Μετάβαση σε περιεχόμενο

μωρακια αρχες του 2021


Recommended Posts

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Kallia13 είπε:

Μπραβο κοριτσι μου! Παρα πολυ χαρηκα!!! Εύχομαι να έχεις μια τελεια εγκυμοσυνη! 💖

Σε ευχαριστώ κοριτσάκι μου 💜💜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ααα κ εμενα μου το εκανε αυτο πριν καμια βδομαδα αφου λεω του γιατρου προχθες, φοβαμαι μη δω κανα ποδι απο κατω καμια ωρα😅 δεν βλεπεις τπτ μου λεει μη φοβασαι, αλλα κ εγω ειχα φοβηθει λεω τι κανει τωρα εκει!!

Έτσι και εγώ! Τρόμαξα! Λέω στον άντρα μου μήπως να μου κρατήσεις τα πόδια ψηλά να πάει πιο πάνω ; Χαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kallia13 είπε:

Τελειο συναίσθημα ομως, οσο αγχος και φοβο νιώθω ορισμενες φορες λεω χαλαλι του...

Κ που ημαστε ακομααα ... @Ioann89μου αρεσει η 1 αλλα δε γινεται κρεβατι μετά οπως  η 3 και η 2 πχ..τα θελω ολα κιολας χαχχα 

επισης χτες χτυπάγανε πολυ χαμηλα για αυτο τρομαξα και εγω.αλλα λεει ολα ειναι νορμαλ να μην εχουμε κανενα αγχος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Θα μικραίνει ο χωρίς στην κοιλιά μας Ε; 

Ναι από τωρα θα αρχίσει να παίρνει περίπου 200 γραμμάρια την εβδομάδα . χαμουληςςςς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Όχι μην αγχώνεσαι! Μάλλον κουράστηκε από χτες! Προσπάθησε να είσαι χαλαρή! Ξάπλωσε και άκου λίγο μουσική  η φαε κάτι που να το ξεσηκώσει! Και θα δεις θα ξεσηκωθεί πάλι! Πάρε τηλ και τον γιατρό σπυ αν σε ηρεμήσει αυτό! Το άγχος είναι ότι χειρπτερο πάντως να ξέρεις! 

Εφαγα λιγο σοκολατα, ηπια παγωμένο νερο κλωτσησε 3 φορες και πάλι τωρα τίποτα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Έτσι και εγώ! Τρόμαξα! Λέω στον άντρα μου μήπως να μου κρατήσεις τα πόδια ψηλά να πάει πιο πάνω ; Χαχαχαχαχα

Χαχαχαχα και που ειμαστε ακομα🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Dona90 είπε:

Ναι από τωρα θα αρχίσει να παίρνει περίπου 200 γραμμάρια την εβδομάδα . χαμουληςςςς

Σοβαρα;; σε ποια βδομαδα εισαι κοριτσι μου; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Dona90 είπε:

Ναι από τωρα θα αρχίσει να παίρνει περίπου 200 γραμμάρια την εβδομάδα . χαμουληςςςς

Αλήθεια;;;; Τόσο πολύ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nefeliap είπε:

Κοριτσια; Γυρισα ολα τα μαγαζια ειμαι αναμεσα σε 4 διαφορετικες κουνιες.πειτε μου πλιζ τη γνωμη σας..θα παρω 2 κουνιες απο την αρχη να ξεμπερδευω κ μια συρταριερα με αλαξιερα πανω(την εχει διπλα στο κρεβατι στα σαιτ) ουτε λικνο ουτε καλαθουνες κλπ γραψτε μου απλα ενα νουμερο(αν βαριεστε) :-) 1.https://thebabycity.gr/vrefiko-domatio-epipla/vrefika-domatia/vrefiko-domatio-omni/

2.https://www.letoshop.gr/prd/krebati-troll-nursery-torsten-seal-white-natural

3.https://www.irabebe.gr/vrefiko-domatio/vrefika-krevatakia-kounies/ira-krevati-nord_54388/

4.https://motherbaby.gr/product/κουνια-καμελια-γκρι-ταμπλασ/

Εμενα μου άρεσαν οι τρεις πρώτες και πιο πολύ οι 2 και 3 αλλά είναι πιο ακριβές από ότι είδα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Sweetie79 είπε:

Εμενα μου άρεσαν οι τρεις πρώτες και πιο πολύ οι 2 και 3 αλλά είναι πιο ακριβές από ότι είδα!! 

Οι τιμες των 1,2,3 με τα στρωματα μαζι βγαινουν περιπου οι ιδιες..η 4 μονο ειναι πολυ φθηνη.εσεις τι πηρατε ρε κοριτσια; Θεωρω περιττο λικνα καλαθουνες κλπ τζαμπα λεφτα για 3 μηνες μονο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Nefeliap είπε:

Οι τιμες των 1,2,3 με τα στρωματα μαζι βγαινουν περιπου οι ιδιες..η 4 μονο ειναι πολυ φθηνη.εσεις τι πηρατε ρε κοριτσια; Θεωρω περιττο λικνα καλαθουνες κλπ τζαμπα λεφτα για 3 μηνες μονο..

Εγώ ακόμη δεν έχω αγοράσει από αυτά.. θα μου δώσουν λικνα, καθισματακια αυτ-του και μία κούνια, οπότε θα πάρουμε τώρα μία συρταριερα και στις χειμερινές εκπτώσεις θα πάρουμε την άλλη κούνια. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Σοβαρα;; σε ποια βδομαδα εισαι κοριτσι μου; 

Ναι έτσι μου είπε ο γιατρός αύριο μπαίνω στην 30η εβδ.δεν το πιστεύω ότι σε 8 εβδομάδες θα την έχω κοντά μ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Nefeliap είπε:

Οι τιμες των 1,2,3 με τα στρωματα μαζι βγαινουν περιπου οι ιδιες..η 4 μονο ειναι πολυ φθηνη.εσεις τι πηρατε ρε κοριτσια; Θεωρω περιττο λικνα καλαθουνες κλπ τζαμπα λεφτα για 3 μηνες μονο..

Εγω πήρα το κοροτσι της chicco αο πρεναταλ και ειχε δώρο το λικνο. 

Ειναι στην κρίση της καθε μια μας. Εγω πχ που θέλω να θηλασω και θα εχω πρωτα ο θεος το μωρό στο δωμάτιο μας, κουνια δεν χωράει, θα το χρειαστώ για να μη πηγαινοέρχομαι απο το ενα δωμάτιο στο αλλο. Αν σε σενα χωραει η κουνια τοτε μην παρεις, ειναι όντως περιττο.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Nefeliapκι εγώ αν δε μου έδιναν τα λικνα θα πήγαινα κατευθείαν σε κούνια, είναι περιττά έξοδα νομίζω κι με δύο μωρά είναι εις διπλούν. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Dona90 είπε:

Ναι έτσι μου είπε ο γιατρός αύριο μπαίνω στην 30η εβδ.δεν το πιστεύω ότι σε 8 εβδομάδες θα την έχω κοντά μ!!!

Απο 30η κ επειτα βαζει 200γτ περιπου;;

Λιγο εμεινε ναι, με το καλο να ειναι το κοριτσακι σου😊😊🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Οι τιμες των 1,2,3 με τα στρωματα μαζι βγαινουν περιπου οι ιδιες..η 4 μονο ειναι πολυ φθηνη.εσεις τι πηρατε ρε κοριτσια; Θεωρω περιττο λικνα καλαθουνες κλπ τζαμπα λεφτα για 3 μηνες μονο..

Εγω ειχα σκοπο να παρω μονο την κουνια και να την βαλω αμεσως εκει κ ας πηγαινοερχομαι, δεν παιρνω λικνο δλδ κτλ, αλλα μου ειπε κια ξαδερφη μου οτι εχει μια καλαθουνα με βαση κ αν ειναι να μου την δωσει για τον πρωτο καιρο να την εχω αν θελω διπλα μου!! Θα δω αν με βολεψει θα το κανω ετσι αλλιως οπως το χα σκεφτει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Sweetie79 είπε:

Εγώ ακόμη δεν έχω αγοράσει από αυτά.. θα μου δώσουν λικνα, καθισματακια αυτ-του και μία κούνια, οπότε θα πάρουμε τώρα μία συρταριερα και στις χειμερινές εκπτώσεις θα πάρουμε την άλλη κούνια. 

Ααα νταξει εισαι μια χαρα τοτε..!!!

@Kallia13 Nai κ γω θελω να θηλασω αν μπορεσω .!ναι ,χωραει για αυτο..

@Dona90εισαι η πρωτη !πλησιαζεις !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Ααα νταξει εισαι μια χαρα τοτε..!!!

@Kallia13 Nai κ γω θελω να θηλασω αν μπορεσω .!ναι ,χωραει για αυτο..

@Dona90εισαι η πρωτη !πλησιαζεις !!

Τελεια τοτε... Δεν χρειάζεσαι!! 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Απο 30η κ επειτα βαζει 200γτ περιπου;;

Λιγο εμεινε ναι, με το καλο να ειναι το κοριτσακι σου😊😊🥰

Ναι κορίτσι μμ...σε ευχαριστώ πολύ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nefeliap είπε:

Ααα νταξει εισαι μια χαρα τοτε..!!!

@Kallia13 Nai κ γω θελω να θηλασω αν μπορεσω .!ναι ,χωραει για αυτο..

@Dona90εισαι η πρωτη !πλησιαζεις !!

Ελπίζω να πάνε όλα καλά κ να σας φέρω τύχη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Κοριτσιααα, ακουγα τωρα ειδησεις και αυριο θα ανακοινωσει ολικο λοκ νταουν για ενα μηνα😭😭 

Το φοβόμουν να σ πω την αλήθεια.ελπιζω να γίνει για το καλό μας .αν κ έτσι μέσα στο ανχος θαμαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Dona90 είπε:

Το φοβόμουν να σ πω την αλήθεια.ελπιζω να γίνει για το καλό μας .αν κ έτσι μέσα στο ανχος θαμαι!!

Κ εγω σιγουρη ημουν οτι θα το εκαναν!!! Μονο για καλο μας δεν θα ειναι αυτο, θα εχουμε τρελα οικονομικα προβληματα μετα κ απο αυτο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Ioann89 και γω τη νιώθω πολύ χαμηλά τη μικρή λες και παίζει πόλεμο με τον τράχηλο. Ρώτησα το γιατρό όταν κάναμε την περιδεση κ μου λέει δε μας πειράζει. Γιατί λέω θα βγει κανα πόδι από κει καμμία μέρα..

@Nefeliap συμφωνώ απόλυτα για λίκνο, καλαθούνα κλπ. Εμένα μ άρεσαν παρα πολύ το 1 κ το 4. Αν το 1 δεν γίνεται κρεβάτι 4 δαγκωτό. Σκέψου ότι εμείς τα έχουμε όλα αυτά x2.. Είναι πολλά τα λεφτά φιλενάδα!! Εγώ αύριο πρωί θα παραγγείλω αυτές, ανεβοκατεβαίνουν τα κάγκελα κ το στρώμα, έχει συρτάρι που το θεωρώ πολύ σημαντικό και βγαίνει το κάγκελο για όταν μεγαλώσουν 

https://www.paidoupoli.gr/vrefiko-domatio/vrefika-epipla/krevatia-kounies/krebati-dream-metatrepomeno-me-syrtari-70kh140-white-light-oak-lorelli-10150440036a/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η annie! είπε:

@Ioann89 και γω τη νιώθω πολύ χαμηλά τη μικρή λες και παίζει πόλεμο με τον τράχηλο. Ρώτησα το γιατρό όταν κάναμε την περιδεση κ μου λέει δε μας πειράζει. Γιατί λέω θα βγει κανα πόδι από κει καμμία μέρα..

@Nefeliap συμφωνώ απόλυτα για λίκνο, καλαθούνα κλπ. Εμένα μ άρεσαν παρα πολύ το 1 κ το 4. Αν το 1 δεν γίνεται κρεβάτι 4 δαγκωτό. Σκέψου ότι εμείς τα έχουμε όλα αυτά x2.. Είναι πολλά τα λεφτά φιλενάδα!! Εγώ αύριο πρωί θα παραγγείλω αυτές, ανεβοκατεβαίνουν τα κάγκελα κ το στρώμα, έχει συρτάρι που το θεωρώ πολύ σημαντικό και βγαίνει το κάγκελο για όταν μεγαλώσουν 

https://www.paidoupoli.gr/vrefiko-domatio/vrefika-epipla/krevatia-kounies/krebati-dream-metatrepomeno-me-syrtari-70kh140-white-light-oak-lorelli-10150440036a/

Ε ναι δε γινεται κ με ιο παλι ουφ..πανε κ οι δουλειες παει η οικονομια ..Μια χαρα γινεται κ γραφειο κ κουνάει κιολας.αλλα να το δεις κ απο κοντα αν δε το εχεις δει..εγώ ψόφησα σημερα κουραστηκα τρελά..γιατί αλλο σε φωτο αλλιως απο κοντα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...