Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χριστουγεννιάτικα μωράκια 2020!!!!


Recommended Posts

στις πριν 57 λεπτά, ο/η marzou είπε:

Γεια σας κοριτσια!! Βλεπω οτι πολλες εχετε ετοιμασει τη βαλιτσα, εγω ακομα δεν εχω ετοιμασει τιποτα βεβαια..ουτε το δωματιο... τεσπα αυτο π θελω να ρωτησω ειναι πως πρεπει να εχω μαζι μ και για το μωρο προσωπικη φροντιδα;; Πχ κρεμα για αλλαγη,πανες, και τετοια;; Γιατι ειχα την εντυπωση πως τα ιδιωτικα νοσοκομεια στα δινουν απο μονοι τους!!!

Ναι τα ιδιωτικά τα χουν όλα.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 5.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κοριτσια ειχα βαλει ενα καρο πραγματα στη βαλιτσα.εν τελει χρησιμοποιησα τις πιτζαμες(4 σιγουρα ) εσωρουχα μιας χρησης παντοφλες καλτσες σερβιετες το σαμπουαν κ αφρολουτρο ελαχιστα λογω καισαρικης ,οδοντοβουρτσα οδοντοκρεμα.κ επιθεματα στηθους κρεμα για θηλες( της μεντελα η καλυτερη).οπωσδηποτε  ανετα σουτιεν  κ λιγο μεγαλυτερα.οι κλινικες γενικα παρεχουν τα ειδη πρωτης αναγκης οποτε μην ανησυχειτε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η z1989 είπε:

κοριτσια ειχα βαλει ενα καρο πραγματα στη βαλιτσα.εν τελει χρησιμοποιησα τις πιτζαμες(4 σιγουρα ) εσωρουχα μιας χρησης παντοφλες καλτσες σερβιετες το σαμπουαν κ αφρολουτρο ελαχιστα λογω καισαρικης ,οδοντοβουρτσα οδοντοκρεμα.κ επιθεματα στηθους κρεμα για θηλες( της μεντελα η καλυτερη).οπωσδηποτε  ανετα σουτιεν  κ λιγο μεγαλυτερα.οι κλινικες γενικα παρεχουν τα ειδη πρωτης αναγκης οποτε μην ανησυχειτε

Στά πάρέχόύν στό πάκέτό ή σέ χρέώνόύν χώρίστά;;έπίσής στή κάίσάρίκή βόήθήσέ τό νύχτίκό πίό πόλύ ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Στά πάρέχόύν στό πάκέτό ή σέ χρέώνόύν χώρίστά;;έπίσής στή κάίσάρίκή βόήθήσέ τό νύχτίκό πίό πόλύ ;;σή

Στο διαβαλκανικό δε τα χρέωσαν ήταν στο πακέτο της τιμής .παρείχαν σερβιετες εσώρουχα επιθέματα στήθους ρούχα για το μωρό πετσέτες .το νυχτικό βοηθάει ναι λόγω τομης και για να αλλάζεις εύκολα κ το εσώρουχο σερβιετα κλπ.Δε θα πρότεινα παντελόνι σε καμία περίπτωση..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η z1989 είπε:

@satya πόύ έίσάί κόρίτσί μόύ? @Mantarini πέρίμένόύμέ νέά !! @netspirit όλά κάλά λόίπόν !!!! Έχώ ξάνά nst τρίτή !!☺

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:
στις πριν 4 ώρες, ο/η z1989 είπε:

@satya πόύ έίσάί κόρίτσί μόύ? @Mantarini πέρίμένόύμέ νέά !! @netspirit όλά κάλά λόίπόν !!!! Έχώ ξάνά nst τρίτή !!☺

αυτό το μήνυμα γιατί δεν το βλέπω Όταν δημοσιεύτηκε;; ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια. Είμαι στο μαιευτήριο. Έξι ηρα έσπασαν τα νερά. Διαστολή τίποτα ακόμη. Πόνους πολλούς μου έκανα επισκληριδιο.. Κ με πείραξε. Κ έτρεχαν να μου δώσουν αντίδοτα. Ευτυχώς σώθηκα. Ένιωσα ότι θα πεινάω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Κορίτσια. Είμαι στο μαιευτήριο. Έξι ηρα έσπασαν τα νερά. Διαστολή τίποτα ακόμη. Πόνους πολλούς μου έκανα επισκληριδιο.. Κ με πείραξε. Κ έτρεχαν να μου δώσουν αντίδοτα. Ευτυχώς σώθηκα. Ένιωσα ότι θα πεινάω. 

Με το καλοοοοο!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Κορίτσια. Είμαι στο μαιευτήριο. Έξι ηρα έσπασαν τα νερά. Διαστολή τίποτα ακόμη. Πόνους πολλούς μου έκανα επισκληριδιο.. Κ με πείραξε. Κ έτρεχαν να μου δώσουν αντίδοτα. Ευτυχώς σώθηκα. Ένιωσα ότι θα πεινάω. 

Αγαπημένη μου πώς πέρασε ο καιρός.... με το καλό!!!! σε λιγάκι θα τον έχεις στα χέρια σου.. περάσανε τα δύσκολα, μην αγχώνεσαι ήταν κ αυτό απρόοπτο τι να πω.. όλα καλά!!!! να το χαιρόσαστεεεεεεε!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Κορίτσια. Είμαι στο μαιευτήριο. Έξι ηρα έσπασαν τα νερά. Διαστολή τίποτα ακόμη. Πόνους πολλούς μου έκανα επισκληριδιο.. Κ με πείραξε. Κ έτρεχαν να μου δώσουν αντίδοτα. Ευτυχώς σώθηκα. Ένιωσα ότι θα πεινάω. 

Κορίτσι μου γλυκό μου...λογικά τώρα θα έχεις γεννήσει και θα έχεις το πλασματάκι σου αγκαλιά!!!!φαντάζομαι όλη η ταλαιπωρία τώρα πια ξεχάστηκε..εύχομαι να είναι όλα καλά ...περιμενουμε νεα σου...Να σου ζησει να ειναι γερο δυνατο και να υο δεις οπως επιθυμεις!!! 

Πάντως πέσαμε μέσα για την Παρασκευή...!!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Κορίτσια. Είμαι στο μαιευτήριο. Έξι ηρα έσπασαν τα νερά. Διαστολή τίποτα ακόμη. Πόνους πολλούς μου έκανα επισκληριδιο.. Κ με πείραξε. Κ έτρεχαν να μου δώσουν αντίδοτα. Ευτυχώς σώθηκα. Ένιωσα ότι θα πεινάω. 

με το καλό κοριτσάκι μου!! περιμένουμε τα ευχάριστα!!! Όλα να πάνε τέλεια!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Κορίτσια. Είμαι στο μαιευτήριο. Έξι ηρα έσπασαν τα νερά. Διαστολή τίποτα ακόμη. Πόνους πολλούς μου έκανα επισκληριδιο.. Κ με πείραξε. Κ έτρεχαν να μου δώσουν αντίδοτα. Ευτυχώς σώθηκα. Ένιωσα ότι θα πεινάω. 

Με το καλο! Να είναι πάντα γερος και τυχερος !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Κορίτσια. Είμαι στο μαιευτήριο. Έξι ηρα έσπασαν τα νερά. Διαστολή τίποτα ακόμη. Πόνους πολλούς μου έκανα επισκληριδιο.. Κ με πείραξε. Κ έτρεχαν να μου δώσουν αντίδοτα. Ευτυχώς σώθηκα. Ένιωσα ότι θα πεινάω. 

Κορίτσι μ... Αντε με το καλό να πάνε όλα καλά... Με ένα πόνο... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Κορίτσια. Είμαι στο μαιευτήριο. Έξι ηρα έσπασαν τα νερά. Διαστολή τίποτα ακόμη. Πόνους πολλούς μου έκανα επισκληριδιο.. Κ με πείραξε. Κ έτρεχαν να μου δώσουν αντίδοτα. Ευτυχώς σώθηκα. Ένιωσα ότι θα πεινάω. 

Επιτελους ο νεαρος αποφάσισε να κανει την εξοδό του!!!

δεν ξερω αν εχεις γεννησει ή οχι ακομι... πως εισαι κ τι γινεται αλλα ευχομαι ολα να πανε καλα κ να κρατας αγκαλια τον μονακριβο σου κ αν οχι συντομα να τον κρατησεις.

αναμενουμε τα νεα σου!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Κορίτσια. Είμαι στο μαιευτήριο. Έξι ηρα έσπασαν τα νερά. Διαστολή τίποτα ακόμη. Πόνους πολλούς μου έκανα επισκληριδιο.. Κ με πείραξε. Κ έτρεχαν να μου δώσουν αντίδοτα. Ευτυχώς σώθηκα. Ένιωσα ότι θα πεινάω. 

Να σας ζησει !γερο και τυχερο!!!περιμενουμε νεα σου !!!!☺☺☺☺

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια πήγα στο ραντεβού μας σήμερα 2500 κιλά η μπέμπα μας. Όλα πάνε καλά, θα με ξαναδεί μια μέρα πριν φύγουμε για Θεσσαλονίκη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

κορίτσια πήγα στο ραντεβού μας σήμερα 2500 κιλά η μπέμπα μας. Όλα πάνε καλά, θα με ξαναδεί μια μέρα πριν φύγουμε για Θεσσαλονίκη. 

 

στις πριν 13 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Κορίτσια. Είμαι στο μαιευτήριο. Έξι ηρα έσπασαν τα νερά. Διαστολή τίποτα ακόμη. Πόνους πολλούς μου έκανα επισκληριδιο.. Κ με πείραξε. Κ έτρεχαν να μου δώσουν αντίδοτα. Ευτυχώς σώθηκα. Ένιωσα ότι θα πεινάω. 

Κοριτσι μου με ενα πονο ευχομαι κ γρηγορα στην αγκαλια σου  ο μπεμπακος σουυυ!!Περιμενουμε τα νεα σου με ανυπομονησια!!!❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mantarini είπε:

κορίτσια πήγα στο ραντεβού μας σήμερα 2500 κιλά η μπέμπα μας. Όλα πάνε καλά, θα με ξαναδεί μια μέρα πριν φύγουμε για Θεσσαλονίκη. 

Μπραβο Μανταρινακι !!! Ποτε φευγεις τελικα και Ποσο εισαι ειπαμε σημερα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η netspirit είπε:

Μπραβο Μανταρινακι !!! Ποτε φευγεις τελικα και Ποσο εισαι ειπαμε σημερα;

φεύγω στις 20/11 και σήμερα είμαι 35+3 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

φεύγω στις 20/11 και σήμερα είμαι 35+3 

Αντε με το καλο! Ε δεν εχουμε κ πολλες μερες διαφορα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η netspirit είπε:

Αντε με το καλο! Ε δεν εχουμε κ πολλες μερες διαφορα :)

πόσο είσαι εσύ κοπέλα μου? σου χω πει ότι ο άντρας μου είναι Μυτιληνιος? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mantarini είπε:

φεύγω στις 20/11 και σήμερα είμαι 35+3 

Κοριτσακι μου τελεια !!!ολα πανε κατευχην !!!!μια χαρα η μπεμπουλα !!! Κοριτσια νιωθω εντονη πιεση στο στομαχι και στα υπολοιπα οργανα ειναι φυσιολογικο ;εχω φρικαρει ουτε καθιστη ουτε ξαπλα !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mantarini είπε:

πόσο είσαι εσύ κοπέλα μου? σου χω πει ότι ο άντρας μου είναι Μυτιληνιος? 

35+6 :) 

ναι το θυμαμαι κ μενετε Λημνο σωστα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Κοριτσακι μου τελεια !!!ολα πανε κατευχην !!!!μια χαρα η μπεμπουλα !!! Κοριτσια νιωθω εντονη πιεση στο στομαχι και στα υπολοιπα οργανα ειναι φυσιολογικο ;εχω φρικαρει ουτε καθιστη ουτε ξαπλα !

λογικα η μπεμπουλα σου προσπαθει να βολευτεί... 

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η netspirit είπε:

35+6 :) 

ναι το θυμαμαι κ μενετε Λημνο σωστα;

ναιιι Λήμνο μένουμε.. α καλέ είμαστε πολύ κοντά στις μέρες... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια μου εγώ επιτέλους σήμερα αρνητική!!! Το πέρασα ελαφριά ! Μια φορά σήκωσα πυρετό και μια φορά πήρα ντεπόν! Τώρα μ χει μείνει λίγο μπούκωμα και κάπου κάπου βήχω!!! Βέβαια οι ναυτίες ναυτίες! Λέω κ γώ ο κορονοιος ήρθε γ ν μ πάρει κ τη ναυτία αλλά τζίφος! Θα γεννήσω με το Nuperal αγκαλιά💊 😩 Αύριο θ στείλω στο γιατρό μ γ ν μ γράψει εξετάσεις γενικές, καμπύλη ζαχαρου κ τ εμβόλιο τ κοκκυτη κ από την επόμενη βδομάδα λέω ν πάω ν τ κάνω! Ν χει ανεβεί κ λίγο το ανοσοποιητικό μ! Θ κλείσω κ ραντεβού γ τον υπέρηχο! Αυτή τη καμπύλη κάθε πρωί π ξυπνάω τη σκέφτομαι 😩😩😩 λέω θ ρθει το πρωινό π θ ξυπνήσω και θ πρέπει ν πάω ν την κάνω !!!! Επίσης θ τ πω κ γ τη βεβαίωση κυοφορίας ν μ στείλει γ ν τη δώσω στον εργοδότη γιατί τον άλλο μήνα σταματάει η αναρρωτική κ μπαίνουμε στις 56 μέρες πριν τον τοκετό !!!! Σαν ψέμα μ φαίνεται 🤪🫠🧿🙏💗 κατ τ αλλά όλα κλ! Η νινου δίνει το παρόν της καθημερινά κ ανελέητα!!! Αλλά κορίτσια δυο μέρες τώρα έχω κατι πονάκια κ βάρος χαμηλα! Ελπίζω ν είναι φυσιολογικα όλα αυτά 🙏🙏  
    • @annitakianna @Xrisa95 @Annoula1995κοριτσια μου με το καλο η β επιπέδου σας τις επόμενες μερες !🩵🩵🫶🏼🫶🏼🫶🏼🧿🧿🧿🧿 θα έχουμε καθε μερα να λεμε ευχάριστα νέα αυτή την βδομαδα !!!!
    • Απλά δεν μπορώ να καταλάβω γιατί σε αυτό το σωματείο αναφέρουν ότι δεν πληρώνεις τπτ ; εγώ όπου και αν έχω ψάξει όλοι μου λένε από 3000ευρω και 
    • αχχχ τι ωραια που τις ενιωσεσσς!!!!🩷🩷🩷🩷🩷 είναι φανταστικό, απερίγραπτο συναίσθημα🥰  από όταν άρχισα να τον νιωθω έχει φυγει ένα τεραστιο μερος του άγχους μου🩵🩷🧿 με το καλο αυριο να τις δείτε τις κοριτσαρες σας !!!!🩷🩷🧿
    • αντωνία μου εν τέλη με πίεζε 2-3 μερες άλλαξα με τον άντρα μου αλλά επειδή το αγαπω το αμαξάκι μου και είναι μικρο βολικό το πηρα πισω☺️ και δεν με έχει ενοχλήσει… σκεφτηκα μήπως με πίεζε το μωρακι εκεινεσ τις μερες και γιαυτο ένιωθα ετσι…φοβαμαι μην το πιέζω γενικα ομως… έχει και παντου λακούβες η κατάσταση των δρόμων της αθήνας έχει ξεφυγει εντελώς 🫠😔
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...