Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μάρτης... γδάρτης και παλουκοκάφτης, αλλά και δημιουργός μπεμπέ


paradisebird

Recommended Posts

στις πριν 45 λεπτά, ο/η st3llina είπε:

Κοριτσακι μου;Πηρες αποτελεσματα ή ακομη;

Πηρα κοριτσάκι μου. Αρνητικό 1.1 πάμε για τον επόμενο μηνα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Κορίτσια μου αρνητική τελικά η χοριακη μου. 

Δεν πειράζει lacostaki μου! Συνεχίζουμε δυναμικά! Που θα πάει θα μας έρθει το νινακι!😘💗💗💗💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Κι εγώ αδύνατη είμαι ρε γαμώτο, δηλαδή με ύψος 1.71 είμαι 55 κιλά κ έχω χάσει κ τώρα με τους εμετούς, αλλά δε ξέρω πάλι δε φαίνεται 😛 εγώ την βλέπω εννοείται μέσα από τα ρούχα ή όταν την πιάνω, αλλά οι άλλοι όχι εκτός αν τους τ δείξω..με συμφέρει βέβαια γιατί δε θέλω να το μάθουν πολλοί στη δουλειά μου..αλλά δε ξέρω είναι φυσιολογικό;

Είναι κ νωρίς ακόμη βέβαια, στον 4ο είμαι τώρα, 16η εβδομάδα..μπορεί όταν μπω στον 5ο να μη μπορώ να το κρύψω 😛 

Καλέ μην αγχώνεσαι εννοείται ότι είναι νωρίς..όλα είναι φυσιολογικα και ειδικά η κοιλίτσα είναι τελείως διαφορετική στην κάθε μία μας χωρίς αυτό να επιρεαζει πουθενά τα μωράκια μας..να είσαι ήρεμη κοριτσάκι μου όπως λέει ο γιατρός μου η εγκυμοσύνη είναι κάτι που πάει μόνο του κι εμείς απλά το βοηθάμε όπου χρειάζεται.. ❤️

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Κορίτσια μου αρνητική τελικά η χοριακη μου. 

Κοριτσάρα μου δυναμικά τον επόμενο..μην μου πέφτεις..θα την πάρεις την θετική που θα μας πάει.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Δεν πειράζει lacostaki μου! Συνεχίζουμε δυναμικά! Που θα πάει θα μας έρθει το νινακι!😘💗💗💗💗

Ναι καλέ χαλαρά. Άλλες κοπέλες προσπαθουν χρόνια και θα απογοητευτουμε εμείς στους 3 μήνες;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

μην εννοείται ότι είναι νωρίς. είναι και ειδικά η κοιλίτσα είναι τελείως διαφορετική στην κάθε μία μας χωρίς αυτό να επιρεαζει πουθενά τα μωράκια μας..να είσαι ήρεμη κοριτσάκι μου όπως λέει ο γιατρός μου η εγκυμοσύνη είναι κάτι που πάει μόνο του κι εμείς απλά το βοηθάμε όπου χρειάζεται.. ❤️

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Καλέ μην αγχώνεσαι εννοείται ότι είναι νωρίς..όλα είναι φυσιολογικα και ειδικά η κοιλίτσα είναι τελείως διαφορετική στην κάθε μία μας χωρίς αυτό να επιρεαζει πουθενά τα μωράκια μας..να είσαι ήρεμη κοριτσάκι μου όπως λέει ο γιατρός μου η εγκυμοσύνη είναι κάτι που πάει μόνο του κι εμείς απλά το βοηθάμε όπου χρειάζεται.. ❤️

Κοριτσάρα μου δυναμικά τον επόμενο..μην μου πέφτεις..θα την πάρεις την θετική που θα μας πάει.. 

Οχι καλέ δεν πέφτω. Θα έρθει που θα πάει... Το μόνο που με απασχολεί είναι ότι πλέον με τον άντρα μου έχουμε διαφορετικά ωράρια και βλεπόμαστε μόνο βράδυ.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Μην ανησυχείς καθόλου κορίτσι μου. Εμένα στον 6ο άρχισε να φαίνεται η κοιλιά μου. Και πάλι φαντάσου με επιφύλαξη με ρωτούσαν. 55 κιλά; 1.71; Μοντελαρα! Εγώ τόσο ήμουν πριν 10 χρόνια! Τώρα το καράβι μπαζει από παντού!🐷Κι όλο αρχίζω δίαιτα! Μπορεί να έχω δυναμικό χαρακτήρα αλλά στο φαγητό δεν μπορώ να αντισταθώ με τίποτα!😁

Αχαχα σε καταλαβαίνω 😂 καλά πριν 2 χρόνια ήμουν 47 κιλά να φανταστείς, τώρα λέω πάχυνα 😅 δε βαριέσαι μωρέ χαρούμενες να’μαστε και δεν πειράζει και κανένα παραπάνω κιλό...κι εγώ κάπου εκεί με κόβω να φανεί στον 6ο 😂 εντάξει αφού δεν είναι ανησυχητικό τουλάχιστον ηρέμησα..γιατί είχα αρχίσει να αγχώνομαι και γι’αυτό...χωρίς ρούχα φαίνεται βέβαια η κοιλιά αλλά έξω δε με καταλαβαίνει κανείς!! Τι κάνεις εσύ;; Πώς πάνε οι προσπάθειες;; 💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Οχι καλέ δεν πέφτω. Θα έρθει που θα πάει... Το μόνο που με απασχολεί είναι ότι πλέον με τον άντρα μου έχουμε διαφορετικά ωράρια και βλεπόμαστε μόνο βράδυ.. 

Γιατί μια χαρά είναι το βράδυ! Εγώ το προτιμώ! ☺️Χαλαρά αγκαλίτσα, κρασάκι και θα έρθει το μωράκι!💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Καλέ μην αγχώνεσαι εννοείται ότι είναι νωρίς..όλα είναι φυσιολογικα και ειδικά η κοιλίτσα είναι τελείως διαφορετική στην κάθε μία μας χωρίς αυτό να επιρεαζει πουθενά τα μωράκια μας..να είσαι ήρεμη κοριτσάκι μου όπως λέει ο γιατρός μου η εγκυμοσύνη είναι κάτι που πάει μόνο του κι εμείς απλά το βοηθάμε όπου χρειάζεται.. ❤️

Κοριτσάρα μου δυναμικά τον επόμενο..μην μου πέφτεις..θα την πάρεις την θετική που θα μας πάει.. 

Έχεις δίκιο💗 απλά καμιά φορά τα σκέφτεσαι όλα κ λες μήπως αυτό ή το άλλο δεν είναι φυσιολογικό; κ αγχώνεσαι..κατάλαβες..😅 αλλά έχεις δίκιο 💕 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Γιατί μια χαρά είναι το βράδυ! Εγώ το προτιμώ! ☺️Χαλαρά αγκαλίτσα, κρασάκι και θα έρθει το μωράκι!💗

Ο αντρουλης μου αγχώνεται γιατί ξυπνάω στις 6 εγώ αλλά θα του περάσει.. Τον ενημέρωσα ότι ξεκινάμε δουλεια😁😁😁😁😁. Αγκαλιτσα ρακακι(περιμένω να μου στείλουν από Κρήτη) και θα έρθει το μωράκι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Έχεις δίκιο💗 απλά καμιά φορά τα σκέφτεσαι όλα κ λες μήπως αυτό ή το άλλο δεν είναι φυσιολογικό; κ αγχώνεσαι..κατάλαβες..😅 αλλά έχεις δίκιο 💕 

Ναι κορίτσι μου λογικό το άγχος αλλά όπως μας έρχεται έτσι να το στέλνουμε από κει που ρθε..εγώ ήμουν πολύ χαλαρή γενικά αλλά σήμερα αγχώθηκα με τον κωλοϊο..πήγα νοσοκομείο για τις μηνιαίες εξετάσεις και κάποιος είπε ότι φέραν κρούσμα εκείνη την ώρα ενώ δεν ίσχυε τελικά και με έπιασε ένας πανικ..με έβαλα σε κατ'οικον περιορισμό τιμωρία χαχαχαχαχααχα...

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Ο αντρουλης μου αγχώνεται γιατί ξυπνάω στις 6 εγώ αλλά θα του περάσει.. Τον ενημέρωσα ότι ξεκινάμε δουλεια😁😁😁😁😁. Αγκαλιτσα ρακακι(περιμένω να μου στείλουν από Κρήτη) και θα έρθει το μωράκι 

Ετσιιιι κορίτσια βοηθάει το ρακακι και το κρασάκι εγώ τα είχα κόψει όλα όταν προσπαθούσαμε και καλά για να βοηθήσω την κατάσταση μετά αμέ εκραξε η αδερφή μου μου λέει πιες μωρη τωρα που μπορείς μπας και χαλαρώσεις και λίγο..εεεε το ριξα στο αλκοόλ και να το το μπεμπακι χαχαχαχαχαχα...να σου στείλουμε κι εμείς οι κρητικές όση ρακή θες..<3

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Αχαχα σε καταλαβαίνω 😂 καλά πριν 2 χρόνια ήμουν 47 κιλά να φανταστείς, τώρα λέω πάχυνα 😅 δε βαριέσαι μωρέ χαρούμενες να’μαστε και δεν πειράζει και κανένα παραπάνω κιλό...κι εγώ κάπου εκεί με κόβω να φανεί στον 6ο 😂 εντάξει αφού δεν είναι ανησυχητικό τουλάχιστον ηρέμησα..γιατί είχα αρχίσει να αγχώνομαι και γι’αυτό...χωρίς ρούχα φαίνεται βέβαια η κοιλιά αλλά έξω δε με καταλαβαίνει κανείς!! Τι κάνεις εσύ;; Πώς πάνε οι προσπάθειες;; 💗

Καλά! Λίγο το έντερο με ενοχλεί σήμερα! Μάλλον θα φταίει η καρμπονάρα που έφαγα χθές!😁 Πριν 3 ημέρες τελείωσα με την περίοδο και μπαίνω δυναμικά στον αγώνα! Θα το κάψω τις επόμενες ημέρες!😆 Τώρα που δεν βγαίνουμε κι από το σπίτι θα έχουμε μπόλικο χρόνο!😘🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Frogel είπε:

Ναι κορίτσι μου λογικό το άγχος αλλά όπως μας έρχεται έτσι να το στέλνουμε από κει που ρθε..εγώ ήμουν πολύ χαλαρή γενικά αλλά σήμερα αγχώθηκα με τον κωλοϊο..πήγα νοσοκομείο για τις μηνιαίες εξετάσεις και κάποιος είπε ότι φέραν κρούσμα εκείνη την ώρα ενώ δεν ίσχυε τελικά και με έπιασε ένας πανικ..με έβαλα σε κατ'οικον περιορισμό τιμωρία χαχαχαχαχααχα...

Ετσιιιι κορίτσια βοηθάει το ρακακι και το κρασάκι εγώ τα είχα κόψει όλα όταν προσπαθούσαμε και καλά για να βοηθήσω την κατάσταση μετά αμέ εκραξε η αδερφή μου μου λέει πιες μωρη τωρα που μπορείς μπας και χαλαρώσεις και λίγο..εεεε το ριξα στο αλκοόλ και να το το μπεμπακι χαχαχαχαχαχα...

Εγώ δεν έχω κόψει τίποτα και πίνω και καπνίζω θα τα κόψω όλα όταν βγει θετική η χοριακη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Ο αντρουλης μου αγχώνεται γιατί ξυπνάω στις 6 εγώ αλλά θα του περάσει.. Τον ενημέρωσα ότι ξεκινάμε δουλεια😁😁😁😁😁. Αγκαλιτσα ρακακι(περιμένω να μου στείλουν από Κρήτη) και θα έρθει το μωράκι 

Δεν παθαίνουμε τίποτα εμείς! Καί λίγες ώρες να κοιμηθούμε αντέχουμε. Σκοπός είναι να γίνεται η δουλειά μας! Θέλει θυσίες το νινακι!💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Εγώ δεν έχω κόψει τίποτα και πίνω και καπνίζω θα τα κόψω όλα όταν βγει θετική η χοριακη

Δηλαδή εγώ γιατί έκοψα το μαρούλι εδώ κι ένα εξάμηνο; Δεν είναι δίκαιο αυτό που κάνεις!😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Δεν παθαίνουμε τίποτα εμείς! Καί λίγες ώρες να κοιμηθούμε αντέχουμε. Σκοπός είναι να γίνεται η δουλειά μας! Θέλει θυσίες το νινακι!💗

Μα ορισμενρς φορές δεν τους κοβει καθόλου... Να λέει θα σε ξενύχτησω. .. Και τι νομίζεις αγάπη μου;;ότι αν εγώ θέλω και δεν γίνει επειδή και καλά δεν έχουμε ώρα θα πέσω στο κρεβάτι και θα κοιμηθώ; Όχι βέβαια θα στριφογυρναω από τα νεύρα μου όποτε πάλι θα ξενύχτησω.. Τουλάχιστον να το ευχαριστηθω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Δηλαδή εγώ γιατί έκοψα το μαρούλι εδώ κι ένα εξάμηνο; Δεν είναι δίκαιο αυτό που κάνεις!😆

Το μαρούλι γιατί;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Μα ορισμενρς φορές δεν τους κοβει καθόλου... Να λέει θα σε ξενύχτησω. .. Και τι νομίζεις αγάπη μου;;ότι αν εγώ θέλω και δεν γίνει επειδή και καλά δεν έχουμε ώρα θα πέσω στο κρεβάτι και θα κοιμηθώ; Όχι βέβαια θα στριφογυρναω από τα νεύρα μου όποτε πάλι θα ξενύχτησω.. Τουλάχιστον να το ευχαριστηθω

Σωστή!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Το μαρούλι γιατί;; 

Φοβάμαι το τοξόπλασμα! Αλλά έτσι πώς πάω με βλέπω να μην τρώω μαρούλι την επόμενη πενταετία!😆😆😆😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Φοβάμαι το τοξόπλασμα! Αλλά έτσι πώς πάω με βλέπω να μην τρώω μαρούλι την επόμενη πενταετία!😆😆😆😆

Καλό πλύσιμο με τρεχούμενο νερό και αν θέλετε και με ξύδι....τα χορταρικά και είστε οκ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Φοβάμαι το τοξόπλασμα! Αλλά έτσι πώς πάω με βλέπω να μην τρώω μαρούλι την επόμενη πενταετία!😆😆😆😆

Σε βρίσκω λίγο υπερβολική... Αν είναι να κλείσουμε σπίτι μας γιατί στο δρομο κυκλοφορούν γάτες που κι αυτές είναι επικυνδινες στην εγκυμοσύνη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Ελενακι12 είπε:

Μπραβο ρε καρδουλα μου τι τελεια νεα πολυ χαιρομαι ολα καλα θα πανε θα δεις εγω πιστευω οτι πολυ γρήγορα θα μας πεις τα ευχάριστα 😍😍😍😍😍μου ξανα αρρωστισε ο μικρος μ πριν μια εβδομάδα  πυρετο 39.8 επαθα σοκ ευτυχώς δεν κολλησα τωρα ειναι καλα σχολειο δεν το στελνω καθολου ασε που απο εχθες ς εκελεισαν κ για τον κορονοιο σε ευχαριστώ πολυ μωρο μου για τα περαστικα περιμενω νεα σου..... Δευτέρα εκανα β επιπέδου ολα ειναι τελεια 😍 😍 😍 😍 ειναι 572 γραμμάρια κ ειναι πριγκίπισσα 10000:%%

Περαστικά και πάλι στο ζουζούνι σου κορίτσακι μου άντε να ζεστάνει ο καιρός να ηρεμήσουμε όλοι 😉 !!!! Αχχχ τι ωραιααα θα γεμίσουμε τσουπρες :-)@Frogel μου πως είσαι εσύ αγάπη μου;;; Ρε κορίτσια μου να σας πω κάτι χαζό που με απασχολεί;;;; Η διαδικασία της εξωσωματικής είναι τέλος του μήνα αρχές του επόμενου και σκέφτομαι μήπως δεν πρέπει να μπαίνουμε τώρα σε τέτοιες διαδικασίες μέσα στα νοσοκομεία με αυτά που γίνονται;;; Η φαντάσου να είναι θετικό;;; Θα μου πεις και εμείς που είμαστε ήδη εγκυουλες πάθαμε τίποτα;;;!!! Αχχχ βρε κορίτσια μου πείτε μου και εσείς ότι λέω βλακείες!!!! Αφού σκέφτομαι αύριο να πάρω τον γιατρό να τον ρωτήσω!!! 

@Hope19 μου χαίρομαι πολύ για εσένα ,το σώμα σου είναι έτοιμο με την πρώτη εξωσωματική να υποδεχτεί και να φιλοξενήσει το μπεμπακι σου :-) ειμαι σίγουρη για εσένα και αισιοδοξη 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Εγώ δεν έχω κόψει τίποτα και πίνω και καπνίζω θα τα κόψω όλα όταν βγει θετική η χοριακη

Σε βρίσκω πολυυυυυ σωστή να ξέρεις :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλημέρα Ελενάκι μου! Αυτοί οι μήνες είναι δύσκολοι. Δεν μας έφταναν οι ιώσεις έχουμε και τον κοροναιο. Εμένα είχε φτάσει 41 πυρετό. Φαντάσου έχω δύο θερμόμετρα και πήρα και του γείτονα για να σιγουρευτώ. Έχουν όμως μεγάλη αντοχή τα ζουζουνακια! Εμείς άμα ήμασταν θα μας είχε μαζέψει το εκαβ!😆. Εντάξει ήμασταν σίγουρες ότι είναι κορίτσι! Το πρώτο μας νινακι μόνο γυναίκα θα μπορούσε να είναι! Πόσο χαίρομαι που είναι όλα καλά. Μεγάλωσε το λουλουδάκι!😊🥰😘💗

Κορίτσι μου μας τρέλαναν οι ιώσεις περαστικά στο ζουζούνι σου 💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...