Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χριστουγεννιάτικα μωράκια 2020!!!!


Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η despoina46 είπε:

Εγώ συν 1,5-2 περίπου τώρα στη 14η εβδομάδα

Αχ κ εγώ τότε τόσα είχα πάρει. Τώρα παίρνω τα κιλά με το καρπούζι που τρώω.... Δεν ξερω πως γίνεται αυτο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 5.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

χαχαχαχαχα,άτιμα κιλά αλλά τι να κάνουμε. Εγω καλά πάω ως τώρα ,αργότερα να δούμε,μην αρχίσουν να μπαίνουν και δεν τα προλαβαίνω φοβάμαι!!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια ηρεμία μετά θα έχουμε και 1 κίνητρο το γυμναστήριο να ξεφεύγουμε για λίγο !!!!!χιχιιιχ !!! @netspirit δεν έχει δει κάτι που να το προβληματίζει από την αρχή στο πλάνο εξετάσεων μου εδώ σε να κάνω και αυτήν!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Κορίτσια ηρεμία μετά θα έχουμε και 1 κίνητρο το γυμναστήριο να ξεφεύγουμε για λίγο !!!!!χιχιιιχ !!! @netspirit δεν έχει δει κάτι που να το προβληματίζει από την αρχή στο πλάνο εξετάσεων μου εδώ σε να κάνω και αυτήν!!

Κορίτσια, όσες είστε από Θεσσαλονίκη που θα κάνετε ή κάνατε β επιπέδου; βλέπω ότι τα γνωστά κέντρα προγεννητικού ελέγχου έχουν μεγάλη αναμονή οπότε πρέπει τα ραντεβού να κλεινοντα έγκαιρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η despoina46 είπε:

Κορίτσια, όσες είστε από Θεσσαλονίκη που θα κάνετε ή κάνατε β επιπέδου; βλέπω ότι τα γνωστά κέντρα προγεννητικού ελέγχου έχουν μεγάλη αναμονή οπότε πρέπει τα ραντεβού να κλεινοντα έγκαιρα

Εμας που είναι β επιπέδου να γίνει Αύγουστο όντως πρέπει  να τα κλείσουμε νωριτερα στον ίδιο που έκανα και την Αυχενική θα παω ...εσεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Εμας που είναι β επιπέδου να γίνει Αύγουστο όντως πρέπει  να τα κλείσουμε νωριτερα στον ίδιο που έκανα και την Αυχενική θα παω ...εσεις?

Εγώ έκανα αυχενική στο γιατρό μου,έχει πιστοοιποήση και στους 3 υπερήχους,αλλά στη β επιπέδου σκέφτομαι να πάω κ αλλού για να μαι απόλυτα σίγουρη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η despoina46 είπε:

Εγώ έκανα αυχενική στο γιατρό μου,έχει πιστοοιποήση και στους 3 υπερήχους,αλλά στη β επιπέδου σκέφτομαι να πάω κ αλλού για να μαι απόλυτα σίγουρη

@despoina46  πάντως προσέχουν πολύ που βάζουν την υπογραφή τους σε Αυτά!!!Σε ποιο σκέφτεσαι να πας ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Κορίτσια ηρεμία μετά θα έχουμε και 1 κίνητρο το γυμναστήριο να ξεφεύγουμε για λίγο !!!!!χιχιιιχ !!! @netspirit δεν έχει δει κάτι που να το προβληματίζει από την αρχή στο πλάνο εξετάσεων μου εδώ σε να κάνω και αυτήν!!

Μάλιστα.... ε τι να πω κάθε γιατρός έχει το δικό του πλάνο.

εμενα ο γιατρός μου πάει βήμα βήμα αν χρειάζεται κάτι το κάνουμε αλλιώς προχωράμε. Κορίτσια ξεχάστε το γυμναστήριο μετά τη γεννά θα τρέχετε σαν τις τρελές πίσω από τα σπορακια σας αλλά θα σας αρέσει!!!! 

Η καλύτερη γυμναστική ???

Χαχαχαχαχα

εγω στην πρώτη είχα πάρει 18 κιλα

εχασα 10 με τη γεννά και τα υπόλοιπα όταν ασχολουμουν με τη μικρή ξεχνούσα κι να φάω χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η netspirit είπε:

Μάλιστα.... ε τι να πω κάθε γιατρός έχει το δικό του πλάνο.

εμενα ο γιατρός μου πάει βήμα βήμα αν χρειάζεται κάτι το κάνουμε αλλιώς προχωράμε. Κορίτσια ξεχάστε το γυμναστήριο μετά τη γεννά θα τρέχετε σαν τις τρελές πίσω από τα σπορακια σας αλλά θα σας αρέσει!!!! 

Η καλύτερη γυμναστική ???

Χαχαχαχαχα

εγω στην πρώτη είχα πάρει 18 κιλα

εχασα 10 με τη γεννά και τα υπόλοιπα όταν ασχολουμουν με τη μικρή ξεχνούσα κι να φάω χαχαχαχα

Xaxaxxaxaxax @netspirit μην νομίζεις έτσι τα λέμε μπας και τηρήσουμε έστω και τα μισά χαχχαχαχ ασεπουταβραδια με πιάνει μια πει να άλλο πράγμα!  Και τσάκιζωτοστακι αραβική ότι έχω τέλος πάντων!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η despoina46 είπε:

Κορίτσια, όσες είστε από Θεσσαλονίκη που θα κάνετε ή κάνατε β επιπέδου; βλέπω ότι τα γνωστά κέντρα προγεννητικού ελέγχου έχουν μεγάλη αναμονή οπότε πρέπει τα ραντεβού να κλεινοντα έγκαιρα

εγώ Θεσσαλονίκη έκανα Αυχενική στον Σπηλιοπουλο και την ίδια μέρα μου κλείσε και τη β επιπέδου στις 6/8. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

εγώ Θεσσαλονίκη έκανα Αυχενική στον Σπηλιοπουλο και την ίδια μέρα μου κλείσε και τη β επιπέδου στις 6/8. 

Ήταν καλός;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

@despoina46  πάντως προσέχουν πολύ που βάζουν την υπογραφή τους σε Αυτά!!!Σε ποιο σκέφτεσαι να πας ??

Εννοείς σε ποιους δίνουν πιστοποίηση; εγώ λέω ν πάω στην ψαρρα, διάβασα πολύ καλά λόγια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η despoina46 είπε:

Ήταν καλός;; 

ναι ευχαριστημένη έμεινα.. Ευγενικός και μας τα εξηγούσε όλα.. Ψάρρα και Δαγκλης έχω ακούσει ότι είναι οι τοπ της Θεσσαλονίκης αλλά με τεράστια  αναμονή.. Όποιον και να διαλέξεις απλά δες να είναι στους πιστοποιημένους εμβρυολογους.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

@Maroulli πως είσαι??

Καλημέρα κοπέλα μου καλά είμαι δόξα το θεό σήμερα θα πάω να ακούσω και το μικρακι μου να δω ότι όντως είναι καλά για να ηρεμήσω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Kορίτσια από κιλά πως πάτε????

Εγώ έχω χάσει 2.5 κιλά.. Δυστυχώς δεν έχω όρεξη να φάω πολυ. λιγα φαγητα ..και εχω ακομα φουσκωματα.. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

ναι ευχαριστημένη έμεινα.. Ευγενικός και μας τα εξηγούσε όλα.. Ψάρρα και Δαγκλης έχω ακούσει ότι είναι οι τοπ της Θεσσαλονίκης αλλά με τεράστια  αναμονή.. Όποιον και να διαλέξεις απλά δες να είναι στους πιστοποιημένους εμβρυολογους.. 

Φαντάζομαι ότι για να πηγαίνει όλος ο κόσμος πιστοποιημένοι θα ναι,για τον Δαγκλή το ξέρω σίγουρα,έχω δει το όνομα του στη λίστα. Πόσα σου πήραν?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η despoina46 είπε:

Φαντάζομαι ότι για να πηγαίνει όλος ο κόσμος πιστοποιημένοι θα ναι,για τον Δαγκλή το ξέρω σίγουρα,έχω δει το όνομα του στη λίστα. Πόσα σου πήραν?

ναι οι δύο που σου ανέφερα είναι πιστοποιημένοι.. μου πήρε 100 χωρίς  απόδειξη.. Για την β επιπέδου δεν ξέρω αν θα ισχύσει η ίδια τιμή  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Xaxaxxaxaxax @netspirit μην νομίζεις έτσι τα λέμε μπας και τηρήσουμε έστω και τα μισά χαχχαχαχ ασεπουταβραδια με πιάνει μια πει να άλλο πράγμα!  Και τσάκιζωτοστακι αραβική ότι έχω τέλος πάντων!

Χαχαχαχα μην περιμένεις πίστεψε με!!!

στην κόρη μου έλεγα άντε να περπατήσει άντε και το σκασμενο από 10 μηνών έτρεχε και δεν σταματάει. Τώρα λέω δεν καθόσουν λίγο ακομι στο καρότσι .....

χαχαχαχα

με κρατάει σε φόρμα αλλά ομολογώ ότι ακούει αρκετά για μωρό 

 

στις πριν 13 ώρες, ο/η Maroulli είπε:

Εγώ έχω χάσει 2.5 κιλά.. Δυστυχώς δεν έχω όρεξη να φάω πολυ. λιγα φαγητα ..και εχω ακομα φουσκωματα.. 

 

Υπομονή κορίτσι μου η κάθε εγκυμοσύνη διαφέρει, εμένα με βοηθάγε το γάλα αλλά κρύο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Mantarini είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! Πώς είστε σήμερα;; @Maroulli πηγές στο γιατρό εχτές;; 

Καλημέρα κορίτσια +εγκυουλες μου!!♥️♥️♥️♥️????εγώ καλά Ανυπομονώ να δω τη μπεμπούλα μου !!!!??????????? κοριτσιαα ήθελα να ρωτήσω έχετε κολπικα υγρά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Καλημέρα κορίτσια +εγκυουλες μου!!♥️♥️♥️♥️????εγώ καλά Ανυπομονώ να δω τη μπεμπούλα μου !!!!??????????? κοριτσιαα ήθελα να ρωτήσω έχετε κολπικα υγρά?

Καλημερα...εχω εγω ναι...οχι πολλα αλλα εχω...λογικα θα εχουμε μεχρι το τελος της εγκυμοσινης!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η marzou είπε:

Καλημερα...εχω εγω ναι...οχι πολλα αλλα εχω...λογικα θα εχουμε μεχρι το τελος της εγκυμοσινης!!!

Τι χρώμα είναι??ρώτησες το γιατρό?Εγώ σήμερα που θα παω θα ρωτήσω  !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσια,να ρωτήσω κάτι? Όσες καθόμαστε με επαπειλούμενη άδεια δικαιούμαστε επίδομα αδείας από τον εργοδότη μας ή όχι εφόσον δεν θα πάρουμε φετος την άδειά μας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η despoina46 είπε:

καλημέρα κορίτσια,να ρωτήσω κάτι? Όσες καθόμαστε με επαπειλούμενη άδεια δικαιούμαστε επίδομα αδείας από τον εργοδότη μας ή όχι εφόσον δεν θα πάρουμε φετος την άδειά μας?

Ναι δικαιούμαστε τα πάντα !σε μένα θα μπει 15/7

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...