Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χριστουγεννιάτικα μωράκια 2020!!!!


Recommended Posts

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

κορίτσια τι κάνετε;; εγώ για 2 μέρες ήμουν χάλια με αναγουλες και ένιωθα κομμάτια λες και ήμουν άρρωστη... ευτυχώς πήρα λίγο τα πάνω μου γιατί δεν θα το άντεχα να ξανάρθω αναγουλες.. Η μπεμπουλα μου ευτυχώς είναι πολύ καλά.. με κλωτσάει όλη την ώρα και εγώ χαζοχαιρομαι... @Starrr και εμένα ξεκίνησαν αυτή την εβδομάδα πονακια περιόδου... Ίσως να είναι προπαρασκευαστικες.. 

Εγώ μίλησα με τον γιατρό κ πήρα για καμιά εβδομάδα προγεστερόνη κ σταμάτησαν..... Από την κούραση μου είπε ο γιατρός.... Δεν δουλεύω... Αλλά όλο πάω πάνω κάτω... Είμαι λίγο αεικίνητη!!!!! Κ δε μπορώ να κάθομαι..... Από βδομάδα ξεκινάω δουλειά για δύο εβδομάδες... Μετά βγαίνω σε άδεια κύησης.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 5.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις On 31/8/2019 at 9:06 ΜΜ, ο/η Λουλακι είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μ... Σε ευχαριστώ κ εσένα πολύ π πήρες θέση σ όλο αυτό... Έκανα κ τν καμπύλη σήμερα.. Μ πήραν κ κολπικό υγρό... Η ψυχολογία μ είναι σχετικά καλή.. Απλά κ μόνο π μ είπε για εισαγωγή άρχισα να αγχώνομαι... Πιο πολύ για τ πράγματα τ μωρού.. Μακάρι να πάνε όλα καλά κ σε ευχαριστώ για τς ευχές σ... Πήγα κ σ άλλο γιατρό κ μ είπε ακριβώς τα ίδια... Εννοείται πως θα μείνω σ δημόσιο.. Γτ οικονομικά η τσέπη μ δν μ τ επιτρέπει.. Κ τ 3.000 θ ήθελα να τα φάω στ μωράκι μ... Να είναι καλά κ σένα τ παιδάκια σ... ❤️❤️❤️Κ πάλι σ ευχαριστώ πολυ

@Λουλακι να είσαι καλά, σε ευχαριστώ κι εγώ! Και όπως τα είπαμε: αισιοδοξία!

Με το καλό σε όλα τα κορίτσια ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μ... Τ κάνετε??? Τέτοια ώρα λογικά βλέπετε όνειρα..  Εγώ δυστυχώς αϋπνίες... Να σας πω τα νέα μου.. Δεν ήθελα να χαθώ... Αλλά κάθε μέρα έχω και κάποιον εδώ... Κ συνήθως την πεθερά μ.. ?? Σήμερα λοιπόν ξανά σηκώθηκα... Πήγαμε με τον συζηγο κ κλείσαμε χειροποίητη κούνια αχ κορίτσια ξετρελάθηκα... Πολύ καλή κυρία στην εξυπηρέτηση... Λευκή κ τα κάγκελα είναι τιρκουαζ.. Τ χρώμα αλλάζει όμως σε περίπτωση δεύτερου μωρού.. Πήρα κ πάντα με πάπλωμα κ στρώμα.. Έτσι σ τέτοια χρωματακια.. Κ κουνουπιερα..  Αλλαξιερα καροτσάκι... Είμαι πολύ ενθουσιασμενη τέλος τ μήνα θ μου τα φέρουν... Εσείς τι κάνετε??? Σας ευχαριστώ όλες για τις απάντησεις... Κ για την παρέα σας... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Λουλακι είπε:

Κορίτσια μ... Τ κάνετε??? Τέτοια ώρα λογικά βλέπετε όνειρα..  Εγώ δυστυχώς αϋπνίες... Να σας πω τα νέα μου.. Δεν ήθελα να χαθώ... Αλλά κάθε μέρα έχω και κάποιον εδώ... Κ συνήθως την πεθερά μ.. ?? Σήμερα λοιπόν ξανά σηκώθηκα... Πήγαμε με τον συζηγο κ κλείσαμε χειροποίητη κούνια αχ κορίτσια ξετρελάθηκα... Πολύ καλή κυρία στην εξυπηρέτηση... Λευκή κ τα κάγκελα είναι τιρκουαζ.. Τ χρώμα αλλάζει όμως σε περίπτωση δεύτερου μωρού.. Πήρα κ πάντα με πάπλωμα κ στρώμα.. Έτσι σ τέτοια χρωματακια.. Κ κουνουπιερα..  Αλλαξιερα καροτσάκι... Είμαι πολύ ενθουσιασμενη τέλος τ μήνα θ μου τα φέρουν... Εσείς τι κάνετε??? Σας ευχαριστώ όλες για τις απάντησεις... Κ για την παρέα σας... 

Καλημέρα!!!με για τα πραγματάκια εύχομαι να τα χαρείτε!!χαίρομαι που είσαι καλά!?μόνο θετικές σκέψεις!!άρα τελείωσες από τα βασικά !!!τι μένει τώρα??φορμακακια ??τη βαλίτσα την ετοιμάσεις??Εγώ κορίτσια σήμερα πάω για μανικιούρ πεντικιούρ βέβαια με απλά χρωματακια!????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Καλημέρα!!!με για τα πραγματάκια εύχομαι να τα χαρείτε!!χαίρομαι που είσαι καλά!?μόνο θετικές σκέψεις!!άρα τελείωσες από τα βασικά !!!τι μένει τώρα??φορμακακια ??τη βαλίτσα την ετοιμάσεις??Εγώ κορίτσια σήμερα πάω για μανικιούρ πεντικιούρ βέβαια με απλά χρωματακια!????

Καλημέρα κορίτσι μου... Ευχαριστούμε πολύ.. Ναι βασικά τέλος... Μόνο μπανιέρα φορμακια σελτεδακια σεντόνια μαξιλάρια ξέρεις τώρα κρέμες αφρόλουτρα πάνες.. Αυτά έμειναν... Βαλίτσα σιγά σιγά ναι πρέπει να ετοιμάσω αλλά δν πήγα ακόμη να πάρω τ χαρτί από το Έλενα... Πήρα μόνο 2 σετ μπιζαμες μια ρόμπα.. Παντόφλες ένα νυχτικο. 2 σουτιέν θυλασμου αυτά... Θέλει κ άλλα φαντάζομαι... Τα έκανες τα νυχάκια σ...? Μπράβο π τ φτιάχνει; πολύ καλά κάνεις εμένα τόσο καιρό αυτό μου φτιάχνει την διάθεση... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσια μου !

να έχετε ένα όμορφο Σαββατοκύριακο!

εγω αυτές τις μέρες ασχολούμαι αποκλείστηκα με την κόρη μου ?

ξεκινησαμε σχολείο (ευτυχώς όλα καλά) και άρχισα να βγάζω τα ρούχα της τα χειμωνιάτικα ότι είχα αλλάξει από τη βάφτιση της κ ότι ίσως της κάνει από την προηγούμενη χρόνια γιατί πρέπει να δω τι θα χρειαστεί να της αγοράσω.

της μπέμπας μας της έχω ψιλό πάρει λίγα ρουχαλάκια και εσωρουχακια και τώρα μένει να της ράψω λίγες πάνες - σεντονακια φανελενια για το χειμώνα.

μαζεψαμε ότι μπεμπέ είχαμε παιχνίδι και πραγματάκια από την κόρη και τα πλυναμε πάλι για το νέο μας μέλος.

κατα τ αλλά χω αρκετά τραβήγματα απο κάτω και κάτι ψιλοπονακια που κ που γιατί είναι ζωηρή πολύ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η netspirit είπε:

Καλησπέρα κοριτσια μου !

να έχετε ένα όμορφο Σαββατοκύριακο!

εγω αυτές τις μέρες ασχολούμαι αποκλείστηκα με την κόρη μου ?

ξεκινησαμε σχολείο (ευτυχώς όλα καλά) και άρχισα να βγάζω τα ρούχα της τα χειμωνιάτικα ότι είχα αλλάξει από τη βάφτιση της κ ότι ίσως της κάνει από την προηγούμενη χρόνια γιατί πρέπει να δω τι θα χρειαστεί να της αγοράσω.

της μπέμπας μας της έχω ψιλό πάρει λίγα ρουχαλάκια και εσωρουχακια και τώρα μένει να της ράψω λίγες πάνες - σεντονακια φανελενια για το χειμώνα.

μαζεψαμε ότι μπεμπέ είχαμε παιχνίδι και πραγματάκια από την κόρη και τα πλυναμε πάλι για το νέο μας μέλος.

κατα τ αλλά χω αρκετά τραβήγματα απο κάτω και κάτι ψιλοπονακια που κ που γιατί είναι ζωηρή πολύ ?

Γεια σουκοριτσιμου!!ποια πιστεύεις ότι είναι ιδανική εβδομάδα να αρχίσουμε να ετοιμαζόμαστε??αα έχεις και εσύ πονακια από κάτω το ίδιο και εγώ επίσης ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Λουλακι είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου... Ευχαριστούμε πολύ.. Ναι βασικά τέλος... Μόνο μπανιέρα φορμακια σελτεδακια σεντόνια μαξιλάρια ξέρεις τώρα κρέμες αφρόλουτρα πάνες.. Αυτά έμειναν... Βαλίτσα σιγά σιγά ναι πρέπει να ετοιμάσω αλλά δν πήγα ακόμη να πάρω τ χαρτί από το Έλενα... Πήρα μόνο 2 σετ μπιζαμες μια ρόμπα.. Παντόφλες ένα νυχτικο. 2 σουτιέν θυλασμου αυτά... Θέλει κ άλλα φαντάζομαι... Τα έκανες τα νυχάκια σ...? Μπράβο π τ φτιάχνει; πολύ καλά κάνεις εμένα τόσο καιρό αυτό μου φτιάχνει την διάθεση... 

Αγάπη θα σε βολέψουν οι πυτζάμες????ρόμπα από που πήρες??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η netspirit είπε:

Καλησπέρα κοριτσια μου !

να έχετε ένα όμορφο Σαββατοκύριακο!

εγω αυτές τις μέρες ασχολούμαι αποκλείστηκα με την κόρη μου ?

ξεκινησαμε σχολείο (ευτυχώς όλα καλά) και άρχισα να βγάζω τα ρούχα της τα χειμωνιάτικα ότι είχα αλλάξει από τη βάφτιση της κ ότι ίσως της κάνει από την προηγούμενη χρόνια γιατί πρέπει να δω τι θα χρειαστεί να της αγοράσω.

της μπέμπας μας της έχω ψιλό πάρει λίγα ρουχαλάκια και εσωρουχακια και τώρα μένει να της ράψω λίγες πάνες - σεντονακια φανελενια για το χειμώνα.

μαζεψαμε ότι μπεμπέ είχαμε παιχνίδι και πραγματάκια από την κόρη και τα πλυναμε πάλι για το νέο μας μέλος.

κατα τ αλλά χω αρκετά τραβήγματα απο κάτω και κάτι ψιλοπονακια που κ που γιατί είναι ζωηρή πολύ ?

Καλησπέρα.. Καλή σχολική χρονιά... Πω πω έχεις δουλίτσες να κάνεις αρκετές... Ενημέρωσες το γιατρό σ για τα πονακια?? Έχω και εγώ αλλά μ είπε από τον τράχηλο μου ότι είναι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Αγάπη θα σε βολέψουν οι πυτζάμες????ρόμπα από που πήρες??

Για την πρώτη μέρα πήρα νυχτικο... Για τς άλλες μέρες πήρα μπιζαμες... Κ φαντάζομαι από πάνω θα φοράω φανελάκια... Βέβαια αν κρυώνω έτσι κ αλλιώς πήρα τ από πάνω με κουμπάκια... Τις βρήκα προσφορά σε ένα σαιτ... Ρόμπα πάνω κάτω μπιζαμα 25€ κ πολύ καλή ποιοτικά... Πήρα και τις παντοφλιτσες μου από εκεί... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Αγάπη θα σε βολέψουν οι πυτζάμες????ρόμπα από που πήρες??

Gsecret είναι το σαιτ... Επίσης κορίτσια για ραγάδες πρόληψη τ βάζετε?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Λουλακι είπε:

Gsecret είναι το σαιτ... Επίσης κορίτσια για ραγάδες πρόληψη τ βάζετε?? 

Biooil

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Είναι βαμβακερες ??έχεις ξαναψωνισει?

Ναι έχω ξανά πάρει η κόκκινη είναι πολύ καλή.. Η μπλε π ήθελα μόνο τ παντελόνι δν έχει κ πάρα πολύ καλή ποιότητα... @Μπεμπελουκα μου κ εγώ αλλά τώρα πήρα αμυγδαλελαιο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Λουλακι είπε:

Ναι έχω ξανά πάρει η κόκκινη είναι πολύ καλή.. Η μπλε π ήθελα μόνο τ παντελόνι δν έχει κ πάρα πολύ καλή ποιότητα... @Μπεμπελουκα μου κ εγώ αλλά τώρα πήρα αμυγδαλελαιο

Ωραία θα μπω να δω !!!Είναι χοντρά  τα υφάσματα  ?Ελπίζω όχι!!! Να ρωτήσω κορίτσια??πως είναι οι συσπάσεις???μέσα στη μέρα το πολύ 3 φορές  για λίγα Δευτέρα η κινείται το μωρό έντονα και σε 1 σημείο διαφορετικά κάθε φορά τεντώνεται το δέρμα η είναι σύσπαση αυτό κυρίως συμβαινει πάνω από τον αφαλό

Μπορείτε να μου περιγράψετε πως είναι η σύσπαση??Το παρατηρώ 2 μέρες τώρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Ωραία θα μπω να δω !!!Είναι χοντρά  τα υφάσματα  ?Ελπίζω όχι!!! Να ρωτήσω κορίτσια??πως είναι οι συσπάσεις???μέσα στη μέρα το πολύ 3 φορές  για λίγα Δευτέρα η κινείται το μωρό έντονα και σε 1 σημείο διαφορετικά κάθε φορά τεντώνεται το δέρμα η είναι σύσπαση αυτό κυρίως συμβαινει πάνω από τον αφαλό

Μπορείτε να μου περιγράψετε πως είναι η σύσπαση??Το παρατηρώ 2 μέρες τώρα!

Αυτό εννοούσα η μπλε είναι πολύ λεπτή.. Σαν ανοιξιάτικη... Ενώ η κόκκινη κανονική με βαμβακερή επένδυση... Εγώ Ν σ πω την αλήθεια δεν έχω καταλάβει εάν έχω συσπάσεις η απλά πονάω... Γτ νιώθω σαν τν έντονο πόνο περιόδου κ στον αφαλό με τραβάει μόνο 3 4 φορές την ημέρα και κυρίως βραδυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Λουλακι είπε:

Αυτό εννοούσα η μπλε είναι πολύ λεπτή.. Σαν ανοιξιάτικη... Ενώ η κόκκινη κανονική με βαμβακερή επένδυση... Εγώ Ν σ πω την αλήθεια δεν έχω καταλάβει εάν έχω συσπάσεις η απλά πονάω... Γτ νιώθω σαν τν έντονο πόνο περιόδου κ στον αφαλό με τραβάει μόνο 3 4 φορές την ημέρα και κυρίως βραδυ

Εγώ δεν νιώθω πόνο περιόδου νιώθω σαν πίεση και να τραβιέται το δέρμα σε εκείνο το σημείο . 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η συσπαση είναι σε όλη τη κοιλιά κ όταν είναι δυνατή έχει κ πόνο περιόδου...... Μην ανησυχείς όταν το πάθεις θα το καταλάβεις ?? Κ εγώ για την 1 μέρα πήρα νυχτικο κοντομάνικο... Κ μετά πιτζάμες παντελόνι κ από πάνω κοντομάνικο μπλουζάκι..... Πολύ λεπτές..... Παντόφλες θα πάρω απλές λαστιχενιες... Θα κάνει τρομερή ζέστη μες το μαιευτήριο.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Η συσπαση είναι σε όλη τη κοιλιά κ όταν είναι δυνατή έχει κ πόνο περιόδου...... Μην ανησυχείς όταν το πάθεις θα το καταλάβεις ?? Κ εγώ για την 1 μέρα πήρα νυχτικο κοντομάνικο... Κ μετά πιτζάμες παντελόνι κ από πάνω κοντομάνικο μπλουζάκι..... Πολύ λεπτές..... Παντόφλες θα πάρω απλές λαστιχενιες... Θα κάνει τρομερή ζέστη μες το μαιευτήριο.... 

Ευχαριστώ !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Λουλακι είπε:

Καλησπέρα.. Καλή σχολική χρονιά... Πω πω έχεις δουλίτσες να κάνεις αρκετές... Ενημέρωσες το γιατρό σ για τα πονακια?? Έχω και εγώ αλλά μ είπε από τον τράχηλο μου ότι είναι...

Όχι δεν τον ενημέρωσα γιατί και την προηγούμενη φορά μ είπε ότι είναι φυσιολογικά λόγω του φόρτου μου :)

Ναι δόξα το θεό έχω πραγματάκια να κάνω για να μην βαριέμαι γιατί έχω θέμα αν κάθομαι ?

στις πριν 9 ώρες, ο/η Λουλακι είπε:

Gsecret είναι το σαιτ... Επίσης κορίτσια για ραγάδες πρόληψη τ βάζετε?? 

Bio oil στην πρώτη εγκυμοσύνη οι μαίες που έκανα μαθήματα ανώδυνου μου είχανε πει όχι αμυγδαλέλαιο διότι προκαλεί συσπάσεις 

στις πριν 6 ώρες, ο/η Λουλακι είπε:

Ναι έχω ξανά πάρει η κόκκινη είναι πολύ καλή.. Η μπλε π ήθελα μόνο τ παντελόνι δν έχει κ πάρα πολύ καλή ποιότητα... @Μπεμπελουκα μου κ εγώ αλλά τώρα πήρα αμυγδαλελαιο

 

στις πριν 6 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Ωραία θα μπω να δω !!!Είναι χοντρά  τα υφάσματα  ?Ελπίζω όχι!!! Να ρωτήσω κορίτσια??πως είναι οι συσπάσεις???μέσα στη μέρα το πολύ 3 φορές  για λίγα Δευτέρα η κινείται το μωρό έντονα και σε 1 σημείο διαφορετικά κάθε φορά τεντώνεται το δέρμα η είναι σύσπαση αυτό κυρίως συμβαινει πάνω από τον αφαλό

Μπορείτε να μου περιγράψετε πως είναι η σύσπαση??Το παρατηρώ 2 μέρες τώρα!

Συνήθως όταν έχεις συσπάσεις αν δεν το καταλαβαίνεις γιατί είναι μικρούλες σκληραίνει - πετρώνει η κοιλιά σου 

μαύρο με τον αφαλό επειδή εμένα με πομαγε που και που μου είχε πει ο γιατρός ότι είναι φυσιολογικο.

Αργότερα ίσως να έχετε τις λεγόμενες 

braxton hicks ή αλλιώς ψευδό συσπάσεις οι οποίες προετοιμάζουν το σώμα μας για τον τοκετό :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 7/9/2019 at 1:44 ΜΜ, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Γεια σουκοριτσιμου!!ποια πιστεύεις ότι είναι ιδανική εβδομάδα να αρχίσουμε να ετοιμαζόμαστε??αα έχεις και εσύ πονακια από κάτω το ίδιο και εγώ επίσης ...

Δεν υπάρχει κατάλληλη στιγμή για προετοιμασία δυστυχώς μπορεί όλα να κυλήσουν καλά ή το σποράκι να βιαστεί

αλλα θεωρώ ότι τώρα στον 7ο σιγά σιγά πρέπει να ετοιμαζόμαστε :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η netspirit είπε:

Δεν υπάρχει κατάλληλη στιγμή για προετοιμασία δυστυχώς μπορεί όλα να κυλήσουν καλά ή το σποράκι να βιαστεί

αλλα θεωρώ ότι τώρα στον 7ο σιγά σιγά πρέπει να ετοιμαζόμαστε :)

Καλημέρα και καλή εβδομάδα !!!!!???και εγώ  υπέρ είμαι να είναι τακτοποιημένα κάποια πραγματάκια!!!να σε ρωτήσω κάτι από είδη φαρμακείου τι θα χρειαστούμε για το νινί?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια τι κανετε???Εγω απο την αλλη εβδομαδα θα αρχισω να ψωνιζω πραγματα.Θα αρχισω με το να ετοιμασω την βαλιτσα μου κ μετα με τα πραγματα του μωρου. @μπεμπελουκα,οσον αφορα τις συσπασεις κ εγω ετσι ακριβως το νιωθω.Τηνπαρασκευη πηγα στον γιατρο μου,γιατι λογω αυξημενου αμνιακου,θα με βαζει μια φορα την εβδομαδα στον καρδιοτοκογραφο.Λογω οτι αυξημενο αμνιακο μπορει να συνεπαγεται με πρωορο τοκετο.Την παρασκευη εκανα μια συσπαση κ ενιωσα ενα τραβηγμα τσιτωμα για μερικα δευτερολεπτα κ ο γιατρος μου ειπε οτι ηταν συσπασουλα.Τπτ ανησυχητικο,ομως μου ειπε οτι απο εδω κ περα θα εχω.Μπαινω στον 7 μεθαυριο.Κ με κοιταξε κ στον τραχηλο κ ειναι κλειστος.Ολα καλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...