Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χριστουγεννιάτικα μωράκια 2020!!!!


Recommended Posts

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Maroulli είπε:

Καλά αποτελέσματα να εχεις!!!!!!!???

Ευχαριστώ πολυ κοριτσάκι μου !!!!♥️♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 5.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 1 ώρα, ο/η satya είπε:

@Μπεμπελουκα κι εγώ σιγά σιγά το ήπια δεν μπορούσα! Καλά αποτελέματα! Πότε σου είπαν θα τα πάρεις?

@satya ευχαριστώ πολύ !!!!!!!!♡♡♡♡ποτέ την έκανες ??? Όλα καλά σε σένα ??στον ιατρικό όμιλο πάω γιατί μου τα βγάζουν την ίδια μέρα !!?????????όσο για τον αιματοκρίτη σου δεν είναι απαραίτητο ότι πέφτει εγώ μέχρι και το προηγούμενο μήνα που έκανα είχα 40 Επίσης αν πίνεις κάτι σίγουρα σε βοήθησε °

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

@satya ευχαριστώ πολύ !!!!!!!!♡♡♡♡ποτέ την έκανες ??? Όλα καλά σε σένα ??στον ιατρικό όμιλο πάω γιατί μου τα βγάζουν την ίδια μέρα !!?????????όσο για τον αιματοκρίτη σου δεν είναι απαραίτητο ότι πέφτει εγώ μέχρι και το προηγούμενο μήνα που έκανα είχα 40 Επίσης αν πίνεις κάτι σίγουρα σε βοήθησε °

Δεν παίρνω τίποτα γι αυτό απόρησα! Τέλος πάντων. Ναι όλα καλά με καμπύλη! Εσύ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 25/5/2019 at 11:18 ΠΜ, ο/η marzou είπε:

@Nektarinaki_love εσυ ποσο θα εισαι στο γαμο σου;;;εισαι ετοιμη;;η ακομα τρεξιμο;;

@Bellaki και εγω κανω αντιπηκτικες....ποσοοοο σε καταλαβενω!!!εχω κανει και εγω παντου μελανιες και σκληρηνσεις στην κοιλια!!εσυ μεχρι ποτε θα τις κανεις;;;σ εχει πει ο γιατρος;;

Εγω θα ειμαι στην 16η εβδομαδα στον γαμο μουυυ!ε ολα τα σημαντικα ειναι έτοιμα!κατι ψιλοπραγματακια μεινανε!!!τι κανετε κοριτσια μου???@ @Μπεμπελουκα μου σε ειχα στο μυαλο μου,αλλα ειδα τελικα δεν θα την κανεις ακομη την αυχενικη!οποτε περιμενουμεεε!πως πατε κοριτσια???απο συμπτωματα?εμανα εξαφανιστηκαν οολααα!ουτε αναγουλες τελειαααα!επιτελους τρωωωωωω!!!βεβαια αρχισαν αλλα τωρα...πολυυυυ συχνοουρια ρε κοριτσια πολυυυ!!!και δισκοιλιοτητα!!!!!πφφφφφ!!!εσεις πως πατε???ποια αλλη ειναι για αυχενικη????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Καλημέρα με καμπύλη !???????♥️♥️♥️

20190529_083325.jpg

Αααα τωρα το ειδα αυτο!!!καμπυλη???γιατι εκανες απο τοσο νωρις???πιο αργα δε την κανουν αυτη???μπραβο κοριτσι μου που ητανε καλη η καμπυλη σουυυυ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Nektarinaki_love είπε:

Εγω θα ειμαι στην 16η εβδομαδα στον γαμο μουυυ!ε ολα τα σημαντικα ειναι έτοιμα!κατι ψιλοπραγματακια μεινανε!!!τι κανετε κοριτσια μου???@ @Μπεμπελουκα μου σε ειχα στο μυαλο μου,αλλα ειδα τελικα δεν θα την κανεις ακομη την αυχενικη!οποτε περιμενουμεεε!πως πατε κοριτσια???απο συμπτωματα?εμανα εξαφανιστηκαν οολααα!ουτε αναγουλες τελειαααα!επιτελους τρωωωωωω!!!βεβαια αρχισαν αλλα τωρα...πολυυυυ συχνοουρια ρε κοριτσια πολυυυ!!!και δισκοιλιοτητα!!!!!πφφφφφ!!!εσεις πως πατε???ποια αλλη ειναι για αυχενικη????

@Nektarinaki_love όλα καλά !!!νιώθω  περισσότερη ενέργεια απλά έχω αρκετούς πονοκεφάλους !!! Να τρως φυτικεςινεςκαι δαμάσκηνα αποξηραμένα βοηθούν !!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Nektarinaki_love είπε:

Αααα τωρα το ειδα αυτο!!!καμπυλη???γιατι εκανες απο τοσο νωρις???πιο αργα δε την κανουν αυτη???μπραβο κοριτσι μου που ητανε καλη η καμπυλη σουυυυ❤️❤️❤️

@Nektarinaki_love εμείς που κάναμε εξωσωματική θέλουν να τα ψάχνουν όλα !!!άσε δε που είπε και ο αντρουλης μου ότι που και που κοπαναω και 1 γλυκάκι !!!????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

@Nektarinaki_love εμείς που κάναμε εξωσωματική θέλουν να τα ψάχνουν όλα !!!άσε δε που είπε και ο αντρουλης μου ότι που και που κοπαναω και 1 γλυκάκι !!!????????????

Ααααα οκ τοτεεεεε?????????απο πονοκεφαλους και εγω υποφερω,ασεεεεε!αλλα η συχνοουρια ειναι χειροτερη!θα σηκωθω τουλαχιστον 3 φορες τη νυχτα!!!!!!τρωω φυτικες ινες,τρωω και ακτινιδια τιποτα...ελπιζω να αλλαξει αυτοοοοο καποια στιγμηηηη!για να δουμεεε!!!!αντε με το καλο η αυχενικηηη την επομενη Παρασκευη σωστα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Nektarinaki_love είπε:

Ααααα οκ τοτεεεεε?????????απο πονοκεφαλους και εγω υποφερω,ασεεεεε!αλλα η συχνοουρια ειναι χειροτερη!θα σηκωθω τουλαχιστον 3 φορες τη νυχτα!!!!!!τρωω φυτικες ινες,τρωω και ακτινιδια τιποτα...ελπιζω να αλλαξει αυτοοοοο καποια στιγμηηηη!για να δουμεεε!!!!αντε με το καλο η αυχενικηηη την επομενη Παρασκευη σωστα??

Nai ναι την επόμενη Παρασκευή θα  γίνει για να δούμε °°°°♡♡♡η μπέμπα σου τι κάνει ???για πες εντυπώσεις ??Όταν τους ανακοίνωσεςτοφυλο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Nai ναι την επόμενη Παρασκευή θα  γίνει για να δούμε °°°°♡♡♡η μπέμπα σου τι κάνει ???για πες εντυπώσεις ??Όταν τους ανακοίνωσεςτοφυλο?

Καλά είναι η μπεμπούλα μουυυυ!!περιμενω πως και πως να ερθει η Τριτη να παω να την δω❤️❤️❤️❤️Ουυυυ ξετρελαθηκαν ολοιιιιιιιιιι????καλα ο αντρας μου,μεθυσμενος απο ερωταααα???ολο με ρωταει τι κανει η μπεμπα???για μενα ουτε ρωταει πλεον!!χαχαχαχαχ εντωμεταξυ,τις πήραμε τα πρωτα ρουχαλάκια!χαχαχα ξερω,εινα νωρις,αλλα ηθελα σαν τρελη❤️❤️❤️❤️???σας τα στελνωωω ειναι τρελααααα!!!!

1E83B9CE-2726-44E4-AC8A-55168422CC78.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Nektarinaki_love είπε:

Καλά είναι η μπεμπούλα μουυυυ!!περιμενω πως και πως να ερθει η Τριτη να παω να την δω❤️❤️❤️❤️Ουυυυ ξετρελαθηκαν ολοιιιιιιιιιι????καλα ο αντρας μου,μεθυσμενος απο ερωταααα???ολο με ρωταει τι κανει η μπεμπα???για μενα ουτε ρωταει πλεον!!χαχαχαχαχ εντωμεταξυ,τις πήραμε τα πρωτα ρουχαλάκια!χαχαχα ξερω,εινα νωρις,αλλα ηθελα σαν τρελη❤️❤️❤️❤️???σας τα στελνωωω ειναι τρελααααα!!!!

1E83B9CE-2726-44E4-AC8A-55168422CC78.jpeg

Φανταστικά είναι !!!!!!εσωρουχακια ???από που ??τελειααα καλά κάνετε άσε μας μωρεεε !!!Όπως νιώθεις Αφού κ εγω θέλω να μάθω να πάρω κάνα πραγματάκια !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Φανταστικά είναι !!!!!!εσωρουχακια ???από που ??τελειααα καλά κάνετε άσε μας μωρεεε !!!Όπως νιώθεις Αφού κ εγω θέλω να μάθω να πάρω κάνα πραγματάκια !!!

Είναι ζιπουνάκια και καλτσάκια!!ναι ναι αντε να μάθεις και εσύ το φύλο να πάρεις και εσύ!!!τα πήρα απο τα jumbo????❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η Nektarinaki_love είπε:

Είναι ζιπουνάκια και καλτσάκια!!ναι ναι αντε να μάθεις και εσύ το φύλο να πάρεις και εσύ!!!τα πήρα απο τα jumbo????❤️❤️

Ααααα μ'αρέσει πολύ της Minnie!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Ααααα μ'αρέσει πολύ της Minnie!!!!

Ναιιιι ειναι υπέροχοοοοοοο!!!!ειναι τοσο γλυκούλια ολα τα μωρουδιακαααα!!λιωνωωωωω?????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Χαχαχαχαχα εγώ προς το παρόν είμαι οκ !τελειώνω σε λίγο @γιωτα22 την πάλεψες ???? @netspirit @Starrr ευχαριστωωωκαι  σε εσάς όταν την κάνετε !!!!♥️♥️♥️♥️?????????????????

Την παλεψα αλλα ειχα ζαχαρο νηστεως 97 κ  ο γιατρος θελει να εχω 93 κ κατω κ μου ειπε τπτ απο γλυκα!!!Κομμενα κ σε δυο εβδομαδες θα ξανακανω μια εξεταση αιματος απλη για ζαχαρο νηστικη να δουμε μηπως ηταν κ απο την προγεστερινη κ οιστραδιολη που επερνα γιατι μου ειπε οτι το ανεβαζουν λιγο το ζαχαρο.Θα δουμεεε!!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η γιωτα22 είπε:

Την παλεψα αλλα ειχα ζαχαρο νηστεως 97 κ  ο γιατρος θελει να εχω 93 κ κατω κ μου ειπε τπτ απο γλυκα!!!Κομμενα κ σε δυο εβδομαδες θα ξανακανω μια εξεταση αιματος απλη για ζαχαρο νηστικη να δουμε μηπως ηταν κ απο την προγεστερινη κ οιστραδιολη που επερνα γιατι μου ειπε οτι το ανεβαζουν λιγο το ζαχαρο.Θα δουμεεε!!!???

Αλήθεια λες οκ για να δούμε !!Όλα καλά !!!?????♥️♥️♥️♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Nektarinaki_love είπε:

Ναιιιι ειναι υπέροχοοοοοοο!!!!ειναι τοσο γλυκούλια ολα τα μωρουδιακαααα!!λιωνωωωωω?????????

Πόπο τελειααααα !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 28/5/2019 at 10:52 ΠΜ, ο/η marzou είπε:

και μενα αυτο μ ειπε.... οτι αν ειναι κ η αυχενικη καλη θα τα κοψω....εσυ γιατι κανεισ? υπηρχε καποιοσ λογοσ η προληπτικα??

Προληπτικά όλα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Nektarinaki_love είπε:

Εγω θα ειμαι στην 16η εβδομαδα στον γαμο μουυυ!ε ολα τα σημαντικα ειναι έτοιμα!κατι ψιλοπραγματακια μεινανε!!!τι κανετε κοριτσια μου???@ @Μπεμπελουκα μου σε ειχα στο μυαλο μου,αλλα ειδα τελικα δεν θα την κανεις ακομη την αυχενικη!οποτε περιμενουμεεε!πως πατε κοριτσια???απο συμπτωματα?εμανα εξαφανιστηκαν οολααα!ουτε αναγουλες τελειαααα!επιτελους τρωωωωωω!!!βεβαια αρχισαν αλλα τωρα...πολυυυυ συχνοουρια ρε κοριτσια πολυυυ!!!και δισκοιλιοτητα!!!!!πφφφφφ!!!εσεις πως πατε???ποια αλλη ειναι για αυχενικη????

εγώ και η @γιωτα22 έχουμε Αυχενική  την Δευτέρα..  το Σάββατο πετάω για Θεσσαλονίκη!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mantarini είπε:

εγώ και η @γιωτα22 έχουμε Αυχενική  την Δευτέρα..  το Σάββατο πετάω για Θεσσαλονίκη!! 

Με το καλό κοριτσια μου!ολα καλα να πανε!περιμενουμε να μας ενημερωσεις την Δευτερα κοπελα μου :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Nektarinaki_love είπε:

Με το καλό κοριτσια μου!ολα καλα να πανε!περιμενουμε να μας ενημερωσεις την Δευτερα κοπελα μου :)

Ευχαριστώ Πολύ!! ανυπομωνω!!! @netspirit καλά αποτέλεσματα κοπέλα Μου!! περιμένουμε νέα Σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Nektarinaki_love περιπου στην ιδια βδομαδα θα ειμαι κ εγω στον γαμο μου!!!!

συπτωματα δεν ειχα ιδιαιτερα.... αλλα οπωσ λεσ κ εσυ αυτο με το εντερο ειναι απεριγραπτο...

ωστοσο φοβαμαι μεχρι να κανω την αυχενικη, μηπωσ κατι δεν παει καλα...ειναι χαζοανησυχιες που δεν φευγουν αποτο μυαλο!! Αφου θα ξαναπαω στο γιατρο την δευτερα απλα για να με ξαναδει!!!

τον εχω τρελανει κ αυτον....

Ειμαι η μονη τοσο τρελη??? η εχετε και εσεισ τισ ανησυχιεσ σασ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η marzou είπε:

@Nektarinaki_love περιπου στην ιδια βδομαδα θα ειμαι κ εγω στον γαμο μου!!!!

συπτωματα δεν ειχα ιδιαιτερα.... αλλα οπωσ λεσ κ εσυ αυτο με το εντερο ειναι απεριγραπτο...

ωστοσο φοβαμαι μεχρι να κανω την αυχενικη, μηπωσ κατι δεν παει καλα...ειναι χαζοανησυχιες που δεν φευγουν αποτο μυαλο!! Αφου θα ξαναπαω στο γιατρο την δευτερα απλα για να με ξαναδει!!!

τον εχω τρελανει κ αυτον....

Ειμαι η μονη τοσο τρελη??? η εχετε και εσεισ τισ ανησυχιεσ σασ???

.Οχι δεν εισαι η μονη τρελη,ολες ετσι κανουμε!!!Κ εγω καθε μερα σκεφτομαι κακα πραγματα αλλα μην αγχωνεσαι,ολα καλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...