Μετάβαση σε περιεχόμενο

μωρακια αρχες του 2021


Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Σταυρι είπε:

Κορίτσια να σας ρωτησω κατι;; εγώ είμαι έγκυος και εργαζόμενη σε pet shop εμάς δεν μας κλεινει άραγε δικαιουμαι να μπω σε αναστολή;;

Το 50% τηλεεργασια. Αναστολή δε νομίζω αλλά πάρε αναρρωτική 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Κορίτσια να σας ρωτησω κατι;; εγώ είμαι έγκυος και εργαζόμενη σε pet shop εμάς δεν μας κλεινει άραγε δικαιουμαι να μπω σε αναστολή;;

Νομιζω οτι αν θελει ο εργοδοτης σου μπορει να σε βαλει, ρωτησε τον λογιστη σου θα σου πει σιγουρα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Κορίτσια να σας ρωτησω κατι;; εγώ είμαι έγκυος και εργαζόμενη σε pet shop εμάς δεν μας κλεινει άραγε δικαιουμαι να μπω σε αναστολή;;

Λογικά ναι!!! Αφού δεν σας κλείσανε! Αν σε βάλει το αφεντικό σου η δεν παίρνεις αναρρωτικές! Και άκουσα ότι για τον Νοέμβριο είναι 800€ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Εγώ πάλι πιστεύω πως μετά τα Χριστούγεννα θα μας ανοίξουν. Διάβαζα το πρωί ένα άρθρο που ελεγε ο πρόεδρος του Ιατρικού συλλόγου αν δεν κάνω λάθος ή ο πρόεδρος τον λοιμοξιολογων πως τα Χριστούγεννα θα αρχίσουν να πέφτουν τα κρούσματα 

Κ εγω το ιδιο πιστευω οτι δεν θα μας αφησουν να κανουμε γιορτες για να αποφυγουν κ καλα συνωστισμο και μετα θα μας ανοιξουν!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Κορίτσια που είστε;;; Βγήκατε για ψώνια; 

Ελα κοριτσι μου τι κανεις; εγω πηγα τωρα το απογευμα, πηρα 2 κουβερτουλες, 2 πανουλες, 2 σετ σεντονια για την κουνια και 1 πετσετουλες! Ρουχα δεν πηρα γτ εχω παραγγειλει απο το hm και αν το τραβηξουν πολυ θα παραγγειλω κ αλλα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ελα κοριτσι μου τι κανεις; εγω πηγα τωρα το απογευμα, πηρα 2 κουβερτουλες, 2 πανουλες, 2 σετ σεντονια για την κουνια και 1 πετσετουλες! Ρουχα δεν πηρα γτ εχω παραγγειλει απο το hm και αν το τραβηξουν πολυ θα παραγγειλω κ αλλα!! 

Καλά έκανες!!! Από που τα πήρες αυτά;; Με το καλό αγάπη 😍😍😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!! Κι εμείς πήραμε τη συρταριερα σήμερα από Ικεα!!! Και μας έδωσαν και τη μία κούνια!!! Επίσης παρήγγειλα και κάτι διακοσμητικά😄😀, το ΣΚ θα τα στήσουμε, ελπίζω να είναι ωραία!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Καλά έκανες!!! Από που τα πήρες αυτά;; Με το καλό αγάπη 😍😍😍😍

Τα μισα απο το babyshop δεν ξερω αν εχετε πανω κ εσεις, και τα αλλα μισα απο ενα μαγαζι με ειδη προικος εδω τοπικο!!! Αμην για ολες μας😊🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Sweetie79 είπε:

Α και μου ήρθε το νυχτικο και η ρόμπα και είμαι ικανοποιημένη. Όποια ενδιαφέρεται τα πήρα από moromou. gr. 

Ααα ωραια μεγεια, κ εγω παραγγειλα 2 απο το CELESTINO εχει καλες προσφορες τωρα!!  Θα τα δω κ θα σας πω κ εγω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια, εγώ όλη μέρα διάλεγα τι θα ψωνίσω μέσω Ίντερνετ. Πήγαμε κ στο γιατρό σήμερα, 1 κιλό η μικρή κ 1,100 ο μικρός. Είναι κ τα 2 ξαπλωμένα😂😂😂 Ο τράχηλος καλά κρατεί ερμητικά κλειστός!!😁 Σ ενα μήνα θα πάμε τώρα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Καλησπέρα κορίτσια, εγώ όλη μέρα διάλεγα τι θα ψωνίσω μέσω Ίντερνετ. Πήγαμε κ στο γιατρό σήμερα, 1 κιλό η μικρή κ 1,100 ο μικρός. Είναι κ τα 2 ξαπλωμένα😂😂😂 Ο τράχηλος καλά κρατεί ερμητικά κλειστός!!😁 Σ ενα μήνα θα πάμε τώρα!!! 

Μπραβο κοειται μου τελεια, ετσι ερμητικα κλειστος να μεινει😁 τελεια τα μπουμπουκακια σου στα κιλα τους μπραβο💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Καλησπέρα κορίτσια, εγώ όλη μέρα διάλεγα τι θα ψωνίσω μέσω Ίντερνετ. Πήγαμε κ στο γιατρό σήμερα, 1 κιλό η μικρή κ 1,100 ο μικρός. Είναι κ τα 2 ξαπλωμένα😂😂😂 Ο τράχηλος καλά κρατεί ερμητικά κλειστός!!😁 Σ ενα μήνα θα πάμε τώρα!!! 

Βρε μεγαλωσανε !! ουαουυυ τελειααα!Πωωω σε ενα μηνα Doppler δηλαδη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Sweetie79 είπε:

Α και μου ήρθε το νυχτικο και η ρόμπα και είμαι ικανοποιημένη. Όποια ενδιαφέρεται τα πήρα από moromou. gr. 

Τέλεια κορίτσι μου!!!  

 

στις πριν 2 ώρες, ο/η Sweetie79 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!! Κι εμείς πήραμε τη συρταριερα σήμερα από Ικεα!!! Και μας έδωσαν και τη μία κούνια!!! Επίσης παρήγγειλα και κάτι διακοσμητικά😄😀, το ΣΚ θα τα στήσουμε, ελπίζω να είναι ωραία!!!! 

Με το καλό ❣️❣️❣️Και εγώ ελπίζω να βάψουμε το σκ ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ααα ωραια μεγεια, κ εγω παραγγειλα 2 απο το CELESTINO εχει καλες προσφορες τωρα!!  Θα τα δω κ θα σας πω κ εγω!!

Δεν ήξερα καν ότι έχει το Celestino η άσχετη!!! Χαχαχχαχα εγώ πήρα από το πρεναταλ! Νομίζω το παρά έκανα πήρα 3! Και λέω να τις έχω μαζί μου να σας πω την αλήθεια! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annie! είπε:

Καλησπέρα κορίτσια, εγώ όλη μέρα διάλεγα τι θα ψωνίσω μέσω Ίντερνετ. Πήγαμε κ στο γιατρό σήμερα, 1 κιλό η μικρή κ 1,100 ο μικρός. Είναι κ τα 2 ξαπλωμένα😂😂😂 Ο τράχηλος καλά κρατεί ερμητικά κλειστός!!😁 Σ ενα μήνα θα πάμε τώρα!!! 

Τελειαααααα!!!!!! Μια χαρά θα πάνε όλα! Σ ένα μήνα θα είσαι και σε σκαλάκι ασφάλειας που είχες πει σωστά; Πολύ χάρηκα 🧿🧿

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι κ ξέχασα να τον ρωτήσω η χαζη.. Θα το κάνω το Doppler ή όχι; Δευτέρα παω για καμπύλη ζαχαρου. Άσε περνάει ο καιρός κ δεν το καταλαβαίνουμε!! 
 

@Ioann89 Ήδη βάσει κιλών είμαστε σε καλό δρόμο. Ο γιατρός όμως με τα σημερινά δεδομένα είπε πως πάμε βάσει προγραμματισμού για Γενάρη!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Ναι κ ξέχασα να τον ρωτήσω η χαζη.. Θα το κάνω το Doppler ή όχι; Δευτέρα παω για καμπύλη ζαχαρου. Άσε περνάει ο καιρός κ δεν το καταλαβαίνουμε!! 
 

@Ioann89 Ήδη βάσει κιλών είμαστε σε καλό δρόμο. Ο γιατρός όμως με τα σημερινά δεδομένα είπε πως πάμε βάσει προγραμματισμού για Γενάρη!! 

Όλα καλά με τα Ζουζουνακια σου!!!!!! 😍😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Δεν ήξερα καν ότι έχει το Celestino η άσχετη!!! Χαχαχχαχα εγώ πήρα από το πρεναταλ! Νομίζω το παρά έκανα πήρα 3! Και λέω να τις έχω μαζί μου να σας πω την αλήθεια! 

Δε πειραζει καλα το κανες, την πρωτη μερα ειδικα μπορει να λερωθουμε και να αλλαξουμε σχεδον αμεσως!! Αν σε βολευουν κ γενικα θα τις ευχαριστηθεις κ μετα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Δε πειραζει καλα το κανες, την πρωτη μερα ειδικα μπορει να λερωθουμε και να αλλαξουμε σχεδον αμεσως!! Αν σε βολευουν κ γενικα θα τις ευχαριστηθεις κ μετα!

Οχιιιιι δεν με βολεύουν καθόλου!!!γιωαυτο είπα πως το παράκανα !   Με πυτζαμες κοιμάμαι και τώρα! Ευτυχώς με κάνουν οι περσινές γιατί 50€ για εγκυμοσυνης δεν έδινα! Εμείς που θα κάνουμε καισαρικη θα βολεύει η νυχτικιά η θα μας ενοχλεί στην τομή; Το σκέφτηκα αφού της πήρα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Οχιιιιι δεν με βολεύουν καθόλου!!!γιωαυτο είπα πως το παράκανα !   Με πυτζαμες κοιμάμαι και τώρα! Ευτυχώς με κάνουν οι περσινές γιατί 50€ για εγκυμοσυνης δεν έδινα! Εμείς που θα κάνουμε καισαρικη θα βολεύει η νυχτικιά η θα μας ενοχλεί στην τομή; Το σκέφτηκα αφού της πήρα 

Κ εμενα γαμωτι δεν θα με βολευουν για μετα!! Οχι νυχτικια βολευει καλυτερα στην καισαρικη, η πυτζαμα συνηθως ενοχλει με το λαστιχο την τομη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Κ εμενα γαμωτι δεν θα με βολευουν για μετα!! Οχι νυχτικια βολευει καλυτερα στην καισαρικη, η πυτζαμα συνηθως ενοχλει με το λαστιχο την τομη!!

Το ελπίζω!!! Μπορεί μετά να μας βολέψουν και να φοράμε νυχτικιές ! Τι να πω ! Την βαλίτσα ποτέ λέτε να των ετοιμάσετε; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annie! είπε:

Ναι κ ξέχασα να τον ρωτήσω η χαζη.. Θα το κάνω το Doppler ή όχι; Δευτέρα παω για καμπύλη ζαχαρου. Άσε περνάει ο καιρός κ δεν το καταλαβαίνουμε!! 
 

@Ioann89 Ήδη βάσει κιλών είμαστε σε καλό δρόμο. Ο γιατρός όμως με τα σημερινά δεδομένα είπε πως πάμε βάσει προγραμματισμού για Γενάρη!! 

Εγω δε θα κανω καμπυλη γιατι εγω σταθερη γλυκοζυλιωμενη 4,4 και σταθερο σακχαρο νηστειας 92 .σιγουρα θα κανεις Doppler!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Το ελπίζω!!! Μπορεί μετά να μας βολέψουν και να φοράμε νυχτικιές ! Τι να πω ! Την βαλίτσα ποτέ λέτε να των ετοιμάσετε; 

Πως την βαριεμαι τη βαλιτσα ..καλά εγω εχω ακομα καιρο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...