Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χριστουγεννιάτικα μωράκια 2020!!!!


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Kαλημερα κορίτσια αααα σήμερα τι ζέστη είναι αυτή!!!Η μόνο εγώ ζεσταίνομαι τόσο??????????????

Γενικά κάνει τρομαρη ζέστη. Δεν αντέχεται... ?????❤️?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 5.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Γενικά κάνει τρομαρη ζέστη. Δεν αντέχεται... ?????❤️?????

Να πάρουμε μια φουσκωτη πισίνα α μπαίνουμε μέσα???τι λέτε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Να πάρουμε μια φουσκωτη πισίνα α μπαίνουμε μέσα???τι λέτε??

Ναι αυτό είχα σκεφτεί κ εγώ να την βάλω στο μπαλκόνι. ? Έχει φοβηθεί κ το μάτι μου. Γιατί λένε έχουμε λαγοκεφαλους εδώ στις θάλασσες. Κ έχω φοβηθεί. Έχω πάει βέβαια θάλασσα. Αλλά το χω έγνοια κ κοιτάω συνεχώς τριγύρω. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ναι αυτό είχα σκεφτεί κ εγώ να την βάλω στο μπαλκόνι. ? Έχει φοβηθεί κ το μάτι μου. Γιατί λένε έχουμε λαγοκεφαλους εδώ στις θάλασσες. Κ έχω φοβηθεί. Έχω πάει βέβαια θάλασσα. Αλλά το χω έγνοια κ κοιτάω συνεχώς τριγύρω. ?

Ά εγώ φέτος δε θα μπω θάλασσα!! Πρόσεχε όμως!!κορίτσι μου σε ποιο νησί είσαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Ά εγώ φέτος δε θα μπω θάλασσα!! Πρόσεχε όμως!!κορίτσι μου σε ποιο νησί είσαι?

Ο γιατρός μου είπε ότι να μπαίνω κανονικά. Έχω κάνει ήδη 3 φορές μπάνιο.. Κρήτη. Ηράκλειο. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η despoina46 είπε:

ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου,προσπαθώ κι εγώ να σκέφτομαι έτσι. Εμένα μου φαίνεται περίεργο που ενώ είμαι στα 33,με καλή αυχενική και χωρίς προβλήματα υγείας ούτε κατά τη διάρκεια της εγκυμοσύνης πως και δεν βγήκε ένα μικρότερο ποσοστό.

Να μην σκας πίστεψε με!

ειμαι 36 και η μέτρηση της αυχενική σ ήταν 1,08 ναι μεν καλύτερη από της πρώτης μου κόρης αλλά τα ποσοστά πιο τσιμπημένα όποτε όλα θα πάνε καλά!

στις πριν 4 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Kαλημερα κορίτσια αααα σήμερα τι ζέστη είναι αυτή!!!Η μόνο εγώ ζεσταίνομαι τόσο??????????????

Αχ.... σκάει ο τζίτζικας και μόλις επιστρέψα από το γιατρό. Για μπανιο φυσικά δεν παίζει αν δεν ξυπνήσει η δεσποινίς μου όποτε υπομονή και γύρω γύρω ...

χθες κάναμε το δεύτερο μας μπανακι με την κόρη μ και το ευχαριστήθηκα πολύ :)

ολα καλά με το γιατρό 15+6 είμαι αναπτύσσετε κανονικά η δεσποινίς Νο.2 αλλά δυστυχώς ο πλακούντας είναι πολύ χαμηλά και δεν με αφήνει ούτε αγκαλιά να περνώ τη κόρη μ τώρα :(

στεναχωρημένη  είμαι....

κοριτσια μου εσείς που βρίσκεστε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η netspirit είπε:

Να μην σκας πίστεψε με!

ειμαι 36 και η μέτρηση της αυχενική σ ήταν 1,08 ναι μεν καλύτερη από της πρώτης μου κόρης αλλά τα ποσοστά πιο τσιμπημένα όποτε όλα θα πάνε καλά!

Αχ.... σκάει ο τζίτζικας και μόλις επιστρέψα από το γιατρό. Για μπανιο φυσικά δεν παίζει αν δεν ξυπνήσει η δεσποινίς μου όποτε υπομονή και γύρω γύρω ...

χθες κάναμε το δεύτερο μας μπανακι με την κόρη μ και το ευχαριστήθηκα πολύ :)

ολα καλά με το γιατρό 15+6 είμαι αναπτύσσετε κανονικά η δεσποινίς Νο.2 αλλά δυστυχώς ο πλακούντας είναι πολύ χαμηλά και δεν με αφήνει ούτε αγκαλιά να περνώ τη κόρη μ τώρα :(

στεναχωρημένη  είμαι....

κοριτσια μου εσείς που βρίσκεστε;

@netspirit έτσι είναι, διάφοροι παράγοντες επηρεάζουν τις τιμές. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η netspirit είπε:

Να μην σκας πίστεψε με!

ειμαι 36 και η μέτρηση της αυχενική σ ήταν 1,08 ναι μεν καλύτερη από της πρώτης μου κόρης αλλά τα ποσοστά πιο τσιμπημένα όποτε όλα θα πάνε καλά!

Αχ.... σκάει ο τζίτζικας και μόλις επιστρέψα από το γιατρό. Για μπανιο φυσικά δεν παίζει αν δεν ξυπνήσει η δεσποινίς μου όποτε υπομονή και γύρω γύρω ...

χθες κάναμε το δεύτερο μας μπανακι με την κόρη μ και το ευχαριστήθηκα πολύ :)

ολα καλά με το γιατρό 15+6 είμαι αναπτύσσετε κανονικά η δεσποινίς Νο.2 αλλά δυστυχώς ο πλακούντας είναι πολύ χαμηλά και δεν με αφήνει ούτε αγκαλιά να περνώ τη κόρη μ τώρα :(

στεναχωρημένη  είμαι....

κοριτσια μου εσείς που βρίσκεστε;

@netspiritδεν πειραζει το κοριτσάκι σου θα σε καταλάβει !!υπομονή και σε λίγους μήνες θα έχεις κ τα 2 αγκαλιάα♥️♥️♥️♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Starrr είπε:

Ο γιατρός μου είπε ότι να μπαίνω κανονικά. Έχω κάνει ήδη 3 φορές μπάνιο.. Κρήτη. Ηράκλειο. ?

Στην αμουδαρα για μπανάκι??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

@despoina46 Αφού είναι όλα καλά κορίτσι μου γιατιστενοχωριεσαι

Ίσως αγχώνομαι άδικα,έτσι είμαι από τη φύση μου,περίμενα ένα καλύτερο ποσοστό,αλλά κ πάλι νομίζω καλά είμαστε!!Η τιμή της ελεύθερης χοριακής μου ήταν 2,33 MoM,μάλλον αυτή μου έριξε τα ποσοστά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Στην αμουδαρα για μπανάκι??

Όχι αμμουδαρα ποτέ. Γενικά πάμε νότια... Αλλιώς προς γουβες. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειαςσας  κορίτσια τι κάνετε;; έχω φρικάρει λιγάκι γτ πήγα πριν στην τουαλέτα κ στο σκούπισμα είχα κάτι κλωστουλες καφέ σαν ακαθαρσίες..Έχει δει κάποια από εσάς κάτι αντίστοιχο;; πριν 2 μέρες είχα την Αυχενική λέτε να έγινε καμία ζημιά με τον κολπικό υπέρηχο;;φοβάμαι τόσο πολύ.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Maroulli είπε:

Γειαςσας  κορίτσια τι κάνετε;; έχω φρικάρει λιγάκι γτ πήγα πριν στην τουαλέτα κ στο σκούπισμα είχα κάτι κλωστουλες καφέ σαν ακαθαρσίες..Έχει δει κάποια από εσάς κάτι αντίστοιχο;; πριν 2 μέρες είχα την Αυχενική λέτε να έγινε καμία ζημιά με τον κολπικό υπέρηχο;;φοβάμαι τόσο πολύ.. 

Πάρε τηλ τον γιατρό σου να τον ρωτήσεις... Δες πως θα πάει... Και πάρε τον τηλ.!! Αλλά μην ανησυχείς. Αφού ήταν λιγάκι... ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Πάρε τηλ τον γιατρό σου να τον ρωτήσεις... Δες πως θα πάει... Και πάρε τον τηλ.!! Αλλά μην ανησυχείς. Αφού ήταν λιγάκι... ?

Τον πήρα μ είπε να μην ανησυχώ να το παρακολουθησω μέχρι την Τρίτη που γυρίζει γτ είναι Αθήνα για γέννα τώρα...εγω βεβαια ανησυχώ πως θα ηρέμησα δεν ξέρω...ελπίζω να μην ξανά δω...φοβάμαι να πάω τουαλέτα τώρα...ουφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Maroulli είπε:

Τον πήρα μ είπε να μην ανησυχώ να το παρακολουθησω μέχρι την Τρίτη που γυρίζει γτ είναι Αθήνα για γέννα τώρα...εγω βεβαια ανησυχώ πως θα ηρέμησα δεν ξέρω...ελπίζω να μην ξανά δω...φοβάμαι να πάω τουαλέτα τώρα...ουφ

Ηρέμησε κ μην το σκέφτεσαι. Πήγαινε καμία βολτούλα!! ? Η ξάπλωσε να ξεκουραστείς... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Maroulli είπε:

Τον πήρα μ είπε να μην ανησυχώ να το παρακολουθησω μέχρι την Τρίτη που γυρίζει γτ είναι Αθήνα για γέννα τώρα...εγω βεβαια ανησυχώ πως θα ηρέμησα δεν ξέρω...ελπίζω να μην ξανά δω...φοβάμαι να πάω τουαλέτα τώρα...ουφ

Δεν είναι κάτι και εγώ το έχω βγάλει ηρέμησε μέχρι το βράδυ δεν θα το ξαναδείς ♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η despoina46 είπε:

Ίσως αγχώνομαι άδικα,έτσι είμαι από τη φύση μου,περίμενα ένα καλύτερο ποσοστό,αλλά κ πάλι νομίζω καλά είμαστε!!Η τιμή της ελεύθερης χοριακής μου ήταν 2,33 MoM,μάλλον αυτή μου έριξε τα ποσοστά.

Καλε μια χαρά είναι τα ποσοστά σου είναι δυνατόν να έπαιζε κάτι και να μην σου έλεγαν  για αμνιοπαρακεντηση???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Καλε μια χαρά είναι τα ποσοστά σου είναι δυνατόν να έπαιζε κάτι και να μην σου έλεγαν  για αμνιοπαρακεντηση???

Ναι σίγουρα δεν λέω αυτό,αλλά αν ήταν 1/10000 θα ταν ακόμη καλύτερα!!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Maroulli είπε:

Τον πήρα μ είπε να μην ανησυχώ να το παρακολουθησω μέχρι την Τρίτη που γυρίζει γτ είναι Αθήνα για γέννα τώρα...εγω βεβαια ανησυχώ πως θα ηρέμησα δεν ξέρω...ελπίζω να μην ξανά δω...φοβάμαι να πάω τουαλέτα τώρα...ουφ

Ξεκουράσου κορίτσι μου αφού είπε όλα καλά ο γιατρός έτσι θα είναι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 22/6/2019 at 8:32 ΜΜ, ο/η netspirit είπε:

Ξεκουράσου κορίτσι μου αφού είπε όλα καλά ο γιατρός έτσι θα είναι!

@Maroulli πως είσαι??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή εβδομάδα κορίτσιααα????????????????????♥️♥️♥️???????????????? φουλ ζέστη!!έχουμε ραντεβουδακια αυτή την εβδομάδα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Καλή εβδομάδα κορίτσιααα????????????????????♥️♥️♥️???????????????? φουλ ζέστη!!έχουμε ραντεβουδακια αυτή την εβδομάδα???

Καλημέρα κορίτσια μου!! εγώ έχω την Παρασκευή ραντεβού και ανυπομωνω!! τα υπόλοιπα κορίτσια;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!! εγώ έχω την Παρασκευή ραντεβού και ανυπομωνω!! τα υπόλοιπα κορίτσια;; 

Κ εγώ Παρασκευή έχω. 9.30 το πρωί. Θα είμαι 19 και 1 ημέρας!!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Starrr είπε:

Κ εγώ Παρασκευή έχω. 9.30 το πρωί. Θα είμαι 19 και 1 ημέρας!!! ❤️

εγώ 17:30 το απόγευμα και θα είμαι 16+1 ή +3 γιατι στην Αυχενική μου έβγαζε το μωρό 2 μέρες μεγαλύτερο και περιμένω να δω ποια ημερομηνία θα κρατήσουμε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...