Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χριστουγεννιάτικα μωράκια 2020!!!!


Recommended Posts

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια για τις απαντήσεις σας!! θα το συζητήσω  με το γιατρό μου αν ο συνεργάτης του είναι συμβεβλημενος...  Τώρα έχει σειρά η @Μπεμπελουκα μας.. και μετά η  @netspirit και μετά εγώ.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 5.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 6 ώρες, ο/η Mantarini είπε:

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια για τις απαντήσεις σας!! θα το συζητήσω  με το γιατρό μου αν ο συνεργάτης του είναι συμβεβλημενος...  Τώρα έχει σειρά η @Μπεμπελουκα μας.. και μετά η  @netspirit και μετά εγώ.. 

Αχ αντε ολες κοντεβετε για την αυχενικη εγω θελω 3 βδομαδες ακομα....ειμαι πολυ πισω....αντε να τελειωνει να μας φυγει το αγχος!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mantarini είπε:

Καλημέρα κορίτσια Μου!! τι κάνετε;; πως είστε σήμερα;; 

Καλημερα...εγω προσωπικα περιμενω να περασουν οι μερες να παω ξανα στο γιατρο...??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Mantarini είπε:

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια για τις απαντήσεις σας!! θα το συζητήσω  με το γιατρό μου αν ο συνεργάτης του είναι συμβεβλημενος...  Τώρα έχει σειρά η @Μπεμπελουκα μας.. και μετά η  @netspirit και μετά εγώ.. 

Άντε άντε ωραια !!!έκανε ποδαρικό η @Nektarinaki_love!!!Όλα τα κορίτσια με το καλό !!!????♥️♥️♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Mantarini είπε:

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια για τις απαντήσεις σας!! θα το συζητήσω  με το γιατρό μου αν ο συνεργάτης του είναι συμβεβλημενος...  Τώρα έχει σειρά η @Μπεμπελουκα μας.. και μετά η  @netspirit και μετά εγώ.. 

Άντε με το κλπ να δούμε τα σπορακια μας καλά :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααα κορίτσια !!!πάλι συννεφιά !!!!Σήμερα άργησα να σηκωθώ κοιμήθηκα λίγοοοπαραπανω !!χθες πήγα στο σεμινάριο θηλασμού στο Λητώ που σας είχα πει και ήταν πολύ ωραία !!μάθαμε αρκετά πραγματάκια !!!???♥️♥️♥️????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Mantarini είπε:

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια για τις απαντήσεις σας!! θα το συζητήσω  με το γιατρό μου αν ο συνεργάτης του είναι συμβεβλημενος...  Τώρα έχει σειρά η @Μπεμπελουκα μας.. και μετά η  @netspirit και μετά εγώ.. 

Κοριτσια εγω εχω 3 ιουνιου,και κοστιζει 150 ευρω ολα κ οι αιματος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Καλημερααα κορίτσια !!!πάλι συννεφιά !!!!Σήμερα άργησα να σηκωθώ κοιμήθηκα λίγοοοπαραπανω !!χθες πήγα στο σεμινάριο θηλασμού στο Λητώ που σας είχα πει και ήταν πολύ ωραία !!μάθαμε αρκετά πραγματάκια !!!???♥️♥️♥️????

Ποσων εβδομαδων εισαι;;;σε ρωταω γιατι λες π πηγες στα σεμιναρια...απο ποτε γινονται;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η γιωτα22 είπε:

Κοριτσια εγω εχω 3 ιουνιου,και κοστιζει 150 ευρω ολα κ οι αιματος!!!

κοπέλα μου και εγώ 3/6 Έχω το ραντεβού... ανυπομωνω!! σήμερα το απόγευμα έχουμε ραντεβού με τον γιατρό για να δούμε πόσο μεγάλωσε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η marzou είπε:

Ποσων εβδομαδων εισαι;;;σε ρωταω γιατι λες π πηγες στα σεμιναρια...απο ποτε γινονται;;

Παρασκευή μπαίνω 11η εβδομάδα γιατί Αφού είναι δωρεάν και ήταν 1 φορά συνάντηση !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mantarini είπε:

κοπέλα μου και εγώ 3/6 Έχω το ραντεβού... ανυπομωνω!! σήμερα το απόγευμα έχουμε ραντεβού με τον γιατρό για να δούμε πόσο μεγάλωσε..

Στείλε μας νεαααα!! @Mantarini!!!κορίτσια να ρωτήσω κάτι εσείς πόσες φορές πάτε στο γιατρό για υπέρηχο ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Στείλε μας νεαααα!! @Mantarini!!!κορίτσια να ρωτήσω κάτι εσείς πόσες φορές πάτε στο γιατρό για υπέρηχο ??

αχ κορίτσια πήγαμε!! Όλα τέλεια!! το μωρό μας μεγάλωσε!! 3.5 εκατοστά μας κουνούσε χεράκια ποδαράκια.. έλιωσα η μάνα... Δεν ήθελα να τελειώσει.. ?  εμείς κλείνουμε ραντεβού ανα 3 βδομάδες.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mantarini είπε:

αχ κορίτσια πήγαμε!! Όλα τέλεια!! το μωρό μας μεγάλωσε!! 3.5 εκατοστά μας κουνούσε χεράκια ποδαράκια.. έλιωσα η μάνα... Δεν ήθελα να τελειώσει.. ?  εμείς κλείνουμε ραντεβού ανα 3 βδομάδες.. 

Απαπαα μανούλα !!!αστα !!!σε καταλαβαίνω !!!χιχι Όχι πες δεν είναι το πιο όμορφο συναίσθημα:???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Απαπαα μανούλα !!!αστα !!!σε καταλαβαίνω !!!χιχι Όχι πες δεν είναι το πιο όμορφο συναίσθημα:???

εγω μπηκα σημερα στην εντεκατη  εβδομαδα.Στον γιατρο παω για υπερηχο μια φορα την εβδομαδα γιατι αγχωνομαι κ λογω οτι ειχα καφε υγρα πηγαινα πιο συχνα.Τωρα πηγα την δευτερα κ ηταν 4 εκατοστα.Θα ξαναπαω αυριο πρωι για να δωσω αιμα για τις αιματος της αυχενικης,κ θα πω να το ξαναδουμε στον υπερηχο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η γιωτα22 είπε:

εγω μπηκα σημερα στην εντεκατη  εβδομαδα.Στον γιατρο παω για υπερηχο μια φορα την εβδομαδα γιατι αγχωνομαι κ λογω οτι ειχα καφε υγρα πηγαινα πιο συχνα.Τωρα πηγα την δευτερα κ ηταν 4 εκατοστα.Θα ξαναπαω αυριο πρωι για να δωσω αιμα για τις αιματος της αυχενικης,κ θα πω να το ξαναδουμε στον υπερηχο!!!

Καλά αποτελέσματα κορίτσι μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Απαπαα μανούλα !!!αστα !!!σε καταλαβαίνω !!!χιχι Όχι πες δεν είναι το πιο όμορφο συναίσθημα:???

αχ τέλεια Ήταν!! Θέλω κάθε μέρα να το βλέπω... χαχαχα εγώ τώρα θα το ξαναδώ στις 3/6 με την Αυχενική και επόμενο ραντεβού στις 27/6 ππφφ.. πολύς καιρός..  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η γιωτα22 είπε:

εγω μπηκα σημερα στην εντεκατη  εβδομαδα.Στον γιατρο παω για υπερηχο μια φορα την εβδομαδα γιατι αγχωνομαι κ λογω οτι ειχα καφε υγρα πηγαινα πιο συχνα.Τωρα πηγα την δευτερα κ ηταν 4 εκατοστα.Θα ξαναπαω αυριο πρωι για να δωσω αιμα για τις αιματος της αυχενικης,κ θα πω να το ξαναδουμε στον υπερηχο!!!

κορίτσι κάθε φορά που πηγαίνεις σου παίρνει λεφτά;;  καλά αποτέλεσματα να έχεις!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

αχ τέλεια Ήταν!! Θέλω κάθε μέρα να το βλέπω... χαχαχα εγώ τώρα θα το ξαναδώ στις 3/6 με την Αυχενική και επόμενο ραντεβού στις 27/6 ππφφ.. πολύς καιρός..  

Δεν είχε διαθέσιμο ραντεβού ??Για Αυχενική ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Δεν είχε διαθέσιμο ραντεβού ??Για Αυχενική ??

Έχω κλείσει την Αυχενική εδώ και ένα μήνα.. Στις 3/6

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!!!εχετε φουσκωσει καθολου;;;εγω ειμαι στην 9η βδομαδα και βλεπω διαφορα κατω κατω!!??

χθες εκανα κατι ταρζανιες γιατι καναμε ενα βιντεο για το γαμο μου!!

ψηλοσοροπηδησα για πολυ λιγο!!και μετα φοβηθηκα λετε να εκανα τπτ κακο;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marzou είπε:

Καλημερα κοριτσια!!!εχετε φουσκωσει καθολου;;;εγω ειμαι στην 9η βδομαδα και βλεπω διαφορα κατω κατω!!??

χθες εκανα κατι ταρζανιες γιατι καναμε ενα βιντεο για το γαμο μου!!

ψηλοσοροπηδησα για πολυ λιγο!!και μετα φοβηθηκα λετε να εκανα τπτ κακο;;;

Καλημέρα κορίτσι μου !!σιγα σιγα υπάρχει διαφορά χαμηλά !! Δεν νομίζω να έκανες κακο !Αλλά οκ τώρα δεν είμαστε για πολλά χοροπηδηχτα χαχαχχα!!!!μην ανυσηχεις αλλά κάτσε σήμερα και μην κάνεις τίποτα !!βέβαια αν νιώσεις κάτι κάλεσε γιατρο με το καλό ο γάμος σου !!!!!!Πότε παντρεύεσαι ???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου !!σιγα σιγα υπάρχει διαφορά χαμηλά !! Δεν νομίζω να έκανες κακο !Αλλά οκ τώρα δεν είμαστε για πολλά χοροπηδηχτα χαχαχχα!!!!μην ανυσηχεις αλλά κάτσε σήμερα και μην κάνεις τίποτα !!βέβαια αν νιώσεις κάτι κάλεσε γιατρο με το καλό ο γάμος σου !!!!!!Πότε παντρεύεσαι ???????

Ναι το ξερω οτι σεν ειμαστε για πολλα πολλα...αν και δεν ειχα καμια ενοχληση μετα!!π γιατρος μ γενικοτερα μ εχει πει οτι δεν ειναι τοσο ευαισθητο οσο νομιζουμε!!προστατευεται αρκετα!!αλλα παντα υπαρχει ο φοβος...

παμτρευομαι αρχες ιουλιου!!!??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Στείλε μας νεαααα!! @Mantarini!!!κορίτσια να ρωτήσω κάτι εσείς πόσες φορές πάτε στο γιατρό για υπέρηχο ??

Κάθε 2 εβδομάδες! εμένα η αυχενική 6.6

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...