Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χριστουγεννιάτικα μωράκια 2020!!!!


Recommended Posts

στις πριν 9 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

@Nektarinaki_love που είσαι κορίτσι μου!!?????????????

Έλα αγάπη μουυυ!!χάθηκα!!!αλλά επανήλθα Τώρα!!χάθηκα γιατί είχα λίγα τρεχάματα με την μανούλα μου που Πρέπει να κάνει χειρουργείο στο πόδι της!Ευτυχώς ολα Καλά!με την μπεμπουλινα μου όλα Μια χαρά!Την άλλη εβδομάδα μπαίνω στον μήνα μου!άντε,μετράμε αντίστροφα!έχασα πολλά νέα σας,αλλά ότι πρόλαβα και είδα είστε καλά όλες!χαίρομαι αγάπες μου!τα φιλάκια μου στα μπεμπακια σας!!!Εσύ μπεμπελουλκα μου όλα καλά αγάπη μου??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 5.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 10 ώρες, ο/η Maroulli είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου πως είστε;;; ειχαμε το doppler σήμερα!!!1774 είναι ο μπεμπακος μας!! Όλα καλα μας είπε  δοξα το θεο!! το μόνο όμως ότι ο μικρος είναι ανάποδα με τα ποδαράκια κάτω...που σημαίνει ότι μάλλον πάμε για καισαρική ..

Καλημερα κοριτσακι...να σε ρωτησω..σε ποια εβδομαδα εισαι;εγω πηγα χτες στο γιατρο ειναι 29η  και 5 και η μικρη μου ηταν 1485γρ..μου ειπε ειναι μικρουλα σε φυσιολογικα ορια αλλα κατω απο το.μεσο ορο και θα με ξαναδει στις 20/11 για να δουμε οτι παιρνει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Maroulli είπε:

Ναι το ξέρω μ το είπε κ ο γιατρος αλλά όσο μεγαλώνει δεν έχει κ πολύ χώρο.. τουλάχιστον είναι μια χαρά ο μικρος Αυτό σκέφτομαι!!!! 21 του μήνα έχω τώρα παλι..εσυ πως εισαι;;

Προσπαθώ να κάνω τα πάντα για να σπασουν τα νερά αλλά δεννν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ioannapl είπε:

Καλημερα κοριτσακι...να σε ρωτησω..σε ποια εβδομαδα εισαι;εγω πηγα χτες στο γιατρο ειναι 29η  και 5 και η μικρη μου ηταν 1485γρ..μου ειπε ειναι μικρουλα σε φυσιολογικα ορια αλλα κατω απο το.μεσο ορο και θα με ξαναδει στις 20/11 για να δουμε οτι παιρνει..

Καλημέρα κορίτσι ειμαι 31 και 5 εμένα μου είπε είναι ακριβώς στο μέσο όρο των κιλών που πρέπει να είναι..νομίζω είναι κανονικός τώρα θα δείξει βέβαια απονεδω κ πέρα πόσα θα. πάρει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Maroulli είπε:

Καλημέρα κορίτσι ειμαι 31 και 5 εμένα μου είπε είναι ακριβώς στο μέσο όρο των κιλών που πρέπει να είναι..νομίζω είναι κανονικός τώρα θα δείξει βέβαια απονεδω κ πέρα πόσα θα. πάρει 

Ευχαριστω κοριτσι μου!!αρα εχουμε δυο εβδομαδες διαφορα..οποτε λογικα οταν φτασω στην εβδομαδα,σου παιζει να εχω τα,ιδια κιλα...σε ευχαριστω πολυ!!με το καλο το μωρακι σου!!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Nektarinaki_love είπε:

Έλα αγάπη μουυυ!!χάθηκα!!!αλλά επανήλθα Τώρα!!χάθηκα γιατί είχα λίγα τρεχάματα με την μανούλα μου που Πρέπει να κάνει χειρουργείο στο πόδι της!Ευτυχώς ολα Καλά!με την μπεμπουλινα μου όλα Μια χαρά!Την άλλη εβδομάδα μπαίνω στον μήνα μου!άντε,μετράμε αντίστροφα!έχασα πολλά νέα σας,αλλά ότι πρόλαβα και είδα είστε καλά όλες!χαίρομαι αγάπες μου!τα φιλάκια μου στα μπεμπακια σας!!!Εσύ μπεμπελουλκα μου όλα καλά αγάπη μου??

Περαστικά στη μανούλα σου !!εύχομαι !και εμείς με τη μαμα μου ε χουμε σοβαρό θέμα τι να πω !!!όλα καλά με τη μπέμπα σε 2 βδομάδες μπαίνω στο μήνα μου έχω την άλλη βδομαδα ραντεβού με γιατρό !!πλησιάζει ο καιρός φιλια πολλά !!!με το καλό !!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια! Μόλις πήρα εξετάσεις αίματος και ούρων και έχει έναν σταυρό στο λεύκωμα! Ξέρετε τί σημαίνει αυτό; Διάβασα οτι συνδέεται με προεκλαμψία αλλά ούτε υψηλή πίεση έχω ούτε έχουν πρηστεί χέρια πόδια!Έχει τύχει σε καμία; Την δευτέρα έχω γιατρό βέβαια απλά έτσι να μου φύγει η ανησυχία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Angie1106 είπε:

Καλημέρα κοριτσάκια! Μόλις πήρα εξετάσεις αίματος και ούρων και έχει έναν σταυρό στο λεύκωμα! Ξέρετε τί σημαίνει αυτό; Διάβασα οτι συνδέεται με προεκλαμψία αλλά ούτε υψηλή πίεση έχω ούτε έχουν πρηστεί χέρια πόδια!Έχει τύχει σε καμία; Την δευτέρα έχω γιατρό βέβαια απλά έτσι να μου φύγει η ανησυχία!

Ε θα το παρακολουθείς.... Ισχύει ότι σχετίζονται..... Θα σε ενημερώσει κ ο γιατρός σου. Κ σίγουρα θα σε ξανά βάλει να το κάνεις... ? Μην ανησυχείς.... Έχεις πιεσόμετρο σπίτι??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Προσπαθώ να κάνω τα πάντα για να σπασουν τα νερά αλλά δεννν

Σεξ κάνεις? Στα μαθήματα μας είπαν ότι βοηθάει πολύ και μάλιστα το σπέρμα μαλακώνει και τον τράχηλο που το θέλουν αυτό! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η satya είπε:

Σεξ κάνεις? Στα μαθήματα μας είπαν ότι βοηθάει πολύ και μάλιστα το σπέρμα μαλακώνει και τον τράχηλο που το θέλουν αυτό! 

Ναι... Αν και δε μου έχει αναφέρει κάτι ο γιατρός... Μόνο περπάτημα μου είπε... Αλλά εγώ έχω κάνει όλα ότι γράφει το ίντερνετ ??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ε θα το παρακολουθείς.... Ισχύει ότι σχετίζονται..... Θα σε ενημερώσει κ ο γιατρός σου. Κ σίγουρα θα σε ξανά βάλει να το κάνεις... ? Μην ανησυχείς.... Έχεις πιεσόμετρο σπίτι??? 

Πιεσόμετρο δεν έχω! Αλλά θα βρώ να το μετράω προληπτικά! Βέβαια τώρα τον φάγαμε τον γάιδαρο και μπήκα στον μήνα μου! Οπότε κάπως με ηρεμεί αυτό ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Angie1106 είπε:

Πιεσόμετρο δεν έχω! Αλλά θα βρώ να το μετράω προληπτικά! Βέβαια τώρα τον φάγαμε τον γάιδαρο και μπήκα στον μήνα μου! Οπότε κάπως με ηρεμεί αυτό ?

Ε ναι φυσικά.... Απλά θα σου πει αν ανέβουν να κάνεις καισαρική..... Αλλά το βλέπετε αυτό!!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλησπερα!!να,σας ρωτησω κατι...πιπιλες ειτε για μπιμπερο ειτε τις κλασσικες αγορασατε σιλικονησ η καουτσουκ;;ξερετε διαφορα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η ioannapl είπε:

Κοριτσια καλησπερα!!να,σας ρωτησω κατι...πιπιλες ειτε για μπιμπερο ειτε τις κλασσικες αγορασατε σιλικονησ η καουτσουκ;;ξερετε διαφορα;

Καλησπέρα κορίτσι!σιλικόνης πήραμε εμείς 2 μόνο για να δούμε αν της ταιριάζει . Συνήθως  λένε ότι η καούτσοκ δδημιουργεί κολικούς αλλά πιστεύω ότι είναι σε κάθε παιδί τι ταιριάζει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η ioannapl είπε:

Κοριτσια καλησπερα!!να,σας ρωτησω κατι...πιπιλες ειτε για μπιμπερο ειτε τις κλασσικες αγορασατε σιλικονησ η καουτσουκ;;ξερετε διαφορα;

Εγώ κορίτσια πήραμε γυάλινα μπουκάλια κ πιπιλες σιλικόνης... Της εταιρίας nuk αλλά την τελευταία έκδοση που είναι συμβατή για θηλασμό κ κωλικους. Λέγεται nature sense.. Έβαλα στη λίστα ίσα ίσα δύο μπουκάλια να δω πως πάει κ βλέπουμε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω πολυ κοριτσια μου!!η αληθεια ειναι εχω πελαγωσει..θελω να παω να ψωνισω αυριο και δεν ξερω τι να παρω...ποσα φορμακια, ποσα φανελακια (κοντομανικα η μακρυμανικα), ...δε θελω να παρω και περιττα πραγματα..γιατι μεγαλωνουν και τα μωρα γρηγορα...επισης σουτιεν θηλασμου απο που πηρατε;καλα και οικονομικα...??σορρυ αν σας ζαλισα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η ioannapl είπε:

Ευχαριστω πολυ κοριτσια μου!!η αληθεια ειναι εχω πελαγωσει..θελω να παω να ψωνισω αυριο και δεν ξερω τι να παρω...ποσα φορμακια, ποσα φανελακια (κοντομανικα η μακρυμανικα), ...δε θελω να παρω και περιττα πραγματα..γιατι μεγαλωνουν και τα μωρα γρηγορα...επισης σουτιεν θηλασμου απο που πηρατε;καλα και οικονομικα...??σορρυ αν σας ζαλισα!!

Καλησπέρα κορίτσι!Εγώ ψώνισα και από τα jumbo πολλά πράγματα.Πήρα 10 εσώρουχα κοντομάνικα και 5 φορμάκια,αλλά θα πάρω κανά 2-3 λογικά ακόμη.Τα ρουχαλάκια είναι από οργανικό βαμβάκι με πιστοποίηση,μου άρεσε η ποιότητά τους.Επίσης μπιμπερό και πιπίλες της nuk έχει μεγάλη ποικιλία.Βρήκα κ σουτιέν θηλασμού με 4 ευρώ εκεί,αν δεν θες κάτι ακριβό.Επίσης έχει ωραίες μπανιέρες και πολύ πιο οικονομικές απ ότι στα μαγαζι,συν φυσικά άλλα καλλυντικά που χρειάζεται το μωρό όπως μπατονέτες ,ταλκ επώνυμα κλπ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγω ξερω για τα jumbo...αλλα φοβαμαι για τοσο μωρο....δεν εμπιστευομαι τα υφασματα τους...τωρα τι να πω...σε ευχαριστω πολυ παντως!!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η ioannapl είπε:

Κι εγω ξερω για τα jumbo...αλλα φοβαμαι για τοσο μωρο....δεν εμπιστευομαι τα υφασματα τους...τωρα τι να πω...σε ευχαριστω πολυ παντως!!??

Ειναι πιστοποιημενα να το ξερεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ioannapl είπε:

Ευχαριστω πολυ κοριτσια μου!!η αληθεια ειναι εχω πελαγωσει..θελω να παω να ψωνισω αυριο και δεν ξερω τι να παρω...ποσα φορμακια, ποσα φανελακια (κοντομανικα η μακρυμανικα), ...δε θελω να παρω και περιττα πραγματα..γιατι μεγαλωνουν και τα μωρα γρηγορα...επισης σουτιεν θηλασμου απο που πηρατε;καλα και οικονομικα...??σορρυ αν σας ζαλισα!!

Εμείς πήραμε λίγα φορμακια και λίγα εσώρουχακια γιατί και δώρα θα φέρουν αλλά και μεγαλώνουν πολύ γρήγορα τα πήρααπό το ορκεστρα. Είδη φαρμακείου πήραμε από on lineφαρμακείο καθώς και θερμόμετρο και είδη περιποίησης αλλά όχι πολλά ένα από το καθένα. Μπιμπερό πήρα Με avent ένα σετακι και μπιμπερο nuk. Σουτιεν θηλασμού 2 πήρα από το τζάμπο να δω πως θα πάει κ μετά αν όντως τα καταφέρουμε θα πάρω κάτι καλύτερο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η ioannapl είπε:

Κι εγω ξερω για τα jumbo...αλλα φοβαμαι για τοσο μωρο....δεν εμπιστευομαι τα υφασματα τους...τωρα τι να πω...σε ευχαριστω πολυ παντως!!??

Καλησπέρα κορίτσια τι κανετε.?? Εγώ πήρα κάρτα από τ orchestra.. Και πήγα κ στ στοκ κ ψώνισα κ ηλεκτρονικά... Έχει πολύ καλές προσφορές κ καλά φορμακια... Βέβαια πήρα κ κάποια από τζάμπο... Πιπιλες κ εγώ nuk κ μπιμπερό γυάλινο... Αλλά από 2 πήρα γτ θα θηλασω αν όλα πάνε καλά αλλά αν δν θηλασω πετάγεται και περνει ο συζηγος... Κοπέλα μ εγώ πήρα σουτιέν Θηλασμού από τζάμπο ν τ δοκιμάσω... Δν μ βγήκαν καλά... Κ πήρα τς carriwell 2... Και τ ένα π φόρεσα δοκιμαστικά είναι μια χαρά... Βέβαια επιλογή τ καθένα... Κ μπορεί ν είναι σ άλλες μια χαρά... Μην σ αγχώνει τ ότι είναι τζάμπο... Κ μην πάρεις πολλά γτ μεγαλώνουν γρήγορα τα μωράκια... Εγώ πήρα 15 φορμακια (εσώρουχα) κοντομάνικο... Κ μακρυμανικα εντάξει σαν καινούρια μαμά λίγο παραπάνω... Ζακέτες χοντρές.. Γενικά εγώ υπολόγισα όπως και εμένα μ είπαν 7 μέρες... Για ν μαζεύεται κ πληντυριο... Απλά εγώ για ατυχήματα το σκεφτηκα επί 2.. Οπότε όλα από 15... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η ioannapl είπε:

Κι εγω ξερω για τα jumbo...αλλα φοβαμαι για τοσο μωρο....δεν εμπιστευομαι τα υφασματα τους...τωρα τι να πω...σε ευχαριστω πολυ παντως!!??

Επίσης μπανάκι πήρε με από το Λητώ με βάση για να μην σκύβω ειδικά τον πρώτο καιρό και μετά αγοράζοντας 2 μπάρες μπορώ να το στερεωνω στη μπανιέρα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Λουλακι είπε:

Καλησπέρα κορίτσια τι κανετε.?? Εγώ πήρα κάρτα από τ orchestra.. Και πήγα κ στ στοκ κ ψώνισα κ ηλεκτρονικά... Έχει πολύ καλές προσφορές κ καλά φορμακια... Βέβαια πήρα κ κάποια από τζάμπο... Πιπιλες κ εγώ nuk κ μπιμπερό γυάλινο... Αλλά από 2 πήρα γτ θα θηλασω αν όλα πάνε καλά αλλά αν δν θηλασω πετάγεται και περνει ο συζηγος... Κοπέλα μ εγώ πήρα σουτιέν Θηλασμού από τζάμπο ν τ δοκιμάσω... Δν μ βγήκαν καλά... Κ πήρα τς carriwell 2... Και τ ένα π φόρεσα δοκιμαστικά είναι μια χαρά... Βέβαια επιλογή τ καθένα... Κ μπορεί ν είναι σ άλλες μια χαρά... Μην σ αγχώνει τ ότι είναι τζάμπο... Κ μην πάρεις πολλά γτ μεγαλώνουν γρήγορα τα μωράκια... Εγώ πήρα 15 φορμακια (εσώρουχα) κοντομάνικο... Κ μακρυμανικα εντάξει σαν καινούρια μαμά λίγο παραπάνω... Ζακέτες χοντρές.. Γενικά εγώ υπολόγισα όπως και εμένα μ είπαν 7 μέρες... Για ν μαζεύεται κ πληντυριο... Απλά εγώ για ατυχήματα το σκεφτηκα επί 2.. Οπότε όλα από 15... 

Γεια σου Λουλακι !!ετοιμάσες βαλίτσα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 30/10/2019 at 12:50 ΜΜ, ο/η peacock είπε:

Σας διαβαζω αρκετες φορες κοριτσια και ονειρευομαι οτι ειμαι κι εγω μελος μιας τετοιας συζητησης...

Μεσα απο την καρδια μου σας ευχομαι ευκολη γεννα και υγιη μωρακια! Με το καλο! ??

Σου ευχομαι μεσα απο την καρδια κου γρηγορα να δεσει μεσα σου το θαυμα αυτο ...!!!

στις On 30/10/2019 at 2:11 ΜΜ, ο/η despoina46 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια,τι κάνετε?Εμείς είχαμε ντόπλερ σήμερα.Όλα καλά ευτυχώς,απλά θα παρακολουθούμε λίγο το βάρος της μπάμπας γιατί είναι λίγο πάνω από τα κανονικά λόγω πιθανότατα και ζαχάρου..Εσείς βρε κορίτσια έχετε ταχυπαλμίες?Εγώ κάνω δύο βήματα και λαχανιάζω..Ανεβάζω παλμούς..

Να μην αγχωνεσε Δεσποινακι μου! 
δες μηπως κατι στη διατροφη σου περιεχει καφεινη!

ή οσως και η μπεμπα να σε πιεζει λιγο παραπανω!

στις On 30/10/2019 at 10:08 ΜΜ, ο/η Maroulli είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου πως είστε;;; ειχαμε το doppler σήμερα!!!1774 είναι ο μπεμπακος μας!! Όλα καλα μας είπε  δοξα το θεο!! το μόνο όμως ότι ο μικρος είναι ανάποδα με τα ποδαράκια κάτω...που σημαίνει ότι μάλλον πάμε για καισαρική ..

Αναποδος ο μπεμπης μας!;; Εχεις ακομι καιρο μην αγχωνεσε θα γυρισει περπατα :) 

στις On 31/10/2019 at 12:18 ΠΜ, ο/η Nektarinaki_love είπε:

Έλα αγάπη μουυυ!!χάθηκα!!!αλλά επανήλθα Τώρα!!χάθηκα γιατί είχα λίγα τρεχάματα με την μανούλα μου που Πρέπει να κάνει χειρουργείο στο πόδι της!Ευτυχώς ολα Καλά!με την μπεμπουλινα μου όλα Μια χαρά!Την άλλη εβδομάδα μπαίνω στον μήνα μου!άντε,μετράμε αντίστροφα!έχασα πολλά νέα σας,αλλά ότι πρόλαβα και είδα είστε καλά όλες!χαίρομαι αγάπες μου!τα φιλάκια μου στα μπεμπακια σας!!!Εσύ μπεμπελουλκα μου όλα καλά αγάπη μου??

Περαστηκα στη μαμα σου κοριτσι μου!!! 
μαζι ειμαστε κ μπαινουμε στο μηνα μας σε καμια βδομαδα :) 

στις πριν 14 ώρες, ο/η ioannapl είπε:

Κοριτσια καλησπερα!!να,σας ρωτησω κατι...πιπιλες ειτε για μπιμπερο ειτε τις κλασσικες αγορασατε σιλικονησ η καουτσουκ;;ξερετε διαφορα;

Μην αγορασεις πολλα, να δεις τι θα δεχτει το μωρο σου.
Προσωπικα στην κορη μου ειχα της mam τα anticolic που μου αρεσανε πολυ απο θεμα υγιεινης γιατι ξεβιδωνε ο πατος κ πλενοντουσαν πολυ καλυτερα Και πιπιλες οι οποιες εμειναν καινουριες. Δες τι θα δεχτει το μωρο σου.

στις πριν 11 ώρες, ο/η ioannapl είπε:

Ευχαριστω πολυ κοριτσια μου!!η αληθεια ειναι εχω πελαγωσει..θελω να παω να ψωνισω αυριο και δεν ξερω τι να παρω...ποσα φορμακια, ποσα φανελακια (κοντομανικα η μακρυμανικα), ...δε θελω να παρω και περιττα πραγματα..γιατι μεγαλωνουν και τα μωρα γρηγορα...επισης σουτιεν θηλασμου απο που πηρατε;καλα και οικονομικα...??σορρυ αν σας ζαλισα!!

Τα jumbo εχουν πολυ καλή ποιοτητα ειδικα τα εσωρουχα του ειναι βαμβακερα ενω στα orchestra ειναι πιο πολυ ελαστικα. Παρε κ ενα νουμερο μεηΛυτερο μην τα παρεις το πρωτο ολα γιατι μεγλωνει το μωρο.

επισης φορμακια παρε απο εκει ή orchestra αν εχεις καρτα παλι φροντισε να μην ειναι στο 1ο νουμερο γιατι σε δυο το πολυ μηνες θα χρειαστεις αλλα!

σουτιεν ειχα παρει απο τα orchestra αλλα δεν βολευτηκα το πρωτο καιρο ημουν μονο με φανελακια 

δεν μας ζαλιζεις! Κ εμεις ρωτησαμε κ μαθαμε :)

 

@Starrr πως εισαι κοριτσι μου σημερα; Εγω λιγο ζορικα πονους κ γενικα δεν μπορω να κατσω παρα μονο να ξαπλωσω. Σκεφτομαι να παρω το γιατρο να παω να με δει σημερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλησπερα κορίτσι μου! Όλα καλά, δόξα το θεό! Αυτές τις μέρες την έχουν πιάσει κάτι πονάκια μάλλον κολικοι και είναι λίγο ανήσυχη αλλά γενικά πολύ καλα ειναι ήσυχη. Το παλεύουμε και με τον θηλασμό, ενώ εχω κάνει σεμινάριο εχω κάποιες απορίες, εχω ακούσει και 10 διαφορετικές απόψεις και εχω μπερδευτεί κάπως. Τα βραδια καμία φορά κάνει 3ωρο ύπνο αλλά συνήθως κάνει 2ωρα.. ή ξυπνάει και στην 1 ωρα καμία φορά. Εντάξει έχει κούραση, αλλά λογικο, ειναι νινι ακόμα! Πιστεύω στις 40 μέρες και μετά που εδραιώνεται ο θηλασμός, θα στρώσει κάπως. Εσείς πως τα πάτε;
    • @nanouko την τρίτη κλείνει 2 μήνες ❤️οι κολικοί είναι ότι πιο δύσκολο δεν το συζητώ αλλά αφού έχεις τον άντρα σου μια χαρά ..η καλύτερη βοήθεια είναι... @Demy93όχι κορίτσι μου καλύτερα μακριά κι αγαπημένοι κι ας μην έχεις βοήθεια...Άμα είναι να τους έχεις κι υποχρέωση και να σου βγάζουν και την ψυχή άστο να μου λείπει... @Elkέτσι είναι το σωστό..πρέπει κάποιος να τους βάζει όρια γιατί μετά δημιουργούνται αλλά προβλήματα...άμα δεν υπάρχει κάποιος να μιλήσει πάει το χάσεις το παιχνίδι μετα μια ζωή θα παρεμβαίνουν και θα εμπλέκονται..μη νομίζεις ξέρει κιόλας ότι αν πει κάτι για σένα η τσακωθείτε μια ζωή θα το θυμάσαι μετά ενώ αν πει μια κουβέντα με το γιο της θα ξεχαστεί γρηγορα Γι αυτό εγώ κορίτσια δεν ήθελα και βοήθεια ούτε να έχω άλλον μέσα στο σπίτι στην αρχή...δεν μπορώ ..
    • Επίσης λένε ότι η επαφή μια μέρα πριν την ωορρηξια είναι η καλύτερη. Και με το ιστορικό που έχεις δεν το θεωρώ καθοοοοοολου απίθανο να εχεις μεινει😜😍
    • Κορίτσι μου είναι όντως μεγάλο το δίλημμα σου ! Είχα κ εγώ ένα παρόμοιο, ίσως λίγο μικρότερο μιας κ θα είχα κάπου να αφήσω τον μικρό( με δυσκολία αλλά θα είχα ). Κ είπα για τκ δεύτερο " ε άστο ας μην το ζοριζουμε" γιατί ψάχναμε κ εμείς και σπίτι καιρό... τελικά με μια μόλις επαφή- κ αυτή όχι επί τούτου ή κοιτώντας γόνιμες- έμεινα έγκυος τον Ιούνιο και παρέτεινα τον χρόνο που θα έχω με τον μικρό 😜😜😍😍 επίσης έτυχε βρήκαμε σπίτι τώρα κ έχω κ εγώ μετακόμιση αλλά λέω έστω είναι νωρίς κ είμαι λειτουργική! Τελικά λέω..... όλα για κάποιον λόγο γίνονται και βλέποντας τον γιο μου σκέφτομαι ότι δεν θα άντεχα τελικά να τον αφήσω 🤣
    • Μακάρι να είσαι έγκυος 🤰🏼 🙏 και να πάνε όλα καλά το κυριότερο!!! συγχαρητήρια επίσης που μετά από όλη αυτή την ταλεπωρια που τράβηξες την ψυχική και σωματική ξεκινάς άμεσα!!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...