Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες 2021 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Evi87 είπε:

Καλημέρα κορίτσια και καλό μήνα με θετικά αποτελέσματα σε όλες!!!!

Εμένα σήμερα με έχει πιάσει μανία να κάνω ένα τσιγάρο νιώθω ότι δεν μπορώ να το διαχειριστώ ενώ τις προηγούμενες ημέρες ήμουν μια χαρά και δεν μου έκανε καμία αίσθηση σήμερα δεν μπορώ να το βγάλω από  το μυαλό μου☹️

Καλημέρα και καλό σου μήνα!!! Σκέψου ότι αυτή την στιγμή έχεις να προστατέψεις τα σποράκια σου μέσα στην κοιλίτσα σου και ότι αυτό δεν τους κάνει καλό.... Φάε κάτι που λιγουρευεσαι και θα σου φύγει ... Είναι από το άγχος μετά από όλη την πορεία ....και τις ορμόνες που παιρνουμε έχουμε σκαμπανεβάσματα...όμως σκέψου ότι τώρα κανείς οοοοτι καλύτερο για τα εμβρυακια σου!!!!! Για να πάνε όλα καλά!!!! 🌺🌺🌺💞💞🌺💞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Evi87 είπε:

Καλημέρα κορίτσια και καλό μήνα με θετικά αποτελέσματα σε όλες!!!!

Εμένα σήμερα με έχει πιάσει μανία να κάνω ένα τσιγάρο νιώθω ότι δεν μπορώ να το διαχειριστώ ενώ τις προηγούμενες ημέρες ήμουν μια χαρά και δεν μου έκανε καμία αίσθηση σήμερα δεν μπορώ να το βγάλω από  το μυαλό μου☹️

Καλημέρα καλό μήνα μια από τα ίδια..

Μετράω τις μέρες σαν τους φυλακισμένους 😂😂😂

Έκανα την εμβρύομεταφορα στις 28/01  και μετράμε αντίστροφα.

Εύχομαι με μια μεγάλη θετική χοριακη 🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η renata1986 είπε:

Καλημέρα καλό μήνα μια από τα ίδια..

Μετράω τις μέρες σαν τους φυλακισμένους 😂😂😂

Έκανα την εμβρύομεταφορα στις 28/01  και μετράμε αντίστροφα.

Εύχομαι με μια μεγάλη θετική χοριακη 🙏🙏🙏

Άστα να πάνε κ εγώ μια από τα ίδια...

Ποτε θα κάνεις χοριακη;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Evi87 είπε:

Άστα να πάνε κ εγώ μια από τα ίδια...

Ποτε θα κάνεις χοριακη;;;

10/02 θα κάνω την χοριακη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Evi87 είπε:

Εγώ 8/2 καλή επιτυχία να έχουμε🙏🙏🙏

Αμήν Παναγία μου αμήν Παναγία μου όλα καλά θα πάνε 🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια....πως είστε σήμερα;;;;6η μέρα μετά την ετ...έχω ρίγος και κρύα άκρα είναι φυσιολογικό;την Πέμπτη κάνω τη χοριακη....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nia2021 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια....πως είστε σήμερα;;;;6η μέρα μετά την ετ...έχω ρίγος και κρύα άκρα είναι φυσιολογικό;την Πέμπτη κάνω τη χοριακη....

Καλησπέρα κορίτσι μου...Δεν ξέρω να σου απαντήσω,εγώ δεν νιώθω απόλυτος τίποτα δεν νομίζω ότι υπάρχουν συμπτώματα από τόσο νωρίς...τα κορίτσια που ίσως έχουν περάσει αυτή την διαδικασία μπορούν να μας δώσουν τα φώτα τους🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Nia2021 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια....πως είστε σήμερα;;;;6η μέρα μετά την ετ...έχω ρίγος και κρύα άκρα είναι φυσιολογικό;την Πέμπτη κάνω τη χοριακη....

Καλησπέρα χωρίς να θέλω να σε ξεσηκωσω και εγώ πριν μάθω ότι είμαι έγκυος δεν μπορούσα να ζεστάνω τα πόδια μου με τίποτα και είχα και λίγα δέκατα, εύχομαι με μια μεγάλη χοριακη ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Μαρικαλλη είπε:

Καλησπέρα χωρίς να θέλω να σε ξεσηκωσω και εγώ πριν μάθω ότι είμαι έγκυος δεν μπορούσα να ζεστάνω τα πόδια μου με τίποτα και είχα και λίγα δέκατα, εύχομαι με μια μεγάλη χοριακη ❤️❤️❤️

Σε ευχαριστώ πολύ ♥️♥️♥️ δεν με ξεσηκώνεις όχι...άλλωστε το αποδίδω και στην αιμάτωση που προσπαθεί να επιτευχθείει στη μήτρα,άρα αργεί στα άκρα και στις ορμόνες που κάνουν πάρτυ....πως τα λέω έτσι επιστημονικά.. χαχαχαχα....αισιοδοξουμε και περιμένουμε την Πέμπτη....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Evi87 είπε:

Καλημέρα κορίτσια και καλό μήνα με θετικά αποτελέσματα σε όλες!!!!

Εμένα σήμερα με έχει πιάσει μανία να κάνω ένα τσιγάρο νιώθω ότι δεν μπορώ να το διαχειριστώ ενώ τις προηγούμενες ημέρες ήμουν μια χαρά και δεν μου έκανε καμία αίσθηση σήμερα δεν μπορώ να το βγάλω από  το μυαλό μου☹️

Καλό μηνα κορίτσι μου,εύχομαι να είναι γούρικος και να έχεις μια τεράστια χοριακη 

Εγω για να μην καπνίζω είχα πάρει τσίχλες  και καραμέλες, είναι πολύ βοηθητικές.Με τόση πίεση λογικό είναι να σου έρχεται κάπου κάπου η διάθεση για ένα τσιγάρο αλλά μόλις πάρεις  τη θετική σου χοριακη θα το ξεχάσεις !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Xrisa127 είπε:

Καλό μηνα κορίτσι μου,εύχομαι να είναι γούρικος και να έχεις μια τεράστια χοριακη 

Εγω για να μην καπνίζω είχα πάρει τσίχλες  και καραμέλες, είναι πολύ βοηθητικές.Με τόση πίεση λογικό είναι να σου έρχεται κάπου κάπου η διάθεση για ένα τσιγάρο αλλά μόλις πάρεις  τη θετική σου χοριακη θα το ξεχάσεις !

Καλό μήνα💕

Μακάρι να πάρω θετική χοριακη και θα φύγει από το μυαλό μου μια και καλή...Τώρα είναι η κλεισούρα και η αγωνία μαζί και όλο εκεί πάει το μυαλό μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Evi87 είπε:

Καλό μήνα💕

Μακάρι να πάρω θετική χοριακη και θα φύγει από το μυαλό μου μια και καλή...Τώρα είναι η κλεισούρα και η αγωνία μαζί και όλο εκεί πάει το μυαλό μου!!!

Στο εύχομαι μέσα από την καρδιά μου!!💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ τι γίνετε εδώ;;; Άρχισαν τα όργανα;;; Θα έχουμε τα πρώτα ευχάριστα για το 2021;;; Πεθαίνωωωω!!! Με το καλό να ακούσετε τα ευχάριστα κορίτσια! @Evi87 @Nia2021 @renata1986 @Despina87 Ξέχασα κάποια; 

Θετικές σκέψεις μόνο! Έρχονται! 

Όσο για εμάς τις υπόλοιπες... λιγάκι υπομονή ακόμη! Θα γυρίσει κ για εμάς! Μέχρι τότε χαιρόμαστε κ αναθαρρούμε με τις κοπέλες που μαθαίνουμε πως τα έχουν επιτέλους καταφέρει! Δεν είναι εύκολο, είναι όμως εφικτό! 🌺🌸🌼💝🤗😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Καλέ τι γίνετε εδώ;;; Άρχισαν τα όργανα;;; Θα έχουμε τα πρώτα ευχάριστα για το 2021;;; Πεθαίνωωωω!!! Με το καλό να ακούσετε τα ευχάριστα κορίτσια! @Evi87 @Nia2021 @renata1986 @Despina87 Ξέχασα κάποια; 

Θετικές σκέψεις μόνο! Έρχονται! 

Όσο για εμάς τις υπόλοιπες... λιγάκι υπομονή ακόμη! Θα γυρίσει κ για εμάς! Μέχρι τότε χαιρόμαστε κ αναθαρρούμε με τις κοπέλες που μαθαίνουμε πως τα έχουν επιτέλους καταφέρει! Δεν είναι εύκολο, είναι όμως εφικτό! 🌺🌸🌼💝🤗😉

Μια θετική χοριακη σε όλα τα κορίτσια που περιμένουν....μια καλή πορεία σε όσες ξεκινήσουν και τεράστιες χοριακες....κορίτσια είστε μεγάλη δύναμη....εδώ μέσα μπορούμε να μοιραστούμε όσα δεν τολμάμε να πούμε ακόμα και στους δικούς μας....♥️💞♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Nia2021 είπε:

Μια θετική χοριακη σε όλα τα κορίτσια που περιμένουν....μια καλή πορεία σε όσες ξεκινήσουν και τεράστιες χοριακες....κορίτσια είστε μεγάλη δύναμη....εδώ μέσα μπορούμε να μοιραστούμε όσα δεν τολμάμε να πούμε ακόμα και στους δικούς μας....♥️💞♥️♥️♥️

Καλό μας μήνα κορίτσια, να ακούμε θετικά νέα!!! Με το καλό θετικές χοριακές στις κοπέλες που περιμένουν άμεσα, υπομονή και ελπίδα σε όλες τις υπόλοιπες. Εγώ 'εχω αύριο ραντεβού με το γιατρό να δούμε τι θα προτείνει μετά τη δευτερη ετ που δεν μας έκανε τη χάρη να πετύχει! Ελπίζω η επόμενη να είναι πιο τυχερή και ό,τι υπάρχει να το λύσουμε αλλιώς τύχη περισσότερη αυτό μόνο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η kaounmar είπε:

Καλό μας μήνα κορίτσια, να ακούμε θετικά νέα!!! Με το καλό θετικές χοριακές στις κοπέλες που περιμένουν άμεσα, υπομονή και ελπίδα σε όλες τις υπόλοιπες. Εγώ 'εχω αύριο ραντεβού με το γιατρό να δούμε τι θα προτείνει μετά τη δευτερη ετ που δεν μας έκανε τη χάρη να πετύχει! Ελπίζω η επόμενη να είναι πιο τυχερή και ό,τι υπάρχει να το λύσουμε αλλιώς τύχη περισσότερη αυτό μόνο!

Όλα θα βρουν τον δρόμο τους! Καλό κ ευλογημένο μήνα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Vasilique είπε:

Καλέ τι γίνετε εδώ;;; Άρχισαν τα όργανα;;; Θα έχουμε τα πρώτα ευχάριστα για το 2021;;; Πεθαίνωωωω!!! Με το καλό να ακούσετε τα ευχάριστα κορίτσια! @Evi87 @Nia2021 @renata1986 @Despina87 Ξέχασα κάποια; 

Θετικές σκέψεις μόνο! Έρχονται! 

Όσο για εμάς τις υπόλοιπες... λιγάκι υπομονή ακόμη! Θα γυρίσει κ για εμάς! Μέχρι τότε χαιρόμαστε κ αναθαρρούμε με τις κοπέλες που μαθαίνουμε πως τα έχουν επιτέλους καταφέρει! Δεν είναι εύκολο, είναι όμως εφικτό! 🌺🌸🌼💝🤗😉

Καλησπέρα κορίτσι και καλό μήνα και σε όλες τις κοπέλες!!Σε ευχαριστούμε πολύ για τα ωραία σου λόγια!!!Εγω Παρασκευή θα παω για χοριακη τελικά αντί για Σάββατο για να παρω και τα αποτελέσματα την ίδια μέρα!!!Και η αγωνία χτυπάει κόκκινο!!Μακάρι να πάνε οοοολα καλά και για όλες τις κοπέλες που ειναι στην αναμονή!!!Να έχουμε όλες τεράστιες χοριακες!!🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Despina87 είπε:

Καλησπέρα κορίτσι και καλό μήνα και σε όλες τις κοπέλες!!Σε ευχαριστούμε πολύ για τα ωραία σου λόγια!!!Εγω Παρασκευή θα παω για χοριακη τελικά αντί για Σάββατο για να παρω και τα αποτελέσματα την ίδια μέρα!!!Και η αγωνία χτυπάει κόκκινο!!Μακάρι να πάνε οοοολα καλά και για όλες τις κοπέλες που ειναι στην αναμονή!!!Να έχουμε όλες τεράστιες χοριακες!!🙏🙏🙏

Άντε ντε! Άνοιξε το σερί! Με το καλό κ μια τεραααααααααστια χοριακή καλή μου! Περιμένουμε να μας ενημερώσεις... Δεν σου έμεινε πολύ! Υπομονή! 😉🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Vasilique είπε:

Άντε ντε! Άνοιξε το σερί! Με το καλό κ μια τεραααααααααστια χοριακή καλή μου! Περιμένουμε να μας ενημερώσεις... Δεν σου έμεινε πολύ! Υπομονή! 😉🤗

Σε ευχαριστώ πολυυυυυυ!!!!Αυτό κάνω υπομονή...μετράω αντίστροφα!!!Εννοείται πως θα ενημερώσω!!!🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Despina87 είπε:

Σε ευχαριστώ πολυυυυυυ!!!!Αυτό κάνω υπομονή...μετράω αντίστροφα!!!Εννοείται πως θα ενημερώσω!!!🥰🥰

Δέσποινα μαζί θα τις κάνουμε σχεδόν....τυχερές να είμαστε....όπως όλες οι κοπέλες...🤪😃😍🥰😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κορίτσια καλησπέρα! Χαίρομαι πολύ που διαβάζω τα νέα σας και ανυπομονώ να προχωρήσω και εγώ τη διαδικασία... Σας είχα γράψει πριν λίγες μέρες και πόσο γρηγορα έφτασε ο καιρός! Σήμερα κατέθεσα τα χαρτιά μου στην Επιτροπή και περιμένω απάντηση την Παρασκευή το μεσημέρι... Σταυρώνω δαχτυλακια και εύχομαι να με περάσουν... Δεν έχει βρεθεί κάτι παθολογικό και έχω τρελή αγωνία για το αποτέλεσμα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Taselena είπε:

Αχ κορίτσια καλησπέρα! Χαίρομαι πολύ που διαβάζω τα νέα σας και ανυπομονώ να προχωρήσω και εγώ τη διαδικασία... Σας είχα γράψει πριν λίγες μέρες και πόσο γρηγορα έφτασε ο καιρός! Σήμερα κατέθεσα τα χαρτιά μου στην Επιτροπή και περιμένω απάντηση την Παρασκευή το μεσημέρι... Σταυρώνω δαχτυλακια και εύχομαι να με περάσουν... Δεν έχει βρεθεί κάτι παθολογικό και έχω τρελή αγωνία για το αποτέλεσμα!!

Καλή επιτυχία κορίτσι μου...όλα βήμα βήμα.....θα εγκριθεί και η φαρμακευτική αγωγή και όλα καλά θα πάνε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Despina87 είπε:

Σε ευχαριστώ πολυυυυυυ!!!!Αυτό κάνω υπομονή...μετράω αντίστροφα!!!Εννοείται πως θα ενημερώσω!!!🥰🥰

Κοντά ήμαστε εγώ την Δευτέρα θα κάνω...καλά αποτελέσματα να έχουμε🥰🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου καλημεραααααα θέλω την βοήθεια σας πείτε μου σας παρακαλώ πως πέρασε ο καιρός μέχρι να μπείτε στην διαδικασία .... έχω δυο μήνες κ μπροστά μου και είμαι ανχωμενη στεναχωρημένη κ απογοητευμένη φοβάμαι πολύ την αποτυχία και ο άντρας μου είναι κάπως έτσι !!! Αν είμαστε έτσι κ τους επόμενους μήνες πιστεύω ότι δεν θα έχω επιτυχία δεν ξέρω πως μα συμπεριφερθω 😔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλησπέρα! Εγώ ξέρω ότι το αίμα στα κακά υποδηλώνει αλλεργία. Πιθανόν κάτι να της έχει φέρει αλλεργία για αυτό και η αποστροφή! Γενικά θα το έχεις αυτό. Κάτι να το τρώει πολύ και ξαφνικά να το κόψει! Άσε να περάσουν 1-2 μέρες και ξανά δοκίμασε! Επίσης απ' όσο ξέρω ακτινίδιο και φράουλα είναι από τα "τελευταία" που κάνουμε εισαγωγή γιατί φέρνουν πολλές αλλεργίες! 3ημερη εισαγωγή κάνεις;
    • Δεν ξέρω αλλά διαβάζοντας σε, ένιωσα οτι αυτό το ενδιαφέρον και ο τρόπος που χειρίστηκε ο γιατρός την όλη κατάσταση ήταν κατάλληλος για να σε βοηθήσει να ηρεμήσεις ακόμα περισσότερο και να προχωρήσεις στην επόμενη προσπάθεια όταν έρθει η ώρα. Όπως και να έχει εύχομαι καλά αποτελέσματα και από δω και πέρα μόνο ευχάριστα νέα με το καλύτερο 🌈 να έρχεται πολύ σύντομα ❣️
    • Καλημέραααα, με το καλό και μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη. Αναμένουμε για την επόμενη σας επίσκεψη όπου θα ακούσετε και την ❤️ του μωρού σας ❣️
    • Καλημέρα σε όλες. Η μικρή μου είναι σχεδόν 6 μηνών, θηλάζει αποκλειστικά και την προηγούμενη εβδομάδα ξεκινήσαμε τα φρουτάκια. Αρκετό καιρό πριν ξεκινήσουμε, κάθε φορά που μας έβλεπε να τρώμε, άπλωνε τα χεράκια και ανοιγοκλεινε το στόμα σαν να μασάει. Έδειχνε δηλαδή έτοιμη. Οι πρώτες μέρες πήγαν πολύ καλά, έτρωγε με τεράστια όρεξη και χαρά. Μέχρι τότε έκανε κακακια καθημερινά, ίσως και 2-3 φορές τη μέρα, με τη γνωστή υφή των μωρών που θηλάζουν. Αρχίσαμε με μπανάνα, έπειτα μήλο. Κατευθείαν σταμάτησε να ενεργείται, πέρασαν 4 μέρες όπου και σταμάτησε να τρώει. Δοκιμάσαμε ακτινίδιο και κόψαμε την μπανάνα για να λειτουργήσει το έντερο αλλά ούτε αυτό το ήθελε.  Ώσπου ξεκίνησε με παααρα πολύ κλάμα (έπειτα από 4 μέρες) να ενεργείται πολύ σκληρά κακά που είχαν βλεννη με αιμα. Πήρα πανικόβλητη την παιδίατρο και είπε να της βάλω βρεφικό υπόθετο. Εγώ το έβαζα, εκείνη το έσπρωχνε μαζί με σκληρά κακά και άπειρο κλάμα. Αυτό έγινε 3  φορές συνεχόμενα εκείνη τη μέρα. Είχε γίνει μούσκεμα στον ιδρώτα η καημένη, σφιγγοταν και έκλαιγε. Σπαραξε η καρδιά μου. Τελικά αποκοιμήθηκε στην αγκαλιά μου μέσα στα κλαματα.  Σήμερα, 2 μέρες μετά όπου πάλι δεν είχε ενεργηθει, έπειτα από συζήτηση με την παιδίατρο, της έβαλα ξανά υπόθετο. Μάλλον αντανακλαστικά, ξεκίνησε πάλι να σφίγγεται και να κλαίει, και έβγαλε πολύ λίγα κακα (όχι τόσο σκληρά) και μαζί και το υπόθετο. Για φρούτα ούτε λόγος. Βλέπει το κουτάλι και κλαίει. Η παιδίατρος λέει είναι συνηθισμένο, και ότι θα συνηθίσει το εντερακι της, αλλά ρε κορίτσια δεν αντέχω αυτό το κλάμα, της κόβεται η ανάσα και μου έρχεται να κλάψω και εγώ μαζί της. Φαίνεται να πονάει πάρα πολυ...Για το φαγητό είπε να μην την πιέζω, αλλά μου κάνει εντύπωση που ξεκίνησε με τόση χαρά να τρώει και ξαφνικά δεν θέλει ούτε μπουκιά. Είχαν και τα δικά σας μωράκια θέμα με το έντερο κατά την εισαγωγή των στερεών; Πώς το αντιμετωπίσατε;    Υ.Γ. λίγη μπανάνα που της έδωσα σε κομμάτι από το δικό μου χέρι, το έβαλε στο στόμα και το ρουφούσε. Blw φοβάμαι όπως πολύ να κάνω..Σε δύο μέρες ξεκινάμε δεύτερο γεύμα χορτοσουπα και όπως το πάει, αμφιβάλλω αν θα θελήσει να δοκιμάσει. Εάν έχετε συμβουλές για αυτό θα το εκτιμούσα πολύ. 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...