Μετάβαση σε περιεχόμενο

μωρακια αρχες του 2021


Recommended Posts

στις Just now, ο/η annie! είπε:

@Κατερίνα!!! @Ioann89 εννοείται πως χάρηκε πλάκα κάνεις;; Είναι πολλά τα λεφτά Άρη...😂😂😂 Μας έδωσαν κ αρκετά πράγματα όποτε όπως το βλέπω με 2000€ βγαίνουν τα πράγματα για τα μωρά. Ναι είναι 2 αλλά κ γω δεν παω στα ακριβά.. 

Ναι μα κ εγω με ενα κυνηγαω τις προσφορες δεν γινεται, ασε που ειναι πανακριβα για τοσο λιγο που θα ειναι τα περισσοτερα, δλδ η εκμεταλευση στο μεγαλειο της!! Αλλα νταξει τι να κανουμε😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Αααχ ποναει το θεμα ΙΚΑ, δλδ ειναι ο μονος λογος που εχω γινει εξαλλη στη διαρκεια της εγκυμοσυνης!!! Σημερα με πληρωσαν την προτελευταια που περιμενα αλλα τα μισα γτ ειχαμε αργησει να την καταθεσουμε λεει ενω δεν ειχαν ραντεβου να παμε🙄 δεν βγαινει ακρη μαζι τους δυστυχως!! Περιμενω αλλη μια να πληρωθω 20 του μηνα και αλλη μια να καταθεσω!! Μετα ειναι η κανονικη αδεια κ ευχομαι να μη τους ξανα δω για χρονια😅 επισης ευχομαι να μπορουμε να καταθεσουμε μεσα στην καραντινα!!

Χαχαχαχα! Ε και αυτοί μέχρι τελευταία στιγμή θα σε παιδεύουν! Θα τα πάρεις τουλαχιστον ! Αυτό να σκέφτεσαι για να εισαο ήρεμη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ioann89 είπε:

Χαχαχαχα! Ε και αυτοί μέχρι τελευταία στιγμή θα σε παιδεύουν! Θα τα πάρεις τουλαχιστον ! Αυτό να σκέφτεσαι για να εισαο ήρεμη! 

Παιδι μου τη τελευταια φορα που ηρθε ο αντρας μου κ μου ειπε αυτο για τα μισα λεφτα εγινα εξαλλη κοντεψα να παθω εγκεφαλικο με πιασανε τα κλαματα χαλια!! Κ μετα λεω οχι τελος δεν θα μου το κανω αυτο ουτε εμενα ουτε του μωρου μου, ας γινει οτι θελει και ας πληρωθω οποτε θελει δεν θα με νοιαζει πια!! Να περασει ο καιρος μονο να ξεμπερδευω με αυτους😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ναι μα κ εγω με ενα κυνηγαω τις προσφορες δεν γινεται, ασε που ειναι πανακριβα για τοσο λιγο που θα ειναι τα περισσοτερα, δλδ η εκμεταλευση στο μεγαλειο της!! Αλλα νταξει τι να κανουμε😜

Τα περισσότερα τα πήρα 50%! Το μόνο που πήρα παραπάνω ήταν 2 κουβέρτες που μ άρεσαν παρά πολύ! 10€ και 13€ η άλλη ! Απλά δεν μπορούσα να πάω και σε παραπάνω μαγαζια ! Σ ένα πήγα και μέχρι να πάω σπίτι φοβήθηκα πολύ! Που καθόμουν και σε καρέκλα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η annie! είπε:

@Κατερίνα!!! @Ioann89 εννοείται πως χάρηκε πλάκα κάνεις;; Είναι πολλά τα λεφτά Άρη...😂😂😂 Μας έδωσαν κ αρκετά πράγματα όποτε όπως το βλέπω με 2000€ βγαίνουν τα πράγματα για τα μωρά. Ναι είναι 2 αλλά κ γω δεν παω στα ακριβά.. 

Έτσι 🤣🤣🤣🤣 Μπράβο κοπέλα μ που τα κατάφερες και είχες τα λεφτά για τα μωράκια σου 😍😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ioann89 είπε:

Τα περισσότερα τα πήρα 50%! Το μόνο που πήρα παραπάνω ήταν 2 κουβέρτες που μ άρεσαν παρά πολύ! 10€ και 13€ η άλλη ! Απλά δεν μπορούσα να πάω και σε παραπάνω μαγαζια ! Σ ένα πήγα και μέχρι να πάω σπίτι φοβήθηκα πολύ! Που καθόμουν και σε καρέκλα! 

Ουυ τελεια και οι κουβερτουλες μια χαρα τιμη ειχαν!! Ναι παιδι μου καλα το εκανες και πηγες σε ενα δεν γινοταν να το ρισκαρεις!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Παιδι μου τη τελευταια φορα που ηρθε ο αντρας μου κ μου ειπε αυτο για τα μισα λεφτα εγινα εξαλλη κοντεψα να παθω εγκεφαλικο με πιασανε τα κλαματα χαλια!! Κ μετα λεω οχι τελος δεν θα μου το κανω αυτο ουτε εμενα ουτε του μωρου μου, ας γινει οτι θελει και ας πληρωθω οποτε θελει δεν θα με νοιαζει πια!! Να περασει ο καιρος μονο να ξεμπερδευω με αυτους😜

Ε λογικό να σκέφτεσαι έτσι!!  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Sweetie79 είπε:

Κοριτσάκι που θα γεννησεις εσύ??? 

Κορίτσια εγώ τα πράγματα θα τα βάλω στη βαλίτσα που έχω, σιγά μην αγοράσουμε και βαλίτσα τώρα!! 

Εσυ που γεννάς; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Ioann89 είπε:

Εσυ που γεννάς; 

Καλημέρα εγώ στο Ιασω θα γεννήσω, απλά δεν έχω ρωτήσει ακόμη λεπτομέρειες για τις τιμές!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια, θέμα γεννάς κ κόστους κλινικής. Πήρα τηλέφωνο εχθές στην κλινική να ρωτήσω τι χρειάζεται για τη βαλίτσα κλπ και να επιβεβαιώσω τιμές. Έκανε λάθος ο γιατρός μου.. Είναι επιπλέον 150€ για τα δίδυμα δηλαδή 1550€ η καισαρική στο 3κλινο. Πάλι καλά είναι. Τουλάχιστον δεν θέλουν τίποτα από αναλώσιμα στα παρέχουν όλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Καλημέρα κορίτσια, θέμα γεννάς κ κόστους κλινικής. Πήρα τηλέφωνο εχθές στην κλινική να ρωτήσω τι χρειάζεται για τη βαλίτσα κλπ και να επιβεβαιώσω τιμές. Έκανε λάθος ο γιατρός μου.. Είναι επιπλέον 150€ για τα δίδυμα δηλαδή 1550€ η καισαρική στο 3κλινο. Πάλι καλά είναι. Τουλάχιστον δεν θέλουν τίποτα από αναλώσιμα στα παρέχουν όλα

Καλημερα κοριτσι μου, ενταξει δεν ειναι μεγαλη διαφορα με αυτο που σου ειπε,και πολυ σημαντικο που τα παρεχουν ολα!! Ουτε να κουβαλας ξεχωριστα πραγματα για τα μωρακια ουτε να αγχωνεσαι μηπως ξεχασεις κατι!! Μια χαρα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η annie! είπε:

Καλημέρα κορίτσια, θέμα γεννάς κ κόστους κλινικής. Πήρα τηλέφωνο εχθές στην κλινική να ρωτήσω τι χρειάζεται για τη βαλίτσα κλπ και να επιβεβαιώσω τιμές. Έκανε λάθος ο γιατρός μου.. Είναι επιπλέον 150€ για τα δίδυμα δηλαδή 1550€ η καισαρική στο 3κλινο. Πάλι καλά είναι. Τουλάχιστον δεν θέλουν τίποτα από αναλώσιμα στα παρέχουν όλα

Που θα γεννήσεις κορίτσι μμ?σου είπαν τπτ για τα μέτρα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Dona90 είπε:

Που θα γεννήσεις κορίτσι μμ?σου είπαν τπτ για τα μέτρα?

Στο Διαβαλκανικό. Κοιτα πριν 2 βδομαδες που έκανα την περιδεση επέτρεπαν μόνο το σύζυγο μια φορά την ημέρα για μια ώρα. Τώρα δεν ρώτησα γιατί θεωρώ πως μέχρι το Γενάρη δε μπορεί να σου πει κανένας τίποτα με σιγουριά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η annie! είπε:

Καλημέρα κορίτσια, θέμα γεννάς κ κόστους κλινικής. Πήρα τηλέφωνο εχθές στην κλινική να ρωτήσω τι χρειάζεται για τη βαλίτσα κλπ και να επιβεβαιώσω τιμές. Έκανε λάθος ο γιατρός μου.. Είναι επιπλέον 150€ για τα δίδυμα δηλαδή 1550€ η καισαρική στο 3κλινο. Πάλι καλά είναι. Τουλάχιστον δεν θέλουν τίποτα από αναλώσιμα στα παρέχουν όλα

Καλημέρα!!  Καλά πιστεύω πως είναι! Άσχετο! Μου έλεγαν για το Ιασώ ότι και στο τρίκλινο βάζουν μόνο 2 άτομα λόγω κορονοϊού! Όποτε μπορεί να το κάνουν γενικά στις κλινικές! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Sweetie79 είπε:

Καλημέρα εγώ στο Ιασω θα γεννήσω, απλά δεν έχω ρωτήσει ακόμη λεπτομέρειες για τις τιμές!!! 

Καλημερα!!!!Αθήνα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annie! είπε:

Στο Διαβαλκανικό. Κοιτα πριν 2 βδομαδες που έκανα την περιδεση επέτρεπαν μόνο το σύζυγο μια φορά την ημέρα για μια ώρα. Τώρα δεν ρώτησα γιατί θεωρώ πως μέχρι το Γενάρη δε μπορεί να σου πει κανένας τίποτα με σιγουριά.

Εννοείται !! Καλε εδώ δεν ξέρουμε για αύριο τι ισχύει! Φαντάσου μέχρι τον Ιανουάριο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Sweetie79 είπε:

Ναι Αθήνα!! Εσύ στη Λάρισα στο Ιασω??? 

Δεν έχω αποφασίσει ακόμη! Αλλά μάλλον όχι στο Ιασώ ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια πείτε μου την γνώμη σας! Πήρα μια βαλίτσα τελικά . Είναι σκληρή απ έξω ! Πως γίνεται απολύμανση; Έχω Dettol spray απ έξω σίγουρα μπορώ να βάλω! Αλλά από μέσα; Βάζω το ίδιο; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Κορίτσια πείτε μου την γνώμη σας! Πήρα μια βαλίτσα τελικά . Είναι σκληρή απ έξω ! Πως γίνεται απολύμανση; Έχω Dettol spray απ έξω σίγουρα μπορώ να βάλω! Αλλά από μέσα; Βάζω το ίδιο; 

Φυσικά και μπορείς να το ψεκάσεις και μέσα. Είναι και για μαλακές επιφάνειες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Φυσικά και μπορείς να το ψεκάσεις και μέσα. Είναι και για μαλακές επιφάνειες.

Μετά κάνει να ακουμπήσουν τα ρούχα; Η πρέπει να βάλω ένα σεντόνι η κάτι τέτοιο  ; Πως είσαι κοπέλα μ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ioann89 είπε:

Μετά κάνει να ακουμπήσουν τα ρούχα; Η πρέπει να βάλω ένα σεντόνι η κάτι τέτοιο  ; Πως είσαι κοπέλα μ; 

Κανονικά, απλά καλύτερα άσε να στεγνώσει πρώτα. Εγώ όταν θέλω να κάνω τέτοιες δουλειές χρησιμοποιώ το κλασσικά detol μ ένα πανάκι ή σφουγγάρι, αφήνω να στεγνώσει κ μετά βάζω ότι θέλω μέσα. Βρε το καλοκαίρι που πήγαμε διακοπές μέχρι κ τις κουρτίνες ψέκαζα στα δωμάτια...😂😂😂 Καλά είμαι μια χαρά!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Πείτε κανένα νέο βρε κοροτσια; Που είστε;

Εμεις ειχαμε παει εδω γυρω ενα περιπατο τωρα με τον αντρα μου κ γυρισαμε!! Δεν θελω να πολυ ζοριζομαι μη παιζω με τη τυχη μου😜 εσεις τι κανετε κοριτσι; δουλευει τωρα με το λοκ νταουν ο αντρας σου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Εμεις ειχαμε παει εδω γυρω ενα περιπατο τωρα με τον αντρα μου κ γυρισαμε!! Δεν θελω να πολυ ζοριζομαι μη παιζω με τη τυχη μου😜 εσεις τι κανετε κοριτσι; δουλευει τωρα με το λοκ νταουν ο αντρας σου;

Όχι δεν δουλεύει! Αλλά έχουμε ελιές και πήγαινει στα χωράφια! Όποτε πάλι μόνη μου !! 😂😂😂εσένα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...