μου (σήμερα που ηρέμησα νομίζω πως εγώ έφταιγα αλλά δεν θα το παραδεχτώ ποτέ 😂😂) και μετά μ έπιασαν κλάματα ένας τρελός πονοκέφαλος και σαν να κόπηκαν τα πόδια μ.., κοιμήθηκα από τις 9 το βράδυ και σήμερα είμαι μια χαρά.., λέτε να έκανα κακό στο μωράκι μου;;; Να πάρω την γιατρό η θα με περάσει για τρελή;;; 

Ααχ κ εγω το χω περασει αυτο 2-3 φορες, νομιζω οτι σε αυτη τη φαση νιωθουμε τη ζεστη περισσοτερη απ οτι ειναι και σε συνδιασμο με τις ναυτιες ειναι πραγματικα πολυ κουραστικο!! Μην αγχωνεσαι δεν επαθε τπτ το μωρακι σου ολα καλα ειναι😊🌺

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Ioann89 είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα.,.. είμαι σε φάση μετακόμισης .,, ακόμη δεν τακτοποιηθήκαμε .,,, και χτες με έπιασε δυσφορία από την ζεστη.,,, μετά Με έπιασαν νεύρα (δεν μπορώ αλλη ανακατωσούρα με έχουν πιάσει νευρααααα) μάλωσα με τον άντρα μου (σήμερα που ηρέμησα νομίζω πως εγώ έφταιγα αλλά δεν θα το παραδεχτώ ποτέ 😂😂) και μετά μ έπιασαν κλάματα ένας τρελός πονοκέφαλος και σαν να κόπηκαν τα πόδια μ.., κοιμήθηκα από τις 9 το βράδυ και σήμερα είμαι μια χαρά.., λέτε να έκανα κακό στο μωράκι μου;;; Να πάρω την γιατρό η θα με περάσει για τρελή;;; 

Κορίτσι μμ όλα θα είναι καλά οι ορμόνες είναι άτιμο πράγμα κ εγώ μια γελάω κ μια κλαίω.κ μετά τύψεις μήπως έπαθε τπτ το μωρό από την στεναχώρια.ολα καλά είναι όμως εγώ όταν έχω νεύρα πηγαίνω κ ξαπλώνω 5 λεπτά μέχρι να με περάσει . υπομονή σε όλες!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια τι κανετε;; 13.30 εχω ραντεβου με τον γιατρο κ με εχει φαει το αγχος ολη μερα😓 σκεφτομαι μην ακουσω τπτ κακο που ειχα δει 2 μερες τα καφε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Κοριτσια τι κανετε;; 13.30 εχω ραντεβου με τον γιατρο κ με εχει φαει το αγχος ολη μερα😓 σκεφτομαι μην ακουσω τπτ κακο που ειχα δει 2 μερες τα καφε!!

Όλα καλά θα είναι κορίτσι μ!!!! Περιμένουμε τα νέα σου!!!!! 🧿🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Κοριτσια τι κανετε;; 13.30 εχω ραντεβου με τον γιατρο κ με εχει φαει το αγχος ολη μερα😓 σκεφτομαι μην ακουσω τπτ κακο που ειχα δει 2 μερες τα καφε!!

Με το καλό να μας πεις τα νέα!!! Όλα μια χαρά θα είναι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Κοριτσια τι κανετε;; 13.30 εχω ραντεβου με τον γιατρο κ με εχει φαει το αγχος ολη μερα😓 σκεφτομαι μην ακουσω τπτ κακο που ειχα δει 2 μερες τα καφε!!

Περιμένουμε ευχάριστα νεακια θα έχει μεγαλώσει το μωράκι σου μην ανησυχείς!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου, τι κάνετε; ελπίζω όλες να είστε καλά. 

Θέλω τα φώτα σας. Θέλω να φάω σαν τρελή ceasar σαλάτα. Δε μπορώ να φάω απ έξω εννοείται για ευνόητους λόγους και έχω αποφασίσει να τη φτιάξω εγώ. Σκεφτόμουν την σάλτσα της ceasar την έτοιμη που πουλάνε στα μάρκετ. Αλλά δε ξέρω, φοβάμαι μήπως έχει Αυγά. Γνωρίζετε; επιτρέπετε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Κοριτσια τι κανετε;; 13.30 εχω ραντεβου με τον γιατρο κ με εχει φαει το αγχος ολη μερα😓 σκεφτομαι μην ακουσω τπτ κακο που ειχα δει 2 μερες τα καφε!!

Κορίτσι μου όλα θα είναι τέλεια. Περιμένουμε τα νέα σου 🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Kallia13 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου, τι κάνετε; ελπίζω όλες να είστε καλά. 

Θέλω τα φώτα σας. Θέλω να φάω σαν τρελή ceasar σαλάτα. Δε μπορώ να φάω απ έξω εννοείται για ευνόητους λόγους και έχω αποφασίσει να τη φτιάξω εγώ. Σκεφτόμουν την σάλτσα της ceasar την έτοιμη που πουλάνε στα μάρκετ. Αλλά δε ξέρω, φοβάμαι μήπως έχει Αυγά. Γνωρίζετε; επιτρέπετε;

αν εχει παστεριωμενο κροκο αυγου κανει δες το στα συστατικα πισω απο την συσκευασια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Penny89 είπε:

αν εχει παστεριωμενο κροκο αυγου κανει δες το στα συστατικα πισω απο την συσκευασια

Τέλεια. Σε ευχαριστω πολυ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kallia13 είπε:

Τέλεια. Σε ευχαριστω πολυ! 

φυσικα ρωτα με και τον γιατρο μας παντα ακομα και να στο λεω παντα το γιατρο μας ακομα και γθα αυτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Penny89 είπε:

φυσικα ρωτα με και τον γιατρο μας παντα ακομα και να στο λεω παντα το γιατρο μας ακομα και γθα αυτα

Μου έχει πει τι να προσέξω... Δε μου έχει αναφέρει βέβαια μαγιονέζες και τέτοια. Μου είπε μόνο ότι τα περισσότερα προϊόντα (Τυρί, γαλα) στα μάρκετ είναι οκ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Kallia13 είπε:

Μου έχει πει τι να προσέξω... Δε μου έχει αναφέρει βέβαια μαγιονέζες και τέτοια. Μου είπε μόνο ότι τα περισσότερα προϊόντα (Τυρί, γαλα) στα μάρκετ είναι οκ. 

ναι ειναι οκ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια τωρα γυρισα γτ ειχε εκτακτο χειρουργειο και πηγα πιο αργα!! Ολα καλα ειναι δοξα το Θεο αλλα εχω μια μικρη αποκολληση και γι αυτο ειδα το αιμα μαλλον!! Αλλα ειναι μικρη και δεν ειναι επικυνδινη προς το παρον, αλλα πρεπει να προσεχω κ οσο μπορω να μην κανω πραμα!! Σε 15 μερες μου εκλεισε να κανω την αυχενικη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Κοριτσια τωρα γυρισα γτ ειχε εκτακτο χειρουργειο και πηγα πιο αργα!! Ολα καλα ειναι δοξα το Θεο αλλα εχω μια μικρη αποκολληση και γι αυτο ειδα το αιμα μαλλον!! Αλλα ειναι μικρη και δεν ειναι επικυνδινη προς το παρον, αλλα πρεπει να προσεχω κ οσο μπορω να μην κανω πραμα!! Σε 15 μερες μου εκλεισε να κανω την αυχενικη!!

Αφού δεν είναι κάτι που τον ανησυχεί όλα καλά κορίτσι μου👌☺️ άκου τον γιατρό σου και όλα θα είναι τέλεια... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kardoula1991 είπε:

Αφού δεν είναι κάτι που τον ανησυχεί όλα καλά κορίτσι μου👌☺️ άκου τον γιατρό σου και όλα θα είναι τέλεια... 

Ναι δεν ειναι κατι ανησυχητικο για την ωρα!! Δοξα το Θεο🙏 κοντεψα να σκασω!! Ξαπλα τωρα😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια.. Εύχομαι να είστε όλες καλά και όλα τα σπορακια επίσης😍😍

Εγω μπήκα στην 8η βδομάδα και νομίζω τα συμπτώματα ήδη υποχωρούν.. Έχει 3 μέρες δεν έχω πονακια και βασικά αν εξαιρέσεις το στήθος που με το άγγιγμα πονάει δεν έχω τίποτα..ευχομαι να είναι όλα καλά.. Στον γιατρό θα πάμε σε 3 βδομάδες περίπου πάλι για να κλείσουμε και την αυχενική, εάν όλα είναι καλά.. Που θα είναι☺️☺️☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Kardoula1991 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια.. Εύχομαι να είστε όλες καλά και όλα τα σπορακια επίσης😍😍

Εγω μπήκα στην 8η βδομάδα και νομίζω τα συμπτώματα ήδη υποχωρούν.. Έχει 3 μέρες δεν έχω πονακια και βασικά αν εξαιρέσεις το στήθος που με το άγγιγμα πονάει δεν έχω τίποτα..ευχομαι να είναι όλα καλά.. Στον γιατρό θα πάμε σε 3 βδομάδες περίπου πάλι για να κλείσουμε και την αυχενική, εάν όλα είναι καλά.. Που θα είναι☺️☺️☺️

Με το καλο να πατε και να ειναι ολα καλα και στην αυχενικη επισης😊 κ εμενα γυρω στην 8η ειχαν ελαττωθει πολυ τα συμπτωματα και ειχα ανησυχησει αλλα την επομενη εβδομαδα επανηλθαν το ιδιο παλι😅 ολα καλα🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια μου γλυκά! Σας ευχαριστώ τοοοοοσο πολύ για τα θετικά σας μνμ..δε μπορεί μέρα από όλα αυτά σίγουρα θα πιάσω!!!!!Μετά από μια μεγααααλη μέρα επιτέλους ήρθε η ώρα της χαλάρωσης κ να σας πω και τι είδαμε σήμερα στον γιατρό! Είδαμε λοιπόν πως το ένα ωοθηλακιο που είχα την 7η μέρα στα 15 χιλιοστά,σήμερα είναι 25 κ είναι κυστικό...αλλά έχω αλλά 3!!! 17-18-19 χιλιοστά!! Οπότε με το καλό πάμε την Μ.Δευτερα για σπερματεγχυση!!! Χάρηκα και ανακουφιστηκα είναι η αλήθεια!    
    • Κορίτσι μου έτσι σε θέλω να είσαι θετική ! Φίλη μου 34 χρονων όπου θα έμπαινε σε πρόωρη  εμμηνόπαυση στην 2η εξωσωματικη εμεινε έγκυος και έχει μια πανέμορφη μπεμπουλα 9 μηνων🥰 να κανεις τις απαραίτητες ενέργειες και να ξερεις ότι υπάρχουν παρά πολλοί τρόποι! Πάντως να ξερεις πως η σπερματεγχυνση είναι πολύ απλή διαδικασία ! Κανεις διεγερση παρακολούθησε με υπερήχους και συγκεκριμένη μέρα που θα ορίσει ο γυναικολόγος κανεις την σπερματεγχυνση ! Εγώ πρώτα ο θεος μάλλον τον Ιούνιο θα κάνω την Τρίτη μου σπερματεγχυνση🙏  ευχομαι κορίτσι μου πολύ συντομα να μας πεις και εσυ τα χαρμοσυνα 🥰
    • Μας βλέπω όλο για φαγητά να λέμε 😄😄 Να πάνε όλα καλά να τρώω μετά του σκασμού! Αυτό λέω στον άντρα μου, θέλω μια φορά να φάω έτσι να σκάσω από το φαγητό 😄😄 Άσχετο, πήγαμε σήμερα να δούμε για κούνια και συρταριέρα γτ δεν έχουμε κάποιον να μας δώσει δυστυχώς.. Μας άρεσαν δύο κούνιες αλλά η μία διπλάσια τιμή από την άλλη..Η ακριβή μας είπε ότι ήταν από ξύλο οξιάς και η οικονομική από mdf. Η αλήθεια είναι ότι η οικονομική πέραν από την τιμή της μας άρεσε  πιο πολύ και σαν σχέδιο, πειράζει λέτε που είναι από mdf? Θα εκπέμπει βλαβερές ουσίες κτλ;
    • Γειά σου κορίτσι μου, φυσικά κ επιτρέπεται..έχω μια πρόωρη γήρανση ωοθηκών.🥺🥺🥺 Είμαι 38 χρόνων και το ξέρω αυτό απ τα 34, που ήταν και η 1η φορά που κάναμε κουβέντα με τον γιατρό μου για το εάν θέλω να αποκτήσω παιδί. Εκείνη την περίοδο δεν ήμουν σε τέτοια φάση και η αλήθεια είναι ότι όταν το έμαθα μου κόπηκαν λίγο τα πόδια..😟☹️ Τέλος πάντων μην στα πολυλογώ.. Η μία μου ωοθήκη δείχνει αρκετά γερασμένη και δεν κάνει αυγουλακια ενώ η άλλη κάνει αλλά μάλλον όχι και πολύ καλά (τουλάχιστον αυτό επιβεβαίωσαν κ οι ορμονολογικες που έκανα). Γιαυτό λέω ότι δεν ξέρω τι ελπίδες έχω, αλλά σίγουρα θέλω να κάνω τις απαραίτητες ενέργειες για να βοηθήσω όσο μπορώ την κατάσταση. Επίσης πόσο πολύ χάρηκα που μοιράστηκες μαζί μας την δική σου εμπειρία με την σπερματεγχυση γιατί είναι κ αυτό στα άμεσα πλάνα μου. 
    • Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου❤️και σε εσενα εύχομαι πολύ συντομα μα έρθει το μωρακι σου🙏❤️ η αλήθεια είναι πως  είναι πολύ θετικο που κάνω συλληψη έστω και με σπερματεγχυνση 🙏 μέσα στο καλοκαιρι θα κάνω πάλι σπερματεγχυνση καθώς μου έδωσε το οκ ο γιατρός ! Θα του πω αν είναι να την κάνω τον Ιούνιο πρώτα ο θεος🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...