Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες 2021 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Maria84 είπε:

 

 

Συγχαρητήρια μπράβο κ πάλι μπράβο!!!να έχεις μια όμορφη κ τελειομηνη εγκυμοσύνη να το απολαύσεις όσο πιο πολύ μπορείς!!! Δυο είχες βάλει ή ένα?

Σε ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου!!2 βάλαμε βλαστοκύστες 5ημερων

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Despina87 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!Σήμερα πήγα για χοριακη καιιιι είναι 1079 !!!Είμαι πάρα πολυυυυ Χαρούμενη!!!Ελπίζω ολόψυχα σε όλες τα ίδια αποτελέσματα και τα ίδια συναισθήματα!!Να σκέφτεστε θετικά!!!Και σας το λέω και εγώ που έχω περάσει πολλά!!!Ειλικρινά ότι μα ότι καλύτερο σε όλες!!!❤❤❤

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!!!Τι όμορφα νέα είναι αυτά!!!Εκανες το καλύτερο ποδαρικό!Να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη!💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Maria84 είπε:

Μεγάλη χοριακη διδυμάκια βλέπω😁😁🧿🧿τέλεια τέλεια!!ολα καλά να πανε!τωρα θα παρακαλάς να περνάς οι μέρες να πηγαίνεις στο γιατρό να τα βλέπεις 💝💝💝

Η κάθε μέρα και η κάθε περίοδος η αλήθεια είναι ότι είσαι μέσα στο άγχος!!!Αλλα παμε κάθε φορά βήμα βήμα..εύχομαι κάθε μέρα να είναι και να πάνε όλα καλά μέχρι τέλους!Υπάρχει περίπτωση να έχουν πιάσει και τα 2 και να παμε για διδυμακια!!Θα δείξει η δεύτερη χοριακη που θα κάνω και ο υπέρηχος αργότερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Despina87 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!Σήμερα πήγα για χοριακη καιιιι είναι 1079 !!!Είμαι πάρα πολυυυυ Χαρούμενη!!!Ελπίζω ολόψυχα σε όλες τα ίδια αποτελέσματα και τα ίδια συναισθήματα!!Να σκέφτεστε θετικά!!!Και σας το λέω και εγώ που έχω περάσει πολλά!!!Ειλικρινά ότι μα ότι καλύτερο σε όλες!!!❤❤❤

Μπράβο Δέσποινα μου....μόλις το είδα έκλαψα από χαρά....με το καλό να περιμένεις τα διδυμακια σου....μας δίνεις μεγάλο κουράγιο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Nia2021 είπε:

Μπράβο Δέσποινα μου....μόλις το είδα έκλαψα από χαρά....με το καλό να περιμένεις τα διδυμακια σου....μας δίνεις μεγάλο κουράγιο....

Σε ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου!!Και σε σενα εύχομαι οτι καλύτερο και σύντομα να έχουμε τα ευχάριστα!!Θετικές σκέψεις και πίστη και ολα θα γίνουν στην ώρα τους!Κάποτε μου το έλεγαν και εμένα και δεν το καταλαβαίνα αλλα τώρα το καταλαβαίνω!!Σε λίγο καιρό οοολες από δω πέρα θα 'μαστε με φουσκωμένες κοιλίτσες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Xrisa127 είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!!!Τι όμορφα νέα είναι αυτά!!!Εκανες το καλύτερο ποδαρικό!Να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη!💗

Σε ευχαριστω πολυυυ!!Χάρηκα πάρα πολύ....και μακαρι να έκανα το καλύτερο ποδαρικό και σε όλες πολυ σύντομα να γευτούν τα ευχάριστα!!!❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Despina87 είπε:

Η κάθε μέρα και η κάθε περίοδος η αλήθεια είναι ότι είσαι μέσα στο άγχος!!!Αλλα παμε κάθε φορά βήμα βήμα..εύχομαι κάθε μέρα να είναι και να πάνε όλα καλά μέχρι τέλους!Υπάρχει περίπτωση να έχουν πιάσει και τα 2 και να παμε για διδυμακια!!Θα δείξει η δεύτερη χοριακη που θα κάνω και ο υπέρηχος αργότερα!!!

Σε καταλαβαίνω!!ολα καλά θα πανε όμως,προσπάθησε να μην αγχώνεσαι κ να το χαρείς είναι πολύ όμορφη περίοδος κ ο καιρός περνάει γρήγορα!!!να ξεκουράζεσαι κ να προσεχείς,όχι πολλές δουλειές!!περιμενουμε τα νέα από δεύτερη χοριακη κ υπέρηχο 🧿💝🤰🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Maria84 είπε:

Σε καταλαβαίνω!!ολα καλά θα πανε όμως,προσπάθησε να μην αγχώνεσαι κ να το χαρείς είναι πολύ όμορφη περίοδος κ ο καιρός περνάει γρήγορα!!!να ξεκουράζεσαι κ να προσεχείς,όχι πολλές δουλειές!!περιμενουμε τα νέα από δεύτερη χοριακη κ υπέρηχο 🧿💝🤰🏻

Αυτο προσπαθώ να μην αγχώνομαι και να σκέφτομαι θετικά η αλήθεια είναι ότι δεν το καταφέρνω πάντα αλλα τις περισσότερες φορές!!Όσο μπορώ ξεκουράζομαι και προσέχω!!Δεν με αφήνει ο γιατρός δουλειές βάρη και τα σχετικά!!Το μόνο ότι έχω πόνο χαμηλά και στην μέση σαν να εχω περίοδο αλλα μου είπε ότι είναι φυσιολογικό διότι μεγαλώνει η μήτρα!Τώρα θα παω Τρίτη για την 2η χοριακη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Despina87 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!Σήμερα πήγα για χοριακη καιιιι είναι 1079 !!!Είμαι πάρα πολυυυυ Χαρούμενη!!!Ελπίζω ολόψυχα σε όλες τα ίδια αποτελέσματα και τα ίδια συναισθήματα!!Να σκέφτεστε θετικά!!!Και σας το λέω και εγώ που έχω περάσει πολλά!!!Ειλικρινά ότι μα ότι καλύτερο σε όλες!!!❤❤❤

Συγχαρητήρια κορίτσι μου εύχομαι μια τέλεια εγκυμοσύνη....Δεν μπορείς να φανταστείς πόσο χάρηκα🎉🎉🤰🤰💖💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Evi87 είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσι μου εύχομαι μια τέλεια εγκυμοσύνη....Δεν μπορείς να φανταστείς πόσο χάρηκα🎉🎉🤰🤰💖💖

@Evi87 σειρά σου να μας δώσεις χαρά....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Despina87 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!Σήμερα πήγα για χοριακη καιιιι είναι 1079 !!!Είμαι πάρα πολυυυυ Χαρούμενη!!!Ελπίζω ολόψυχα σε όλες τα ίδια αποτελέσματα και τα ίδια συναισθήματα!!Να σκέφτεστε θετικά!!!Και σας το λέω και εγώ που έχω περάσει πολλά!!!Ειλικρινά ότι μα ότι καλύτερο σε όλες!!!❤❤❤

Συγχαρητήρια κορίτσι μου, με το καλό!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Despina87 είπε:

Αυτο προσπαθώ να μην αγχώνομαι και να σκέφτομαι θετικά η αλήθεια είναι ότι δεν το καταφέρνω πάντα αλλα τις περισσότερες φορές!!Όσο μπορώ ξεκουράζομαι και προσέχω!!Δεν με αφήνει ο γιατρός δουλειές βάρη και τα σχετικά!!Το μόνο ότι έχω πόνο χαμηλά και στην μέση σαν να εχω περίοδο αλλα μου είπε ότι είναι φυσιολογικό διότι μεγαλώνει η μήτρα!Τώρα θα παω Τρίτη για την 2η χοριακη 

Καλά κάνει κ δν σε αφήνει,ούτε σκούπα!πρεπει να προσέχουμε!!ναι τα πονάκια θα τα έχεις ανά διαστήματα μέχρι κ τον 3μηνα κάπου εκει αν θυμάμαι καλά!!θελουν χώρο τα μπεμπεκακια 😊!!μονο θετικα θα σκέφτεσαι κ κανείς ότι καλύτερο μπορείς...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Despina87 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!Σήμερα πήγα για χοριακη καιιιι είναι 1079 !!!Είμαι πάρα πολυυυυ Χαρούμενη!!!Ελπίζω ολόψυχα σε όλες τα ίδια αποτελέσματα και τα ίδια συναισθήματα!!Να σκέφτεστε θετικά!!!Και σας το λέω και εγώ που έχω περάσει πολλά!!!Ειλικρινά ότι μα ότι καλύτερο σε όλες!!!❤❤❤

Μπράβο κοριτσάκι μου,,, συγχαρητήρια!!!! Άσε τη χαρά σου να πετάξει και να ευχαριστηθεις επιτέλους!!!!! Ευχομαι να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη!!!! 🤞🙏👶❤️👶❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Evi87 είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσι μου εύχομαι μια τέλεια εγκυμοσύνη....Δεν μπορείς να φανταστείς πόσο χάρηκα🎉🎉🤰🤰💖💖

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!Και σε σενα εύχομαι την Δευτέρα τα ευχάριστα να μας πεις και να έχεις μια τεράστια χοριακη!!😘😘❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η condios είπε:

Μπράβο κοριτσάκι μου,,, συγχαρητήρια!!!! Άσε τη χαρά σου να πετάξει και να ευχαριστηθεις επιτέλους!!!!! Ευχομαι να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη!!!! 🤞🙏👶❤️👶❤️

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ κοπέλα μου!!!Μακάρι να πάνε όλα καλά μέχρι τέλους!!!😍😍😘😘🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η kaounmar είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσι μου, με το καλό!!!

Σε ευχαριστώ πολυυυ κοπέλα μου!Και σε σενα ότι το καλύτερο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Despina87 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!Σήμερα πήγα για χοριακη καιιιι είναι 1079 !!!Είμαι πάρα πολυυυυ Χαρούμενη!!!Ελπίζω ολόψυχα σε όλες τα ίδια αποτελέσματα και τα ίδια συναισθήματα!!Να σκέφτεστε θετικά!!!Και σας το λέω και εγώ που έχω περάσει πολλά!!!Ειλικρινά ότι μα ότι καλύτερο σε όλες!!!❤❤❤

Μπραβοοοοοοοοοοοο!!!!🎉🎉🎉🎉🎉

Συγχαρητήρια 🎊🎊🎊🎊🎊🎊🎊🎊

Να έχεις μια τέλεια και τελειομηνη εγκυμοσύνη!!!!!!❤️❤️❤️❤️❤️❤️🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🤰🤰💐💐🌹🌹

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Despina87 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!Σήμερα πήγα για χοριακη καιιιι είναι 1079 !!!Είμαι πάρα πολυυυυ Χαρούμενη!!!Ελπίζω ολόψυχα σε όλες τα ίδια αποτελέσματα και τα ίδια συναισθήματα!!Να σκέφτεστε θετικά!!!Και σας το λέω και εγώ που έχω περάσει πολλά!!!Ειλικρινά ότι μα ότι καλύτερο σε όλες!!!❤❤❤

Έλα ρε κορίτσι! Μπράβο, μπράβο, μπράβο! Άντε να ξεκινήσει το σερί των θετικών! Να έχεις μια όμορφη τελειόμηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου! Είναι προφανές πως έχεις δίδυμα ε! Τι όμορφα! 😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Despina87 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!Σήμερα πήγα για χοριακη καιιιι είναι 1079 !!!Είμαι πάρα πολυυυυ Χαρούμενη!!!Ελπίζω ολόψυχα σε όλες τα ίδια αποτελέσματα και τα ίδια συναισθήματα!!Να σκέφτεστε θετικά!!!Και σας το λέω και εγώ που έχω περάσει πολλά!!!Ειλικρινά ότι μα ότι καλύτερο σε όλες!!!❤❤❤

Συγχαρητηριαααααα!!! Να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσυνηηηη!!!! 🍼🍼🍼🍼🌈🌈🌈👶👶👶👶👶!!! Με το καλό και στις υπόλοιπες!! 🤞🤞🤞🤞🤞🤞!!!! Αν επιτρέπεται με ποιο γιατρό την έκανες και σε ποιο κεντρο;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Despina87 είπε:

Ευχαριστώ πολυυυυυ!!!2 εβαλα βλαστοκύστες 5ημερων

Συγχαρητήρια κορίτσι!!! Άντε κ οι επόμενες να παίρνουμε σειρά 🥰🥰

Είχες κάποιο σύμπτωμα που υποψιαζόσουν τη θετική χοριακή;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Despina87 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!Σήμερα πήγα για χοριακη καιιιι είναι 1079 !!!Είμαι πάρα πολυυυυ Χαρούμενη!!!Ελπίζω ολόψυχα σε όλες τα ίδια αποτελέσματα και τα ίδια συναισθήματα!!Να σκέφτεστε θετικά!!!Και σας το λέω και εγώ που έχω περάσει πολλά!!!Ειλικρινά ότι μα ότι καλύτερο σε όλες!!!❤❤❤

Συγχαρητήρια κορίτσι μου μπράβοοοο και καλή εγκυμοσύνη να έχεις μεγάλη χοριακη έχεις για δυδυμα μου φαίνεται.αντε με το καλό 🙏🙏🙏🙏🤰🤰🤰🤰🤰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Maria84 είπε:

Καλά κάνει κ δν σε αφήνει,ούτε σκούπα!πρεπει να προσέχουμε!!ναι τα πονάκια θα τα έχεις ανά διαστήματα μέχρι κ τον 3μηνα κάπου εκει αν θυμάμαι καλά!!θελουν χώρο τα μπεμπεκακια 😊!!μονο θετικα θα σκέφτεσαι κ κανείς ότι καλύτερο 

Όλες πρεπει να προσέχουμε πολύ!!Αυτό κανω και εγω προσέχω όσο περισσότερο μπορώ και εύχομαι να πάνε όλα καλά μέχρι τέλους!!Χαλαλι τα πονάκια αφού τα μπεμπεκακια θελουν χώρο...τι να κάνουμε  🤗🤗👶👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Tonakiv είπε:

Μπραβοοοοοοοοοοοο!!!!🎉🎉🎉🎉🎉

Συγχαρητήρια 🎊🎊🎊🎊🎊🎊🎊🎊

Να έχεις μια τέλεια και τελειομηνη εγκυμοσύνη!!!!!!❤️❤️❤️❤️❤️❤️🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🤰🤰💐💐🌹🌹

 

Σε ευχαριστώ πολυυυ κοπέλα μου!!Οτι το καλύτερο εύχομαι και σε σένα!!!😘😘😘❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Vasilique είπε:

Έλα ρε κορίτσι! Μπράβο, μπράβο, μπράβο! Άντε να ξεκινήσει το σερί των θετικών! Να έχεις μια όμορφη τελειόμηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου! Είναι προφανές πως έχεις δίδυμα ε! Τι όμορφα! 😍

Αααααχχχ σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!!Τι όμορφες ευχές που περνω από την κάθε μια ξεχωριστά!!!Παρόλο που δεν γνωριζόμαστε γεμίζουμε θετική ενέργεια όλες!!!Μακάρι για όλες τις κοπέλες να έρθουν όλα όπως ακριβώς τα θέλουν!!!Η κάθε γυναίκα αξίζει να νιώσει το συναίσθημα της μητρότητας και όλες το δικαιούμαστε και σε λίγους μήνες όλες απο δω περα θα μιλάμε με φουσκωμένες πλέον κοιλίτσες!!!Όσον αφορά για το αν είναι δίδυμα δεν ξερω  λες??? ο γιατρός μου ακόμα δεν είναι σίγουρος βέβαια περιμένει να δει και την χοριακη την Τρίτη που θα κάνω έτσι ώστε να έχουμε πιο ξεκάθαρη εικόνα!!Ότι θέλει ο Θεός ας είναι...υγιής να είναι και να πάνε όλα καλά!!!!💕💕💕💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...