Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χριστουγεννιάτικα μωράκια 2020!!!!


Recommended Posts

στις πριν 18 λεπτά, ο/η netspirit είπε:

Σου ευχομαι μεσα απο την καρδια κου γρηγορα να δεσει μεσα σου το θαυμα αυτο ...!!!

Να μην αγχωνεσε Δεσποινακι μου! 
δες μηπως κατι στη διατροφη σου περιεχει καφεινη!

ή οσως και η μπεμπα να σε πιεζει λιγο παραπανω!

Αναποδος ο μπεμπης μας!;; Εχεις ακομι καιρο μην αγχωνεσε θα γυρισει περπατα :) 

Περαστηκα στη μαμα σου κοριτσι μου!!! 
μαζι ειμαστε κ μπαινουμε στο μηνα μας σε καμια βδομαδα :) 

Μην αγορασεις πολλα, να δεις τι θα δεχτει το μωρο σου.
Προσωπικα στην κορη μου ειχα της mam τα anticolic που μου αρεσανε πολυ απο θεμα υγιεινης γιατι ξεβιδωνε ο πατος κ πλενοντουσαν πολυ καλυτερα Και πιπιλες οι οποιες εμειναν καινουριες. Δες τι θα δεχτει το μωρο σου.

Τα jumbo εχουν πολυ καλή ποιοτητα ειδικα τα εσωρουχα του ειναι βαμβακερα ενω στα orchestra ειναι πιο πολυ ελαστικα. Παρε κ ενα νουμερο μεηΛυτερο μην τα παρεις το πρωτο ολα γιατι μεγλωνει το μωρο.

επισης φορμακια παρε απο εκει ή orchestra αν εχεις καρτα παλι φροντισε να μην ειναι στο 1ο νουμερο γιατι σε δυο το πολυ μηνες θα χρειαστεις αλλα!

σουτιεν ειχα παρει απο τα orchestra αλλα δεν βολευτηκα το πρωτο καιρο ημουν μονο με φανελακια 

δεν μας ζαλιζεις! Κ εμεις ρωτησαμε κ μαθαμε :)

 

@Starrr πως εισαι κοριτσι μου σημερα; Εγω λιγο ζορικα πονους κ γενικα δεν μπορω να κατσω παρα μονο να ξαπλωσω. Σκεφτομαι να παρω το γιατρο να παω να με δει σημερα...

Εγώ ούτε να ξαπλώσω δεν μπορώ... Τώρα πήγα κ περπάτησα λίγο γιατί έρχεται βροχή... Κ μετά πως θα περπατήσω..... Έχουμε κ τις βροχές τώρα..... Κ θέλω να δει κάποια αλλαγή αύριο ο γιατρός. Γιατί δεν θα αντέξω αν ειναι πάλι τα ίδια. ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 5.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 24 λεπτά, ο/η netspirit είπε:

Σου ευχομαι μεσα απο την καρδια κου γρηγορα να δεσει μεσα σου το θαυμα αυτο ...!!!

Να μην αγχωνεσε Δεσποινακι μου! 
δες μηπως κατι στη διατροφη σου περιεχει καφεινη!

ή οσως και η μπεμπα να σε πιεζει λιγο παραπανω!

Αναποδος ο μπεμπης μας!;; Εχεις ακομι καιρο μην αγχωνεσε θα γυρισει περπατα :) 

Περαστηκα στη μαμα σου κοριτσι μου!!! 
μαζι ειμαστε κ μπαινουμε στο μηνα μας σε καμια βδομαδα :) 

Μην αγορασεις πολλα, να δεις τι θα δεχτει το μωρο σου.
Προσωπικα στην κορη μου ειχα της mam τα anticolic που μου αρεσανε πολυ απο θεμα υγιεινης γιατι ξεβιδωνε ο πατος κ πλενοντουσαν πολυ καλυτερα Και πιπιλες οι οποιες εμειναν καινουριες. Δες τι θα δεχτει το μωρο σου.

Τα jumbo εχουν πολυ καλή ποιοτητα ειδικα τα εσωρουχα του ειναι βαμβακερα ενω στα orchestra ειναι πιο πολυ ελαστικα. Παρε κ ενα νουμερο μεηΛυτερο μην τα παρεις το πρωτο ολα γιατι μεγλωνει το μωρο.

επισης φορμακια παρε απο εκει ή orchestra αν εχεις καρτα παλι φροντισε να μην ειναι στο 1ο νουμερο γιατι σε δυο το πολυ μηνες θα χρειαστεις αλλα!

σουτιεν ειχα παρει απο τα orchestra αλλα δεν βολευτηκα το πρωτο καιρο ημουν μονο με φανελακια 

δεν μας ζαλιζεις! Κ εμεις ρωτησαμε κ μαθαμε :)

 

@Starrr πως εισαι κοριτσι μου σημερα; Εγω λιγο ζορικα πονους κ γενικα δεν μπορω να κατσω παρα μονο να ξαπλωσω. Σκεφτομαι να παρω το γιατρο να παω να με δει σημερα...

Καλημέρα κορίτσι μου. Πίνω έναν ελληνικό τη μέρα πολύ ελαφρύ. Έκανα και εξέταση του θυρεοειδή χθες κ μου βγήκε κάτω από τα φυσιολογικά ορια.θα κάνω και κάποιες συμπληρωμετικες εξετάσεις τώρα. Δεν είχα ποτέ θέμα αλλά όλες οι ορμονες επηρεάζονται στην εγκυμοσύνη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 30/10/2019 at 11:31 ΠΜ, ο/η γιωτα22 είπε:

@Mantarini,καλημερα.Ειμαστε ακριβως μαζι.Κ εγω σημερα 34 εβδομαδα!!Κ εχουμε το ιδιο πραγμα με τις καουρες,μια κουταλια gaviscon κ ηρεμω το βραδυ.Πως το πινεις,ειναι αηδια.Εγω εχτες πηγα στον γιατρο για καρδιοτοκογραφο,γιατι εχει στο ιατρειο του ο δικος μου κ την αλλη τριτη 5 νοεμβριου εχουμε υπερηχο παλι.Θα πηγαινω εναλλαξ μια φορα για καρδιοτοκογραφο,μια για υπερηχο.Εγω σημερα εχω κατι πονακια περιοδου αλλα οχι τπτ ιδιαιτερο.Ποναει η μεση μου αρκετα ομως.Κατα τ αλλα καλα. @Μπεμπελουκα,πως εισαι σημερα?Κ τα αλλα κοριτσια,περιμενω νεα σας.Κοριτσια φτανουμε στον μηνα μας λιγο εμεινε!!!❤❤❤

για καρδιοτοκογραφο ο δικός μου δεν μου έχει πει τίποτα ακόμα.. Ίσως  επειδή δεν του έχω παραπονεθεί για πονακια και συσπάσεις!! 

Καλό μήνα κορίτσια με υγεία!!! Με το καλό να δεχτούμε τα μπεμπακια μας!!! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η ioannapl είπε:

Ευχαριστω πολυ κοριτσια μου!!η αληθεια ειναι εχω πελαγωσει..θελω να παω να ψωνισω αυριο και δεν ξερω τι να παρω...ποσα φορμακια, ποσα φανελακια (κοντομανικα η μακρυμανικα), ...δε θελω να παρω και περιττα πραγματα..γιατι μεγαλωνουν και τα μωρα γρηγορα...επισης σουτιεν θηλασμου απο που πηρατε;καλα και οικονομικα...??σορρυ αν σας ζαλισα!!

Είναι αυτό που δεν ξερεις από που να ξεκινήσεις και μετα που να σταματήσεις!!Εγω πηρα σουτιεν θηλασμου 1 από τζαμπο το οποιο μου βγηκε καλο και 2 από H&M που τα βαζει κατά καιρους προσφορα online,τα 2 10ευρω τα οποια βγηκαν απίστευτα ανετα..Σιγουρα θα χρειαστεί καμια 10αρια φορμακια γιατι θα είναι πλυνε-βαλε και θα μεγαλωνει γρηγορα..Καμια πιπιλα,1-2 μπιμπερο(προτιμησα τα nuk τα μικρα) και θα ρθουν και πολλα δωρα...Ααααα και ενας αποστειρωτης θα είναι χρησιμος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

για καρδιοτοκογραφο ο δικός μου δεν μου έχει πει τίποτα ακόμα.. Ίσως  επειδή δεν του έχω παραπονεθεί για πονακια και συσπάσεις!! 

Καλό μήνα κορίτσια με υγεία!!! Με το καλό να δεχτούμε τα μπεμπακια μας!!! ???

Ούτε κ εγώ έχω κάνει ποτέ. Κ έχω συσπάσεις...... Δνε σε βάζουν όλοι οι γιατροί... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ κορίτσια πήρα 5 κορμακια 5 φορμακια... Καλό θα είναι τα κορμακια να είναι κοντομανικα γιατί τα μακρομανικα δεν θα σε βολεύουν... Κ πήρα για 50εκ, 56εκ, 62εκ... Κ θα δω τι δώρα θα χω... Κ ανάλογα παίρνω κ παραπάνω... Έχω πλυνει κ σιδερωσει τα 50-56 κ έχω κ κορμακια 54εκ.....τα 60-62 εκ τα χω βάλει σε μια κουτιτσα κ θα τα πλύνω αργότερα... Γιατί πχ θα μαζεύω να φυλάω το μικρό νούμερο πχ 50 εκ... Κ θα βγάζω το επόμενο πχ 60-62εκ...δεν τα έβγαλα δηλ όλα στη ντουλαπιτσα. Έτσι με βόλεψε εμένα.... Όπως έβαλα στη λίστα γέννας μου δύο μπουκάλια μικρό μέγεθος με nature sense πιπίλα που είναι συμβατή με θηλασμό κ κωλικους.. Φυσικά αποστειρωτής.... Νομιζω της chicco... Κ βουρτσάκι για τα μπιμπερό... Κ στεγνωτήρα για τα μπουκάλια πιπιλες κτλ... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Γεια σου Λουλακι !!ετοιμάσες βαλίτσα ?

Καλημέρα κοπέλα μ... Αν σ πω όχι?? Δν ξέρω τ μ έχει πιάσει κ δν τν θέλω έτοιμη... Άσε π περιμένω κ καινούριες μπιζαμες... Εσύ?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Λουλακι είπε:

Καλημέρα κοπέλα μ... Αν σ πω όχι?? Δν ξέρω τ μ έχει πιάσει κ δν τν θέλω έτοιμη... Άσε π περιμένω κ καινούριες μπιζαμες... Εσύ?? 

Την ανέβασά χθες από την αποθήκη και απλά την κοιτάω και με κοιτάει χαχαχαχχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mantarini είπε:

για καρδιοτοκογραφο ο δικός μου δεν μου έχει πει τίποτα ακόμα.. Ίσως  επειδή δεν του έχω παραπονεθεί για πονακια και συσπάσεις!! 

Καλό μήνα κορίτσια με υγεία!!! Με το καλό να δεχτούμε τα μπεμπακια μας!!! ???

Καλο μηνα κοριτσι μου κ συντομα με ενα πονο τα μωρακια μαςςς!!!❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Εγώ κορίτσια πήρα 5 κορμακια 5 φορμακια... Καλό θα είναι τα κορμακια να είναι κοντομανικα γιατί τα μακρομανικα δεν θα σε βολεύουν... Κ πήρα για 50εκ, 56εκ, 62εκ... Κ θα δω τι δώρα θα χω... Κ ανάλογα παίρνω κ παραπάνω... Έχω πλυνει κ σιδερωσει τα 50-56 κ έχω κ κορμακια 54εκ.....τα 60-62 εκ τα χω βάλει σε μια κουτιτσα κ θα τα πλύνω αργότερα... Γιατί πχ θα μαζεύω να φυλάω το μικρό νούμερο πχ 50 εκ... Κ θα βγάζω το επόμενο πχ 60-62εκ...δεν τα έβγαλα δηλ όλα στη ντουλαπιτσα. Έτσι με βόλεψε εμένα.... Όπως έβαλα στη λίστα γέννας μου δύο μπουκάλια μικρό μέγεθος με nature sense πιπίλα που είναι συμβατή με θηλασμό κ κωλικους.. Φυσικά αποστειρωτής.... Νομιζω της chicco... Κ βουρτσάκι για τα μπιμπερό... Κ στεγνωτήρα για τα μπουκάλια πιπιλες κτλ... 

Της chicco πήρα και εγώ αποατειρωτη το έχω βάλει σε λειτουργία καλός μου φαίνεται !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Της chicco πήρα και εγώ αποατειρωτη το έχω βάλει σε λειτουργία καλός μου φαίνεται !!

Εγώ στη λίστα τον έχω κι αυτόν... Γενικά δεν πήρα εγώ πολλά... Γιατί τα χω βάλει στη λίστα!!!!. Αλλά το χει η νύφη μου κ είναι πολύ ευχαριστημενη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Εγώ στη λίστα τον έχω κι αυτόν... Γενικά δεν πήρα εγώ πολλά... Γιατί τα χω βάλει στη λίστα!!!!. Αλλά το χει η νύφη μου κ είναι πολύ ευχαριστημενη. 

Πώς πάει η λίστα?εξυπηρετεί Τελικά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Την ανέβασά χθες από την αποθήκη και απλά την κοιτάω και με κοιτάει χαχαχαχχα

Χαχαχαχαχα... Πρέπει ν την κανουμε κορίτσι μου... Αλλά η βαρεμάρα αυτές τις μέρες π μ έχει πιάσει είναι απερίγραπτη... Μαγειρεύω και κουράζομαι... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Λουλακι είπε:

Χαχαχαχαχα... Πρέπει ν την κανουμε κορίτσι μου... Αλλά η βαρεμάρα αυτές τις μέρες π μ έχει πιάσει είναι απερίγραπτη... Μαγειρεύω και κουράζομαι... 

Και εγώ μια από τα ίδια!και δεν μπορώ να σηκωθώ !το μόνο που θέλω είναι να πάω να κανωbeauty !!!αλήθεια κορίτσια κουρευτηκατε αυτή τη περίοδο  ?βάψατε μάλλί?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Πώς πάει η λίστα?εξυπηρετεί Τελικά?

Εμείς εδώ την έχουμε πολύ.... Έχω κάνει σε δύο μαγαζιά.... Ειδικά στα Λητώ που έχω κάνει την μια λίστα την βλέπω κ ηλεκτρονικά... Βάζω βγάζω οπότε θέλω.. Μου χουν πάρει από τώρα πράγματα... Κ βλέπεις ποιος κ τι σου έχουν πάρει.... Εμένα με εξυπηρετεί πολύ..... Έχω κάνει κ στο φλεξα... Μου στέλνουν τη λίστα στο μεηλ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Και εγώ μια από τα ίδια!και δεν μπορώ να σηκωθώ !το μόνο που θέλω είναι να πάω να κανωbeauty !!!αλήθεια κορίτσια κουρευτηκατε αυτή τη περίοδο  ?βάψατε μάλλί?

Εγώ δεν βάφω γενικά το μαλλί μου... Κούρεμα πήγα μέσα Σεπτεμβρίου... Αλλά έχει ξανά μακρυνει... Θα το αφήσω λέω Δεκέμβριο κοντά στις γιορτές. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Και εγώ μια από τα ίδια!και δεν μπορώ να σηκωθώ !το μόνο που θέλω είναι να πάω να κανωbeauty !!!αλήθεια κορίτσια κουρευτηκατε αυτή τη περίοδο  ?βάψατε μάλλί?

Εγώ ούτε αυτό... Θα πάω όμως να κάνω νύχια... Μαλλι έλεγα να βάψω μόλις μπω στ μήνα μ... Τ έβαψα 2 φορές στην εγκυμοσυνη με βαφή του κορρε... Κούρεμα μια φορά όταν ήμουν 3 μηνων... Τώρα θέλει... Αλλά μου μακρύνε τόσο ωραία.. Και φοβάμαι λίγο... @Starrrκορίτσι μου είδα τις συνομιλίες... Ακόμη σταθερή??? Πονακια έχεις?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Εμείς εδώ την έχουμε πολύ.... Έχω κάνει σε δύο μαγαζιά.... Ειδικά στα Λητώ που έχω κάνει την μια λίστα την βλέπω κ ηλεκτρονικά... Βάζω βγάζω οπότε θέλω.. Μου χουν πάρει από τώρα πράγματα... Κ βλέπεις ποιος κ τι σου έχουν πάρει.... Εμένα με εξυπηρετεί πολύ..... Έχω κάνει κ στο φλεξα... Μου στέλνουν τη λίστα στο μεηλ..

Ρε εσύ μπράβο για την λίστα... Εγώ ντρέπομαι λίγο... Δεν ξέρω τι να πω στους συγγενείς... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Λουλακι είπε:

Εγώ ούτε αυτό... Θα πάω όμως να κάνω νύχια... Μαλλι έλεγα να βάψω μόλις μπω στ μήνα μ... Τ έβαψα 2 φορές στην εγκυμοσυνη με βαφή του κορρε... Κούρεμα μια φορά όταν ήμουν 3 μηνων... Τώρα θέλει... Αλλά μου μακρύνε τόσο ωραία.. Και φοβάμαι λίγο... @Starrrκορίτσι μου είδα τις συνομιλίες... Ακόμη σταθερή??? Πονακια έχεις?? 

Ναι καθημερινά έχω πόνους κ συσπάσεις. Αλλά δε το παίρνει απόφαση να σπάσει τα νερά. Χθες κ σήμερα έχω περισσότερα σα τσιμπήματα από κάτω, διαξιφιστικα. Αύριο έχω γιατρό να δούμε αν έχει γίνει κάποια πρόοδο.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Λουλακι είπε:

Ρε εσύ μπράβο για την λίστα... Εγώ ντρέπομαι λίγο... Δεν ξέρω τι να πω στους συγγενείς... 

Εμείς το χουμε πολύ εδώ... Οπότε όταν με ρωτάνε τι θέλουμε. Τους λέμε ότι έχουμε κάνει λίστα... ? Έχω βάλει μέχρι κ σετ φαγητοδοχειου.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Και εγώ μια από τα ίδια!και δεν μπορώ να σηκωθώ !το μόνο που θέλω είναι να πάω να κανωbeauty !!!αλήθεια κορίτσια κουρευτηκατε αυτή τη περίοδο  ?βάψατε μάλλί?

λίγο πριν φύγω για θεσσαλονίκη θα πάω να κουρευτώ.. μαλλιά όταν ξεκινήσαμε τις επαφές πήγα και τα έβαψα στο φυσικό μου από το έντονο κόκκινο που τα είχα για πάνω απο 10 χρόνια και δεν τα ξαναέβαψα, δεν με άφηνε και ο γιατρός. Νύχια μου επέτρεπε αλλά αποφάσισα εγώ να μην κάνω τίποτα την περίοδο της εγκυμοσύνης. 

@Λουλακι εμένα τώρα άρχισαν να μας ρωτάνε συγγενείς και τους λέω κανονικά τι μας λείπει.. αφού θα ξοδέψουν χρήματα τουλάχιστον ας μας πάρουν κάτι που χρειαζόμαστε... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ναι καθημερινά έχω πόνους κ συσπάσεις. Αλλά δε το παίρνει απόφαση να σπάσει τα νερά. Χθες κ σήμερα έχω περισσότερα σα τσιμπήματα από κάτω, διαξιφιστικα. Αύριο έχω γιατρό να δούμε αν έχει γίνει κάποια πρόοδο.. 

Αντε βρε κορίτσι μου... Με το καλό εύχομαι... Καλά αποτελέσματα... Είσαι ένα βήμα πριν πιάσεις στην αγκαλιά σου το μωράκι σου... Αύριο θα σ πει γεννας... ?? Ενημέρωσε μας... Όχι πολλά πολλά... Ένα γενναω... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Εμείς το χουμε πολύ εδώ... Οπότε όταν με ρωτάνε τι θέλουμε. Τους λέμε ότι έχουμε κάνει λίστα... ? Έχω βάλει μέχρι κ σετ φαγητοδοχειου.. 

Αααα εσείς είστε πολύ μπροστά.... ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια μου! Μολις επιστρεψαμε απο το γιατρο

η μπεμπα μεγαλωσε αρκετα 2650-2700 την παρασκευη πλεον μπαινουμε στο μηνα μας και επισήμως.

πλεον θα με βλεπει καθε εβδομαδα και θα κανουμε καρδιοτοκογραφο Οι πονοι που εχω δυστυχως ειναι γιατι η δεσποινης εχει κατεβει οσο δεν παει...

Δεν μπορω να σταθω πλεον και οταν σηκωνομαι απο καρεκλα υποφερω

φυσικα κ καθιστη υποφερω 

γενικα ποναω λογω της θεσης της οποτε @Starrr θα αρχισουμε να γρινιαζουμε παρεα.

 

αποστειρωτη εχω απο την κορη μου της cangaroo εναν μια χαρα ητανε (ουτως ή αλλιως 4 μηνες τον χρησιμοποιησα) κι ειναι σαν καινουριος.

πιπιλες και μπιμπερο λεω να αφησω αυτες που ειχα στην κορη μου της mam ημουν πολυ ικανοποιημενη και σταθηκαμε τυχερες δεν περασαμε κολικους. Ευελπιστω τα ιδια να παει και με τη μπουμπου μας.

απο δωρα Στην πρωτη μου κορη ειχα τρελαθει οποτε θα περιμενω ν δω αν κ τι θα φερουν και θα τα αλλαξω Αναλογα με τις αναγκες τους...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλησπερα κορίτσι μου! Όλα καλά, δόξα το θεό! Αυτές τις μέρες την έχουν πιάσει κάτι πονάκια μάλλον κολικοι και είναι λίγο ανήσυχη αλλά γενικά πολύ καλα ειναι ήσυχη. Το παλεύουμε και με τον θηλασμό, ενώ εχω κάνει σεμινάριο εχω κάποιες απορίες, εχω ακούσει και 10 διαφορετικές απόψεις και εχω μπερδευτεί κάπως. Τα βραδια καμία φορά κάνει 3ωρο ύπνο αλλά συνήθως κάνει 2ωρα.. ή ξυπνάει και στην 1 ωρα καμία φορά. Εντάξει έχει κούραση, αλλά λογικο, ειναι νινι ακόμα! Πιστεύω στις 40 μέρες και μετά που εδραιώνεται ο θηλασμός, θα στρώσει κάπως. Εσείς πως τα πάτε;
    • @nanouko την τρίτη κλείνει 2 μήνες ❤️οι κολικοί είναι ότι πιο δύσκολο δεν το συζητώ αλλά αφού έχεις τον άντρα σου μια χαρά ..η καλύτερη βοήθεια είναι... @Demy93όχι κορίτσι μου καλύτερα μακριά κι αγαπημένοι κι ας μην έχεις βοήθεια...Άμα είναι να τους έχεις κι υποχρέωση και να σου βγάζουν και την ψυχή άστο να μου λείπει... @Elkέτσι είναι το σωστό..πρέπει κάποιος να τους βάζει όρια γιατί μετά δημιουργούνται αλλά προβλήματα...άμα δεν υπάρχει κάποιος να μιλήσει πάει το χάσεις το παιχνίδι μετα μια ζωή θα παρεμβαίνουν και θα εμπλέκονται..μη νομίζεις ξέρει κιόλας ότι αν πει κάτι για σένα η τσακωθείτε μια ζωή θα το θυμάσαι μετά ενώ αν πει μια κουβέντα με το γιο της θα ξεχαστεί γρηγορα Γι αυτό εγώ κορίτσια δεν ήθελα και βοήθεια ούτε να έχω άλλον μέσα στο σπίτι στην αρχή...δεν μπορώ ..
    • Επίσης λένε ότι η επαφή μια μέρα πριν την ωορρηξια είναι η καλύτερη. Και με το ιστορικό που έχεις δεν το θεωρώ καθοοοοοολου απίθανο να εχεις μεινει😜😍
    • Κορίτσι μου είναι όντως μεγάλο το δίλημμα σου ! Είχα κ εγώ ένα παρόμοιο, ίσως λίγο μικρότερο μιας κ θα είχα κάπου να αφήσω τον μικρό( με δυσκολία αλλά θα είχα ). Κ είπα για τκ δεύτερο " ε άστο ας μην το ζοριζουμε" γιατί ψάχναμε κ εμείς και σπίτι καιρό... τελικά με μια μόλις επαφή- κ αυτή όχι επί τούτου ή κοιτώντας γόνιμες- έμεινα έγκυος τον Ιούνιο και παρέτεινα τον χρόνο που θα έχω με τον μικρό 😜😜😍😍 επίσης έτυχε βρήκαμε σπίτι τώρα κ έχω κ εγώ μετακόμιση αλλά λέω έστω είναι νωρίς κ είμαι λειτουργική! Τελικά λέω..... όλα για κάποιον λόγο γίνονται και βλέποντας τον γιο μου σκέφτομαι ότι δεν θα άντεχα τελικά να τον αφήσω 🤣
    • Μακάρι να είσαι έγκυος 🤰🏼 🙏 και να πάνε όλα καλά το κυριότερο!!! συγχαρητήρια επίσης που μετά από όλη αυτή την ταλεπωρια που τράβηξες την ψυχική και σωματική ξεκινάς άμεσα!!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...