Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χριστουγεννιάτικα μωράκια 2020!!!!


Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Λουλακι είπε:

Ολόκληρη επιστήμη και αυτό... Αμάν... Βγες παιδι μ Ν ησυχάσω... ❤️❤️????

Ε μα αυτά λέω κ εγώ.... ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 5.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 1 ώρα, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Ναι ανέβαινε σταδιακά. Όλους τους μήνες ..

Κ παίρνεις χάπι ε; αντε να δω τι θα γίνει κ με μένα.Οι ορμονες τρελαθηκαν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Λουλακι είπε:

Αντε αντε θα βγει σ κάνα 2 μερούλες.. Τα έχεις όλα έτοιμα?? 

Μακάρι. Ο γιατρός δε μου ανάφερε κάτι για δύο μερούλες. Ραντεβού ξανά έχουμε Τρίτη... Και μετά πάλι Σάββατο.... Ναι τη βαλίτσα μου έχω σχεδόν έτοιμη. Έχω να βάλω κάτι πράγματα τελευταίας στιγμής.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Μακάρι. Ο γιατρός δε μου ανάφερε κάτι για δύο μερούλες. Ραντεβού ξανά έχουμε Τρίτη... Και μετά πάλι Σάββατο.... Ναι τη βαλίτσα μου έχω σχεδόν έτοιμη. Έχω να βάλω κάτι πράγματα τελευταίας στιγμής.... 

38 εβδομάδων δεν είσαι κοπέλα μ?? Ααα λάθος κατάλαβα... Πάντως σίγουρα εάν όχι αυτή τν εβδομάδα τν άλλη θ γεννήσεις οπότε... Αχ θέλω κ εγώ Ν περάσει τόσο ο καιρός... Σε ζηλεύω... ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Γειά σας κορίτσια. Μην ανησυχείτε για τον θυροειδη κύησης φεύγει τις περισσότερες φορές μετά την εγκυμοσύνη.... Είναι κάτι πολύ απλό... ? Όσο για εμένα πριν λίγο είχα γιατρό. Σε 4 μερες πήρε 200 γρ. Νιώθω πραγματικά ότι ζει ένα τέρας μέσα μου.... 3.500 σχεδόν είμαστε. Ξανά έχουμε ραντεβού την τρίτη... Κ ελπίζω να σπάσουν τα νερά. Γιατί δεν την γλιτώνω τη καισαρική..... Σήμερα με είδε κολπικα. Πρώτη φορά... Λένε ότι βοηθάει.... Θα δείξει... 

Αχ κοριτσακι μ τι τραβαμε οι ερμες οι γπαστρωμενες....

ευχομαι να σπασουν τα νερα γρηγορα να τον παρεις αγκαλιαααα!!!

οντως βοηθαει το χερι απο κατω. Εμενα τη μερα που μ εβαλε χερι στην κορη μ ειδα ροζ υγρα κ μεσα σε 24ω γεννησα!!!

σου ευχομαι αυριο να μην μας γραψεις γτ θα κρατας αγκαλια τον ερωτα σου ?

στις On 1/11/2019 at 10:05 ΜΜ, ο/η despoina46 είπε:

@Μπεμπελουκα καλά μου τα λεγες προχθές να ελέγξω τον θυρεοειδή για τις ταχυπαλμίες,μου βγήκε χαμηλή τιμή και έκανα τώρα κάποιες συμπληρωματικές ?

Δεσποινα μου, ολα καλα θα πανε ειμαι σιγουρη. Οι ορμονες σου τρελαθηκαν λογω αγχους αλλα θα επανελθουν γρηγορα.

 

@Λουλακιμου πλεον ολες το θελουμε!!!

εγω να δεις απο τη μια λεω να γεννησω να ξεπουραστει το κορμι μ να μπορω να αφοσιωθω στις κορες μου ανετα. Και απο την αλλη λεω κατσε κιγο ακομι να παρεις τον καιρο σου ;) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η netspirit είπε:

Αχ κοριτσακι μ τι τραβαμε οι ερμες οι γπαστρωμενες....

ευχομαι να σπασουν τα νερα γρηγορα να τον παρεις αγκαλιαααα!!!

οντως βοηθαει το χερι απο κατω. Εμενα τη μερα που μ εβαλε χερι στην κορη μ ειδα ροζ υγρα κ μεσα σε 24ω γεννησα!!!

σου ευχομαι αυριο να μην μας γραψεις γτ θα κρατας αγκαλια τον ερωτα σου ?

Δεσποινα μου, ολα καλα θα πανε ειμαι σιγουρη. Οι ορμονες σου τρελαθηκαν λογω αγχους αλλα θα επανελθουν γρηγορα.

 

@Λουλακιμου πλεον ολες το θελουμε!!!

εγω να δεις απο τη μια λεω να γεννησω να ξεπουραστει το κορμι μ να μπορω να αφοσιωθω στις κορες μου ανετα. Και απο την αλλη λεω κατσε κιγο ακομι να παρεις τον καιρο σου ;) 

@netspirit μακάρι να μην είναι τίποτα. Αγχώνομαι και εύκολα εγώ. Αλλά κ ποιος θέλει χάπια κ εξετάσεις συνέχεια; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η netspirit είπε:

Αχ κοριτσακι μ τι τραβαμε οι ερμες οι γπαστρωμενες....

ευχομαι να σπασουν τα νερα γρηγορα να τον παρεις αγκαλιαααα!!!

οντως βοηθαει το χερι απο κατω. Εμενα τη μερα που μ εβαλε χερι στην κορη μ ειδα ροζ υγρα κ μεσα σε 24ω γεννησα!!!

σου ευχομαι αυριο να μην μας γραψεις γτ θα κρατας αγκαλια τον ερωτα σου ?

Δεσποινα μου, ολα καλα θα πανε ειμαι σιγουρη. Οι ορμονες σου τρελαθηκαν λογω αγχους αλλα θα επανελθουν γρηγορα.

 

@Λουλακιμου πλεον ολες το θελουμε!!!

εγω να δεις απο τη μια λεω να γεννησω να ξεπουραστει το κορμι μ να μπορω να αφοσιωθω στις κορες μου ανετα. Και απο την αλλη λεω κατσε κιγο ακομι να παρεις τον καιρο σου ;) 

Αχχχ κορίτσι μ... Τ ίδιο λέω... Αλλά αυτες οι τελευταίεςεβδομαδες είναι πραγματικά οι χειροτερες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η despoina46 είπε:

Κ παίρνεις χάπι ε; αντε να δω τι θα γίνει κ με μένα.Οι ορμονες τρελαθηκαν

Nαι τώρα να φανταστείς παίρνω t4 100mg .κάθε μήνα έκανα αυτές τις εξετάσεις..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια !!!λέτε να βάλουμε στοίχημα??για ποτέ υπολογίζετε τη @Starrrνα φέρνει στο κόσμο τον ομορφαντρα της ???εγώ λέω Τρίτη!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tweety85 είπε:

3500;;; θύμησες μου πόσο εβδομαδων εισαι;;;; πφφφ κ εμείς κάπου εκεί θα είμαστε...

37+2.... Αλλά στενεύουν τα περιθώρια λόγω κιλών.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

κορίτσια !!!λέτε να βάλουμε στοίχημα??για ποτέ υπολογίζετε τη @Starrrνα φέρνει στο κόσμο τον ομορφαντρα της ???εγώ λέω Τρίτη!???

Ναι να κάνουμε γκάλοπ. ?? Πάντως από το μεσημέρι συνεχίζουν τα τσιμπήματα. Κ επίσης είναι συνέχεια ξύπνιος κ χτυπάει... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Λουλακι είπε:

38 εβδομάδων δεν είσαι κοπέλα μ?? Ααα λάθος κατάλαβα... Πάντως σίγουρα εάν όχι αυτή τν εβδομάδα τν άλλη θ γεννήσεις οπότε... Αχ θέλω κ εγώ Ν περάσει τόσο ο καιρός... Σε ζηλεύω... ???

Αυτή την εβδομάδα φυσιολογικά.... Την άλλη μάλλον καισαρική αν αυξάνεται το βάρος έτσι... Θα δουμε? 37+2 είμαι.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η netspirit είπε:

Αχ κοριτσακι μ τι τραβαμε οι ερμες οι γπαστρωμενες....

ευχομαι να σπασουν τα νερα γρηγορα να τον παρεις αγκαλιαααα!!!

οντως βοηθαει το χερι απο κατω. Εμενα τη μερα που μ εβαλε χερι στην κορη μ ειδα ροζ υγρα κ μεσα σε 24ω γεννησα!!!

σου ευχομαι αυριο να μην μας γραψεις γτ θα κρατας αγκαλια τον ερωτα σου ?

Δεσποινα μου, ολα καλα θα πανε ειμαι σιγουρη. Οι ορμονες σου τρελαθηκαν λογω αγχους αλλα θα επανελθουν γρηγορα.

 

@Λουλακιμου πλεον ολες το θελουμε!!!

εγω να δεις απο τη μια λεω να γεννησω να ξεπουραστει το κορμι μ να μπορω να αφοσιωθω στις κορες μου ανετα. Και απο την αλλη λεω κατσε κιγο ακομι να παρεις τον καιρο σου ;) 

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ πραγματικά... Μακάρι ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ναι να κάνουμε γκάλοπ. ?? Πάντως από το μεσημέρι συνεχίζουν τα τσιμπήματα. Κ επίσης είναι συνέχεια ξύπνιος κ χτυπάει... 

Λες ξημερώματα Κυριακής προς Δευτέρα?????θέλει να βγει ο μπόμπιρας!!!!??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Λες ξημερώματα Κυριακής προς Δευτέρα?????θέλει να βγει ο μπόμπιρας!!!!??????

Άμα συμβεί κάτι το βράδυ θα σας γράψω. Μακάρι.... Αντε να το πάρει απόφαση... Τον εκβιαζω καθημερινά να βγει να μην ταλαιπωρεί την μανούλα... ???❤️?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

κορίτσια !!!λέτε να βάλουμε στοίχημα??για ποτέ υπολογίζετε τη @Starrrνα φέρνει στο κόσμο τον ομορφαντρα της ???εγώ λέω Τρίτη!???

Εγώ λέω Πέμπτη Παρασκευή... Να την αφήσει σε αγωνία ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 1/11/2019 at 9:44 ΠΜ, ο/η netspirit είπε:

Σου ευχομαι μεσα απο την καρδια κου γρηγορα να δεσει μεσα σου το θαυμα αυτο ...!!!

Να μην αγχωνεσε Δεσποινακι μου! 
δες μηπως κατι στη διατροφη σου περιεχει καφεινη!

ή οσως και η μπεμπα να σε πιεζει λιγο παραπανω!

Αναποδος ο μπεμπης μας!;; Εχεις ακομι καιρο μην αγχωνεσε θα γυρισει περπατα :) 

Περαστηκα στη μαμα σου κοριτσι μου!!! 
μαζι ειμαστε κ μπαινουμε στο μηνα μας σε καμια βδομαδα :) 

Μην αγορασεις πολλα, να δεις τι θα δεχτει το μωρο σου.
Προσωπικα στην κορη μου ειχα της mam τα anticolic που μου αρεσανε πολυ απο θεμα υγιεινης γιατι ξεβιδωνε ο πατος κ πλενοντουσαν πολυ καλυτερα Και πιπιλες οι οποιες εμειναν καινουριες. Δες τι θα δεχτει το μωρο σου.

Τα jumbo εχουν πολυ καλή ποιοτητα ειδικα τα εσωρουχα του ειναι βαμβακερα ενω στα orchestra ειναι πιο πολυ ελαστικα. Παρε κ ενα νουμερο μεηΛυτερο μην τα παρεις το πρωτο ολα γιατι μεγλωνει το μωρο.

επισης φορμακια παρε απο εκει ή orchestra αν εχεις καρτα παλι φροντισε να μην ειναι στο 1ο νουμερο γιατι σε δυο το πολυ μηνες θα χρειαστεις αλλα!

σουτιεν ειχα παρει απο τα orchestra αλλα δεν βολευτηκα το πρωτο καιρο ημουν μονο με φανελακια 

δεν μας ζαλιζεις! Κ εμεις ρωτησαμε κ μαθαμε :)

 

@Starrr πως εισαι κοριτσι μου σημερα; Εγω λιγο ζορικα πονους κ γενικα δεν μπορω να κατσω παρα μονο να ξαπλωσω. Σκεφτομαι να παρω το γιατρο να παω να με δει σημερα...

Σ ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου!Άντε επιτέλους μπαίνουμε στον μήνα μας?Καλό μήνα και καλή Κυριακή σε όλες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 31/10/2019 at 11:19 ΠΜ, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Περαστικά στη μανούλα σου !!εύχομαι !και εμείς με τη μαμα μου ε χουμε σοβαρό θέμα τι να πω !!!όλα καλά με τη μπέμπα σε 2 βδομάδες μπαίνω στο μήνα μου έχω την άλλη βδομαδα ραντεβού με γιατρό !!πλησιάζει ο καιρός φιλια πολλά !!!με το καλό !!!???

Σ ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου,περαστικά και στη δική σου μανουλα?άντε μπαίνουμε στην τελική ευθεια?φιλιά πολλααα με το καλό σε όλες μας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Λουλακι είπε:

Αχχχ κορίτσι μ... Τ ίδιο λέω... Αλλά αυτες οι τελευταίεςεβδομαδες είναι πραγματικά οι χειροτερες

Ετσι ειναι παντα στην κορη μ θυμαμαι με το που μπηκα στο μηνα μου σηκωθηκα να περπατησω γτ ημουν ξαπλες επειδη κ καλα θα εβγαινε προωρα κ με εσκασε ?

στις πριν 10 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

κορίτσια !!!λέτε να βάλουμε στοίχημα??για ποτέ υπολογίζετε τη @Starrrνα φέρνει στο κόσμο τον ομορφαντρα της ???εγώ λέω Τρίτη!???

Παρασκευη που θα μπω εγω στο μηνα μου ?

στις πριν 10 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Ναι να κάνουμε γκάλοπ. ?? Πάντως από το μεσημέρι συνεχίζουν τα τσιμπήματα. Κ επίσης είναι συνέχεια ξύπνιος κ χτυπάει... 

Ετσι ειναι και η δικη μου ολη μερα ασε που με το που χτυπιεται ποναω εγω κ δωσε τσιμπηματα απο κατω.... :( και επισης μονο σε γωνια μεγαλυτερη των 90 μοιρων μπορω να κατσω αλλιως ξαπλα μονο.

υπομονη κοριτσι μ κ περιορισε λιγο το φαγητο σου!

καλη κυριακη συγκαστρουλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Άμα συμβεί κάτι το βράδυ θα σας γράψω. Μακάρι.... Αντε να το πάρει απόφαση... Τον εκβιαζω καθημερινά να βγει να μην ταλαιπωρεί την μανούλα... ???❤️?

Πέμπτη με Παρασκευή λέω εγώ!!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η netspirit είπε:

Ετσι ειναι παντα στην κορη μ θυμαμαι με το που μπηκα στο μηνα μου σηκωθηκα να περπατησω γτ ημουν ξαπλες επειδη κ καλα θα εβγαινε προωρα κ με εσκασε ?

Παρασκευη που θα μπω εγω στο μηνα μου ?

Ετσι ειναι και η δικη μου ολη μερα ασε που με το που χτυπιεται ποναω εγω κ δωσε τσιμπηματα απο κατω.... :( και επισης μονο σε γωνια μεγαλυτερη των 90 μοιρων μπορω να κατσω αλλιως ξαπλα μονο.

υπομονη κοριτσι μ κ περιορισε λιγο το φαγητο σου!

καλη κυριακη συγκαστρουλες

Δεν τρώω πολύ φαγητό.... Υπομονή μια Ε βδομαδουλα ελπίζω... Για εμένα. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Starrr είπε:

Δεν τρώω πολύ φαγητό.... Υπομονή μια Ε βδομαδουλα ελπίζω... Για εμένα. ?

Καλημέρα κορίτσια μου... Και καλή Κυριακή... Έλα κοπέλα μ... Τν έφαγες τον γάιδαρο... Όλα καλά θα πάνε... Πάντως οι περισσότερες Πέμπτη Παρασκευή είπαμε... Οι δημοσκοπήσεις είναι υψηλές.. ?? Κερδίζουμε... Θα βάλουμε όλη τν θετική μας ενέργεια από Τετάρτη βράδυ... ΧΑΧΑΧΑΧΑ... ΚΑΛΉ ΚΥΡΙΑΚΉ ΚΟΡΊΤΣΙΑ ΜΟΥ... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κορίτσια!! @Starrr μου και εγώ τέλος της εβδομάδας λέω.. δώστου χρόνο του μπέμπη σου... Κάνε βαθιά καθίσματα, σεξ,  φάε ανανά και χουρμάδες... ααα και μελιτζάνες .. χαχαχα λένε ότι βοηθάνε για πρόκληση τοκετού..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

καλησπέρα κορίτσια!! @Starrr μου και εγώ τέλος της εβδομάδας λέω.. δώστου χρόνο του μπέμπη σου... Κάνε βαθιά καθίσματα, σεξ,  φάε ανανά και χουρμάδες... ααα και μελιτζάνες .. χαχαχα λένε ότι βοηθάνε για πρόκληση τοκετού..

Όπου βρω βάζω μελιτζάνες δεν υπάρχει.... ? Άστα... Τα κάνω όλα όπου είπες εκτός τους χουρμάδες.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλησπερα κορίτσι μου! Όλα καλά, δόξα το θεό! Αυτές τις μέρες την έχουν πιάσει κάτι πονάκια μάλλον κολικοι και είναι λίγο ανήσυχη αλλά γενικά πολύ καλα ειναι ήσυχη. Το παλεύουμε και με τον θηλασμό, ενώ εχω κάνει σεμινάριο εχω κάποιες απορίες, εχω ακούσει και 10 διαφορετικές απόψεις και εχω μπερδευτεί κάπως. Τα βραδια καμία φορά κάνει 3ωρο ύπνο αλλά συνήθως κάνει 2ωρα.. ή ξυπνάει και στην 1 ωρα καμία φορά. Εντάξει έχει κούραση, αλλά λογικο, ειναι νινι ακόμα! Πιστεύω στις 40 μέρες και μετά που εδραιώνεται ο θηλασμός, θα στρώσει κάπως. Εσείς πως τα πάτε;
    • @nanouko την τρίτη κλείνει 2 μήνες ❤️οι κολικοί είναι ότι πιο δύσκολο δεν το συζητώ αλλά αφού έχεις τον άντρα σου μια χαρά ..η καλύτερη βοήθεια είναι... @Demy93όχι κορίτσι μου καλύτερα μακριά κι αγαπημένοι κι ας μην έχεις βοήθεια...Άμα είναι να τους έχεις κι υποχρέωση και να σου βγάζουν και την ψυχή άστο να μου λείπει... @Elkέτσι είναι το σωστό..πρέπει κάποιος να τους βάζει όρια γιατί μετά δημιουργούνται αλλά προβλήματα...άμα δεν υπάρχει κάποιος να μιλήσει πάει το χάσεις το παιχνίδι μετα μια ζωή θα παρεμβαίνουν και θα εμπλέκονται..μη νομίζεις ξέρει κιόλας ότι αν πει κάτι για σένα η τσακωθείτε μια ζωή θα το θυμάσαι μετά ενώ αν πει μια κουβέντα με το γιο της θα ξεχαστεί γρηγορα Γι αυτό εγώ κορίτσια δεν ήθελα και βοήθεια ούτε να έχω άλλον μέσα στο σπίτι στην αρχή...δεν μπορώ ..
    • Επίσης λένε ότι η επαφή μια μέρα πριν την ωορρηξια είναι η καλύτερη. Και με το ιστορικό που έχεις δεν το θεωρώ καθοοοοοολου απίθανο να εχεις μεινει😜😍
    • Κορίτσι μου είναι όντως μεγάλο το δίλημμα σου ! Είχα κ εγώ ένα παρόμοιο, ίσως λίγο μικρότερο μιας κ θα είχα κάπου να αφήσω τον μικρό( με δυσκολία αλλά θα είχα ). Κ είπα για τκ δεύτερο " ε άστο ας μην το ζοριζουμε" γιατί ψάχναμε κ εμείς και σπίτι καιρό... τελικά με μια μόλις επαφή- κ αυτή όχι επί τούτου ή κοιτώντας γόνιμες- έμεινα έγκυος τον Ιούνιο και παρέτεινα τον χρόνο που θα έχω με τον μικρό 😜😜😍😍 επίσης έτυχε βρήκαμε σπίτι τώρα κ έχω κ εγώ μετακόμιση αλλά λέω έστω είναι νωρίς κ είμαι λειτουργική! Τελικά λέω..... όλα για κάποιον λόγο γίνονται και βλέποντας τον γιο μου σκέφτομαι ότι δεν θα άντεχα τελικά να τον αφήσω 🤣
    • Μακάρι να είσαι έγκυος 🤰🏼 🙏 και να πάνε όλα καλά το κυριότερο!!! συγχαρητήρια επίσης που μετά από όλη αυτή την ταλεπωρια που τράβηξες την ψυχική και σωματική ξεκινάς άμεσα!!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...