Μετάβαση σε περιεχόμενο

μωρακια αρχες του 2021


Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ioann89 είπε:

Κορίτσια μου εγώ είμαι από χτες στην κλινική! Είδα αιμα και ήρθα ! Έχω 3 διαστολή και σήμερα έφτασα να έχω κάθε 4 λεπτά συσπάσεις και ξαφνικά σταμάτησαν! Περιμένουμε να δούμε τι θα γίνει ! Η γιατρός μ είπε αν ξεκινήσει φυσιολογικα καλώς αλλιώς δεν θέλει να πάμε με καισαρικη γιατί μέχρι 14 έχουμε μέρες. Και όσο πιο αργά τόσο καλύτερα για το μωρό! 

Ελα βρε κορίτσι μου, ο μπεμπάκος νομίζω θέλει να ρθει😊 συμφωνώ με την γιατρό σου εφόσον είναι όλα καλά να μη βιαστείτε!! Να είσαι ήρεμη και να σκέφτεσαι όμορφα πράγματα με το μωρό σου, και όλα θα πάνε καλά, ας έρθει οπότε θέλει αρκεί να ναι καλά αυτο!! Να μας ενημερωνεις❣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ελα βρε κορίτσι μου, ο μπεμπάκος νομίζω θέλει να ρθει😊 συμφωνώ με την γιατρό σου εφόσον είναι όλα καλά να μη βιαστείτε!! Να είσαι ήρεμη και να σκέφτεσαι όμορφα πράγματα με το μωρό σου, και όλα θα πάνε καλά, ας έρθει οπότε θέλει αρκεί να ναι καλά αυτο!! Να μας ενημερωνεις❣

Ναι μωρε ας είναι καλά και ας έρθει όποτε θέλει! Απλά ρε κορίτσια αυτή η αναμονή γενναω δεν γενναω είναι λίγο καπως! Δεν ξέρω τι μου γίνεται ! Πάντως μέχρι στιγμής ο πόνος υποφέρεται! Είμαι πολύ ήρεμη! Είναι και ο άντρας μ εδώ! Όλο γελάμε! Σαν να έχουμε πάει διακοπές ! Αχ γέννησε μια δίπλα μ και μπήκε μέσα και ο μπαμπάς και μιλούσαν με το μωρό έκλαιγαν αυτοί εκλαιγα και εγώ! Χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ioann89 είπε:

Ναι μωρε ας είναι καλά και ας έρθει όποτε θέλει! Απλά ρε κορίτσια αυτή η αναμονή γενναω δεν γενναω είναι λίγο καπως! Δεν ξέρω τι μου γίνεται ! Πάντως μέχρι στιγμής ο πόνος υποφέρεται! Είμαι πολύ ήρεμη! Είναι και ο άντρας μ εδώ! Όλο γελάμε! Σαν να έχουμε πάει διακοπές ! Αχ γέννησε μια δίπλα μ και μπήκε μέσα και ο μπαμπάς και μιλούσαν με το μωρό έκλαιγαν αυτοί εκλαιγα και εγώ! Χαχαχα

Έχεις δίκιο αυτή η αναμονή πάντα είναι κάπως αλλά είναι κ φυσιολογική ειδικά την πρώτη φορά, απόλαυσε το όμως κ αφού είσαι μαζί με τον άντρα σου απολαύστε το μαζί βγάλτε μπολικες φώτο να έχετε να θυμάστε!! Είναι ευτυχισμένες στιγμές αυτες😊 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Κορίτσια μου εγώ είμαι από χτες στην κλινική! Είδα αιμα και ήρθα ! Έχω 3 διαστολή και σήμερα έφτασα να έχω κάθε 4 λεπτά συσπάσεις και ξαφνικά σταμάτησαν! Περιμένουμε να δούμε τι θα γίνει ! Η γιατρός μ είπε αν ξεκινήσει φυσιολογικα καλώς αλλιώς δεν θέλει να πάμε με καισαρικη γιατί μέχρι 14 έχουμε μέρες. Και όσο πιο αργά τόσο καλύτερα για το μωρό! 

Αχ κοριτσάκι μου, εύχομαι να μην ταλαιπωρηθείς και να έρθει ο μπέμπης εύκολα. Πρέπει να σε τρώει όμως αυτό.. Γεννάω ή όχι;; Να σκέφτεσαι πως όσο μείνει μέσα ο μικρούλης τόσο το καλύτερο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σου εύχομαι ότι καλύτερο πραγματικά για σένα κ το μωράκι σου.πως νιώθεις?έχεις ανχος?λογικά θα σε κρατήσει μέσα όσο πάει..τι σου είπε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ααα σε προγραμμάτισε για την Κυριακη;; με το καλό κοριτσάκι μου να είναι να έρθει το μπεμπάκι σου😊🙏 εγώ σήμερα είναι κάπως δεν ξέρω γιατί, έχω ψιλοπονακια από το πρωι αλλά όχι τπτ ιδιαίτερο, μου έπεσε κ η πίεση κάποια στιγμή και ζαλιζομουν λίγο, αλλά τώρα είμαι πιο καλά!! Αύριο έχω ραντεβού με τον γιατρό 12.30 να παω να δω την μπουμπού μου να δω κ τι θα μου πει μιας κ μπαίνουμε στην τελική ευθεία!!

Ναι Τετάρτη ραντεβού κ Κυριακή στην 38 εβδ. Πάμε να την πάρουμε αγκαλιά.α

Άντε να πας να την δεις κ λίγο έμεινε ν έρθει κ σε εσένα.!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ioann89 είπε:

Ναι μωρε ας είναι καλά και ας έρθει όποτε θέλει! Απλά ρε κορίτσια αυτή η αναμονή γενναω δεν γενναω είναι λίγο καπως! Δεν ξέρω τι μου γίνεται ! Πάντως μέχρι στιγμής ο πόνος υποφέρεται! Είμαι πολύ ήρεμη! Είναι και ο άντρας μ εδώ! Όλο γελάμε! Σαν να έχουμε πάει διακοπές ! Αχ γέννησε μια δίπλα μ και μπήκε μέσα και ο μπαμπάς και μιλούσαν με το μωρό έκλαιγαν αυτοί εκλαιγα και εγώ! Χαχαχα

Αχχχ κοριτσάκι μμ με το καλό κ με έναν πόνο οπότε κ αν είναι.εχει να πέσει πολύ κλάμα αποτι κατάλαβα..άλλα τέτοια κλάματα ας τα κάνουμε συνέχεια...είναι όμορφα.οι πόνοι πως είσαι σαν περιόδου κ στην κοιλιά η έχεις παντού??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Dona90 είπε:

Ναι Τετάρτη ραντεβού κ Κυριακή στην 38 εβδ. Πάμε να την πάρουμε αγκαλιά.α

Άντε να πας να την δεις κ λίγο έμεινε ν έρθει κ σε εσένα.!!!!

Με το καλό να είναι κορίτσι μου η μικρούλα σου❣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Dona90 είπε:

Αχχχ κοριτσάκι μμ με το καλό κ με έναν πόνο οπότε κ αν είναι.εχει να πέσει πολύ κλάμα αποτι κατάλαβα..άλλα τέτοια κλάματα ας τα κάνουμε συνέχεια...είναι όμορφα.οι πόνοι πως είσαι σαν περιόδου κ στην κοιλιά η έχεις παντού??

Μόνο κάτω χαμηλά στην κοιλιά νιώθω,σαν περιόδου . Χωρίς πετρώματα ! Να καταλάβεις ενώ είχα συνεχόμενα και τακτικές τις ένιωθα σαν να έρχεται περίοδος αλλά όχι να πεις πως πονάω έρχεται περίοδος ας πάρω κάτι να ηρεμήσω! Τώρα τ απόγευμα τ νιώθω σαν να χτυπάει ο μπεμπης το κεφάλι τ στο κόκαλο ! Τώρα φαντάζομαι στον κάθε άνθρωπο θα είναι διαφορετικά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Ioann89 είπε:

Μόνο κάτω χαμηλά στην κοιλιά νιώθω,σαν περιόδου . Χωρίς πετρώματα ! Να καταλάβεις ενώ είχα συνεχόμενα και τακτικές τις ένιωθα σαν να έρχεται περίοδος αλλά όχι να πεις πως πονάω έρχεται περίοδος ας πάρω κάτι να ηρεμήσω! Τώρα τ απόγευμα τ νιώθω σαν να χτυπάει ο μπεμπης το κεφάλι τ στο κόκαλο ! Τώρα φαντάζομαι στον κάθε άνθρωπο θα είναι διαφορετικά! 

Κορίτσι μου με το καλό εύχομαι να ρθει το μωρακι σου!!! ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Κορίτσια μου γέννησα! 👨‍👩‍👦🧿🙏🏻

Ουαουυ !!οτι καλυτερο ευχομαι !!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Κορίτσια μου γέννησα! 👨‍👩‍👦🧿🙏🏻

Κοριτσάκι μου, να σας ζήσει ο πρίγκιπας σας, να ναι γερό, καλοτυχο και με υγεία παντα🥰🥰❣❣🌹🌹 πως ειστε;; φυσιολογικά γεννησες;; ο μικρουλης;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Κορίτσια μου γέννησα! 👨‍👩‍👦🧿🙏🏻

Να σας ζήσει κοριτσάρα μου ο μπέμπης!! Να τον χαίρεστε και να είναι καλότυχος!! Πως είσαι; Ο μικρός; Γράψε μας όταν μπορέσεις 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Κορίτσια μου γέννησα! 👨‍👩‍👦🧿🙏🏻

Συγχαρητήρια !!! Να σας ζήσει :) ❤️❤️❤️🥰🥰😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ioann89 είπε:

Κορίτσια μου γέννησα! 👨‍👩‍👦🧿🙏🏻

Να σας ζήσει κοπέλα μου!! Γερό και δυνατό εύχομαι!!! Το πιο όμορφο δώρο αυτές τις μέρες!!! 💕💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ioann89 είπε:

Κορίτσια μου γέννησα! 👨‍👩‍👦🧿🙏🏻

Να σας ζήσει κορίτσι μμ γέρος κ δυνατός ο μπέμπης σας.τι όμορφα νέα.οταν βρεις χρόνο στείλε πως ήταν να περνούμε θάρρος κ εμείς που κοντευουμε 🌹♥️🌹♥️🌹♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εγώ πήγα στον γιατρό σήμερα, είναι 2.606 η μικρή μας, είναι όλα καλά μου είπε, θα πηγαίνω κάθε βδομάδα τώρα και περιμένουμε🥰🥰 ενθουσιάστηκα, ανυπομονώ να γεννήσω κ εγώ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Κορίτσια εγώ πήγα στον γιατρό σήμερα, είναι 2.606 η μικρή μας, είναι όλα καλά μου είπε, θα πηγαίνω κάθε βδομάδα τώρα και περιμένουμε🥰🥰 ενθουσιάστηκα, ανυπομονώ να γεννήσω κ εγώ!!!

Τέλεια!!😍🥰❤️💕 Μεγάλωσε πολύ η άτιμη!! Αχ μακάρι να είναι τόσο κ τα δικά μου από βδομάδα.. Που χλωμό το κόβω. Και γω ανυπομονώ πλέον 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Τέλεια!!😍🥰❤️💕 Μεγάλωσε πολύ η άτιμη!! Αχ μακάρι να είναι τόσο κ τα δικά μου από βδομάδα.. Που χλωμό το κόβω. Και γω ανυπομονώ πλέον 

Ναιι κ εμένα μου φάνηκε ότι πήρε πολύ το χοντρούλι μωρακι😋 βέβαια υπάρχει κ η απόκλιση του υπερηχου!! Θα φανεί ελπίζω να μη πάει πολύ μέχρι τέλους αν και γερό να ναι κ δε πειράζει!! 

Πας κάθε βδομάδα κ εσύ τωρα;; μη το λες θα χουν πάρει κ εσένα, παίρνουν γρήγορα τώρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζήσει γέρος δυνατός και καλότυχος και πάντα χαρές στην ζωή του να έχει ο μπεμπουλης να είναι πάντα χαμογελαστός και εσείς να τον απολαμβανεται στο έπακρο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ναιι κ εμένα μου φάνηκε ότι πήρε πολύ το χοντρούλι μωρακι😋 βέβαια υπάρχει κ η απόκλιση του υπερηχου!! Θα φανεί ελπίζω να μη πάει πολύ μέχρι τέλους αν και γερό να ναι κ δε πειράζει!! 

Πας κάθε βδομάδα κ εσύ τωρα;; μη το λες θα χουν πάρει κ εσένα, παίρνουν γρήγορα τώρα!

Όχι εγώ θα παω 7 του μήνα κ αν είμαστε οκ με το βάρος γεννάμε 8-9 ειδάλλως την επόμενη βδομάδα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Όχι εγώ θα παω 7 του μήνα κ αν είμαστε οκ με το βάρος γεννάμε 8-9 ειδάλλως την επόμενη βδομάδα. 

Αααα τέλεια, κοντεύεις κ εσύ λοιπόν😊 με το καλό να ναι κορίτσι μου!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου.... 3200 ο μικρός κούκλος δεν το συζητώ! 👨‍👩‍👦Κορίτσια είχα θεμα και τελικά γέννησα με καισαρικη! Τον έχω δει πολύ λίγο! Γιατι αργησα να συνέλθω και μετά πονούσα! Τι να σας πω! Όταν τον είδα μόλις Βγήκε τρελάθηκα ! Και Μέτα τον είχα στον αγκαλιά μ για λίγο κοιμόταν η ψυχούλα μου δεν άνοιξε ματάκια ! Ήταν ώρα να φάει και τον πήραν και κοιμήθηκα και εγώ λιγάκι! Απερίγραπτα συναισθήματα! Κλαίγαμε με τον άντρα μου από χαρά! Με το καλό να έρθουν τα μπεμπακια σας!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...