Μετάβαση σε περιεχόμενο

μωρακια αρχες του 2021


Recommended Posts

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Sweetie79 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Εγώ τους ψώνισα 2 βελουτέ φορμακια mayoral για έξοδο 0-1, επειδή είναι και διδυμάκια σκέφτηκα ότι θα είναι και μικρούλες οπότε ελπίζω να τους κάνουν μη τους είναι μικρά. Κι εννοείται από πάνω θα τους έχω κουβερτουλες. 

Τα mayoral δεν είναι φοβερά;;; Έχουν πολύ ωραία σχέδια! Εγώ πήρα νούμερο 1-2. Αλλά Καταλαθος! Και τώρα σκέφτομαι να το αλλάξω η θα του κάνει; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Τα mayoral δεν είναι φοβερά;;; Έχουν πολύ ωραία σχέδια! Εγώ πήρα νούμερο 1-2. Αλλά Καταλαθος! Και τώρα σκέφτομαι να το αλλάξω η θα του κάνει; 

Ναι από ότι είδα στη φώτο φαίνονται τέλεια!!! Κι εγώ για 1-2 έλεγα αρχικά αλλά μετά σκέφτηκα ότι καθότι δίδυμα μπορεί να έρθουν και νωρίτερα οπότε κατέληξα στο 0-1. Καλά έχω καταενθουσιαστεί με τα ψώνια για τα μωράκια μας!!!!! Ανυπομονώ να φέρουμε και την κούνια και τα λικνα τώρα (θα μας τα δώσουν) και μετά να αγοράσουμε τη συρταριερα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Τα mayoral δεν είναι φοβερά;;; Έχουν πολύ ωραία σχέδια! Εγώ πήρα νούμερο 1-2. Αλλά Καταλαθος! Και τώρα σκέφτομαι να το αλλάξω η θα του κάνει; 

Εγω αυτα που παραγγειλα ηταν με εκατοστα και διαλλεξα τα 56 ειχε και 50 αλλα λεω ας ειναι λιγο πιο μεγαλο δεν πειραζει, μικρο αν ειναι δεν θα κανει😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annie! είπε:

Φόρμα εξόδου κ γω, αυτές που είναι σαν μπουφάν με κουκούλα. Θα πάρω 1-3 μηνών λογικά για να μας κάνουν και μετά το σαραντισμο. Ας είναι κ λίγο μεγάλα τι πειράζει;; 

Τέλεια κ εγώ έτσι θα κάνω .δεν νομίζω ότι πειράζει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ioann89 είπε:

Να σου πω όμως,,,, δεν θα σε έβαζε πρωτοχρονιά να γεννήσεις! Θα το πήγαινε η λίγο πριν η λίγο μετά! Άρα μήπως όντως ισχύει; 

Έχεις δει να δίκιο .εγώ τα κάνω λίγο μεγάλα από το άγχος μάλλον.να μου τα λες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Είναι υπέροχα τα mayoral και στα kiddo τα έχει με έκπτωση με την κάρτα νομίζω 50%

Τα kiddo έχουν 50/%??? Κρίμα δε το ήξερα, δε πειράζει και πάλι τα πήρα με έκπτωση 20% κάτι ήταν κι αυτό 😄😄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ioann89 είπε:

Καισαρικη έκανε γιατί είχε ξανά κάνει και δεν είχε περάσει καιρός! Απλά δεν το αφήσανε για πιο μετά γιατί είχε θέμα με το διαβήτη! Αλλά δεν ξέρω αν γίνεται να κανείς πρόκληση για φυσιολογικα!! Δεν το έχω ψάξει να σου πω την αλήθεια! Πως είσαι εσυ;

Καλά είμαι κοριτσάκι Μ ξεκινάω τα ίντερνετικα ψώνια σήμερα πήρα κ τα πρώτα babylino κ δείγματα από το φαρμακείο για κρέμες κ αφρολουτρα κ είμαι ενθουσιασμένη.τωρα ξεκινάω να παίρνω για την βαλίτσα του μαιευτηρίου για να την έχω έτοιμη κ μετά όλα τάλλα.το μόνο που με χαλάει είναι ότι δεν πρόλαβα να πάρω τις κουρτίνες κ χαλιά.θα περιμένω όταν ανοίξουμε τώρα .εσύ πως είσαι τι κάνεις??

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Sweetie79 είπε:

Ναι από ότι είδα στη φώτο φαίνονται τέλεια!!! Κι εγώ για 1-2 έλεγα αρχικά αλλά μετά σκέφτηκα ότι καθότι δίδυμα μπορεί να έρθουν και νωρίτερα οπότε κατέληξα στο 0-1. Καλά έχω καταενθουσιαστεί με τα ψώνια για τα μωράκια μας!!!!! Ανυπομονώ να φέρουμε και την κούνια και τα λικνα τώρα (θα μας τα δώσουν) και μετά να αγοράσουμε τη συρταριερα!!! 

Δίκαιο έχεις! Καλά έκανες και πήρες αυτό το νούμερο! Ποτέ με το καλό θα τα φέρουν; Έχεις ετοιμαστεί δωμάτιο; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Sweetie79 είπε:

@Ioann89 εσένα μπορεί και να του κάνει, λογικά δε θα είναι πάνω κάτω 3 κιλά???? 

Ξέρω και εγώ ; Δεν θα είναι; Προχτες που ρώτησα μου είπαν ότι γύρω στα 3-3,5 υπολογίζει! Αλλά ξέρω και εγώ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Dona90 είπε:

Έχεις δει να δίκιο .εγώ τα κάνω λίγο μεγάλα από το άγχος μάλλον.να μου τα λες.

Σου τα λέω σου τα λέω! Μην αγχώνεσαι αλήθεια! Εμένα μ είπαν από την β επιπέδου για καισαρικη όποτε το έχω πάρει απόφαση! Αλλά ρε συ ποιος γιατρός θα ήθελε να πάει να καισαρικη πρωτοχρονιά! Λες να γεννήσουμε μαζί και να έχουμε πρωτοχρονιάτικα μωρα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Dona90 είπε:

Καλά είμαι κοριτσάκι Μ ξεκινάω τα ίντερνετικα ψώνια σήμερα πήρα κ τα πρώτα babylino κ δείγματα από το φαρμακείο για κρέμες κ αφρολουτρα κ είμαι ενθουσιασμένη.τωρα ξεκινάω να παίρνω για την βαλίτσα του μαιευτηρίου για να την έχω έτοιμη κ μετά όλα τάλλα.το μόνο που με χαλάει είναι ότι δεν πρόλαβα να πάρω τις κουρτίνες κ χαλιά.θα περιμένω όταν ανοίξουμε τώρα .εσύ πως είσαι τι κάνεις??

 

Βαλίτσα η σάκο θα έχεις; Έχετε πει τίποτα για σύνοδο; Και εγώ αυτό θέλω να κάνω τώρα! Θα πλύνω τα πράγματα που θέλω να βάλω στην τσάντα μαιευτηρίου και θα τα ετοιμάσω ! Νομίζω πως τα έχω όλα! Babylino πήρες; Πως διαλέγουμε μάρκα κοριτσιαααααα;;; Τα αλλά θα τα κάνω πλύνω αργότερα,να έρθει και η ντουλάπα μας! Θα βάλεις το μωρό κατευθείαν στο δωμάτιο; Γιατί θέλω να πιστεύω πως θα μας ανοίξουν μωρε και έστω και λίγο πριν γεννήσουμε να τα πάρουμε! Και εγώ δεν πήρα κουρτινες και χαλια ! Αυτήν την εβδομάδα θα βάψουμε  το δωμάτιο του μπεμπη ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Δίκαιο έχεις! Καλά έκανες και πήρες αυτό το νούμερο! Ποτέ με το καλό θα τα φέρουν; Έχεις ετοιμαστεί δωμάτιο; 

Ναι έχουμε βάψει το δωμάτιο.. το ΣΚ τη μία κούνια και λογικά μέχρι τέλος του μήνα και τα λικνα. Τη συρταριερα θα πάμε την άλλη εβδομάδα να την πάρουμε από Ικεα και τη δεύτερη κούνια λέμε να την αγοράσουμε με τις χειμερινές εκπτώσεις, μιας και θα έχουμε τα λικνα τώρα στην αρχή. Επίσης θέλω να ψωνίσω και κάνα καδρακι για τον τοίχο (έχω δει κάτι ωραία στα sticky, αλλά θα πάει μια βόλτα ο άνδρας μου κι από τα jumbo μήπως βρούμε κάτι πιο οικονομικό). 

Τώρα για τη βαλίτσα τη δικιά μου έχω πάρει νυχτικα και ρόμπα, θέλω ακόμη σουτιέν θηλασμού, σλιπακια κ. τ. λ. 

Ερώτηση : για τη ροή μετά τη γέννα τι χρειαζόμαστε??? Και πάνες tena και εσώρουχα μιας χρήσης??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Βαλίτσα η σάκο θα έχεις; Έχετε πει τίποτα για σύνοδο; Και εγώ αυτό θέλω να κάνω τώρα! Θα πλύνω τα πράγματα που θέλω να βάλω στην τσάντα μαιευτηρίου και θα τα ετοιμάσω ! Νομίζω πως τα έχω όλα! Babylino πήρες; Πως διαλέγουμε μάρκα κοριτσιαααααα;;; Τα αλλά θα τα κάνω πλύνω αργότερα,να έρθει και η ντουλάπα μας! Θα βάλεις το μωρό κατευθείαν στο δωμάτιο; Γιατί θέλω να πιστεύω πως θα μας ανοίξουν μωρε και έστω και λίγο πριν γεννήσουμε να τα πάρουμε! Και εγώ δεν πήρα κουρτινες και χαλια ! Αυτήν την εβδομάδα θα βάψουμε  το δωμάτιο του μπεμπη ! 

Μια βαλίτσα μεσαίου μεγέθους κ για τους 2.μου έχουν πει σε κλινική πού θα πάω ότι κάνουμε τέστ κ ο συνοδός βλέπει το μωρό κ φεύγει κ έρχεται να με πάρει.😞😞😞.μόνο αν πας σε μονοκλινο μένει μαζί σ κ φεύγετε μαζί (πανάκριβο!)τώρα είναι έτσι αλλά δεν νομίζω ότι θα αλλάξει σε 2 μήνες.

Την μικρή θα την έχω δίπλα μου σε λίκνο που το έχω πάρει.αλλα η αλλαξιερα είναι στο δωμάτιο της οπότε θέλω να είναι ζεστό.ελπιζω να ανοίξουμε αρχές δεκεμβρίου.τι χρώμα θα του το κάνεις??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Sweetie79 είπε:

Ναι έχουμε βάψει το δωμάτιο.. το ΣΚ τη μία κούνια και λογικά μέχρι τέλος του μήνα και τα λικνα. Τη συρταριερα θα πάμε την άλλη εβδομάδα να την πάρουμε από Ικεα και τη δεύτερη κούνια λέμε να την αγοράσουμε με τις χειμερινές εκπτώσεις, μιας και θα έχουμε τα λικνα τώρα στην αρχή. Επίσης θέλω να ψωνίσω και κάνα καδρακι για τον τοίχο (έχω δει κάτι ωραία στα sticky, αλλά θα πάει μια βόλτα ο άνδρας μου κι από τα jumbo μήπως βρούμε κάτι πιο οικονομικό). 

Τώρα για τη βαλίτσα τη δικιά μου έχω πάρει νυχτικα και ρόμπα, θέλω ακόμη σουτιέν θηλασμού, σλιπακια κ. τ. λ. 

Ερώτηση : για τη ροή μετά τη γέννα τι χρειαζόμαστε??? Και πάνες tena και εσώρουχα μιας χρήσης??? 

 

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Βαλίτσα η σάκο θα έχεις; Έχετε πει τίποτα για σύνοδο; Και εγώ αυτό θέλω να κάνω τώρα! Θα πλύνω τα πράγματα που θέλω να βάλω στην τσάντα μαιευτηρίου και θα τα ετοιμάσω ! Νομίζω πως τα έχω όλα! Babylino πήρες; Πως διαλέγουμε μάρκα κοριτσιαααααα;;; Τα αλλά θα τα κάνω πλύνω αργότερα,να έρθει και η ντουλάπα μας! Θα βάλεις το μωρό κατευθείαν στο δωμάτιο; Γιατί θέλω να πιστεύω πως θα μας ανοίξουν μωρε και έστω και λίγο πριν γεννήσουμε να τα πάρουμε! Και εγώ δεν πήρα κουρτινες και χαλια ! Αυτήν την εβδομάδα θα βάψουμε  το δωμάτιο του μπεμπη ! 

Ααα κ μπειμπιλινο πήρα σήμερα τα πρώτα της γιατί τα είχε με έκπτωση.λιγα για αρχή μήπως δεν την βολεψουν.σου δίνουν κ στην κλινική λίγα.

IMG_20201104_130352.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Sweetie79 είπε:

Ναι έχουμε βάψει το δωμάτιο.. το ΣΚ τη μία κούνια και λογικά μέχρι τέλος του μήνα και τα λικνα. Τη συρταριερα θα πάμε την άλλη εβδομάδα να την πάρουμε από Ικεα και τη δεύτερη κούνια λέμε να την αγοράσουμε με τις χειμερινές εκπτώσεις, μιας και θα έχουμε τα λικνα τώρα στην αρχή. Επίσης θέλω να ψωνίσω και κάνα καδρακι για τον τοίχο (έχω δει κάτι ωραία στα sticky, αλλά θα πάει μια βόλτα ο άνδρας μου κι από τα jumbo μήπως βρούμε κάτι πιο οικονομικό). 

Τώρα για τη βαλίτσα τη δικιά μου έχω πάρει νυχτικα και ρόμπα, θέλω ακόμη σουτιέν θηλασμού, σλιπακια κ. τ. λ. 

Ερώτηση : για τη ροή μετά τη γέννα τι χρειαζόμαστε??? Και πάνες tena και εσώρουχα μιας χρήσης??? 

Κ εγώ θέλω σουτιέν θηλασμού μάλλον από τα h&m θα παραγγείλω.κ από τι έχω ακούσει θέλουμε μεγάλα βρακάκια κ σερβιετες τενα τις πιο μεγάλες γιατί οι πάνες δεν βολεύουν .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Dona90 είπε:

Κ εγώ θέλω σουτιέν θηλασμού μάλλον από τα h&m θα παραγγείλω.κ από τι έχω ακούσει θέλουμε μεγάλα βρακάκια κ σερβιετες τενα τις πιο μεγάλες γιατί οι πάνες δεν βολεύουν .

Τι εννοείς μεγάλα βρακάκια??? Τα ολόκληρα φαντάζομαι ε??? Πού τα είχε προσφορά τα babylino??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Dona90 είπε:

Μια βαλίτσα μεσαίου μεγέθους κ για τους 2.μου έχουν πει σε κλινική πού θα πάω ότι κάνουμε τέστ κ ο συνοδός βλέπει το μωρό κ φεύγει κ έρχεται να με πάρει.😞😞😞.μόνο αν πας σε μονοκλινο μένει μαζί σ κ φεύγετε μαζί (πανάκριβο!)τώρα είναι έτσι αλλά δεν νομίζω ότι θα αλλάξει σε 2 μήνες.

Την μικρή θα την έχω δίπλα μου σε λίκνο που το έχω πάρει.αλλα η αλλαξιερα είναι στο δωμάτιο της οπότε θέλω να είναι ζεστό.ελπιζω να ανοίξουμε αρχές δεκεμβρίου.τι χρώμα θα του το κάνεις??

Και εμένα η αλλαξιερα στο δωμάτιο του θα είναι ! Και θα ήθελα να το έχω έτοιμο αλλά αλήθεια δεν θα αγχωθω(για αρχή τουλάχιστον όσο φτάνει ο καιρός θα δείξει 🤣🤣) εμας στην κλινική που κοίταξα έχει μόνο 100€ διαφορά το δίκλινο με το μονόκλινο όποτε το σκεφτόμαστε! Αυτό με αγχώνει πολύ! Δεν θέλω να είμαι μόνη μου! Θέλω αυτές τις στιγμές να τις ζήσω με τον άντρα μου! Να είμαστε από την κλινική οι 3 μας! Δεν το πήρα ακόμη γιατι θέλω Να δω. Αλλά σκέφτομαι ένα χρωμα γαλάζιο ανοιχτό με γκρι ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Sweetie79 είπε:

Ναι έχουμε βάψει το δωμάτιο.. το ΣΚ τη μία κούνια και λογικά μέχρι τέλος του μήνα και τα λικνα. Τη συρταριερα θα πάμε την άλλη εβδομάδα να την πάρουμε από Ικεα και τη δεύτερη κούνια λέμε να την αγοράσουμε με τις χειμερινές εκπτώσεις, μιας και θα έχουμε τα λικνα τώρα στην αρχή. Επίσης θέλω να ψωνίσω και κάνα καδρακι για τον τοίχο (έχω δει κάτι ωραία στα sticky, αλλά θα πάει μια βόλτα ο άνδρας μου κι από τα jumbo μήπως βρούμε κάτι πιο οικονομικό). 

Τώρα για τη βαλίτσα τη δικιά μου έχω πάρει νυχτικα και ρόμπα, θέλω ακόμη σουτιέν θηλασμού, σλιπακια κ. τ. λ. 

Ερώτηση : για τη ροή μετά τη γέννα τι χρειαζόμαστε??? Και πάνες tena και εσώρουχα μιας χρήσης??? 

Σουτιέν θηλασμού πήρα από το πρεναταλ και είναι πιο σταθερο από αυτό από το H&M(για τώρα με βολεύει παρά πολύ πάντως για μετά φαντάζομαι θα θέλω κάτι πιο σταθερο γι αυτό το λέω)  . Και σερβιέτες λοχείας μου έδωσαν πάλι από εκεί ! Και πήρα και εσώρουχα μια χρήσης! Αλλά θέλω να πάρω και βρακάκια που είναι ψηλό μέσα . Μου είπαν ότι βολεύουν πολύ γιατί κρατάνε και την κοιλιά και δεν πατάει στην τομή! Για εμας που θα κάνουμε καισαρικη τουλάχιστον! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Dona90 είπε:

 

Ααα κ μπειμπιλινο πήρα σήμερα τα πρώτα της γιατί τα είχε με έκπτωση.λιγα για αρχή μήπως δεν την βολεψουν.σου δίνουν κ στην κλινική λίγα.

IMG_20201104_130352.jpg

Καλά έκανες! Και πως θα καταλάβουμε ρε κορίτσια αν βολεύουν στο παιδί; Αν γίνεται μούσκεμα η όχι; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Sweetie79 είπε:

Ναι έχουμε βάψει το δωμάτιο.. το ΣΚ τη μία κούνια και λογικά μέχρι τέλος του μήνα και τα λικνα. Τη συρταριερα θα πάμε την άλλη εβδομάδα να την πάρουμε από Ικεα και τη δεύτερη κούνια λέμε να την αγοράσουμε με τις χειμερινές εκπτώσεις, μιας και θα έχουμε τα λικνα τώρα στην αρχή. Επίσης θέλω να ψωνίσω και κάνα καδρακι για τον τοίχο (έχω δει κάτι ωραία στα sticky, αλλά θα πάει μια βόλτα ο άνδρας μου κι από τα jumbo μήπως βρούμε κάτι πιο οικονομικό). 

Τώρα για τη βαλίτσα τη δικιά μου έχω πάρει νυχτικα και ρόμπα, θέλω ακόμη σουτιέν θηλασμού, σλιπακια κ. τ. λ. 

Ερώτηση : για τη ροή μετά τη γέννα τι χρειαζόμαστε??? Και πάνες tena και εσώρουχα μιας χρήσης??? 

Από το sticky ειδαμε και εμείς! Αλλά είναι και λίγο ακριβούτσικα η αλήθεια είναι! Η αδερφή της κουμπαράς μου κάνει σχέδια σε τοίχους (ασχολείται μ αυτό) και θέλει να μας το κάνει δώρο! Όποτε μάλλον εκεί θα καταλήξουμε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Sweetie79 είπε:

Τι εννοείς μεγάλα βρακάκια??? Τα ολόκληρα φαντάζομαι ε??? Πού τα είχε προσφορά τα babylino??? 

Μεγάλα κ σε μέγεθος για να είναι πιο άνετα κ άμα βάζεις σερβιετα από μέσα να έχεις χώρο.στα my market τα έχει 40%.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Dona90 είπε:

Μεγάλα κ σε μέγεθος για να είναι πιο άνετα κ άμα βάζεις σερβιετα από μέσα να έχεις χώρο.στα my market τα έχει 40%.

Ποια είναι αυτά αγάπη; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Καλά έκανες! Και πως θα καταλάβουμε ρε κορίτσια αν βολεύουν στο παιδί; Αν γίνεται μούσκεμα η όχι; 

 

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Και εμένα η αλλαξιερα στο δωμάτιο του θα είναι ! Και θα ήθελα να το έχω έτοιμο αλλά αλήθεια δεν θα αγχωθω(για αρχή τουλάχιστον όσο φτάνει ο καιρός θα δείξει 🤣🤣) εμας στην κλινική που κοίταξα έχει μόνο 100€ διαφορά το δίκλινο με το μονόκλινο όποτε το σκεφτόμαστε! Αυτό με αγχώνει πολύ! Δεν θέλω να είμαι μόνη μου! Θέλω αυτές τις στιγμές να τις ζήσω με τον άντρα μου! Να είμαστε από την κλινική οι 3 μας! Δεν το πήρα ακόμη γιατι θέλω Να δω. Αλλά σκέφτομαι ένα χρωμα γαλάζιο ανοιχτό με γκρι ! 

Εκατό ευρώ μόνο μια χαρά είναι εμένα έχει ένα χιλιάρικο πάνω.κ τα λείπαμε όσο κ να τον θέλω κοντά μ.καλυτερα να τα φάει το παιδί.πολυ ωραίος συνδιασμός είναι.για τα μπειμπιλινο έχω ακούσει καλύτερα λόγια από τα παμπερς.αμα δούμε ότι έχουμε διαρροές η τα ερεθίζει τότε ναι αλλάζει μέγεθος η μάρκα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • 3;!! Να σου ζήσουν! Με το καλό και το 4ο να έρθει!  Εγώ 3η φορά έγκυος αλλά είναι το 1ο που περιμένω και πιστεύω αυτή η φορά θα είναι και η τυχερή 🌈 Όπως τα λες, άλλες στιγμές είμαι καλά και άλλες άρρωστη κανονικά. Αλλά χαλάλι!! Μπες και στις άλλες συζητήσεις να μας πεις την εμπειρία σου, έχουμε ωραία παρέα ☺️ 
    • Ευχαριστώπολύυ!! Αν κάποια κοπέλα ξέρει κάποιο καλό ενδοκρινολόγο αναπαραγωγής στείλτε μου ένα μήνυμα please!!
    • Γενικά δεν ειναι μια εξέταση που την προτείνουν… να όμως που στην φιλη μου αυτο ήταν το θέμα. Η συγκεκριμένη είχε λιγο παραπάνω κιλά οποτε ισως από αυτο το υποπτεύθηκε ο γιατρος. Να πας σε ενδοκρινολόγο που εξειδικεύεται στην υπογονιμότητα. Ελπίζω σε περίπτωση που υπάρχει κατι να βρεθεί σύντομα για να αντιμετωπιστεί! 🫶🏻
    • Καλημέρα!! Εγραψα και πριν αλλα μαλλον δεν ανέβηκε η απάντηση μου... Εχω αλλα 3 παιδακια☺️ Απο συμπτώματα οχι σπουδαια πράγματα . Απλα αν δεν ειχα κανει τεστ ακομα, από χθες θα το ειχα καταλάβει ότι ειμαι έγκυος. Η όρεξη μου για φαγητό έχει πέσει. Ειναι καπως το στομάχι, οχι αναγουλες και τέτοια βέβαια. Η όσφρηση μου έχει γίνει υπερ ευαίσθητη (μυριζω τα πάντα αχαχ) και λίγη κόπωση. Σε γενικές  γραμμές όμως τίποτα το σπουδαίο. Πιο πολύ νιώθω σα να ειμαι λίγο άρρωστη. Εσυ;
    • Όλα καλά θα πάνε!!! Εγώ αύριο μπαίνω στην 27η, είμαι στα τέλη Αυγούστου..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...