Μετάβαση σε περιεχόμενο

μωρακια αρχες του 2021


Recommended Posts

Να ρωτήσω ρε κορίτσια το βράδυ τα αλλάζετε πάνα τα μωρουλια σας?εμένα άμα την αλλάξω ξυπνάει.

Επίσης άσχετο για βάφτιση ξεκινήσατε ν κοιτάτε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Dona90 είπε:

Εμένα δεν ζητάει ρε γμτ.μονο ανά την κρατάω θα γυρίσει προς το στήθος!! έχεις δίκιο απλά περιμένω να φύγει αυτό το άλμα μπας κ ηρεμισουμε κ μετά βλέπουμε.

Αν την αφήσεις δεν θα κλαψει για να φάει κάποια στιγμή;; Εντάξει κ εμένα δεν κανει όπως μωρο μωρο που έτρωγε τα χέρια πχ αλλα γκρινιάζει όταν πειναει πια κ δεν κάνω κίνηση εγω😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Dona90 είπε:

Να ρωτήσω ρε κορίτσια το βράδυ τα αλλάζετε πάνα τα μωρουλια σας?εμένα άμα την αλλάξω ξυπνάει.

Επίσης άσχετο για βάφτιση ξεκινήσατε ν κοιτάτε?

Εγω δεν την αλλάζω, μόνο σε περίπτωση που θηλάσει κ κανει κακα της!! Γιατί κ εμένα ξυπνάει!! 

Για βαφτιση κ εμείς τωρα θα κοιτάξουμε λέμε για του χρόνου μαζι με τον θρησκευτικό πρώτα ο Θεός!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Dona90 είπε:

Κάθε πόση ώρα δίνεις ??

Κανείς πολλούς θηλασμού ς ?Το σκέφτομαι πολύ έντονα αλλά κάθε φορά λέω λιγο ακόμα λίγο ακόμα!

Τώρα που ειμαστε στο αλμα η στην φάση αφαγίας δεν ξέρω δίνω κάθε 2 ώρες και το τρώει πολύ καλύτερα από όταν έδινα στις 3 και 4 ώρες που περίμενα να ζητήσει ,,, ούτε εμένα ζητάει.,, λες και το φαγητό δεν υπάρχει πια ,,, μάλλον από το άλμα είναι .,, 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Dona90 είπε:

Να ρωτήσω ρε κορίτσια το βράδυ τα αλλάζετε πάνα τα μωρουλια σας?εμένα άμα την αλλάξω ξυπνάει.

Επίσης άσχετο για βάφτιση ξεκινήσατε ν κοιτάτε?

Αγάπη εγώ αλλάζω πριν πάμε για ύπνο και το πρωί που θα ξυπνήσει.,,  

αχ αυτή η βάφτιση.... λέγαμε η για Ιούνη η για Σεπτέμβρη.,, αλλά ακόμη δεν μπορέσαμε να βρούμε φωτογράφο.., εσείς; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Αν την αφήσεις δεν θα κλαψει για να φάει κάποια στιγμή;; Εντάξει κ εμένα δεν κανει όπως μωρο μωρο που έτρωγε τα χέρια πχ αλλα γκρινιάζει όταν πειναει πια κ δεν κάνω κίνηση εγω😜

Μόνο για τον ύπνο κλαίει κ μετά ξυπνάει επειδή πεινάει κ τρώει κανονικά μισό κοιμισμένη

στις πριν 12 ώρες, ο/η Ioann89 είπε:

Τώρα που ειμαστε στο αλμα η στην φάση αφαγίας δεν ξέρω δίνω κάθε 2 ώρες και το τρώει πολύ καλύτερα από όταν έδινα στις 3 και 4 ώρες που περίμενα να ζητήσει ,,, ούτε εμένα ζητάει.,, λες και το φαγητό δεν υπάρχει πια ,,, μάλλον από το άλμα είναι .,, 

Άντε να τελειώσει να δω τι  γίνεται.

στις πριν 12 ώρες, ο/η Ioann89 είπε:

Αγάπη εγώ αλλάζω πριν πάμε για ύπνο και το πρωί που θα ξυπνήσει.,,  

αχ αυτή η βάφτιση.... λέγαμε η για Ιούνη η για Σεπτέμβρη.,, αλλά ακόμη δεν μπορέσαμε να βρούμε φωτογράφο.., εσείς; 

Εμείς Αυγούστο λέμε αλλά τότε δεν έχω κανονίσει ούτε εκκλησία ούτε νονά δεν έχουμε . περιμένει μίνι η κολλητή Μ κ δεν θα νολεψει τελικά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 28/4/2021 at 7:29 ΜΜ, ο/η Dona90 είπε:

Μόνο για τον ύπνο κλαίει κ μετά ξυπνάει επειδή πεινάει κ τρώει κανονικά μισό κοιμισμένη

Άντε να τελειώσει να δω τι  γίνεται.

Εμείς Αυγούστο λέμε αλλά τότε δεν έχω κανονίσει ούτε εκκλησία ούτε νονά δεν έχουμε . περιμένει μίνι η κολλητή Μ κ δεν θα νολεψει τελικά

Και εμείς λέγαμε για Ιούνιο και ο νονός μας θα παντρευόταν Μάιο αλλά λόγω κατάστασης θα παντρευτούν Σεπτέμβρη όποτε και εμείς μάλλον Σεπτέμβρη.,, πως είστε ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Και εμείς λέγαμε για Ιούνιο και ο νονός μας θα παντρευόταν Μάιο αλλά λόγω κατάστασης θα παντρευτούν Σεπτέμβρη όποτε και εμείς μάλλον Σεπτέμβρη.,, πως είστε ;

Ένα πανηγύρι μια κλαίμε μια γελάμε.αλλαωηρυε η μαμά Μ που έχει να την δει από 1 μηνών κ είμαι πολύ χαρούμενη.εσεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Dona90 είπε:

Ένα πανηγύρι μια κλαίμε μια γελάμε.αλλαωηρυε η μαμά Μ που έχει να την δει από 1 μηνών κ είμαι πολύ χαρούμενη.εσεις?

Όπως τα λες.,, εκεί που γελάμε πατάει κάτι κλάματα.,,, ασταμάτητα .,, μια μου τρώει πολύ μια δεν τρώει σχεδόν καθόλου.,, με βοήθησε πολύ που δίνω πιο συχνά τα γεύματα η αλήθεια είναι... αλήθεια.,,· αχ να περάσετε τέλεια.,, τι είπε; Πως την είδε την μικρή; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Ioann89 είπε:

Όπως τα λες.,, εκεί που γελάμε πατάει κάτι κλάματα.,,, ασταμάτητα .,, μια μου τρώει πολύ μια δεν τρώει σχεδόν καθόλου.,, με βοήθησε πολύ που δίνω πιο συχνά τα γεύματα η αλήθεια είναι... αλήθεια.,,· αχ να περάσετε τέλεια.,, τι είπε; Πως την είδε την μικρή; 

Τρελάθηκε αλλο παιδί βλέπει αφού θέλω να την κοιμισω κ μου λέει αστην να παίξουμε λίγο .. χαχαχχαχ αλλά μετά αρχίζει η γκρίνια της κ καταλαβαίνει τι παίρναμε.ειναι κ το πρώτο εγγόνι οπότε καταλαβαίνεις.εσεις τι κάνετε?θα δείτε κανένα συγγενή?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Dona90 είπε:

Τρελάθηκε αλλο παιδί βλέπει αφού θέλω να την κοιμισω κ μου λέει αστην να παίξουμε λίγο .. χαχαχχαχ αλλά μετά αρχίζει η γκρίνια της κ καταλαβαίνει τι παίρναμε.ειναι κ το πρώτο εγγόνι οπότε καταλαβαίνεις.εσεις τι κάνετε?θα δείτε κανένα συγγενή?

Εμείς με γιαγιάδες -παππούδες είμαστε σχετικά κοντά.,, όποτε τον βλέπουν.,, θα βρεθούμε ναι να ψήσουμε μαζί ... και μόνο απο την χαρά σου που είναι η μανούλα σου εκεί φαντάζομαι θα νιώθεις πιο ξεκούραστη ! Έστρωσε η μικρή Ε; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 27/4/2021 at 10:55 ΜΜ, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Εγω προσωπικά όχι, δεν ξέρω φοβαμαι θεωρώ ότι δεν είναι τεσταρισμενα όπως πρέπει γι αυτο βγαίνουν συνέχεια κ άλλες παρενέργειες!! Δεν ξέρω ειλικρινά, προς το παρόν πάντως όχι, στο μέλλον ίσως!

Εγώ περιμένω να περάσουν οι 3 μήνες από τη στιγμή που νόσησα κ θα παω τρέχοντας για το εμβόλιο. Ο παιδίατρος μου είπε οκ για το θηλασμό.

στις On 28/4/2021 at 6:25 ΠΜ, ο/η Dona90 είπε:

Κάθε πόση ώρα δίνεις ??

Κανείς πολλούς θηλασμού ς ?Το σκέφτομαι πολύ έντονα αλλά κάθε φορά λέω λιγο ακόμα λίγο ακόμα!

 

στις On 28/4/2021 at 6:44 ΠΜ, ο/η Dona90 είπε:

Να ρωτήσω ρε κορίτσια το βράδυ τα αλλάζετε πάνα τα μωρουλια σας?εμένα άμα την αλλάξω ξυπνάει.

Επίσης άσχετο για βάφτιση ξεκινήσατε ν κοιτάτε?

Εγώ τα θηλάζω 5-6 φορές τη μέρα. Κατά τη διάρκεια της ημέρας τρώνε γύρω στις 3.30-5 ώρες το πολύ κ το βράδυ στις 6-8 ώρες ανάλογα. Όταν ξυπνήσουν για να θηλάσουν θα τα αλλάξω ναι. Βάπτιση κλείσαμε για τον Ιούλιο, έκλεισα στολισμό, φωτογράφο κ μακιγιέρ. Δεν έχω ασχοληθεί με τίποτα άλλο ακόμα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Εγώ περιμένω να περάσουν οι 3 μήνες από τη στιγμή που νόσησα κ θα παω τρέχοντας για το εμβόλιο. Ο παιδίατρος μου είπε οκ για το θηλασμό.

 

Εγώ τα θηλάζω 5-6 φορές τη μέρα. Κατά τη διάρκεια της ημέρας τρώνε γύρω στις 3.30-5 ώρες το πολύ κ το βράδυ στις 6-8 ώρες ανάλογα. Όταν ξυπνήσουν για να θηλάσουν θα τα αλλάξω ναι. Βάπτιση κλείσαμε για τον Ιούλιο, έκλεισα στολισμό, φωτογράφο κ μακιγιέρ. Δεν έχω ασχοληθεί με τίποτα άλλο ακόμα. 

Εκκλησία δεν κλείσατε; Τι κανείς εσυ κορίτσια μ; Πως είναι τα μικρούλια σου; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Ioann89 είπε:

Εκκλησία δεν κλείσατε; Τι κανείς εσυ κορίτσια μ; Πως είναι τα μικρούλια σου; 

Ναι ναι εννοείται πως έκλεισα εκκλησία!! Δεν έχω ασχοληθεί καθόλου με τις λεπτομέρειες του στολισμού αν κ θέμα έχω διαλέξει, candy bar, ρούχα κλπ.. Καλά είμαστε, μεγαλώνουν κ μας παίρνουν το μυαλό!! Εσείς;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Ioann89 είπε:

Εμείς με γιαγιάδες -παππούδες είμαστε σχετικά κοντά.,, όποτε τον βλέπουν.,, θα βρεθούμε ναι να ψήσουμε μαζί ... και μόνο απο την χαρά σου που είναι η μανούλα σου εκεί φαντάζομαι θα νιώθεις πιο ξεκούραστη ! Έστρωσε η μικρή Ε; 

Τέλεια!! να το χαρείτε όλοι.ακομα δεν θέλει το στήθος Γιάννα κοιμηθεί μόνο το βράδυ αλλιώς μόλις ξυπνήσει την δίνω.αλλα τόση γκρίνια βοχι δεν εχουμε κ ο ύπνος την μέρα είναι αρκετός ακόμα.

στις πριν 18 ώρες, ο/η annie! είπε:

Εγώ περιμένω να περάσουν οι 3 μήνες από τη στιγμή που νόσησα κ θα παω τρέχοντας για το εμβόλιο. Ο παιδίατρος μου είπε οκ για το θηλασμό.

 

Εγώ τα θηλάζω 5-6 φορές τη μέρα. Κατά τη διάρκεια της ημέρας τρώνε γύρω στις 3.30-5 ώρες το πολύ κ το βράδυ στις 6-8 ώρες ανάλογα. Όταν ξυπνήσουν για να θηλάσουν θα τα αλλάξω ναι. Βάπτιση κλείσαμε για τον Ιούλιο, έκλεισα στολισμό, φωτογράφο κ μακιγιέρ. Δεν έχω ασχοληθεί με τίποτα άλλο ακόμα. 

Μια χαρά είσαι τέλεια.ησυχα πρέπει να είναι τα πουλάκια σ.κ είναι κ δύο εγώ με ένα κ δεν έχω ασχοληθεί με τπτ ακόμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Dona90 είπε:

Τέλεια!! να το χαρείτε όλοι.ακομα δεν θέλει το στήθος Γιάννα κοιμηθεί μόνο το βράδυ αλλιώς μόλις ξυπνήσει την δίνω.αλλα τόση γκρίνια βοχι δεν εχουμε κ ο ύπνος την μέρα είναι αρκετός ακόμα.

Μια χαρά είσαι τέλεια.ησυχα πρέπει να είναι τα πουλάκια σ.κ είναι κ δύο εγώ με ένα κ δεν έχω ασχοληθεί με τπτ ακόμα.

Ναι ναι είναι αρκετά ήσυχα δόξα τω Θεω!! Αλλιώς δε θα εβγαινε με 2 μωρά κ μόνη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου γλυκά καλή ανάσταση φώτιση κ υγεία σε εσάς κ στις οικογένειες σας εύχομαι!!!

Ποιο είναι το σχέδιο σας για τα πυροτεχνήματα σήμερα??εμείς αγκαλιά κ όρκος θόρυβος στο τέρμα για να μην τρομάξουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Ioann89 είπε:

Χρόνια πολλά κορίτσια μου❣️❣️❣️Χριστός Ανέστη,,, με υγεία και ευτυχία ... 

Χρόνια πολλά Αληθώς Ανέστη, το πρώτο υπέροχο Πάσχα μας με τα μωρουλια μας😊 καλα να περάσουμε κορίτσια μου,υγεία κ ευτυχία σε ολο το κοσμο, και του χρόνου να είμαστε καλυτερα❣❣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!! Χρόνια πολλά κορίτσια μου!! Χριστός Ανέστη!! Το πρώτο Πάσχα για τα μωράκια μας!! Εμείς πήγαμε στην Ανάσταση, χαμπάρι από τα πυροτεχνήματα τα μωρά τίποτα μιλάμε.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!! Χρόνια πολλά κορίτσια μου!! Χριστός Ανέστη!! Το πρώτο Πάσχα για τα μωράκια μας!! Εμείς πήγαμε στην Ανάσταση, χαμπάρι από τα πυροτεχνήματα τα μωρά τίποτα μιλάμε.. 

Κ εγω που ήμουν σπίτι και βαρουσαν καμια ωρα χαμπάρι δεν πηρε😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Dona90 είπε:

Αληθώς ο κύριος! χρόνια πολλά!!

Να ρωτήσω πως τα ντύνεται τα μωράκια σας τώρα που έχει τόση ζέστη μέσα κ έξω?

2 μερες τωρα την έχω μόνο με το ζιπουνακι,σήμερα αναψα και το ερκοντισιον λιγο, έδω Κρήτη αυτη τη στιγμή έχουμε 36 βαθμους🥵 λιωσαμε🥵🥵

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

2 μερες τωρα την έχω μόνο με το ζιπουνακι,σήμερα αναψα και το ερκοντισιον λιγο, έδω Κρήτη αυτη τη στιγμή έχουμε 36 βαθμους🥵 λιωσαμε🥵🥵

Αχχχχ τιωραια κατευθείαν για μπανάκι θάλασσα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...