Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χριστουγεννιάτικα μωράκια 2020!!!!


Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Και εμένα νωρίτερα έλεγε... Αλλά δεν τον βλέπω να βγαίνει!!!!. Εσύ γιατί θα κάνεις καισαρική???. Κ εγώ μάλλον έτσι θα πάω... Αν δε το πάρει απόφαση έως το Σάββατο.. 

Γιατι εχουμε αποφασισει να μην το ρισκαρουμε με τον γιατρο,λογω πρωτου παιδιου απο εξωσωματικη να παμε πιο προγραμματισμενα.Ηταν επιλογη κ εμενα κ του αντρα μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 5.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 40 λεπτά, ο/η netspirit είπε:

Κοριτσακι μ να σου ζησει το μωρακι σου!

οσο για τον υπνο το εζησες και το ξερεις δυσκολο πραγμα ειδικα στο τελος που τα τερατακια δεν κοιμουντε :) 

Αντε με το καλο ο σγουρομαλλης σου ?? εμενα η πρωτη κορη μ ειχε πολλα μαλλια το κατσαρο βεβαια φανηκε αργοτερα αλλα σημερα ειναι μεσα στη μπουγκλα ?

οσο για αυτη εδω ευτυχως το μονο που εχω γλυτωσει ως τωρα ειναι οι καουρες ισως γιατι τρωω πολλες σαλατες κ πινω γαλα. Μεγαλωσε πολυ το αντρακι σου :) 

Γρηγορα στις εβαλε! Πριστηκες καθολου ή οχι ακομι; 

Και οταν αρχιζουν να κανουν καραφλα θα γελαμε περισσοτερο :) 

Κοιτα να ηρεμησεις και να χαλαρωσεις Γιατι μπορει να σ γυρισει σε καμιά επιλοχεια! Στην πρωτη μ κορη εκλαιγα χωρις λογο επι ενα μηνα!

χαλαρωσε κ απολαυσε το μωρακι σου και αμα δεν πινει γαλα απο το στηθος δε θα πεθανουνε βρε αδερφε! Ας αναπτυσσεται αυτο καλα κ ας πινει κ ξενο αν χρειαστει! 

Εσυ ειπαμε γεννας μεθαυριο! Έτοιμη η βαλιτσα;

@newspitit,οχι δεν πρηστηκα καθολου σε πληροφορω!!!Το αμνιακο ηταν αρκετα πανω απο το οριο κ δεν θελαμε να το ρισκαρουμε τοτε μην σπασου  τα νερα.Αφου η κοιλια μου ηταν τσιτα!!Δεν ετρωγα αλατι για 5 μερες κ τωρα ακομα πρησμενη δεν ειμαι να ξερεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Η βαλίτσα είναι έτοιμη τώρα κ ένα μήνα.!!!!. Περιμένει ? κορίτσια πως φαίνεται ότι έχει μαλλάκια??? Εμένα δε μου χει πει κάτι!!! Σήμερα έχω κάτι πονακια πιο έντονα..... Κ τον βλέπω πολύ δραστήριο.... Δεν ξερω γιατι...μηοως δνε τον χωράει ούτε να κοιμηθεί πλέον???. Κ κάνει τα αδύνατα δυνατά να βρει την έξοδο? Μακάρι.!!!!, ?

Δεν ξερω κ εγω τι βλεπει να σου πω,στο κεφαλι!!Θα τον ρωτησω οταν ξαναπαω την τριτη.Κοριτσια πηρα μια μερεντα με στεβια!!Τι γνωμη εχετε,λετε να εχει ζαχαρη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η γιωτα22 είπε:

Γιατι εχουμε αποφασισει να μην το ρισκαρουμε με τον γιατρο,λογω πρωτου παιδιου απο εξωσωματικη να παμε πιο προγραμματισμενα.Ηταν επιλογη κ εμενα κ του αντρα μου.

Α ωραία τότε.... ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η γιωτα22 είπε:

Δεν ξερω κ εγω τι βλεπει να σου πω,στο κεφαλι!!Θα τον ρωτησω οταν ξαναπαω την τριτη.Κοριτσια πηρα μια μερεντα με στεβια!!Τι γνωμη εχετε,λετε να εχει ζαχαρη?

Θα γράφει στην ετικέτα... Δες εκεί που λέει υδατάνθρακες /σάκχαρα.... Γενικά θα κοιτάς όπου υδατάνθρακες = αυξάνεται το σάκχαρο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Θα γράφει στην ετικέτα... Δες εκεί που λέει υδατάνθρακες /σάκχαρα.... Γενικά θα κοιτάς όπου υδατάνθρακες = αυξάνεται το σάκχαρο! 

Για ριξε μια ματια κ πες μου!!!Εχει υδατανθρακες,αλλα σαγχαρα πολυ λιγα!!!

Screenshot_20191106-184515_Gallery.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η γιωτα22 είπε:

Για ριξε μια ματια κ πες μου!!!Εχει υδατανθρακες,αλλα σαγχαρα πολυ λιγα!!!

Screenshot_20191106-184515_Gallery.jpg

Για το αν ανεβαίνει το σάκχαρο θα κοίτα τους υδατάνθρακες. Απλά δε χρειάζεται να βάζεις πολύ. Τσέκαρε ανάλογα τα γραμμάρια πόσοι υδατάνθρακες θα χει το φαγητό σου. Άμα βάζει 1-2 κουταλιές του γλυκού δεν νομίζω να σου επηρεάσει το σάκχαρο.. Τεστάρει το Κ ανάλογα το σταματάς είτε συνεχίζεις.... Δεν θα μετράς όμως μόνο τους υδατάνθρακες της μερεντα αλλά κ το ψωμί που θα βάλεις η ότι άλλο βάζεις. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Για το αν ανεβαίνει το σάκχαρο θα κοίτα τους υδατάνθρακες. Απλά δε χρειάζεται να βάζεις πολύ. Τσέκαρε ανάλογα τα γραμμάρια πόσοι υδατάνθρακες θα χει το φαγητό σου. Άμα βάζει 1-2 κουταλιές του γλυκού δεν νομίζω να σου επηρεάσει το σάκχαρο.. Τεστάρει το Κ ανάλογα το σταματάς είτε συνεχίζεις.... Δεν θα μετράς όμως μόνο τους υδατάνθρακες της μερεντα αλλά κ το ψωμί που θα βάλεις η ότι άλλο βάζεις. 

Μια κουταλια του γλυκου ηθελα να φαω βρε,δεν βαζω ψωμια κ τετοια,ισα να μου φυγει η λιγουρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η z1989 είπε:

κοριτσια γεια σας..ψιλοβλεπω τις συνομιλιες σας με το καλο ολες να φερετε τα μωρακια σας..η παναγια μαζι σας.εγω γεννησα πριν δυο εβδομαδες..συμβουλη κοιμηθειτε τωρα οσο μπορειτε μετα ο υπνος θα ειναι ονειρο απατηλο!!και αν χρειαστειτε κατι ρωτηστε με!

Νά σάς ζήσέί γέρό κάί δύνάτό !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η γιωτα22 είπε:

Μια κουταλια του γλυκου ηθελα να φαω βρε,δεν βαζω ψωμια κ τετοια,ισα να μου φυγει η λιγουρα!!!

Α οκ τότε... ??? Εγώ για γλυκό έχω το ρογδι... Εκεί μου την έχει βγάλει. Κ το πρωί που τρωω 2 χωμια του τοστ Βιτάμ με μέλι... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γέίά σάς ☺σύν έγγύόύλές μόύ ..έλπίζώ νά έίστέ όλές κάλά τώρά πόύ μπάίνόύμέ στήν τέλίκή έύθέίά !!!έμεις σημερα πηγαμε γιατρο καναμε καρδιοτοκογραφο και βγηκε πολυ καλος !η μπεμπα γυρισε με το κεφαλι !(αν και μεις παμε για καισαρικη) το θεμα βρε κορίτσίά έίνάί ότί ό γίάτρός πρόβλήμάτίστήκέ μέ τά κίλά έίνάί 2150 μόύ έίπέ νά πάώ ξάνά γί ντόμπλέρ πήγάμέ ..κάί ό γίάτρος (εμβρυολογος)μας ειπε οτι ειναι ολα καλα και να μην αγχωνομαστε την επομενη τεταρτη θα παμε παλι και θα συζητησουμε για τις ενεσεις κορτιζονης.Την επομενη Παρασκευη μπαινω στο μηνα μου !!!☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺εσεις τα δικα σας ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Γέίά σάς ☺σύν έγγύόύλές μόύ ..έλπίζώ νά έίστέ όλές κάλά τώρά πόύ μπάίνόύμέ στήν τέλίκή έύθέίά !!!έμεις σημερα πηγαμε γιατρο καναμε καρδιοτοκογραφο και βγηκε πολυ καλος !η μπεμπα γυρισε με το κεφαλι !(αν και μεις παμε για καισαρικη) το θεμα βρε κορίτσίά έίνάί ότί ό γίάτρός πρόβλήμάτίστήκέ μέ τά κίλά έίνάί 2150 μόύ έίπέ νά πάώ ξάνά γί ντόμπλέρ πήγάμέ ..κάί ό γίάτρος (εμβρυολογος)μας ειπε οτι ειναι ολα καλα και να μην αγχωνομαστε την επομενη τεταρτη θα παμε παλι και θα συζητησουμε για τις ενεσεις κορτιζονης.Την επομενη Παρασκευη μπαινω στο μηνα μου !!!☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺εσεις τα δικα σας ;

Εγώ σκέψου ακόμη δεν έχω κάνει καρδιοτοκογραφο.... Doppler μου κάνει κάθε φορά βέβαια. Γιατι ο γιατρός μου είναι κ ο ίδιος αυτός που κάνει τους μεγάλους. Εγώ τώρα. Κ τρεις μέρες πριστηκαν τα πόδια μου... Θα τα πάρει τα κιλακια του μην ανησυχείς. Εμάς τώρα κάθε 3-4 μέρες παίρνει 200γρ.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Γέίά σάς ☺σύν έγγύόύλές μόύ ..έλπίζώ νά έίστέ όλές κάλά τώρά πόύ μπάίνόύμέ στήν τέλίκή έύθέίά !!!έμεις σημερα πηγαμε γιατρο καναμε καρδιοτοκογραφο και βγηκε πολυ καλος !η μπεμπα γυρισε με το κεφαλι !(αν και μεις παμε για καισαρικη) το θεμα βρε κορίτσίά έίνάί ότί ό γίάτρός πρόβλήμάτίστήκέ μέ τά κίλά έίνάί 2150 μόύ έίπέ νά πάώ ξάνά γί ντόμπλέρ πήγάμέ ..κάί ό γίάτρος (εμβρυολογος)μας ειπε οτι ειναι ολα καλα και να μην αγχωνομαστε την επομενη τεταρτη θα παμε παλι και θα συζητησουμε για τις ενεσεις κορτιζονης.Την επομενη Παρασκευη μπαινω στο μηνα μου !!!☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺εσεις τα δικα σας ;

35η δεν εισαι ??Τι εχουν τα κιλα της?Μια χαρα τα βρισκω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η γιωτα22 είπε:

Δεν ξερω κ εγω τι βλεπει να σου πω,στο κεφαλι!!Θα τον ρωτησω οταν ξαναπαω την τριτη.Κοριτσια πηρα μια μερεντα με στεβια!!Τι γνωμη εχετε,λετε να εχει ζαχαρη?

Γιωτα δες τι σου γραφω πιο πανω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η netspirit είπε:

Κοριτσακι μ να σου ζησει το μωρακι σου!

οσο για τον υπνο το εζησες και το ξερεις δυσκολο πραγμα ειδικα στο τελος που τα τερατακια δεν κοιμουντε :) 

Αντε με το καλο ο σγουρομαλλης σου ?? εμενα η πρωτη κορη μ ειχε πολλα μαλλια το κατσαρο βεβαια φανηκε αργοτερα αλλα σημερα ειναι μεσα στη μπουγκλα ?

οσο για αυτη εδω ευτυχως το μονο που εχω γλυτωσει ως τωρα ειναι οι καουρες ισως γιατι τρωω πολλες σαλατες κ πινω γαλα. Μεγαλωσε πολυ το αντρακι σου :) 

Γρηγορα στις εβαλε! Πριστηκες καθολου ή οχι ακομι; 

Και οταν αρχιζουν να κανουν καραφλα θα γελαμε περισσοτερο :) 

Κοιτα να ηρεμησεις και να χαλαρωσεις Γιατι μπορει να σ γυρισει σε καμιά επιλοχεια! Στην πρωτη μ κορη εκλαιγα χωρις λογο επι ενα μηνα!

χαλαρωσε κ απολαυσε το μωρακι σου και αμα δεν πινει γαλα απο το στηθος δε θα πεθανουνε βρε αδερφε! Ας αναπτυσσεται αυτο καλα κ ας πινει κ ξενο αν χρειαστει! 

Εσυ ειπαμε γεννας μεθαυριο! Έτοιμη η βαλιτσα;

ΑΧ οι πρωτες μερες ειναι δυσκολες ξερεις..το παλευω με το θηλασμο μακαρι να τα καταφερω...κλαιω κ εγω ειναι ορμονικο βγαινει ασυναισθητα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η z1989 είπε:

ΠΑΡΕ πραλινα υγειας χωρις ζαχαρη απ το εν καρπω.εμενα μ εσωσε στην εγκυμοσυνη με το ζαχαρο

Το εν καρπω τι ειναι βρε???Εγω οταν φαω σοκολατα γενικα εχω κ αλλο θεμα.Εχω φοβερη καουρααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Γέίά σάς ☺σύν έγγύόύλές μόύ ..έλπίζώ νά έίστέ όλές κάλά τώρά πόύ μπάίνόύμέ στήν τέλίκή έύθέίά !!!έμεις σημερα πηγαμε γιατρο καναμε καρδιοτοκογραφο και βγηκε πολυ καλος !η μπεμπα γυρισε με το κεφαλι !(αν και μεις παμε για καισαρικη) το θεμα βρε κορίτσίά έίνάί ότί ό γίάτρός πρόβλήμάτίστήκέ μέ τά κίλά έίνάί 2150 μόύ έίπέ νά πάώ ξάνά γί ντόμπλέρ πήγάμέ ..κάί ό γίάτρος (εμβρυολογος)μας ειπε οτι ειναι ολα καλα και να μην αγχωνομαστε την επομενη τεταρτη θα παμε παλι και θα συζητησουμε για τις ενεσεις κορτιζονης.Την επομενη Παρασκευη μπαινω στο μηνα μου !!!☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺εσεις τα δικα σας ;

@μπεμπελουκα,ολα καλααα!!!!Εμεις παμε για νωριτερα με καισαρικη οως διανασες παραπανω!!!Σε δυο με 3 βδοαμδες,την τριτη εχω ραντεβου κ θα μου ξαναπει παλι.Μια χαρα ειναι η μικρουλα μην αγχωνεσαι!!!Κ εμενα ντομπλερ καθε εβδομαδα μου κανει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειναι μαγαζι με ξηρους καρπους..που μενεις?δες αν εχει κοντα σου .ηταν ελαφρια σοκολατα αλλαδε θελω να σε παρω στο λαιμο μου! @γιωτα22

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Γέίά σάς ☺σύν έγγύόύλές μόύ ..έλπίζώ νά έίστέ όλές κάλά τώρά πόύ μπάίνόύμέ στήν τέλίκή έύθέίά !!!έμεις σημερα πηγαμε γιατρο καναμε καρδιοτοκογραφο και βγηκε πολυ καλος !η μπεμπα γυρισε με το κεφαλι !(αν και μεις παμε για καισαρικη) το θεμα βρε κορίτσίά έίνάί ότί ό γίάτρός πρόβλήμάτίστήκέ μέ τά κίλά έίνάί 2150 μόύ έίπέ νά πάώ ξάνά γί ντόμπλέρ πήγάμέ ..κάί ό γίάτρος (εμβρυολογος)μας ειπε οτι ειναι ολα καλα και να μην αγχωνομαστε την επομενη τεταρτη θα παμε παλι και θα συζητησουμε για τις ενεσεις κορτιζονης.Την επομενη Παρασκευη μπαινω στο μηνα μου !!!☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺εσεις τα δικα σας ;

συγγνωμη που παιρνω το θαρρος και μενα τοσα κιλα ηταν στην εβδομαδα σου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η z1989 είπε:

Ειναι μαγαζι με ξηρους καρπους..που μενεις?δες αν εχει κοντα σου .ηταν ελαφρια σοκολατα αλλαδε θελω να σε παρω στο λαιμο μου! @γιωτα22

πατρα μενω εγωωω!!Εσυ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η z1989 είπε:

Ειναι μαγαζι με ξηρους καρπους..που μενεις?δες αν εχει κοντα σου .ηταν ελαφρια σοκολατα αλλαδε θελω να σε παρω στο λαιμο μου! @γιωτα22

θεσσαλονικιά είσαι κοπέλα μου?? αγαπημένα εν καρπώ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου τί κάνετε;;;; γέννησα!!!!!!!! Έπαθα προεκλαμψία την Κυριακή και τη Δευτέρα το πρωί μου την πήραν τη μικρή!!!! Μας ήρθε κεραυνός, δεν είχαμε ετοιμαστεί, αλλά τελικά η χαρά είναι απερίγραπτη!!!! Γεννήθηκε 35 εβδομάδων 1940 γρ είναι υγιέστατη και τη Δευτέρα θα την πάρω από την θερμοκοιτίδα! Σας εύχομαι ό,τι καλύτερο, είμαι συγκινημένη που μιλάγαμε τόσους μήνες και με κάποιες από την αρχή των ενέσεων της εξωσωματικής... δεν έχω λόγια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η z1989 είπε:

συγγνωμη που παιρνω το θαρρος και μενα τοσα κιλα ηταν στην εβδομαδα σου..

Καλα κανεις!!!!τελικα σε ποια εβδομαδα γεννηθηκε το μπεμπακι σου;και ποσα κιλα,?σε βοηθησαν οι ενεσεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια μου εγώ επιτέλους σήμερα αρνητική!!! Το πέρασα ελαφριά ! Μια φορά σήκωσα πυρετό και μια φορά πήρα ντεπόν! Τώρα μ χει μείνει λίγο μπούκωμα και κάπου κάπου βήχω!!! Βέβαια οι ναυτίες ναυτίες! Λέω κ γώ ο κορονοιος ήρθε γ ν μ πάρει κ τη ναυτία αλλά τζίφος! Θα γεννήσω με το Nuperal αγκαλιά💊 😩 Αύριο θ στείλω στο γιατρό μ γ ν μ γράψει εξετάσεις γενικές, καμπύλη ζαχαρου κ τ εμβόλιο τ κοκκυτη κ από την επόμενη βδομάδα λέω ν πάω ν τ κάνω! Ν χει ανεβεί κ λίγο το ανοσοποιητικό μ! Θ κλείσω κ ραντεβού γ τον υπέρηχο! Αυτή τη καμπύλη κάθε πρωί π ξυπνάω τη σκέφτομαι 😩😩😩 λέω θ ρθει το πρωινό π θ ξυπνήσω και θ πρέπει ν πάω ν την κάνω !!!! Επίσης θ τ πω κ γ τη βεβαίωση κυοφορίας ν μ στείλει γ ν τη δώσω στον εργοδότη γιατί τον άλλο μήνα σταματάει η αναρρωτική κ μπαίνουμε στις 56 μέρες πριν τον τοκετό !!!! Σαν ψέμα μ φαίνεται 🤪🫠🧿🙏💗 κατ τ αλλά όλα κλ! Η νινου δίνει το παρόν της καθημερινά κ ανελέητα!!! Αλλά κορίτσια δυο μέρες τώρα έχω κατι πονάκια κ βάρος χαμηλα! Ελπίζω ν είναι φυσιολογικα όλα αυτά 🙏🙏  
    • @annitakianna @Xrisa95 @Annoula1995κοριτσια μου με το καλο η β επιπέδου σας τις επόμενες μερες !🩵🩵🫶🏼🫶🏼🫶🏼🧿🧿🧿🧿 θα έχουμε καθε μερα να λεμε ευχάριστα νέα αυτή την βδομαδα !!!!
    • Απλά δεν μπορώ να καταλάβω γιατί σε αυτό το σωματείο αναφέρουν ότι δεν πληρώνεις τπτ ; εγώ όπου και αν έχω ψάξει όλοι μου λένε από 3000ευρω και 
    • αχχχ τι ωραια που τις ενιωσεσσς!!!!🩷🩷🩷🩷🩷 είναι φανταστικό, απερίγραπτο συναίσθημα🥰  από όταν άρχισα να τον νιωθω έχει φυγει ένα τεραστιο μερος του άγχους μου🩵🩷🧿 με το καλο αυριο να τις δείτε τις κοριτσαρες σας !!!!🩷🩷🧿
    • αντωνία μου εν τέλη με πίεζε 2-3 μερες άλλαξα με τον άντρα μου αλλά επειδή το αγαπω το αμαξάκι μου και είναι μικρο βολικό το πηρα πισω☺️ και δεν με έχει ενοχλήσει… σκεφτηκα μήπως με πίεζε το μωρακι εκεινεσ τις μερες και γιαυτο ένιωθα ετσι…φοβαμαι μην το πιέζω γενικα ομως… έχει και παντου λακούβες η κατάσταση των δρόμων της αθήνας έχει ξεφυγει εντελώς 🫠😔
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...