Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες 2021 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 38 λεπτά, ο/η TRigirl είπε:

Δεν νομίζω ότι ισχύει αυτό γιατί εγώ έχω  μικρό κυκλο 25-27 μέρες και μου ήρθε στις 35 μέρες όπως μου είχε πει ο γιατρός... 

εννοείτε ότι την πρώτη φορά μπορεί να αργήσει και λίγο εμένα δεν άργησε είχε έρθει στην ώρα της

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου εμείς δεν βγήκαμε απο το νοσοκομείο γιατί ανεβάσαμε ίκτερο λόγω προωροτητας  αλλά όλα καλά κατεβαίνει σιγά σιγά.. είμαι πολυ ευτυχισμένη με τη κορουλα μου δεν με νοιάζει τίποτα και κανένας  πια δεν έχω μάτια γι άλλη..  Ευχομαι σε όλα τα κορίτσια να πετυχουν το στόχο τους και να μην τα παρατάμε γιατί αξίζει το κόπο πραγματικα . 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Σταυρι είπε:

Κοριτσάκια μου εμείς δεν βγήκαμε απο το νοσοκομείο γιατί ανεβάσαμε ίκτερο λόγω προωροτητας  αλλά όλα καλά κατεβαίνει σιγά σιγά.. είμαι πολυ ευτυχισμένη με τη κορουλα μου δεν με νοιάζει τίποτα και κανένας  πια δεν έχω μάτια γι άλλη..  Ευχομαι σε όλα τα κορίτσια να πετυχουν το στόχο τους και να μην τα παρατάμε γιατί αξίζει το κόπο πραγματικα . 

Να σου ζήσει το κοριτσάκι σου σύντομα να βγείτε να την χαρείς.❤️❤️❤️❤️..σε ευχαριστούμε πολύ μακάρι όλες να πετύχουμε αυτό το θαύμα της ζωής 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Σταυρι είπε:

Κοριτσάκια μου εμείς δεν βγήκαμε απο το νοσοκομείο γιατί ανεβάσαμε ίκτερο λόγω προωροτητας  αλλά όλα καλά κατεβαίνει σιγά σιγά.. είμαι πολυ ευτυχισμένη με τη κορουλα μου δεν με νοιάζει τίποτα και κανένας  πια δεν έχω μάτια γι άλλη..  Ευχομαι σε όλα τα κορίτσια να πετυχουν το στόχο τους και να μην τα παρατάμε γιατί αξίζει το κόπο πραγματικα . 

Μπραβο κοριτσι μου!!! Να την χαιρεσαι την κοριτσάρα σου!! Να ειστε παντα καλα, υγιείς και ευτυχισμένοι με τον αντρα σου για να την χαίρεστε και να της κανετε τα χατίρια!!!! Κανε λιγο ακομη υπομονη, λόγω ικτερου, να γυρίσετε σπιτι σας να λιώσετε στις αγκαλιες!!! ❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Kelly3105 είπε:

εννοείτε ότι την πρώτη φορά μπορεί να αργήσει και λίγο εμένα δεν άργησε είχε έρθει στην ώρα της

Αλλη μια ερώτηση, ενα ενα μου έρχονται... αίμα ποσο καιρο μετα την απόξεση είχατε; Εγω τωρα ειμαι στη δέκατη μερα και εχω ακομα λιγο καφε... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η JNtina είπε:

Αλλη μια ερώτηση, ενα ενα μου έρχονται... αίμα ποσο καιρο μετα την απόξεση είχατε; Εγω τωρα ειμαι στη δέκατη μερα και εχω ακομα λιγο καφε... 

Γεια σου κορίτσι μου.εμενα μου ειχε κρατησει 10 μέρες με καφε τις τελευταίες. Μετα αδιαθετησα μετα απο 1 μήνα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Dimi1981 είπε:

Γεια σου κορίτσι μου.εμενα μου ειχε κρατησει 10 μέρες με καφε τις τελευταίες. Μετα αδιαθετησα μετα απο 1 μήνα 

Καλησπερα κοριτσι μου!! Ευχαριστω για την απάντηση... Αντε να τελειωνουμε και με αυτο να μπω παλι σε ρυθμό προσπάθειας! Εσυ πως πας; Τι κανεις; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η JNtina είπε:

Καλησπερα κοριτσι μου!! Ευχαριστω για την απάντηση... Αντε να τελειωνουμε και με αυτο να μπω παλι σε ρυθμό προσπάθειας! Εσυ πως πας; Τι κανεις; 

Εγω περιμένω αποτελέσματα βιοψιας βλαστοκυστεων για να δω αν θα κάνω εμβρυομεταφορα.αγχωνομαι δηλαδή κοινώς 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Dimi1981 είπε:

Εγω περιμένω αποτελέσματα βιοψιας βλαστοκυστεων για να δω αν θα κάνω εμβρυομεταφορα.αγχωνομαι δηλαδή κοινώς 

Ενα διαρκές αγχος ειναι η διαδικασία της εξωσωματικής...

Ευχομαι τα αποτελέσματα σου να ειναι καλα και να κανεις την εμβρυομεταφορα σου!!! 🥰🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η JNtina είπε:

Ενα διαρκές αγχος ειναι η διαδικασία της εξωσωματικής...

Ευχομαι τα αποτελέσματα σου να ειναι καλα και να κανεις την εμβρυομεταφορα σου!!! 🥰🙂

δεν ειναι αγωνας δρομου η εξωσωματικη,αλλα μαραθωνιος.Να κοιτας το προβλημα σου καταμουτρα και να το δαγκωνεις.Μονο ετσι νικας.Με υπομονη και κουραγιο.Οσο λιγοτερο αγχος μπορεις.Σφιξτε τα δοντια σας στατιστικα θα τα καταφερουμε.Ολες.Καλα κουραγια κοριτσια μου!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η JNtina είπε:

Αλλη μια ερώτηση, ενα ενα μου έρχονται... αίμα ποσο καιρο μετα την απόξεση είχατε; Εγω τωρα ειμαι στη δέκατη μερα και εχω ακομα λιγο καφε... 

κορίτσι μου εμένα μου κράτησε 5 μερες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Dimi1981 είπε:

Ευχαριστώ πολύ κι εσύ καλη ανάρρωση και ξανά στις επάλξεις!!!

Σε ευχαριστω! Ευχομαι σύντομα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Νικολίνι είπε:

δεν ειναι αγωνας δρομου η εξωσωματικη,αλλα μαραθωνιος.Να κοιτας το προβλημα σου καταμουτρα και να το δαγκωνεις.Μονο ετσι νικας.Με υπομονη και κουραγιο.Οσο λιγοτερο αγχος μπορεις.Σφιξτε τα δοντια σας στατιστικα θα τα καταφερουμε.Ολες.Καλα κουραγια κοριτσια μου!!!!!!!

Ετσι ακριβως οπως τα λες ειναι!! Ακριβως! Ειμαι τοσο ανυπόμονος άνθρωπος που η εξωσωματική μου εχει δειξει και με το παραπανω τι σημαίνει υπομονη!! Το παλεύω τουλάχιστον... Κουράγιο σε ολα τα κορίτσια!!! Ευχομαι σύντομα να τα καταφέρουμε ολες!! 🙏🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η JNtina είπε:

Ετσι ακριβως οπως τα λες ειναι!! Ακριβως! Ειμαι τοσο ανυπόμονος άνθρωπος που η εξωσωματική μου εχει δειξει και με το παραπανω τι σημαίνει υπομονη!! Το παλεύω τουλάχιστον... Κουράγιο σε ολα τα κορίτσια!!! Ευχομαι σύντομα να τα καταφέρουμε ολες!! 🙏🙂

Και εγώ έτσι ανυπόμονη είμαι και πιστεύω όλες οι κοπέλες που περνάμε αυτή την διαδικασία θέλει πραγματικά πολύ υπομονη και να μην το βάζουμε ποτέ κάτω...ελπίζω στην καινούργια σου προσπάθεια να έχεις μια τεράστια χοριακη και σε 9 μήνες να έχεις το μωράκι σου αγκαλια❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μιας και μιλάμε για ανυπομονησία... να ρωτήσω κάτι? Έκανα την ετ το Σάββατο 6/3. Η μαία μου είπε να κάνω την χοριακη την Παρασκευή 19/3. Αν πάω αύριο να κάνω την εξέταση,  δεν θα δείξει?

Η ωοληψια είχε γίνει τη Δευτέρα και η ετ το Σάββατο,  αλλά δεν είχαν γίνει ακόμα βλαστοκυστες. Μοριδια ήταν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Κορίτσια μιας και μιλάμε για ανυπομονησία... να ρωτήσω κάτι? Έκανα την ετ το Σάββατο 6/3. Η μαία μου είπε να κάνω την χοριακη την Παρασκευή 19/3. Αν πάω αύριο να κάνω την εξέταση,  δεν θα δείξει?

Η ωοληψια είχε γίνει τη Δευτέρα και η ετ το Σάββατο,  αλλά δεν είχαν γίνει ακόμα βλαστοκυστες. Μοριδια ήταν

Εγω θα σου πρότεινα να πας τότε που σου είπαν...ξερω δεν περνανε οι μερες αλλά καλύτερα να πας στα σίγουρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Κορίτσια μιας και μιλάμε για ανυπομονησία... να ρωτήσω κάτι? Έκανα την ετ το Σάββατο 6/3. Η μαία μου είπε να κάνω την χοριακη την Παρασκευή 19/3. Αν πάω αύριο να κάνω την εξέταση,  δεν θα δείξει?

Η ωοληψια είχε γίνει τη Δευτέρα και η ετ το Σάββατο,  αλλά δεν είχαν γίνει ακόμα βλαστοκυστες. Μοριδια ήταν

Βλαστοκυστες συνήθως ζητάνε σε 9 μέρες..τώρα αν έβαλες 3 ημερών για αυτό σου είπε αργότερα να κανείς β χοριακη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kelly3105 είπε:

Βλαστοκυστες συνήθως ζητάνε σε 9 μέρες..τώρα αν έβαλες 3 ημερών για αυτό σου είπε αργότερα να κανείς β χοριακη

Μα αυτό είναι το θεμα... δεν ήταν 3 ημερών αλλά ούτε και βλαστοκυστες. Ήταν 5 μέρες μετά την ωοληψια αλλά δεν είχαν καταφέρει να εξελιχθούν πλήρως σε βλαστοκυστες.  Για αυτό και σκέφτηκα μήπως φανεί κάτι αύριο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Kelly3105 είπε:

Και εγώ έτσι ανυπόμονη είμαι και πιστεύω όλες οι κοπέλες που περνάμε αυτή την διαδικασία θέλει πραγματικά πολύ υπομονη και να μην το βάζουμε ποτέ κάτω...ελπίζω στην καινούργια σου προσπάθεια να έχεις μια τεράστια χοριακη και σε 9 μήνες να έχεις το μωράκι σου αγκαλια❤️

Για να μη συζητήσω για τα νευρα... ααααααασε!!!! 
Ευχαριστω πολυ κοριτσι μου!!! Μακαρι!! 🙏
Και σε σενα ο,τι καλυτερο!!! Καλη συνέχεια και ολα να σου πανε καλα!! ❤️🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Μα αυτό είναι το θεμα... δεν ήταν 3 ημερών αλλά ούτε και βλαστοκυστες. Ήταν 5 μέρες μετά την ωοληψια αλλά δεν είχαν καταφέρει να εξελιχθούν πλήρως σε βλαστοκυστες.  Για αυτό και σκέφτηκα μήπως φανεί κάτι αύριο.

Κοιταξε μπορείς να τους πάρεις αύριο ένα τηλ να τους ρωτήσεις για να είσαι σίγουρη..γιατί για να σου είπαν τότε ίσως κάτι να ξέρουν από εμάς...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η JNtina είπε:

Για να μη συζητήσω για τα νευρα... ααααααασε!!!! 
Ευχαριστω πολυ κοριτσι μου!!! Μακαρι!! 🙏
Και σε σενα ο,τι καλυτερο!!! Καλη συνέχεια και ολα να σου πανε καλα!! ❤️🥰

Από νεύρα άλλο τιποταααααα....χαχα ασεεεε...μακάρι κορίτσι μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Dimi1981 είπε:

Εγω θα σου πρότεινα να πας τότε που σου είπαν...ξερω δεν περνανε οι μερες αλλά καλύτερα να πας στα σίγουρα.

Συμφωνω!! Καλυτερα να κανεις λιγο ακομη υπομονη και να πας τοτε που σου ειπαν... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...