Μετάβαση σε περιεχόμενο

μωρακια αρχες του 2021


Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Κοριτσια απο hm εχει εσωρουχα εγκυμοσυνης πολυ βολικα και βαμβακερα, τα εχω σχεδον απο την αρχη κ τα χρησιμοποιω και σημερα παραγγειλα αλλα 5 για τη βαλιτσα!! Πηρα και 2 σουτιεν με δισταγμο βεβαια αλλα μου φανηκαν πιο στεθερα απο τα κλασσικα!

Αγάπη πως παραγγέλνεις από H&M ; Είμαι άσχετη ! Από την εφαρμογή;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Αγάπη πως παραγγέλνεις από H&M ; Είμαι άσχετη ! Από την εφαρμογή;;

Ναι εχω κατεβασει την εφαρμογη, αν κανεις λογαριασμο, δλδ βαλεις το μειλ σου κ εναν κωδικο στα στελνουν κ με αντικαταβολη, αλλιως θελουν τραπεζικη πληρωμη! Με εχει βολεψει η εφαρμογη να σου πω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Αγάπη πως παραγγέλνεις από H&M ; Είμαι άσχετη ! Από την εφαρμογή;;

Μπες στην κατηγορια maternity να βρεις της εγκυμοσυνης!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η annie! είπε:

Κορίτσια έχετε ιδέα από κόστος κλινικής, γιατρού κλπ; Εγώ εχθές τον ρώτησα κ μου είπε 1400€ το τρίκλινο στην κλινική, 200€ για τον αναισθησιολόγο κ 1000€ αυτός για την καισαρική. Καλά μου φάνηκαν. 

@Κατερίνα!!! Εμένα 1000 είπε ο γιατρός ανεξάρτητα από φ.τ η καισαρικη! Και σε μονόκλινο μαζί με εξετάσεις μωρόυ αναισθησιολόγο παιδίατρο και βοηθό χειρούργου 1800€ . Σε δίκλινο 1650 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Μπες στην κατηγορια maternity να βρεις της εγκυμοσυνης!!

Σ ευχαριστώ πολύ!!!! Θα το δοκιμάσω ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η annie! είπε:

Εγώ για τη βαλίτσα δεν έχω πάρει τίποτα ακόμα😂😂😂 Από χθες χωρίζω τη λίστα για το τι θα παραγγείλω από κάθε μαγαζί κ ξεκίνησα να βάζω παραγγελίες. Πιστεύω μέχρι αύριο να τα έχω αγοράσει όλα. 

Κοιτά αφού είναι μέσω Ίντερνετ άνετα θα τα έχεις έτοιμα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλημερα κοριτσι😊 εε αμα ειναι φαρδια κ ανεβαινουν ανετα πιστευω να μην εχεις θεμα!! Οσο για τον σακο αν τα χωραει παρε αυτον καλε μην αγοραζεις αλλη!

Τα χωράει ναι! Αν είμαι με τον άντρα μ δεν έχω θέμα! Αλλά αν είμαι μόνη μ πως θα το σηκώσω;  Γι αυτο  με απασχολεί! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

@Κατερίνα!!! Εμένα 1000 είπε ο γιατρός ανεξάρτητα από φ.τ η καισαρικη! Και σε μονόκλινο μαζί με εξετάσεις μωρόυ αναισθησιολόγο παιδίατρο και βοηθό χειρούργου 1800€ . Σε δίκλινο 1650 

Πολυ καλες τιμες μπραβο, και για το μονοκλινο ειναι πολυ καλη τιμη θεωρω αφου ειναι μεσα ολες οι εξετασεις και οι πληρωμες των γιατρων!! Δλδ αξιζει αν εισαι μαζι με τον αντρα σου και σας παιρνει οικονομικα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Πολυ καλες τιμες μπραβο, και για το μονοκλινο ειναι πολυ καλη τιμη θεωρω αφου ειναι μεσα ολες οι εξετασεις και οι πληρωμες των γιατρων!! Δλδ αξιζει αν εισαι μαζι με τον αντρα σου και σας παιρνει οικονομικα!

Αυτό είπαμε και εμείς! Ότι αξίζει τον κόπο! Γιατί έχει και κρεβάτι μέσα να κοιμάται! Ενώ στο δίκλινο έχει καρέκλα αλλά ρε συ είναι 4 βραδιά ! Λογικό δεν είναι να κουραστεί; Και είναι και η τουαλετα με ποιον θα είσαι δίπλα ξέρεις; Πιστεύω και εγώ ότι αξίζει! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Πωπω κοριτσια την υγεια μας να εχουμε κ εμεις κ τα μωρα μας αλλα πολλα λεφτα μαζεμενα, ο αντρας μου ειναι στα προθυρα εγκεφαλικου🤣

Σύμφωνω απόλυτα!!! Γερα να είναι και χαλάλι! Αλλά στον λογαριασμό επαθα και εγώ ένα κοκομπλοκο! 😂😂😂 τα πήρα από ένα μαγαζί και μόλις άκουσα το νούμερο λέω δεν μπορεί !! Χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Αυτό είπαμε και εμείς! Ότι αξίζει τον κόπο! Γιατί έχει και κρεβάτι μέσα να κοιμάται! Ενώ στο δίκλινο έχει καρέκλα αλλά ρε συ είναι 4 βραδιά ! Λογικό δεν είναι να κουραστεί; Και είναι και η τουαλετα με ποιον θα είσαι δίπλα ξέρεις; Πιστεύω και εγώ ότι αξίζει! 

Ναι ναι ετσι να το κανετε θα εισαι κ εσυ πιο ανετη κ πιο ηρεμη!! Κ εμεις θα ρωτησουμε τιμες κ ειπαμε αν ειναι ετσι μικρη η διαφορα θα ρθει παρουμε να ειμαστε οι 2 μας! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Σύμφωνω απόλυτα!!! Γερα να είναι και χαλάλι! Αλλά στον λογαριασμό επαθα και εγώ ένα κοκομπλοκο! 😂😂😂 τα πήρα από ένα μαγαζί και μόλις άκουσα το νούμερο λέω δεν μπορεί !! Χαχαχα

Αστα, τρομαζω να κανω λογαριασμο ποσα εχω δωσει συνολικα σε επιπλα ρουχα κτλ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Αστα, τρομαζω να κανω λογαριασμο ποσα εχω δωσει συνολικα σε επιπλα ρουχα κτλ

470€ έδωσα στα ρούχα του μπεμπη κουβέρτες νυχτικα εσώρουχα σεντόνια ! Και 1400€ για τα έπιπλα ! Και θέλω 170€ ακόμη για αυτά του φαρμακείου και μπουκάλια πιπιλεσ  αποστειρωτη και θερμαντήρα και θερμόμετρο ! Δεν ξέρω τ άλλο ξεχνάω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ναι ναι ετσι να το κανετε θα εισαι κ εσυ πιο ανετη κ πιο ηρεμη!! Κ εμεις θα ρωτησουμε τιμες κ ειπαμε αν ειναι ετσι μικρη η διαφορα θα ρθει παρουμε να ειμαστε οι 2 μας! 

Ε νομίζω πως είναι αλλιώς να είναι το ζευγάρι μαζί σε αυτήν την στιγμή! Αν είναι μικρή η διαφορά εννοείται!! Και αν δεν αλλάξει κάτι μέχρι τότε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

470€ έδωσα στα ρούχα του μπεμπη κουβέρτες νυχτικα εσώρουχα σεντόνια ! Και 1400€ για τα έπιπλα ! Και θέλω 170€ ακόμη για αυτά του φαρμακείου και μπουκάλια πιπιλεσ  αποστειρωτη και θερμαντήρα και θερμόμετρο ! Δεν ξέρω τ άλλο ξεχνάω! 

Πωπω χαμουλης😅 τι να κανουμε δεν πειραζει καλα να μαστε και ολα θα γινουν!! Εγω θα κανω στο τελος ενα συνολο😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Ε νομίζω πως είναι αλλιώς να είναι το ζευγάρι μαζί σε αυτήν την στιγμή! Αν είναι μικρή η διαφορά εννοείται!! Και αν δεν αλλάξει κάτι μέχρι τότε! 

Σωστο κ αυτο, μακαρι να μην εχει αλλαξει κατι και να μπορουν να ερθουν!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Σωστο κ αυτο, μακαρι να μην εχει αλλαξει κατι και να μπορουν να ερθουν!!

Το ελπιζωωωωω !!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ioann89 είπε:

@Κατερίνα!!! Εμένα 1000 είπε ο γιατρός ανεξάρτητα από φ.τ η καισαρικη! Και σε μονόκλινο μαζί με εξετάσεις μωρόυ αναισθησιολόγο παιδίατρο και βοηθό χειρούργου 1800€ . Σε δίκλινο 1650 

Κοριτσάκι που θα γεννησεις εσύ??? 

Κορίτσια εγώ τα πράγματα θα τα βάλω στη βαλίτσα που έχω, σιγά μην αγοράσουμε και βαλίτσα τώρα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Πωπω κοριτσια την υγεια μας να εχουμε κ εμεις κ τα μωρα μας αλλα πολλα λεφτα μαζεμενα, ο αντρας μου ειναι στα προθυρα εγκεφαλικου🤣

Εμένα το γλύτωσε γιατί κατάφερα να μαζέψω τα λεφτά για τα μωρά και το γιατρό. Οπότε έχει να υπολογίζει μόνο την κλινική και τον αναισθησιολόγο. Του το έλεγα καιρό τώρα αλλά δεν το καταλάβαινε... Τώρα που ξεκίνησαν οι αγορές και μου λέει να σου δώσω την κάρτα μου κ του λέω αφού τα έχω τα λεφτά τι θες;;; ΣΟΚ ο δικός σου.. χαχαχαχα Στον κόσμο τους τελείως.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Εμένα το γλύτωσε γιατί κατάφερα να μαζέψω τα λεφτά για τα μωρά και το γιατρό. Οπότε έχει να υπολογίζει μόνο την κλινική και τον αναισθησιολόγο. Του το έλεγα καιρό τώρα αλλά δεν το καταλάβαινε... Τώρα που ξεκίνησαν οι αγορές και μου λέει να σου δώσω την κάρτα μου κ του λέω αφού τα έχω τα λεφτά τι θες;;; ΣΟΚ ο δικός σου.. χαχαχαχα Στον κόσμο τους τελείως.

Χαχαχαχα, μα πραγματικα δεν το καταλαβαινουν μεχρι να αρχισουν οι αγορες, κ εγω του το λεγα κ μου ελεγε ενταξει μην αγχωνεσαι κ τωρα αγχωνεται εκεινος😂  αλλα ευτυχως κ εμεις ειχαμε βαλει στην ακρη καποια χρηματα για αυτες τις αγορες δλδ ειμαστε οκ προς το παρον!! Εσεις τα θελετε και ολα διπλα βεβαια ειναι αλλιως!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Sweetie79 είπε:

Κοριτσάκι που θα γεννησεις εσύ??? 

Κορίτσια εγώ τα πράγματα θα τα βάλω στη βαλίτσα που έχω, σιγά μην αγοράσουμε και βαλίτσα τώρα!! 

Στη Λάρισα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Εμένα το γλύτωσε γιατί κατάφερα να μαζέψω τα λεφτά για τα μωρά και το γιατρό. Οπότε έχει να υπολογίζει μόνο την κλινική και τον αναισθησιολόγο. Του το έλεγα καιρό τώρα αλλά δεν το καταλάβαινε... Τώρα που ξεκίνησαν οι αγορές και μου λέει να σου δώσω την κάρτα μου κ του λέω αφού τα έχω τα λεφτά τι θες;;; ΣΟΚ ο δικός σου.. χαχαχαχα Στον κόσμο τους τελείως.

Μπράβο κοριτσάκι μου!!! Τρελάθηκε από την χαρά του να φανταστώ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Χαχαχαχα, μα πραγματικα δεν το καταλαβαινουν μεχρι να αρχισουν οι αγορες, κ εγω του το λεγα κ μου ελεγε ενταξει μην αγχωνεσαι κ τωρα αγχωνεται εκεινος😂  αλλα ευτυχως κ εμεις ειχαμε βαλει στην ακρη καποια χρηματα για αυτες τις αγορες δλδ ειμαστε οκ προς το παρον!! Εσεις τα θελετε και ολα διπλα βεβαια ειναι αλλιως!!

Κατερινα μου δεν σε ρώτησα με τις πληρωμές από το ΙΚΑ είσαι οκ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Κατερίνα!!! @Ioann89 εννοείται πως χάρηκε πλάκα κάνεις;; Είναι πολλά τα λεφτά Άρη...😂😂😂 Μας έδωσαν κ αρκετά πράγματα όποτε όπως το βλέπω με 2000€ βγαίνουν τα πράγματα για τα μωρά. Ναι είναι 2 αλλά κ γω δεν παω στα ακριβά.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ioann89 είπε:

Κατερινα μου δεν σε ρώτησα με τις πληρωμές από το ΙΚΑ είσαι οκ; 

Αααχ ποναει το θεμα ΙΚΑ, δλδ ειναι ο μονος λογος που εχω γινει εξαλλη στη διαρκεια της εγκυμοσυνης!!! Σημερα με πληρωσαν την προτελευταια που περιμενα αλλα τα μισα γτ ειχαμε αργησει να την καταθεσουμε λεει ενω δεν ειχαν ραντεβου να παμε🙄 δεν βγαινει ακρη μαζι τους δυστυχως!! Περιμενω αλλη μια να πληρωθω 20 του μηνα και αλλη μια να καταθεσω!! Μετα ειναι η κανονικη αδεια κ ευχομαι να μη τους ξανα δω για χρονια😅 επισης ευχομαι να μπορουμε να καταθεσουμε μεσα στην καραντινα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...