Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χριστουγεννιάτικα μωράκια 2020!!!!


Recommended Posts

στις πριν 3 ώρες, ο/η γιωτα22 είπε:

Κοριτσι μου μην αγχωνεσαι.Κ εγω στην αρχη οταν εφευγε η μαμα μου με επιανε ψυχοπλακωμα.Τωρα που το μωρο ειναι δυο μηνων σχεδον μενω πιο πολλες ωρες μαζι του κ συνηθιζεις.Το μαθαινεις το μωρο.Βεβαια ερχεται κ η μαμα μου για βοηθεια,αλλα κ μονη μου το κουμανταρω.Στις αρχες,οπως τα λες κ εσυ,αγχος κ φοβια με επιανε.

Θηλάζεις??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 5.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 4 ώρες, ο/η despoina46 είπε:

Εγώ έχω τη μαμά μ τώρα εδώ. Όταν φεύγει πέφτω σε κατάθλιψη. Είναι δύσκολα τα πράγματα  θέλουν όλη μέρα την προσοχή μας. Εγώ αγόρασα μαρσιπο. Πιστεύω θα με βολέψει. Τουλάχιστον να κάνω κανένα φαγητό 

Εγώ όταν το δοκίμασα έκανε σαν να τον σκότωνα τόσο κλάμα.... Φαντάσου.... Τώρα πρέπει να το ξανά δω μήπως επειδή είναι πιο μεγάλος του αρέσει... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Εγώ όταν το δοκίμασα έκανε σαν να τον σκότωνα τόσο κλάμα.... Φαντάσου.... Τώρα πρέπει να το ξανά δω μήπως επειδή είναι πιο μεγάλος του αρέσει... 

Γενικα είναι μωρό που θα κάτσει κ μόνο του αρκετή ώρα ξύπνιο; εμένα όχι. Μια ώρα το πολύ κ αρχίζει τη γκρίνια γτ θέλει αγκαλιές. Δεν μπορείς έτσι κ χωρίς βοήθεια ούτε τουαλέτα να πας. Ελπίζω Ν το χρησιμοποιήσω κ να με βολεψει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η despoina46 είπε:

Θηλάζεις??

Θηλασα για 3 εβδομαδες,μετα δεν ειχα γαλα.Τωρα πινουμε μονο ξενο,frizolac  καθε τρεις ωρες τρωει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η despoina46 είπε:

Γενικα είναι μωρό που θα κάτσει κ μόνο του αρκετή ώρα ξύπνιο; εμένα όχι. Μια ώρα το πολύ κ αρχίζει τη γκρίνια γτ θέλει αγκαλιές. Δεν μπορείς έτσι κ χωρίς βοήθεια ούτε τουαλέτα να πας. Ελπίζω Ν το χρησιμοποιήσω κ να με βολεψει

Εμενα ξυπνιος ουτε μιση ωρα δεν καθεται μονος του,θελει παρεα.Ασε που του πεφτει ολο η πιπιλα κ κλαιει.Τι να πω,κ εγω οταν ειμαι μονη μου,ουτε τουαλετα δεν προλαβαινω να παω.Αυριο εχουμε τα 2 πρωτα εμβολια κ εχω αγχος.Θα κλαιει το μικρουλι μουυ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η despoina46 είπε:

Θηλάζεις??

Ασχετο, @Μπεμπελουκα, @star,k @despoina46,εσας ρουθουνιζει τπ μωρο?Εμενα το βραδυ πολυ εντονα κνομιζω οτι δεν μπορει να ανασανει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η γιωτα22 είπε:

Ασχετο, @Μπεμπελουκα, @star,k @despoina46,εσας ρουθουνιζει τπ μωρο?Εμενα το βραδυ πολυ εντονα κνομιζω οτι δεν μπορει να ανασανει.

Εμένα δέκα μέρες σχεδόν ήταν έτσι κ στεναχωριομουν πολύ έβαζα όρο κ τραβουσα ότι μυξουλα είχε με το otrisalin.μετα συνήλθε. Μην ανησυχείς όλα τα μωρά έχουν ρινίτιδα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η despoina46 είπε:

Γενικα είναι μωρό που θα κάτσει κ μόνο του αρκετή ώρα ξύπνιο; εμένα όχι. Μια ώρα το πολύ κ αρχίζει τη γκρίνια γτ θέλει αγκαλιές. Δεν μπορείς έτσι κ χωρίς βοήθεια ούτε τουαλέτα να πας. Ελπίζω Ν το χρησιμοποιήσω κ να με βολεψει

Εμένα όσο είναι ξύπνιο κλαίει ακατάπαυστα.... Λίγες φορές να κάτσει στο γυμναστήριο..... Πλέον τον βάζω στο καρότσι μες το σπίτι.... Κ τουαλέτα με το καρότσι πάω... Δεν μπορώ να τον σηκώνω είναι βαρύς κ δεν αντέχω.... Κ οταν κοιμάται δεν μπορώ να κάνω τίποτα γιατί ξυπνάει με το παραμικρό. 🙄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η γιωτα22 είπε:

Εμενα ξυπνιος ουτε μιση ωρα δεν καθεται μονος του,θελει παρεα.Ασε που του πεφτει ολο η πιπιλα κ κλαιει.Τι να πω,κ εγω οταν ειμαι μονη μου,ουτε τουαλετα δεν προλαβαινω να παω.Αυριο εχουμε τα 2 πρωτα εμβολια κ εχω αγχος.Θα κλαιει το μικρουλι μουυ!!!

Ολσ να πάνε καλά 💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Εμένα όσο είναι ξύπνιο κλαίει ακατάπαυστα.... Λίγες φορές να κάτσει στο γυμναστήριο..... Πλέον τον βάζω στο καρότσι μες το σπίτι.... Κ τουαλέτα με το καρότσι πάω... Δεν μπορώ να τον σηκώνω είναι βαρύς κ δεν αντέχω.... Κ οταν κοιμάται δεν μπορώ να κάνω τίποτα γιατί ξυπνάει με το παραμικρό. 🙄

Μία από τα ίδια.. Εμένα κυρίως όταν πεινάει κλαιει πολύ, αλλά γενικά είναι γκρινιάρα. Κ θέλει πολύ αγκαλιά κ περπάτημα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η despoina46 είπε:

Μία από τα ίδια.. Εμένα κυρίως όταν πεινάει κλαιει πολύ, αλλά γενικά είναι γκρινιάρα. Κ θέλει πολύ αγκαλιά κ περπάτημα 

Βάλε την κ εσύ στο καρότσι κ βόλτες στο σπίτι. Κ οταν τον κοιμιζω εκεί. Τον βάζω να βλέπει έξω στο παράθυρο ότι και καλά είναι βόλτα., 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Βάλε την κ εσύ στο καρότσι κ βόλτες στο σπίτι. Κ οταν τον κοιμιζω εκεί. Τον βάζω να βλέπει έξω στο παράθυρο ότι και καλά είναι βόλτα., 😂😂😂

Χαχαχαχα πατέντες για να ηρεμήσουν 😊 εγώ παρακαλώ να στρώσει λίγο ο καιρός να βγούμε καμία βόλτα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Εγώ όταν το δοκίμασα έκανε σαν να τον σκότωνα τόσο κλάμα.... Φαντάσου.... Τώρα πρέπει να το ξανά δω μήπως επειδή είναι πιο μεγάλος του αρέσει... 

Πω πω ευτυχώς υπάρχει και άλλο μωρό που έκανε σαν τρελό με τον μάρσιπο!!!Χαχαχα την έβαλα και έκανε σαν να τη σκότωσαν!!!σπαράζε στο Κλάμα!!!μια απογοήτευση Εγώ!!!γιατί έλεγα θα τη βάζω εκεί και θα κάνω κάποια πράγματα,ακόμη και στο σούπερ μάρκετ να πάω!!!Ελπίζω  να το δεχτεί!είπα θα περιμένω λίγο να το ξεχάσει και θα ξανά δοκιμάσω!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου καλησπερα!!!τελικα ολες τα ιδια περναμε!!!ρουθουνιζει και εμενα @despoina46 πες μου πως το κανεις ακριβως με τον ορο εμενα η δικια μου τσιριζει.

@γιωτα22 τα κανατε τα εμβολια??

 

@Starrr εχει πεσει πολυ περπατημα και καροτσαδα φουλ !!!

 

@Nektarinaki_love και εγω πηρα μαρσιπο !!ομως αναρωτιεμαι επιτρεπεται λογω του αυχενα απο τωρα?

 

Τι αλλα βρε κοριτσια??

 

@Mantarini @netspirit 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Κοριτσια μου καλησπερα!!!τελικα ολες τα ιδια περναμε!!!ρουθουνιζει και εμενα @despoina46 πες μου πως το κανεις ακριβως με τον ορο εμενα η δικια μου τσιριζει.

@γιωτα22 τα κανατε τα εμβολια??

 

@Starrr εχει πεσει πολυ περπατημα και καροτσαδα φουλ !!!

 

@Nektarinaki_love και εγω πηρα μαρσιπο !!ομως αναρωτιεμαι επιτρεπεται λογω του αυχενα απο τωρα?

 

Τι αλλα βρε κοριτσια??

 

@Mantarini @netspirit 

Την έχω ξαπλωμένη κ της ρίχνω από 2-3 σταγόνες στο κάθε ρουθούνι. Άλλοτε κλαίει άλλοτε όχι. Όπως είναι η αμπούλα το ρίχνω. Ίσως όμως να ταν πιο εύκολο με συριγγα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 21/1/2020 at 11:53 ΠΜ, ο/η Mantarini είπε:

την επόμενη πεμπτη γίνεται 2 μηνών η μπεμπουλα μου.. θα πάμε και για εμβόλιο και από τώρα το σκέφτομαι..😯😯 σκέφτομαι την ώρα του εμβολίου να την θηλάζω για να το κάνω λίγο πιο υποφερτο.. Αλλά μια γνωστή μου μου είπε να μην το κάνω έτσι γιατί μπορείς συνδυάσει τον πόνο με το θηλασμό και μετά να μην θέλει να θηλάσει.. να φοβάται.. έχω μπερδευτεί λιγάκι και δεν ξέρω τι να κάνω...

Ότι και να κανεις θα κλάψει αλλα θα ειναι στιγμιαίο η μεγαλη μ κορη ακομι κ σημερα δεν θέλει να φύγει απο το γιατρο αλλα στα εμβολια πατάμε τσιρίδες μόνο την ώρα του εμβολίου μετα ολα μέλι γαλα 

στις On 21/1/2020 at 11:56 ΠΜ, ο/η Mantarini είπε:

με τίποτα δεν είμαστε ευχαριστημένες... χαχαχα ένα βράδυ επειδή δεν είχα την υπομονή να δω αν ανεβοκατεβαίνει η κοιλίτσα της ότι ανασαίνει.. την σκουντηξα να δω πως θα αντιδράσει και άρχισε να κλαίει... και να έχω τον άντρα μου να λέει.. ορίστε τι κατάλαβες τώρα;; 😆😆😆

Βρέχε το δάχτυλο κ βάζε το μπροστά στη μυτούλα του εγω αυτο εκανα να δω αν ανασαίνει στην πρωτη 🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 22/1/2020 at 8:54 ΠΜ, ο/η Starrr είπε:

Ναι κοπέλα μου από τη στιγμή που μεγαλώνει το μωρό τα κάνουμε όλα πολύ καλά 💙 Κ μένα η παιδίατρος μόνο από το βάρος δε ανησυχεί για όλα τα υπόλοιπα. Απλά μου είπε υπομονή από τη πλευρά μου γιατί το να δεις τέτοιο μωρό κ να μην έχεις βοήθεια είναι ζόρικο!!! 

Αχ πως σε νιωθω... αλλα να ξέρεις για να περνεις δύναμη... ειναι καλυτερα να τα κανεις ολα μονη σπυ οπως θες και να μάθεις το μωρο σου οπως εσυ θέλεις...

ξερω ειναι ζορι μεγάλο αλλα κανε κουράγιο. Και εγω με δυο μαζί ζοριζομαι ειδικα οταν κλαίνε κ οι δυο μαζί αλλα τα καταφέρνω 😂

στις On 22/1/2020 at 2:50 ΜΜ, ο/η despoina46 είπε:

Εγώ έχω τη μαμά μ τώρα εδώ. Όταν φεύγει πέφτω σε κατάθλιψη. Είναι δύσκολα τα πράγματα  θέλουν όλη μέρα την προσοχή μας. Εγώ αγόρασα μαρσιπο. Πιστεύω θα με βολέψει. Τουλάχιστον να κάνω κανένα φαγητό 

Σιγά σιγά θα δεις οτι δεν θα θες ουτε τη μαμα ουτε κανεναν παρα μόνο το φρατζολακι σου :) θα σου γελάει κ θα λιώνεις 😉

οσο για το μαρσιπο με μέτρο μην αρχισει κ δεν μπορείς να το βάζεις κατω λεπτό 

στις πριν 20 ώρες, ο/η γιωτα22 είπε:

Ασχετο, @Μπεμπελουκα, @star,k @despoina46,εσας ρουθουνιζει τπ μωρο?Εμενα το βραδυ πολυ εντονα κνομιζω οτι δεν μπορει να ανασανει.

Εμεις αγάπη μ είμαστε με μυξουλες και αρκετές θα έλεγα εσω κ μερεςσανασηκωμενο το πορτ μπεμπε που κοιμαται ορο συνεχως με σύριγγα στη μυτούλα της κ τωρα ο γιατρός μας έδωσε κ σταγονιτσες για το βράδυ να της βαζω να συνέλθει

στις πριν 1 ώρα, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Κοριτσια μου καλησπερα!!!τελικα ολες τα ιδια περναμε!!!ρουθουνιζει και εμενα @despoina46 πες μου πως το κανεις ακριβως με τον ορο εμενα η δικια μου τσιριζει.

@γιωτα22 τα κανατε τα εμβολια??

 

@Starrr εχει πεσει πολυ περπατημα και καροτσαδα φουλ !!!

 

@Nektarinaki_love και εγω πηρα μαρσιπο !!ομως αναρωτιεμαι επιτρεπεται λογω του αυχενα απο τωρα?

 

Τι αλλα βρε κοριτσια??

 

@Mantarini @netspirit 

Εγω γενικα ζω μια τρελα κοριτσια...

παρατηρώ οτι σε αυτο εδώ το μωρο δεν ειναι οπως ημουν και δεν προλαβαινω να ασχοληθώ και μαζί της πολυ

αλλαξα γαλα γιατι το προηγούμενο μου τα έβγαζε ολα και της πήρα άλλο ως τωρα 3-4 μερες δεν μου εκανε κατο αλλα δεν μιλαω μεχρι να περασει το δεκαημερο

στις 30 του μηνός κλείνουμε 2 μηνες.

τρελο ζορι μπορω να πω ειδικα τωρα που ξεκινήσαμε κ τη μεγαλη να μάθει να κοιμαται σε κανονικό κρεβατι Και έχει βγει εντελώς απο το προγραμμα της γιατι σε δυο μηνες θα πρέπει να βαλω τη μπεμπα σε αυτο και σκαρφαλώνει επίσης και το φοβαμαι ...

απο υπνο είμαστε καπως καλα....ε τους κολικους απο τοτε που άλλαξα τη διατροφη μου έχει καπως στρώσει και κάποια  βραδυα κοιμαται ως το πρωί ενω κάποια αλλα ξυπνάει μια φορα το βράδυ.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η despoina46 είπε:

@Nektarinaki_love εγώ πήρα μαρσιπο mei tai που επιτρέπεται από νεογεννητο

Ναι Και Εγώ αυτόν πήρα!!!άντε να δούμε αν τον δεχτεί την επόμενη φορά και δεν κλάψει!!Εσύ την έβαλες??πως αντέδρασε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Κοριτσια μου καλησπερα!!!τελικα ολες τα ιδια περναμε!!!ρουθουνιζει και εμενα @despoina46 πες μου πως το κανεις ακριβως με τον ορο εμενα η δικια μου τσιριζει.

@γιωτα22 τα κανατε τα εμβολια??

 

@Starrr εχει πεσει πολυ περπατημα και καροτσαδα φουλ !!!

 

@Nektarinaki_love και εγω πηρα μαρσιπο !!ομως αναρωτιεμαι επιτρεπεται λογω του αυχενα απο τωρα?

 

Τι αλλα βρε κοριτσια??

 

@Mantarini @netspirit 

Πήρα τον mei tai που είναι για νεογέννητο κορίτσι μου🙂τον πήρα και σε μαύρο με γκρι για να τον φοράει και ο άντρας μου!!Χαχαχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω πω Εμένα κορίτσια χθες την έπιασε ένα κλάμα,μια γκρίνια...απ τις 7 το πρωί που ξύπνησε μέχρι τις 8 το απόγευμα γκρίνιαζε!!Δεν ήξερα πως να την ησυχάσω...πελαγωσα!!ήμουνα και μονη γιατι ο άντρας μου λείπει στο εξωτερικό για δουλειά.. τρελάθηκα,άρχισα να κλαίω και Εγώ!!!Άλμα με κολικούς!!!Ο χειρότερος συνδυασμός κορίτσια!!!τα είδα όλα χθες!!!!!!Ευτυχώς σήμερα είναι καλά.. Πω πω τι ήτανε αυτό!!!!!!😥

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!! Διαβάζω τα νέα σας...και εγω μια απο τα ίδια.. σαραντησαμε χτες..οι κολικοι συνεχίζουν, μια τον πιάνουν απόγευμα μια τον πιάνουν αργά το βράδυ..κ οταν τον πιάσουν για 4-5ωρες δεν κοιμάται καθόλου..Σκεφτομαι να πάρω ριλαξ που είναι κ κούνια να τον βάζω λιγάκι εκεί μπας κ τον ηρεμεί πιο εύκολα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Nektarinaki_love είπε:

Πήρα τον mei tai που είναι για νεογέννητο κορίτσι μου🙂τον πήρα και σε μαύρο με γκρι για να τον φοράει και ο άντρας μου!!Χαχαχαχα 

Απλα της γυρναω λιγο το κεφαλι στο πλαι οταν δν κλαιει φυσικα κ της ριχνω σταγονεσ προσπαθωντας να της αποσπασω την προσοχη.Ριχνω ετσι οπως ειναι η αμπουλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η despoina46 είπε:

Την έχω ξαπλωμένη κ της ρίχνω από 2-3 σταγόνες στο κάθε ρουθούνι. Άλλοτε κλαίει άλλοτε όχι. Όπως είναι η αμπούλα το ρίχνω. Ίσως όμως να ταν πιο εύκολο με συριγγα

Ξαπλωμενη στο πλαι?η ανασκελα?και μετα τη γυριζεις προς τα κατω??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Nektarinaki_love είπε:

Πήρα τον mei tai που είναι για νεογέννητο κορίτσι μου🙂τον πήρα και σε μαύρο με γκρι για να τον φοράει και ο άντρας μου!!Χαχαχαχα 

Κ εγωω μαυρο γκρι χαχχαχχαχχα αλλα τηςchicco ακριβως για τον αντρα μου πιο πολυ εγω να σου πω την αληθεια το φοβαμαι τον μαρσιπο...:-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Και μας ο μπέμπης κοιμάται στην αγκαλιά μου ή στην αγκαλιά του άντρα μου.. χαίρομαι τόσο πολύ που δένονται κι εκείνοι και ο άντρας μου καμαρώνει όσο δεν πάει!  λέει άσε εγώ ξέρω να τον κοιμήσω! Χαχα μωρέ θέλουν κι εκείνοι έναν ρόλο δικό τους με το μωράκι! Οπότε όταν έρχεται απ' την δουλειά αναλαμβάνει εκείνος να τον κοιμίζει, εγώ κάνω βέβαια όλα τα υπόλοιπα 😀
    • εχω την εντύπωση οτι την τελευταία εβδομάδα έχουμε ηρεμήσει με τους κολικούς...κοιμομαστε νορμάλ 11-12 το βράδυ... μια μέρα μόνο κοιμηθήκαμε στη 1.. αλλά δεν εχει κλάμα καθόλου το βράδυ πλέον...λιγο γκρίνια ίσως αλλά καμία σχέση...εχω την εντύπωση οτι μπαίνουμε σε πρόγραμμα κιόλας... ξυπνάμε κάθε μέρα στις 9.30...στις 11 κοιμόμαστε μεχρι τις 12 παρά...και στη 1 ξανά κοιμόμαστε μέχρι 2+ και ξανα στις 3.30 μέχρι 5.30...παει κάπως έτσι κάθε μέρα..
    • Αυτό πρέπει να γίνετε από τα παιδεία εμένα ο άντρας μου δεν δέχεται πολλά πολλά αν του πει κουβέντα την ρίχνει την Χριστοπ@ναγι@ του δεν χαρίζει βέβαια στην μαμά μου δεν μιλάει έτσι αλλά στην μαμά του δεν υπολογίζει οπότε καμία φορά πρέπει να γίνετε και αυτό  αλλα έχω βοήθεια δεν μπορώ να πω ότι χρειάζομαι και τη μεγάλη μου κόρη την κρατάει όταν δεν δουλεύει θα πάρει τηλέφωνο να της πάμε το παιδί να το κρατήσει αλλά και η κόρη μου θέλει να πηγαίνει γιατί ασχολείται μαζί της παίζουν πηγαίνουν βόλτες  Τώρα την έχω από το πρωί ήρθε να μου κάνει δουλειές σκούπισμα σφουγγάρισμα σιδέρωμα δεν έχω παράπονο 
    • Όχ ναι..μου φαίνεται είναι την 8η ένα άλμα...υπομονή μανούλα! Με τους κολικούς τώρα πως τα πατε
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...