Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χριστουγεννιάτικα μωράκια 2020!!!!


Recommended Posts

στις πριν 15 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Ψάχνοντας λοιπόν κατέληξα στις εξής πληροφορίες 1.στη δημόσια τράπεζα δίνουν τα βλαστοκύτταρα του μωρού σου σε άλλον συμβατό δότη μπορείς να φυλάξεις ένα κομμάτι του λωρουανκουφια η ώρα χρειαστεί πρέπει να ψάξουν να βρουν ποια είναι συμβατά από άλλο άτομο. 2.στις ιδιωτικές κοστίζουν περίπου 1800 ευρω για 25 έτη φυλαξη εννοείται ότι δίνουν του παιδιού σου από τι λένε τουλάχιστον. Τα βλαστοκύτταρα βοηθούν κυρίως σε παθήσεις αίματος όμως μελλοντικά θα βοηθούν και σε άλλα από ότι λένε ..

Δεν είναι καθόλου απάτη, έχουν θεραπευτεί πολλοί άνθρωποι και επίσης γίνονται και εξωσωματικές γι αυτό τον λόγο, δλδ καποιος που έχει πχ ένα παιδί με μεσογειακή αναιμία κάνει εξωσωματική για 2ο παιδί να πάρουν τα βλαστοκύτταρα και θεραπεύοον το 1ο, εφόσον είναι 100 τοις 100 συμβατό, καθώς και σε πολλές άλλες αρρώστιες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 5.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 5 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

@netspirit Μπορείς να δεις ποια εταιρεία είναι και να μου πεις πόσα πλήρωσες για πόσα χρόνια?Επίσης να ξέρεις ότι παρόλο που είναι αδελφάκια δεν είναι και σίγουρο πως θα ναι συμβατό. 

Στην omnigen για 20 χρόνια έκανα 

θυμαμαι οτι ήτανε κοντά στο 1000€

ναι συμφωνώ αλλά είναι πολλά τα λεφτά πάλι δεν ξέρω ότι πει ο άντρας μου αε αυτό αν αποφασίσει πάλι ιδιωτική θα της κάνουμε κ της δεύτερης αλλιώς δημοσια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η satya είπε:

Εγώ θα το κάνω, μου συστήσανε ήδη εταιρεία!

Θυμάσαι κόστος που σου είπαν  ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η netspirit είπε:

Στην omnigen για 20 χρόνια έκανα 

θυμαμαι οτι ήτανε κοντά στο 1000€

ναι συμφωνώ αλλά είναι πολλά τα λεφτά πάλι δεν ξέρω ότι πει ο άντρας μου αε αυτό αν αποφασίσει πάλι ιδιωτική θα της κάνουμε κ της δεύτερης αλλιώς δημοσια

Θα το ψάξω ευχαριστώ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η satya είπε:

προσπαθώ να σου στείλω π.μ αλλα δεν παίρνεις μηνυματα

Γιατί????? Τι έχει γίνει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου τι κάνετε??εγώ επιτέλους επέστρεψα στην βάση μου που λένε!!!τελείωσε ο γάμος,όλα πήγανε τέλεια!!!έχασα πολλά νεάκια σας,αλλα απ όσο είδα,όλες είσαστε καλά και τα μπεμπάκια σας και αυτό είναι το πιο σημαντικό!!σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας!!!εγώ πάντως αρχισα να νιώθω την μπέμπα!είναι τέλειο συναίσθημα!απο σήμερα ξεκίνησα και μαγνήσιο γιατι είχα λίγα πετρωματάκια σήμερα συχνά μέσα στην ημέρα..αλλα είναι φυσιολογικό..έχω αγοράσει και ένα doppler μικρό της hometest και ακούω την καρδούλα της μπεμπούλας..βέβαια οχι συνέχεια,και για 2 λεπτά το πολύ,μη το παρακάνουμε,αλλα είναι πολυ καλό για να σε ήρεμει αν σε πιασει άγχος..εγώ εχω φουσκώσει αρκετούτσικα πάντως!!καμαρώνω ολη μέρα την κοιλίτσα μου!???οσο για τα βλαστοκύτταρα,ειμαι και εγώ σε σκέψη..γιατί μια γνωστή μου πλήρωσε πόσα χρήματα και τελικά ήτανε απάτη..χωρίς να θέλω να επηρεάσω καμιά κοπέλα φυσικά..εννοειται πως η καθεμία θα κάνει αυτό που θεωρεί καλύτερο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 15/6/2019 at 2:48 ΜΜ, ο/η netspirit είπε:

Ακομι και ανεργία να έχεις πέσει περνεις το επίδομα 

εγω γέννησα Μάρτιο και μέχρι το. Προηγούμενο οκτωμβριο δούλευα κι πήρα επίδομα τοκετού και λοχείας όποτε αν κάποια κοπέλα είναι στην ίδια φάση με εμένα τότε ας μην το αφησει

 

@Nektarinaki_love να ζήσετε κοπέλα μου πτι καλύτερο με το καλό να δεχτείτε και το μέλος της οικογένειας σας!!!

(τελικά κατάφερες κρατηθηκες ή σε εποιασε συχνουρία;;;)

Σ’ευχαριστώ πολύ κοπέλα μουυυυ!!!όλες σας ευχαριστωω και με το καλό τα μωράκια μας!!αχαχαχχαχαχ μια χαρά ημουνα με την συχνοουρία!τιποταααα ουτε λίγο με επιασε!ναι αλλα με ζόρισε πολύ το νυφικό!παρ όλο που το άνοιξα στην τελευταία πρόβα,με ζόρισε πολύ..σκέψου καθόμουνα συνέχεια και το άνοιγα ολο απο πισω και το κρατουσα απο μπροστα!χαχαχαχα και αν επρεπε να σηκωθω τους εβαζα να με ξανα κουμπώνουνε!ασεε τσίρκο κατέντησε!χαχαα βεβαια τελικά ητανε απ το άγχος όλο αυτο,γιατι στη φωτογραφιση που έκανα χθές,μια χαρα ητανε το νυφικό!δεν με ζορισε καθόλου!οπότε υποθέτω οτι απ το αγχος πρήστηκα???τι να πω!!!τελος καλό ολα καλά!παει και αυτο!τώρα έχω το άλλο αγχος!την Β επιπέδου!αντε να έρθει 25 Ιουλίουυυ να την κάνω να ησυχάσω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Nektarinaki_love είπε:

Σ’ευχαριστώ πολύ κοπέλα μουυυυ!!!όλες σας ευχαριστωω και με το καλό τα μωράκια μας!!αχαχαχχαχαχ μια χαρά ημουνα με την συχνοουρία!τιποταααα ουτε λίγο με επιασε!ναι αλλα με ζόρισε πολύ το νυφικό!παρ όλο που το άνοιξα στην τελευταία πρόβα,με ζόρισε πολύ..σκέψου καθόμουνα συνέχεια και το άνοιγα ολο απο πισω και το κρατουσα απο μπροστα!χαχαχαχα και αν επρεπε να σηκωθω τους εβαζα να με ξανα κουμπώνουνε!ασεε τσίρκο κατέντησε!χαχαα βεβαια τελικά ητανε απ το άγχος όλο αυτο,γιατι στη φωτογραφιση που έκανα χθές,μια χαρα ητανε το νυφικό!δεν με ζορισε καθόλου!οπότε υποθέτω οτι απ το αγχος πρήστηκα???τι να πω!!!τελος καλό ολα καλά!παει και αυτο!τώρα έχω το άλλο αγχος!την Β επιπέδου!αντε να έρθει 25 Ιουλίουυυ να την κάνω να ησυχάσω!!!!

κοριτσι ποσο εβδομαδων εισαι?? χαιρομαι που όλα πήγαν τέλεια!! κοίτα τώρα να ηρεμήσεις και να απολαύσεις την εγκυμοσύνη σου! εγω β επιπέδου έκλεισα στις 6/8 και θα κάνω ταξίδι αστραπή..  περιμένω το επόμενο ραντεβού με το γιατρό στις 28/6.. από την αυχενική έχω να δω  το μωρούλι μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Nektarinaki_love είπε:

Σ’ευχαριστώ πολύ κοπέλα μουυυυ!!!όλες σας ευχαριστωω και με το καλό τα μωράκια μας!!αχαχαχχαχαχ μια χαρά ημουνα με την συχνοουρία!τιποταααα ουτε λίγο με επιασε!ναι αλλα με ζόρισε πολύ το νυφικό!παρ όλο που το άνοιξα στην τελευταία πρόβα,με ζόρισε πολύ..σκέψου καθόμουνα συνέχεια και το άνοιγα ολο απο πισω και το κρατουσα απο μπροστα!χαχαχαχα και αν επρεπε να σηκωθω τους εβαζα να με ξανα κουμπώνουνε!ασεε τσίρκο κατέντησε!χαχαα βεβαια τελικά ητανε απ το άγχος όλο αυτο,γιατι στη φωτογραφιση που έκανα χθές,μια χαρα ητανε το νυφικό!δεν με ζορισε καθόλου!οπότε υποθέτω οτι απ το αγχος πρήστηκα???τι να πω!!!τελος καλό ολα καλά!παει και αυτο!τώρα έχω το άλλο αγχος!την Β επιπέδου!αντε να έρθει 25 Ιουλίουυυ να την κάνω να ησυχάσω!!!!

@Nektarinaki_love χαχαχχχ ρε κοριτσαραα τι σου έκανε το άγχος!!!!??θέλω πληροφορίες για το home test ...τι εννοείς ξεκίνησε να κλωτσάει??αχ το πουλάκι μου!!!για πες την εμπειρία της φίλης σου  με τα βλαστοκύτταρα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

@Nektarinaki_love χαχαχχχ ρε κοριτσαραα τι σου έκανε το άγχος!!!!??θέλω πληροφορίες για το home test ...τι εννοείς ξεκίνησε να κλωτσάει??αχ το πουλάκι μου!!!για πες την εμπειρία της φίλης σου  με τα βλαστοκύτταρα?

κορίτσι μια έρευνα αμα κάνεις στο γουγλι θα σου βγάλει κατευθειαν ποια εταιρια εξαπάτησε πάρα πολύ κόσμο με τα βλαστοκύτταρα... έκλεισε εν μια νυκτί και έτρεχε ο κόσμος να βρει.. (ακομα ψάχνουν δηλαδή) που πήγαν τα δείγματα και σε τι κατάσταση μεταφέρθηκαν όπου μεταφέρθηκαν και αν υπάρχουν ακόμα.. δεν διαφωνώ ότι σε μελλοντική χρήση αχρείαστα να ναι.. βοηθούν πολύ κόσμο...  αλλά δυστυχως στην ελλάδα με τις ιδιωτικές εταιρίες φύλαξης γίνεται χαμός... γνωστή μου βιολόγος δούλευε σε ένα τέτοιο κέντρο, όπου στέλνανε σε μικροβιολογικό εργαστήριο για να δουν ότι είναι κατάλληλο το δείγμα για φύλαξη και όλα τα δείγματα βγαίνανε θετικά... οπότε αποφάσισε να τους δοκιμάσει... μόλυνε η ίδια ένα δείγμα για να δει τι αποτελέσματα θα τις έρθουν... και μάντεψε!! όλα φυσιολογικά... θέλει μεγάλη προσοχή... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

κορίτσι μια έρευνα αμα κάνεις στο γουγλι θα σου βγάλει κατευθειαν ποια εταιρια εξαπάτησε πάρα πολύ κόσμο με τα βλαστοκύτταρα... έκλεισε εν μια νυκτί και έτρεχε ο κόσμος να βρει.. (ακομα ψάχνουν δηλαδή) που πήγαν τα δείγματα και σε τι κατάσταση μεταφέρθηκαν όπου μεταφέρθηκαν και αν υπάρχουν ακόμα.. δεν διαφωνώ ότι σε μελλοντική χρήση αχρείαστα να ναι.. βοηθούν πολύ κόσμο...  αλλά δυστυχως στην ελλάδα με τις ιδιωτικές εταιρίες φύλαξης γίνεται χαμός... γνωστή μου βιολόγος δούλευε σε ένα τέτοιο κέντρο, όπου στέλνανε σε μικροβιολογικό εργαστήριο για να δουν ότι είναι κατάλληλο το δείγμα για φύλαξη και όλα τα δείγματα βγαίνανε θετικά... οπότε αποφάσισε να τους δοκιμάσει... μόλυνε η ίδια ένα δείγμα για να δει τι αποτελέσματα θα τις έρθουν... και μάντεψε!! όλα φυσιολογικά... θέλει μεγάλη προσοχή... 

Πόπο θέλει προσοχή όντως ....δε ξέρω ειμαι μπερδεμένη!!!!θέλω να τα κρατήσω αλλά με προβληματίζουν όλα αυτά που ακουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Πόπο θέλει προσοχή όντως ....δε ξέρω ειμαι μπερδεμένη!!!!θέλω να τα κρατήσω αλλά με προβληματίζουν όλα αυτά που ακουμε

λογικό να είσαι μπερδεμένη... κάνε έρευνα μόνη σου.. μίλα και με εταιρίες και στρίμωξε τους με ερωτήσεις να δεις τι απαντήσεις θα σου δώσουν.. και πάρε απόφαση με τον άντρα σου και μόνο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

λογικό να είσαι μπερδεμένη... κάνε έρευνα μόνη σου.. μίλα και με εταιρίες και στρίμωξε τους με ερωτήσεις να δεις τι απαντήσεις θα σου δώσουν.. και πάρε απόφαση με τον άντρα σου και μόνο. 

@Mantarini thanks για τις πληροφορίες!!!!!??♥️♥️♥️????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

κοριτσι ποσο εβδομαδων εισαι?? χαιρομαι που όλα πήγαν τέλεια!! κοίτα τώρα να ηρεμήσεις και να απολαύσεις την εγκυμοσύνη σου! εγω β επιπέδου έκλεισα στις 6/8 και θα κάνω ταξίδι αστραπή..  περιμένω το επόμενο ραντεβού με το γιατρό στις 28/6.. από την αυχενική έχω να δω  το μωρούλι μου

Είμαι 16+1 σήμερα...με βαση τελευταίας περιόδου που είχα 26/2 αλλα στον υπέρηχο με δείχνει πάντα 3 με 4 ημερες πιο μπροστα!τώρα δεν ξέρω τι είμαι!χαχαχα 16+1 ή 16+4? Ε εγω παω με βαση περιοδου αρα 16+1 ειμαι..αχχ εχεις να το δεις τοσο το μωρουλι σου??αντε αντε να περασουνε οι μέρες!εγω έχω ραντεβου 2 Ιουλίου και έχω να το δω απ τις 4 Ιουνίου!αλλα έχω το ντόπλερ και την ακούω και έτσι δεν αγχώνομαι!να δείτε πως χτυπάει η καρδούλα!οπως στον υπέρηχο!και δείχνει και ποσους παλμους εχει!ακουω και τον πλακουντα και τις κινησεις τις μπεμπας!και μερικες φορες ακουγεται και η δικια μου καρδια και χτυπανε  μαζι..απιστευτο συναισθημα..τις μπεμπας βεβαια παει πολυ πιο γρηγορα και διαφορετικα απ την δικια μου..αλλα οποτε το ακουω συγκινουμαι!!!!νιωθω ολο και πιο συχνα γαργαλητα και χτυπηματακια ελαφρια!ειναι υπεροχο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

@Nektarinaki_love χαχαχχχ ρε κοριτσαραα τι σου έκανε το άγχος!!!!??θέλω πληροφορίες για το home test ...τι εννοείς ξεκίνησε να κλωτσάει??αχ το πουλάκι μου!!!για πες την εμπειρία της φίλης σου  με τα βλαστοκύτταρα?

Άσε ασε Μπεμπελούκα μουυυ με έφαγε το αγχος και τζαμπα ζοριστηκα τοσο με το νυφικο και δεν απολαυσα τον γαμο μου οσο ηθελα..δεν πειραζει..το ντοπλερακι ειναι απιθανο!μου ελυσε τα χερια και τωρα πλεον δεν περιμενω με αγχος και ανυπομονησια το ραντεβου μου γιατι την ακουω την μπεμπουλα..80€ το πηρα και μου ηρθε σε 2 ημερες..θα στο στειλω σε φωτο αν ενδιαφερεσαι..ακους τα παντα..μεχρι πλακουντα και κινησεις του μωρου..απλως απ την 14η εβδομαδα και μετα ειναι καλυτερα..σε πιο μικρη εβδομαδα ισως να μη το βρισκεις και ευκολα το μωρο..παντως το πρωι μολις ξυπνησω την βρισκω αμεσως!αξιζει για εμενα..οσο για την γνωστη μου την κανανε οπως ανεφερε πιο πανω η Μανταρινι και εχασε αδικα ποσες χιλιαδες ευρω...οποτε επειδη στην Ελλαδα δυστυχως ολα ειναι μια απατη,θελει πολυ ψαξιμο και προσοχη σε τετοια θεματα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Nektarinaki_love είπε:

Άσε ασε Μπεμπελούκα μουυυ με έφαγε το αγχος και τζαμπα ζοριστηκα τοσο με το νυφικο και δεν απολαυσα τον γαμο μου οσο ηθελα..δεν πειραζει..το ντοπλερακι ειναι απιθανο!μου ελυσε τα χερια και τωρα πλεον δεν περιμενω με αγχος και ανυπομονησια το ραντεβου μου γιατι την ακουω την μπεμπουλα..80€ το πηρα και μου ηρθε σε 2 ημερες..θα στο στειλω σε φωτο αν ενδιαφερεσαι..ακους τα παντα..μεχρι πλακουντα και κινησεις του μωρου..απλως απ την 14η εβδομαδα και μετα ειναι καλυτερα..σε πιο μικρη εβδομαδα ισως να μη το βρισκεις και ευκολα το μωρο..παντως το πρωι μολις ξυπνησω την βρισκω αμεσως!αξιζει για εμενα..οσο για την γνωστη μου την κανανε οπως ανεφερε πιο πανω η Μανταρινι και εχασε αδικα ποσες χιλιαδες ευρω...οποτε επειδη στην Ελλαδα δυστυχως ολα ειναι μια απατη,θελει πολυ ψαξιμο και προσοχη σε τετοια θεματα...

Θέλουμε φωτο από γάμο!!!!!εννοείται να μου στείλεις και για το μηχανηματακι για πες όμως δεν ενδέχεται να ακούς τη δική σου καρδιά?Είναι ακριβής?Επίσης τι διαφορά έχει από το πιο φθηνό που είναι στα 50 ευρώ?πήρες άλλο τεστ από εκεί?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Θέλουμε φωτο από γάμο!!!!!εννοείται να μου στείλεις και για το μηχανηματακι για πες όμως δεν ενδέχεται να ακούς τη δική σου καρδιά?Είναι ακριβής?Επίσης τι διαφορά έχει από το πιο φθηνό που είναι στα 50 ευρώ?πήρες άλλο τεστ από εκεί?

Έχει μεγάλη διαφορά η δική μας καρδιά απ του μωρου..η δικη μου την καταλαβαίνω απ τον ρυθμο και τους πιο χαμηλους χτύπους της μπέμπας κανει σαν να καλπάζει άλογο και εχει πανω απο 150 χτυπους..την δικια μου την βρισκω μονο στα αριστερα και δεξια κατω σε συγκεκριμενα σημεια..της μπεμπας μπορει να την πετυχω και στο κεντρο και δεξια και αριστερα..ασε που εκει που πιανω την καρδια της και την ακουω ξαφνικα μπορει να φυγει και να παει πιο περα..επειδη κουνιεται το μωρο..ενω οταν ακουω την δικια μου,ειναι σταθερα εκει..και μερικες φορες πηγαινει διπλα στην δικια μ και ακουγονται μαζι καθαρα δυο καρδιες..και αμεσως καταλαβαινεις ποια ειναι του μωρου και ποια η δικη σου..εχει και βιντεακια στο youtube..αν βαλεις εχει πολλες κοπελες που το ακουνε και θα καταλαβεις την διαφορα..το πιο φθηνο απλως δε ν δειχνει τους παλμους στη  οθονη..γι αυτο πηρα το πιο ακριβο..δεν εχει καποια αλλη διαφορα νομιζω περα απο αυτο..εννοειται θα σας στειλω φωτοοοοοο??οποια αλλη απορια εχεις με το ?doppler με ρωτας???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Nektarinaki_love με εβαλες σε σκεψεις τωρα να το παρω και εγω αυτο το doopler!! η αληθεια ειναι οτι ακους την καρδια και ανακουφιζεσαι.... το μονο που σκευτομαι οτι ο αντρας μου θα με κοροιδευει...χαχαχαχα.... 

κανει να το χρησιμοποιεις καθε μερα?? δηλαδη εινα ασφαλές??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Maroulli είπε:

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε;;;; σήμερα το μεσημέρι έχω την Αυχενική...πολύ άγχος βρε παιδί μου...άντε να περάσουν οι ώρες!!!!

Kαλά αποτελέσματα!!!!!όλα καλά θα πάνε θα δεις ?????????♥️♥️♥️♥️??????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η marzou είπε:

@Nektarinaki_love με εβαλες σε σκεψεις τωρα να το παρω και εγω αυτο το doopler!! η αληθεια ειναι οτι ακους την καρδια και ανακουφιζεσαι.... το μονο που σκευτομαι οτι ο αντρας μου θα με κοροιδευει...χαχαχαχα.... 

κανει να το χρησιμοποιεις καθε μερα?? δηλαδη εινα ασφαλές??

 

στις πριν 20 λεπτά, ο/η marzou είπε:

@Nektarinaki_love με εβαλες σε σκεψεις τωρα να το παρω και εγω αυτο το doopler!! η αληθεια ειναι οτι ακους την καρδια και ανακουφιζεσαι.... το μονο που σκευτομαι οτι ο αντρας μου θα με κοροιδευει...χαχαχαχα.... 

κανει να το χρησιμοποιεις καθε μερα?? δηλαδη εινα ασφαλές??

@marzou οποία ενδιαφέρεται να το αγοράσει να μαζευτούμε να μας κάνουν καλύτερη τιμή χαχαχΧΑχαχ!!!! Εσύ πότε με το καλό νυφουλα??τώρα τον Ιούλιο αν δε κάνω λάθος!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Maroulli είπε:

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε;;;; σήμερα το μεσημέρι έχω την Αυχενική...πολύ άγχος βρε παιδί μου...άντε να περάσουν οι ώρες!!!!

καλά αποτέλεσματα κορίτσι μου!! περιμένουμε τα νέα Σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Maroulli είπε:

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε;;;; σήμερα το μεσημέρι έχω την Αυχενική...πολύ άγχος βρε παιδί μου...άντε να περάσουν οι ώρες!!!!

Καλημέρα,εγώ έκανα προχθές,η καρδιά μου χτυπούσε σαν τρελή,ευτυχώς όλα πήγαν καλά.Αύριο περιμένω τα αποτελέσματα της papp a. Kαλή επιτυχία σου εύχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...