Μετάβαση σε περιεχόμενο

🌼Ο Μάιος μας έφτασε κορίτσια μου γλυκά κρατώντας αγκαλιά του πανέμορφα μωρά για να τα μοιράσει σε όποια τα ζητά!🌼


Recommended Posts

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Εγώ από ότι έχω καταλάβει μετά την κορύφωση της ορμόνης γίνεται η ωορρηξία. Πράγμα που σημαίνει ότι μπορεί ακόμα να μην έχεις κάνει. Αφού το τέστ έδειξε θετικό το βράδυ άρα μπορεί η ωορρηξία σου να γίνει σήμερα το βράδυ ή και αύριο το πρωί.💗

Είτε έτσι είτε αλλιώς με τη χθεσινή επαφή  καλύψαμε την πιθανότητα της σημερινής μέρας.Το βράδυ ελπίζω σε μια ακόμη επαφή για να καλύψουμε την πιθανότητα της αυριανής....και βλεπουμε σε 14 μέρες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Είτε έτσι είτε αλλιώς με τη χθεσινή επαφή  καλύψαμε την πιθανότητα της σημερινής μέρας.Το βράδυ ελπίζω σε μια ακόμη επαφή για να καλύψουμε την πιθανότητα της αυριανής....και βλεπουμε σε 14 μέρες....

Ακριβώς έτσι πιάνεις και τις δύο ημέρες!💗

Κι όπως είπαμε κάποτε είναι καλό οι μνηστήρες να περιμένουν ήδη όταν κατέβει το ομορφοκοριτσο μας! Φαντάζεσαι να μην βρει κανέναν; Ντροπή!😳 Κι αν μπορείς να στείλεις και άλλο στρατό κάνε το! Να έχει κι εναλλακτικές βρε παιδί μου!😄Ξέρεις έχουμε και τις παραξενιές μας εμείς τα θηλυκά!

Ε! Δεν μπορεί κάποιον θα διαλέξει! Εμείς πάντως σε 14 ημέρες θα περιμένουμε προσκλητήριο!😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Heart είπε:

Σ ευχαριστώ για την απάντηση σου...Κι εγώ κάπως έτσι το σκέφτηκα...Για να δούμε γιατί με τα ωράρια και τη δουλειά δύσκολο και τις τρεις μέρες...

Αν είχες θετικό τεστ σήμερα πχ,  δε σημαίνει ότι έχεις κάνει ωορηξια αλλά ότι θα κάνεις τις επόμενες ώρες... Δλδ αύριο κατά πάσα πιθανότητα θα κάνεις ωορηξια.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Ακριβώς έτσι πιάνεις και τις δύο ημέρες!💗

Κι όπως είπαμε κάποτε είναι καλό οι μνηστήρες να περιμένουν ήδη όταν κατέβει το ομορφοκοριτσο μας! Φαντάζεσαι να μην βρει κανέναν; Ντροπή!😳 Κι αν μπορείς να στείλεις και άλλο στρατό κάνε το! Να έχει κι εναλλακτικές βρε παιδί μου!😄Ξέρεις έχουμε και τις παραξενιές μας εμείς τα θηλυκά!

Ε! Δεν μπορεί κάποιον θα διαλέξει! Εμείς πάντως σε 14 ημέρες θα περιμένουμε προσκλητήριο!😉

Ε δεν υπάρχεις ρε φιλενάδα αλήθεια!!!χαχαχααα...❣️❣️❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου😍

Όσες πιο πολλές επαφές κάνεις αυτές τις μέρες τόσο καλύτερα.. Χθες σήμερα και αύριο να είσαι σίγουρη😊

Και εγώ είμαι σε μέρες ωορριξιας λογικά γιατί έχω πολλά υγρά και αν μετρήσω μέρες πάνω κάτω συμπίπτουν.. Αλλά δεν έχει προσπάθειες αυτόν τον μήνα και λίγο στεναχωρεθηκα σήμερα μπορώ να πω.. Ένας μήνας έτσι... Αλλά ευτυχώς έχω πολύ δουλειά και δεν θα το σκέφτομαι😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Ακριβώς έτσι πιάνεις και τις δύο ημέρες!💗

Κι όπως είπαμε κάποτε είναι καλό οι μνηστήρες να περιμένουν ήδη όταν κατέβει το ομορφοκοριτσο μας! Φαντάζεσαι να μην βρει κανέναν; Ντροπή!😳 Κι αν μπορείς να στείλεις και άλλο στρατό κάνε το! Να έχει κι εναλλακτικές βρε παιδί μου!😄Ξέρεις έχουμε και τις παραξενιές μας εμείς τα θηλυκά!

Ε! Δεν μπορεί κάποιον θα διαλέξει! Εμείς πάντως σε 14 ημέρες θα περιμένουμε προσκλητήριο!😉

χαχαχχαα και στα δικα μας βρε παιδια!!!!ελιωσα στο γελιο🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Kardoula1991 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου😍

Όσες πιο πολλές επαφές κάνεις αυτές τις μέρες τόσο καλύτερα.. Χθες σήμερα και αύριο να είσαι σίγουρη😊

Και εγώ είμαι σε μέρες ωορριξιας λογικά γιατί έχω πολλά υγρά και αν μετρήσω μέρες πάνω κάτω συμπίπτουν.. Αλλά δεν έχει προσπάθειες αυτόν τον μήνα και λίγο στεναχωρεθηκα σήμερα μπορώ να πω.. Ένας μήνας έτσι... Αλλά ευτυχώς έχω πολύ δουλειά και δεν θα το σκέφτομαι😊

Kardoula μου με βάσει τα παραπάνω εδώ ταιριάζει το λαϊκό άσμα της Βανδή....

Ναι περνώ και μόνη μου καλά, τα καταφέρνω μια χαρά, δεν σε έχω ανάγκη ευτυχώς, μου είσαι πλέον περιττός!😆

Δεν πειράζει κορίτσι μου! Τίποτα δεν είναι ένας μήνας. Δεν αξίζει να στεναχωριέσαι! Είναι για καλό! 💗

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Kardoula μου με βάσει τα παραπάνω εδώ ταιριάζει το λαϊκό άσμα της Βανδή....

Ναι περνώ και μόνη μου καλά, τα καταφέρνω μια χαρά, δεν σε έχω ανάγκη ευτυχώς, μου είσαι πλέον περιττός!😆

Δεν πειράζει κορίτσι μου! Τίποτα δεν είναι ένας μήνας. Δεν αξίζει να στεναχωριέσαι! Είναι για καλό! 💗

 

Χαχαχαχα ναι κάπως έτσι😂😂 

Ναι ισχύει.. Σε λίγες μέρες θα αδιαθετησω και μετά βοοουυρρ θα πέσω με τα μούτρα στις προσπάθειες χαχαχα😂

Αχ κορίτσια άσχετο αλλά πόσο χαίρομαι που είναι Παρασκευή σήμερα.. Όχι ότι δεν δουλεύω και το σκ αλλά είναι πιο χαλαρά.. Αυτή η βδομάδα ήταν πολύ κουραστικη.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Heart είπε:

 Κορίτσια μου για πείτε μου , τι κάνω; Το τελευταίο τεστ που κρατάω με το νύχι που θέλει φτιαξιμο είναι στις 22:00 σήμερα ...Σήμερα έχω κάνει και τα δύο πιο πάνω έδειχναν πιο άχνα ...το τελευταίο στις 22:00 ειναι το έντονο..Είχα επαφή προχθές και λέω σήμερα...Αν γίνει η ωορρηξία το βράδυ ή το πρωί να έχει σπέρμα...Λέω καλά;;; Πφφφ

IMG_20200528_234652.jpg

Ναι είναι θετικό. Κάνε τις επαφές σου αυτές τις δύο ημέρες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Ακριβώς έτσι πιάνεις και τις δύο ημέρες!💗

Κι όπως είπαμε κάποτε είναι καλό οι μνηστήρες να περιμένουν ήδη όταν κατέβει το ομορφοκοριτσο μας! Φαντάζεσαι να μην βρει κανέναν; Ντροπή!😳 Κι αν μπορείς να στείλεις και άλλο στρατό κάνε το! Να έχει κι εναλλακτικές βρε παιδί μου!😄Ξέρεις έχουμε και τις παραξενιές μας εμείς τα θηλυκά!

Ε! Δεν μπορεί κάποιον θα διαλέξει! Εμείς πάντως σε 14 ημέρες θα περιμένουμε προσκλητήριο!😉

Εντάξει δεν υπάρχεις πραγματικά....Μ έκανες και είδα το θέμα λίγο πιο χαλαρά γιατί έχω τρελαθεί με τις μέρες τις ωορρηξιες κτλ....Είσαι θέα αλήθεια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η lactaki είπε:

Αν είχες θετικό τεστ σήμερα πχ,  δε σημαίνει ότι έχεις κάνει ωορηξια αλλά ότι θα κάνεις τις επόμενες ώρες... Δλδ αύριο κατά πάσα πιθανότητα θα κάνεις ωορηξια.. 

Το ξέρω αλλά τους προηγούμενους μήνες μου ήρθε η περίοδος 14 μέρες μετά το πρώτο έντονο θετικό...για αυτό τώρα έκανα τόσα τεστ να βρω το πρώτο πρώτο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kardoula1991 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου😍

Όσες πιο πολλές επαφές κάνεις αυτές τις μέρες τόσο καλύτερα.. Χθες σήμερα και αύριο να είσαι σίγουρη😊

Και εγώ είμαι σε μέρες ωορριξιας λογικά γιατί έχω πολλά υγρά και αν μετρήσω μέρες πάνω κάτω συμπίπτουν.. Αλλά δεν έχει προσπάθειες αυτόν τον μήνα και λίγο στεναχωρεθηκα σήμερα μπορώ να πω.. Ένας μήνας έτσι... Αλλά ευτυχώς έχω πολύ δουλειά και δεν θα το σκέφτομαι😊

Δεν πειράζει...μα κι εγώ δεν ξέρω αν θα μας βγει...πρέπει να υπάρχει και λίγο διάθεση , λίγο ξεκούραση για να γίνει...Νομίζω είχες ατυχία στον κύκλο...Κάνε υπομονή και σκέψου θετικά...Ξέρεις ότι μπορείς να μείνεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας παρακαλω παιδια, μια γνωμη!! Γιατροι δεν ειμαστε, αλλα μια εμπειρια ή γνωμη θα με βοηθουσε! Ευχαριστω πολυ! Να σημειωσω δεν εχουμε κηρσοκυλη (πριν 3 χρονια τουλαχιστον)

50C9E6F1-5058-4063-B28E-86B9E07247F5.jpeg

E9BB7218-BF87-4FCE-A7AE-AD0E8B456E54.jpeg

CA6C13DB-387C-4826-9934-30B63C62A9B7.jpeg

66B630CA-C62C-4957-B287-3177088ED42D.jpeg

DF33E3D3-D4AE-4EB9-A1F2-04755B8CFA65.jpeg

FF1CBFF4-DF36-4CA0-A3E4-C06AA2171179.jpeg

D67BB45D-C5B4-4E6F-83BB-6707AD91783D.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Heart είπε:

Δεν πειράζει...μα κι εγώ δεν ξέρω αν θα μας βγει...πρέπει να υπάρχει και λίγο διάθεση , λίγο ξεκούραση για να γίνει...Νομίζω είχες ατυχία στον κύκλο...Κάνε υπομονή και σκέψου θετικά...Ξέρεις ότι μπορείς να μείνεις...

Ακριβώς υπάρχει πάντα και ο ασταθμητος παράγοντας... Κι εμείς τον Μάιο είχαμε μόνο 2 επαφές στις γόνιμες.. Τον έπιασε τον αντρουλη μου η μέση του.. Έπεσαν και οι γόνιμες την πρώτη εβδομάδα που ξεκίνησα δουλειά μετά από 45 μέρες με πολύ τρέξιμο που κουράγιο για επαφές... Είπαμε προσπάθειες-προσπάθειες αλλά δεν θα πεθάνουμε κιολας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η A&O είπε:

Τέλεια! Οπότε παίρνω εγώ το θεματάκι του Ιουνίου! Είμαι και διδυμάκι! Άντε, ελπίζω να μας φέρω τύχη!

Κι εγώ διδυμακι είμαι.. Πότε έχεις γενέθλια; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η marina22 είπε:

Σας παρακαλω παιδια, μια γνωμη!! Γιατροι δεν ειμαστε, αλλα μια εμπειρια ή γνωμη θα με βοηθουσε! Ευχαριστω πολυ! Να σημειωσω δεν εχουμε κηρσοκυλη (πριν 3 χρονια τουλαχιστον)

50C9E6F1-5058-4063-B28E-86B9E07247F5.jpeg

E9BB7218-BF87-4FCE-A7AE-AD0E8B456E54.jpeg

CA6C13DB-387C-4826-9934-30B63C62A9B7.jpeg

66B630CA-C62C-4957-B287-3177088ED42D.jpeg

DF33E3D3-D4AE-4EB9-A1F2-04755B8CFA65.jpeg

FF1CBFF4-DF36-4CA0-A3E4-C06AA2171179.jpeg

D67BB45D-C5B4-4E6F-83BB-6707AD91783D.jpeg

Κοριτσάκι μου δεν στο αναλύσανε από το μικροβιολογικό ή ο γιατρός σου; Εδώ εμείς μόνο εικασίες θα κάνουμε στο περίπου τι καταλαβαίνει το κάθε κορίτσι! 
Εμένα μου φαίνεται  καλό, ίσως η μορφολογία κάτι υπάρχει αλλά αυτό πρέπει να στο πει κάποιος ειδικός! Ενημέρωσε μας όταν έχεις νέα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η marina22 είπε:

Σας παρακαλω παιδια, μια γνωμη!! Γιατροι δεν ειμαστε, αλλα μια εμπειρια ή γνωμη θα με βοηθουσε! Ευχαριστω πολυ! Να σημειωσω δεν εχουμε κηρσοκυλη (πριν 3 χρονια τουλαχιστον)

50C9E6F1-5058-4063-B28E-86B9E07247F5.jpeg

E9BB7218-BF87-4FCE-A7AE-AD0E8B456E54.jpeg

CA6C13DB-387C-4826-9934-30B63C62A9B7.jpeg

66B630CA-C62C-4957-B287-3177088ED42D.jpeg

DF33E3D3-D4AE-4EB9-A1F2-04755B8CFA65.jpeg

FF1CBFF4-DF36-4CA0-A3E4-C06AA2171179.jpeg

D67BB45D-C5B4-4E6F-83BB-6707AD91783D.jpeg

Κορίτσι μου προσωπικά μου φαίνονται όλα ακαταλαβίστηκα. χαχα, ένας ανδρολόγος ή ο γυναικολόγος σας θα σας το μεταφράσει. Είναι πάρα πολύ αναλυτικό βέβαια, το δικό μας ήταν μόνο μία σελιδίτσα, που το κάνατε αν επιτρέπεται?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η A&O είπε:

Κορίτσι μου προσωπικά μου φαίνονται όλα ακαταλαβίστηκα. χαχα, ένας ανδρολόγος ή ο γυναικολόγος σας θα σας το μεταφράσει. Είναι πάρα πολύ αναλυτικό βέβαια, το δικό μας ήταν μόνο μία σελιδίτσα, που το κάνατε αν επιτρέπεται?

Βέβαια τώρα που το ξανα διαβάζω μου φαίνεται νορμάλ. Είναι όλα στα φυσιολογικά όρια. Το μόνο που δεν καταλαβαίνω είναι το συμπέρασμα στο καλλιεργητικό υλικό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η A&O είπε:

Κορίτσι μου προσωπικά μου φαίνονται όλα ακαταλαβίστηκα. χαχα, ένας ανδρολόγος ή ο γυναικολόγος σας θα σας το μεταφράσει. Είναι πάρα πολύ αναλυτικό βέβαια, το δικό μας ήταν μόνο μία σελιδίτσα, που το κάνατε αν επιτρέπεται?

Στον Λυμπεροπουλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@A&O @Άντρεα μιλησα με τον ιδιο το Λυμπεροπουλο. Ειπε οτι ειναι ενα μετριο σπερμα στα πλαισια βεβαια του σχεδον φυσιολογικου. Ειπε οτι με αυτο το σπερμα φυσικα και μπορουμε να εχουμε φυσιολογικη συλληψη και η γνωμη του ηταν να βαλουμε ενα οριο. Αλλα κατα την αποψη του μια χαρα θα τα καταφερουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η marina22 είπε:

Σας παρακαλω παιδια, μια γνωμη!! Γιατροι δεν ειμαστε, αλλα μια εμπειρια ή γνωμη θα με βοηθουσε! Ευχαριστω πολυ! Να σημειωσω δεν εχουμε κηρσοκυλη (πριν 3 χρονια τουλαχιστον)

50C9E6F1-5058-4063-B28E-86B9E07247F5.jpeg

E9BB7218-BF87-4FCE-A7AE-AD0E8B456E54.jpeg

CA6C13DB-387C-4826-9934-30B63C62A9B7.jpeg

66B630CA-C62C-4957-B287-3177088ED42D.jpeg

DF33E3D3-D4AE-4EB9-A1F2-04755B8CFA65.jpeg

FF1CBFF4-DF36-4CA0-A3E4-C06AA2171179.jpeg

D67BB45D-C5B4-4E6F-83BB-6707AD91783D.jpeg

Κορίτσι μου κι εγώ δεν έχω μεγάλη πείρα αλλά δεν μου φαίνεται κακό. Από ότι ξέρω ο αριθμός είναι χαμηλός γιατί και εμάς ο ανδρολογος μας είχε πει ότι είναι καλό να είναι πάνω από 20εκ. Εμάς ήταν 50εκ αλλά είχε επηρεαστεί η κινητικότητα από το ουρεοπλασμα. Εγώ είμαι σίγουρη ότι με μια σωστή θεραπεία θα διορθωθεί κι άλλο.💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η marina22 είπε:

@A&O @Άντρεα μιλησα με τον ιδιο το Λυμπεροπουλο. Ειπε οτι ειναι ενα μετριο σπερμα στα πλαισια βεβαια του σχεδον φυσιολογικου. Ειπε οτι με αυτο το σπερμα φυσικα και μπορουμε να εχουμε φυσιολογικη συλληψη και η γνωμη του ηταν να βαλουμε ενα οριο. Αλλα κατα την αποψη του μια χαρα θα τα καταφερουμε!

Συμφωνώ, κι εμείς έχουμε μέτριο σπέρμα που σύμφωνα με όλους τους γιατρούς μπορεί να γονιμοποιήσει. Όμως δε τα καταφέραμε και θα συνεχίσουμε με σπερματέγχυση. Βάλτε κι εσείς λοιπόν ένα όριο και αν μέχρι τότε δεν, που δε νομίζω, τότε προχωρήστε με άλλες μεθόδους. Όλες θα τα καταφέρουμε!!! Έτσι κι αλλιώς πια η επιστήμη κάνει θαύματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η marina22 είπε:

@A&O @Άντρεα μιλησα με τον ιδιο το Λυμπεροπουλο. Ειπε οτι ειναι ενα μετριο σπερμα στα πλαισια βεβαια του σχεδον φυσιολογικου. Ειπε οτι με αυτο το σπερμα φυσικα και μπορουμε να εχουμε φυσιολογικη συλληψη και η γνωμη του ηταν να βαλουμε ενα οριο. Αλλα κατα την αποψη του μια χαρα θα τα καταφερουμε!

Σίγουρα και μπορείς να συλλάβεις με τέτοιο σπερμοδιαγραμμα! Καλό είναι όμως να μιλήσετε και με έναν ειδικό. Μπορεί να διορθώνεται κι άλλο. Εγώ τουλάχιστον θα έπαιρνα και μια άλλη γνώμη! 

Αυτό που έχει όμως σημασία πάνω από όλα είναι ότι ο δρόμος είναι ανοιχτός άρα μεγάλη προσπάθεια κι όσο μπορείς λιγότερο άγχος! Όλα θα πάνε καλά! Το νινακι είναι κοντά!😘

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marina22 είπε:

@A&O @Άντρεα μιλησα με τον ιδιο το Λυμπεροπουλο. Ειπε οτι ειναι ενα μετριο σπερμα στα πλαισια βεβαια του σχεδον φυσιολογικου. Ειπε οτι με αυτο το σπερμα φυσικα και μπορουμε να εχουμε φυσιολογικη συλληψη και η γνωμη του ηταν να βαλουμε ενα οριο. Αλλα κατα την αποψη του μια χαρα θα τα καταφερουμε!

Τι ειδικότητα έχει αυτός κορίτσι μου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...