Μετάβαση σε περιεχόμενο

μωρακια αρχες του 2021


Recommended Posts

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλα το εκανες εννοειται κ πηρες!! Ειχες πονο στις συσπασεις;; η ηταν οι προπαρασκευαστηκες που λεμε;;

Είχα πόνο περιόδου! Αλλά για λίγο! Όχι ένα -ένα μισή λεπτό που λένε ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Είχα πόνο περιόδου! Αλλά για λίγο! Όχι ένα -ένα μισή λεπτό που λένε ! 

Ναι καταλαβα!! Ευχομαι να μη σε ξανα πιασει και σε κοψοχολιαζει συνεχεια!! Να εισαι ηρεμη και μη κανεις τιποτα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Είχα πόνο περιόδου! Αλλά για λίγο! Όχι ένα -ένα μισή λεπτό που λένε ! 

Πάλι καλά που σταμάτησαν κοριτσάκι μου. Ο Γιατρός τη είπε είναι φυσιολογικό από την εβδομάδα που είσαι κ μετά να έχεις; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Πάλι καλά που σταμάτησαν κοριτσάκι μου. Ο Γιατρός τη είπε είναι φυσιολογικό από την εβδομάδα που είσαι κ μετά να έχεις; 

Ναι μου είπε πως είναι προπαρασκευαστικές! Γιατί δεν είχε την διάρκεια και ένταση , δεν ανησύχησε! 

 

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ναι καταλαβα!! Ευχομαι να μη σε ξανα πιασει και σε κοψοχολιαζει συνεχεια!! Να εισαι ηρεμη και μη κανεις τιποτα!!

Μακαρι!!! Και εγώ το εύχομαι! Εννοείται δεν κάνω τίποτα! Και ξαπλώνω πιο πολύ στο κρεβάτι! Μεγάλωσε και η κοιλιά πολύ και λίγο ζορίζομαι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ioann89 είπε:

Ναι μου είπε πως είναι προπαρασκευαστικές! Γιατί δεν είχε την διάρκεια και ένταση , δεν ανησύχησε! 

 

Μακαρι!!! Και εγώ το εύχομαι! Εννοείται δεν κάνω τίποτα! Και ξαπλώνω πιο πολύ στο κρεβάτι! Μεγάλωσε και η κοιλιά πολύ και λίγο ζορίζομαι! 

Ναι ζοριζει κ αυτη η κοιλιτσα οσο μεγαλωνει!! Ενταξει ολα καλα θα ειναι!! Τωρα πας καθε βδομαδα στη γιατρο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ναι ζοριζει κ αυτη η κοιλιτσα οσο μεγαλωνει!! Ενταξει ολα καλα θα ειναι!! Τωρα πας καθε βδομαδα στη γιατρο;

Αυτή την φορά θα πάω στις 10 μέρες! Και μετά βλέπουμε! Γιατί έχω και Doppler και μου ειπε πως ανάμεσα στις επισκεψεισ Θα κάνω καρδιοτοκογραφο !! Εσυ κάθε ποτέ πηγαίνεις; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ioann89 είπε:

Αυτή την φορά θα πάω στις 10 μέρες! Και μετά βλέπουμε! Γιατί έχω και Doppler και μου ειπε πως ανάμεσα στις επισκεψεισ Θα κάνω καρδιοτοκογραφο !! Εσυ κάθε ποτέ πηγαίνεις; 

Αα ωραια ενταξει δεν ειναι πολλες μερες!!  Καθε 15 με παει απο την αρχη εμενα, τωρα υποθετω στο τελος θα πηγαινουμε ολες καθε βδομαδα!! 7 Δεκεμβρη εχω κ εγω το ντομπλερ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Αα ωραια ενταξει δεν ειναι πολλες μερες!!  Καθε 15 με παει απο την αρχη εμενα, τωρα υποθετω στο τελος θα πηγαινουμε ολες καθε βδομαδα!! 7 Δεκεμβρη εχω κ εγω το ντομπλερ!

Άντε ωραία!!! Όλα καλά να είναι για όλες μας βρε κορίτσια!!! Να περάσει καλά ο καιρός και να κρατήσουμε τα μπουμπουκακια μας αγκαλιά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Άντε ωραία!!! Όλα καλά να είναι για όλες μας βρε κορίτσια!!! Να περάσει καλά ο καιρός και να κρατήσουμε τα μπουμπουκακια μας αγκαλιά! 

Αμην Παναγια μου, να ειμαστε ολες καλα και τα μωρακια μας να ειναι καλυτερα❣❣ οσο περνα ο καιρος ανυπομωνω😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!!! Κι εμείς ήσυχα στο σπίτι, ή κοιλίτσα κι εμένα έχει φουσκώσει αρκετά!!! Κι εγώ είχα κάνα δυο ημέρες είχα μια αδυναμία, λίγο ζαλάδα κι ένα βάρος στην κοιλιά αλλά σήμερα όλα καλά περδίκι!!!! Λογικά τώρα από δω και πέρα θα έχουμε ένα μόνιμο βάρος στην κοιλιά 😄

@Ioann89κι εμένα έτσι μου είχε πει ότι χωρίς πόνο δεν είναι ανησυχιτικες οι συσπάσεις!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Sweetie79 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!!! Κι εμείς ήσυχα στο σπίτι, ή κοιλίτσα κι εμένα έχει φουσκώσει αρκετά!!! Κι εγώ είχα κάνα δυο ημέρες είχα μια αδυναμία, λίγο ζαλάδα κι ένα βάρος στην κοιλιά αλλά σήμερα όλα καλά περδίκι!!!! Λογικά τώρα από δω και πέρα θα έχουμε ένα μόνιμο βάρος στην κοιλιά 😄

@Ioann89κι εμένα έτσι μου είχε πει ότι χωρίς πόνο δεν είναι ανησυχιτικες οι συσπάσεις!!! 

Από βάρος τώρα άλλο τίποτα!! Το να αλλαξω το βράδυ πλευρό είναι ολόκληρη επιχείρηση😂😂😂 

@Κατερίνα!!! Μαζί έχουμε ντοπλερ κ γω στις 07/12

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ την Πέμπτη έχω ραντεβού με τον εμβρυολογο για να τις δει αλλη μια φορά πριν το ντοπλερ κι ανυπομονώ!!!! 

@annie! αυτό με το πλευρό είναι ένα θέμα 🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Από βάρος τώρα άλλο τίποτα!! Το να αλλαξω το βράδυ πλευρό είναι ολόκληρη επιχείρηση😂😂😂 

@Κατερίνα!!! Μαζί έχουμε ντοπλερ κ γω στις 07/12

Χαχαχα αστα και υποτιθεται οτι δεν εχω κ μεγαλη κοιλις εγω δλδ λεω αν ειχα δεν θα γυριζα καθολου;😂😂 

Ωραια ωραια, αντε να δουμε τα μωρακια μας παλι😊😊🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Sweetie79 είπε:

Εγώ την Πέμπτη έχω ραντεβού με τον εμβρυολογο για να τις δει αλλη μια φορά πριν το ντοπλερ κι ανυπομονώ!!!! 

@annie! αυτό με το πλευρό είναι ένα θέμα 🤣🤣

Μπραβο ωραια κοριτσι μου να δεις τις μπεμπουλες🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Sweetie79 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!!! Κι εμείς ήσυχα στο σπίτι, ή κοιλίτσα κι εμένα έχει φουσκώσει αρκετά!!! Κι εγώ είχα κάνα δυο ημέρες είχα μια αδυναμία, λίγο ζαλάδα κι ένα βάρος στην κοιλιά αλλά σήμερα όλα καλά περδίκι!!!! Λογικά τώρα από δω και πέρα θα έχουμε ένα μόνιμο βάρος στην κοιλιά 😄

@Ioann89κι εμένα έτσι μου είχε πει ότι χωρίς πόνο δεν είναι ανησυχιτικες οι συσπάσεις!!! 

Αυτό βλέπω και εγώ!! Ότι θα το νιώθουμε το βάρος στην κοιλιά!! Όλα καλά αφού είσαι περδίκι σήμερα! Περαστικά να είναι όλα κορίτσι μ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Sweetie79 είπε:

Εγώ την Πέμπτη έχω ραντεβού με τον εμβρυολογο για να τις δει αλλη μια φορά πριν το ντοπλερ κι ανυπομονώ!!!! 

@annie! αυτό με το πλευρό είναι ένα θέμα 🤣🤣

Άντε με το καλό!!!! Βάζω ένα μαξιλαράκι από τον καναπέ κάτω από την κοιλιά με βοηθάει στην αλλαγή πλευρου Χαχαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Χαχαχα αστα και υποτιθεται οτι δεν εχω κ μεγαλη κοιλις εγω δλδ λεω αν ειχα δεν θα γυριζα καθολου;😂😂 

Ωραια ωραια, αντε να δουμε τα μωρακια μας παλι😊😊🥰

❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια μου.κ εγώ. Κλεισμένη σπίτι μονοκατι τσιμπήματα νιώθω χαμηλά αλλά περνάνε αμέσως μόλις ξαπλώσω.τα μικρά σας κουνιούνται πολύ?εμένα έχει δύο μέρες που την αισθάνομαι πολύ λίγο το βράδυ.25 του μηνός έχω ντοπλερ κ προσεύχομαι να είναι όλα καλά κάθε μέρα.

@Ioann89να ξεκουράζεσαι κορίτσι μ.κ όλα είναι φυσιολογικά!

 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Dona90 είπε:

Γεια σας κορίτσια μου.κ εγώ. Κλεισμένη σπίτι μονοκατι τσιμπήματα νιώθω χαμηλά αλλά περνάνε αμέσως μόλις ξαπλώσω.τα μικρά σας κουνιούνται πολύ?εμένα έχει δύο μέρες που την αισθάνομαι πολύ λίγο το βράδυ.25 του μηνός έχω ντοπλερ κ προσεύχομαι να είναι όλα καλά κάθε μέρα.

@Ioann89να ξεκουράζεσαι κορίτσι μ.κ όλα είναι φυσιολογικά!

 

 

 

Κοριτσι μου εγω εχω καταληξει πως κ αυτα δεν ειναι καθε μερα το ιδιο, 3 μερες τωρα την ενιωθα ολη μερα χτυπουσε τεντωνοταν γυρνουσε, σημερα παλι ισα που την εχω ακουσει, αλλα το χω παθει αλλες 2 φορες κ μετα απο 2 μερες αρχιζει παλι το παρτυ!! Ισως κουραζονται κ ανακτουν δυναμεις😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dona90 είπε:

Γεια σας κορίτσια μου.κ εγώ. Κλεισμένη σπίτι μονοκατι τσιμπήματα νιώθω χαμηλά αλλά περνάνε αμέσως μόλις ξαπλώσω.τα μικρά σας κουνιούνται πολύ?εμένα έχει δύο μέρες που την αισθάνομαι πολύ λίγο το βράδυ.25 του μηνός έχω ντοπλερ κ προσεύχομαι να είναι όλα καλά κάθε μέρα.

@Ioann89να ξεκουράζεσαι κορίτσι μ.κ όλα είναι φυσιολογικά!

 

 

 

Από ότι κατάλαβα θέλει περισσότερο ξάπλα από εδώ και πέρα! Θα συμφωνήσω με την κατερινα ότι δεν είναι κάθε μέρα το ίδιο! Και τώρα κοιμούνται και τα Ζουζουνακια περισσότερο! Αφού την νιώθεις όλα καλά!! Μπορεί να έχει βολευτεί σε σημείο που όταν κουνιέται να μην είναι τόσο αισθητό! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dona90 είπε:

Γεια σας κορίτσια μου.κ εγώ. Κλεισμένη σπίτι μονοκατι τσιμπήματα νιώθω χαμηλά αλλά περνάνε αμέσως μόλις ξαπλώσω.τα μικρά σας κουνιούνται πολύ?εμένα έχει δύο μέρες που την αισθάνομαι πολύ λίγο το βράδυ.25 του μηνός έχω ντοπλερ κ προσεύχομαι να είναι όλα καλά κάθε μέρα.

@Ioann89να ξεκουράζεσαι κορίτσι μ.κ όλα είναι φυσιολογικά!

 

 

 

Όπως σου είπαν κ τα κορίτσια κάθε μέρα είναι διαφορετική. Άσε που εγώ πιστεύω πως επειδη έχουμε συνηθίσει πλέον τα ελαφριά χτυπήματα δεν τα αντιλαμβανόμαστε. Τις τελευταίες μέρες μου χει τύχει να μην τα νιώθω αλλά αν έχω το χέρι μου στην κοιλιά να αισθάνομαι την κλωτσιά στο χέρι όχι εσωτερικά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Όπως σου είπαν κ τα κορίτσια κάθε μέρα είναι διαφορετική. Άσε που εγώ πιστεύω πως επειδη έχουμε συνηθίσει πλέον τα ελαφριά χτυπήματα δεν τα αντιλαμβανόμαστε. Τις τελευταίες μέρες μου χει τύχει να μην τα νιώθω αλλά αν έχω το χέρι μου στην κοιλιά να αισθάνομαι την κλωτσιά στο χέρι όχι εσωτερικά. 

Αυτο το χω παθει κ εγω😯 και σκεφτομουν οτι ισως συμβαινει γτ εχω προσθιο πλακουντα κ δεν το ενιωθα απο μεσα😜 αλλα μπορει να χεις κ δικιο κ απλα να τα χουμε συνηθισει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Dona90 είπε:

Τέλεια ηρεμισα λιγο.Ας ξεκουράζονται κ ας είναι καλά τα ζουζούνια μας.♥️♥️♥️

Καλά θα είναι να δεις!❤️❤️❤️🧿🧿🧿 Μα την νιώθεις.,, απλά μπορεί να θέλει να είναι χαλαρή!!! Να είσαι ήρεμη γιατί το καταλαβαίνουν τα μωράκια αν αγχώνομαστε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Ioann89 είπε:

Καλά θα είναι να δεις!❤️❤️❤️🧿🧿🧿 Μα την νιώθεις.,, απλά μπορεί να θέλει να είναι χαλαρή!!! Να είσαι ήρεμη γιατί το καταλαβαίνουν τα μωράκια αν αγχώνομαστε! 

Προσπαθώ πολύ αλλά μάλλον περνάω φάση γιατί νιώθω πελαγωμενη από τα πάντα.ο καημένος ο άντρας μου να δεις τι τραβάει...χιχιχι🤪🤪🤪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...