Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χριστουγεννιάτικα μωράκια 2020!!!!


Recommended Posts

@Nektarinaki_love να σε ρωτησω κατι??? στο γαμο σου χορεψεσ κανονικα?? η ειχεσ θεμα με αυτο?? το σκευτομουν αυτεσ τιε μερεσ θα μπορεσω να χωρεψω η θα εχω θεματα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 5.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 33 λεπτά, ο/η marzou είπε:

@Nektarinaki_love να σε ρωτησω κατι??? στο γαμο σου χορεψεσ κανονικα?? η ειχεσ θεμα με αυτο?? το σκευτομουν αυτεσ τιε μερεσ θα μπορεσω να χωρεψω η θα εχω θεματα?

Kαλημέρα,πότε παντρεύεσαι?Εγώ 6 Ιουλίου,το μόνο που με με προβληματίζει πολύ είναι η συχνοουρία ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@despoina46 μια μερα πριν... 5/7!! καλα αυτο με τη σιχνοουρια αστο... δεν ξερω πωσ θα κρατιεμαι.!!

εσυ ποσων εβδομαδων θα εισαι τοτε?? απο τρεξιμο προετοιμασιων πωσ τα πασ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η marzou είπε:

@despoina46 μια μερα πριν... 5/7!! καλα αυτο με τη σιχνοουρια αστο... δεν ξερω πωσ θα κρατιεμαι.!!

εσυ ποσων εβδομαδων θα εισαι τοτε?? απο τρεξιμο προετοιμασιων πωσ τα πασ????

Θα κλείνω την 15η εβδομάδα,ευτυχώς ο γάμος ήταν προγραμματισμένος απο πέρσι και όλα είχαν μπει σε μια σειρά από νωρίς.Ααααα θα χουμε μια μέρα διαφορά δηλαδή,τέλεια!Εσυ πόσων εβδομάδων θα είσαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η despoina46 είπε:

Θα κλείνω την 15η εβδομάδα,ευτυχώς ο γάμος ήταν προγραμματισμένος απο πέρσι και όλα είχαν μπει σε μια σειρά από νωρίς.Ααααα θα χουμε μια μέρα διαφορά δηλαδή,τέλεια!Εσυ πόσων εβδομάδων θα είσαι?

και εγω στη 15η θα ειμαι...χαχαχαχα!!! να και εμεισ 1 χρονο τωρα το ετοιμαζουμε αλλα αυτεσ τισ 2 τελευταιεσ βδομαδεσ καθε μερα παω και καπου για τα τελευταια... εχω τρεξιμο για λεπτομεριεσ...

ωστοσο παντρευομαστε και γενναμε σχοδον μαζι....ποτε εχεισ πητ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marzou είπε:

και εγω στη 15η θα ειμαι...χαχαχαχα!!! να και εμεισ 1 χρονο τωρα το ετοιμαζουμε αλλα αυτεσ τισ 2 τελευταιεσ βδομαδεσ καθε μερα παω και καπου για τα τελευταια... εχω τρεξιμο για λεπτομεριεσ...

ωστοσο παντρευομαστε και γενναμε σχοδον μαζι....ποτε εχεισ πητ??

21 Δεκεμβρίου,εσύ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η marzou είπε:

23 δεκεμβρη.... μαζι θα μασ πιασουν οι πονοι....??

χαχαχαχαχα πες μου οτι μενεις και Θεσσαλονίκη ?!!!Με την αυχενική σου όλα καλά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η despoina46 είπε:

χαχαχαχαχα πες μου οτι μενεις και Θεσσαλονίκη ?!!!Με την αυχενική σου όλα καλά?

οχι οχι αθηνα.... ναι ολα καλα... και η papp a μια χαρα βγηκε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η marzou είπε:

οχι οχι αθηνα.... ναι ολα καλα... και η papp a μια χαρα βγηκε...

Εγώ αυτήν περιμένω σήμερα,να είναι καλή να ηρεμήσουμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 20/6/2019 at 12:40 ΜΜ, ο/η despoina46 είπε:

Καλημέρα,εμένα δεν είχε αρχικά τη σωστή θέση το μωρό,όταν πήρε την μετρήσαμε 1,9 και σε δεύτερη μέτρηση ήταν 1,5,αλλά ο γιατρός προτίμησε να βάλει την μεγαλύτερη τιμή,και σε μένα είπε κάτω από 2,5 πρέπει να είναι

1,90 και εμένα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

1,90 και εμένα 

Kαλή τιμούλα πιστεύω!!έβλεπα τα αποτελέσματα που πόσταρες,είναι μετά και την papp a?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η despoina46 είπε:

Kαλή τιμούλα πιστεύω!!έβλεπα τα αποτελέσματα που πόσταρες,είναι μετά και την papp a?

Ναι. Σε μένα διαφορά είχε στις πιθανοτητες και μάλιστα στο αποτέλεσμα με την papp aμου έδωσε παραπάνω πιθανότητες να μην παω την προεκλαμψια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε μένα όπως σε άλλες κοπέλες απ ότι διάβασα δεν έχει πουθενά στην αυχενική για προεκλαμψία,μόνο για τα τρία χρωμοσώματα και για πρόωρο τοκετό πριν τις 34 εβδομάδες,δεν ξέρω γιατί κάποιοι το κάνουν κ κάποιοι όχι. Τώρα περιμένω κι εγώ την papp a  να την δείξω στο γιατρό μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πήρα τα αποτελέσματα της papp a και δεν μου άρεσαν και πολύ,μου δίνει πιθανότητα για τρισωμία 21  1/1050 και για τρισωμίες 13-18  1/100000. Ο γιατρός μου λέει δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας,αλλά βλέπω πολύ μεγάλα ποσοστά σε άλλες κοπέλες γι αυτό αγχώνομαι ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η despoina46 είπε:

Πήρα τα αποτελέσματα της papp a και δεν μου άρεσαν και πολύ,μου δίνει πιθανότητα για τρισωμία 21  1/1050 και για τρισωμίες 13-18  1/100000. Ο γιατρός μου λέει δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας,αλλά βλέπω πολύ μεγάλα ποσοστά σε άλλες κοπέλες γι αυτό αγχώνομαι ?

Μια χαρά είναι!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η despoina46 είπε:

το πιστεύεις κορίτσι μου?Είμαι πολύ στεναχωρημένη 

Ναι βρε για να ανησυχήσεις πρέπει να ναι πολύ χαμηλά τα ποσοστά. Τα δικά σου εινια μια χαρά!!! Μην ανησυχείς. Μια χαρά είστε... Και οι δυο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Starrr είπε:

Ναι βρε για να ανησυχήσεις πρέπει να ναι πολύ χαμηλά τα ποσοστά. Τα δικά σου εινια μια χαρά!!! Μην ανησυχείς. Μια χαρά είστε... Και οι δυο?

αλήθεια μου δίνεις κουράγιο,χίλια ευχαριστώ,σου εύχομαι τα καλύτερα!!!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η Mantarini είπε:

και σε μένα δεν βόλευε η θέση.. και κάναμε κολπικό υπέρηχο και ο γιατρός κουνούσε από πάνω την κοιλιά μου για να το αναγκάσει να αλλάξει θέση.. Μέχρι και γεφυρουλα με έβαλε να κάνω με τον υπέρηχο στο πιπι για να μπορέσει να κάνει τις μετρήσεις.. ταλαιπωρία.. αλλα χαλάλι..  

Αυτό όχι δεν το έχω ξανακούσει να σου πω την αλήθεια, βασικά ευτυχώς εμένα ήταν συνεργάσιμο το σποράκι στην αρχή μπρουμητο κοιμόταν και μόλις τελειώσαμε γύρισε και ανάσκελα λες και μας άκουγε. Αχ μακάρι να είναι και έτσι ότι αν έρθει ???

εγω βασικά αγχώνομαι για το πως θα τα βγάζω πέρα με δυο μικρά παιδιά αλλά λέω όπως τα έβγαζαν και οι δικοί μας κι προσπαθώ μα πάρω κουράγιο....

στις πριν 4 ώρες, ο/η despoina46 είπε:

Πήρα τα αποτελέσματα της papp a και δεν μου άρεσαν και πολύ,μου δίνει πιθανότητα για τρισωμία 21  1/1050 και για τρισωμίες 13-18  1/100000. Ο γιατρός μου λέει δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας,αλλά βλέπω πολύ μεγάλα ποσοστά σε άλλες κοπέλες γι αυτό αγχώνομαι ?

Κοπέλα μου είναι πολύ καλες να μην αγχωνεσε καθόλου πίστεψε με είναι πολύ καλά :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 20/6/2019 at 8:30 ΜΜ, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Τέλεια υγιή να ναι και ότι ναναι !!!που την έκανες??κοιμόταν?εμένα ναι κοιμόταν η μπέμπα μου !

Δεν κοιμόταν κουνούσε χέρια κ πόδια τα είχε ψηλά...Αλλά καθόταν ανασκελα...βλέπαμε μόνο προφίλ...Δεν γύρισε καθόλου...τεμπελικο χαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η netspirit είπε:

Αυτό όχι δεν το έχω ξανακούσει να σου πω την αλήθεια, βασικά ευτυχώς εμένα ήταν συνεργάσιμο το σποράκι στην αρχή μπρουμητο κοιμόταν και μόλις τελειώσαμε γύρισε και ανάσκελα λες και μας άκουγε. Αχ μακάρι να είναι και έτσι ότι αν έρθει ???

εγω βασικά αγχώνομαι για το πως θα τα βγάζω πέρα με δυο μικρά παιδιά αλλά λέω όπως τα έβγαζαν και οι δικοί μας κι προσπαθώ μα πάρω κουράγιο....

Κοπέλα μου είναι πολύ καλες να μην αγχωνεσε καθόλου πίστεψε με είναι πολύ καλά :)

ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου,προσπαθώ κι εγώ να σκέφτομαι έτσι. Εμένα μου φαίνεται περίεργο που ενώ είμαι στα 33,με καλή αυχενική και χωρίς προβλήματα υγείας ούτε κατά τη διάρκεια της εγκυμοσύνης πως και δεν βγήκε ένα μικρότερο ποσοστό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 21/6/2019 at 12:52 ΠΜ, ο/η Mantarini είπε:

και σε μένα δεν βόλευε η θέση.. και κάναμε κολπικό υπέρηχο και ο γιατρός κουνούσε από πάνω την κοιλιά μου για να το αναγκάσει να αλλάξει θέση.. Μέχρι και γεφυρουλα με έβαλε να κάνω με τον υπέρηχο στο πιπι για να μπορέσει να κάνει τις μετρήσεις.. ταλαιπωρία.. αλλα χαλάλι..  

Καπώς έτσι κ γω...μια από εδώ μια από κει για να γίνουν οι μετρήσεις...τα καταφέραμε ευτυχώς...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 21/6/2019 at 7:56 ΠΜ, ο/η marzou είπε:

αντε μπραβο!!! ειδεσ ολα καλα.... σε ταλαιπορισε το μικρακι σου απο τωρα...χαχαχα!! 

σε ποια βδομαδα εισαι?? 

αφου βγηκε καλη η αυχνικη μην αγχωνεσαι για ο papp a.. καλη θα ειναι σιγουρα!! 

12 κ 6 είμαι!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...