Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χριστουγεννιάτικα μωράκια 2020!!!!


Recommended Posts

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Bellaki είπε:

Κορίτσια μου τί κάνετε;;;; γέννησα!!!!!!!! Έπαθα προεκλαμψία την Κυριακή και τη Δευτέρα το πρωί μου την πήραν τη μικρή!!!! Μας ήρθε κεραυνός, δεν είχαμε ετοιμαστεί, αλλά τελικά η χαρά είναι απερίγραπτη!!!! Γεννήθηκε 35 εβδομάδων 1940 γρ είναι υγιέστατη και τη Δευτέρα θα την πάρω από την θερμοκοιτίδα! Σας εύχομαι ό,τι καλύτερο, είμαι συγκινημένη που μιλάγαμε τόσους μήνες και με κάποιες από την αρχή των ενέσεων της εξωσωματικής... δεν έχω λόγια!

Κουκλιτσα αααααααα συγχαρητηρια να σας ζησει γερη και δυνατη !!!!!!☺☺☺☺

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 5.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 1 ώρα, ο/η γιωτα22 είπε:

@μπεμπελουκα,ολα καλααα!!!!Εμεις παμε για νωριτερα με καισαρικη οως διανασες παραπανω!!!Σε δυο με 3 βδοαμδες,την τριτη εχω ραντεβου κ θα μου ξαναπει παλι.Μια χαρα ειναι η μικρουλα μην αγχωνεσαι!!!Κ εμενα ντομπλερ καθε εβδομαδα μου κανει!!

Μωρο μου γλυκοοο ποτε σε υπολογιζει σου ειπε;;;;ναι μωρε ολα καλα θα πανε !!!!!!??????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Bellaki είπε:

Κορίτσια μου τί κάνετε;;;; γέννησα!!!!!!!! Έπαθα προεκλαμψία την Κυριακή και τη Δευτέρα το πρωί μου την πήραν τη μικρή!!!! Μας ήρθε κεραυνός, δεν είχαμε ετοιμαστεί, αλλά τελικά η χαρά είναι απερίγραπτη!!!! Γεννήθηκε 35 εβδομάδων 1940 γρ είναι υγιέστατη και τη Δευτέρα θα την πάρω από την θερμοκοιτίδα! Σας εύχομαι ό,τι καλύτερο, είμαι συγκινημένη που μιλάγαμε τόσους μήνες και με κάποιες από την αρχή των ενέσεων της εξωσωματικής... δεν έχω λόγια!

Να σου ζησει κοριτσακι μου!!τυχερο και γερο!!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η despoina46 είπε:

35η δεν εισαι ??Τι εχουν τα κιλα της?Μια χαρα τα βρισκω!!

34&5σημερα !!!ναι μωρε απλα θαειναι μικρουλα !!κάί μόύ έίπέ νά τό κόίτάμέ άνά βδόμάδά τήν άίμάτώσή κάί τήν άνάπτύξή..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Καλα κανεις!!!!τελικα σε ποια εβδομαδα γεννηθηκε το μπεμπακι σου;και ποσα κιλα,?σε βοηθησαν οι ενεσεις;

Γεννήθηκε 37+6 2.500 και πιστεύω οι ενέσεις βοήθησαν.τις έκανα τρεις μέρες πριν με μεγάλο άγχος λόγω ζαχάρου (το αυξάνουν ). Όμως είναι προτιμότερο να τις κάνεις . Να το συζητήσεις με το γιατρό σου ειδικά αν πας για καισαρική πριν την 39η εβδομάδα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

θεσσαλονικιά είσαι κοπέλα μου?? αγαπημένα εν καρπώ..

Αχαχχα ναι Σαλόνικα .πολύ αγαπημένα ..εκεί μέσα μπαίνω και φεύγω με άδειο πορτοφόλι !!μη μου πεις ότι και συ είσαι από δω;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η γιωτα22 είπε:

Το εν καρπω τι ειναι βρε???Εγω οταν φαω σοκολατα γενικα εχω κ αλλο θεμα.Εχω φοβερη καουρααα!!!

@γιωτα22 πόύ κάί πόύ μπόρέίς νά τρώς έπίσής ύπάρχόύν σόκόλάτές ίόν μέ στέβίά κάί σόκόφρέτές .Έπίσής άντί γίά ζάχαρη μπορεις να χρησιμοποιησεις μαλτιτολη π.χ σε κεικ και γλυκα σπιτιου βεβαια ολα με μετρο ΚΑΛΗ ΣΟΥ ΑΠΟΛΑΥΣΗ ☺☺☺☺☺☺

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η z1989 είπε:

Γεννήθηκε 37+6 2.500 και πιστεύω οι ενέσεις βοήθησαν.τις έκανα τρεις μέρες πριν με μεγάλο άγχος λόγω ζαχάρου (το αυξάνουν ). Όμως είναι προτιμότερο να τις κάνεις . Να το συζητήσεις με το γιατρό σου ειδικά αν πας για καισαρική πριν την 39η εβδομάδα

Και πριν την 39η;;;δηλ.αν ειναι 38η;μπηκε θερμοκιτιδα το μπεμπακι σου ;;άπό έβδόμάδά σε εβδομαδα ποσα γραμμαρια επαιρνε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Bellaki είπε:

Κορίτσια μου τί κάνετε;;;; γέννησα!!!!!!!! Έπαθα προεκλαμψία την Κυριακή και τη Δευτέρα το πρωί μου την πήραν τη μικρή!!!! Μας ήρθε κεραυνός, δεν είχαμε ετοιμαστεί, αλλά τελικά η χαρά είναι απερίγραπτη!!!! Γεννήθηκε 35 εβδομάδων 1940 γρ είναι υγιέστατη και τη Δευτέρα θα την πάρω από την θερμοκοιτίδα! Σας εύχομαι ό,τι καλύτερο, είμαι συγκινημένη που μιλάγαμε τόσους μήνες και με κάποιες από την αρχή των ενέσεων της εξωσωματικής... δεν έχω λόγια!

Πες μας για την εμπειρια σου οταν καταφερεις να βρεις χρονο πολλα φιλακια μανουλαααα???☺☺☺☺☺????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

34&5σημερα !!!ναι μωρε απλα θαειναι μικρουλα !!κάί μόύ έίπέ νά τό κόίτάμέ άνά βδόμάδά τήν άίμάτώσή κάί τήν άνάπτύξή..

Θα πάρει βάρος και θα ναι μια χαρά.Εχεις μπροστά σου χρόνο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Η βαλίτσα είναι έτοιμη τώρα κ ένα μήνα.!!!!. Περιμένει ? κορίτσια πως φαίνεται ότι έχει μαλλάκια??? Εμένα δε μου χει πει κάτι!!! Σήμερα έχω κάτι πονακια πιο έντονα..... Κ τον βλέπω πολύ δραστήριο.... Δεν ξερω γιατι...μηοως δνε τον χωράει ούτε να κοιμηθεί πλέον???. Κ κάνει τα αδύνατα δυνατά να βρει την έξοδο? Μακάρι.!!!!, ?

Και εμενα ετσι ειναι και οσο περναν οι μερες ειναι πιο εντονα... ποναω αλλα δενεχω συσπασεις ακομι

στις πριν 5 ώρες, ο/η γιωτα22 είπε:

@newspitit,οχι δεν πρηστηκα καθολου σε πληροφορω!!!Το αμνιακο ηταν αρκετα πανω απο το οριο κ δεν θελαμε να το ρισκαρουμε τοτε μην σπασου  τα νερα.Αφου η κοιλια μου ηταν τσιτα!!Δεν ετρωγα αλατι για 5 μερες κ τωρα ακομα πρησμενη δεν ειμαι να ξερεις!!!

Καταλαβα... μεχρι στιγμης ουτε εγω αλλα συνηθως αυτες οι ενεσεις σε πριζουν....

στις πριν 5 ώρες, ο/η γιωτα22 είπε:

Δεν ξερω κ εγω τι βλεπει να σου πω,στο κεφαλι!!Θα τον ρωτησω οταν ξαναπαω την τριτη.Κοριτσια πηρα μια μερεντα με στεβια!!Τι γνωμη εχετε,λετε να εχει ζαχαρη?

Φαινονται τα μαλλακια στον υπερηχο!

εμενα ο γιατρος μπυ ειχε απαγορευσει και τη στεβια και τα γλυκαντικα και οντως ειχε δικιο αλλα για μια φορα δεν θα παθεις τιποτα!!!

στις πριν 3 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Γέίά σάς ☺σύν έγγύόύλές μόύ ..έλπίζώ νά έίστέ όλές κάλά τώρά πόύ μπάίνόύμέ στήν τέλίκή έύθέίά !!!έμεις σημερα πηγαμε γιατρο καναμε καρδιοτοκογραφο και βγηκε πολυ καλος !η μπεμπα γυρισε με το κεφαλι !(αν και μεις παμε για καισαρικη) το θεμα βρε κορίτσίά έίνάί ότί ό γίάτρός πρόβλήμάτίστήκέ μέ τά κίλά έίνάί 2150 μόύ έίπέ νά πάώ ξάνά γί ντόμπλέρ πήγάμέ ..κάί ό γίάτρος (εμβρυολογος)μας ειπε οτι ειναι ολα καλα και να μην αγχωνομαστε την επομενη τεταρτη θα παμε παλι και θα συζητησουμε για τις ενεσεις κορτιζονης.Την επομενη Παρασκευη μπαινω στο μηνα μου !!!☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺εσεις τα δικα σας ;

Μια χαρα ειναι τα κιλακια της!!! Να μην αγχωνεσε καθολου 

στις πριν 1 ώρα, ο/η z1989 είπε:

ΑΧ οι πρωτες μερες ειναι δυσκολες ξερεις..το παλευω με το θηλασμο μακαρι να τα καταφερω...κλαιω κ εγω ειναι ορμονικο βγαινει ασυναισθητα..

Και εγω εκλαιγα αλλα τελικα στις περισσοτερες πρωταρες συμβαινει αυτο, το θεμα ειναι να μηνκρατησει κ χεοροτερεψει. Οσο για το θηλασμο της εδινα μικτο αναγκαστηκα γιατι δεν ειχα πολυ γαλα ενω το στηθος το εποιανε μια χαρα. Μην σκας αληθεια! 

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Bellaki είπε:

Κορίτσια μου τί κάνετε;;;; γέννησα!!!!!!!! Έπαθα προεκλαμψία την Κυριακή και τη Δευτέρα το πρωί μου την πήραν τη μικρή!!!! Μας ήρθε κεραυνός, δεν είχαμε ετοιμαστεί, αλλά τελικά η χαρά είναι απερίγραπτη!!!! Γεννήθηκε 35 εβδομάδων 1940 γρ είναι υγιέστατη και τη Δευτέρα θα την πάρω από την θερμοκοιτίδα! Σας εύχομαι ό,τι καλύτερο, είμαι συγκινημένη που μιλάγαμε τόσους μήνες και με κάποιες από την αρχή των ενέσεων της εξωσωματικής... δεν έχω λόγια!

Να χαιρεσε την κορουλα σου αγαπη μου!!! Με το καλο να την παρετε σπιτι σας και να την χαρειτε :) αναμενουμε τα νεα σου εντος των ημερων 

στις πριν 21 λεπτά, ο/η z1989 είπε:

Γεννήθηκε 37+6 2.500 και πιστεύω οι ενέσεις βοήθησαν.τις έκανα τρεις μέρες πριν με μεγάλο άγχος λόγω ζαχάρου (το αυξάνουν ). Όμως είναι προτιμότερο να τις κάνεις . Να το συζητήσεις με το γιατρό σου ειδικά αν πας για καισαρική πριν την 39η εβδομάδα

Οι ενεσεις γινονται για την περιπτωση προωρου τοκετου. Δυστυχως ναι ανεβαζουν τα ζαχαρο αλλα ειναι για 2-3 μερες. Τις εχω κανει κ στις δυο εγκυμοσυνες! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η netspirit είπε:

Και εμενα ετσι ειναι και οσο περναν οι μερες ειναι πιο εντονα... ποναω αλλα δενεχω συσπασεις ακομι

Καταλαβα... μεχρι στιγμης ουτε εγω αλλα συνηθως αυτες οι ενεσεις σε πριζουν....

Φαινονται τα μαλλακια στον υπερηχο!

εμενα ο γιατρος μπυ ειχε απαγορευσει και τη στεβια και τα γλυκαντικα και οντως ειχε δικιο αλλα για μια φορα δεν θα παθεις τιποτα!!!

Μια χαρα ειναι τα κιλακια της!!! Να μην αγχωνεσε καθολου 

Και εγω εκλαιγα αλλα τελικα στις περισσοτερες πρωταρες συμβαινει αυτο, το θεμα ειναι να μηνκρατησει κ χεοροτερεψει. Οσο για το θηλασμο της εδινα μικτο αναγκαστηκα γιατι δεν ειχα πολυ γαλα ενω το στηθος το εποιανε μια χαρα. Μην σκας αληθεια! 

Να χαιρεσε την κορουλα σου αγαπη μου!!! Με το καλο να την παρετε σπιτι σας και να την χαρειτε :) αναμενουμε τα νεα σου εντος των ημερων 

Οι ενεσεις γινονται για την περιπτωση προωρου τοκετου. Δυστυχως ναι ανεβαζουν τα ζαχαρο αλλα ειναι για 2-3 μερες. Τις εχω κανει κ στις δυο εγκυμοσυνες! 

Σε ποια βδομαδα κοριτσακι μου ;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια,δυσκολο βραδυ το σημερινο.Ο μπεμπης δεν λεει να ησυνασει,τα ποδια του εχουν φτασει στο διαφραγμα,η κοιλια τσιτα απο τα κουνηματα που κανει κ τουαλετα καθε λιγο κ λιγακι.Για υπνο,ουτε λογος!!!!????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Και πριν την 39η;;;δηλ.αν ειναι 38η;μπηκε θερμοκιτιδα το μπεμπακι σου ;;άπό έβδόμάδά σε εβδομαδα ποσα γραμμαρια επαιρνε;

Εγώ είχα γερασμένο πλακούντα πιθανότατα λόγω ζαχάρου..τις τελευταίες δυο εβδομάδες έβαζε πολύ λίγα γραμμάρια.οποτε ήταν μονόδρομος ο τοκετός.γεννήθηκε μικρός αλλά άκου αυτό μη σε ανησυχεί καθόλου .τα βάζουν μετά.θερμοκοιτιδα δε μπήκε ευτυχώς .αν σε ανησυχεί το αν θα μπει θερμοκοιτίδα για τα κιλά δε πρόκειται να μπει διότι έχεις ξεπεράσει τα δύο και θα πατήσεις τα 2400 σίγουρα.οσον αφορά τις ενέσεις αν γεννήσεις όπως εγώ στην 38 η να τις κάνεις.αν φυσικά θελεις κ εσύ και ο γιατρός σου.μετα την 38η νομίζω δε κάνουν αλλά θα σε γελάσω και παλι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Bellaki είπε:

Κορίτσια μου τί κάνετε;;;; γέννησα!!!!!!!! Έπαθα προεκλαμψία την Κυριακή και τη Δευτέρα το πρωί μου την πήραν τη μικρή!!!! Μας ήρθε κεραυνός, δεν είχαμε ετοιμαστεί, αλλά τελικά η χαρά είναι απερίγραπτη!!!! Γεννήθηκε 35 εβδομάδων 1940 γρ είναι υγιέστατη και τη Δευτέρα θα την πάρω από την θερμοκοιτίδα! Σας εύχομαι ό,τι καλύτερο, είμαι συγκινημένη που μιλάγαμε τόσους μήνες και με κάποιες από την αρχή των ενέσεων της εξωσωματικής... δεν έχω λόγια!

Να σου ζήσει κοπέλα μου γερή δυνατή να τη δείτε όπως πραγματικά επιθυμείτε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Bellaki είπε:

Κορίτσια μου τί κάνετε;;;; γέννησα!!!!!!!! Έπαθα προεκλαμψία την Κυριακή και τη Δευτέρα το πρωί μου την πήραν τη μικρή!!!! Μας ήρθε κεραυνός, δεν είχαμε ετοιμαστεί, αλλά τελικά η χαρά είναι απερίγραπτη!!!! Γεννήθηκε 35 εβδομάδων 1940 γρ είναι υγιέστατη και τη Δευτέρα θα την πάρω από την θερμοκοιτίδα! Σας εύχομαι ό,τι καλύτερο, είμαι συγκινημένη που μιλάγαμε τόσους μήνες και με κάποιες από την αρχή των ενέσεων της εξωσωματικής... δεν έχω λόγια!

Καλημέρα!!Να σου ζήσει η μπουμπούκα σου κοπέλα μου.Να είναι γερή και καλοφωτισμένη!!Περιμένουμε νεότερα!Με το καλό να πάτε σπίτι σας!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Bellaki είπε:

Κορίτσια μου τί κάνετε;;;; γέννησα!!!!!!!! Έπαθα προεκλαμψία την Κυριακή και τη Δευτέρα το πρωί μου την πήραν τη μικρή!!!! Μας ήρθε κεραυνός, δεν είχαμε ετοιμαστεί, αλλά τελικά η χαρά είναι απερίγραπτη!!!! Γεννήθηκε 35 εβδομάδων 1940 γρ είναι υγιέστατη και τη Δευτέρα θα την πάρω από την θερμοκοιτίδα! Σας εύχομαι ό,τι καλύτερο, είμαι συγκινημένη που μιλάγαμε τόσους μήνες και με κάποιες από την αρχή των ενέσεων της εξωσωματικής... δεν έχω λόγια!

αααα να σας ζήσει μπελακι μου!!! Γερή και καλοτυχη να είναι η μπουμπούκα σου!! Από την @Starrr περιμέναμε γεννητούρια από αλλού μας ήρθε.. Τέλος καλό όλα καλά! Με το καλό να την πάρετε στο σπίτι!! 

@z1989 δεν είμαι  θεσσαλονικια, σπούδαζα όμως 5 χρόνια εκεί και την αγαπώ πολύ τη Θεσσαλονίκη!!  Για τη γέννα Θεσσαλονίκη θα έρθω στο Γένεσις 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mantarini είπε:

αααα να σας ζήσει μπελακι μου!!! Γερή και καλοτυχη να είναι η μπουμπούκα σου!! Από την @Starrr περιμέναμε γεννητούρια από αλλού μας ήρθε.. Τέλος καλό όλα καλά! Με το καλό να την πάρετε στο σπίτι!! 

@z1989 δεν είμαι  θεσσαλονικια, σπούδαζα όμως 5 χρόνια εκεί και την αγαπώ πολύ τη Θεσσαλονίκη!!  Για τη γέννα Θεσσαλονίκη θα έρθω στο Γένεσις 

Με το καλό !! Εγώ πήγα στο διαβαλκανικό έμεινα αρκετά ευχαριστημένη ωστόσο και το Γένεσις είναι αντίστοιχα αξιόλογο. Άρα ξέρεις από Θεσσαλονίκη.δε γίνεται να μη την αγαπήσεις αυτή την πόλη ρε γαμωτο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Maroulli είπε:

Να σου ζήσει κοπέλα μου γερή δυνατή να τη δείτε όπως πραγματικά επιθυμείτε!!!

Αγαπη μου να σου ζησει!!!Σιδερενια να εισαι κ να χαρεις τις στιγμες της μητροτητας!!!Ανυπομονουμε να ςρθει η σειρα μας!! @bellaki,ποτε μιλαγαμε για ενεσεις κ θετικες χοριακες κ ποτε εχεις την κορουλα σου,πως περναει ο καιρος!!!❤❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η z1989 είπε:

Με το καλό !! Εγώ πήγα στο διαβαλκανικό έμεινα αρκετά ευχαριστημένη ωστόσο και το Γένεσις είναι αντίστοιχα αξιόλογο. Άρα ξέρεις από Θεσσαλονίκη.δε γίνεται να μη την αγαπήσεις αυτή την πόλη ρε γαμωτο

εμένα ο γιατρός μου μόνο με Γένεσις συνεργάζεται οπότε δεν έχω άλλη επιλογή... anyway.. αγαπάω Θεσσαλονίκη!! ❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η γιωτα22 είπε:

@μπεμπελουκα, @Littleme, τι καμετε ρε κοριτσια,εγω οσο περνανε οι μερες κ βαραινωωωω!!!

Καλημέρα! Καλά είμαι ! Σας διαβάζω και σας χαίρομαι !!!:) Εγώ έχω ακόμα δρόμο ! Πεινάω πολύ και ήδη άρχισα να βαραίνω . Η μπουμπου μου θέλει μεζεδάκια !?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια μου εγώ επιτέλους σήμερα αρνητική!!! Το πέρασα ελαφριά ! Μια φορά σήκωσα πυρετό και μια φορά πήρα ντεπόν! Τώρα μ χει μείνει λίγο μπούκωμα και κάπου κάπου βήχω!!! Βέβαια οι ναυτίες ναυτίες! Λέω κ γώ ο κορονοιος ήρθε γ ν μ πάρει κ τη ναυτία αλλά τζίφος! Θα γεννήσω με το Nuperal αγκαλιά💊 😩 Αύριο θ στείλω στο γιατρό μ γ ν μ γράψει εξετάσεις γενικές, καμπύλη ζαχαρου κ τ εμβόλιο τ κοκκυτη κ από την επόμενη βδομάδα λέω ν πάω ν τ κάνω! Ν χει ανεβεί κ λίγο το ανοσοποιητικό μ! Θ κλείσω κ ραντεβού γ τον υπέρηχο! Αυτή τη καμπύλη κάθε πρωί π ξυπνάω τη σκέφτομαι 😩😩😩 λέω θ ρθει το πρωινό π θ ξυπνήσω και θ πρέπει ν πάω ν την κάνω !!!! Επίσης θ τ πω κ γ τη βεβαίωση κυοφορίας ν μ στείλει γ ν τη δώσω στον εργοδότη γιατί τον άλλο μήνα σταματάει η αναρρωτική κ μπαίνουμε στις 56 μέρες πριν τον τοκετό !!!! Σαν ψέμα μ φαίνεται 🤪🫠🧿🙏💗 κατ τ αλλά όλα κλ! Η νινου δίνει το παρόν της καθημερινά κ ανελέητα!!! Αλλά κορίτσια δυο μέρες τώρα έχω κατι πονάκια κ βάρος χαμηλα! Ελπίζω ν είναι φυσιολογικα όλα αυτά 🙏🙏  
    • @annitakianna @Xrisa95 @Annoula1995κοριτσια μου με το καλο η β επιπέδου σας τις επόμενες μερες !🩵🩵🫶🏼🫶🏼🫶🏼🧿🧿🧿🧿 θα έχουμε καθε μερα να λεμε ευχάριστα νέα αυτή την βδομαδα !!!!
    • Απλά δεν μπορώ να καταλάβω γιατί σε αυτό το σωματείο αναφέρουν ότι δεν πληρώνεις τπτ ; εγώ όπου και αν έχω ψάξει όλοι μου λένε από 3000ευρω και 
    • αχχχ τι ωραια που τις ενιωσεσσς!!!!🩷🩷🩷🩷🩷 είναι φανταστικό, απερίγραπτο συναίσθημα🥰  από όταν άρχισα να τον νιωθω έχει φυγει ένα τεραστιο μερος του άγχους μου🩵🩷🧿 με το καλο αυριο να τις δείτε τις κοριτσαρες σας !!!!🩷🩷🧿
    • αντωνία μου εν τέλη με πίεζε 2-3 μερες άλλαξα με τον άντρα μου αλλά επειδή το αγαπω το αμαξάκι μου και είναι μικρο βολικό το πηρα πισω☺️ και δεν με έχει ενοχλήσει… σκεφτηκα μήπως με πίεζε το μωρακι εκεινεσ τις μερες και γιαυτο ένιωθα ετσι…φοβαμαι μην το πιέζω γενικα ομως… έχει και παντου λακούβες η κατάσταση των δρόμων της αθήνας έχει ξεφυγει εντελώς 🫠😔
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...