Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χριστουγεννιάτικα μωράκια 2020!!!!


Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η netspirit είπε:

Καλα αυτο εννοειται οτι το ειπε !

απλα με στεναχωρει γιατι δεν μπορω να χαρω την κορη μ οσο θελω ολα τα κανω με προσοχη... συν οτι εχω τον αντρα μου απο πισω να φωναζει «κατσε κατω» «μη»

Οχι ειπα πρωτα να γεννησω να παμε καλα με το θηλασμο και μετα γιατι και στην πρωτη με πηγε αναποδα ενω θηλη κ ολα εχω καλα 

αν εχω γαλα και δεχτει και η μπεμπα θα αγορασω ενα 

Ναι κοριτσι κοντευουμε πια λεμε αλλα την πηγη δεν βλεπουμε ???

να περασει ο καιρος να τη σφιξω στην αγκαλια μ να ηρεμησω ?

κουραγιο τα πονακια θα τα εχεις πια εγω πλεον ουτε να κατσω σε καρεκλα μπορω ανετα ?

Ναι ενεσεις ειχα κανει και στην πρωτη που εκει με ειχανε απο τον 7ο ξαπλες. 
απλα προσεχε λιγο τη σιατροφη σου τωρα γιατι ειναι κορντιζονη.

η μπυρα ειναι ανευ αλκοολ και καλα οτο και στην εγκυμοσυνη δεν στερησε τη μπυρα

λογικα θα σου ερθει και εσενα . νομιζω μαζι το ειχαμε κανει κοντα το αιτημα οποτε περιμενε.

εχειεπιθεματα στηθους, μπιμπερο γυαλινο, μπυρα, πιπιλα, κουπόνια της fisher price και δειγματακι απορρυπαντικο για τα μπιμπερο

Κορτιζόνη?? Πφφφ.. Πρέπει όντως τώρα ν προσέχω τν διατροφή μ... Γτ από τ ντομπλερ μέχρι προχθές π πήγα πήρα 1κιλο κ μ μάλωσε ο γιατρός... Αλλά πεινάω όλη μέραα... Αντε βρε ωραία... Θα τ περιμένω.. Εντωμεταξύ με έχει πιάσει κτ ανεξήγητο ούτε βαρεμάρα τ λες.. Νιώθω σαν ν έχω κολλήσει κ δν περνάει ο καιρός... Εσύ αγάπη μ λογικό είναι... Αλλά σκέψου ότι τώρα πλησιάζεις... Κάνε λίγο υπομονή θ τα έχεις και τα 2 μετά.. Θηλαστρο @Μπεμπελουκα κ εγώ είπα ν περιμένω γτ ποτέ δν ξέρεις όταν βγω μ τ καλό θα πάρω... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 5.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

Η μπυρα ναι έχει μαγιά μέσα που υποτιθεται βοηθάει στη παραγωγή γάλακτος.. Αλλά η ποσότητα που έχει ένα κουτάκι μπύρας είναι μηδαμινή για να βοηθήσει.. Πρέπει να πιούμε καφάσι ολόκληρο για να κάνει δουλειά.. 

Ενα καφασι??? Χαχαχαχαχα.... Δν μ αρέσει καθόλου η μπύρα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Λουλακι είπε:

Κορτιζόνη?? Πφφφ.. Πρέπει όντως τώρα ν προσέχω τν διατροφή μ... Γτ από τ ντομπλερ μέχρι προχθές π πήγα πήρα 1κιλο κ μ μάλωσε ο γιατρός... Αλλά πεινάω όλη μέραα... Αντε βρε ωραία... Θα τ περιμένω.. Εντωμεταξύ με έχει πιάσει κτ ανεξήγητο ούτε βαρεμάρα τ λες.. Νιώθω σαν ν έχω κολλήσει κ δν περνάει ο καιρός... Εσύ αγάπη μ λογικό είναι... Αλλά σκέψου ότι τώρα πλησιάζεις... Κάνε λίγο υπομονή θ τα έχεις και τα 2 μετά.. Θηλαστρο @Μπεμπελουκα κ εγώ είπα ν περιμένω γτ ποτέ δν ξέρεις όταν βγω μ τ καλό θα πάρω... 

Ναι γι αυτο προσεχε ! Ειδικα τωρα με το τριημερο μην το παρακανεις! Τα κιλα πλεον θα μπαινουν 2-2 ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η netspirit είπε:

Ναι γι αυτο προσεχε ! Ειδικα τωρα με το τριημερο μην το παρακανεις! Τα κιλα πλεον θα μπαινουν 2-2 ?

Δηλαδή δεν είναι άδικο αυτό με τα κιλά??? Πιο πολύ διατροφή ακούω από άλλες εγκύους ότι κάνουν στην εγκυμοσυνη πάρα όταν δεν είναι.. Εγώ πάντως τρώω όταν πεινάω... Πάντα προσεκτικά... 11 κιλά έχω πάρει αλλά λέω χαλάλι.. Θα τ χάσω...  Κάτι άλλο βρε κορίτσια... Ενδοεπηκοινωνια πήρατε??? Εγώ για τν πρώτο χρόνο τ μωρό στ δωμάτιο θα τ έχω η έστω μέχρι 6 μήνες... Αλλά αν χρειαστω τουαλέτα η ότι άλλο κ φύγω για λίγο απ τ δωμάτιο μ τρομάζει η ιδέα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Λουλακι είπε:

Δηλαδή δεν είναι άδικο αυτό με τα κιλά??? Πιο πολύ διατροφή ακούω από άλλες εγκύους ότι κάνουν στην εγκυμοσυνη πάρα όταν δεν είναι.. Εγώ πάντως τρώω όταν πεινάω... Πάντα προσεκτικά... 11 κιλά έχω πάρει αλλά λέω χαλάλι.. Θα τ χάσω...  Κάτι άλλο βρε κορίτσια... Ενδοεπηκοινωνια πήρατε??? Εγώ για τν πρώτο χρόνο τ μωρό στ δωμάτιο θα τ έχω η έστω μέχρι 6 μήνες... Αλλά αν χρειαστω τουαλέτα η ότι άλλο κ φύγω για λίγο απ τ δωμάτιο μ τρομάζει η ιδέα.. 

Άμα κλάψει μην ανησυχείς θα ακουστεί παντού, ? εγώ δεν πήρα ενδοεπικοινωνια.. Κ εγώ στο λίκνο θα το χω. Εγώ έχω πάρει 16 κιλά.. ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Άμα κλάψει μην ανησυχείς θα ακουστεί παντού, ? εγώ δεν πήρα ενδοεπικοινωνια.. Κ εγώ στο λίκνο θα το χω. Εγώ έχω πάρει 16 κιλά.. ??

Χαχαχαχ. Σωστά... Έχεις πάρει 16 κ είσαι στην 37 εβδομάδα..  Εγώ 33 κ είμαι 11 κ πήρα ένα κιλό σ μια εβδομάδα.. Άρα γύρω στα 15 στ δική σ εβδομάδα... ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Λουλακι είπε:

Δηλαδή δεν είναι άδικο αυτό με τα κιλά??? Πιο πολύ διατροφή ακούω από άλλες εγκύους ότι κάνουν στην εγκυμοσυνη πάρα όταν δεν είναι.. Εγώ πάντως τρώω όταν πεινάω... Πάντα προσεκτικά... 11 κιλά έχω πάρει αλλά λέω χαλάλι.. Θα τ χάσω...  Κάτι άλλο βρε κορίτσια... Ενδοεπηκοινωνια πήρατε??? Εγώ για τν πρώτο χρόνο τ μωρό στ δωμάτιο θα τ έχω η έστω μέχρι 6 μήνες... Αλλά αν χρειαστω τουαλέτα η ότι άλλο κ φύγω για λίγο απ τ δωμάτιο μ τρομάζει η ιδέα.. 

ΤοΝ ιδιο φοβο ειχα και εγω στο πρωτο

ειχα παρει μια οικονομικη της cangaroo για ν την ακουω τη μερα που εκανα δουλειες αλλα την χρησιμοποιησα αλλου γιατι μολις γινομαστε μανες ξυπνανε ολα μας τα ενστηκτα και το αυτι μας γινεται βιονικο !!! ???

μια χαρα εισαι στα 11 κιλα θα σου χουν φυγει τα περισσοτερα με το που σπασουν τα νερα κ τα υπολοιπα μεντο που βγαλεις το αστερι εξω κ λαμψει ?

@Starrrκαλα εισαι βρε εγω με 18-19 στην πρωτη 1,55 υψος σαμιαμιδιου κ μολις γεννησα ειχαν φυγει 10

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η netspirit είπε:

ΤοΝ ιδιο φοβο ειχα και εγω στο πρωτο

ειχα παρει μια οικονομικη της cangaroo για ν την ακουω τη μερα που εκανα δουλειες αλλα την χρησιμοποιησα αλλου γιατι μολις γινομαστε μανες ξυπνανε ολα μας τα ενστηκτα και το αυτι μας γινεται βιονικο !!! ???

μια χαρα εισαι στα 11 κιλα θα σου χουν φυγει τα περισσοτερα με το που σπασουν τα νερα κ τα υπολοιπα μεντο που βγαλεις το αστερι εξω κ λαμψει ?

@Starrrκαλα εισαι βρε εγω με 18-19 στην πρωτη 1,55 υψος σαμιαμιδιου κ μολις γεννησα ειχαν φυγει 10

Άρα κ εσύ λες ν μην πάρω... 11 είμαι τώρα... Μέχρι τότε... Άμα φτάσω στ 20 να δω... Κ όχι τπτ άλλο... Να βγει 4 τ παιδί κ 1 μ τ νερά 5 τα άλλα 15????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Λουλακι είπε:

Άρα κ εσύ λες ν μην πάρω... 11 είμαι τώρα... Μέχρι τότε... Άμα φτάσω στ 20 να δω... Κ όχι τπτ άλλο... Να βγει 4 τ παιδί κ 1 μ τ νερά 5 τα άλλα 15????

Βρε 10 ειχα χασει εγω μολις γεννησα!

3600 η μικρη συν πλακουντες συν νερα συν αιμα το ποιασαμε το 10άκι!!!

ελα μην σκας !

ασχετο θυμησε μνποσο ητανε ο τραχηλος σ εσενα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η netspirit είπε:

Βρε 10 ειχα χασει εγω μολις γεννησα!

3600 η μικρη συν πλακουντες συν νερα συν αιμα το ποιασαμε το 10άκι!!!

ελα μην σκας !

ασχετο θυμησε μνποσο ητανε ο τραχηλος σ εσενα;

Είχε γίνει ένα μπερδέματακι... Αλλά έλεγε ο γιατρός μ αλλά τ νοσοκομείο... Τελικά είχε δίκαιο ο γιατρός μ... Γτ πήγα κ σ άλλον... 2 ήταν τν Τετάρτη π τν ξανά είδαμε... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Λουλακι είπε:

Χαχαχαχ. Σωστά... Έχεις πάρει 16 κ είσαι στην 37 εβδομάδα..  Εγώ 33 κ είμαι 11 κ πήρα ένα κιλό σ μια εβδομάδα.. Άρα γύρω στα 15 στ δική σ εβδομάδα... ?????

Και εγώ στη 33 πρέπει να είχα πάρει 12 κιλά.... Και εγώ ένα κιλό την εβδομάδα παίρνω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η netspirit είπε:

ΤοΝ ιδιο φοβο ειχα και εγω στο πρωτο

ειχα παρει μια οικονομικη της cangaroo για ν την ακουω τη μερα που εκανα δουλειες αλλα την χρησιμοποιησα αλλου γιατι μολις γινομαστε μανες ξυπνανε ολα μας τα ενστηκτα και το αυτι μας γινεται βιονικο !!! ???

μια χαρα εισαι στα 11 κιλα θα σου χουν φυγει τα περισσοτερα με το που σπασουν τα νερα κ τα υπολοιπα μεντο που βγαλεις το αστερι εξω κ λαμψει ?

@Starrrκαλα εισαι βρε εγω με 18-19 στην πρωτη 1,55 υψος σαμιαμιδιου κ μολις γεννησα ειχαν φυγει 10

Και εμένα δεν με μοιάζουν... Ξεκίνησα και 50 κιλά. Μη σου πω ότι τα χρειαζόμουν κιολας???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Και εγώ στη 33 πρέπει να είχα πάρει 12 κιλά.... Και εγώ ένα κιλό την εβδομάδα παίρνω. 

Απ ότι φαίνεται εγώ σήμερα πήρα άλλο 1.. Αν δν έτρωγα μπέργκερ θα έσκαγα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Λουλακι είπε:

Απ ότι φαίνεται εγώ σήμερα πήρα άλλο 1.. Αν δν έτρωγα μπέργκερ θα έσκαγα... 

Κ εγω πήγα γκουντις...... ???? Αμάρτησε μαζί μου κ έλα έλα έλα... Όπως λέει κ ο μουτσινα στα τραγούδια....... Είμαι φαν... ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Κ εγω πήγα γκουντις...... ???? Αμάρτησε μαζί μου κ έλα έλα έλα... Όπως λέει κ ο μουτσινα στα τραγούδια....... Είμαι φαν... ??

Μουτσινας απίστευτος... Πήγες γκουντις κ εσύ ε... Δικιά μ είσαι... ???.. Εγώ πάντως τ χορεύω κ μόνη μ όταν κάνω δουλειές στ σπίτι και βάζω μουσική.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Λουλακι είπε:

Μουτσινας απίστευτος... Πήγες γκουντις κ εσύ ε... Δικιά μ είσαι... ???.. Εγώ πάντως τ χορεύω κ μόνη μ όταν κάνω δουλειές στ σπίτι και βάζω μουσική.. 

Κ γω κ γω... Μπας κ μειωθεί ο τράχηλος ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Λουλακι είπε:

Χαχαχαχ.... Εγώ δν θέλω... ??

Εγώ θέλω. ? Αύριο γιορτάζει ο άντρας μου κ όλοι έχουν φαγωθεί πως αύριο θα γεννήσω. Σάμπως το μωρό με τις γιορτές βγαινουν??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχαχα σας μισω!!!???

εγω επειδη εκανα τις ενεσεις δεν εφαγα το φαγητο διοτι δεν κανει ψαρι, αυγο, αλμυρα και γλυκα κ μου κοπηκε η ορεξη...

Εδω ειμαι δεν εχει μπεργκερ κ τα λαχταραω!!!! :(στειλτε μ κανενα προς τα εδω!!!

@Starrr δε γεννας ακομι οταν το ξεχασεις κ ηρεμησεις θα γεννησεις ???

@Λουλακι με περνας δλδ ε;;; Κρατας ομως ακομι ευγε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η netspirit είπε:

Χαχαχαχα σας μισω!!!???

εγω επειδη εκανα τις ενεσεις δεν εφαγα το φαγητο διοτι δεν κανει ψαρι, αυγο, αλμυρα και γλυκα κ μου κοπηκε η ορεξη...

Εδω ειμαι δεν εχει μπεργκερ κ τα λαχταραω!!!! :(στειλτε μ κανενα προς τα εδω!!!

@Starrr δε γεννας ακομι οταν το ξεχασεις κ ηρεμησεις θα γεννησεις ???

@Λουλακι με περνας δλδ ε;;; Κρατας ομως ακομι ευγε!!!

Αν με ξεχάσει κ αυτό κ δεν κάνει συσπάσεις ??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Εγώ θέλω. ? Αύριο γιορτάζει ο άντρας μου κ όλοι έχουν φαγωθεί πως αύριο θα γεννήσω. Σάμπως το μωρό με τις γιορτές βγαινουν??

Χαχαχαχαχα χαχαχαχαχα αχ... Χαχχαχααχαχχαχααχαχχαχαχ;.... Με έκανες και γέλασα...?????? Να τον χαίρεσαι κορίτσι μ... Και με τ καλό... Αλλά αν δν θέλει πες τους να βγει δν πάει ν γιορτάζει οποίος θέλει εκεί θ μείνει... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η netspirit είπε:

Χαχαχαχα σας μισω!!!???

εγω επειδη εκανα τις ενεσεις δεν εφαγα το φαγητο διοτι δεν κανει ψαρι, αυγο, αλμυρα και γλυκα κ μου κοπηκε η ορεξη...

Εδω ειμαι δεν εχει μπεργκερ κ τα λαχταραω!!!! :(στειλτε μ κανενα προς τα εδω!!!

@Starrr δε γεννας ακομι οταν το ξεχασεις κ ηρεμησεις θα γεννησεις ???

@Λουλακι με περνας δλδ ε;;; Κρατας ομως ακομι ευγε!!!

Που είσαι κοπέλα μ κ δεν έχει μπέργκερ??? Κοπέλα μ σ κάναμε οι άτιμες να τ λαχταρισεις... Φτου μας... Αν σ παρηγορεί αυτό εγώ έχω καούρες απίστευτες από όταν τ έφαγα.. Ναι καλέ... Εγώ ξέρω ότι θα γεννήσω πρόωρα... Αλλά είπαμε να κάνουμε αυτή τν ένεση για τ πνευμονία λίγο αργότερα.. Όταν θ μπω στς 36 εβδομάδες.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η netspirit είπε:

Καλα αυτο εννοειται οτι το ειπε !

απλα με στεναχωρει γιατι δεν μπορω να χαρω την κορη μ οσο θελω ολα τα κανω με προσοχη... συν οτι εχω τον αντρα μου απο πισω να φωναζει «κατσε κατω» «μη»

Οχι ειπα πρωτα να γεννησω να παμε καλα με το θηλασμο και μετα γιατι και στην πρωτη με πηγε αναποδα ενω θηλη κ ολα εχω καλα 

αν εχω γαλα και δεχτει και η μπεμπα θα αγορασω ενα 

Ναι κοριτσι κοντευουμε πια λεμε αλλα την πηγη δεν βλεπουμε ???

να περασει ο καιρος να τη σφιξω στην αγκαλια μ να ηρεμησω ?

κουραγιο τα πονακια θα τα εχεις πια εγω πλεον ουτε να κατσω σε καρεκλα μπορω ανετα ?

Ναι ενεσεις ειχα κανει και στην πρωτη που εκει με ειχανε απο τον 7ο ξαπλες. 
απλα προσεχε λιγο τη σιατροφη σου τωρα γιατι ειναι κορντιζονη.

η μπυρα ειναι ανευ αλκοολ και καλα οτο και στην εγκυμοσυνη δεν στερησε τη μπυρα

λογικα θα σου ερθει και εσενα . νομιζω μαζι το ειχαμε κανει κοντα το αιτημα οποτε περιμενε.

εχειεπιθεματα στηθους, μπιμπερο γυαλινο, μπυρα, πιπιλα, κουπόνια της fisher price και δειγματακι απορρυπαντικο για τα μπιμπερο

Καλά σου λέει ο άντρας σου °°???ηρέμησε και μην κάνεις τίποτα !

@Mantarini και εγώ νιώθω ψιλοπονακια περιόδου λέτε είναι φυσιολογικό?και κυρίως όταν χαλαρωνω .

@Λουλακι τι εννοείς ότι θα γενησσες πρόωρα?? 

 

@Starrrεγώ το μεσημέρι με το Μουτσινα κάνω πάρτυ χαχχχα    χαχχ!!!!!βάζω τέρμα αα

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια από βιταμίνες τι συνεχίζετε να παίρνετε?εγώ τώρα τελευταία ξεχνάω σίδηρο μαγνήσιο . Μου άλλαξε την ώρα τη ς inohep και τα έχω κάνει να μην πω πως !!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Κορίτσια από βιταμίνες τι συνεχίζετε να παίρνετε?εγώ τώρα τελευταία ξεχνάω σίδηρο μαγνήσιο . Μου άλλαξε την ώρα τη ς inohep και τα έχω κάνει να μην πω πως !!!?

Κορίτσι μ καλησπέρα... Αχ όλες με τον μουτσινα περνάμε τ μεσιμερι μας... Πρόωρα θεωρείτε ένα μωρό 37 εβδομάδων και πριν... Μ είπε ότι υπολογιζει εκεί Ν γεννήσω μ τν τράχηλο τόσο χαμηλά... Εκτός κ αν δν θέλει ρε παιδί μ Ν βγει ??οπότε ας μείνει κ 40 εβδομάδες... Αλλά πολύ δύσκολο...  Κοπέλα μ σίδερο μαγνήσιο είναι τ πρώτα π περνώ κ ειδικά τ σίδερο αλλιώς νιώθω χάλια..   Μετά περνώ ακόμη κ τώρα felicyn ασβέστιο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κοπέλα μου αφού είχατε επαφή την ημέρα του θετικόυ και μια μέρα μετά γιατί λες ότι χάσατε την ημέρα της ωορρηξίας;; στο θετικό και την επόμενη μέρα δεν έχουμε επαφές; έχω καταλάβει κάτι λάθος τόσο καιρό;; 
    • Αχ πονάνε πολύ οι απώλειες....έχω και εγώ δύο αγγελάκια εκεί ψηλά... Το τελευταίο που άκουσα καρδούλα θα ήταν όσο ακριβώς είναι η ανιψιά μου...και όταν την βλέπω νιώθω λες και είναι και το δικό μου μωράκι εδώ... αλλά ταυτόχρονα νιώθω και μία μελαγχολία....
    • Θα ξαναπάμε την επόμενη Τετάρτη 16/10 στον γυναικολόγο και μετά 4/11 έχουμε εμβρυομητρικό. Για το doppler κι εγώ μεταξύ 32-34 ξ΄ερω, εκτός κι αν είσαι στον δικ΄ο μου γιατρό που θέλει και "μικρό" και "μεγάλο ντόπλερ"... όπως μας το έκανε και στη β επιπέδου δηλαδη!🙃 Γενικά κι εγ΄ω είμαι εντάξει με το μέσα, αλλά λίγο οι ορμόνες, λίγο η σκέψη ότι μετά που θα έρθει με το καλό η μπέμπα θα φάω πολύ κλείσιμο μέσα γιατί δε θα έχουμε καθόλου βοήθεια... κάπου φρικάρω. Με τα ρούχα, να ναι καλά μια άλλη κοπέλα του φόρουμ που το έγραψε σε άλλο θέμα, το κολάν απο το ohsho είναι φανταστικ΄ο! Με μια πουκαμίσα απο πάνω κι είσαι τζιτζί να πας παντού!!  
    • Κορίτσια εγώ δεν έχω κάτι αμάν και τι. Κι εμένα η πεθερά μπορεί να πετάξει κάτι πχ για την αγκαλιά αλλά εμμέσως και έτσι γενικά οπότε δεν δίνω σημασία! Θα φανεί στην πορεία βέβαια!! Αχ @nanouko ότι παιδευτηκατε/ παιδευτηκαμε τόσο για ένα παιδάκι για να ακούμε κριτική από δικούς μας άνθρωπους κάπως μου φαίνεται.🤨🤨 @μαμά12345 καλά έκανες και το έκοψες γιατί δεν νομίζω να σταματούσε αλλιώς.   Ο καθένας βέβαια την άποψη του έχει αλλά ειδικά αυτή την περίοδο μόνο υποστήριξη και βοήθεια έχουμε ανάγκη όχι κριτική 
    • Πόσο είναι τώρα το μωρό; Με το καλό τα πρώτα σας εμβόλια! Εμείς θα κάνουμε την επόμενη βδομάδα! Να αποθηλάσεις κορίτσι μου, ο,τι είναι καλύτερο για σας! Κι εμείς δυσκολευόμαστε με τον ύπνο, έχουμε και τους κολικούς, δράμα τα βράδια μας, ευτυχώς έχει βρει ο άντρας μου ένας τρόπο και τον κοιμίζει εκείνος το βράδυ και παίρνω κι εγώ μια ανάσα γτ όλη μέρα είμαι μόνη μου..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...