Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χριστουγεννιάτικα μωράκια 2020!!!!


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nektarinaki_love είπε:

Ααα τι ωραία που είμαστε μαζι??την Δευτέρα που την είδαμε ήτανε 2200 είμαστε λίγο αδυνατουλες για την εβδομάδα μας,αλλά ο γιατρός είπε ότι θα είναι γενικά μινιον μωράκι.. σαν εμένα άλλωστε!και εγώ μινιον είμαι,από μένα πήρε το μπουμπούκι μου??εσένα πόσο είναι το ζουζουνάκι σου?θύμισε μου και συ κοριτσάκι Έχεις σωστά??

Και εγώ την Δευτέρα είχα ραντεβού και μας είπε 2.300 με 2.500! Γενικά και εμάς μέχρι τώρα είναι αδυνατούλα!Βέβαια εγώ χαίρομαι για αυτό γιατί επειδή δεν μου έβγαινε καλή η καμπύλη ζαχάρου με είχαν τρομάξει ότι θα κάνω τεράστιο μωρό!Τώρα θα ξαναπάω 14 του μήνα! Να δώ πόσο θα είναι τότε! Ναί κοριτσάκι και εμείς ??? Αχ μακάρι να είναι καλά τα ψυχουλάκια μας και όλα τα άλλα δεν με πειράζουν καθόλου! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 5.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mantarini είπε:

Τώρα περιμένουμε τη @Starrr για να δούμε ποια θα είναι η επόμενη... Εγώ νιώθω ότι θα τον φάω όλο το μήνα.. Νιώθω το μωρό αρκετά χαμηλά καταλαβαίνω ότι με πιέζει το είδαμε και στον υπέρηχο αλλά σαν ένστικτο νιώθω ότι θα τον φάω το μήνα.. Ο άντρας μου πάλι λέει 39 θα γεννήσεις μόλις έρθω.. ??

Και πολυ καλα θα κανεις κυρια μου !!!τωρα περιμενουμε τη @Starrr κ μετα παιζεται μεταξυ @Nektarinaki_love @netspirit εμενα @Λουλακι @γιωτα22 @Angie1106 και μετα @Maroulli @despoina46 και τελος εσυ !για γραψτε τα πόνταρισματα !!σας??☺☺☺

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Το κλασσικο dove επηρεαζει;;;επισης τοlactacydδεν εχει αρωμα ...δεν ξερω δεν δινουν ενα απαλο αφρολουτρο;τι αντισηπτικα θα βαζουμε ολη μερα ;;επισης τι αλλα;;εβαλα 3ρομπες4νυχτικα και θα βαλω και 1 πυτζαμα 2 σουτιεν θηλασμου .χρειαζεται ν παρουμε επιθεματα;λεω να παρω 1ενυδατικη και λιποζαν πιστολακι θα παρετε;

Εγώ ζήτησα από τον γιατρό την λίστα και μου έδωσε αυτό! Βέβαια είναι για το Πανεπιστημιακό στα Γιάννενα αλλά φαντάζομαι πάνω κάτω τα ίδια είναι παντού!image.thumb.jpg.c392fe9f14eed73d62347bd16be98cf5.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Φορμα εξοδου οχι ;;;

Ε ακόμη έχουμε καλοκαίρι. Δεν θα του βάλω κ φόρμα εξόδου είπαμε.... Από το μαιευτήριο θα βγει κ θα μπει στο αμάξι.... Θα το σκεπασω με τη κουβερτούλα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Angie1106 είπε:

Και εγώ την Δευτέρα είχα ραντεβού και μας είπε 2.300 με 2.500! Γενικά και εμάς μέχρι τώρα είναι αδυνατούλα!Βέβαια εγώ χαίρομαι για αυτό γιατί επειδή δεν μου έβγαινε καλή η καμπύλη ζαχάρου με είχαν τρομάξει ότι θα κάνω τεράστιο μωρό!Τώρα θα ξαναπάω 14 του μήνα! Να δώ πόσο θα είναι τότε! Ναί κοριτσάκι και εμείς ??? Αχ μακάρι να είναι καλά τα ψυχουλάκια μας και όλα τα άλλα δεν με πειράζουν καθόλου! ???

Α και εσείς κομψές είστε???Χαχαχα μοντελάκια θα βγούνε τα αγαπάκια μας????καλύτερα,να τα γεννησουμε και εύκολα!!!αα και εσύ με το κωλοσακχαρο?Εγώ έχω διαβήτη κύησης..είμαι με διατροφή εδώ και σχεδόν 3 μήνες άσε...Όπως το είπες,ας είναι καλά τα ψυχουλακια μας και όλα τα άλλα δεν πειραζουν???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Starrr είπε:

Εσείς με τα κοριτσάκια μια χαρά τη βγάζετε..... Ωραιότατα μωράκια... Όχι σα τον δικό μου τον εφτραφουλη.... 

Χαχαχαχα δεν πειράζει,εσένα είναι άντρας πολλά βαρύς!!!!!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Το κλασσικο dove επηρεαζει;;;επισης τοlactacydδεν εχει αρωμα ...δεν ξερω δεν δινουν ενα απαλο αφρολουτρο;τι αντισηπτικα θα βαζουμε ολη μερα ;;επισης τι αλλα;;εβαλα 3ρομπες4νυχτικα και θα βαλω και 1 πυτζαμα 2 σουτιεν θηλασμου .χρειαζεται ν παρουμε επιθεματα;λεω να παρω 1ενυδατικη και λιποζαν πιστολακι θα παρετε;

Dove νομιζω έχω βάλει κι εγώ... Αντισηπτικά κ δεν έχουν άρωμα. Τουλάχιστον στο ιδιωτικό που θα γεννήσω εγώ.... Αλλιώς θα πω στον άντρα μου να μου φέρει λίγο αφρόλουτρο από το σπίτι... 3 ρόμπες??? Ε ααα... Εγώ πήρα μια νυχτικα φόρεμα... Πάρε κ εσύ... 1 πιτζαμα παντελόνι μπλουζάκι.... Κ μετά φόρμα κ ένα κοντομάνικο θηλασμού κ ένα τιραντακι θηλασμού... 2 εσωρουχα.. 2 σουτιέν θηλασμού. Κ προληπτικά πήρα σερβιέτες.... Και επιθέματα για το στήθος... Λιποζαν... Μάσκαρα.... Ξυραφάκι.... Μαντηλάκια καθαρισμού για το στήθος.... Λανολινη για το στήθος.... Λαστιχάκι μαλλιών.... Κάλτσες... Σαγιονάρες.... Αυτά νομίζω.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Και πολυ καλα θα κανεις κυρια μου !!!τωρα περιμενουμε τη @Starrr κ μετα παιζεται μεταξυ @Nektarinaki_love @netspirit εμενα @Λουλακι @γιωτα22 @Angie1106 και μετα @Maroulli @despoina46 και τελος εσυ !για γραψτε τα πόνταρισματα !!σας??☺☺☺

Εγώ θέλω σήμερα απεγνωσμένα.. Γίνεται??? ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Nektarinaki_love είπε:

Α και εσείς κομψές είστε???Χαχαχα μοντελάκια θα βγούνε τα αγαπάκια μας????καλύτερα,να τα γεννησουμε και εύκολα!!!αα και εσύ με το κωλοσακχαρο?Εγώ έχω διαβήτη κύησης..είμαι με διατροφή εδώ και σχεδόν 3 μήνες άσε...Όπως το είπες,ας είναι καλά τα ψυχουλακια μας και όλα τα άλλα δεν πειραζουν???

Εγώ είχα κάτι πολύ περίεργο! Μου έβγαινε χάλια η πρώτη ώρα της καμπύλης! Πήγα σε διαβητολόγο και μου έδωσε μηχάνημα και το μετρούσα μόνη μου στο σπίτι μία ώρα μετά τα γεύματα! Και ήταν μια χαρά! Οπότε πρόσεχα αλλά όχι πολύ αυστηρά! Τώρα έκοψα τελείως την ζάχαρη και το αλάτι! Λέω 3 εβδομαδούλες έμειναν να είμαι σίγουρη! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Και πολυ καλα θα κανεις κυρια μου !!!τωρα περιμενουμε τη @Starrr κ μετα παιζεται μεταξυ @Nektarinaki_love @netspirit εμενα @Λουλακι @γιωτα22 @Angie1106 και μετα @Maroulli @despoina46 και τελος εσυ !για γραψτε τα πόνταρισματα !!σας??☺☺☺

Για να δούμε ποια θα είναι η επομένη μετά την @Starrr οεο???κοίτα,εμένα μου είπε ο γιατρός το μαξ μέχρι 39η να το αφήσουμε λόγω του διαβήτη..αν δεν βγει πιο μπροστά μόνη της,μετά πάμε με πρόκληση η καισαρική...αναλόγως με το πώς θα είναι το μωρό.. Για να δούμε..αυτός ο διαβήτης μεγάλη υπόθεση,άστο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Και πολυ καλα θα κανεις κυρια μου !!!τωρα περιμενουμε τη @Starrr κ μετα παιζεται μεταξυ @Nektarinaki_love @netspirit εμενα @Λουλακι @γιωτα22 @Angie1106 και μετα @Maroulli @despoina46 και τελος εσυ !για γραψτε τα πόνταρισματα !!σας??☺☺☺

με την @γιωτα22 και εσένα αν θυμάμαι καλά έχουμε πολύ κοντά πητ.. 13/12 τελευταια ημερομηνία.. 

 

κορίτσια σερβίετες λοχίας ποιες πήρατε ή θα πάρετε? είμαι ακόμα σε αναζήτηση...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Angie1106 είπε:

Εγώ είχα κάτι πολύ περίεργο! Μου έβγαινε χάλια η πρώτη ώρα της καμπύλης! Πήγα σε διαβητολόγο και μου έδωσε μηχάνημα και το μετρούσα μόνη μου στο σπίτι μία ώρα μετά τα γεύματα! Και ήταν μια χαρά! Οπότε πρόσεχα αλλά όχι πολύ αυστηρά! Τώρα έκοψα τελείως την ζάχαρη και το αλάτι! Λέω 3 εβδομαδούλες έμειναν να είμαι σίγουρη! ?

Ααα ήσουνα περίπτωση χαχαχαχαχα εμένα βγήκε τσιμπημενη γενικώς η καμπύλη και έτσι ήτανε εμφανές ο διαβήτης..Και γενικά αν δεν προσέξω και φάω λίγο παραπάνω,μια ώρα μετά το φαγητό ανεβαίνει...οπότε άστο..τώρα Εγώ έχω ξεκινήσει περπάτημα μπας και βοηθήσω τη μπέμπα να εμπεδωθεί.. Γιατί θεση πήρε εδώ και καιρό με το κεφαλάκι κάτω,Άλλα δεν έχει ακόμη εμπεδωθεί.. Για να δούμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Dove νομιζω έχω βάλει κι εγώ... Αντισηπτικά κ δεν έχουν άρωμα. Τουλάχιστον στο ιδιωτικό που θα γεννήσω εγώ.... Αλλιώς θα πω στον άντρα μου να μου φέρει λίγο αφρόλουτρο από το σπίτι... 3 ρόμπες??? Ε ααα... Εγώ πήρα μια νυχτικα φόρεμα... Πάρε κ εσύ... 1 πιτζαμα παντελόνι μπλουζάκι.... Κ μετά φόρμα κ ένα κοντομάνικο θηλασμού κ ένα τιραντακι θηλασμού... 2 εσωρουχα.. 2 σουτιέν θηλασμού. Κ προληπτικά πήρα σερβιέτες.... Και επιθέματα για το στήθος... Λιποζαν... Μάσκαρα.... Ξυραφάκι.... Μαντηλάκια καθαρισμού για το στήθος.... Λανολινη για το στήθος.... Λαστιχάκι μαλλιών.... Κάλτσες... Σαγιονάρες.... Αυτά νομίζω.. 

Στο ιδιο θα γεννησουμε .θα παρω και φορμα απλα δεν ξερω αν λογω καισαρικης βοηθουν τα παντελονια ειδικα τις 2πρωτες μερες ..επιθεματα δεν δινουν λες ;;πηρα σαγιοναρες για το μπανιο και μιας χρησης παντοφλες για το διαδρομο κ τ δωματιο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

με την @γιωτα22 και εσένα αν θυμάμαι καλά έχουμε πολύ κοντά πητ.. 13/12 τελευταια ημερομηνία.. 

 

κορίτσια σερβίετες λοχίας ποιες πήρατε ή θα πάρετε? είμαι ακόμα σε αναζήτηση...

Ναι μαζι ειμαστε αλλα δεν θα με αφησει τοσο λογω καισαρικης !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

με την @γιωτα22 και εσένα αν θυμάμαι καλά έχουμε πολύ κοντά πητ.. 13/12 τελευταια ημερομηνία.. 

 

κορίτσια σερβίετες λοχίας ποιες πήρατε ή θα πάρετε? είμαι ακόμα σε αναζήτηση...

Εγω να πω την αληθεια πηρα libresse νυχτας ..εξαλλου τις πρωτες μερες που εχεις τα λοχεια εισαι μαιευτηριο κ σου δινουν εκει...βεβαια δεν ξερω αν βολευουν !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Nektarinaki_love είπε:

Για να δούμε ποια θα είναι η επομένη μετά την @Starrr οεο???κοίτα,εμένα μου είπε ο γιατρός το μαξ μέχρι 39η να το αφήσουμε λόγω του διαβήτη..αν δεν βγει πιο μπροστά μόνη της,μετά πάμε με πρόκληση η καισαρική...αναλόγως με το πώς θα είναι το μωρό.. Για να δούμε..αυτός ο διαβήτης μεγάλη υπόθεση,άστο!!!!

Ναι με το διαβήτη έτσι πηγαίνει!!!!. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Εγω να πω την αληθεια πηρα libresse νυχτας ..εξαλλου τις πρωτες μερες που εχεις τα λοχεια εισαι μαιευτηριο κ σου δινουν εκει...βεβαια δεν ξερω αν βολευουν !!

έχω ακούσει ότι οι σερβιέτες που δίνουν στη κλινική της κοστολογούν και ακριβά γι αυτό είπα να έχω τα δικά μου υποσέντονα και σερβίετες.. εγώ σε κανονική περίοδο χρησιμοποιούσα της μεγάλες νυχτός της every day για την ακρίβεια φορούσα 2 για να είμαι οκ... μετά ανακάλυψα το κύπελλο και δεν ασχολήθηκα με σερβιέτες.. αλλά τώρα έχω αγχωθεί..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Στο ιδιο θα γεννησουμε .θα παρω και φορμα απλα δεν ξερω αν λογω καισαρικης βοηθουν τα παντελονια ειδικα τις 2πρωτες μερες ..επιθεματα δεν δινουν λες ;;πηρα σαγιοναρες για το μπανιο και μιας χρησης παντοφλες για το διαδρομο κ τ δωματιο..

Εγώ πήρα δύο σαγιονάρες. Γιατί παντόφλες φοβάμαι ότι δεν θα μου κάνουν. Στο τέλος πρηζονται πολύ τα πόδια.... Επιθέματα δεν νομίζω να δίνουν. Καλά στη αρχή δεν θα χουμε γάλα οπότε δεν θα χρειαστεί να αλλάξουμε. Εγώ πήρα ένα ζευγάρι που μου είχαν δώσει διαφημιστικό... Τα υπόλοιπα σπίτι. Αν χρειαστω βέβαια θα μου φέρουν. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mantarini είπε:

έχω ακούσει ότι οι σερβιέτες που δίνουν στη κλινική της κοστολογούν και ακριβά γι αυτό είπα να έχω τα δικά μου υποσέντονα και σερβίετες.. εγώ σε κανονική περίοδο χρησιμοποιούσα της μεγάλες νυχτός της every day για την ακρίβεια φορούσα 2 για να είμαι οκ... μετά ανακάλυψα το κύπελλο και δεν ασχολήθηκα με σερβιέτες.. αλλά τώρα έχω αγχωθεί..

Νομιζω οτι η κλινικη τα παρεχει αυτα μεσα στα χρηματα ..ρωτησε το !και εγω στη περιοδο τηςevery day νυχτας ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mantarini είπε:

έχω ακούσει ότι οι σερβιέτες που δίνουν στη κλινική της κοστολογούν και ακριβά γι αυτό είπα να έχω τα δικά μου υποσέντονα και σερβίετες.. εγώ σε κανονική περίοδο χρησιμοποιούσα της μεγάλες νυχτός της every day για την ακρίβεια φορούσα 2 για να είμαι οκ... μετά ανακάλυψα το κύπελλο και δεν ασχολήθηκα με σερβιέτες.. αλλά τώρα έχω αγχωθεί..

Εσώρουχα μιας χρήσης νομίζω δίνουν. Κ δεν τα πληρώνουμε... Μας αφήνουν κάθε πρωί μαζί με καθαρές πετσέτες στο μπάνιο... Είναι συγκεκριμένες σερβιέτες λοχειας.... Εγώ πήρα και 3 σε σακουλάκι. Να χω καβατζα..... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Ναι μαζι ειμαστε αλλα δεν θα με αφησει τοσο λογω καισαρικης !!

Και εμενα λογω το οτι ειναι μεγαλο το μωρο κ επειδη υποψιαζεται οτι μπορει να υπαρχει κρυφος διαβητης,μεχρι 38 εβδομαδα θα με αφησει μου ειπε κ θα παμε προγραμματισμενα με καισαρικη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Εσώρουχα μιας χρήσης νομίζω δίνουν. Κ δεν τα πληρώνουμε... Μας αφήνουν κάθε πρωί μαζί με καθαρές πετσέτες στο μπάνιο... Είναι συγκεκριμένες σερβιέτες λοχειας.... Εγώ πήρα και 3 σε σακουλάκι. Να χω καβατζα..... 

είναι ανάλογα την κλινική... γιατί μέχρι και το ντεπόν που θα ζητήσεις το χρεώνουν..τουλάχιστον η κουμπάρα μου της δώσανε αναλυτικό λογαριασμό με ότι έκανε χρήση και τι κόστισε... σκέψου τη βεντούζα που χρησιμοποιήσε η γιατρός της για να τραβήξει το μωρό της το χρέωσαν 100 ευρώ συν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mantarini είπε:

είναι ανάλογα την κλινική... γιατί μέχρι και το ντεπόν που θα ζητήσεις το χρεώνουν..τουλάχιστον η κουμπάρα μου της δώσανε αναλυτικό λογαριασμό με ότι έκανε χρήση και τι κόστισε... σκέψου τη βεντούζα που χρησιμοποιήσε η γιατρός της για να τραβήξει το μωρό της το χρέωσαν 100 ευρώ συν...

Ναι για το ντεπον μου το είπαν. Γιατί το ζητάς..... Τις σερβιέτες δε τις ζητάς τις φέρνουν οι καθαριστριες... Αλλά οκ μπορεί να σαι σε άλλη κλινική. Κράτα για καλό κ για κακό κ βλέπεις... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Starrr είπε:

Ναι για το ντεπον μου το είπαν. Γιατί το ζητάς..... Τις σερβιέτες δε τις ζητάς τις φέρνουν οι καθαριστριες... Αλλά οκ μπορεί να σαι σε άλλη κλινική. Κράτα για καλό κ για κακό κ βλέπεις... 

ναι η μαία με συμβούλεψε να έχω δικά μου πράγματα για να αποφύγω περιττές χρεώσεις.. τέσπα θα δείξει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η γιωτα22 είπε:

Και εμενα λογω το οτι ειναι μεγαλο το μωρο κ επειδη υποψιαζεται οτι μπορει να υπαρχει κρυφος διαβητης,μεχρι 38 εβδομαδα θα με αφησει μου ειπε κ θα παμε προγραμματισμενα με καισαρικη.

Αρα σε 3βδομαδουλεςςςςςς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια μου εγώ επιτέλους σήμερα αρνητική!!! Το πέρασα ελαφριά ! Μια φορά σήκωσα πυρετό και μια φορά πήρα ντεπόν! Τώρα μ χει μείνει λίγο μπούκωμα και κάπου κάπου βήχω!!! Βέβαια οι ναυτίες ναυτίες! Λέω κ γώ ο κορονοιος ήρθε γ ν μ πάρει κ τη ναυτία αλλά τζίφος! Θα γεννήσω με το Nuperal αγκαλιά💊 😩 Αύριο θ στείλω στο γιατρό μ γ ν μ γράψει εξετάσεις γενικές, καμπύλη ζαχαρου κ τ εμβόλιο τ κοκκυτη κ από την επόμενη βδομάδα λέω ν πάω ν τ κάνω! Ν χει ανεβεί κ λίγο το ανοσοποιητικό μ! Θ κλείσω κ ραντεβού γ τον υπέρηχο! Αυτή τη καμπύλη κάθε πρωί π ξυπνάω τη σκέφτομαι 😩😩😩 λέω θ ρθει το πρωινό π θ ξυπνήσω και θ πρέπει ν πάω ν την κάνω !!!! Επίσης θ τ πω κ γ τη βεβαίωση κυοφορίας ν μ στείλει γ ν τη δώσω στον εργοδότη γιατί τον άλλο μήνα σταματάει η αναρρωτική κ μπαίνουμε στις 56 μέρες πριν τον τοκετό !!!! Σαν ψέμα μ φαίνεται 🤪🫠🧿🙏💗 κατ τ αλλά όλα κλ! Η νινου δίνει το παρόν της καθημερινά κ ανελέητα!!! Αλλά κορίτσια δυο μέρες τώρα έχω κατι πονάκια κ βάρος χαμηλα! Ελπίζω ν είναι φυσιολογικα όλα αυτά 🙏🙏  
    • @annitakianna @Xrisa95 @Annoula1995κοριτσια μου με το καλο η β επιπέδου σας τις επόμενες μερες !🩵🩵🫶🏼🫶🏼🫶🏼🧿🧿🧿🧿 θα έχουμε καθε μερα να λεμε ευχάριστα νέα αυτή την βδομαδα !!!!
    • Απλά δεν μπορώ να καταλάβω γιατί σε αυτό το σωματείο αναφέρουν ότι δεν πληρώνεις τπτ ; εγώ όπου και αν έχω ψάξει όλοι μου λένε από 3000ευρω και 
    • αχχχ τι ωραια που τις ενιωσεσσς!!!!🩷🩷🩷🩷🩷 είναι φανταστικό, απερίγραπτο συναίσθημα🥰  από όταν άρχισα να τον νιωθω έχει φυγει ένα τεραστιο μερος του άγχους μου🩵🩷🧿 με το καλο αυριο να τις δείτε τις κοριτσαρες σας !!!!🩷🩷🧿
    • αντωνία μου εν τέλη με πίεζε 2-3 μερες άλλαξα με τον άντρα μου αλλά επειδή το αγαπω το αμαξάκι μου και είναι μικρο βολικό το πηρα πισω☺️ και δεν με έχει ενοχλήσει… σκεφτηκα μήπως με πίεζε το μωρακι εκεινεσ τις μερες και γιαυτο ένιωθα ετσι…φοβαμαι μην το πιέζω γενικα ομως… έχει και παντου λακούβες η κατάσταση των δρόμων της αθήνας έχει ξεφυγει εντελώς 🫠😔
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...