Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χριστουγεννιάτικα μωράκια 2020!!!!


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια μου!! 34 εβδομάδων σήμερα και σκέφτομαι ότι σαν νερό πέρασε ο καιρός... @netspirit περαστικά σας!! είναι η εποχή τέτοια που λογικό να αρρωσταίνει το μπουμπούκι σου... @Μπεμπελουκα πως είσαι κοπέλα μου;; αν θυμάμαι καλά είμαστε μαζί εμείς... 

@Starrr είσαι πολύ κοντά... Δεν θα αργήσεις να μας πεις τα ευχάριστα!! 

Κορίτσια με τις καουρες τελικά κατέληξα να πίνω κάθε βράδυ μια κουταλιά της σούπας gaviscon και ευτυχώς αμέσως ηρεμώ... ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 5.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 10 ώρες, ο/η netspirit είπε:

Καλησπερα κοριτσια μου! Πως ειστε; Περασατε ομορφα;

εμεις οχι και τοσο αλλα την παλευουμε ?

Μεχρι πριν λιγο καιρο δεν ειχαμε αρρωστησει καθολου και τωρα τα περναμε ολα ...

παλι αρρωστη η μικρη αλλα στο προγραμμα ειναι ολα πια δεν πειραζει θα την παλεψουμε :)

το κακο ειναι οτι ζοριστηκα αρκετα αυτες τις μερες και ποναω ευκολα πια ...

οι ενεσεις για τα πνευμονια μου ανεβασαν το ζαχαρο λιγο... αλλα οκ τωρα επανηλθε :) 

@Starrr μου κανε υπομονη κοπελα μου κ κοψε τη μασα (οχι οτι κοβεται αλλα....)

και εγω πειναω συνεχως και τρωω αγγουρακια κ ξηροκαρπια να ξεγελαω την πεινα μου και καλα....

εσεις πως ειστε κοριτσια μου; Αντε κ μπαινουμε στο μηνα μας σιγα σιγα μια μια μετα τη Starrr ακολουθάμε 

 

Kαλημερα κορίτσι μου !!περαστικά με το κοριτσάκι σου!το εμβόλιο δεν σας προφυλάξε καθόλου??? Έχω αρχίσει και νιώθω πιο βαριά !τσιμπήματα περιόδου 2 φορές τη μέρα για λίγα λεπτά ..θελω να πιστεύω ότι θα περάσουν γρήγορα οι μέρες!!!6/11 έχω γιατρό εσύ πήγες καθόλου??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mantarini είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!! 34 εβδομάδων σήμερα και σκέφτομαι ότι σαν νερό πέρασε ο καιρός... @netspirit περαστικά σας!! είναι η εποχή τέτοια που λογικό να αρρωσταίνει το μπουμπούκι σου... @Μπεμπελουκα πως είσαι κοπέλα μου;; αν θυμάμαι καλά είμαστε μαζί εμείς... 

@Starrr είσαι πολύ κοντά... Δεν θα αργήσεις να μας πεις τα ευχάριστα!! 

Κορίτσια με τις καουρες τελικά κατέληξα να πίνω κάθε βράδυ μια κουταλιά της σούπας gaviscon και ευτυχώς αμέσως ηρεμώ... ??

Καλημέρα @Mantarini!!!!34 w τη Παρασκευή μπαίνω !!παρατηρώ ότι από καουρες έχω τα βράδια μεσάνυχτα συγκεκριμένα Παρόλ ο που τρώω νωρίς και ελαφριά τύπου τοστ η καλαμάκι κοτόπουλο σαλάτα πίνω κρυο γάλα και συνερχομαι ♡Επίσης 2 φορές τη μέρα θα νιώσω πονακια περιόδου αλλά όχι έντονα και για λίγα λεπτά!.δεν πιστεύω πο σο γρήγορα πέρασε ο καιρός λογικά σε 1 μήνα θα έχω γεννήσει τέτοια μέρα!!???θα δούμε πως θα πάμε με τον καρδιοτοκογραφο την επόμενη εβδομάδα!???νιώθω πιο έτοιμη από ποτέ και με τον τοκετό δεν νιώθω άγχος η φόβο τουλάχιστον προς το παρόν!!!τα πραγματάκια της είναι έτοιμα ..!τη Παρασκευή θα έρθει ο σύμβουλος από την εταιρία να υπογράψουμε τη φυλαξη βλαστοκυττάρων . Γενικά νιώθω ήρεμα εσύ???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Καλημέρα @Mantarini!!!!34 w τη Παρασκευή μπαίνω !!παρατηρώ ότι από καουρες έχω τα βράδια μεσάνυχτα συγκεκριμένα Παρόλ ο που τρώω νωρίς και ελαφριά τύπου τοστ η καλαμάκι κοτόπουλο σαλάτα πίνω κρυο γάλα και συνερχομαι ♡Επίσης 2 φορές τη μέρα θα νιώσω πονακια περιόδου αλλά όχι έντονα και για λίγα λεπτά!.δεν πιστεύω πο σο γρήγορα πέρασε ο καιρός λογικά σε 1 μήνα θα έχω γεννήσει τέτοια μέρα!!???θα δούμε πως θα πάμε με τον καρδιοτοκογραφο την επόμενη εβδομάδα!???νιώθω πιο έτοιμη από ποτέ και με τον τοκετό δεν νιώθω άγχος η φόβο τουλάχιστον προς το παρόν!!!τα πραγματάκια της είναι έτοιμα ..!τη Παρασκευή θα έρθει ο σύμβουλος από την εταιρία να υπογράψουμε τη φυλαξη βλαστοκυττάρων . Γενικά νιώθω ήρεμα εσύ???????

Και εγώ δεν έχω καθόλου άγχος για τον τοκετό.. με έχουν βοηθήσει πολύ τα μαθήματα yoga και την προηγούμενη βδομάδα είχα ραντεβού με τη μαια και τα είπαμε όλα αναλυτικά, της έδωσα και το πλάνο τοκετού οπότε θεωρώ ότι όλα καλά θα πάνε! Είμαι έτοιμη! ?? εμένα τα πονακια σταμάτησαν δεν έχω καθόλου.. 6/11 Έχω και εγώ ξανά ραντεβού για να δούμε πόσο πήγε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mantarini είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!! 34 εβδομάδων σήμερα και σκέφτομαι ότι σαν νερό πέρασε ο καιρός... @netspirit περαστικά σας!! είναι η εποχή τέτοια που λογικό να αρρωσταίνει το μπουμπούκι σου... @Μπεμπελουκα πως είσαι κοπέλα μου;; αν θυμάμαι καλά είμαστε μαζί εμείς... 

@Starrr είσαι πολύ κοντά... Δεν θα αργήσεις να μας πεις τα ευχάριστα!! 

Κορίτσια με τις καουρες τελικά κατέληξα να πίνω κάθε βράδυ μια κουταλιά της σούπας gaviscon και ευτυχώς αμέσως ηρεμώ... ??

@Mantarini,καλημερα.Ειμαστε ακριβως μαζι.Κ εγω σημερα 34 εβδομαδα!!Κ εχουμε το ιδιο πραγμα με τις καουρες,μια κουταλια gaviscon κ ηρεμω το βραδυ.Πως το πινεις,ειναι αηδια.Εγω εχτες πηγα στον γιατρο για καρδιοτοκογραφο,γιατι εχει στο ιατρειο του ο δικος μου κ την αλλη τριτη 5 νοεμβριου εχουμε υπερηχο παλι.Θα πηγαινω εναλλαξ μια φορα για καρδιοτοκογραφο,μια για υπερηχο.Εγω σημερα εχω κατι πονακια περιοδου αλλα οχι τπτ ιδιαιτερο.Ποναει η μεση μου αρκετα ομως.Κατα τ αλλα καλα. @Μπεμπελουκα,πως εισαι σημερα?Κ τα αλλα κοριτσια,περιμενω νεα σας.Κοριτσια φτανουμε στον μηνα μας λιγο εμεινε!!!❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Καλή εβδομάδα !!πέρασε  γρήγορα το 3ημερο !!!κορίτσια τελειώνει και ο Οκτωμβρης το έχετε καταλάβει??πλησιάζει ο καιρός  !?????????????

Πλησιζει κ νιωθω ανυπομονησια κ αγχος να πανε ολα καλα!!!Κοριτσια,το εχετε συνειδητοποιησει?Οτι θα γινουμε μανουλες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας διαβαζω αρκετες φορες κοριτσια και ονειρευομαι οτι ειμαι κι εγω μελος μιας τετοιας συζητησης...

Μεσα απο την καρδια μου σας ευχομαι ευκολη γεννα και υγιη μωρακια! Με το καλο! ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Σας διαβαζω αρκετες φορες κοριτσια και ονειρευομαι οτι ειμαι κι εγω μελος μιας τετοιας συζητησης...

Μεσα απο την καρδια μου σας ευχομαι ευκολη γεννα και υγιη μωρακια! Με το καλο! ??

Ευχαριστούμε κορίτσι μου!!και εσύ με το καλό και γρήγορα μια τεράστια χοριακη!είμαι σίγουρη ότι σε λίγο διάστημα θα συζητάς και εσύ όλα αυτά !!!και θα μας λες την πορεία της εγκυμοσύνης σου!φιλιά πολλά!???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η γιωτα22 είπε:

@Mantarini,καλημερα.Ειμαστε ακριβως μαζι.Κ εγω σημερα 34 εβδομαδα!!Κ εχουμε το ιδιο πραγμα με τις καουρες,μια κουταλια gaviscon κ ηρεμω το βραδυ.Πως το πινεις,ειναι αηδια.Εγω εχτες πηγα στον γιατρο για καρδιοτοκογραφο,γιατι εχει στο ιατρειο του ο δικος μου κ την αλλη τριτη 5 νοεμβριου εχουμε υπερηχο παλι.Θα πηγαινω εναλλαξ μια φορα για καρδιοτοκογραφο,μια για υπερηχο.Εγω σημερα εχω κατι πονακια περιοδου αλλα οχι τπτ ιδιαιτερο.Ποναει η μεση μου αρκετα ομως.Κατα τ αλλα καλα. @Μπεμπελουκα,πως εισαι σημερα?Κ τα αλλα κοριτσια,περιμενω νεα σας.Κοριτσια φτανουμε στον μηνα μας λιγο εμεινε!!!❤❤❤

Γεια σου κορίτσι μου!δεν μπορώ να συνειδητοποιήσω ποτέ πέρασε ο καιρός !!ποτέ συζητούσαμε για τη χοριακη και ποτέ κοντεύουμε !!νιώθω ηρεμία μέχρι στιγμής και Ανυπομονώ να έρθει η μέρα που θα γεννηθεί το πολυπόθητο μας !!!!!????λίγες καουρεςτο παλεύω με κρύο γάλα !λίγα πονακια περιόδου. Συσπάσεις δεν έχω καταλάβει να γίνονται !!θα το δούμε και την άλλη βδομαδα στο καρδιοτοκογραφο !πόδια λίγο πρησμένα και που και που δεν μπορώ να βουλευτώ!Αλλά οκ εσύ πως είσαι????????????????????????????????????έρχεται ο γιόκας !!!!!χιχι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Σας διαβαζω αρκετες φορες κοριτσια και ονειρευομαι οτι ειμαι κι εγω μελος μιας τετοιας συζητησης...

Μεσα απο την καρδια μου σας ευχομαι ευκολη γεννα και υγιη μωρακια! Με το καλο! ??

Να ξερεις πως κ εγω εχω βρεθει στην θεση σου για πεντε ολοκληρα χρονια κ να εισαι σιγουρη ορι συντομα θα βρεθεις κ εσυ στην δικια μας.Υπομονη κ ολα θα πανε καλα.Σε ευχαριστω για τις ευχες κ τα καλα σου λογια!!!❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Γεια σου κορίτσι μου!δεν μπορώ να συνειδητοποιήσω ποτέ πέρασε ο καιρός !!ποτέ συζητούσαμε για τη χοριακη και ποτέ κοντεύουμε !!νιώθω ηρεμία μέχρι στιγμής και Ανυπομονώ να έρθει η μέρα που θα γεννηθεί το πολυπόθητο μας !!!!!????λίγες καουρεςτο παλεύω με κρύο γάλα !λίγα πονακια περιόδου. Συσπάσεις δεν έχω καταλάβει να γίνονται !!θα το δούμε και την άλλη βδομαδα στο καρδιοτοκογραφο !πόδια λίγο πρησμένα και που και που δεν μπορώ να βουλευτώ!Αλλά οκ εσύ πως είσαι????????????????????????????????????έρχεται ο γιόκας !!!!!χιχι!!!

Οντως ποτε περασεο καιρος θεε μουυ!!!Σαν ονειρο μου φαινεται!!!Εγω ειμαι μια χαρα,λιγες βραδινες καουρες κ πονο στην μεση.Αισθανομαι βαρια.Εχω παρει 10 κιλα.Με ζυγισε ο γιατρος προχτες κ πιεση 10 με 6.Γενικα ομως εχω χαμηλη πιεση.Ανυπομωνω για την στιγμη!°?????????❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια,τι κάνετε?Εμείς είχαμε ντόπλερ σήμερα.Όλα καλά ευτυχώς,απλά θα παρακολουθούμε λίγο το βάρος της μπάμπας γιατί είναι λίγο πάνω από τα κανονικά λόγω πιθανότατα και ζαχάρου..Εσείς βρε κορίτσια έχετε ταχυπαλμίες?Εγώ κάνω δύο βήματα και λαχανιάζω..Ανεβάζω παλμούς..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η despoina46 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια,τι κάνετε?Εμείς είχαμε ντόπλερ σήμερα.Όλα καλά ευτυχώς,απλά θα παρακολουθούμε λίγο το βάρος της μπάμπας γιατί είναι λίγο πάνω από τα κανονικά λόγω πιθανότατα και ζαχάρου..Εσείς βρε κορίτσια έχετε ταχυπαλμίες?Εγώ κάνω δύο βήματα και λαχανιάζω..Ανεβάζω παλμούς..

Τέλεια!!!Ναι έχω ταχυπαλμία κυρίως αν φα ω γλυκό και ύστερα περπάτησω.ειναι λογικο γιατί έχει μεγαλώσει η καρδιά. Τώρα αν είναι κάτι που το παρατηρείς κάθε μέρα τσέκαρε θυρεοειδή και τσέκαρε και τη διατροφή  σου !???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Τέλεια!!!Ναι έχω ταχυπαλμία κυρίως αν φα ω γλυκό και ύστερα περπάτησω.ειναι λογικο γιατί έχει μεγαλώσει η καρδιά. Τώρα αν είναι κάτι που το παρατηρείς κάθε μέρα τσέκαρε θυρεοειδή και τσέκαρε και τη διατροφή  σου !???

ο θυροειδης εχει τσεκαριστει πολλές φορές.Όσο για την διατροφή προσέχω πολύ λόγω ζαχάρου.Έχω καταγχωθει και με αυτό κ ίσως για αυτό τα παθαίνω αυτά..Ευτυχώς ο καιρός περνάει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η despoina46 είπε:

ο θυροειδης εχει τσεκαριστει πολλές φορές.Όσο για την διατροφή προσέχω πολύ λόγω ζαχάρου.Έχω καταγχωθει και με αυτό κ ίσως για αυτό τα παθαίνω αυτά..Ευτυχώς ο καιρός περνάει

Ίσως να είναι και από το άγχος !κατέβασε εφαρμογή μέτρησης άγχους να το βλέπεις κατά διαστήματα  .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η despoina46 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια,τι κάνετε?Εμείς είχαμε ντόπλερ σήμερα.Όλα καλά ευτυχώς,απλά θα παρακολουθούμε λίγο το βάρος της μπάμπας γιατί είναι λίγο πάνω από τα κανονικά λόγω πιθανότατα και ζαχάρου..Εσείς βρε κορίτσια έχετε ταχυπαλμίες?Εγώ κάνω δύο βήματα και λαχανιάζω..Ανεβάζω παλμούς..

Γεια σου κοριτσι μου.Κ εμενα ο μπεμπης την παρασκευη που εκανα ντομπλερ ειναι 2 εβδομαδες παραπανω,μπορει να οφειλεται σε ζαχαρο.Ο γιατρος μου τονισε οχι γλυκα,μην αγχωνεσαι.Εμενα ηταν 2,5 κιλα,33 εβδομαδα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η γιωτα22 είπε:

Γεια σου κοριτσι μου.Κ εμενα ο μπεμπης την παρασκευη που εκανα ντομπλερ ειναι 2 εβδομαδες παραπανω,μπορει να οφειλεται σε ζαχαρο.Ο γιατρος μου τονισε οχι γλυκα,μην αγχωνεσαι.Εμενα ηταν 2,5 κιλα,33 εβδομαδα.

Εμενα σημερα 32 κ 4  ειναι 2175 κιλα.Εχεις ζαχαρο?Εγω τοσο καιρο το ειχα ρυθμισμενο,τωρα τελευταια δεν εχω πολυ καλες μετρησεις.Σημερα θα παω παλι σε ενδοκρινολογο..Φοβαμαι για το μωρο...αχ ολο αγχη,δεν μπορω να ηρεμησω,ειμαι κ απο τη φυση μου ετσι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η despoina46 είπε:

Εμενα σημερα 32 κ 4  ειναι 2175 κιλα.Εχεις ζαχαρο?Εγω τοσο καιρο το ειχα ρυθμισμενο,τωρα τελευταια δεν εχω πολυ καλες μετρησεις.Σημερα θα παω παλι σε ενδοκρινολογο..Φοβαμαι για το μωρο...αχ ολο αγχη,δεν μπορω να ηρεμησω,ειμαι κ απο τη φυση μου ετσι

Οχι δενεχω ζαχαρο,το εχουμε ψαξει κ με ενδοκρινολο κ εχω το φυσιολογικο.Ο γιατρος μου ειπε οτο μπορει να υποβοσκει κ δεν τρωω γλυκα καθολου μεχρι να γεννησω.Μην αγχωνεσαι,ολα καλα θα πανε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια τι κανετε;;;εγω πριν λιγο εκανα το doppler ευτυχως ολα καλα ο μπεμπακος!!!και θρεφταρακι 2.100!!!?? ποσο γρηγορα περασε ο καιρος ουτε π το καταλαβα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου πως είστε;;; ειχαμε το doppler σήμερα!!!1774 είναι ο μπεμπακος μας!! Όλα καλα μας είπε  δοξα το θεο!! το μόνο όμως ότι ο μικρος είναι ανάποδα με τα ποδαράκια κάτω...που σημαίνει ότι μάλλον πάμε για καισαρική ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Maroulli είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου πως είστε;;; ειχαμε το doppler σήμερα!!!1774 είναι ο μπεμπακος μας!! Όλα καλα μας είπε  δοξα το θεο!! το μόνο όμως ότι ο μικρος είναι ανάποδα με τα ποδαράκια κάτω...που σημαίνει ότι μάλλον πάμε για καισαρική ..

Μην ανησυχείς κορίτσι μπορεί κ να γυρίσει.... Έχει περιθώρια ακόμη., ? πότε ξανά έχεις γιατρό? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Μην ανησυχείς κορίτσι μπορεί κ να γυρίσει.... Έχει περιθώρια ακόμη., ? πότε ξανά έχεις γιατρό? 

Ναι το ξέρω μ το είπε κ ο γιατρος αλλά όσο μεγαλώνει δεν έχει κ πολύ χώρο.. τουλάχιστον είναι μια χαρά ο μικρος Αυτό σκέφτομαι!!!! 21 του μήνα έχω τώρα παλι..εσυ πως εισαι;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Maroulli είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου πως είστε;;; ειχαμε το doppler σήμερα!!!1774 είναι ο μπεμπακος μας!! Όλα καλα μας είπε  δοξα το θεο!! το μόνο όμως ότι ο μικρος είναι ανάποδα με τα ποδαράκια κάτω...που σημαίνει ότι μάλλον πάμε για καισαρική ..

Ε ναι λοιπον τα παιδακια μας ανηκουν στο 5%που ειναι με τα ποδια κατω !!!?οντως εχεις καιρο για να γυρισει λενε οτι το περπατημα βοηθα καλες βολτες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η marzou είπε:

Καλησπερα κοριτσια τι κανετε;;;εγω πριν λιγο εκανα το doppler ευτυχως ολα καλα ο μπεμπακος!!!και θρεφταρακι 2.100!!!?? ποσο γρηγορα περασε ο καιρος ουτε π το καταλαβα!!!

Μπραβο κοριτσαρα!!μεγαλος ο γοης μας !!!☺☺

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κοπέλα μου αφού είχατε επαφή την ημέρα του θετικόυ και μια μέρα μετά γιατί λες ότι χάσατε την ημέρα της ωορρηξίας;; στο θετικό και την επόμενη μέρα δεν έχουμε επαφές; έχω καταλάβει κάτι λάθος τόσο καιρό;; 
    • Αχ πονάνε πολύ οι απώλειες....έχω και εγώ δύο αγγελάκια εκεί ψηλά... Το τελευταίο που άκουσα καρδούλα θα ήταν όσο ακριβώς είναι η ανιψιά μου...και όταν την βλέπω νιώθω λες και είναι και το δικό μου μωράκι εδώ... αλλά ταυτόχρονα νιώθω και μία μελαγχολία....
    • Θα ξαναπάμε την επόμενη Τετάρτη 16/10 στον γυναικολόγο και μετά 4/11 έχουμε εμβρυομητρικό. Για το doppler κι εγώ μεταξύ 32-34 ξ΄ερω, εκτός κι αν είσαι στον δικ΄ο μου γιατρό που θέλει και "μικρό" και "μεγάλο ντόπλερ"... όπως μας το έκανε και στη β επιπέδου δηλαδη!🙃 Γενικά κι εγ΄ω είμαι εντάξει με το μέσα, αλλά λίγο οι ορμόνες, λίγο η σκέψη ότι μετά που θα έρθει με το καλό η μπέμπα θα φάω πολύ κλείσιμο μέσα γιατί δε θα έχουμε καθόλου βοήθεια... κάπου φρικάρω. Με τα ρούχα, να ναι καλά μια άλλη κοπέλα του φόρουμ που το έγραψε σε άλλο θέμα, το κολάν απο το ohsho είναι φανταστικ΄ο! Με μια πουκαμίσα απο πάνω κι είσαι τζιτζί να πας παντού!!  
    • Κορίτσια εγώ δεν έχω κάτι αμάν και τι. Κι εμένα η πεθερά μπορεί να πετάξει κάτι πχ για την αγκαλιά αλλά εμμέσως και έτσι γενικά οπότε δεν δίνω σημασία! Θα φανεί στην πορεία βέβαια!! Αχ @nanouko ότι παιδευτηκατε/ παιδευτηκαμε τόσο για ένα παιδάκι για να ακούμε κριτική από δικούς μας άνθρωπους κάπως μου φαίνεται.🤨🤨 @μαμά12345 καλά έκανες και το έκοψες γιατί δεν νομίζω να σταματούσε αλλιώς.   Ο καθένας βέβαια την άποψη του έχει αλλά ειδικά αυτή την περίοδο μόνο υποστήριξη και βοήθεια έχουμε ανάγκη όχι κριτική 
    • Πόσο είναι τώρα το μωρό; Με το καλό τα πρώτα σας εμβόλια! Εμείς θα κάνουμε την επόμενη βδομάδα! Να αποθηλάσεις κορίτσι μου, ο,τι είναι καλύτερο για σας! Κι εμείς δυσκολευόμαστε με τον ύπνο, έχουμε και τους κολικούς, δράμα τα βράδια μας, ευτυχώς έχει βρει ο άντρας μου ένας τρόπο και τον κοιμίζει εκείνος το βράδυ και παίρνω κι εγώ μια ανάσα γτ όλη μέρα είμαι μόνη μου..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...