Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χριστουγεννιάτικα μωράκια 2020!!!!


Recommended Posts

στις πριν 57 λεπτά, ο/η marzou είπε:

@Nektarinaki_love με εβαλες σε σκεψεις τωρα να το παρω και εγω αυτο το doopler!! η αληθεια ειναι οτι ακους την καρδια και ανακουφιζεσαι.... το μονο που σκευτομαι οτι ο αντρας μου θα με κοροιδευει...χαχαχαχα.... 

κανει να το χρησιμοποιεις καθε μερα?? δηλαδη εινα ασφαλές??

Καλημέρα κορίτσιαααα!κοιτα,φυσικά και δεν κάνει να υπερβαίνεις το όριο..στις οδηγίες λέει οτι μπορείς να το ακούς πρωί,μεσημέρι,βράδυ για ένα λεπτό όμως..όχι παραπάνω..εγώ ας πούμε το ακούω μόνο πρωί γιατι πρωί την  βρίσκω αμέσως και δεν κάνω ούτε καν λεπτό!ενω τις άλλες ώρες της ημέρας ας πούμε το μεσημέρι μπορεί να μη την βρώ αμέσως και δεν θέλω να το ψάχνω πολύ ωρα,οπότε το κάνω μόνο το πρωί!και το βράδυ το βρίσκεις  αμέσως όταν πας για υπνο και ηρεμήσεις..εμένα πάντως με ανακουφίζει πολύ.. @Maroulli καλή επιτυχία κορίτσι μου!όλα καλά θα πάνε..περιμένουμε νέα σου! @despoina46 μπράβοοοο μια χαρά!με το καλό και οι αιματολογικές!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 5.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 1 ώρα, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

 

@marzou οποία ενδιαφέρεται να το αγοράσει να μαζευτούμε να μας κάνουν καλύτερη τιμή χαχαχΧΑχαχ!!!! Εσύ πότε με το καλό νυφουλα??τώρα τον Ιούλιο αν δε κάνω λάθος!!

μα μασ εβαλεσ σε σκεψεισ....χαχαχαχα!!! ναι τωρα στισ 5 ιουλιου....τρεχω και δεν φτανω!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Maroulli είπε:

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε;;;; σήμερα το μεσημέρι έχω την Αυχενική...πολύ άγχος βρε παιδί μου...άντε να περάσουν οι ώρες!!!!

καλημερα!! ολα καλα θα πανε και εγω ειχα τρελο αγχοσ αλλα τσαμπα... θα ειναιολα τελειαααα!!!

περιμενουμε νεα σου... αντε να μασ πεισ το φυλλο το δικο σου.... ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marzou είπε:

μα μασ εβαλεσ σε σκεψεισ....χαχαχαχα!!! ναι τωρα στισ 5 ιουλιου....τρεχω και δεν φτανω!!! 

Τέλεια !!!αυτά είναι όμορφα εμείς πριν 3 χρόνια και ήταν η καλύτερη μου τι ωραία!!!!!???♥️♥️????με το καλό ή ώρα η καλή !!λίγο πριν τις εκλογές χιχιχιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η despoina46 είπε:

Καλημέρα,εγώ έκανα προχθές,η καρδιά μου χτυπούσε σαν τρελή,ευτυχώς όλα πήγαν καλά.Αύριο περιμένω τα αποτελέσματα της papp a. Kαλή επιτυχία σου εύχομαι!

@despoina46 συγχαρητήρια  είδε φύλο?Αφού είναι όλα καλά με τον υπερηχο μην αγχώνεσαι !και εγώ τσάμπα αγχώθηκα !!!!♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

@despoina46 συγχαρητήρια  είδε φύλο?Αφού είναι όλα καλά με τον υπερηχο μην αγχώνεσαι !και εγώ τσάμπα αγχώθηκα !!!!♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

 

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

@despoina46 συγχαρητήρια  είδε φύλο?Αφού είναι όλα καλά με τον υπερηχο μην αγχώνεσαι !και εγώ τσάμπα αγχώθηκα !!!!♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

Kαλημέρα @Μπεμπελουκα, όχι δεν μπόρεσε να διακρίνει φύλο,μας είπε τον άλλο μήνα θα φαίνεται σίγουρα.Ξέρεις τι με αγχώνει,βλέπω σε πολλές κοπέλες ενώ στον υπέρηχο όλα βγαίνουν καλά μετά η papp a ρίχνει πολλές φορές τα ποσοστά.Εσύ τι τιμή αυχενικής είχες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

@despoina46 συγχαρητήρια  είδε φύλο?Αφού είναι όλα καλά με τον υπερηχο μην αγχώνεσαι !και εγώ τσάμπα αγχώθηκα !!!!♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

Καλημερα κοριτσια τι κανετε?Χαθηκα γιατι ελειπα,ειχα παει στο εξοχικο μου κ δεν εμπαιν ιντερνετ καθολου.Πως πατε,ολα καλα?Εγω εχτες πηγα στον γιατρο.Ολα καλα,ηταν 120 γραμμαρια κ 12 εκατοστα περιπου κ ειναι σιγουρα αγορι.Εκανα κ αιματος κ ουρων του μηνα,ολα καλα,μονο ο αιματοκριτης απο 39 πηγε 35 αλλα ειναι λογω εγκυμοσυνης μου πε ο γιατρος.Μοσχαρακι κ γυσικο χυμο πορτοκαλι μου πε κ ερνω κ σιδηρο.Ξανα σε τρεις εβδομαδες παλι!!!

στις On 13/6/2019 at 2:49 ΜΜ, ο/η despoina46 είπε:

Καλησπέρα κ σε σένα κορίτσι μου, οπότε να περιμένω τόσα πάνω κάτω από τον επόμενο μήνα. Εσύ σε ποια εβδομάδα είσαι; 

Διανυω την 14 εβδομαδα!!!!Ναι τοσα μπαινουν περιπου για ενα μηνα.Εσυ σε ποια εβδομαδα εισαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η despoina46 είπε:

 

Kαλημέρα @Μπεμπελουκα, όχι δεν μπόρεσε να διακρίνει φύλο,μας είπε τον άλλο μήνα θα φαίνεται σίγουρα.Ξέρεις τι με αγχώνει,βλέπω σε πολλές κοπέλες ενώ στον υπέρηχο όλα βγαίνουν καλά μετά η papp a ρίχνει πολλές φορές τα ποσοστά.Εσύ τι τιμή αυχενικής είχες?

Καλημερα,εμενα η αυχενικη ηταν 1,6 ,γενικα θελουν κατω απο 2,5 νομιζω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η γιωτα22 είπε:

Καλημερα,εμενα η αυχενικη ηταν 1,6 ,γενικα θελουν κατω απο 2,5 νομιζω.

Καλημέρα,εμένα δεν είχε αρχικά τη σωστή θέση το μωρό,όταν πήρε την μετρήσαμε 1,9 και σε δεύτερη μέτρηση ήταν 1,5,αλλά ο γιατρός προτίμησε να βάλει την μεγαλύτερη τιμή,και σε μένα είπε κάτω από 2,5 πρέπει να είναι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Nektarinaki_love είπε:

Κοριτσάκια μου τι κάνετε??εγώ επιτέλους επέστρεψα στην βάση μου που λένε!!!τελείωσε ο γάμος,όλα πήγανε τέλεια!!!έχασα πολλά νεάκια σας,αλλα απ όσο είδα,όλες είσαστε καλά και τα μπεμπάκια σας και αυτό είναι το πιο σημαντικό!!σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας!!!εγώ πάντως αρχισα να νιώθω την μπέμπα!είναι τέλειο συναίσθημα!απο σήμερα ξεκίνησα και μαγνήσιο γιατι είχα λίγα πετρωματάκια σήμερα συχνά μέσα στην ημέρα..αλλα είναι φυσιολογικό..έχω αγοράσει και ένα doppler μικρό της hometest και ακούω την καρδούλα της μπεμπούλας..βέβαια οχι συνέχεια,και για 2 λεπτά το πολύ,μη το παρακάνουμε,αλλα είναι πολυ καλό για να σε ήρεμει αν σε πιασει άγχος..εγώ εχω φουσκώσει αρκετούτσικα πάντως!!καμαρώνω ολη μέρα την κοιλίτσα μου!???οσο για τα βλαστοκύτταρα,ειμαι και εγώ σε σκέψη..γιατί μια γνωστή μου πλήρωσε πόσα χρήματα και τελικά ήτανε απάτη..χωρίς να θέλω να επηρεάσω καμιά κοπέλα φυσικά..εννοειται πως η καθεμία θα κάνει αυτό που θεωρεί καλύτερο..

Να ζησετε κοριτσι μου!!Με το καλο το μωρακι σας!!!❤❤❤Ποσο μηνων εισαι?Εγω ειμαι 15 εβδομαδων κ 2 ημερων.Το εχεις ακουσει?Το επιτρεπει ο γιατρος το μηχανημα αυτο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 13/6/2019 at 7:29 ΜΜ, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Απ'όσο ξέρω μας πληρώνει κανονικά ο εργοδότης 

 @Μπεμπελουκα μου,τι κανεις,ολα καλα,??Πως εισαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Maroulli είπε:

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε;;;; σήμερα το μεσημέρι έχω την Αυχενική...πολύ άγχος βρε παιδί μου...άντε να περάσουν οι ώρες!!!!

Αναμενουμε τα καλά σου αποτελέσματα!!! Με το καλό!!!

στις πριν 6 ώρες, ο/η despoina46 είπε:

Καλημέρα,εγώ έκανα προχθές,η καρδιά μου χτυπούσε σαν τρελή,ευτυχώς όλα πήγαν καλά.Αύριο περιμένω τα αποτελέσματα της papp a. Kαλή επιτυχία σου εύχομαι!

Μπράβο Δεσποινάκι!!! 

 

στις πριν 4 ώρες, ο/η marzou είπε:

μα μασ εβαλεσ σε σκεψεισ....χαχαχαχα!!! ναι τωρα στισ 5 ιουλιου....τρεχω και δεν φτανω!!! 

Άντε η ώρα η καλή!!!! Μην σκας όλα θα είναι σούπερ!!! Μόνο το άγχος μας μένει τελικά :)

στις πριν 2 ώρες, ο/η despoina46 είπε:

 

Kαλημέρα @Μπεμπελουκα, όχι δεν μπόρεσε να διακρίνει φύλο,μας είπε τον άλλο μήνα θα φαίνεται σίγουρα.Ξέρεις τι με αγχώνει,βλέπω σε πολλές κοπέλες ενώ στον υπέρηχο όλα βγαίνουν καλά μετά η papp a ρίχνει πολλές φορές τα ποσοστά.Εσύ τι τιμή αυχενικής είχες?

Να μην αγχωνεσε όλα καλά θα πάνε και με την Pap-a θα το δεις! 

Εμενη αυτό το μωρό ήτανε καλύτερη η μέτρηση από την προηγούμενη αυχενική αλλά έριξε τα ποσοστά η ηλικία μου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η netspirit είπε:

Αναμενουμε τα καλά σου αποτελέσματα!!! Με το καλό!!!

Μπράβο Δεσποινάκι!!! 

 

Άντε η ώρα η καλή!!!! Μην σκας όλα θα είναι σούπερ!!! Μόνο το άγχος μας μένει τελικά :)

Να μην αγχωνεσε όλα καλά θα πάνε και με την Pap-a θα το δεις! 

Εμενη αυτό το μωρό ήτανε καλύτερη η μέτρηση από την προηγούμενη αυχενική αλλά έριξε τα ποσοστά η ηλικία μου. 

Όλα καλά θα μας πάνε,να έχουμε πίστη και αισιοδοξία,είναι η καλύτερη φάση της ζωής μας πιστεύω παρά το άγχος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η γιωτα22 είπε:

 @Μπεμπελουκα μου,τι κανεις,ολα καλα,??Πως εισαι?

@γιωτα22!!!Καλά είμαι εγώ!!!Εσύ που είσαι???χάθηκες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η despoina46 είπε:

 

Kαλημέρα @Μπεμπελουκα, όχι δεν μπόρεσε να διακρίνει φύλο,μας είπε τον άλλο μήνα θα φαίνεται σίγουρα.Ξέρεις τι με αγχώνει,βλέπω σε πολλές κοπέλες ενώ στον υπέρηχο όλα βγαίνουν καλά μετά η papp a ρίχνει πολλές φορές τα ποσοστά.Εσύ τι τιμή αυχενικής είχες?

Τα ποσοστά αυχενικής πολύ σπάνια πέφτουν έως καθόλου αυτό που ενδέχεται να αλλάξει είναι να σου βγει για π.χ μια πιθανότητα για προεκλαμψια όπως εμένα και  πιθανότητα περιορισμού αναπτυξης μιας και αυτά τα 2 είναι αλληλένδετα τελικά οπότε χαλαρωσε όλα λύνονται...αφου σου είπε ότι το είδε πολύ καλά μια χαρά!!!????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

@γιωτα22!!!Καλά είμαι εγώ!!!Εσύ που είσαι???χάθηκες!!!!!

Ειμαι μια χαρα,ειχα παειστο εξοχικο μας κ δεν εμπαινα ιντερνετ.Επεστρεψα χτες,ειχα γιατρο,πηγα ολα καλα,σε τρεις εβδομαδες παλι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η γιωτα22 είπε:

Ειμαι μια χαρα,ειχα παειστο εξοχικο μας κ δεν εμπαινα ιντερνετ.Επεστρεψα χτες,ειχα γιατρο,πηγα ολα καλα,σε τρεις εβδομαδες παλι.

Τέλεια εγώ έχω την επόμενη εβδομάδα ραντεβού!!!έχεις αρχίσει να τον νιώθεις η Όχι ακόμη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Τέλεια εγώ έχω την επόμενη εβδομάδα ραντεβού!!!έχεις αρχίσει να τον νιώθεις η Όχι ακόμη 

Οχι ρε,δεν το εχω ακουσει..Εσυ,τπτ??Μου εχουνε πει οτι οτι μετα τις 19 με 20 στις πρωτοτοκες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου πριν λίγο τελειώσαμε με την Αυχενική μας ταλαιπώρησε το σπορακι πάρα πολύ..2 ώρες ακριβώς .Δεν άλλαζε θέση με τίποτα μέχρι και κολπικό υπέρηχο κάναμε...Τέλος πάντων μου είπε πως είναι όλα καλά!!!6,5 εκατοστά είναι το μικρό μου!!!! Φύλο δεν μπόρεσαμε να διακρίνουμε τον αλλο μήνα τώρα...!!!!Τώρα αύριο θα κάνω το papp_a Και ελπίζω όντως όλα να είναι καλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η γιωτα22 είπε:

Οχι ρε,δεν το εχω ακουσει..Εσυ,τπτ??Μου εχουνε πει οτι οτι μετα τις 19 με 20 στις πρωτοτοκες!!

Όχι εγώ αυριο κλείνω κ τη 14ηw 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Maroulli είπε:

Κορίτσια μου πριν λίγο τελειώσαμε με την Αυχενική μας ταλαιπώρησε το σπορακι πάρα πολύ..2 ώρες ακριβώς .Δεν άλλαζε θέση με τίποτα μέχρι και κολπικό υπέρηχο κάναμε...Τέλος πάντων μου είπε πως είναι όλα καλά!!!6,5 εκατοστά είναι το μικρό μου!!!! Φύλο δεν μπόρεσαμε να διακρίνουμε τον αλλο μήνα τώρα...!!!!Τώρα αύριο θα κάνω το papp_a Και ελπίζω όντως όλα να είναι καλά!!!

Τέλεια υγιή να ναι και ότι ναναι !!!που την έκανες??κοιμόταν?εμένα ναι κοιμόταν η μπέμπα μου !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Maroulli είπε:

Κορίτσια μου πριν λίγο τελειώσαμε με την Αυχενική μας ταλαιπώρησε το σπορακι πάρα πολύ..2 ώρες ακριβώς .Δεν άλλαζε θέση με τίποτα μέχρι και κολπικό υπέρηχο κάναμε...Τέλος πάντων μου είπε πως είναι όλα καλά!!!6,5 εκατοστά είναι το μικρό μου!!!! Φύλο δεν μπόρεσαμε να διακρίνουμε τον αλλο μήνα τώρα...!!!!Τώρα αύριο θα κάνω το papp_a Και ελπίζω όντως όλα να είναι καλά!!!

Mπράβο,όλα καλά παρά την ταλαιπωρία!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Maroulli είπε:

Κορίτσια μου πριν λίγο τελειώσαμε με την Αυχενική μας ταλαιπώρησε το σπορακι πάρα πολύ..2 ώρες ακριβώς .Δεν άλλαζε θέση με τίποτα μέχρι και κολπικό υπέρηχο κάναμε...Τέλος πάντων μου είπε πως είναι όλα καλά!!!6,5 εκατοστά είναι το μικρό μου!!!! Φύλο δεν μπόρεσαμε να διακρίνουμε τον αλλο μήνα τώρα...!!!!Τώρα αύριο θα κάνω το papp_a Και ελπίζω όντως όλα να είναι καλά!!!

Μπράβο Δεσποινα !!!

ολα καλά όποτε :)

τυχαινει κάποιες φορές έχω ακούσει να ταλαιπωρούν τα σπορακια λίγο :)

τέλος καλά ολα καλά όποτε :)

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η netspirit είπε:

Μπράβο Δεσποινα !!!

ολα καλά όποτε :)

τυχαινει κάποιες φορές έχω ακούσει να ταλαιπωρούν τα σπορακια λίγο :)

τέλος καλά ολα καλά όποτε :)

 

και σε μένα δεν βόλευε η θέση.. και κάναμε κολπικό υπέρηχο και ο γιατρός κουνούσε από πάνω την κοιλιά μου για να το αναγκάσει να αλλάξει θέση.. Μέχρι και γεφυρουλα με έβαλε να κάνω με τον υπέρηχο στο πιπι για να μπορέσει να κάνει τις μετρήσεις.. ταλαιπωρία.. αλλα χαλάλι..  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Maroulli είπε:

Κορίτσια μου πριν λίγο τελειώσαμε με την Αυχενική μας ταλαιπώρησε το σπορακι πάρα πολύ..2 ώρες ακριβώς .Δεν άλλαζε θέση με τίποτα μέχρι και κολπικό υπέρηχο κάναμε...Τέλος πάντων μου είπε πως είναι όλα καλά!!!6,5 εκατοστά είναι το μικρό μου!!!! Φύλο δεν μπόρεσαμε να διακρίνουμε τον αλλο μήνα τώρα...!!!!Τώρα αύριο θα κάνω το papp_a Και ελπίζω όντως όλα να είναι καλά!!!

αντε μπραβο!!! ειδεσ ολα καλα.... σε ταλαιπορισε το μικρακι σου απο τωρα...χαχαχα!! 

σε ποια βδομαδα εισαι?? 

αφου βγηκε καλη η αυχνικη μην αγχωνεσαι για ο papp a.. καλη θα ειναι σιγουρα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...