Μετάβαση σε περιεχόμενο

μωρακια αρχες του 2021


Recommended Posts

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Εννοείται αυτό!!! 😍😍😍έχουμε βέβαια ακόμη! Αγχώθηκατε Καθολου; 

Πολύ πολύ νιώθω ότι δεν ξέρω τπτ κ όσο κ αν διαβάσω το κεφάλι Μ είναι ζαλισμενο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Μου αρεσουν πολυ η 1 και η 3, την 2 θα σου ελεγα να μη την προτιμησεις γτ εχει στρογγυλα καγκελα και ειναι ευκολο να μπει ποδαρακι η χερακι αναμεσα και να σφυνωσει ακομα κ να γινει πιο επικυνδινη!! 

Παναγια μου ! Δεν το σκεφτηκα καν αυτο! Σε ευχαριστωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Kallia13 είπε:

Κοριτσια καθε μερα τα μωρα σας εχουν ιδια περίπου κινητικότητα; μέχρι χθες ηταν πολυ ζωηρος. Τον ένιωθα συχνα... Σημερα δεν τον νιωθω πολυ και λιγο τρομαζω... 

Οχι κοριτσι μου δεν εχουν, ειναι καποιες μερες που ειναι πολυ πιο ησυχα,εμενα ηταν ετσι το ΣΚ που περασε και τις 2 μερες κ ειχα σκασει!! Αλλα μετα ξανα ρχισε να ναι ζωηρη, ειναι καποιες μερες που ειναι πολυ πιο ησυχα τα σκατουλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Kallia13 είπε:

Κοριτσια καθε μερα τα μωρα σας εχουν ιδια περίπου κινητικότητα; μέχρι χθες ηταν πολυ ζωηρος. Τον ένιωθα συχνα... Σημερα δεν τον νιωθω πολυ και λιγο τρομαζω... 

Χτες γινοτανε παρτυ αφου ανησυχησα μια το ενα απο αριστερα χτυπαγε μία το αλλο απο δεξια και πολλες ωρες..σημερα παλι ησυχια....ελαχιστα νοιωθω..μην ανησυχεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Οχι κοριτσι μου δεν εχουν, ειναι καποιες μερες που ειναι πολυ πιο ησυχα,εμενα ηταν ετσι το ΣΚ που περασε και τις 2 μερες κ ειχα σκασει!! Αλλα μετα ξανα ρχισε να ναι ζωηρη, ειναι καποιες μερες που ειναι πολυ πιο ησυχα τα σκατουλια!

Ωραια θα το δω και αύριο πως θα παει.. 

Σε ευχαριστώ 💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Παναγια μου ! Δεν το σκεφτηκα καν αυτο! Σε ευχαριστωωωω

Τιποτα κοριτσι μου, κ εμενα μου τα ειχαν πει οταν εψαχνα δεν το ειχα σκεφτει κ εγω να σου πω την αληθεια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Κοριτσια; Γυρισα ολα τα μαγαζια ειμαι αναμεσα σε 4 διαφορετικες κουνιες.πειτε μου πλιζ τη γνωμη σας..θα παρω 2 κουνιες απο την αρχη να ξεμπερδευω κ μια συρταριερα με αλαξιερα πανω(την εχει διπλα στο κρεβατι στα σαιτ) ουτε λικνο ουτε καλαθουνες κλπ γραψτε μου απλα ενα νουμερο(αν βαριεστε) :-) 1.https://thebabycity.gr/vrefiko-domatio-epipla/vrefika-domatia/vrefiko-domatio-omni/

2.https://www.letoshop.gr/prd/krebati-troll-nursery-torsten-seal-white-natural

3.https://www.irabebe.gr/vrefiko-domatio/vrefika-krevatakia-kounies/ira-krevati-nord_54388/

4.https://motherbaby.gr/product/κουνια-καμελια-γκρι-ταμπλασ/

Αχχχ όλες πολύ ωραίες.η 1 πιο πολύ απολες και η 3.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Nefeliap είπε:

Χτες γινοτανε παρτυ αφου ανησυχησα μια το ενα απο αριστερα χτυπαγε μία το αλλο απο δεξια και πολλες ωρες..σημερα παλι ησυχια....ελαχιστα νοιωθω..μην ανησυχεις!

Και εγω εχθες το βράδυ έλεγα θα βγει απο τη κοιλια μου... Δνε υπήρχε... Μιλαμε για πολυ κλωτσια.. Σημερα ειναι λες και δεν ειμαι έγκυος.. 

Ωστοσο απο την αρχη που ξεκινησα να το ακουω τον νιωθω στη δεξια μερια... Αριστερα πολυ σπάνια... 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Και πολύ καλά έκανε η μανούλα σου!!! Και εσυ έπρεπε να της το πεις! Για να ξέρει πως να μιλάει από εδώ και πέρα! Όλα τέλεια αγάπη μ! Να έχεις μια καλή και ήρεμη εγκυμοσυνη! 

Σε ευχαριστώ παρα πολύ αγάπη μου 💜💜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Dona90 είπε:

Καλά της έκανε!!τέλεια κορίτσι μμ κ άλλη φορά να ακούς μόνο τον γιατρό σ!!!

Ναι κορίτσι μ 💜💜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kallia13 είπε:

Και εγω εχθες το βράδυ έλεγα θα βγει απο τη κοιλια μου... Δνε υπήρχε... Μιλαμε για πολυ κλωτσια.. Σημερα ειναι λες και δεν ειμαι έγκυος.. 

Ωστοσο απο την αρχη που ξεκινησα να το ακουω τον νιωθω στη δεξια μερια... Αριστερα πολυ σπάνια... 

 

Κ εγω απο δεξια την ακουγα απο την αρχη, τωρα ειναι μερικες φορες που τη νιωθω κ απο αριστερα, μαλλον αλλαξε θεση😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kallia13 είπε:

Και εγω εχθες το βράδυ έλεγα θα βγει απο τη κοιλια μου... Δνε υπήρχε... Μιλαμε για πολυ κλωτσια.. Σημερα ειναι λες και δεν ειμαι έγκυος.. 

Ωστοσο απο την αρχη που ξεκινησα να το ακουω τον νιωθω στη δεξια μερια... Αριστερα πολυ σπάνια... 

 

Ναι ναι πολυ στριφογυρίζουν ..κλωτσάνε ..τεντώνονται ..χαμος γινεται !!χαχχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Κοριτσια; Γυρισα ολα τα μαγαζια ειμαι αναμεσα σε 4 διαφορετικες κουνιες.πειτε μου πλιζ τη γνωμη σας..θα παρω 2 κουνιες απο την αρχη να ξεμπερδευω κ μια συρταριερα με αλαξιερα πανω(την εχει διπλα στο κρεβατι στα σαιτ) ουτε λικνο ουτε καλαθουνες κλπ γραψτε μου απλα ενα νουμερο(αν βαριεστε) :-) 1.https://thebabycity.gr/vrefiko-domatio-epipla/vrefika-domatia/vrefiko-domatio-omni/

2.https://www.letoshop.gr/prd/krebati-troll-nursery-torsten-seal-white-natural

3.https://www.irabebe.gr/vrefiko-domatio/vrefika-krevatakia-kounies/ira-krevati-nord_54388/

4.https://motherbaby.gr/product/κουνια-καμελια-γκρι-ταμπλασ/

Με σειρά προτιμήσεις η 1 με διαφορά ! Και μετά 4,2,3! Εσένα ποια σ άρεσε πιο πολύ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Nefeliap είπε:

Ναι ναι πολυ στριφογυρίζουν ..κλωτσάνε ..τεντώνονται ..χαμος γινεται !!χαχχα 

Τελειο συναίσθημα ομως, οσο αγχος και φοβο νιώθω ορισμενες φορες λεω χαλαλι του...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Είδες κοπέλα μου που απλά ήταν ηλίθια η γκομενα; Πάλι όμως δεν έχει δικαίωμα να μιλήσει. Ο γιατρός τι είπε ; 

Τώρα θα πάρω να του πω και να τα πάω να τα δει αύριο που θα τα πάρω παλι καλά είναι όλα καλά σε ευχαριστώ παρα πολύ πάντως αγάπη μου ❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Κ εγω απο δεξια την ακουγα απο την αρχη, τωρα ειναι μερικες φορες που τη νιωθω κ απο αριστερα, μαλλον αλλαξε θεση😊

Εμενα σταθερα εκει... Και ειναι πιο φουσκωμένη στα αριστερα... 😂 Βολεύτηκε ο μαγκας 😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Kallia13 είπε:

Κοριτσια καθε μερα τα μωρα σας εχουν ιδια περίπου κινητικότητα; μέχρι χθες ηταν πολυ ζωηρος. Τον ένιωθα συχνα... Σημερα δεν τον νιωθω πολυ και λιγο τρομαζω... 

Όχι μην αγχώνεσαι! Μάλλον κουράστηκε από χτες! Προσπάθησε να είσαι χαλαρή! Ξάπλωσε και άκου λίγο μουσική  η φαε κάτι που να το ξεσηκώσει! Και θα δεις θα ξεσηκωθεί πάλι! Πάρε τηλ και τον γιατρό σπυ αν σε ηρεμήσει αυτό! Το άγχος είναι ότι χειρπτερο πάντως να ξέρεις! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Kallia13 είπε:

Κοριτσια καθε μερα τα μωρα σας εχουν ιδια περίπου κινητικότητα; μέχρι χθες ηταν πολυ ζωηρος. Τον ένιωθα συχνα... Σημερα δεν τον νιωθω πολυ και λιγο τρομαζω... 

Όχι κ εμένα 2 μέρες έχει που είναι πολύ ήσυχη κ όταν είχα πάει στην γυναικολόγο μου είπε άμα δεν κουνιέται να κάνω δυνατό ήχο η να την κουνάω η παγακι. μου είπε ότι θέλουμε να κουνιέται συχνά αλλά τώρα θα αρχίσει να μην έχει τόση δύναμη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kallia13 είπε:

Εμενα σταθερα εκει... Και ειναι πιο φουσκωμένη στα αριστερα... 😂 Βολεύτηκε ο μαγκας 😂😂

Χαχαχα οπου του αρεσει του παιδιου🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kallia13 είπε:

Εμενα σταθερα εκει... Και ειναι πιο φουσκωμένη στα αριστερα... 😂 Βολεύτηκε ο μαγκας 😂😂

Και εμένα από αριστερά ! Προεξέχει η κοιλιά! 😂😂είναι η μεριά των αγοριών μάλλον! Χαχαχαχ ! 
κοριτσιααααα μερικές φορές τον νιώθω να με κλωτσάει πολύ χαμηλά και με φοβίζει!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Dona90 είπε:

Όχι κ εμένα 2 μέρες έχει που είναι πολύ ήσυχη κ όταν είχα πάει στην γυναικολόγο μου είπε άμα δεν κουνιέται να κάνω δυνατό ήχο η να την κουνάω η παγακι. μου είπε ότι θέλουμε να κουνιέται συχνά αλλά τώρα θα αρχίσει να μην έχει τόση δύναμη.

Θα μικραίνει ο χωρίς στην κοιλιά μας Ε; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Κ εγω απο δεξια την ακουγα απο την αρχη, τωρα ειναι μερικες φορες που τη νιωθω κ απο αριστερα, μαλλον αλλαξε θεση😊

Οπόυ βολεύεται το κορίτσι μας!!! ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ioann89 είπε:

Και εμένα από αριστερά ! Προεξέχει η κοιλιά! 😂😂είναι η μεριά των αγοριών μάλλον! Χαχαχαχ ! 
κοριτσιααααα μερικές φορές τον νιώθω να με κλωτσάει πολύ χαμηλά και με φοβίζει!!!!

Ααα κ εμενα μου το εκανε αυτο πριν καμια βδομαδα αφου λεω του γιατρου προχθες, φοβαμαι μη δω κανα ποδι απο κατω καμια ωρα😅 δεν βλεπεις τπτ μου λεει μη φοβασαι, αλλα κ εγω ειχα φοβηθει λεω τι κανει τωρα εκει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Μπραβο βρε κοριτσακι μου ειδες που ηταν ηλιθια κ αδικα τρελαθηκες; να μιλησεις κ με τον γιατρο σου ομως να δεις τι θα σου πει αυτος που ειναι ο υπευθυνος!

Ναι κορίτσι μου σε ευχαριστώ πολύ ❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...