Μετάβαση σε περιεχόμενο

μωρακια αρχες του 2021


Recommended Posts

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Dona90 είπε:

Προσπαθώ πολύ αλλά μάλλον περνάω φάση γιατί νιώθω πελαγωμενη από τα πάντα.ο καημένος ο άντρας μου να δεις τι τραβάει...χιχιχι🤪🤪🤪

Γιατί αγάπη μ νιώθεις πελαγωμένη;;  Τι σε κάνει να νιώθεις έτσι;; Τον τρέχεις  τον καημένο ;;; 😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ioann89 είπε:

Γιατί αγάπη μ νιώθεις πελαγωμένη;;  Τι σε κάνει να νιώθεις έτσι;; Τον τρέχεις  τον καημένο ;;; 😂😂

Πλησιάζει ο καιρός κ νιώθω ότι δεν είμαι ετοιμη  . προσπάθησα να ψωνίσω ίντερνετικα σήμερα κ εκεί που είχα δει δεν έχει νούμερα κ τα περισσότερα έχουν εξαντηθει κ στα 2 μαγαζια.το ζάχαρο δεν πέφτει.η οικογένεια Μ είναι μακρυά κ δεν μπορώ να τους δω.αλλα έχω ένα υπέροχο άντρα κ αυτό με κρατάει να μην στεναχωριέμαι όλη μέρα.μην σας ρίχνω κ σας όλα καλά θα πάνε απλά έχει κολλήσει το μυαλο μ.θα στρώσω που θα πάει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Dona90 είπε:

Πλησιάζει ο καιρός κ νιώθω ότι δεν είμαι ετοιμη  . προσπάθησα να ψωνίσω ίντερνετικα σήμερα κ εκεί που είχα δει δεν έχει νούμερα κ τα περισσότερα έχουν εξαντηθει κ στα 2 μαγαζια.το ζάχαρο δεν πέφτει.η οικογένεια Μ είναι μακρυά κ δεν μπορώ να τους δω.αλλα έχω ένα υπέροχο άντρα κ αυτό με κρατάει να μην στεναχωριέμαι όλη μέρα.μην σας ρίχνω κ σας όλα καλά θα πάνε απλά έχει κολλήσει το μυαλο μ.θα στρώσω που θα πάει.

Κοριτσάκι μου γλυκο ,,,, μην σκέφτεσαι έτσι! Ότι και να λέμε καμία μας δεν νιώθει  έτοιμη Όσο πλησιάζει ο καιρός! Απλά ανυπομονούμε να κρατήσουμε τα μωρακια μας❣️❣️❣️Όσο για τα μαγαζια να πάρεις τηλέφωνο (στα περισσότερα απαντάνε) για να δεις αν θα φέρουν και να προ παραγγείλεις ! Έχουμε ακόμη καιρό μην σε παίρνει από κάτω!αλλοως μπορείς να ρωτήσεις και εδώ τα κορίτσια για αλλά μαγαζια μήπως σου προτείνουν κάτι. Τα βασικά τα έχεις πάρει! Μην αγχώνεσαι και στεναχωριέσαι σίγουρα υπάρχουν λύσεις για αυτά! Όσο για το σάκχαρο είμαι σίγουρη πως επηρεάζεται και από το άγχος και εσυ απ αυτά που διαβάζω είσαι λίγο στρεσαρισμένη! Προσπάθησε να χαλαρώσεις.,. Να απολαύσεις την καραντίνα με τον υπέροχο αντρουλη σου που είναι δίπλα σου και σου στέκεται και να απολαύσεις τις στιγμές που είστε οι 2 σας! Σε λίγο καιρό θα είστε 3❣️❣️Και όταν περάσει όλο αυτό με τον ιό θα ευχαριστηθείς την οικογένεια σου πιο πολύ από πριν!!! Να προσπαθήσεις να σκέφτεσαι θετικά! Όλες μας παίρνει από κάτω που και που αλλά δεν χρειάζεται! Στο τέλος όλα καλά θα πάνε ❤️❤️❤️🧿🧿🧿🧿🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Dona90 είπε:

Πλησιάζει ο καιρός κ νιώθω ότι δεν είμαι ετοιμη  . προσπάθησα να ψωνίσω ίντερνετικα σήμερα κ εκεί που είχα δει δεν έχει νούμερα κ τα περισσότερα έχουν εξαντηθει κ στα 2 μαγαζια.το ζάχαρο δεν πέφτει.η οικογένεια Μ είναι μακρυά κ δεν μπορώ να τους δω.αλλα έχω ένα υπέροχο άντρα κ αυτό με κρατάει να μην στεναχωριέμαι όλη μέρα.μην σας ρίχνω κ σας όλα καλά θα πάνε απλά έχει κολλήσει το μυαλο μ.θα στρώσω που θα πάει.

Καλημερα κοριτσακι μου!! Εγω θα σου πω οτι ειναι πολυ φυσιολογικα οσα νιωθεις!! Ετοιμη καταβαθος δεν νιωθει καμια μας γτ ειναι κατι πρωτογνωρο και αγνωστο αυτο που θα αντιμετωπισουμε!! Φασεις κακες περναμε ολες, κ εγω οταν ειπαν οτι θα μας κλεισουν παλι αγχωθηκα πολυ γτ δεν ειχα παρει σχεδον τπτ για το μωρο και 2 μερες ημουν φου και φου, αλλα να σου πω κατι; ευτυχως εχουμε χρονο μπροστα μας! Παρε τηλ στα μαγαζια που θες να ψωνισεις οι περισσοτεροι ειναι εκει και τα λειτουργουν οπως μπορουν οι ανθρωποι για να μη κλεισουν κ αυτοι κ επειδη ασχολουνται με ενα θεμα που δεν γινεται να αφησουν τελειως! Εγω εχθες συγκεκριμενα πηρα τηλ στο μαγαζι που θελω να κανω λιστα και θα με παρουν σημερα να δουμε πως θα το κανουμε! Ολα θα μπουν σε σειρα θα δεις!! Χαλαρωσε και θα τα δεις πιο καθαρα!! Αυτο με τους δικους σου ειναι σκληρο το ξερω, εμεις ειμαστε κοντα ευτυχως αλλα εγω εχω χασει τη μαμα μου πριν λιγα χρονια και το κενο της σε αυτη τη φαση ειναι μεγαλο!! Αλλα θα τα καταφερουμε ακομα κ ετσι γτ κ εγω εχω εναν υπεροχο αντρα που κανει πολλα!! Μη στεναχωριεσαι ειμαι σιγουρη πως παιζει ρολο στο οτι δεν πεφτει αυτες τις μερες το σαγχαρο η ψυχολογια σου!! Ολα θα βρουν το δρομο τους θα δεις, σκεψου θετικα😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια, @Dona90 ηρέμησε κοριτσάκι μου, όλες έχουμε ένα άγχος σίγουρα γιατί αυτό που έρχεται είναι άγνωστο κ πρωτόγνωρο. Εγώ πλέον ανυπομονώ να τα γνωρίσω κ φοβάμαι για το αν θα μπορώ να ανταπεξέλθω κ αν θα είμαι καλή μανούλα. Πιστεύω όμως ότι όλες μας έχουμε αυτές τις ανησυχίες. Όσο για τα μαγαζιά ειδικά εδώ Θεσσαλονίκη όλοι δουλεύουν τηλεφωνικά.. Εγώ σκέψου Πέμπτη Παρακευή παρηγγειλα τα πράγματα για τα μωράκια. Αναγκαστικά όλα online τι να κάνουμε.. 

Εγω τώρα κάνω την καμπύλη κορίτσια. Μόλις μου έκαναν τη 2η αιμοληψία κ περιμένω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η annie! είπε:

Καλημέρα κορίτσια, @Dona90 ηρέμησε κοριτσάκι μου, όλες έχουμε ένα άγχος σίγουρα γιατί αυτό που έρχεται είναι άγνωστο κ πρωτόγνωρο. Εγώ πλέον ανυπομονώ να τα γνωρίσω κ φοβάμαι για το αν θα μπορώ να ανταπεξέλθω κ αν θα είμαι καλή μανούλα. Πιστεύω όμως ότι όλες μας έχουμε αυτές τις ανησυχίες. Όσο για τα μαγαζιά ειδικά εδώ Θεσσαλονίκη όλοι δουλεύουν τηλεφωνικά.. Εγώ σκέψου Πέμπτη Παρακευή παρηγγειλα τα πράγματα για τα μωράκια. Αναγκαστικά όλα online τι να κάνουμε.. 

Εγω τώρα κάνω την καμπύλη κορίτσια. Μόλις μου έκαναν τη 2η αιμοληψία κ περιμένω. 

Καλημερα κοριτσι μου, καλη επιτυχια στην εξεταση!! Αντε μια ληψη εμεινε ακομα!! Πως σου φανηκε η γλυκοζη; σε πειραξε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλημερα κοριτσι μου, καλη επιτυχια στην εξεταση!! Αντε μια ληψη εμεινε ακομα!! Πως σου φανηκε η γλυκοζη; σε πειραξε;

Ευχαριστώ κοριτσάκι μου!! Ήταν με γεύση πορτοκάλι, μου είπαν να την πιω σε 3-4 λεπτά μη μου φέρει αναγούλα. Καλό ήταν, σαν χυμός πορτοκάλι νέκταρ όχι φυσικός. Λίγη καούρα μου έφερε στην αρχή κ τα μωρά έκαναν χαμό!!😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Ευχαριστώ κοριτσάκι μου!! Ήταν με γεύση πορτοκάλι, μου είπαν να την πιω σε 3-4 λεπτά μη μου φέρει αναγούλα. Καλό ήταν, σαν χυμός πορτοκάλι νέκταρ όχι φυσικός. Λίγη καούρα μου έφερε στην αρχή κ τα μωρά έκαναν χαμό!!😂😂😂

Αα τυχερη ησουν ευτυχως εμενα δεν ειχαν γευσεις, κ εγω ετσι το ηπια και ειχε τρελαθει η μικρη😂😂 λιγο αναγουλα μου φερε στην αρχη κ μετα τπτ κ εμενα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Καλημέρα κορίτσια, @Dona90 ηρέμησε κοριτσάκι μου, όλες έχουμε ένα άγχος σίγουρα γιατί αυτό που έρχεται είναι άγνωστο κ πρωτόγνωρο. Εγώ πλέον ανυπομονώ να τα γνωρίσω κ φοβάμαι για το αν θα μπορώ να ανταπεξέλθω κ αν θα είμαι καλή μανούλα. Πιστεύω όμως ότι όλες μας έχουμε αυτές τις ανησυχίες. Όσο για τα μαγαζιά ειδικά εδώ Θεσσαλονίκη όλοι δουλεύουν τηλεφωνικά.. Εγώ σκέψου Πέμπτη Παρακευή παρηγγειλα τα πράγματα για τα μωράκια. Αναγκαστικά όλα online τι να κάνουμε.. 

Εγω τώρα κάνω την καμπύλη κορίτσια. Μόλις μου έκαναν τη 2η αιμοληψία κ περιμένω. 

Καλημερα και καλά αποτελέσματα κορίτσι μου!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!!! @Dona90όλες έχουμε ανησυχίες, είναι που πλησιάζει η ώρα κι αν δεν το έχεις ξανακάνει αναρωτιέσαι αν θα τα καταφέρεις!!! @annie!τυχερή είσαι που δεν σε πείραξε η γλυκόζη, εγώ όταν την έκανα κόντεψα να λιποθυμησω 😄, αντε καλά αποτελέσματα τώρα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Sweetie79 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!!! @Dona90όλες έχουμε ανησυχίες, είναι που πλησιάζει η ώρα κι αν δεν το έχεις ξανακάνει αναρωτιέσαι αν θα τα καταφέρεις!!! @annie!τυχερή είσαι που δεν σε πείραξε η γλυκόζη, εγώ όταν την έκανα κόντεψα να λιποθυμησω 😄, αντε καλά αποτελέσματα τώρα!!! 

Αλήθεια κοριτσάκι μου τόσο πολύ;; Όχι όχι μια χαρά ήμουν. Άντε πάει κ αυτό!! Τι κάνεις εσύ, πως είσαι; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πόσο υπέροχες είστε όλες.πραγματικα με βοηθάτε πολύ δεν το λέω έτσι.σε όλα έχετε δίκιο.γενικα ήμουν θετικό άτομο αυτή η εβδομάδα ήταν λίγο δύσκολη.ολα καλά θα πάνε την αγκαλιά μας να έχουν τα μπουμπούκια κ αυτό φτάνει.

@Ioann89 μου έχεις δίκιο σε όλα.σημερα καινούρια μέρα

@Κατερίνα!!! Κορίτσι Μ λυπάμαι πολύ για την μαμά σ ξέρω γιατί κ εγώ έχασα τον Μπαμπά Μ.ολα καλά θα πάνε .φάση ήταν.

@annie! Μου συμφωνώ.h&m και orchestra δεν έχουν σχεδόν τπτ κ μου κάνει εντύπωση.ευχομαι όλα καλά να πάνε με την εξέταση κορίτσι.καλα αποτέλεσμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Dona90 είπε:

Πόσο υπέροχες είστε όλες.πραγματικα με βοηθάτε πολύ δεν το λέω έτσι.σε όλα έχετε δίκιο.γενικα ήμουν θετικό άτομο αυτή η εβδομάδα ήταν λίγο δύσκολη.ολα καλά θα πάνε την αγκαλιά μας να έχουν τα μπουμπούκια κ αυτό φτάνει.

@Ioann89 μου έχεις δίκιο σε όλα.σημερα καινούρια μέρα

@Κατερίνα!!! Κορίτσι Μ λυπάμαι πολύ για την μαμά σ ξέρω γιατί κ εγώ έχασα τον Μπαμπά Μ.ολα καλά θα πάνε .φάση ήταν.

@annie! Μου συμφωνώ.h&m και orchestra δεν έχουν σχεδόν τπτ κ μου κάνει εντύπωση.ευχομαι όλα καλά να πάνε με την εξέταση κορίτσι.καλα αποτέλεσμα.

Το site του orchestra είναι για τα ανάθεμα άστο... Απλά εγώ διάλεξα αυτά που ήθελα από τις εταιρίες που συνεργάζονται (πχ για λευκά είδη της abo που ήθελα) και πήρα τηλέφωνο στο κατάστημα κ μου τα παραγγέλνουν κανονικά αν δεν τα έχουν σε απόθεμα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Το site του orchestra είναι για τα ανάθεμα άστο... Απλά εγώ διάλεξα αυτά που ήθελα από τις εταιρίες που συνεργάζονται (πχ για λευκά είδη της abo που ήθελα) και πήρα τηλέφωνο στο κατάστημα κ μου τα παραγγέλνουν κανονικά αν δεν τα έχουν σε απόθεμα 

Πάντα έτσι ήταν η τώρα με τον ιό?εγώ δεν είχα δει τι θέλω αλλά ξέρω ότι στα μαγαζιά είχε πολύ ποικιλία.θα τους πάρω τηλ να δω θα τα γεμίσουν να περιμένω η να πάρω από αλλού??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Dona90 είπε:

Πάντα έτσι ήταν η τώρα με τον ιό?εγώ δεν είχα δει τι θέλω αλλά ξέρω ότι στα μαγαζιά είχε πολύ ποικιλία.θα τους πάρω τηλ να δω θα τα γεμίσουν να περιμένω η να πάρω από αλλού??

Απ όταν ξεκίνησα να βλέπω για μωρουδιακά, Αύγουστο δηλαδή αυτό το χαλι είχε το site τους.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annie! είπε:

Αλήθεια κοριτσάκι μου τόσο πολύ;; Όχι όχι μια χαρά ήμουν. Άντε πάει κ αυτό!! Τι κάνεις εσύ, πως είσαι; 

Αστα να πάνε πάλι καλά που ήταν κι ο άνδρας μου μαζί και τους φώναξε και ήρθαν και με ξάπλωσαν!!! Κι εγώ σήμερα έχω έρθει για υπέρηχο στήθους.. κατά τα άλλα ήσυχα!!! Για τα h&m που λέτε εγώ πήρα ωραία φορμακια και κάτι ωραία διακοσμητικά για το δωμάτιο (μαξιλάρι αστέρι κι ένα τέλειο κουκλάκι!!!). 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Sweetie79 είπε:

Αστα να πάνε πάλι καλά που ήταν κι ο άνδρας μου μαζί και τους φώναξε και ήρθαν και με ξάπλωσαν!!! Κι εγώ σήμερα έχω έρθει για υπέρηχο στήθους.. κατά τα άλλα ήσυχα!!! Για τα h&m που λέτε εγώ πήρα ωραία φορμακια και κάτι ωραία διακοσμητικά για το δωμάτιο (μαξιλάρι αστέρι κι ένα τέλειο κουκλάκι!!!). 

 

Δεν έχει πολλά όμως να είναι κλειστά τα ποδαράκια μόνο αυτό με χαλάει σε αυτά κ να μην ανοίγουν από πίσω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Dona90 είπε:

Επιτέλους ήρθαν κάποια πραγματακια κ χάρηκα πολύ κορίτσια Μ!!!!

IMG_20201110_141343.jpg

Τελειαα🥰🥰 αντε να τα χαρεις στο μικρακι σου❣❣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dona90 είπε:

Επιτέλους ήρθαν κάποια πραγματακια κ χάρηκα πολύ κορίτσια Μ!!!!

IMG_20201110_141343.jpg

Τέλεια 😍😍😍😍😍 έφτιαξε η μέρα σου έτσι;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Dona90 τέλεια κοριτσάκι μου!! Σε λίγο καιρό θα τα χαρείς στο μωρακι σου!! 

Εμενα κορίτσια βγήκε η καμπύλη, έχω διαβήτη κύησης. Ενώ το νηστείας κ της μιας ώρας μετά είναι κομπλέ, στο 2ωρο δεν πέφτει μένει 173. Μίλησα με το γιατρό μου είπε πως είναι συχνό φαινόμενο στις δίδυμες κυήσεις κ μ έστειλε κατευθείαν σ ενδοκρινολόγο. Αύριο το απόγευμα έχω ραντεβού. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η annie! είπε:

@Dona90 τέλεια κοριτσάκι μου!! Σε λίγο καιρό θα τα χαρείς στο μωρακι σου!! 

Εμενα κορίτσια βγήκε η καμπύλη, έχω διαβήτη κύησης. Ενώ το νηστείας κ της μιας ώρας μετά είναι κομπλέ, στο 2ωρο δεν πέφτει μένει 173. Μίλησα με το γιατρό μου είπε πως είναι συχνό φαινόμενο στις δίδυμες κυήσεις κ μ έστειλε κατευθείαν σ ενδοκρινολόγο. Αύριο το απόγευμα έχω ραντεβού. 

Γενικά είναι πολύ συχνό φαινόμενο! Απλά προσπάθησε να αγχώνεσαι γιατί επηρεάζει! Άντε να δούμε τι θα σου πει! Φαντάζομαι διατροφή για αρχή .,, 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Dona90 είπε:

Άλλος άνθρωπος με κάτι τόσο δα!!

❤️❤️❤️❤️ 

απο που τα πήρες κορίτσι ; Είχα βάλει τα πράγματα στο Σκρουτζ τέτοια κρέμες μπουκάλια αυτά που μ έμειναν και ενώ πριν την καραντίνα μ έβγαιναν όλα 130 τώρα πήγαν 170€ . Επαθα σοκ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Γενικά είναι πολύ συχνό φαινόμενο! Απλά προσπάθησε να αγχώνεσαι γιατί επηρεάζει! Άντε να δούμε τι θα σου πει! Φαντάζομαι διατροφή για αρχή .,, 

Απ ότι κατάλαβα από τα λεγόμενα κ του γυναικολόγου μου λογικά διατροφή. Ο ενδοκρινολόγος είναι αυτός που θα το αποφασίσει βέβαια. Δεν αγχώνομαι. Δεν είναι κάτι που το θεωρώ βουνό, ίσως γιατί η μαμά μου έχει διαβήτη τύπου 1 και μια ζωή την έβλεπα να μετράει ζάχαρο κ να κάνει ινσουλίνη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...