Μετάβαση σε περιεχόμενο

μωρακια αρχες του 2021


Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Nefeliap είπε:

Ε ναι δε γινεται κ με ιο παλι ουφ..πανε κ οι δουλειες παει η οικονομια ..Μια χαρα γινεται κ γραφειο κ κουνάει κιολας.αλλα να το δεις κ απο κοντα αν δε το εχεις δει..εγώ ψόφησα σημερα κουραστηκα τρελά..γιατί αλλο σε φωτο αλλιως απο κοντα..

Το έχω δει από κοντά. Πρώτα το είδα σε μαγαζί κ μετά στο ιντερνετ. Συμφωνώ πως κάποια πράγματα δεν είναι για να τα αγοράζεις χωρίς να τα δεις. Βέβαια τώρα δεν έχουμε επιλογή. Θεσσαλονίκη είμαστε ήδη κλειστά κ απ ότι φαίνεται κ όλη η χώρα από το Σάββατο. Μόνο κουρτίνα, χαλί, φωτιστικά και ρουχαλάκια δεν είχα διαλέξει ήδη. Αναγκαστικά τώρα μέσω ιντερνετ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η annie! είπε:

Το έχω δει από κοντά. Πρώτα το είδα σε μαγαζί κ μετά στο ιντερνετ. Συμφωνώ πως κάποια πράγματα δεν είναι για να τα αγοράζεις χωρίς να τα δεις. Βέβαια τώρα δεν έχουμε επιλογή. Θεσσαλονίκη είμαστε ήδη κλειστά κ απ ότι φαίνεται κ όλη η χώρα από το Σάββατο. Μόνο κουρτίνα, χαλί, φωτιστικά και ρουχαλάκια δεν είχα διαλέξει ήδη. Αναγκαστικά τώρα μέσω ιντερνετ 

Και εγω για αυτο θα παω και αυριο και μεθαυριο να δω τα παντα να τελειωνω,γιατι δεν μας βλεπω καθολου καλά..δε ξερουμε τι μας ξημερωνει..:-(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Sweetie79 είπε:

Εμενα μου άρεσαν οι τρεις πρώτες και πιο πολύ οι 2 και 3 αλλά είναι πιο ακριβές από ότι είδα!! 

Εμένα μου αρεσει η 2 η 3 αλλά και η 4 την 4 θα έπαιρνα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Dona90 είπε:

Ναι από τωρα θα αρχίσει να παίρνει περίπου 200 γραμμάρια την εβδομάδα . χαμουληςςςς

Αλήθεια;;;; Τόσο πολύ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Κορίτσια κάπου σας έχασα! Μόλις γύρισα από την γιατρό! Όλα καλά! Μεγάλωσε το μπουμπουκακι μ ! 😍😍😍😍

Έτσι με είπε η γιατρός κάπου τόσο μεγαλώνει.για πες πως είναι το ζουζούνι? Πόσα κιλά πήγε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Κορίτσια κάπου σας έχασα! Μόλις γύρισα από την γιατρό! Όλα καλά! Μεγάλωσε το μπουμπουκακι μ ! 😍😍😍😍

Ωω ωραια, τι κανει ο μπεμπουλης; ολα καλα;😊😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Dona90 είπε:

Έτσι με είπε η γιατρός κάπου τόσο μεγαλώνει.για πες πως είναι το ζουζούνι? Πόσα κιλά πήγε??

 

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ωω ωραια, τι κανει ο μπεμπουλης; ολα καλα;😊😊

Μια χαρά!!! Ζωηρός ζωηρός είπε !! Φτάσαμε 1460!! Μου είπε ότι θα μετράω και στο σπίτι πίεση (προληπτικά) και θα συννενοηθουμε σε 10 μέρες που θα ξανά πάω για να ξεκινήσω να κάνω καρδιοτοκογραφο! Κατά τ αλλά όλα καλά! Ουφ ! Γυριζω ανακουφισμένη και όταν είναι να πάω μ πιάνει άγχος! Το έχετε και εσείς Ε; Επίσης λέγαμε για το λοκ νταουν ότι είναι πολύ κοντά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

 

Μια χαρά!!! Ζωηρός ζωηρός είπε !! Φτάσαμε 1460!! Μου είπε ότι θα μετράω και στο σπίτι πίεση (προληπτικά) και θα συννενοηθουμε σε 10 μέρες που θα ξανά πάω για να ξεκινήσω να κάνω καρδιοτοκογραφο! Κατά τ αλλά όλα καλά! Ουφ ! Γυριζω ανακουφισμένη και όταν είναι να πάω μ πιάνει άγχος! Το έχετε και εσείς Ε; Επίσης λέγαμε για το λοκ νταουν ότι είναι πολύ κοντά! 

Μπραβο μπραβο το αγορι μας😊 κ εγω το χω αυτο με το αγχος καθε φορα ασε οταν ειναι να παω παντα με πιανει!! Δυστυχως αυριο θα το ανακοινωσει ειπε ο Κικιλιας🙄 τι να πω; ας ειμαστε καλα τουλαχιστον και τα μωρακια μας κ θα περασει κ αυτο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Μπραβο μπραβο το αγορι μας😊 κ εγω το χω αυτο με το αγχος καθε φορα ασε οταν ειναι να παω παντα με πιανει!! Δυστυχως αυριο θα το ανακοινωσει ειπε ο Κικιλιας🙄 τι να πω; ας ειμαστε καλα τουλαχιστον και τα μωρακια μας κ θα περασει κ αυτο!!

Εννοείται να είμαστε και καλά! Να σου πω κάτι! Καλύτερα να είναι και οι υπολοιποι σε καραντίνα να προσεχουμε όλοι! Η μόνη θετική πλευρά!!!  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ioann89 είπε:

Εννοείται να είμαστε και καλά! Να σου πω κάτι! Καλύτερα να είναι και οι υπολοιποι σε καραντίνα να προσεχουμε όλοι! Η μόνη θετική πλευρά!!!  

Με αγχωσε να σου πω που δεν εχω παρει τα πραγματα του μωρου!! Θα κατεβω αυριο να δω για το στρωμα της κουνιας και κανενα δυο σετ σεντονακια κ πετσετουλες καμια κουβερτα, και τα υπολοιπα θα τα παραγγειλω μαλλον!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Με αγχωσε να σου πω που δεν εχω παρει τα πραγματα του μωρου!! Θα κατεβω αυριο να δω για το στρωμα της κουνιας και κανενα δυο σετ σεντονακια κ πετσετουλες καμια κουβερτα, και τα υπολοιπα θα τα παραγγειλω μαλλον!! 

Το θέμα είναι σ αυτά να δούμε και την ποιότητα! Καλά κανείς και πας! Για να τα δεις από κοντά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ioann89 είπε:

Το θέμα είναι σ αυτά να δούμε και την ποιότητα! Καλά κανείς και πας! Για να τα δεις από κοντά! 

Ναι μα γι αυτο θα παω τωρα γιατι θελω να τα δω!! Τωρα ρουχαλακια ενταξει θα παραγγειλω δεν πειραζει!! Αυτο που με στεναχωρει ειναι το καροτσι κ το καθισματακι που δεν εχω δει, ελπιζω τον Γεναρη να μας αφησουν τι να πω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ioann89 είπε:

 

Μια χαρά!!! Ζωηρός ζωηρός είπε !! Φτάσαμε 1460!! Μου είπε ότι θα μετράω και στο σπίτι πίεση (προληπτικά) και θα συννενοηθουμε σε 10 μέρες που θα ξανά πάω για να ξεκινήσω να κάνω καρδιοτοκογραφο! Κατά τ αλλά όλα καλά! Ουφ ! Γυριζω ανακουφισμένη και όταν είναι να πάω μ πιάνει άγχος! Το έχετε και εσείς Ε; Επίσης λέγαμε για το λοκ νταουν ότι είναι πολύ κοντά! 

Να χαρώ εγώ !!πόσο είσαι τώρα?

Όλες έτσι είμαστε ειδικά τώρα που κοντευουμε.ειναι σαν να ξανά ζω το πρώτο τρίμηνο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

29+7 χτες που πήγα στη γιατρό! Έτσι και εγώ το ίδιο! Με πιάνει άγχος όπως τότε γιατί είναι πρωτόγνωρα αυτά! Επίσης είναι σαν να ξανά ζω το πρώτο τρίμηνο γενικά γιατί έχω αυτήν την κούραση την ζαλάδα και τάση για εμετό! Μου είπε ότι κάνει κύκλους το σετ των ορμονών για αυτό! Και χωρίς να θυμάμαι σίγουρα είπε ότι οφείλεται στα οιστρογόνα! Κάτι ανέφερε γι αυτά αυτό νομίζω είπε 🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ioann89 είπε:

Μέχρι 30 Νοεμβρίου! Άρα θα έχουμε και  Δεκέμβρη για ψώνια!! 

Μακάρι να μας ανοίξουν κ να μην συνεχίσουν.κ να έχουμε την δύναμη να κάνουμε τα ψώνια μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Dona90 είπε:

Μακάρι να μας ανοίξουν κ να μην συνεχίσουν.κ να έχουμε την δύναμη να κάνουμε τα ψώνια μας!!!

Έτσι όπως τα λες!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Κορίτσια μου.... ακούτε τα μέτρα; 

Τους εκλεισα απο τα νευρα μου😡 μακαρι να το ληξουν στις 30 που ειπαν κ να μη το συνεχισουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Τους εκλεισα απο τα νευρα μου😡 μακαρι να το ληξουν στις 30 που ειπαν κ να μη το συνεχισουν!

Δεν πιστεύω να το συνεχίσουν! Έτσι δεν έκαναν τον Απρίλη και μας άφησαν το καλοκαίρι; Για να βοηθήσουν την οικονομία; Πιστεύω θα ανοίξουν! Η θέλω να πιστεύω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Δεν πιστεύω να το συνεχίσουν! Έτσι δεν έκαναν τον Απρίλη και μας άφησαν το καλοκαίρι; Για να βοηθήσουν την οικονομία; Πιστεύω θα ανοίξουν! Η θέλω να πιστεύω 

Μακαρι!! Το ευχομαι κ εγω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Dona90 είπε:

Ναι😞😞😞

Κορίτσια να σας ρωτησω κατι;; εγώ είμαι έγκυος και εργαζόμενη σε pet shop εμάς δεν μας κλεινει άραγε δικαιουμαι να μπω σε αναστολή;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ πάλι πιστεύω πως μετά τα Χριστούγεννα θα μας ανοίξουν. Διάβαζα το πρωί ένα άρθρο που ελεγε ο πρόεδρος του Ιατρικού συλλόγου αν δεν κάνω λάθος ή ο πρόεδρος τον λοιμοξιολογων πως τα Χριστούγεννα θα αρχίσουν να πέφτουν τα κρούσματα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...