Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χριστουγεννιάτικα μωράκια 2020!!!!


Recommended Posts

στις πριν 13 ώρες, ο/η Nektarinaki_love είπε:

Τι κάνετε κοριτσάκια μου???εγω έκανα την αυχενική!όλα καλαααα τελειααα!και ναιιιι έχω κοριτσακιιιιιιιιιι???? 6 εκατοστα το μπουμπούκι μου!πολυ δραστήρια η μπέμπα!ολο κουνιοτανε!ολα μια  χαρα!ειναι και 4 ημερες μεγαλυτερο και μου αλλαξε την πητ.απο 3/12 μου την εκανε 29/11 μαλλον εγινε νωρις η συλληψη!ειμαι πολυ χαρουμενηηηη!!!!

Μπράβο κορίτσι! Με το καλό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 5.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 15 ώρες, ο/η Nektarinaki_love είπε:

Τι κάνετε κοριτσάκια μου???εγω έκανα την αυχενική!όλα καλαααα τελειααα!και ναιιιι έχω κοριτσακιιιιιιιιιι???? 6 εκατοστα το μπουμπούκι μου!πολυ δραστήρια η μπέμπα!ολο κουνιοτανε!ολα μια  χαρα!ειναι και 4 ημερες μεγαλυτερο και μου αλλαξε την πητ.απο 3/12 μου την εκανε 29/11 μαλλον εγινε νωρις η συλληψη!ειμαι πολυ χαρουμενηηηη!!!!

Μπραβο κοριτσακι μου,πολυ χαιρομαι με το καλο ευχομαι!!!Αντε να περασουν δυο εβδομαδες να την κανουμε κ εμειςςς!!!❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η γιωτα22 είπε:

Μπραβο κοριτσακι μου,πολυ χαιρομαι με το καλο ευχομαι!!!Αντε να περασουν δυο εβδομαδες να την κανουμε κ εμειςςς!!!❤❤

Εγω πηγα κ εχτες κ εκανα υπερηχο γιατι ηθελα να μου γραψει αναρρωτικη ο γιατρος κ ηταν 4 εκατοσταααα!!!!Κ καρδουλα ακουσαμε,ολα καλαα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 20/5/2019 at 4:09 ΠΜ, ο/η Bellaki είπε:

@marzou @γιωτα22 ευχαριστώ πολύ βρε κορίτσια μου. Φοβάμαι να μετακινηθώ τόσες μέρες. Ηρέμησα τώρα!!! ?????

@Bellaki,πως εισαι???Ολα καλα??Πως πας,ενταξεθ με τα σκουραα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 16/5/2019 at 7:01 ΜΜ, ο/η despoina46 είπε:

?‍❤️‍?

@Μπεμπελουκα Καλημέρα κορίτσι μου και πάλι,πήρα το θάρρος να σε ξαναενοχλήσω. Τελικά μου ζήτησαν από τη δουλειά μου να πάρω επαπειλούμενη γιατί αυτό θα είναι το καλύτερο για όλους, οπότε το απόγευμα θα πάω να το πάρω. Ξέρεις τι σου πληρώνει από δω και πέρα ο εργοδότης σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η despoina46 είπε:

@Μπεμπελουκα Καλημέρα κορίτσι μου και πάλι,πήρα το θάρρος να σε ξαναενοχλήσω. Τελικά μου ζήτησαν από τη δουλειά μου να πάρω επαπειλούμενη γιατί αυτό θα είναι το καλύτερο για όλους, οπότε το απόγευμα θα πάω να το πάρω. Ξέρεις τι σου πληρώνει από δω και πέρα ο εργοδότης σου?

Καλημέρα καλά έκανες κορίτσι μου γλυκό !!Ο εργοδότης δεν σου πληρώνει κάτι διότι λογικά θα στη γράψει ο γιατρός για 1 μήνα κάθε μήνα λοιπόν θα περνάτε Επιτροπή και θα σε πληρώνει το ΙΚΑ αυτό θα συμβαίνει έως και τέλη 6ου μήνα μετά από 7ο θα σε πληρώνει ο εργοδότης σου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Καλημέρα καλά έκανες κορίτσι μου γλυκό !!Ο εργοδότης δεν σου πληρώνει κάτι διότι λογικά θα στη γράψει ο γιατρός για 1 μήνα κάθε μήνα λοιπόν θα περνάτε Επιτροπή και θα σε πληρώνει το ΙΚΑ αυτό θα συμβαίνει έως και τέλη 6ου μήνα μετά από 7ο θα σε πληρώνει ο εργοδότης σου 

άδειες, δώρα κλπ πάλι το ικα στα πληρώνει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η despoina46 είπε:

άδειες, δώρα κλπ πάλι το ικα στα πληρώνει?

Κοίτα εγώ για π.χ το Πάσχα πήρα δώρο από τον εργοδότη μου αλλά δεν ήταν σερει 1 μήνες γιατί είχα δηλώσει κανονική άδεια καιρό πριν  οπότε σε αυτό υποθέτω ότι στα πληρώνει ο εργοδότης ούτως ή άλλως το επίδομα αδείας θα είναι τον Αύγουστο τον Δεκέμβρη με το καλό σε πληρώνει ο εργοδότης 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Κοίτα εγώ για π.χ το Πάσχα πήρα δώρο από τον εργοδότη μου αλλά δεν ήταν σερει 1 μήνες γιατί είχα δηλώσει κανονική άδεια καιρό πριν  οπότε σε αυτό υποθέτω ότι στα πληρώνει ο εργοδότης ούτως ή άλλως το επίδομα αδείας θα είναι τον Αύγουστο τον Δεκέμβρη με το καλό σε πληρώνει ο εργοδότης 

Ευχαριστω κοριτσι μου για την βοήθεια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η despoina46 είπε:

@Μπεμπελουκα Καλημέρα κορίτσι μου και πάλι,πήρα το θάρρος να σε ξαναενοχλήσω. Τελικά μου ζήτησαν από τη δουλειά μου να πάρω επαπειλούμενη γιατί αυτό θα είναι το καλύτερο για όλους, οπότε το απόγευμα θα πάω να το πάρω. Ξέρεις τι σου πληρώνει από δω και πέρα ο εργοδότης σου?

κοίταξέ το όμως γιατί νομίζω στην επαπειλούμενη παίρνεις μόνο τον βασικό μισθό από το ΙΚΑ και όχι όλο τον μισθό σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η despoina46 είπε:

Ευχαριστω κοριτσι μου για την βοήθεια!!

Τίποτα γύρω στα 550 είναι η πληρωμή !!!ότι άλλο θες ρώτησε με γιατί και εγώ σπίτι κάθομαι !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Τίποτα γύρω στα 550 είναι η πληρωμή !!!ότι άλλο θες ρώτησε με γιατί και εγώ σπίτι κάθομαι !

τόσα παίρνεις καθαρά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η despoina46 είπε:

ναι δουλεύω 8 μήνες περίπου εκεί 8ωρη

Οκ οποία και αν είναι η μισθοδοσία σου θα πάρεις από ικα γύρω στα 550 .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Οκ οποία και αν είναι η μισθοδοσία σου θα πάρεις από ικα γύρω στα 550 .

σ ευχαριστω πολυ πολυ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια.. όσες κάνατε την Αυχενική πόσο σας κόστισε;; έχω ακούσει ότι γράφεται, εγώ έχω εοππυ ξέρετε πόσο είναι η συμμετοχή;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η satya είπε:

κοίταξέ το όμως γιατί νομίζω στην επαπειλούμενη παίρνεις μόνο τον βασικό μισθό από το ΙΚΑ και όχι όλο τον μισθό σου

Nαι το γνωρίζω,κάτω από 500 δεν είναι σίγουρα γιατί αυτός είναι ο κατώτατος βασικός μισθός. Πάντως καλύτερα 500 και να χω την ηρεμία μου παρά παραπάνω και να με τρελάνουν στη δουλειά.Εσύ είσαι σε άδεια ή όχι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η despoina46 είπε:

Nαι το γνωρίζω,κάτω από 500 δεν είναι σίγουρα γιατί αυτός είναι ο κατώτατος βασικός μισθός. Πάντως καλύτερα 500 και να χω την ηρεμία μου παρά παραπάνω και να με τρελάνουν στη δουλειά.Εσύ είσαι σε άδεια ή όχι?

Σωστό και αυτό! όχι δεν πήρα άδεια, νομίζω εαν είναι μόνο απόλυτη ανάγκη θα πάρω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Mantarini είπε:

κορίτσια.. όσες κάνατε την Αυχενική πόσο σας κόστισε;; έχω ακούσει ότι γράφεται, εγώ έχω εοππυ ξέρετε πόσο είναι η συμμετοχή;; 

Καλησπέρα! Όταν είχα κάνει πριν 2 περίπου χρόνια δεν γράφονταν ε και πλήρωσα αν θυμάμαι 80€ 

τωρα άκουσα ότι γράφεται αλλά πρέπει να πας σε συμβεβλημένο ιατρό από τον εοπυ

εκλεισα και εγώ την αυχενική μου για τις 30 του μηνός :)

ανηπομονω σαν να ναι πρώτη μου φορά :)

αραγε θα είναι κορίτσι να παίζει με την κόρη μ ή αγοράκι να μαλλιοτραβιούνται ???

 

χρονια πολλά σε όσες γιορτάζουν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Mantarini είπε:

κορίτσια.. όσες κάνατε την Αυχενική πόσο σας κόστισε;; έχω ακούσει ότι γράφεται, εγώ έχω εοππυ ξέρετε πόσο είναι η συμμετοχή;; 

Από όσο ξέρω γράφεται αλλά δεν ξέρω πόσο ακριβώς πληρώνεις τη συμμετοχή.εγω που πήγα και την έκανα χωρίς να τη γράψω πλήρωσα 130 €

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Μπεμπελουκα @Mantarini @satya @γιωτα22 Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια μουυυ❤️❤️❤️Άντε και εσεις μια μια με την σειρά σας και με το καλό ολα!περιμένουμε νεααα!τώρα αν δεν κάνω λάθος μετα απο εμένα είναι η  @Μπεμπελουκα στις 26 σωστά???αντε ολα καλα να πανε!!@? @Mantarini αντε τελος καλο ολα καλα με τον αντρουλη σου!γερος και δυνατος παλι στο σπιτακι σας!εντωμεταξυ,μας εδωσε και cd ο γιατρος της αυχενικης!το βλεπω συνεχειααααα!δε το χορταινω❤️??❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nektarinaki_love είπε:

@Μπεμπελουκα @Mantarini @satya @γιωτα22 Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια μουυυ❤️❤️❤️Άντε και εσεις μια μια με την σειρά σας και με το καλό ολα!περιμένουμε νεααα!τώρα αν δεν κάνω λάθος μετα απο εμένα είναι η  @Μπεμπελουκα στις 26 σωστά???αντε ολα καλα να πανε!!@? @Mantarini αντε τελος καλο ολα καλα με τον αντρουλη σου!γερος και δυνατος παλι στο σπιτακι σας!εντωμεταξυ,μας εδωσε και cd ο γιατρος της αυχενικης!το βλεπω συνεχειααααα!δε το χορταινω❤️??❤️❤️

@Nektarinaki_love τελειοοο??Θέλω κ εγω c.d!!στις 28/5εχουμε !!????????♥️♥️♥️♥️♥️???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η netspirit είπε:

Καλησπέρα! Όταν είχα κάνει πριν 2 περίπου χρόνια δεν γράφονταν ε και πλήρωσα αν θυμάμαι 80€ 

τωρα άκουσα ότι γράφεται αλλά πρέπει να πας σε συμβεβλημένο ιατρό από τον εοπυ

εκλεισα και εγώ την αυχενική μου για τις 30 του μηνός :)

ανηπομονω σαν να ναι πρώτη μου φορά :)

αραγε θα είναι κορίτσι να παίζει με την κόρη μ ή αγοράκι να μαλλιοτραβιούνται ???

 

χρονια πολλά σε όσες γιορτάζουν!!!

@netspirit καλησπέρα !!!Εάν πας σε διαγνωστικό πχ βιοιατρικη με παραπεμπτικό κοστίζει γύρω στα 18 ευρώ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Mantarini είπε:

κορίτσια.. όσες κάνατε την Αυχενική πόσο σας κόστισε;; έχω ακούσει ότι γράφεται, εγώ έχω εοππυ ξέρετε πόσο είναι η συμμετοχή;; 

@Mantarini Μαζι με pappa150.μπορεις να την κάνεις και διαγνωστικό με παραπεμπτικό π.χ βιοιατρικη που κοστίζει 18 ευρώ . 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...