Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χριστουγεννιάτικα μωράκια 2020!!!!


Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η γιωτα22 είπε:

Ναι παλι καλα,κ ο αντρας μου εχει κ εξοχικο κοντα σε θαλασσα κ θα δροσιζομαι ευτυχως!!!??????

Superrrrr εμείς Αθήνα στο κλουβί χιχι χαχαχ!! ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 5.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 11 ώρες, ο/η γιωτα22 είπε:

Α,μαλιστα κ εγω να σου πω το βλεπω να μην την κοβω.Ειμαι μια χαρα κ εγω κ ο μπεμπης.Ζεσταινομαστε αρκετα κ το σκ εχω την βαφτιση της κορης της κολλητης μου κ την κυριακη γαμο!!!Σκ,γεματο!!Εσενασου επιτρεπει να κανεις μπανιο στην θαλασσα?Εμενα μου ειπε καλυτερα οχι!!!

 

στις πριν 10 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Δεν έχω ρωτήσει να σου πω την αλήθεια αλλά δεν θα μπω φέτος !!!και εγώ ζεσταίνομαι αστα !!!!Εσύ είσαι και στη φυσητυχερουλα???♥️♥️♥️♥️♥️♥️???????????

κορίτσια μου γιατί να μην μπείτε θάλασσα;; εμένα δεν μου το απαγόρεψε.. μένουμε και σε νησί βέβαια και οι θάλασσες είναι καθαρές..  απλά μου είπε να αποφεύγω τις πολυσύχναστες και να πηγαίνω απογευματάκι και όχι πισίνα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Mantarini είπε:

 

κορίτσια μου γιατί να μην μπείτε θάλασσα;; εμένα δεν μου το απαγόρεψε.. μένουμε και σε νησί βέβαια και οι θάλασσες είναι καθαρές..  απλά μου είπε να αποφεύγω τις πολυσύχναστες και να πηγαίνω απογευματάκι και όχι πισίνα!! 

Οκ !?????????εμείς εδώ στην Αθήνα και στα περίχωρα δεν φημιζομαστε για τις παραλίες εσύ κυρία μου έκανες μπάνιο???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Mantarini είπε:

 

κορίτσια μου γιατί να μην μπείτε θάλασσα;; εμένα δεν μου το απαγόρεψε.. μένουμε και σε νησί βέβαια και οι θάλασσες είναι καθαρές..  απλά μου είπε να αποφεύγω τις πολυσύχναστες και να πηγαίνω απογευματάκι και όχι πισίνα!! 

όταν έρθω Λήμνο θα κάνω μπάνιο που είναι καθαρά! Θάνος είναι αγαπημένη παραλία και Αι Γιάννης, και Χαβούλι φυσικά! εσείς που πάτε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η satya είπε:

όταν έρθω Λήμνο θα κάνω μπάνιο που είναι καθαρά! Θάνος είναι αγαπημένη παραλία και Αι Γιάννης, και Χαβούλι φυσικά! εσείς που πάτε?

εμείς καθημερινή για γρήγορα θα πάμε στην παραλία του Αυλώνα.. Δεν είναι οργανωμένη και μ'αρέσει... Αλλά γενικά δεν έχουμε θέμα.. Πάμε παντού!! Η αγαπημένη μου είναι ζεματα στη Παναγία.. όπου εκεί για να πάμε το κάνουμε εκδρομή μονο Κυριακή γιατι είναι μακριά.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Οκ !?????????εμείς εδώ στην Αθήνα και στα περίχωρα δεν φημιζομαστε για τις παραλίες εσύ κυρία μου έκανες μπάνιο???

έχεις ένα δίκιο... Όχι..  Δεν πήγαμε ακόμα... μπουχουχου... είχε ο άντρας μου δουλειά... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα,θέλω να ρωτήσω κάτι σε όσα κορίτσια πέρνετε επαπειλούμεη άδεια,εγώ πέρασα επιτροπή για τις 2 πρώτες 15ήμερες άδειες που πήρα και μόλις μου δώσανε το χαρτί του ικα. Τα χρήματα που γράφει ότι θα πάρω μου φαίνονται λίγα. Στο πρώτο 15ήμερο σε πληρώνει 3 μέρες ο εργοδότης και τις υπόλοιπες το ικα,από την 16η μέρα και μετά σε πληρώνει μόνο το ικα, εδώ μου βγάζει 17,35 ευρώ τη μέρα σαν κανονικη επιδότηση,το ίδιο ποσο θα ισχύει και μετά?Αν είναι έτσι εγώ θα παίρνω 433 ευρω?Ο μισθός μου είναι 700 ευρώ καθαρά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

εμείς καθημερινή για γρήγορα θα πάμε στην παραλία του Αυλώνα.. Δεν είναι οργανωμένη και μ'αρέσει... Αλλά γενικά δεν έχουμε θέμα.. Πάμε παντού!! Η αγαπημένη μου είναι ζεματα στη Παναγία.. όπου εκεί για να πάμε το κάνουμε εκδρομή μονο Κυριακή γιατι είναι μακριά.. 

Αχ ναι ζεματά! τελεια και εκει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η despoina46 είπε:

Κορίτσια καλημέρα,θέλω να ρωτήσω κάτι σε όσα κορίτσια πέρνετε επαπειλούμεη άδεια,εγώ πέρασα επιτροπή για τις 2 πρώτες 15ήμερες άδειες που πήρα και μόλις μου δώσανε το χαρτί του ικα. Τα χρήματα που γράφει ότι θα πάρω μου φαίνονται λίγα. Στο πρώτο 15ήμερο σε πληρώνει 3 μέρες ο εργοδότης και τις υπόλοιπες το ικα,από την 16η μέρα και μετά σε πληρώνει μόνο το ικα, εδώ μου βγάζει 17,35 ευρώ τη μέρα σαν κανονικη επιδότηση,το ίδιο ποσο θα ισχύει και μετά?Αν είναι έτσι εγώ θα παίρνω 433 ευρω?Ο μισθός μου είναι 700 ευρώ καθαρά

Αγάπη μου δεν θα παίρνεις τα 700 ευρω καθαρά. Γύρω στα 500 ευρώ συνολο Επίσης τα υπόλοιπα γι τις 15 μέρες θα τα πάρεις από τον εργοδότη σου τουλάχιστον εγώ έτσι τα πήρα . Απο κει και έπειτα σου έγραψα και τις προάλλες είναι καλύτερο να γράφεις για μήνα άδεια για να βγαίνει ολοκληρωτικά το ποσό 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Αγάπη μου δεν θα παίρνεις τα 700 ευρω καθαρά. Γύρω στα 500 ευρώ συνολο Επίσης τα υπόλοιπα γι τις 15 μέρες θα τα πάρεις από τον εργοδότη σου τουλάχιστον εγώ έτσι τα πήρα . Απο κει και έπειτα σου έγραψα και τις προάλλες είναι καλύτερο να γράφεις για μήνα άδεια για να βγαίνει ολοκληρωτικά το ποσό 

 

Το ξερω οτι δεν θα παιρνω 700,αλλα εγω αυτη τη στιγμη για 27 μερες θα παρω 338 ευρω,αυτο το ποσο γραφει το χαρτι που πηρα απο το ικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η despoina46 είπε:

Το ξερω οτι δεν θα παιρνω 700,αλλα εγω αυτη τη στιγμη για 27 μερες θα παρω 338 ευρω,αυτο το ποσο γραφει το χαρτι που πηρα απο το ικα

Τις υπολοιπες αναλογιες που ειναι ελαχιστες θα τις παρεις απο τον εργοδοτη σου .για 1μηνα αδεια το ικα μου εδωσε 401 ευρω τα υπολοιπα μου τα εβαλε ο εργοδοτης 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Τις υπολοιπες αναλογιες που ειναι ελαχιστες θα τις παρεις απο τον εργοδοτη σου .για 1μηνα αδεια το ικα μου εδωσε 401 ευρω τα υπολοιπα μου τα εβαλε ο εργοδοτης 

Είναι μεγαλη η διαφορά σε αυτα που πηρες εσυ με αυτα που θα παρω εγω,παρολα αυτα θα φανει απο τον επομενο μηνα το ποσο του ικα εφοσον θα πληρωνομαι μονο απο εκει,τι να κανουμε,οσο ειναι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η despoina46 είπε:

Είναι μεγαλη η διαφορά σε αυτα που πηρες εσυ με αυτα που θα παρω εγω,παρολα αυτα θα φανει απο τον επομενο μηνα το ποσο του ικα εφοσον θα πληρωνομαι μονο απο εκει,τι να κανουμε,οσο ειναι!

Άστα δεν φτάνουν για τίποτα!γι'αυτό σου είπα μήνα να σου γράψει. Υπομονή μέχρι και τον 6ο μήνα μετά αλλάζει πάλι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Άστα δεν φτάνουν για τίποτα!γι'αυτό σου είπα μήνα να σου γράψει. Υπομονή μέχρι και τον 6ο μήνα μετά αλλάζει πάλι 

Καλά τα λεφτά είναι θέμα αλλά μπροστά στο μωράκι είναι ένα τιποτα,εγώ έχω την αυχενική την Τρίτη και έχω μεγάλη αγωνία

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η despoina46 είπε:

Καλά τα λεφτά είναι θέμα αλλά μπροστά στο μωράκι είναι ένα τιποτα,εγώ έχω την αυχενική την Τρίτη και έχω μεγάλη αγωνία

Υπομονή κορίτσι  μου ολα καλά θα πάνε!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η despoina46 είπε:

Κορίτσια καλημέρα,θέλω να ρωτήσω κάτι σε όσα κορίτσια πέρνετε επαπειλούμεη άδεια,εγώ πέρασα επιτροπή για τις 2 πρώτες 15ήμερες άδειες που πήρα και μόλις μου δώσανε το χαρτί του ικα. Τα χρήματα που γράφει ότι θα πάρω μου φαίνονται λίγα. Στο πρώτο 15ήμερο σε πληρώνει 3 μέρες ο εργοδότης και τις υπόλοιπες το ικα,από την 16η μέρα και μετά σε πληρώνει μόνο το ικα, εδώ μου βγάζει 17,35 ευρώ τη μέρα σαν κανονικη επιδότηση,το ίδιο ποσο θα ισχύει και μετά?Αν είναι έτσι εγώ θα παίρνω 433 ευρω?Ο μισθός μου είναι 700 ευρώ καθαρά

Καλησπερα κοριτσι,ναι περιπου τοσα βγαινουν.Εγω επερνα 740 κ τωρα απο το ικα παιρνω 490.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η γιωτα22 είπε:

Καλησπερα κοριτσι,ναι περιπου τοσα βγαινουν.Εγω επερνα 740 κ τωρα απο το ικα παιρνω 490.

Καλησπέρα κ σε σένα κορίτσι μου, οπότε να περιμένω τόσα πάνω κάτω από τον επόμενο μήνα. Εσύ σε ποια εβδομάδα είσαι; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Άστα δεν φτάνουν για τίποτα!γι'αυτό σου είπα μήνα να σου γράψει. Υπομονή μέχρι και τον 6ο μήνα μετά αλλάζει πάλι 

@μπεμπελουκα εγω περνω 490 απο το ικα κ καθαρα επερνα 740.θα υπολοιπα δεν τα βαζει ο εργοδοτης κανονικα?Εγω μηνα γραφω αδεια,καλυτερα.Ασχετο,μετα τον 6 τι γινεται?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η γιωτα22 είπε:

@μπεμπελουκα εγω περνω 490 απο το ικα κ καθαρα επερνα 740.θα υπολοιπα δεν τα βαζει ο εργοδοτης κανονικα?Εγω μηνα γραφω αδεια,καλυτερα.Ασχετο,μετα τον 6 τι γινεται?

Απ'όσο ξέρω μας πληρώνει κανονικά ο εργοδότης 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια.... Εγω ξέρω μόνο για το επίδομα κύησης. 56 μέρες πριν την πητ που παίρνεις κάτι λιγότερο από το μισθό σου. Τα υπόλοιπα δεν τα ξέρω. Γιατί δεν τα δικαιούμαστε. Οπότε αναγκαστικά δουλεύω...!!!!!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Καλημέρα κορίτσια.... Εγω ξέρω μόνο για το επίδομα κύησης. 56 μέρες πριν την πητ που παίρνεις κάτι λιγότερο από το μισθό σου. Τα υπόλοιπα δεν τα ξέρω. Γιατί δεν τα δικαιούμαστε. Οπότε αναγκαστικά δουλεύω...!!!!!! ❤️

Καλημέρα κορίτσια μου!! εγώ δεν δικαιούμαι τίποτα γιατί έχουμε δικιά μας επιχείρηση στο όνομα του άντρα μου και εγώ για ασφάλιση υγείας είμαι πάνω στον άντρα μου..  Επίσης η δυνατότητα για υπάλληλο δεν υπάρχει οπότε δουλεύω από την αρχή της εγκυμοσύνης μου μέχρι και το τέλος πρώτα ο Θεός.. κορίτσια ότι δικαιούστε δείτε να τα πάρετε!! μην τους χαρίσετε τίποτα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Mantarini είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!! εγώ δεν δικαιούμαι τίποτα γιατί έχουμε δικιά μας επιχείρηση στο όνομα του άντρα μου και εγώ για ασφάλιση υγείας είμαι πάνω στον άντρα μου..  Επίσης η δυνατότητα για υπάλληλο δεν υπάρχει οπότε δουλεύω από την αρχή της εγκυμοσύνης μου μέχρι και το τέλος πρώτα ο Θεός.. κορίτσια ότι δικαιούστε δείτε να τα πάρετε!! μην τους χαρίσετε τίποτα!!

Και εγώ μια από τα ίδια. Ωσ αναπληρωτές δεν δικαιούμαστε πολλά. Οπότε θα δουλέψω κ Σεπτεμβρίο!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Και εγώ μια από τα ίδια. Ωσ αναπληρωτές δεν δικαιούμαστε πολλά. Οπότε θα δουλέψω κ Σεπτεμβρίο!!! 

Από 7ο μήνα-9ο βάσει νόμου παίρνεις άδεια τοκετού όλες την παίρνουν είτε είναι ιδιωτικό είτε δημόσιο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Από 7ο μήνα-9ο βάσει νόμου παίρνεις άδεια τοκετού όλες την παίρνουν είτε είναι ιδιωτικό είτε δημόσιο 

Είναι 56 ημέρες πριν. Οπότε όλο τον Σεπτέμβρη θα δουλέψω!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κορίτσια μου ❤️❤️❤️ καλή Κυριακή κ χρόνια πολλά αν έχετε κάποιον που γιορτάζει των Αποστολων.    τι θα κάνετε σήμερα;    να τολμήσω να σας ρωτήσω αν έχετε κάποιο προαίσθημα για το φύλο;;    να πω την αλήθεια εξαρχής είχα προαίσθημα κ στις άλλες εγκυμοσύνες και επεσα μεσα καθώς νωρίς νωρίς στην αυχενική μου είχαν πει φύλο κ στις δυο λόγω θέσης των μωρών . Ελπίζω κ σε αυτήν να πέσω μέσα 🥳 εσεις διαισθάνεστε κάτι;  θα είναι ωραία να δούμε αν θα το πετύχουμε ❤️    
    • Με το καλό το κοριτσάκι σου ❤️   εγω έχω επίσης 1+1 κ τώρα που περιμένω το τρίτο ανυπομονώ να δω τι θα είναι 🥳🥳🥳   θα με θυμηθείς όταν έρθει η ώρα❤️ 1+1 είναι σούπερρρρρ
    • Καλημέρα κορίτσια! Εγώ αντίθετα δεν μπορούσα με τπτ να κοιμηθώ! Πήγε 5.30 η ώρα και ακόμα στριφογυρνουσα.  Ε και σηκώθηκα έκανα δύο τοστ κάθισα στο μπαλκόνι να φάω πρωινό 🤣🤣και κατά τις 7 κοιμήθηκα μέχρι τις 10.30 Θα προσπαθήσω σήμερα να μην κοιμηθώ το μεσημέρι μπας και το βράδυ κοιμηθώ σε νορμάλ ώρα! @Elkωραίο ακούγεται το πρόγραμμα σας! Θα περάσει ωραία και η μικρή σας!!
    • Καλημέρα κορίτσια ! εγω πάλι με χίλια ζορια ξύπνησα 😅 έπρεπε να σηκωθώ να φάω και αναγκάστηκα ξύπνησα αλλιώς ακόμα θα κοιμόμουν 😂 Καλή Κυριακή να έχουμε ! Θα κάνετε τίποτα σήμερα ; Εμείς μάλλον θα πάμε για κανένα καφέ με ένα ζευγάρι που είναι και η κοπέλα εγκυος 4,5 μηνών έχει και ένα ένα κοριτσάκι 4 μήνες μικρότερη από την δικιά μου μπας και τα παμε λίγο παιδική να παίξουν 
    • Καλημέρα κορίτσια !!! Τι κάνετε ; εαν σου πω ότι σε σκέφτηκα εχτές το βράδυ και έλεγα τελικά να το έκανε το παρτυ ; με το καλό η Μπέμπα σου λοιπόν 🩷 και εγω έτσι για κοριτσάκι σε είχα από αυτά που μας έλεγες σαν αίσθηση 😂 τρομαξε μωρέ ο μικρούλης εντάξει λογικό το είχες πει κιολας ότι θα τρομάξει δεν πειράζει τουλάχιστον να βγάλατε πολλές φωτογραφίες να έχεις να τους δείχνεις με το καλό όταν μεγαλώσουν  1 και 1 τα έβγαλες τα παιδάκια σου τέλεια!!! Θα τρελαθείς τώρα στα φουστανάκια στα κοτσιδάκια και στην τσαχπινιά 😂 Ωραία ακούγονται έτσι όπως τα έχετε διοργανώσει μπράβο σας που είχατε και την υπομονή να περίμενε τόσο 😊 σε πια βδομαδα είσαι τώρα ;
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...