Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χριστουγεννιάτικα μωράκια 2020!!!!


Recommended Posts

στις On 10/6/2019 at 2:57 ΜΜ, ο/η netspirit είπε:

Καλά αποτελέσματα marzou μου να ξεχάσεις την παλινδρόμη που είχες αυτή ήτανε άλλη εγκυμοσύνη πάει τώρα έχεις ένα άλλο μπεμπέ απόλαυσε το κ αναμένω για τα καλά σου αποτελέσματα ? (κάνε κανένα γιο βρε παιδί μ γιατί πήξαμε στις γυναίκες και δεν θα βρίσκουμε γαμπρούς) ?

Ναι κορίτσι μου

εσυ πως πας με το γάμο;; Νομίζω είναι αυτό το σ/κο σωστά;

αντε με το καλό και χώρίς συχνουρία ?

Καλα τα παω κοριτσι μουυυ πολυ τρέξιμοοο!!!σήμερα αλλάζω και βδομαδα μπαινω 15η και ολη μερα εχω τσιμπηματακιααα!!!ναι αυτο το σκ ειναι ο γαμοσσς!!σ’ευχαριστω πολυ κοπελα μουυυυ!χαχαχαχα οντως,μακαρι να ειναι χωρις συχνοουρια??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 5.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις On 10/6/2019 at 7:20 ΜΜ, ο/η marzou είπε:

Καλησπεραααα κοριτσιαα...

ολα τελεια με την αυχενικη!!!ηταν ολα φυσιολογικα και ξεαγχωθηκα πληρος!!!

ο γιατρος μ ειπε μαλλον αγορι το βλεπει.... 

και οπως ειπε και η @netspirit ας κανω εγω λοιπον το γιο...χαχαχαχα!!!!

αντε να παρουν σειρα οι επομενες να δουμε τι θα επικρατισει στο φυλλο!!!????????

Μπάβο κοριτσι μουυυυ!!τέλειαααα☺️☺️☺️Αχ αγορακι??αντε αντε και αλλο αντράκι για τις νυφούλες μας????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Nektarinaki_love είπε:

Καλα τα παω κοριτσι μουυυ πολυ τρέξιμοοο!!!σήμερα αλλάζω και βδομαδα μπαινω 15η και ολη μερα εχω τσιμπηματακιααα!!!ναι αυτο το σκ ειναι ο γαμοσσς!!σ’ευχαριστω πολυ κοπελα μουυυυ!χαχαχαχα οντως,μακαρι να ειναι χωρις συχνοουρια??

Με το καλό κορίτσι μου όλα καλά θα πάνε να το θυμάσαι και εσυ θα είσαι μια υπέροχη νυφούλα ?

στις πριν 7 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

@netspirit καμία ιδέα που έχεις ξανά κάνει Αυχενική ?

Εγώ θα σου πω το εξής 

Απ όσα καταλαβαίνω για να παίρνεις Σαλοσπίρ σημαίνει ότι ο γιατρός σου σου το δίνει για κάποιο λόγο και αυτός συνήθως συνδέεται με την προεκλαμψία άρα ίσως είναι φυσιολογικό να σου αναφέρει ποσοστά προεκλαμψιας

τα Έντονα γράμματα είναι ότι οι τιμη βρίσκεται εκτός Ορίων. 

αφού και ο γιατρός που έκανε την αυχενική είπε όλα καλά χαλάρωσε κ περίμενε να απαντήσει ο γιατρός σου-ο οποίος θέλει ένα χεσηματακι που δεν απανταει- αλλά μην τον αλλάξεις αφού γνωρίζει το ιστορικό σου. Άσε που πιστεύω ότι  δεν σου απάντησε γιατί πρωφανως δεν το θεωρεί επείγον.

για να βοηθήσεις παρόλα αυτά τον οργανισμό σου και το μπεμπέ σου οι ε νεράκι μπόλικο και τρώγε σωστά!

ο τραχιλος σου ποσό είναι ; 

Για την ιστορία εμένα αυτή είναι η αυχενική η τωρινή.

 

 

40101A4A-AF60-42F0-A65E-7706177D242F.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ κορίτσια μου μόλις μου τηλεφώνησε μου είπε ότι είναι όλα καλά και να ησυχάσω !!Και πως δε χρειάζεται αμνιο όσο για την προεκλαμψια συνεχίζω σαλοσπιρ κ ινοχεπ ! Μου φύγε ένα βάρος άσε που όλοι τα έβαλαν μαζί μου ότι αγχώνομαι και κάνω κακο στη μπέμπα !!!πάμε γερά κορίτσια !!!! @netspirit μήκος ενδοτραχηλου 34 νερό πίνω άπειρο μέσα στη μερα !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Nektarinaki_love είπε:

Μπεμπελουκα μου ολα καλα αγαπη μου??τωρα εγω μπερευτηκα..στη δικη μου αυχενικη δεν εχει για προεκλαμψια..γιατι??ειναι απαραιτητο να ειναι στην αυχενικη??εμενα ειναι αυτες οι εξετασεις..τις βαζω να τις δεις..

13C0B238-5B83-45EC-9314-1F3A9753C27A.jpeg

A319CB11-CB2D-44DF-863A-53CDAC52ADD1.jpeg

81A3AE36-CD57-4364-8A3B-D91B8605FD1C.jpeg

@Nektarinaki_love στη πίσω σελίδα γράφει για προεκλαμψια το ίδιο τεστ κάναμε όλα καλά ευτυχώς !!Εσύ πως είσαι ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 10/6/2019 at 7:39 ΜΜ, ο/η Mantarini είπε:

τέλεια @marzou!!! Με το καλό να πάρεις αγκαλίτσα το μωράκι σου!! Όχι άγχος!! κορίτσια ποιες μείνανε για Αυχενικη;;

Εγώ έχω 20 του μήνα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλημερα!εχω σκαλωσει ασχημα τωρα γιατι σε εμενα δεν την εχει αυτη την εξεταση στην αυχενικη!!μονο αυτα που σας εστειλα!και απ οτι καταλαβα ειναι και σημαντικη εξεταση!γιατι δεν την εχω???εσεις την εχετε ολες??εμενα εχει μονο για τα 3 χρωμοσωματα δεν εχει πουθενα για προεκλαμψια!δλδ μου εκανε ελειπεις εξετασεις????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Ευχαριστώ κορίτσια μου μόλις μου τηλεφώνησε μου είπε ότι είναι όλα καλά και να ησυχάσω !!Και πως δε χρειάζεται αμνιο όσο για την προεκλαμψια συνεχίζω σαλοσπιρ κ ινοχεπ ! Μου φύγε ένα βάρος άσε που όλοι τα έβαλαν μαζί μου ότι αγχώνομαι και κάνω κακο στη μπέμπα !!!πάμε γερά κορίτσια !!!! @netspirit μήκος ενδοτραχηλου 34 νερό πίνω άπειρο μέσα στη μερα !!

Αντε μπραβοοο!!! Να ηρεμισεις τωρα και να απολαυσεις τη μπεμπουλα σου!!ολα καλα ειναι!! Σ ειπα αν ηταν κατι τοσο σοβαρο θα σε ειχε παρει κ ο ιδιος απο την αρχη!!!η μαια σε τρομαξε!!τελος παντον... να συνεχισεις την αγωγης σπυ οπως σ λεει ο γιατρος σ!!και ας προσπαθησουμε ολες να μενουμε ψυχραιμες γιατι εχουμε μελλον ακομα!!γιατι και εγω τρελενομαι με το πραμικρο!!!❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

@Nektarinaki_love στη πίσω σελίδα γράφει για προεκλαμψια το ίδιο τεστ κάναμε όλα καλά ευτυχώς !!Εσύ πως είσαι ??

Ολα καλα Μπεμπελουκα μου εγω!τρεχω και δεν φτανωωωω!ουτε στην πισω σελιδα εχει τιποτα!μονο αυτα και μετα τους υπερηχους εχει!αααα δε μας τα λεει καλααααα!δεν μου την εκαναν κοριτσια σε εμενα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Nektarinaki_love είπε:

Κοριτσια καλημερα!εχω σκαλωσει ασχημα τωρα γιατι σε εμενα δεν την εχει αυτη την εξεταση στην αυχενικη!!μονο αυτα που σας εστειλα!και απ οτι καταλαβα ειναι και σημαντικη εξεταση!γιατι δεν την εχω???εσεις την εχετε ολες??εμενα εχει μονο για τα 3 χρωμοσωματα δεν εχει πουθενα για προεκλαμψια!δλδ μου εκανε ελειπεις εξετασεις????

Κανονικα επρεπε να εχει... και σε μενα ειχε αλλα παρε τον γιατρο σου να του το πεις να σου πει γιατι δεν την εχει μηπως κατι δεν βλεπουμε εμεις...

Σου στελνω και τις δικες μου... ετσι πρεπει καπου να λεει...εκτος αν στις στειλουνε μετα...μηπως περιμενουν να βγει καμια απαντηση!!

B58EA7B2-A62C-492D-89B0-52245AD3A518.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η marzou είπε:

Κανονικα επρεπε να εχει... και σε μενα ειχε αλλα παρε τον γιατρο σου να του το πεις να σου πει γιατι δεν την εχει μηπως κατι δεν βλεπουμε εμεις...

Σου στελνω και τις δικες μου... ετσι πρεπει καπου να λεει...εκτος αν στις στειλουνε μετα...μηπως περιμενουν να βγει καμια απαντηση!!

B58EA7B2-A62C-492D-89B0-52245AD3A518.png

Καλημερα κοριτσι μουυ!και ευχαριστω για την απαντηση!μπααα δε νομιζω να περιμενουνε να βγει κατι..αυχενικη εκανα 20 Μαιου!την ιδια ημερα βγηκανε και οι αιματολογικες!κοριτσια ετσι και δε το αναφερατε εσεις,χαμπαρι δεν θα επαιρνα!οχι δεν υπαρχει σε εμενα αυτη η εξεταση!και δεν μπορω να καταλαβω το γιατι??ειναι δυνατον?????αχ νευριασα τωρα πολυ αςχημα ε....πλακα μου κανουνε δλδ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Πριν το αποτέλεσμα της papp a είχα αυτά τα ποσοστά τώρα έχω αυτά που γράφω παραπάνω 

20190611_154033.jpg

Καλημερα @Μπεμπελουκα!!Η κουμπαρα μου ειχε τις πιθανοτητε αυτες που λες μαυρισμενες αλλα δεν θυμαμαι ποσο ακριβως.Ειχε την προεκλαψια 1:29 κ της ειπς ο γιατρος οτι πιθανοτατα θα βγαλει προεκλαμψια αλλα το ελεγχει.Ειναι 6 μηνων τωρα.Μην αγχωνεσαι δεν ειναι κατι,σε παρακολουθει ο γιατρος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Δεν ξέρω τι να σου πω κοπελα μου ιδέα δεν εχω αν αλλάζουν και τι γίνεται πραγματικά !

Εγω γι αυτο εκανα την αυχενικη κ την Pap-aμια εβδομαδα νωριτερα.Για να εχω συγκεντρωτικα τα αποτελεσματα.Αμνιοπαρακεντηση γιατι να κανεις καλε?Δεν υπαρχει λογος!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nektarinaki_love είπε:

Κοριτσια καλημερα!εχω σκαλωσει ασχημα τωρα γιατι σε εμενα δεν την εχει αυτη την εξεταση στην αυχενικη!!μονο αυτα που σας εστειλα!και απ οτι καταλαβα ειναι και σημαντικη εξεταση!γιατι δεν την εχω???εσεις την εχετε ολες??εμενα εχει μονο για τα 3 χρωμοσωματα δεν εχει πουθενα για προεκλαμψια!δλδ μου εκανε ελειπεις εξετασεις????

Καλημέρα νεκταρινακι ούτε εμένα έχει σε καμία από τις δυο αυχενικές σε φίλη μου όμως είχε 

μηπως το μελετάνε αν δούνε ότι ίσως χρειαστεί;

στις πριν 10 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Ευχαριστώ κορίτσια μου μόλις μου τηλεφώνησε μου είπε ότι είναι όλα καλά και να ησυχάσω !!Και πως δε χρειάζεται αμνιο όσο για την προεκλαμψια συνεχίζω σαλοσπιρ κ ινοχεπ ! Μου φύγε ένα βάρος άσε που όλοι τα έβαλαν μαζί μου ότι αγχώνομαι και κάνω κακο στη μπέμπα !!!πάμε γερά κορίτσια !!!! @netspirit μήκος ενδοτραχηλου 34 νερό πίνω άπειρο μέσα στη μερα !!

Μπράβο κορίτσι μου οι ε νεράκι μπόλικο κάνει καλό πολύ και ο τράχηλος σου είναι ένας παράγοντας που καθορίζει τον πρόωρο τοκετο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η γιωτα22 είπε:

Εγω γι αυτο εκανα την αυχενικη κ την Pap-aμια εβδομαδα νωριτερα.Για να εχω συγκεντρωτικα τα αποτελεσματα.Αμνιοπαρακεντηση γιατι να κανεις καλε?Δεν υπαρχει λογος!!

@γιωτα22 εμένα μου είπαν την ίδια μέρα λήψη αίματος και υπέρηχος έχει πιο πραγματικά αποτελέσματα !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nektarinaki_love είπε:

Καλημερα κοριτσι μουυ!και ευχαριστω για την απαντηση!μπααα δε νομιζω να περιμενουνε να βγει κατι..αυχενικη εκανα 20 Μαιου!την ιδια ημερα βγηκανε και οι αιματολογικες!κοριτσια ετσι και δε το αναφερατε εσεις,χαμπαρι δεν θα επαιρνα!οχι δεν υπαρχει σε εμενα αυτη η εξεταση!και δεν μπορω να καταλαβω το γιατι??ειναι δυνατον?????αχ νευριασα τωρα πολυ αςχημα ε....πλακα μου κανουνε δλδ???

Αγάπη χαλαρωσε μπορεί να μην σου βγήκε κάτι και γι'αυτό να μην το σημείωσαν ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marzou είπε:

Αντε μπραβοοο!!! Να ηρεμισεις τωρα και να απολαυσεις τη μπεμπουλα σου!!ολα καλα ειναι!! Σ ειπα αν ηταν κατι τοσο σοβαρο θα σε ειχε παρει κ ο ιδιος απο την αρχη!!!η μαια σε τρομαξε!!τελος παντον... να συνεχισεις την αγωγης σπυ οπως σ λεει ο γιατρος σ!!και ας προσπαθησουμε ολες να μενουμε ψυχραιμες γιατι εχουμε μελλον ακομα!!γιατι και εγω τρελενομαι με το πραμικρο!!!❤️❤️

@marzou μου καλημερααα κοριτσάκι ευχαριστώ για την υποστήριξη ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Καλημέρα κοριτσαρεςςς????♥️♥️♥️♥️???????????

Καλημερα ομορφη πως εισαι σημερα!!!Εγω σημερα μπηκα στο δευτερο τριμηνο,ειμαι στην 14 εβδομαδα!!Εσεις ολα καλα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η γιωτα22 είπε:

Καλημερα ομορφη πως εισαι σημερα!!!Εγω σημερα μπηκα στο δευτερο τριμηνο,ειμαι στην 14 εβδομαδα!!Εσεις ολα καλα??

Εγώ καλύτερα ! Ψυχολογικά !έχω κάτι πονακια στη μέση εγώ Παρασκευή αλλάζω εβδομάδα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Εγώ καλύτερα ! Ψυχολογικά !έχω κάτι πονακια στη μέση εγώ Παρασκευή αλλάζω εβδομάδα 

Και εγω εχω πονακια κ στην μεση κ στο δεξι ποδι γενικα,μια ερχονται μια φευγουν.Ειναι ολα φυσιολογικα μου ειπε ο γιατρος.Την αντιπηκτικη την συνεχιζεις ακομα?Κ εγω συνεχιζω γιατι εκανα εξετασεις θρομβοφιλιας για να αποκλεισουμε το ενδεχομενο κ  να την κοψω μια κ καλη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η γιωτα22 είπε:

Και εγω εχω πονακια κ στην μεση κ στο δεξι ποδι γενικα,μια ερχονται μια φευγουν.Ειναι ολα φυσιολογικα μου ειπε ο γιατρος.Την αντιπηκτικη την συνεχιζεις ακομα?Κ εγω συνεχιζω γιατι εκανα εξετασεις θρομβοφιλιας για να αποκλεισουμε το ενδεχομενο κ  να την κοψω μια κ καλη.

@γιωτα22 ναι μέχρι τέλος θα τη συνεχίζω και ειδικά τώρα με την πιθανότητα προεκλαμψιας Κοίτα να δεις που έγινε μέρος της ζωής μου τελικά και την είχα πάρει με στραβό μάτι χιχι !!!μπραβοοο κοριτσάρα

α καλα αποτελέσματα σου εύχομαι !!!!!!Τι κάνει ο μπέμπης σου ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

@γιωτα22 ναι μέχρι τέλος θα τη συνεχίζω και ειδικά τώρα με την πιθανότητα προεκλαμψιας Κοίτα να δεις που έγινε μέρος της ζωής μου τελικά και την είχα πάρει με στραβό μάτι χιχι !!!μπραβοοο κοριτσάρα

α καλα αποτελέσματα σου εύχομαι !!!!!!Τι κάνει ο μπέμπης σου ??

Α,μαλιστα κ εγω να σου πω το βλεπω να μην την κοβω.Ειμαι μια χαρα κ εγω κ ο μπεμπης.Ζεσταινομαστε αρκετα κ το σκ εχω την βαφτιση της κορης της κολλητης μου κ την κυριακη γαμο!!!Σκ,γεματο!!Εσενασου επιτρεπει να κανεις μπανιο στην θαλασσα?Εμενα μου ειπε καλυτερα οχι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η γιωτα22 είπε:

Α,μαλιστα κ εγω να σου πω το βλεπω να μην την κοβω.Ειμαι μια χαρα κ εγω κ ο μπεμπης.Ζεσταινομαστε αρκετα κ το σκ εχω την βαφτιση της κορης της κολλητης μου κ την κυριακη γαμο!!!Σκ,γεματο!!Εσενασου επιτρεπει να κανεις μπανιο στην θαλασσα?Εμενα μου ειπε καλυτερα οχι!!!

Δεν έχω ρωτήσει να σου πω την αλήθεια αλλά δεν θα μπω φέτος !!!και εγώ ζεσταίνομαι αστα !!!!Εσύ είσαι και στη φυσητυχερουλα???♥️♥️♥️♥️♥️♥️???????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Δεν έχω ρωτήσει να σου πω την αλήθεια αλλά δεν θα μπω φέτος !!!και εγώ ζεσταίνομαι αστα !!!!Εσύ είσαι και στη φυσητυχερουλα???♥️♥️♥️♥️♥️♥️???????????

Ναι παλι καλα,κ ο αντρας μου εχει κ εξοχικο κοντα σε θαλασσα κ θα δροσιζομαι ευτυχως!!!??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...