Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χριστουγεννιάτικα μωράκια 2020!!!!


Recommended Posts

Καλησπερα κοριτσια!!εμεις πηραμε μπουκαλια dr browns και νομιζω οτι δεν εχουμε φαινομενα κολικων προς στιγμην τουλαχιστον.Θα θελα να ρωτησω τα εξης .οταν αποστειρωνετε που τα βαζετε τα μπουκαλια?επισης τη μυτουλα πως τη καθαριζετε??καιιιιι βρηκατε θεμα για βαπτιση κλεισατε ημερομηνιες?εμεις ειπαμε για οκτωβρη με θεμα καρουζελ η αμαξα !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 5.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 4 ώρες, ο/η Maroulli είπε:

Καλημερα κορίτσια καλη χρονιά σε όλες!!! Σήμερα κλείσαμε 1 μήνα!!!!! Ειχαμε και παιδίατρο 3900 ο μικρος μου ολα τέλεια λεει ο γιατρος δοξα το Θεό !! 

Τελεια!!!!φαντασου οτι η μπεμπα μου ειναι 44 ημερων και σημερα τη ζυγισαμε 3950 .εισαι πολυ καλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 13/1/2020 at 3:49 ΠΜ, ο/η Starrr είπε:

Γειά σας κορίτσια!!! Τι κάνετε?? Τι κάνουν τα μωρούλια??? Καλή Χρονιά να έχουμε!! 💙

Καλη χρονια!!!!ειμαστε καλα!!!!!εχουν ψιλοστρωσει τα πραγματα !πολυ κουραση αλλα στα αληθεια αξιζειιιιι οσο τιποτα!!!!:-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η despoina46 είπε:

Τι σταγονες?Εμας biogaia αλλα δν βλεπω να κανουν δουλεια.Απ το μεσημερι κ μετα εχουμε κλαματα ως το βραδυ κ ανησυχια

Κ όλο το βράδυ.... Infacolic... Ελπίζω να δράσουν... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Καλη χρονια!!!!ειμαστε καλα!!!!!εχουν ψιλοστρωσει τα πραγματα !πολυ κουραση αλλα στα αληθεια αξιζειιιιι οσο τιποτα!!!!:-)

Πόσο είστε τώρα? Δώσε κουράγιο. Γιατι οι αντοχές με εγκαταλειπουν... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Starrr είπε:

Πόσο είστε τώρα? Δώσε κουράγιο. Γιατι οι αντοχές με εγκαταλειπουν... 

44 ημερων ..τα βραδια ταιζεται ανα 3με 4 ωρες αλλα τουλαχιστον κοιμαται υπηρχαν βραδια που δεν κοιμομουν ειχε κανει τη νυχτα μερα .Τη μερα ταιζεται ανα 3 ωρες τωρα με μεικτη διατροφη αλλα οπως το βλεπω  στο 1ο εμβολιο θα κοψω το θηλασμο μιας και δεν επαρκουν για 1 πληρες γευμα .Ομως ολες σε αυτη τη φαση ειμαστε!με λιγη βοηθεια απο αντρουλη μου !!τι να κανει κ αυτος δουλευει αρκετες ωρες...εσεις??πως ειστε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Κ όλο το βράδυ.... Infacolic... Ελπίζω να δράσουν... 

Εγώ δν ξέρω αν βοηθάνε. Χθες όλη μέρα έκλαιγε κ σήμερα όλη μέρα είναι πολύ ήρεμη. Μακάρι να μην υποφέρουν τα καημένουλα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Maroulli είπε:

Έχουμε μπολικους σχεδόν καθε βράδυ..δεν μπορει να βολευτεί ποτθενα από το  πονο ..δίνω κ εγω σταγονες τις infacolic αλλα δεν ςιμαι και πολυ σίγουρη οτι κάνουν αρκετή δουλειά..ελπιζω να περάσουν γρήγορα..

Λένε γενικά ότι μπορεί ν βοηθάνε λίγο αλλά μπορεί κ όχι. Δύσκολη φάση υποφέρουν αυτά κ εμείς μαζι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια εμείς με τους κολικούς είμαστε πολύ καλά!! ευτυχώς.. αν την πιάσει πονακι την βάζω στο στήθος και ηρεμει.. Αλλά σε γενικές γραμμές οι κρίσεις έχουν ελαττωθεί πολύ... το βράδυ θηλαζουμε ανα τρίωρο και έχουν υπάρξει και βράδια που κοιμήθηκε 6 ώρες συνεχόμενο. Γενικά καταλαβαίνω όσο μεγαλώνει καλυτερευουν τα πράγματα. Την βγάζω και καθημερινά  βολτούλα το πρωί και νιώθω ότι της αρέσει πολύ.. αν για κάποιο λόγο δεν μπορέσουμε να βγούμε την υπόλοιπη μέρα είναι  γκρινιαρουλα @Μπεμπελουκα  εγώ έκλεισα βάφτιση τον Ιούνιο με θέμα το Παρίσι..    Αύριο έχω και γιατρό για υπέρηχο και τεστ Παπ. Την μυτούλα της μικρής την καθαρίζω με αμπουλα με φυσιολογικό όρο που τη μοιραζω στα ρουθουνάκια  της μετά το μπάνιο. Δύσκολη στιγμή.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Κ εμείς παραμεγαλωνουμε.... Μας πονάνε τα έντερα κια μας.... Πολύ... Πολύ κλάμα.... Εξαντλείται κ η υπομονη μου..... Δεν εχω κ βοήθεια πολύ.. 

 

υπομονή μανούλα.. θα περάσει... Όσο το επιτρεπει ο καιρος πάρε το μωράκι σου και κάντε βολτούλες. Εμάς σε μέρες δύσκολες μας βοήθησέ "να τη φοράω" με το ρινγκ σλινγκ μέσα στο σπίτι. Ζεστά μπανάκια και μασαζακι στη κοιλίτσα με την κρέμα της frezyderm για τους κολικούς. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

44 ημερων ..τα βραδια ταιζεται ανα 3με 4 ωρες αλλα τουλαχιστον κοιμαται υπηρχαν βραδια που δεν κοιμομουν ειχε κανει τη νυχτα μερα .Τη μερα ταιζεται ανα 3 ωρες τωρα με μεικτη διατροφη αλλα οπως το βλεπω  στο 1ο εμβολιο θα κοψω το θηλασμο μιας και δεν επαρκουν για 1 πληρες γευμα .Ομως ολες σε αυτη τη φαση ειμαστε!με λιγη βοηθεια απο αντρουλη μου !!τι να κανει κ αυτος δουλευει αρκετες ωρες...εσεις??πως ειστε??

Εμείς έχουμε κωλικους. Οποτε κάθε μέρα είναι μια νέα ημέρα... Την ημέρα ζητάει κάθε 3 ώρες. Τα απογεύματα μπορεί κ 2-2.30 γιατί κλαοοε λόγω των κωλικων... Αλλά την ημέρα μποριε να κάνει ύπνο 4ωρο..μπορεί ... Όταν έχει τις καλές του. Τα βράδια ανάλογα... Αν θέλει να κάνει κακά. Γιατί τον πιάνει 5-7 τα ξημερώματα να κάνει κακά.. 🙄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η despoina46 είπε:

Εγώ δν ξέρω αν βοηθάνε. Χθες όλη μέρα έκλαιγε κ σήμερα όλη μέρα είναι πολύ ήρεμη. Μακάρι να μην υποφέρουν τα καημένουλα 

Κ εμείς σήμερα είμαστε λίγο καλύτερα... Ελπίζω... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Κ εμείς σήμερα είμαστε λίγο καλύτερα... Ελπίζω... 

Κοριτσια μου καλησπερα.Τικανετε?Εμεις μια χαρα,μεγαλωνουμε.Ο μπεμπης ειναι 50 ημερων κ 5300.Ειναι αρκετα φαγανος,εχουμε καταληξει να τρωμε ανα 3ωρο,100 μλ την φορα περιπου.Ειναι ρολοι στο προγραμμα,αλλα εχουμε κολικους,8 με 12 το βραδυ κλαμα κ πολλα αερια.Εσεις πως πατε? @Μπεμπελουκα, @star,    ολα καλα?Πως πατε απο υπνο?Εμενα θελει να κοιμαται αγκαλια μας κ οταν τον βαζουμε στην κουνοα του ξυπναει.Την αλλη πεμπτη εχουμε κ δυο εμβολια.Για να δουμε!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Κ εγώ... Χθες ήταν δράμα... Κρίση κωλικων. Δεν ξέρω... Κωλιτιδα κάνει. Μας έδωσε σταγονιτσες πριν το θηλασμό η παιδίατρος... Δεν ε αντέχω άλλα κλάματα. Πολύ ζόρι! 

Εμεις εχουμε παρει την κρεμα της frezyderm  αλλα αλλαγη δεν εχω δει ακομα. Πολυ κλαμα κ στενοχωριεμαιπου υποφερει το μικρο μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Κ εγώ... Χθες ήταν δράμα... Κρίση κωλικων. Δεν ξέρω... Κωλιτιδα κάνει. Μας έδωσε σταγονιτσες πριν το θηλασμό η παιδίατρος... Δεν ε αντέχω άλλα κλάματα. Πολύ ζόρι! 

Υπομονη ... εσενα απο την εγκυμοσυνη σε ταλαιπωρεί το άτιμο ... 

εμεις ευτυχως είμαστε πιο καλα έκοψα το λάχανο και το πορτοκαλί και ηρεμησε η μικρη τωρα θα δείξει σημερα και χθες κοιμαται όλη μερα μόνο χθες βράδυ βαροφαγε και γκρίνιαζε μεχρι που τα έβγαλε κ ηρεμησε ...

στις πριν 4 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Καλησπερα κοριτσια!!εμεις πηραμε μπουκαλια dr browns και νομιζω οτι δεν εχουμε φαινομενα κολικων προς στιγμην τουλαχιστον.Θα θελα να ρωτησω τα εξης .οταν αποστειρωνετε που τα βαζετε τα μπουκαλια?επισης τη μυτουλα πως τη καθαριζετε??καιιιιι βρηκατε θεμα για βαπτιση κλεισατε ημερομηνιες?εμεις ειπαμε για οκτωβρη με θεμα καρουζελ η αμαξα !!

Φτυστην και λέγε δόξα το θεό :)

τη μυτούλα περνεις σύριγγα ινσουλίνης και βάζεις όρο την γυρίζεις στο πλάι και της βάζεις απο μια στο καθε ρουθούνι :) εγω βασικά βρήκα και την ηρεμία μου με αποσυμφόρητή της Chico αν έχει μυξουλες τις τραβάει ;) 

βαφτιση όχι ακομι δεν κλείσαμε αλλα και τα δυο σου θέματα ειναι υπέροχα :)  

στις πριν 4 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

44 ημερων ..τα βραδια ταιζεται ανα 3με 4 ωρες αλλα τουλαχιστον κοιμαται υπηρχαν βραδια που δεν κοιμομουν ειχε κανει τη νυχτα μερα .Τη μερα ταιζεται ανα 3 ωρες τωρα με μεικτη διατροφη αλλα οπως το βλεπω  στο 1ο εμβολιο θα κοψω το θηλασμο μιας και δεν επαρκουν για 1 πληρες γευμα .Ομως ολες σε αυτη τη φαση ειμαστε!με λιγη βοηθεια απο αντρουλη μου !!τι να κανει κ αυτος δουλευει αρκετες ωρες...εσεις??πως ειστε??

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Mantarini είπε:

κορίτσια εμείς με τους κολικούς είμαστε πολύ καλά!! ευτυχώς.. αν την πιάσει πονακι την βάζω στο στήθος και ηρεμει.. Αλλά σε γενικές γραμμές οι κρίσεις έχουν ελαττωθεί πολύ... το βράδυ θηλαζουμε ανα τρίωρο και έχουν υπάρξει και βράδια που κοιμήθηκε 6 ώρες συνεχόμενο. Γενικά καταλαβαίνω όσο μεγαλώνει καλυτερευουν τα πράγματα. Την βγάζω και καθημερινά  βολτούλα το πρωί και νιώθω ότι της αρέσει πολύ.. αν για κάποιο λόγο δεν μπορέσουμε να βγούμε την υπόλοιπη μέρα είναι  γκρινιαρουλα @Μπεμπελουκα  εγώ έκλεισα βάφτιση τον Ιούνιο με θέμα το Παρίσι..    Αύριο έχω και γιατρό για υπέρηχο και τεστ Παπ. Την μυτούλα της μικρής την καθαρίζω με αμπουλα με φυσιολογικό όρο που τη μοιραζω στα ρουθουνάκια  της μετά το μπάνιο. Δύσκολη στιγμή.. 

Ωραιο το θεμα σας !!της βαζεις μιση αμπουλα ,?και μετα τη γυρνας?αναποδα δε σου κλαιει εμας σπαραζει..τεστ παπ???,μετα το 6 μηνο δεν κανουν???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η netspirit είπε:

Υπομονη ... εσενα απο την εγκυμοσυνη σε ταλαιπωρεί το άτιμο ... 

εμεις ευτυχως είμαστε πιο καλα έκοψα το λάχανο και το πορτοκαλί και ηρεμησε η μικρη τωρα θα δείξει σημερα και χθες κοιμαται όλη μερα μόνο χθες βράδυ βαροφαγε και γκρίνιαζε μεχρι που τα έβγαλε κ ηρεμησε ...

Φτυστην και λέγε δόξα το θεό :)

τη μυτούλα περνεις σύριγγα ινσουλίνης και βάζεις όρο την γυρίζεις στο πλάι και της βάζεις απο μια στο καθε ρουθούνι :) εγω βασικά βρήκα και την ηρεμία μου με αποσυμφόρητή της Chico αν έχει μυξουλες τις τραβάει ;) 

βαφτιση όχι ακομι δεν κλείσαμε αλλα και τα δυο σου θέματα ειναι υπέροχα :)  

 

Εχω παρει κ εγω αλλα πως λειτουργει ??clinofar .καλυτερη η αμπουλα η αυτο ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Εχω παρει κ εγω αλλα πως λειτουργει ??clinofar .καλυτερη η αμπουλα η αυτο ??

Εγω δεν το βολεύτηκα αυτο αυτο το βάζεις στη μυτη κ ρουφάς αφου βάλεις τον ορο 

μαύρο που πήρα το χρησιμοποιώ στη μεγαλη κ με βολευει πολυ γτ δεν παιδεύομαι μπαμ μπαμ αν έχει κατι το τραβάει 

spacer.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κορίτσια και από εμάς!!!βλέπω υποφέρετε με τους κολικούς Ε??ευτυχώς εμείς είμαστε σχετικά μια χαρά!!λίγους κολικούς και ήπιους!δεν ξέρω αν παίζει ρόλο που Θηλαζουμε αποκλειστικά και τρώμε μόνο το γαλατακι της μανούλας..21 του μήνα γινόμαστε 2 μηνων!σήμερα είχαμε παιδίατρο και είμαστε 4600 Και 56 πόντους!Η γιατρός είπε ότι είναι πάρα πολύ καλά Για μωρό που τρώει μόνο από στήθος!πολύ χαίρομαι,οι κόποι μου που πέρασα και περνάω με τον θηλασμό ανταμείβονται!!!και Εγώ της δίνω   infacolic και κάνει καλή δουλειά μπορώ να πω!!κουράγιο κορίτσια μου,θα περάσει και αυτό!σας φιλώ γλυκά😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η γιωτα22 είπε:

Κοριτσια μου καλησπερα.Τικανετε?Εμεις μια χαρα,μεγαλωνουμε.Ο μπεμπης ειναι 50 ημερων κ 5300.Ειναι αρκετα φαγανος,εχουμε καταληξει να τρωμε ανα 3ωρο,100 μλ την φορα περιπου.Ειναι ρολοι στο προγραμμα,αλλα εχουμε κολικους,8 με 12 το βραδυ κλαμα κ πολλα αερια.Εσεις πως πατε? @Μπεμπελουκα, @star,    ολα καλα?Πως πατε απο υπνο?Εμενα θελει να κοιμαται αγκαλια μας κ οταν τον βαζουμε στην κουνοα του ξυπναει.Την αλλη πεμπτη εχουμε κ δυο εμβολια.Για να δουμε!!

 

Ναι τα κάνει αυτά λόγω κωλικων. Τελευταίο γεύμα 9 βράδυ. Κ για να κοιμηθεί κανονικά πάει 11.30..😔😔Το απογευματάκι μου ζητάει λίγο νωρίτερα στήθος... Μπορεί μες τη ημέρα να κοιμηθεί 4ωρο...μερικές φορές.... Το βράδυ ανάλογα... Γιατί κάνουμε κ αναγωγες... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η γιωτα22 είπε:

Εμεις εχουμε παρει την κρεμα της frezyderm  αλλα αλλαγη δεν εχω δει ακομα. Πολυ κλαμα κ στενοχωριεμαιπου υποφερει το μικρο μου.

Ναι δεν κάνει τίποτα αυτή... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκι τί κάνετε; Πώς πάτε; Να ρωτήσω έχει βάλει καμία ορό στην μυτούλα του μωρού της; Την ακούω κάπως μπουκωμένη και μου είπε η παιδίατρος να ρίξω 2 σταγόνες φυσιολογικό ορό! Φοβάμαι μην πνιγεί... Πώς αντιδράνε τα μωράκια σας;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Angie1106 είπε:

Κοριτσάκι τί κάνετε; Πώς πάτε; Να ρωτήσω έχει βάλει καμία ορό στην μυτούλα του μωρού της; Την ακούω κάπως μπουκωμένη και μου είπε η παιδίατρος να ρίξω 2 σταγόνες φυσιολογικό ορό! Φοβάμαι μην πνιγεί... Πώς αντιδράνε τα μωράκια σας;

Κ μένα κορίτσι μου είναι μέρες μπουκωμένη κ βάζω από 3 σταγόνες σε κάθε ρουθούνι, καμία φορά κλαίει λίγο άλλες φορές δν την ενοχλεί. Πάντως η ρινίτιδα είναι συνηθισμενη στα βρεφακια απλά κάνει μέρες να υποχωρήσει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Nektarinaki_love είπε:

Καλημερα κορίτσια και από εμάς!!!βλέπω υποφέρετε με τους κολικούς Ε??ευτυχώς εμείς είμαστε σχετικά μια χαρά!!λίγους κολικούς και ήπιους!δεν ξέρω αν παίζει ρόλο που Θηλαζουμε αποκλειστικά και τρώμε μόνο το γαλατακι της μανούλας..21 του μήνα γινόμαστε 2 μηνων!σήμερα είχαμε παιδίατρο και είμαστε 4600 Και 56 πόντους!Η γιατρός είπε ότι είναι πάρα πολύ καλά Για μωρό που τρώει μόνο από στήθος!πολύ χαίρομαι,οι κόποι μου που πέρασα και περνάω με τον θηλασμό ανταμείβονται!!!και Εγώ της δίνω   infacolic και κάνει καλή δουλειά μπορώ να πω!!κουράγιο κορίτσια μου,θα περάσει και αυτό!σας φιλώ γλυκά😘

Καλως την μανουλα

Το οτι θηλάζεις βοηθάς το μωρο σου να μη περνει αέρα Οταν πινει γαλα γι αυτο και γλυτώσεις τους κολικους :)

φυσικα ρόλο παίζει κ η διατροφη σου :)

εγω οταν τρωω λάχανο ή πορτοκαλί εχουμε γκρίνιες 

κουράγιο σε ολες μας 😘

στις πριν 6 ώρες, ο/η Angie1106 είπε:

Κοριτσάκι τί κάνετε; Πώς πάτε; Να ρωτήσω έχει βάλει καμία ορό στην μυτούλα του μωρού της; Την ακούω κάπως μπουκωμένη και μου είπε η παιδίατρος να ρίξω 2 σταγόνες φυσιολογικό ορό! Φοβάμαι μην πνιγεί... Πώς αντιδράνε τα μωράκια σας;

Αγάπη μ δυο σταγόνες δεν κανουν τίποτα εμάς φαντασου βαζουμε μια σύριγγα ινσουλίνης 

ολα τα παιδιά έχουν θεματάκια κ θελουν καθάρισμα στη μυτη 

καθαριζουν κιολας γιατι έχουν μεσα τους τις βλέννες απο την κοιλια μας 

γι αυτο κ αν παρατηρήσατε τις πρώτες μερες φτερνίζομαι πολυ γτ καθαρίζουν :) 

Με τις αναγωγές έχει καμία θεμα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η netspirit είπε:

Με τις αναγωγές έχει καμία θεμα;

Εμείς έχουμε! Αλλά μου είπε η παιδίατρος να κόψω τα γαλακτοκομικά, να την ταίζω λίγο όρθια καο μετά να την κρατάω κανένα 20λεπτο όρθια και είναι κάπως καλύτερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...