Μετάβαση σε περιεχόμενο

μωρακια αρχες του 2021


Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Κ εγω αυτες τις 2 έχω δοκιμάσει κ τωρα παραγγειλα avent εχθες κ περιμένω να έρθουν να τις δοκιμάσω κ αυτες! Εύχομαι να την πιασει🙏 νιώθω απελπισμένη δεν κοιμάται πουθενα περα από τα χερια😓

Γκρινιάζει κιολας; Εγώ πήρα avent ultra air δεν ξέρω αν έχει και άλλες απλά έτσι όπως μου τις είπαν έτσι τις Παρειγγειλα ! Ενώ τις άλλες τις έφτυνε με την μια αυτές τις δέχτηκε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Στείλε κοριτσάκι μου τον άντρα σου να πάει σε 2-3 εφημερεύοντα φαρμακεία να σου φέρει ότι πιπίλες βρει κάποια θα σας ταιριάξει να ηρεμήσεις κ συ 

Αύριο το πρωί θα πάει αυτό λεγαμε πριν,είναι Κυριακή κ εδω δυστυχώς είναι δυσεύρετα τα φαρμακεία😓

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Γκρινιάζει κιολας; Εγώ πήρα avent ultra air δεν ξέρω αν έχει και άλλες απλά έτσι όπως μου τις είπαν έτσι τις Παρειγγειλα ! Ενώ τις άλλες τις έφτυνε με την μια αυτές τις δέχτηκε 

Ναι δεν ξέρω τι το χει πιασει 2 μερες τωρα ενώ νυσταζει κοιμαται ένα μισάωρο ξυπνάει τρώει μετα κλαίει ξανα κοιμάται, είναι δλδ σε περίεργη φάση γενικά!! Αληθεια;; αχ μακαρι να την πιάσει αυτήν κ εμένα θα σωθω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ναι δεν ξέρω τι το χει πιασει 2 μερες τωρα ενώ νυσταζει κοιμαται ένα μισάωρο ξυπνάει τρώει μετα κλαίει ξανα κοιμάται, είναι δλδ σε περίεργη φάση γενικά!! Αληθεια;; αχ μακαρι να την πιάσει αυτήν κ εμένα θα σωθω!!

Μήπως είστε σε άλμα;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ioann89 είπε:

Μήπως είστε σε άλμα;; 

Ναι πιθανόν!! Τωρα διάβαζα και είμαστε στη βδομάδα που συνήθως συμβαίνει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η nik_02 είπε:

Κορίτσια μ όσες γεννήσατε με καισαρική πόσες μέρες μείνατε στο μαιευτήριο?

Εγω 3 μερες εμεινα!! Αλλα και στον φ.τ τόσο μένουν! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η nik_02 είπε:

Κορίτσια μ όσες γεννήσατε με καισαρική πόσες μέρες μείνατε στο μαιευτήριο?

Καλησπέρα εγώ 4. Βέβαια είχα μείνει και μια μέρα παραπάνω γιατί είχα συσπάσεις και δεν μ άφηνε η γιατρός να φύγω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και δύο απορίες ακόμα για καισαρική.. ένα ένα μ έρχονται... Στην ανάνηψη μένουν από ότι ξέρω για κάνα 2ωρο.Επιτρεποταν ο συζυγος ή είχατε το μωρό? Ή είσαι τόσο χάλια που δεν  σε νοιάζει να έχεις κάποιον? Επίσης μετά από πόσες ώρες φαγατε😂?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η nik_02 είπε:

Και δύο απορίες ακόμα για καισαρική.. ένα ένα μ έρχονται... Στην ανάνηψη μένουν από ότι ξέρω για κάνα 2ωρο.Επιτρεποταν ο συζυγος ή είχατε το μωρό? Ή είσαι τόσο χάλια που δεν  σε νοιάζει να έχεις κάποιον? Επίσης μετά από πόσες ώρες φαγατε😂?

Εμενα ήταν μαζί μου και ο συζυγος και το μωρο!! Καμια ωρα έκατσα γτ ήταν κ αργα τα ξημερώματα κ με ανέβασαν μετα στο δωμάτιο! Το επόμενο πρωί μου έφεραν χαμομήλι να πιω και το βραδυ έφαγα κοτόσουπα το ζωμό δλδ με ρύζι! Εγω προσωπικά ήμουν πολύ καλά σαν να μην έκανα χειρουργείο!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η nik_02 είπε:

Κορίτσια μ όσες γεννήσατε με καισαρική πόσες μέρες μείνατε στο μαιευτήριο?

 

στις πριν 16 λεπτά, ο/η nik_02 είπε:

Και δύο απορίες ακόμα για καισαρική.. ένα ένα μ έρχονται... Στην ανάνηψη μένουν από ότι ξέρω για κάνα 2ωρο.Επιτρεποταν ο συζυγος ή είχατε το μωρό? Ή είσαι τόσο χάλια που δεν  σε νοιάζει να έχεις κάποιον? Επίσης μετά από πόσες ώρες φαγατε😂?

4 βράδια έμεινα, 5 μέρες. Στην ανάνηψη έμεινα κανα μισάωρο με τον σύζυγο και μετά ανεβήκαμε στο δωμάτιο. Τα μωράκια εμένα μου τα έφεραν μετά από 4 ώρες. Από άποψη πόνου κ αποκατάστασης για μένα ήταν παααρα πολύ εύκολα. Μόνο η πρώτη μέρα έχει αρκετούς πόνους αλλά με τα παυσίπονα ήμουν κομπλέ. Φαγητό την επόμενη μέρα το πρωί τσαγακι κ το μεσημέρι σούπα με φρυγανιές 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Εμενα ήταν μαζί μου και ο συζυγος και το μωρο!! Καμια ωρα έκατσα γτ ήταν κ αργα τα ξημερώματα κ με ανέβασαν μετα στο δωμάτιο! Το επόμενο πρωί μου έφεραν χαμομήλι να πιω και το βραδυ έφαγα κοτόσουπα το ζωμό δλδ με ρύζι! Εγω προσωπικά ήμουν πολύ καλά σαν να μην έκανα χειρουργείο!! 


Τι ωραία, μακάρι να είναι κ για μένα τόσο καλά. Σε ιδιωτικό ή δημόσιο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η nik_02 είπε:


Τι ωραία, μακάρι να είναι κ για μένα τόσο καλά. Σε ιδιωτικό ή δημόσιο?

Μακαρι κοριτσι μου στο εύχομαι!! Σε ιδιωτικό ήμουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Εμενα δεν την θελει νομίζω, κανει σαν να πάει να κανει εμετο, ασε που άμα της την δώσω 2 3 φορές συνεχόμενα νευριαζει μετα κ κλαιει🙄 θα το προσπαθήσω πάντως γτ νομίζω χρειάζεται πλέον γτ κανει εμενα πιπιλα ολο κ πιο συχνά!

Καλησπέρα κοριτσάκι μου κι εμένα από τις δύο, η μία δεν τη θέλει και κάνει σαν να ετοιμάζεται για εμετό, ενώ η άλλη δε κάνει χωρίς πιπίλα!! Εγώ πήρα mam και avent, αλλά τις βολεύουν περισσότερο της mam. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Sweetie79 είπε:

Καλησπέρα κοριτσάκι μου κι εμένα από τις δύο, η μία δεν τη θέλει και κάνει σαν να ετοιμάζεται για εμετό, ενώ η άλλη δε κάνει χωρίς πιπίλα!! Εγώ πήρα mam και avent, αλλά τις βολεύουν περισσότερο της mam. 

Καλησπερα κοριτσι μου!!Ναι έτσι κανει κ εμένα ασε, και δεν την έχει πιάσει καθολου δλδ;; ελπιζω να βρω μια μα της αρέσει κ εγω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η nik_02 είπε:

Και δύο απορίες ακόμα για καισαρική.. ένα ένα μ έρχονται... Στην ανάνηψη μένουν από ότι ξέρω για κάνα 2ωρο.Επιτρεποταν ο συζυγος ή είχατε το μωρό? Ή είσαι τόσο χάλια που δεν  σε νοιάζει να έχεις κάποιον? Επίσης μετά από πόσες ώρες φαγατε😂?

Στην ανάνηψη όχι, είσαι μόνη. Το μωρό όχι, γιατί είσαι σε αίθουσα μαζί με άλλους ασθενείς. Εμένα το μωρό, πριν με πάνε στην ανάνηψη, μου το έφεραν να θηλάσει για πρώτη φορά, αμέσως δηλαδή μετά που βγήκα από το χειρουργείο. Τρως μετά από αρκετές ώρες κ όχι πολλά πράγματα. Την επόμενη ημέρα τρως κανονικά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλησπερα κοριτσι μου!!Ναι έτσι κανει κ εμένα ασε, και δεν την έχει πιάσει καθολου δλδ;; ελπιζω να βρω μια μα της αρέσει κ εγω!!

Chicco εγώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Eiffel είπε:

Κορίτσια, όσες γεννήσατε με καισαρική, συνεχίζετε να νιώθετε αυτό το μούδιασμα στην περιοχή της κοιλιάς;

Εγω ναι, όχι στην κοιλιά τόσο όσο εκει που ειναι η τομη, σαν μούδιασμα μια περίεργη αίσθηση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Eiffel είπε:

Κορίτσια, όσες γεννήσατε με καισαρική, συνεχίζετε να νιώθετε αυτό το μούδιασμα στην περιοχή της κοιλιάς;

Ναι χαμηλά όμως στο ύψος της τομής 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Eiffel είπε:

Κορίτσια, όσες γεννήσατε με καισαρική, συνεχίζετε να νιώθετε αυτό το μούδιασμα στην περιοχή της κοιλιάς;

Καλημερα!! Ναι και εγώ νιώθω ένα μούδιασμα... Οχι στην τομή λίγο πιο πάνω.,, περίεργη αίσθηση ! Μου είπε η γιατρός αυτό θα το έχω λίγο ακόμη και θα υποχωρεί σταδιακά!  
@Κατερίνα!!! Τι έγινε με τις πιπίλες; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλησπερα κοριτσι μου!!Ναι έτσι κανει κ εμένα ασε, και δεν την έχει πιάσει καθολου δλδ;; ελπιζω να βρω μια μα της αρέσει κ εγω!!

Την έχει πιάσει λίγο, αλλά επειδή μου έχει κάνει εμετό 2-3 φορές επειδή επέμενα με το μπιμπερό κι είχε την ίδια αντίδραση δεν της τη δίνω!!! Η άλλη βέβαια με μια πιπίλα μας έχει ζαλίσει, με το που της φεύγει κλάμα, θέλει έναν άνθρωπο μόνιμα να της κρατάει την πιπίλα 😄😄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Eiffel είπε:

Κορίτσια, όσες γεννήσατε με καισαρική, συνεχίζετε να νιώθετε αυτό το μούδιασμα στην περιοχή της κοιλιάς;

Καλημέρα κορίτσι μου, εμένα έχουν περάσει δύο μήνες κι ακόμη το έχω!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...