Μετάβαση σε περιεχόμενο

μωρακια αρχες του 2021


Recommended Posts

στις πριν 10 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κορίτσια τελικά αύριο θα πάμε να ακούσουμε καρδούλα??!!! Για να δούμε... Μέχρι να έρθει η ώρα για τον γιατρό θα σκάσω!!! Ευτυχώς ξεκινάν σχολεία τα μικρά μου αύριο και θα έχω να ασχοληθώ... Θα ξεχάστω και στη δουλειά... Καλό βραδάκι ευχηθείτε μου να ακούσω καρδούλα!!!!! ❤️

Καλημερα κορίτσι μου!!!  Ελπίζω να ακούσετε καρδούλα ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annie! είπε:

4 cyclacur τα άσπρα, 1 Σαλοσπίρ, 1 prolutex και τη βιταμίνη...

Καλημερα!!!! Είναι για το μωρό αυτά;;; η για να ενισχυθείτε και η δυο.,,, Αυτό εννοούσα.,, πως είσαι εσυ σήμερα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια, καλη εβδομαδα και καλο μηνα να εχουμε😊😊💝💝🌺🌺🌼🌼🌼 ευχομαι για ολες μας το καλυτερο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ναι κ εγω αυτο σκεφτομαι οτι ισως συνηθισε η επειδη ηταν αρχη το ενιωθα εντονα!! Ναι γενικα πρεπει να ηρεμησω να μην τα πολυσκεφτομαι αυτα γτ με αγχωνουν νονιζω αδικα🙄 ευχομαι να παμε να μας πει οτι ολα ειναι καλα και τα αλλα δεν εχουν μεγαλη σημασια!!

Καλημερα κατερινακι.,, Πιστεύω αυτήν την εβδομάδα θα πάτε!!!! Άντε να ξεαγχωθεις λιγάκι !!!! 💖💖💖💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλημερα κοριτσια, καλη εβδομαδα και καλο μηνα να εχουμε😊😊💝💝🌺🌺🌼🌼🌼 ευχομαι για ολες μας το καλυτερο!!!

Καλημέρα, Καλό μήνα!!!! Εύχομαι υγεία σε όλες και να μας πάνε όλα τέλεια με τα μωράκια μας!!!! 💖💖💖💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλημερα κοριτσια, καλη εβδομαδα και καλο μηνα να εχουμε😊😊💝💝🌺🌺🌼🌼🌼 ευχομαι για ολες μας το καλυτερο!!!

Καλημερα και καλό μήνα!!!!🌼🌼🌼🌻🌻🌻🌻🌸🌸🌸🌸

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Καλημερα!!!! Είναι για το μωρό αυτά;;; η για να ενισχυθείτε και η δυο.,,, Αυτό εννοούσα.,, πως είσαι εσυ σήμερα; 

Καλό μήνα!!! Ξεκίνησα από την αρχή του κύκλου για να χτιστεί το ενδομήτριο ώστε να γίνει η εμβρυομεταφορα. Τα φάρμακα υποστηρίζουν την κύηση. Απ ότι μου είπε η μαία στο τηλέφωνο θα ξεκινήσουμε να τα μειώνουμε σιγά σιγά. Θεωρώ πως μέχρι να ολοκληρωθεί το 1ο τρίμηνο θα τα παίρνω. Μετά παράγει τις ορμόνες ο πλακούντας. Καλά είμαι μια χαρά. Εσυ ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Καλό μήνα!!! Ξεκίνησα από την αρχή του κύκλου για να χτιστεί το ενδομήτριο ώστε να γίνει η εμβρυομεταφορα. Τα φάρμακα υποστηρίζουν την κύηση. Απ ότι μου είπε η μαία στο τηλέφωνο θα ξεκινήσουμε να τα μειώνουμε σιγά σιγά. Θεωρώ πως μέχρι να ολοκληρωθεί το 1ο τρίμηνο θα τα παίρνω. Μετά παράγει τις ορμόνες ο πλακούντας. Καλά είμαι μια χαρά. Εσυ ;;

Καλά είμαι και εγώ.... έχω λιώσει στον ύπνο ... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ioann89 είπε:

Καλά είμαι και εγώ.... έχω λιώσει στον ύπνο ... 

Χαχαχαχα όλες μας!! Αν και εγώ δεν κοιμάμαι κατά τη διάρκεια της ημέρας, κοιμάμαι από τις 22.00 το βράδυ και για κανένα 10ωρο τουλάχιστον!! 
 

Ρε κορίτσια να σας ρωτήσω φούσκωσε η κοιλιτσα σας ή μόνο η δίκη μου;; Σημειωτέον δεν έχω πάρει γραμμάριο αντίθετα έχασα και 1 κιλό... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Χαχαχαχα όλες μας!! Αν και εγώ δεν κοιμάμαι κατά τη διάρκεια της ημέρας, κοιμάμαι από τις 22.00 το βράδυ και για κανένα 10ωρο τουλάχιστον!! 
 

Ρε κορίτσια να σας ρωτήσω φούσκωσε η κοιλιτσα σας ή μόνο η δίκη μου;; Σημειωτέον δεν έχω πάρει γραμμάριο αντίθετα έχασα και 1 κιλό... 

Και εμένα λίγο φούσκωσε.... αλλά χτες ήταν πιο μικρή.., λίγο ανησύχησα .. σήμερα οκ.,,, εγώ παίρνω 8 χάπια προγεστερονη και έβαλα σε μια εβδομάδα 4 κιλά ,αλλά και ο ενδοκρινολόγος και η γυναικολογος μου είπαν να μην αγχώνομαι ... μόλις τα ελαττώσω θα φύγουν είναι κατακράτηση ... η αλήθεια είναι πως δεν μπορώ να φάω πολύ ... άρα μου φαίνεται απίθανο να έβαλα τόσο κιλά... τυχερΗ  είσαι που έχασες .,, 🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Και εμένα λίγο φούσκωσε.... αλλά χτες ήταν πιο μικρή.., λίγο ανησύχησα .. σήμερα οκ.,,, εγώ παίρνω 8 χάπια προγεστερονη και έβαλα σε μια εβδομάδα 4 κιλά ,αλλά και ο ενδοκρινολόγος και η γυναικολογος μου είπαν να μην αγχώνομαι ... μόλις τα ελαττώσω θα φύγουν είναι κατακράτηση ... η αλήθεια είναι πως δεν μπορώ να φάω πολύ ... άρα μου φαίνεται απίθανο να έβαλα τόσο κιλά... τυχερΗ  είσαι που έχασες .,, 🤣🤣🤣

Σε ποιο μήνα είσαι;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Και εμένα λίγο φούσκωσε.... αλλά χτες ήταν πιο μικρή.., λίγο ανησύχησα .. σήμερα οκ.,,, εγώ παίρνω 8 χάπια προγεστερονη και έβαλα σε μια εβδομάδα 4 κιλά ,αλλά και ο ενδοκρινολόγος και η γυναικολογος μου είπαν να μην αγχώνομαι ... μόλις τα ελαττώσω θα φύγουν είναι κατακράτηση ... η αλήθεια είναι πως δεν μπορώ να φάω πολύ ... άρα μου φαίνεται απίθανο να έβαλα τόσο κιλά... τυχερΗ  είσαι που έχασες .,, 🤣🤣🤣

Κορίτσι μου όταν ξεκίνησα και γω τα οιστρογόνα και μετά τις ενέσεις προγεστερονης πήρα 4 κιλά.. Πριν την εμβρυομεταφορα έκοψα ψωμί, ζάχαρη κλπ. Έφυγαν τα 2.5 κ αφότου έμαθα για την εγκυμοσύνη που τρώω κανονικά πλέον έφυγε το άλλο 1. Είναι λογικό από τα φαρμακα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ioann89 είπε:

Καλημερα κατερινακι.,, Πιστεύω αυτήν την εβδομάδα θα πάτε!!!! Άντε να ξεαγχωθεις λιγάκι !!!! 💖💖💖💖

Καλημεραα, ναι αγαπη μου αντε να παμε μπας και ηρεμησω❣❣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Διανύω την 8η εβδομάδα.,, 

Κι εγώ 8η εβδομάδα διανύω...;;; είμαι 7 και 3 ημερών... Είναι 8η ή 7η;;;παντα τα μπερδεύω αυτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κι εγώ 8η εβδομάδα διανύω...;;; είμαι 7 και 3 ημερών... Είναι 8η ή 7η;;;παντα τα μπερδεύω αυτα

Και εγώ τα μπερδεύω.,, κλείσαμε τις 7 και συνεχίζουμε .., 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ioann89 είπε:

Και εγώ τα μπερδεύω.,, κλείσαμε τις 7 και συνεχίζουμε .., 😂😂😂

Αντε με το καλό κορίτσια... Εγώ αύριο θα πάω για τον πρώτο υπερυχο... Έχω ένα άγχος. Μακάρι να ναι όλα καλά!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια η χοριακη σημερα ηταν 3.300 περιπου, μιλησα με τον γιατρο θα παρω τηλ αυριο να κλεισουμε για αρχες τις επομενης εβδομαδας😊😊 αντε μπας και ξεαγχωθω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Κοριτσια η χοριακη σημερα ηταν 3.300 περιπου, μιλησα με τον γιατρο θα παρω τηλ αυριο να κλεισουμε για αρχες τις επομενης εβδομαδας😊😊 αντε μπας και ξεαγχωθω!!

Τελειαααααααα!!!!!!! ❤️❤️❤️Όλα καλά θα είναι !!!  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η Kallia13 είπε:

Αντε με το καλό κορίτσια... Εγώ αύριο θα πάω για τον πρώτο υπερυχο... Έχω ένα άγχος. Μακάρι να ναι όλα καλά!!! 

Στο εύχομαι κορίτσι μου!!! Όλα καλά θα είναι ... θα δεις,,, ❣️🌼

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Κοριτσια η χοριακη σημερα ηταν 3.300 περιπου, μιλησα με τον γιατρο θα παρω τηλ αυριο να κλεισουμε για αρχες τις επομενης εβδομαδας😊😊 αντε μπας και ξεαγχωθω!!

Tελεια Κατερίνα μου, με το καλό... Να πάνε όλα τέλεια!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Κοριτσια η χοριακη σημερα ηταν 3.300 περιπου, μιλησα με τον γιατρο θα παρω τηλ αυριο να κλεισουμε για αρχες τις επομενης εβδομαδας😊😊 αντε μπας και ξεαγχωθω!!

Τέλεια κορίτσι!! Όλα θα είναι καλά !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kallia13 είπε:

Tελεια Κατερίνα μου, με το καλό... Να πάνε όλα τέλεια!!! 

Ευχαριστώ κοριτσακι μου😊😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...