Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χριστουγεννιάτικα μωράκια 2020!!!!


Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η Nektarinaki_love είπε:

Καλημέρα κοριτσάκια και απο εμέναααα!!!χανομαι γιατι τρέχω με τις ετοιμασίες του γάμου!τι κάνετε??μιας και μιλατε για κοιλιτσες,εγω παντως σε εμενα ειδα μεγαααλη διαφορα!ηδη με καταλαβαινουνε οτι ειμαι εγκυος!δοκιμαζα τα ρουχα που θα βαλω στην παραμονη του γαμου μου και δειτε κοιλιτσα!και λεω: αν ειμαι ετσι 11 εβδομαδων στην παραμονη που θα ειμαι σχεδον στην 16η πως θα φαινομαι???χαχαχαχ την ανεβαζω λιγο να τη δειτε και θα την σβησω!

 

 

7CED68FF-A81D-4137-B511-D9FFDC07D7FE.jpeg

Είσαι μια Θεα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 5.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 4 ώρες, ο/η Mantarini είπε:

χαχαχα κατάλαβα... κορίτσια μπρούμυτα κοιμάστε ακόμα;; εγώ κοιμάμαι.. θα ρωτήσω και το γιατρό..  Αλλά σκέφτομαι ότι αφού δεν νιώθω κάποια δυσφορια ακόμα λογικά δεν υπάρχει πρόβλημα.. αργότερα πιστεύω θα είναι και χωροταξικο το θέμα... ?

Από την πρώτη εγκυμοσύνη έχω κολλήσει και έχω ερωτευτεί το μαξιλάρι λουκάνικο κ ευτυχώς δεν συναντάω πρόβλημα γιατί κοιμόμουν μόνο μπρούμυτα ...

στις πριν 3 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Μην μου πεις ότι τα τζιν είναι τόσο άνετα όσο πριν !!Εγώ ας πούμε σε αυτά είδα διάφορα !!

Χα! Ποια τζιν; Μόνο ένα φοράω που αγόρασα όταν γέννησα τα αλλά με ενοχλούν και τα κολάν μόνο τα φαρδύά

τωρα σκέφτομαι να βγάλω τις παντελονες που ζέστανε ο καιρός....

στις πριν 2 ώρες, ο/η Nektarinaki_love είπε:

Καλημέρα κοριτσάκια και απο εμέναααα!!!χανομαι γιατι τρέχω με τις ετοιμασίες του γάμου!τι κάνετε??μιας και μιλατε για κοιλιτσες,εγω παντως σε εμενα ειδα μεγαααλη διαφορα!ηδη με καταλαβαινουνε οτι ειμαι εγκυος!δοκιμαζα τα ρουχα που θα βαλω στην παραμονη του γαμου μου και δειτε κοιλιτσα!και λεω: αν ειμαι ετσι 11 εβδομαδων στην παραμονη που θα ειμαι σχεδον στην 16η πως θα φαινομαι???χαχαχαχ την ανεβαζω λιγο να τη δειτε και θα την σβησω!

 

 

7CED68FF-A81D-4137-B511-D9FFDC07D7FE.jpeg

Με το καλό ο γάμος!!! κοιλιτσα :) μια χαρά είσαι απόλαυσε την γτ όταν γεννήσουμε θα μας λείπει 

ενενα είναι λίγο πιο μικρή αλλά το έχουμε πάρει όλοι χαμπάρι....

στις πριν 1 ώρα, ο/η γιωτα22 είπε:

εγω κοριτσια ειμαι 10 εβδομαδων κ 4 ημερων,ευχομαι σε ολες μας να πανε ολα καλα!!!Το αγχος που εχουμε ειναι φυσιολογικο.Παντως εμενα τα τζιν δεν μου κανουν,μονο κατι παντελονις με λαστιχο μου πανε αλλα για κανα δυο εβδομαδες ακομα.Πηρα τα ουτροτζεσταν κ εχω μια αδυναμια κ υπνηλια εχω λιωσει.

Αυτά τα ουτρο με έχουν ρίξει κάτω :( 

πεφτει η πίεση μου στο 5 κ ναρκωνομαι είναι φυσιολογικό λέει ο γιατρός μου... την πρώτη φορά μου είχε πει να πάρω δυο μαζί κ κατέβασα ασφαλειεσ Αφού πρόλαβα να δώσω το μωρό στον άντρα μου ....

αναγκαστικά όμως άλλαξα ωράριο σε αυτά γιατί είμαι μόνη κ αν πάρω κ δεν κοιμηθεί η μικρή έχω θέμα... όποτε με το που κοιμηθεί χαπακώνομαι.... 

ποσά περνεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η netspirit είπε:

Από την πρώτη εγκυμοσύνη έχω κολλήσει και έχω ερωτευτεί το μαξιλάρι λουκάνικο κ ευτυχώς δεν συναντάω πρόβλημα γιατί κοιμόμουν μόνο μπρούμυτα ...

Χα! Ποια τζιν; Μόνο ένα φοράω που αγόρασα όταν γέννησα τα αλλά με ενοχλούν και τα κολάν μόνο τα φαρδύά

τωρα σκέφτομαι να βγάλω τις παντελονες που ζέστανε ο καιρός....

Με το καλό ο γάμος!!! κοιλιτσα :) μια χαρά είσαι απόλαυσε την γτ όταν γεννήσουμε θα μας λείπει 

ενενα είναι λίγο πιο μικρή αλλά το έχουμε πάρει όλοι χαμπάρι....

Αυτά τα ουτρο με έχουν ρίξει κάτω :( 

πεφτει η πίεση μου στο 5 κ ναρκωνομαι είναι φυσιολογικό λέει ο γιατρός μου... την πρώτη φορά μου είχε πει να πάρω δυο μαζί κ κατέβασα ασφαλειεσ Αφού πρόλαβα να δώσω το μωρό στον άντρα μου ....

αναγκαστικά όμως άλλαξα ωράριο σε αυτά γιατί είμαι μόνη κ αν πάρω κ δεν κοιμηθεί η μικρή έχω θέμα... όποτε με το που κοιμηθεί χαπακώνομαι.... 

ποσά περνεις;

Σ’ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου!ναι ναι την απολαμβανω την κοιλιτσα μου καθε στιγμηηη και καμαρωνω!παντως για τα ουτρο επαιρνα και εγω για λιγο.οταν τα επαιρνα απ το στομα,ημουνα χαλια,ζαλαδα,υπνοοοοο θαρρεις και ηπια 10 βοτκες!μετα τα εβαζα κολπικα και μιαααααα χαρα!τιποτα δεν ενιωθα,σαν να μην τα βαζω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Nektarinaki_love είπε:

Σ’ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου!ναι ναι την απολαμβανω την κοιλιτσα μου καθε στιγμηηη και καμαρωνω!παντως για τα ουτρο επαιρνα και εγω για λιγο.οταν τα επαιρνα απ το στομα,ημουνα χαλια,ζαλαδα,υπνοοοοο θαρρεις και ηπια 10 βοτκες!μετα τα εβαζα κολπικα και μιαααααα χαρα!τιποτα δεν ενιωθα,σαν να μην τα βαζω!

Ναι σκέφτομαι κ εγώ να το πω στο γιατρό για κολπικά γιατί όταν έχεις ένα θεριό 14 μηνών είναι πολύ ζόρικα ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Μπεμπελουκα ναι πολύ ωραίο συναίσθημα! Εμένα είναι και το πρώτο μου και πρώτη φορά νιώθω αυτό το συναίσθημα. Τώρα αρχίζω να το συνειδητοποιώ ότι είμαι έγκυος που φαίνεται αρκετά η κοιλιά μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η netspirit είπε:

Από την πρώτη εγκυμοσύνη έχω κολλήσει και έχω ερωτευτεί το μαξιλάρι λουκάνικο κ ευτυχώς δεν συναντάω πρόβλημα γιατί κοιμόμουν μόνο μπρούμυτα ...

Χα! Ποια τζιν; Μόνο ένα φοράω που αγόρασα όταν γέννησα τα αλλά με ενοχλούν και τα κολάν μόνο τα φαρδύά

τωρα σκέφτομαι να βγάλω τις παντελονες που ζέστανε ο καιρός....

Με το καλό ο γάμος!!! κοιλιτσα :) μια χαρά είσαι απόλαυσε την γτ όταν γεννήσουμε θα μας λείπει 

ενενα είναι λίγο πιο μικρή αλλά το έχουμε πάρει όλοι χαμπάρι....

Αυτά τα ουτρο με έχουν ρίξει κάτω :( 

πεφτει η πίεση μου στο 5 κ ναρκωνομαι είναι φυσιολογικό λέει ο γιατρός μου... την πρώτη φορά μου είχε πει να πάρω δυο μαζί κ κατέβασα ασφαλειεσ Αφού πρόλαβα να δώσω το μωρό στον άντρα μου ....

αναγκαστικά όμως άλλαξα ωράριο σε αυτά γιατί είμαι μόνη κ αν πάρω κ δεν κοιμηθεί η μικρή έχω θέμα... όποτε με το που κοιμηθεί χαπακώνομαι.... 

ποσά περνεις;

περνω εν απο το ατομα κ ενα κολπικα πρωι κ βραδυ,αλλα λογικα ειναι η τελευταια εβδομαδα που θα τα περνω.Ετσι μου πε κ ο γιατρος κ μια μαια απο την αθηνα που πηρα τηλ.1 εβδομαδα ακομα υπομονηηηη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η γιωτα22 είπε:

περνω εν απο το ατομα κ ενα κολπικα πρωι κ βραδυ,αλλα λογικα ειναι η τελευταια εβδομαδα που θα τα περνω.Ετσι μου πε κ ο γιατρος κ μια μαια απο την αθηνα που πηρα τηλ.1 εβδομαδα ακομα υπομονηηηη!!!

Τυχερούλη!!!

Εγώ θα περιμένω μέχρι αρχές Ιουνίου σίγουρα που θα πάω στο γιατρό μετά την αυχενική να με δει.

ισως όμως τα κρατήσει κ άλλο λόγω ότι έχω πολύ μικρό παιδί κ κουράζομαι .

οτι κανουν, το κάνουν για καλό σκέφτομαι κ περνώ κουράγιο ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Nikoleta... είπε:

@Μπεμπελουκα ναι πολύ ωραίο συναίσθημα! Εμένα είναι και το πρώτο μου και πρώτη φορά νιώθω αυτό το συναίσθημα. Τώρα αρχίζω να το συνειδητοποιώ ότι είμαι έγκυος που φαίνεται αρκετά η κοιλιά μου.

@Nikoleta... πόσο εβδομάδων είσαι ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

@Nikoleta... πόσο εβδομάδων είσαι ?

Είμαι 18εβδ + 0ημ. Σήμερα έκλεισα τον 4ο και μπήκα στον 5ο. Εσύ είσαι 10 εβδομάδων;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Nikoleta... είπε:

Είμαι 18εβδ + 0ημ. Σήμερα έκλεισα τον 4ο και μπήκα στον 5ο. Εσύ είσαι 10 εβδομάδων;

@Nikoleta... ναι 10 εβδομαδων ... @Nektarinaki_love είσαι Θεααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Nektarinaki_love  εγώ δεν προλαβαααα να σε καμαρώσω!!!  κορίτσια υζιβ δεν φορούσα σχεδόν ποτέ..  Πολύ σπάνια.. Τώρα που θα ανέβω Θεσσαλονίκη θα πάρω κανένα κολλανακι εγκυμοσύνης ή παντελόνια με λάστιχο.. αν και νομίζω τα φορεματάκια τα μακο θα μας βολέψουν όλο το καλοκαίρι...  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mantarini είπε:

@Nektarinaki_love  εγώ δεν προλαβαααα να σε καμαρώσω!!!  κορίτσια υζιβ δεν φορούσα σχεδόν ποτέ..  Πολύ σπάνια.. Τώρα που θα ανέβω Θεσσαλονίκη θα πάρω κανένα κολλανακι εγκυμοσύνης ή παντελόνια με λάστιχο.. αν και νομίζω τα φορεματάκια τα μακο θα μας βολέψουν όλο το καλοκαίρι...  

Ναι ισχύει και παντελόνια βαμβακερό !!!????ποια χώρα θα βγει στη eurovision ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω παντος που δεν εχω κανενα συπτωμα ανησυχω λιγακι...αλλες κοπελες και κοιλιτσα εχουν και καποια συπτωματα εχουν...νιωθω τοσο φυσιολογικα που λεω κατι δεν παει καλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια μου!!! Έχω να μπώ καιρό λόγω δουλειάς!!!! Την Τετάρτη θα με δεί πάλι ο γιατρός και θα κλείσω και για αυχενική. Είμαι λιγάκι αγχωμένη γιατί έχω τρεις μέρες καφέ υγρά. Έχει κάποια άλλη κοπέλα ; μου είπε η βοηθός του γιατρού να μην ανησυχώ ίσως να είναι κι από την κολπική που βάζω.. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Bellaki είπε:

Γειά σας κορίτσια μου!!! Έχω να μπώ καιρό λόγω δουλειάς!!!! Την Τετάρτη θα με δεί πάλι ο γιατρός και θα κλείσω και για αυχενική. Είμαι λιγάκι αγχωμένη γιατί έχω τρεις μέρες καφέ υγρά. Έχει κάποια άλλη κοπέλα ; μου είπε η βοηθός του γιατρού να μην ανησυχώ ίσως να είναι κι από την κολπική που βάζω.. 

 

Και εγω ειχα καφε υγρα 3 μερεςς,αλλα τωρα μου σταματησαν.Πηγα κ στον γιατρο κ με ειδε αλλα ηταν ολα καλα.Ειδικα οταν σκουπιζομουνα ειχα.Εγω ειναι η τριτη φορα που ω

βλεπω σκουρα υγρα καθε 22 μερες,το εχω παρατηρησει.Κ μενα μ8υ ειπε οτι μπορει να ειναι κ απο τα υποθετα τα κολπικα.Μην αγχωνεσαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Bellaki είπε:

Γειά σας κορίτσια μου!!! Έχω να μπώ καιρό λόγω δουλειάς!!!! Την Τετάρτη θα με δεί πάλι ο γιατρός και θα κλείσω και για αυχενική. Είμαι λιγάκι αγχωμένη γιατί έχω τρεις μέρες καφέ υγρά. Έχει κάποια άλλη κοπέλα ; μου είπε η βοηθός του γιατρού να μην ανησυχώ ίσως να είναι κι από την κολπική που βάζω.. 

 

Ναι ειναι φυσιολογικο μην ανησυχεις..και εγω που και που και ρωτησα τον γιατρο τα ειχε δει κ ολας με το κολπικο οπως το εβγαλε και μ ειπε πως ειναι υγρα της εγκυμοσινης!!ο τραχιλος δημιουργει καποια υγρα για προστασια!!αλλα καμια φορα βγενουν πιο σκουρα γιατι αλλαζει το ph!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η marzou είπε:

Ναι ειναι φυσιολογικο μην ανησυχεις..και εγω που και που και ρωτησα τον γιατρο τα ειχε δει κ ολας με το κολπικο οπως το εβγαλε και μ ειπε πως ειναι υγρα της εγκυμοσινης!!ο τραχιλος δημιουργει καποια υγρα για προστασια!!αλλα καμια φορα βγενουν πιο σκουρα γιατι αλλαζει το ph!

Και εμενα μου το ειχε πει αυτο,οταν την δευτερη φορα που μου ειχε συμβει με ειχε δει με κολπικο κ οταν το εβγαλε τα ειδε κ μου χε πει αυτο ακριβως!!Μην ανησυχεις,ολα καλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!! τι κάνετε;; εγώ σήμερα δεν την παλεύω καθόλου.. Έχω αναγουλες απ το πρωί.. και είμαι μόνη στη δουλειά.. Πώς θα την παλέψω μέχρι το μεσημέρι... με βλέπω να κλείνω νωρίτερα... Βγαίνει και ο αντρουλης μου σήμερα απ το νοσοκομείο!!! γιούπι γιούπι!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! τι κάνετε;; εγώ σήμερα δεν την παλεύω καθόλου.. Έχω αναγουλες απ το πρωί.. και είμαι μόνη στη δουλειά.. Πώς θα την παλέψω μέχρι το μεσημέρι... με βλέπω να κλείνω νωρίτερα... Βγαίνει και ο αντρουλης μου σήμερα απ το νοσοκομείο!!! γιούπι γιούπι!! 

Καλημερα!  καλη ανναρωση να εχει!!! Αντε περασε και αυτο!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Κύνθια είπε:

Καλημερα!  καλη ανναρωση να εχει!!! Αντε περασε και αυτο!!!!!

ναι πάει πέρασε!! άλλο κακό να μην μας ξαναβρεί!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κοριτσάκια μου???εγω έκανα την αυχενική!όλα καλαααα τελειααα!και ναιιιι έχω κοριτσακιιιιιιιιιι???? 6 εκατοστα το μπουμπούκι μου!πολυ δραστήρια η μπέμπα!ολο κουνιοτανε!ολα μια  χαρα!ειναι και 4 ημερες μεγαλυτερο και μου αλλαξε την πητ.απο 3/12 μου την εκανε 29/11 μαλλον εγινε νωρις η συλληψη!ειμαι πολυ χαρουμενηηηη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Nektarinaki_love είπε:

Τι κάνετε κοριτσάκια μου???εγω έκανα την αυχενική!όλα καλαααα τελειααα!και ναιιιι έχω κοριτσακιιιιιιιιιι???? 6 εκατοστα το μπουμπούκι μου!πολυ δραστήρια η μπέμπα!ολο κουνιοτανε!ολα μια  χαρα!ειναι και 4 ημερες μεγαλυτερο και μου αλλαξε την πητ.απο 3/12 μου την εκανε 29/11 μαλλον εγινε νωρις η συλληψη!ειμαι πολυ χαρουμενηηηη!!!!

μπράβο κοριτσάκι Μου!!! Τέλεια! τελεια!! Με το καλό να έρθει η μπεμπουλα σου!! πάει αυτό το άγχος... άντε να παίρνουμε σειρά... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

μπράβο κοριτσάκι Μου!!! Τέλεια! τελεια!! Με το καλό να έρθει η μπεμπουλα σου!! πάει αυτό το άγχος... άντε να παίρνουμε σειρά... 

@Nektarinaki_love τελεια κοριτσάκι μου !!!!είδες που έλεγες για αγόρι !!!!Με το καλό !!Καλή λευτεριά !!♥️♥️♥️??????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...