Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χριστουγεννιάτικα μωράκια 2020!!!!


Recommended Posts

στις On 4/11/2019 at 9:15 ΠΜ, ο/η Mantarini είπε:

Καλημέρα κορίτσια, @Maroulli μου να βάζεις τα ποδαράκια σου ψηλά και όσο μπορείς περιόρισε το αλάτι. Κορίτσια ζυγιστηκα σήμερα και είμαι +13 κιλά καλά δεν είναι; πρέπει να προσπαθήσω να μείνω σταθερή.. Δεν θέλω να πάρω αλλά..

Κι εγώ τόσα έχω πάρει! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 5.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις On 5/11/2019 at 1:34 ΜΜ, ο/η Starrr είπε:

Γειά σας κορίτσια. Τον τελευταίο μήνα παίρνουν 250 την εβδομάδα. Εμένα ο δικός μου παίρνει 200 σε 4 μερες.... Γιγάντιος.... Μόλις γύρισα από γιατρό. 37+5 σήμερα.... Και το βάρος του 3.700!!!. Ξανά ραντεβού έχουμε Σάββατο. Που ελπίζω να ακυρωθεί κ να χω πάει σοτ μαιευτήριο. 

Καλημερα @star!!! Κ εμεις ειχαμε ραντεβου χτες με τον γιατρο,ο μπεμπης ολως τον βλεπω να βγαινει νωριτερα!!!Χτες ημουν 34 κ 6 κ το μωρο ηταν στον ηπερηχο 37 κ 6.3 βδομαδες μπροστα κ μου λεει ο γιατρος νωριτερα θα γεννησουμε δεν σ αφηνω.Εγω θα κανω καισαρικη οποτε δεν με βλεπω να πηγαινω ως το τελος!3κιλα κ 200 ο μικρουλης μου,βγαλαμε κ εγχρωμες φωτογραφιες.Α εχει κ πολλα μαλλια κ πιθανον κατσαρα!!!Γι αυτο εχω πεθανει στις καουρες!!!????.Πλησιαζει η ωρααα κ ανυπομωνω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια γεια σας..ψιλοβλεπω τις συνομιλιες σας με το καλο ολες να φερετε τα μωρακια σας..η παναγια μαζι σας.εγω γεννησα πριν δυο εβδομαδες..συμβουλη κοιμηθειτε τωρα οσο μπορειτε μετα ο υπνος θα ειναι ονειρο απατηλο!!και αν χρειαστειτε κατι ρωτηστε με!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η z1989 είπε:

κοριτσια γεια σας..ψιλοβλεπω τις συνομιλιες σας με το καλο ολες να φερετε τα μωρακια σας..η παναγια μαζι σας.εχω γεννησα πριν δυο εβδομαδες..συμβουλη κοιμηθειτε τωρα οσο μπορειτε μετα ο υπνος θα ειναι ονειρο απατηλο!!και αν χρειαστειτε κατι ρωτηστε με!

να σου ζήσει κοπέλα μου!! Γερό και καλοτυχο να είναι!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η γιωτα22 είπε:

Καλημερα @star!!! Κ εμεις ειχαμε ραντεβου χτες με τον γιατρο,ο μπεμπης ολως τον βλεπω να βγαινει νωριτερα!!!Χτες ημουν 34 κ 6 κ το μωρο ηταν στον ηπερηχο 37 κ 6.3 βδομαδες μπροστα κ μου λεει ο γιατρος νωριτερα θα γεννησουμε δεν σ αφηνω.Εγω θα κανω καισαρικη οποτε δεν με βλεπω να πηγαινω ως το τελος!3κιλα κ 200 ο μικρουλης μου,βγαλαμε κ εγχρωμες φωτογραφιες.Α εχει κ πολλα μαλλια κ πιθανον κατσαρα!!!Γι αυτο εχω πεθανει στις καουρες!!!????.Πλησιαζει η ωρααα κ ανυπομωνω!!

καλως Την! Για ποτέ λέει ο γιατρός σου να σε βάλει καισαρική;; μαζί είμαστε εμείς... Εγώ είχα σήμερα ραντεβού αλλά του έτυχε τοκετός και μου το άλλαξε για Σάββατο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mantarini είπε:

να σου ζήσει κοπέλα μου!! Γερό και καλοτυχο να είναι!! 

σ ευχαριστω παρα πολυ!εσυσε ποια εβδομαδα εισαι κοριτσι μου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η z1989 είπε:

κοριτσια γεια σας..ψιλοβλεπω τις συνομιλιες σας με το καλο ολες να φερετε τα μωρακια σας..η παναγια μαζι σας.εχω γεννησα πριν δυο εβδομαδες..συμβουλη κοιμηθειτε τωρα οσο μπορειτε μετα ο υπνος θα ειναι ονειρο απατηλο!!και αν χρειαστειτε κατι ρωτηστε με!

Να σου ζησει κοπελα μου!!!!Σε ποια εβδομαδα γεννησες;Φυσιολογικα η καισαρικη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η z1989 είπε:

σ ευχαριστω παρα πολυ!εσυσε ποια εβδομαδα εισαι κοριτσι μου?

35 εβδομάδων σήμερα. Πες μας την εμπειρία του τοκετού σου..  φυσιολογικά ή με καισαρική ήρθε το μπεμπακι σου;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η γιωτα22 είπε:

Να σου ζησει κοπελα μου!!!!Σε ποια εβδομαδα γεννησες;Φυσιολογικα η καισαρικη?

ευχαριστω πολυ ΓΙωτα μου!λοιπον εγω λογω διαβητη κυησης γεννησα 37+6 με ενεσεις κορτιζονης πιο πριν γιατι θα πηγαινα με καισαρικη.ο γιατρος μου ειχε δωσει την επιλογη της προκλησης η της καισαρικης και γω επελεξα το δευτερο.εσυ σε ποια εβδομαδα εισαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η z1989 είπε:

κοριτσια γεια σας..ψιλοβλεπω τις συνομιλιες σας με το καλο ολες να φερετε τα μωρακια σας..η παναγια μαζι σας.εγω γεννησα πριν δυο εβδομαδες..συμβουλη κοιμηθειτε τωρα οσο μπορειτε μετα ο υπνος θα ειναι ονειρο απατηλο!!και αν χρειαστειτε κατι ρωτηστε με!

Να σου ζήσει κορίτσι μου!!!να το χαρείς όπως πραγματικά επιθυμείς!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

35 εβδομάδων σήμερα. Πες μας την εμπειρία του τοκετού σου..  φυσιολογικά ή με καισαρική ήρθε το μπεμπακι σου;; 

Λοιπον με καισαρικη κατοπιν δικης μου επιλογης.το μωρο δεν αναπτυσσοταν τις τελευταιες εβδομαδες δεν εβαζε κιλα και συν το διαβητη κυησης επρεπε να γεννησω εκεινη την εβδομαδα.εμενα με στεναχωρουσε η μη αναπτυξη του .οφειλοταν σε γερασμενο πλακουντα εν τελει.

οσον αφορα την καισαρικη ειναι μια συντομη διαδικασια σε ενα τεταρτο περιπου αφου εχει δρασει η αναισθησια της επισκληρηδιου εχεις στα χερια σου το μωρο.η επισκληρηδιος σε μουδιαζει δεν αισθανεσαι τιποτα.εγω αισθανθηκα εφτα ωρες μετα το σωμα μου.κουνουσα βεβαι δαχτυλα κλπ αλλα σε γενικες γραμμες μετα απο καποιες ωρες κουνηθηκα.καλο ειναι να σηκωθεις οσο πιο γρηγορα μμπορεις ουτως ωστε να λειτουργησουν ολα.εγω σηκωθηκα την επομενη μερα με βοηθεια βεβαια.οσο περπατουσα τοσο καλυτερα γινομουν.μεχρι να βγω απο την κλινικη ειχα γινει καλα κ πονουσα ολο και λιγοτερο.σε τραβανε τα ραμματα στην ουσια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Maroulli είπε:

Να σου ζήσει κορίτσι μου!!!να το χαρείς όπως πραγματικά επιθυμείς!!!!

ευχαριστω παρα πολυ!!με το καλο και σε σενα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η z1989 είπε:

ευχαριστω πολυ ΓΙωτα μου!λοιπον εγω λογω διαβητη κυησης γεννησα 37+6 με ενεσεις κορτιζονης πιο πριν γιατι θα πηγαινα με καισαρικη.ο γιατρος μου ειχε δωσει την επιλογη της προκλησης η της καισαρικης και γω επελεξα το δευτερο.εσυ σε ποια εβδομαδα εισαι?

Εγω σημερα μπηξα 35 εβδομαδα,εχω ραντεβου παλι την επομενη τριτη.Λογικα σε 2 με 3 εβδομαδες θα με βαλει για καισαρικη.Εγω δεν εχω διαβητη κυησης αλλα ο γιατρος επιμενει οτι κατι τετοιο υποβοσκει χωρις να μας δινει σημαδια ο οργανισμος!!!Εχω κ αυξημενο αμνιακο,γι αυτο εμμενει σε αυτητην αποψη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η γιωτα22 είπε:

Εγω σημερα μπηξα 35 εβδομαδα,εχω ραντεβου παλι την επομενη τριτη.Λογικα σε 2 με 3 εβδομαδες θα με βαλει για καισαρικη.Εγω δεν εχω διαβητη κυησης αλλα ο γιατρος επιμενει οτι κατι τετοιο υποβοσκει χωρις να μας δινει σημαδια ο οργανισμος!!!Εχω κ αυξημενο αμνιακο,γι αυτο εμμενει σε αυτητην αποψη!!

Ναι μπορει να ειναι κι ετσι.κανε ο,τι σου λεει.και αν γεννησεις πριν την 38η εβδομαδα ελπιζω να σου πει να κανεις ενεσεις κορτιζονης.ειναι απαραιτητες για τα πνευμονια τους ,μονο καλο κανουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

καλως Την! Για ποτέ λέει ο γιατρός σου να σε βάλει καισαρική;; μαζί είμαστε εμείς... Εγώ είχα σήμερα ραντεβού αλλά του έτυχε τοκετός και μου το άλλαξε για Σάββατο

Γεια σου κοπελα μου,σημερα μπηκα 35 κ υπολογιζω σε 2 με 3 εβδομαδες να μπουμε για καισαρικη.Την τριτη εχω εκ νεου ραντεβου,οποτε θα μαθω περισσοτερα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η z1989 είπε:

Ναι μπορει να ειναι κι ετσι.κανε ο,τι σου λεει.και αν γεννησεις πριν την 38η εβδομαδα ελπιζω να σου πει να κανεις ενεσεις κορτιζονης.ειναι απαραιτητες για τα πνευμονια τους ,μονο καλο κανουν!

Λογω αυξημενου αμνιακου,εκανα ενεσεις κορτιζονης στην 29 εβδομαδα.Ειχε αυξηθει το αμνιακο κ φοβοταν προωρο τοκετο.Δεν ξερω αν πρεπει παλι να ξανανω,θα τον ρωτησω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η γιωτα22 είπε:

Λογω αυξημενου αμνιακου,εκανα ενεσεις κορτιζονης στην 29 εβδομαδα.Ειχε αυξηθει το αμνιακο κ φοβοταν προωρο τοκετο.Δεν ξερω αν πρεπει παλι να ξανανω,θα τον ρωτησω!!!

πολυ ωραια σωστη η κινηση του!να τον ξαναρωτησεις.καρδιοτοκογραφο εχεις κανει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η z1989 είπε:

πολυ ωραια σωστη η κινηση του!να τον ξαναρωτησεις.καρδιοτοκογραφο εχεις κανει?

Εννοειται απο την 28 εβδομαδα,μια φορα την βδομαδα πηγαινω στο ιατρειο του,εχει καρδιοτοκογραφο εκει ο γιατρος κ με ελεγχει.Δεν κανω συσπασεις κ κοιταει κ την καρδουλα κ τις κινησεις του εμβρυου!!Εννοειται οτι δεν πληρωνω κιολας στο μηχανημα,εχω ακουσει οτι πολλοι πληρωνουν.Ειμαι πολυ ικανοποιημενη στο πως διαχειριζεται την περιπτωση μου,ειναι πολυ προσεχτικος κ τα κοιταει ολα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η γιωτα22 είπε:

Εννοειται απο την 28 εβδομαδα,μια φορα την βδομαδα πηγαινω στο ιατρειο του,εχει καρδιοτοκογραφο εκει ο γιατρος κ με ελεγχει.Δεν κανω συσπασεις κ κοιταει κ την καρδουλα κ τις κινησεις του εμβρυου!!Εννοειται οτι δεν πληρωνω κιολας στο μηχανημα,εχω ακουσει οτι πολλοι πληρωνουν.Ειμαι πολυ ικανοποιημενη στο πως διαχειριζεται την περιπτωση μου,ειναι πολυ προσεχτικος κ τα κοιταει ολα!!

μπραβο του.ειναι πολυ σημαντικο να εχει καρδιοτοκογραφο στο ιατρειο τελικα..πας και εχεις τον γιατρο σου και δεν αγχωνεσαι κιολας.εγω ετρεχα στην κλινικη και πληρωνα.συν ολα τα υπολοιπα που πληρωσα γενικοτερα.τεσπα ας ειναι καλα τα μωρακια μας.χαλαλι.τωρα εν τω μεταξυ εχω ξεκλεψει λιγο χρονο ενω κοιμαται να κατσω και γω στον υπολογιστη!α ειδα επισης παραπανω που λες για καουρες..ειχα και γω..τωρα ενα σου λεω,του κανουμε μεχρι και καρφακια!τοσο μαλλι εχει ο ατιμος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η z1989 είπε:

μπραβο του.ειναι πολυ σημαντικο να εχει καρδιοτοκογραφο στο ιατρειο τελικα..πας και εχεις τον γιατρο σου και δεν αγχωνεσαι κιολας.εγω ετρεχα στην κλινικη και πληρωνα.συν ολα τα υπολοιπα που πληρωσα γενικοτερα.τεσπα ας ειναι καλα τα μωρακια μας.χαλαλι.τωρα εν τω μεταξυ εχω ξεκλεψει λιγο χρονο ενω κοιμαται να κατσω και γω στον υπολογιστη!α ειδα επισης παραπανω που λες για καουρες..ειχα και γω..τωρα ενα σου λεω,του κανουμε μεχρι και καρφακια!τοσο μαλλι εχει ο ατιμος

Μιλαμε για πολλες καουρες κ εχτες ο γιατρος μας ειπε οτι εχει μαλλι πολυ!!Ανυπομωνω να περασει ο καιρος!!!Οχι ειναι σημαντικο οντως,να εχει καρδιοτοκογραφο!!!Εσυ πως τα πας με την νεα ζωουλα στο σπιτι?Δεν ειναι ολα αλλιως?Θηλαζεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η γιωτα22 είπε:

Μιλαμε για πολλες καουρες κ εχτες ο γιατρος μας ειπε οτι εχει μαλλι πολυ!!Ανυπομωνω να περασει ο καιρος!!!Οχι ειναι σημαντικο οντως,να εχει καρδιοτοκογραφο!!!Εσυ πως τα πας με την νεα ζωουλα στο σπιτι?Δεν ειναι ολα αλλιως?Θηλαζεις?

θα δεις θα γελας με τα μαλλια του..εχουν ενα μικροσκοπικο κεφαλι και μαλλια..πολυ γελιο

ειμαι αυπνη..το μωρο κοιμαται δεν εχω παραπονο αλλα επειδη τον ταιζω ανα τριωρο ποτε να προλαβω και εγω να ξεκουραστω?εχω υπερενταση και επισης τα ορμονικα μου δεν ειναι και πολυ καλα μια ζεσταινομαι μια κρυωνω οποτε ειμαι σ αυτη τη φαση.ανεβαζω παλμους σε φασεις λογω κουρασης εχω κατι τετοια

δυστυχως δε καταφερε να πιασει τη θηλη μου .καθε φορα την επιανε και εκλαιγε΄.στην αρχη με ειχε πληγωσει και ειχα πολυ προβλημα.προσπαθω με θηλαστρο να του δινω οτι μπορω ελπιζοντας συντομα να μπορεσει να πιασει στηθος.

καταλαβαινω την ανυπομονησια σου-σας.τα συναισθηματα οου θα ζησετε ειναι μοναδικα..

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η γιωτα22 είπε:

Καλημερα @star!!! Κ εμεις ειχαμε ραντεβου χτες με τον γιατρο,ο μπεμπης ολως τον βλεπω να βγαινει νωριτερα!!!Χτες ημουν 34 κ 6 κ το μωρο ηταν στον ηπερηχο 37 κ 6.3 βδομαδες μπροστα κ μου λεει ο γιατρος νωριτερα θα γεννησουμε δεν σ αφηνω.Εγω θα κανω καισαρικη οποτε δεν με βλεπω να πηγαινω ως το τελος!3κιλα κ 200 ο μικρουλης μου,βγαλαμε κ εγχρωμες φωτογραφιες.Α εχει κ πολλα μαλλια κ πιθανον κατσαρα!!!Γι αυτο εχω πεθανει στις καουρες!!!????.Πλησιαζει η ωρααα κ ανυπομωνω!!

Και εμένα νωρίτερα έλεγε... Αλλά δεν τον βλέπω να βγαίνει!!!!. Εσύ γιατί θα κάνεις καισαρική???. Κ εγώ μάλλον έτσι θα πάω... Αν δε το πάρει απόφαση έως το Σάββατο.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η z1989 είπε:

κοριτσια γεια σας..ψιλοβλεπω τις συνομιλιες σας με το καλο ολες να φερετε τα μωρακια σας..η παναγια μαζι σας.εγω γεννησα πριν δυο εβδομαδες..συμβουλη κοιμηθειτε τωρα οσο μπορειτε μετα ο υπνος θα ειναι ονειρο απατηλο!!και αν χρειαστειτε κατι ρωτηστε με!

Κοριτσακι μ να σου ζησει το μωρακι σου!

οσο για τον υπνο το εζησες και το ξερεις δυσκολο πραγμα ειδικα στο τελος που τα τερατακια δεν κοιμουντε :) 

στις πριν 2 ώρες, ο/η γιωτα22 είπε:

Καλημερα @star!!! Κ εμεις ειχαμε ραντεβου χτες με τον γιατρο,ο μπεμπης ολως τον βλεπω να βγαινει νωριτερα!!!Χτες ημουν 34 κ 6 κ το μωρο ηταν στον ηπερηχο 37 κ 6.3 βδομαδες μπροστα κ μου λεει ο γιατρος νωριτερα θα γεννησουμε δεν σ αφηνω.Εγω θα κανω καισαρικη οποτε δεν με βλεπω να πηγαινω ως το τελος!3κιλα κ 200 ο μικρουλης μου,βγαλαμε κ εγχρωμες φωτογραφιες.Α εχει κ πολλα μαλλια κ πιθανον κατσαρα!!!Γι αυτο εχω πεθανει στις καουρες!!!????.Πλησιαζει η ωρααα κ ανυπομωνω!!

Αντε με το καλο ο σγουρομαλλης σου ?? εμενα η πρωτη κορη μ ειχε πολλα μαλλια το κατσαρο βεβαια φανηκε αργοτερα αλλα σημερα ειναι μεσα στη μπουγκλα ?

οσο για αυτη εδω ευτυχως το μονο που εχω γλυτωσει ως τωρα ειναι οι καουρες ισως γιατι τρωω πολλες σαλατες κ πινω γαλα. Μεγαλωσε πολυ το αντρακι σου :) 

στις πριν 2 ώρες, ο/η z1989 είπε:

Ναι μπορει να ειναι κι ετσι.κανε ο,τι σου λεει.και αν γεννησεις πριν την 38η εβδομαδα ελπιζω να σου πει να κανεις ενεσεις κορτιζονης.ειναι απαραιτητες για τα πνευμονια τους ,μονο καλο κανουν!

στις πριν 2 ώρες, ο/η γιωτα22 είπε:

Λογω αυξημενου αμνιακου,εκανα ενεσεις κορτιζονης στην 29 εβδομαδα.Ειχε αυξηθει το αμνιακο κ φοβοταν προωρο τοκετο.Δεν ξερω αν πρεπει παλι να ξανανω,θα τον ρωτησω!!!

Γρηγορα στις εβαλε! Πριστηκες καθολου ή οχι ακομι; 

στις πριν 2 ώρες, ο/η z1989 είπε:

θα δεις θα γελας με τα μαλλια του..εχουν ενα μικροσκοπικο κεφαλι και μαλλια..πολυ γελιο

ειμαι αυπνη..το μωρο κοιμαται δεν εχω παραπονο αλλα επειδη τον ταιζω ανα τριωρο ποτε να προλαβω και εγω να ξεκουραστω?εχω υπερενταση και επισης τα ορμονικα μου δεν ειναι και πολυ καλα μια ζεσταινομαι μια κρυωνω οποτε ειμαι σ αυτη τη φαση.ανεβαζω παλμους σε φασεις λογω κουρασης εχω κατι τετοια

δυστυχως δε καταφερε να πιασει τη θηλη μου .καθε φορα την επιανε και εκλαιγε΄.στην αρχη με ειχε πληγωσει και ειχα πολυ προβλημα.προσπαθω με θηλαστρο να του δινω οτι μπορω ελπιζοντας συντομα να μπορεσει να πιασει στηθος.

καταλαβαινω την ανυπομονησια σου-σας.τα συναισθηματα οου θα ζησετε ειναι μοναδικα..

 

Και οταν αρχιζουν να κανουν καραφλα θα γελαμε περισσοτερο :) 

Κοιτα να ηρεμησεις και να χαλαρωσεις Γιατι μπορει να σ γυρισει σε καμιά επιλοχεια! Στην πρωτη μ κορη εκλαιγα χωρις λογο επι ενα μηνα!

χαλαρωσε κ απολαυσε το μωρακι σου και αμα δεν πινει γαλα απο το στηθος δε θα πεθανουνε βρε αδερφε! Ας αναπτυσσεται αυτο καλα κ ας πινει κ ξενο αν χρειαστει! 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Starrr είπε:

Και εμένα νωρίτερα έλεγε... Αλλά δεν τον βλέπω να βγαίνει!!!!. Εσύ γιατί θα κάνεις καισαρική???. Κ εγώ μάλλον έτσι θα πάω... Αν δε το πάρει απόφαση έως το Σάββατο.. 

Εσυ ειπαμε γεννας μεθαυριο! Έτοιμη η βαλιτσα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η netspirit είπε:

Κοριτσακι μ να σου ζησει το μωρακι σου!

οσο για τον υπνο το εζησες και το ξερεις δυσκολο πραγμα ειδικα στο τελος που τα τερατακια δεν κοιμουντε :) 

Αντε με το καλο ο σγουρομαλλης σου ?? εμενα η πρωτη κορη μ ειχε πολλα μαλλια το κατσαρο βεβαια φανηκε αργοτερα αλλα σημερα ειναι μεσα στη μπουγκλα ?

οσο για αυτη εδω ευτυχως το μονο που εχω γλυτωσει ως τωρα ειναι οι καουρες ισως γιατι τρωω πολλες σαλατες κ πινω γαλα. Μεγαλωσε πολυ το αντρακι σου :) 

Γρηγορα στις εβαλε! Πριστηκες καθολου ή οχι ακομι; 

Και οταν αρχιζουν να κανουν καραφλα θα γελαμε περισσοτερο :) 

Κοιτα να ηρεμησεις και να χαλαρωσεις Γιατι μπορει να σ γυρισει σε καμιά επιλοχεια! Στην πρωτη μ κορη εκλαιγα χωρις λογο επι ενα μηνα!

χαλαρωσε κ απολαυσε το μωρακι σου και αμα δεν πινει γαλα απο το στηθος δε θα πεθανουνε βρε αδερφε! Ας αναπτυσσεται αυτο καλα κ ας πινει κ ξενο αν χρειαστει! 

Εσυ ειπαμε γεννας μεθαυριο! Έτοιμη η βαλιτσα;

Η βαλίτσα είναι έτοιμη τώρα κ ένα μήνα.!!!!. Περιμένει ? κορίτσια πως φαίνεται ότι έχει μαλλάκια??? Εμένα δε μου χει πει κάτι!!! Σήμερα έχω κάτι πονακια πιο έντονα..... Κ τον βλέπω πολύ δραστήριο.... Δεν ξερω γιατι...μηοως δνε τον χωράει ούτε να κοιμηθεί πλέον???. Κ κάνει τα αδύνατα δυνατά να βρει την έξοδο? Μακάρι.!!!!, ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια μου εγώ επιτέλους σήμερα αρνητική!!! Το πέρασα ελαφριά ! Μια φορά σήκωσα πυρετό και μια φορά πήρα ντεπόν! Τώρα μ χει μείνει λίγο μπούκωμα και κάπου κάπου βήχω!!! Βέβαια οι ναυτίες ναυτίες! Λέω κ γώ ο κορονοιος ήρθε γ ν μ πάρει κ τη ναυτία αλλά τζίφος! Θα γεννήσω με το Nuperal αγκαλιά💊 😩 Αύριο θ στείλω στο γιατρό μ γ ν μ γράψει εξετάσεις γενικές, καμπύλη ζαχαρου κ τ εμβόλιο τ κοκκυτη κ από την επόμενη βδομάδα λέω ν πάω ν τ κάνω! Ν χει ανεβεί κ λίγο το ανοσοποιητικό μ! Θ κλείσω κ ραντεβού γ τον υπέρηχο! Αυτή τη καμπύλη κάθε πρωί π ξυπνάω τη σκέφτομαι 😩😩😩 λέω θ ρθει το πρωινό π θ ξυπνήσω και θ πρέπει ν πάω ν την κάνω !!!! Επίσης θ τ πω κ γ τη βεβαίωση κυοφορίας ν μ στείλει γ ν τη δώσω στον εργοδότη γιατί τον άλλο μήνα σταματάει η αναρρωτική κ μπαίνουμε στις 56 μέρες πριν τον τοκετό !!!! Σαν ψέμα μ φαίνεται 🤪🫠🧿🙏💗 κατ τ αλλά όλα κλ! Η νινου δίνει το παρόν της καθημερινά κ ανελέητα!!! Αλλά κορίτσια δυο μέρες τώρα έχω κατι πονάκια κ βάρος χαμηλα! Ελπίζω ν είναι φυσιολογικα όλα αυτά 🙏🙏  
    • @annitakianna @Xrisa95 @Annoula1995κοριτσια μου με το καλο η β επιπέδου σας τις επόμενες μερες !🩵🩵🫶🏼🫶🏼🫶🏼🧿🧿🧿🧿 θα έχουμε καθε μερα να λεμε ευχάριστα νέα αυτή την βδομαδα !!!!
    • Απλά δεν μπορώ να καταλάβω γιατί σε αυτό το σωματείο αναφέρουν ότι δεν πληρώνεις τπτ ; εγώ όπου και αν έχω ψάξει όλοι μου λένε από 3000ευρω και 
    • αχχχ τι ωραια που τις ενιωσεσσς!!!!🩷🩷🩷🩷🩷 είναι φανταστικό, απερίγραπτο συναίσθημα🥰  από όταν άρχισα να τον νιωθω έχει φυγει ένα τεραστιο μερος του άγχους μου🩵🩷🧿 με το καλο αυριο να τις δείτε τις κοριτσαρες σας !!!!🩷🩷🧿
    • αντωνία μου εν τέλη με πίεζε 2-3 μερες άλλαξα με τον άντρα μου αλλά επειδή το αγαπω το αμαξάκι μου και είναι μικρο βολικό το πηρα πισω☺️ και δεν με έχει ενοχλήσει… σκεφτηκα μήπως με πίεζε το μωρακι εκεινεσ τις μερες και γιαυτο ένιωθα ετσι…φοβαμαι μην το πιέζω γενικα ομως… έχει και παντου λακούβες η κατάσταση των δρόμων της αθήνας έχει ξεφυγει εντελώς 🫠😔
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...