Μετάβαση σε περιεχόμενο

ξερετε σελίδα για αγορά ρούχων


M@mmy

Recommended Posts

καλημέρα κορίτσια μου χρόνια πολλά Χριστός Ανέστη σε όλες....ήθελα να σας ρωτήσω αν ξέρει καμίας σας καμία σελίδα με βρεφικά ρούχα να είναι καλά ποιότητα βέβαια τα ρουχα έχω ένα κοριτσάκι 19 μηνών.λογο της κατάστασης τώρα δεν μπορώ να ψωνίσω στα καταστήματα που πήγαινα...και η μικρή πλέον όλα τα κολάν και παντελόνακια που έχουμε είναι σαν ψαράς 😂😂😂😂😂μεγάλωσε η ζουζουνα μου και δεν της κάνουν..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η M@mmy είπε:

καλημέρα κορίτσια μου χρόνια πολλά Χριστός Ανέστη σε όλες....ήθελα να σας ρωτήσω αν ξέρει καμίας σας καμία σελίδα με βρεφικά ρούχα να είναι καλά ποιότητα βέβαια τα ρουχα έχω ένα κοριτσάκι 19 μηνών.λογο της κατάστασης τώρα δεν μπορώ να ψωνίσω στα καταστήματα που πήγαινα...και η μικρή πλέον όλα τα κολάν και παντελόνακια που έχουμε είναι σαν ψαράς 😂😂😂😂😂μεγάλωσε η ζουζουνα μου και δεν της κάνουν..

Καλησπερα ! Εγω ψώνισα πρόσφατα απο τα Carter’s και απο το cool club επισης τα Εβίτα ειναι πολυ οικονομικά ρουχαλακια και καλα.

ημουν πολυ ικανοποιημενη με την ποιοτητα 

παλαιωτερα ψώνιζα και απο τα orchestra οικονομικά και με προσφορές αλλα δεν εμεινα ικανοποιημενη με τα εσωρουχα τους κ επειδη  Πλεον θελω τα ρουχαλακια να μένουν για την μπεμπα μου ψώνισα απο εκει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...