Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χριστουγεννιάτικα μωράκια 2020!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 5.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Εγώ γενικά μικροπονακια στη μέση που και που αλλά υποφέρετα και διάσπαρτες σούβλιεςαλλα είναι όλα φυσιολογικά! Πότε κλείσατε β επιπέδου?

Τώρα τα είδα αυτά τα μηνύματα... απίστευτο μου φαίνεται ότι μπαίνουμε στον πέμπτο... Πώς περνάει ο καιρός... 6/8 Έχω β επιπέδου.. Ταξίδι αστραπή θα κάνω μέσα στον Αύγουστο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Εγώ γενικά μικροπονακια στη μέση που και που αλλά υποφέρετα και διάσπαρτες σούβλιεςαλλα είναι όλα φυσιολογικά! Πότε κλείσατε β επιπέδου?

Ο γιατρος μου θέλει 2 β επιπέδου, την 1η θα την κάνω 1η αυγουστου και την 2η 28 αυγούστου με 2 διαφορετικούς γιατρούς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η satya είπε:

Ο γιατρος μου θέλει 2 β επιπέδου, την 1η θα την κάνω 1η αυγουστου και την 2η 28 αυγούστου με 2 διαφορετικούς γιατρούς

2; σου είπε για ποιο λόγο;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η satya είπε:

Ο γιατρος μου θέλει 2 β επιπέδου, την 1η θα την κάνω 1η αυγουστου και την 2η 28 αυγούστου με 2 διαφορετικούς γιατρούς

Οκ εκείνος ξέρει καλύτερα!!!!!!σε ποιον θα πας συνεργάτη τους ?Εγώ ναι στον Παπαπαναγιωτου που έκανα και Αυχενική υπέρηχο καρδιάς εμβρύου δεν σου είπε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Οκ εκείνος ξέρει καλύτερα!!!!!!σε ποιον θα πας συνεργάτη τους ?Εγώ ναι στον Παπαπαναγιωτου που έκανα και Αυχενική υπέρηχο καρδιάς εμβρύου δεν σου είπε???

Εμενα η Αρμελίδου και ο Γραμμάτης

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Οκ εκείνος ξέρει καλύτερα!!!!!!σε ποιον θα πας συνεργάτη τους ?Εγώ ναι στον Παπαπαναγιωτου που έκανα και Αυχενική υπέρηχο καρδιάς εμβρύου δεν σου είπε???

Ναι μου είπε θα κάνω μαζί με β επιπέδου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια μου και από εμένα!!! 18+6 σήμερα εγώ!!!!καλή εβδομάδα να έχουμε! @satya η @Μπεμπελουκα ανέφερε για συσπασούλες..ναι εγώ έχω..σκληραίνει για δευτερόλεπτα η κοιλιά μου..παίρνω μαγνήσιο 3 την ημέρα..τώρα υποχώρησαν αρκετά ευτυχώς!κάνω το πολύ 2 με 3 την ημέρα και άμα!μην αγχώνεσαι,θα παίρνεις το μαγνήσιο σου,θα ξεκουράζεσαι όταν πρέπει λιγάκι και όλα καλά ..και αν ο τράχηλος είναι σε καλό μήκος δεν υπάρχει ανησυχία!!σε μια βδομάδα εχω ραντεβού στον γιατροοό κορίτσιααα!περιμένω πως και πως να δώ την μπουμπούκα μου!θα βγάλουμε και 3D φώτο τα μουτράκια της μας είπε ο γιατρός!άντε ανυπομονωωωωω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

@γιωτα22 και @Bellaki  πως είστε κοριτσιααα???Που χαθηκατεεε?

  Κοριτσι μου,εχω χαθει!!!Ειχε ο αντρουλης μου αδεια,κ δεν μαζευτηκαμε καθολου.Την Τεταρτη θα παμε στο γιατρο να δουμε τον μικρουλι μας!!Αυριο μπαινω κ στον  πεμπτο μηνα!!!Κατα τα αλλα ολα καλαα,μονο τραβηγματα χαμηλα εχω οταν σηκωνομαι κ οταν γυριζω πλευρο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 4/7/2019 at 10:34 ΜΜ, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Καλά αγάπη προς το παρόν ...μιλησαμε με το γιατρό για τη γέννα και την αμοιβή του ..προσεχω την πίεση μου και πίνω σαλοσπιρ εννοείται innohepσυνεχίζω. Πόσο κοστίζει αυτή η εξέταση?καλύπτει το 100%?Δεν θα χρειαστεί να κάνω κάτι παραπάνω όλα κυλούν ομαλά.απλα θέλει να προσέχω διατροφικά και την πίεση . Κάθε μήνα κάνω αίματος και καλλιεργεία ούρων . 

@Μπεμπελουκα,εχεις ανεβασει πιεση?Εγω ολο 9 με 6 εχω.Κ εγω καθε μηνα κανω αιματος κ ουρων,γενικη κ καλλιεργεια.Την τεταρτη θα παω κ θα σας εχω νεοτερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

@despoina46 πως πήγε ο γάμος σου ??να ζήσετε!!

Τέλεια, ήταν πολύ όμορφα αλλά κουρασηηηη ??? τώρα ξεκινάει η ξεκούραση. Εγω κράμπες δεν έχω, μπήκα 16η εβδομάδα, αλλά μεγάλωσε πολύ η κοιλιά, απότομα. Εσείς από κοιλίτσα πως πάτε; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η γιωτα22 είπε:

@Μπεμπελουκα,εχεις ανεβασει πιεση?Εγω ολο 9 με 6 εχω.Κ εγω καθε μηνα κανω αιματος κ ουρων,γενικη κ καλλιεργεια.Την τεταρτη θα παω κ θα σας εχω νεοτερα!!!

@γιωτα22 κοριτσάκι όχι κινούμαι σε φυσιολογικά επίπεδα μέχρι 12,4 το ανώτερο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η γιωτα22 είπε:

  Κοριτσι μου,εχω χαθει!!!Ειχε ο αντρουλης μου αδεια,κ δεν μαζευτηκαμε καθολου.Την Τεταρτη θα παμε στο γιατρο να δουμε τον μικρουλι μας!!Αυριο μπαινω κ στον  πεμπτο μηνα!!!Κατα τα αλλα ολα καλαα,μονο τραβηγματα χαμηλα εχω οταν σηκωνομαι κ οταν γυριζω πλευρο!!!

Και εγώ μια από τα ίδια !!!!άντε μπράβο προχωράμε δυνατά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Nektarinaki_love είπε:

Γειά σας κορίτσια μου και από εμένα!!! 18+6 σήμερα εγώ!!!!καλή εβδομάδα να έχουμε! @satya η @Μπεμπελουκα ανέφερε για συσπασούλες..ναι εγώ έχω..σκληραίνει για δευτερόλεπτα η κοιλιά μου..παίρνω μαγνήσιο 3 την ημέρα..τώρα υποχώρησαν αρκετά ευτυχώς!κάνω το πολύ 2 με 3 την ημέρα και άμα!μην αγχώνεσαι,θα παίρνεις το μαγνήσιο σου,θα ξεκουράζεσαι όταν πρέπει λιγάκι και όλα καλά ..και αν ο τράχηλος είναι σε καλό μήκος δεν υπάρχει ανησυχία!!σε μια βδομάδα εχω ραντεβού στον γιατροοό κορίτσιααα!περιμένω πως και πως να δώ την μπουμπούκα μου!θα βγάλουμε και 3D φώτο τα μουτράκια της μας είπε ο γιατρός!άντε ανυπομονωωωωω!!!!

Μπραβοο κοριτσάκι μου περιμένουμε νέα !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Mantarini είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!! Καλη εβδομάδα να έχουμε!! 17 + 5 σήμερα εγώ!! 

Καλημέρα κορίτσια!!!!! 15 +3 Εμείς!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια. Εγώ πήγα κ έκανα σήμερα επανάληψη εξετάσεων των ηπατικων. Γιατί ήταν στα όρια την προηγούμενη φορά. Εξετάσεις γενικά μου γράφει κάθε 2 μήνες. Αλλά όταν κάτι δεν είναι φυσιολογικό κάνουμε επανάληψη. ? Κ περιμένω να δω τα αποτελέσματα. Με τις ζεστές έχουν πρηστεί τα χέρια μου. Κ επίσης όλα τα κιλά έχουν μαζευτεί στο στήθος. ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Εγώ πήγα κ έκανα σήμερα επανάληψη εξετάσεων των ηπατικων. Γιατί ήταν στα όρια την προηγούμενη φορά. Εξετάσεις γενικά μου γράφει κάθε 2 μήνες. Αλλά όταν κάτι δεν είναι φυσιολογικό κάνουμε επανάληψη. ? Κ περιμένω να δω τα αποτελέσματα. Με τις ζεστές έχουν πρηστεί τα χέρια μου. Κ επίσης όλα τα κιλά έχουν μαζευτεί στο στήθος. ???

Δηλαδή κοριτσάκι μου τι ακριβώς είχε δείξει?? Εμένα να δεις η βέρα μου έχει αρχίσει και με σφίγγει και νιώθω τα πόδια μου ψιλοβαρια ιδιαίτερα όταν φοράω τελείως φλατ σανδαλιαντε ο που να ναι έχεις και την β εεεεεεφτασε ο καιρός!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Δηλαδή κοριτσάκι μου τι ακριβώς είχε δείξει?? Εμένα να δεις η βέρα μου έχει αρχίσει και με σφίγγει και νιώθω τα πόδια μου ψιλοβαρια ιδιαίτερα όταν φοράω τελείως φλατ σανδαλιαντε ο που να ναι έχεις και την β εεεεεεφτασε ο καιρός!!

Εγώ έχω βγάλει τη βέρα από τον 3ο μήνα. ?? Δεν ξανά μπήκε ποτέ!!! Ήταν στα όρια οι 2 εξετάσεις των ηπατικων ενζυμων. Αλλά βγήκαν τα αποτελέσματα. Κ όλα πολύ φυσιολογικά. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσια μου όμορφα!!!

@despoina46 να ζήσετε κορίτσι μου με το καλό να αγκαλιάσετε και το μπεμπέ σας!!!

18+2 και εγώ λοιπόν φανταράκια μου :)

κιλακια αρκετά :( 5,5 και η κοιλιά μου λες και είμαι 7-8 μηνων (πλέον στις δημόσιες υπηρεσίες και τράπεζες περνάω πρώτη ???)

κοριτσια σας ακούω για αιματολογικές, εγώ κάθε μήνα κάνω αίματος, αντισώματα και ουρά 

οσο για τα πονάκια ας είναι καλά το μαγνήσιο βοηθάει πολύ :)

κλεισαμε και Β επιπέδου :) :) ανηπομονω για τις 29/7 που θα ξαναδώ την μπεμπου Νο.2 

καντε καμία βουτιά γιατί έχει ζεστη πολύ !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η netspirit είπε:

Καλησπέρα κοριτσια μου όμορφα!!!

@despoina46 να ζήσετε κορίτσι μου με το καλό να αγκαλιάσετε και το μπεμπέ σας!!!

18+2 και εγώ λοιπόν φανταράκια μου :)

κιλακια αρκετά :( 5,5 και η κοιλιά μου λες και είμαι 7-8 μηνων (πλέον στις δημόσιες υπηρεσίες και τράπεζες περνάω πρώτη ???)

κοριτσια σας ακούω για αιματολογικές, εγώ κάθε μήνα κάνω αίματος, αντισώματα και ουρά 

οσο για τα πονάκια ας είναι καλά το μαγνήσιο βοηθάει πολύ :)

κλεισαμε και Β επιπέδου :) :) ανηπομονω για τις 29/7 που θα ξαναδώ την μπεμπου Νο.2 

καντε καμία βουτιά γιατί έχει ζεστη πολύ !!! 

Σ ευχαριστώ πολύ για τις ευχές κορίτσι μου. Κι εσύ με το καλό να κανεις  τη   β επιπέδου. Περιμένουμε τα νέα σου ❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mantarini είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! 

Καλημέρα κορίτσια !!!!πως πάει η ζέστη εδώ και 2 μέρες πολύ μου φαίνεται !!!πως είστε??Εγώ σούβλιεςπουκαιπου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Καλημέρα κορίτσια !!!!πως πάει η ζέστη εδώ και 2 μέρες πολύ μου φαίνεται !!!πως είστε??Εγώ σούβλιεςπουκαιπου

έχει τόση ζέστη που τα βράδια ζορίζομαι πολύ με τον ύπνο.. Έχω τον ανεμιστήρα όλη νύχτα..  σούβλιές έχω και εγώ σήμερα αρκετές.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...