Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μάρτης... γδάρτης και παλουκοκάφτης, αλλά και δημιουργός μπεμπέ


paradisebird

Recommended Posts

στις πριν 7 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Σ ευχαριστούμε πολύυυυ 💖💖💖 Ξεκίνησες εσύ τη διαδικασία;;

Εγώ αγαπακι θα ξεκινήσω με την πρώτη μέρα περιόδου δλδ τέλος του μήνα!!! Πέρασα την επιτροπή και από εβδομάδα πάω να πάρω τα φάρμακα να τα έχω στο ψυγείο μου έτσι μου είπε ο γιατρός :-) !!! Πως αισθάνεσαι εσύ;; :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Εγώ αγαπακι θα ξεκινήσω με την πρώτη μέρα περιόδου δλδ τέλος του μήνα!!! Πέρασα την επιτροπή και από εβδομάδα πάω να πάρω τα φάρμακα να τα έχω στο ψυγείο μου έτσι μου είπε ο γιατρός :-) !!! Πως αισθάνεσαι εσύ;; :-)

Με το καλό κοριτσάκι μου!!! Να δεις τι γρήγορα που θα περάσουν οι μέρες και θα έχεις το σποράκι στην κοιλιτσα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Με το καλό κοριτσάκι μου!!! Να δεις τι γρήγορα που θα περάσουν οι μέρες και θα έχεις το σποράκι στην κοιλιτσα 

Σε ευχαριστώ τόσο πολυυυυυυυ κορίτσακι μου !! Δεν με πειράζουν οι μέρες όσο να έχω όντως το μπεμπακι μου γιατί είμαι πολύ αισιόδοξη για ένα περίεργο λόγο και φοβάμαι μην προσγειωθω απότομα 😋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Περαστικά και πάλι στο ζουζούνι σου κορίτσακι μου άντε να ζεστάνει ο καιρός να ηρεμήσουμε όλοι 😉 !!!! Αχχχ τι ωραιααα θα γεμίσουμε τσουπρες :-)@Frogel μου πως είσαι εσύ αγάπη μου;;; Ρε κορίτσια μου να σας πω κάτι χαζό που με απασχολεί;;;; Η διαδικασία της εξωσωματικής είναι τέλος του μήνα αρχές του επόμενου και σκέφτομαι μήπως δεν πρέπει να μπαίνουμε τώρα σε τέτοιες διαδικασίες μέσα στα νοσοκομεία με αυτά που γίνονται;;; Η φαντάσου να είναι θετικό;;; Θα μου πεις και εμείς που είμαστε ήδη εγκυουλες πάθαμε τίποτα;;;!!! Αχχχ βρε κορίτσια μου πείτε μου και εσείς ότι λέω βλακείες!!!! Αφού σκέφτομαι αύριο να πάρω τον γιατρό να τον ρωτήσω!!! 

@Hope19 μου χαίρομαι πολύ για εσένα ,το σώμα σου είναι έτοιμο με την πρώτη εξωσωματική να υποδεχτεί και να φιλοξενήσει το μπεμπακι σου :-) ειμαι σίγουρη για εσένα και αισιοδοξη 😉

Αννια μου κοριτσάκι μου μαζί θα είμαστε εμείς στο ταξίδι αυτό και θα μας πάνε όλα καλά!! Δεν σου κρύβω κι εγώ φοβάμαι για τον ιό και πέρασε η σκέψη να περιμένω..  αλλά δεν ξέρω τι να κάνω! Είμαι αισιόδοξη κι εγώ. Μακάρι να μην προσγειώθω απότομα.. 😋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Αννια μου κοριτσάκι μου μαζί θα είμαστε εμείς στο ταξίδι αυτό και θα μας πάνε όλα καλά!! Δεν σου κρύβω κι εγώ φοβάμαι για τον ιό και πέρασε η σκέψη να περιμένω..  αλλά δεν ξέρω τι να κάνω! Είμαι αισιόδοξη κι εγώ. Μακάρι να μην προσγειώθω απότομα.. 😋

Αχχχ πόσο μέσα στο μυαλό μου είσαι !!! Τα ίδια γράφω παραπάνω ότι είμαι πολύ αισιόδοξη και φοβάμαι μην προσγειωθω!!! Εάν θυμάμαι καλά είσαι κ εσύ μικρή σε ηλικία ΕΕ;; Οπότε όπως μου έχει πει η@Taggeris είμαστε πιο εύκολα θετικές στις εξωσωματικες!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Αννια27 είπε:

Εγώ αγαπακι θα ξεκινήσω με την πρώτη μέρα περιόδου δλδ τέλος του μήνα!!! Πέρασα την επιτροπή και από εβδομάδα πάω να πάρω τα φάρμακα να τα έχω στο ψυγείο μου έτσι μου είπε ο γιατρός :-) !!! Πως αισθάνεσαι εσύ;; :-)

Αχχχ άντε πλησιάζει!! Ανυπομονώ για τη στιγμή που θα μας στείλεις το θετικό σου τεστάκι ❤️❤️❤️ Υπομονή λίγο έμεινε!! 🙏

Εγώ καλά αύριο έρχομαι Ελλάδα να δούμε τι θα γίνει!! Οι εμετοί έχουν μειωθεί και οι ανακατωσούρες αλλά υπάρχουν ακόμα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλά! Λίγο το έντερο με ενοχλεί σήμερα! Μάλλον θα φταίει η καρμπονάρα που έφαγα χθές!😁 Πριν 3 ημέρες τελείωσα με την περίοδο και μπαίνω δυναμικά στον αγώνα! Θα το κάψω τις επόμενες ημέρες!😆 Τώρα που δεν βγαίνουμε κι από το σπίτι θα έχουμε μπόλικο χρόνο!😘🥰

Χαχαχα να και ένα καλό που κάνει ο ιός!! Άντε δωστου να καταλάβει και μη πολυβγαίνετε εσείς και κολλήσετε πάλι 💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Frogel είπε:

Ναι κορίτσι μου λογικό το άγχος αλλά όπως μας έρχεται έτσι να το στέλνουμε από κει που ρθε..εγώ ήμουν πολύ χαλαρή γενικά αλλά σήμερα αγχώθηκα με τον κωλοϊο..πήγα νοσοκομείο για τις μηνιαίες εξετάσεις και κάποιος είπε ότι φέραν κρούσμα εκείνη την ώρα ενώ δεν ίσχυε τελικά και με έπιασε ένας πανικ..με έβαλα σε κατ'οικον περιορισμό τιμωρία χαχαχαχαχααχα...

Ετσιιιι κορίτσια βοηθάει το ρακακι και το κρασάκι εγώ τα είχα κόψει όλα όταν προσπαθούσαμε και καλά για να βοηθήσω την κατάσταση μετά αμέ εκραξε η αδερφή μου μου λέει πιες μωρη τωρα που μπορείς μπας και χαλαρώσεις και λίγο..εεεε το ριξα στο αλκοόλ και να το το μπεμπακι χαχαχαχαχαχα...να σου στείλουμε κι εμείς οι κρητικές όση ρακή θες..<3

Ααχ καταλαβαίνω, δεν είμαστε τώρα για τέτοιες περιπέτειες!! Τιμωρία λέει χαχαχ 😂 Τι να κάνουμε κ ο περιορισμός δε σώζει τα πάντα ..προσπαθούμε όσο μπορούμε να προσέχουμε και εμείς και οι δικοί μας κι ελπίζουμε 💕💞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Αχχχ πόσο μέσα στο μυαλό μου είσαι !!! Τα ίδια γράφω παραπάνω ότι είμαι πολύ αισιόδοξη και φοβάμαι μην προσγειωθω!!! Εάν θυμάμαι καλά είσαι κ εσύ μικρή σε ηλικία ΕΕ;; Οπότε όπως μου έχει πει η@Taggeris είμαστε πιο εύκολα θετικές στις εξωσωματικες!!!! 

Χαχαχα 😅 όντως τα ίδια σκεφτόμαστε!! Καλά θυμάσαι γλυκούλα μου.. είμαι 28μισι

Μακάρι όλα αυτά που κάνουμε να μας φέρουν τα μωράκια μας 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Χαχαχα 😅 όντως τα ίδια σκεφτόμαστε!! Καλά θυμάσαι γλυκούλα μου.. είμαι 28μισι

Μακάρι όλα αυτά που κάνουμε να μας φέρουν τα μωράκια μας 🥰

28 μισό; Υπάρχουν τέτοιες ηλικίες; Σε περνάω 10 χρόνια! Κέρδισα!😁😆😘🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Χαχαχα να και ένα καλό που κάνει ο ιός!! Άντε δωστου να καταλάβει και μη πολυβγαίνετε εσείς και κολλήσετε πάλι 💕

Ε! Ναι! Να μειώσουμε λίγο και την υπογεννητικότητα! Εξάλλου κάπως πρέπει να περνάμε ευχάριστα την ώρα μας!😆😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hope19 είπε:

Αννια μου κοριτσάκι μου μαζί θα είμαστε εμείς στο ταξίδι αυτό και θα μας πάνε όλα καλά!! Δεν σου κρύβω κι εγώ φοβάμαι για τον ιό και πέρασε η σκέψη να περιμένω..  αλλά δεν ξέρω τι να κάνω! Είμαι αισιόδοξη κι εγώ. Μακάρι να μην προσγειώθω απότομα.. 😋

Ολα καλα θα πανε καρδουλες μου ο γιατρος σας ξερει αν πρεπει να ξεκινησετε η οχι δεν θα σας βαλει σε κίνδυνο να ενημερωνεστε για ολα δεν ειναι κακο εγω θα σας ευχηθώ μεσα απο την καρδια μου καλη επιτυχία κ η παναγια θα ειναι στο πλάι σας🙏❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Αννια27 είπε:

Κορίτσι μου μας τρέλαναν οι ιώσεις περαστικά στο ζουζούνι σου 💕

Ευχαριστώ Αννια μου! 🥰💗Ευτυχώς τώρα είμαστε καλά! Μόνο εγώ έχω ένα βηχαλακι ακόμα! Άστα φοβάμαι να βγω έξω μην με πιάσει κανένας βηχας και με μπουζουριασει καμιά κλούβα για ύποπτο κρούσμα!😆😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Φοβάμαι το τοξόπλασμα! Αλλά έτσι πώς πάω με βλέπω να μην τρώω μαρούλι την επόμενη πενταετία!😆😆😆😆

Κοριτσάκι μου μην φοβάσαι καλό πλύσιμο και ξυδακι..ούτε εγώ έτρωγα στην αρχή από το φόβο μου αλλά μου ειπαν και γυναικολόγος και ενδοκρινολόγος ότι είναι πολύ καλό το μαρούλι και να μην φοβάμαι..όποτε τρώω..<3

στις πριν 1 ώρα, ο/η Αννια27 είπε:

Περαστικά και πάλι στο ζουζούνι σου κορίτσακι μου άντε να ζεστάνει ο καιρός να ηρεμήσουμε όλοι 😉 !!!! Αχχχ τι ωραιααα θα γεμίσουμε τσουπρες :-)@Frogel μου πως είσαι εσύ αγάπη μου;;; Ρε κορίτσια μου να σας πω κάτι χαζό που με απασχολεί;;;; Η διαδικασία της εξωσωματικής είναι τέλος του μήνα αρχές του επόμενου και σκέφτομαι μήπως δεν πρέπει να μπαίνουμε τώρα σε τέτοιες διαδικασίες μέσα στα νοσοκομεία με αυτά που γίνονται;;; Η φαντάσου να είναι θετικό;;; Θα μου πεις και εμείς που είμαστε ήδη εγκυουλες πάθαμε τίποτα;;;!!! Αχχχ βρε κορίτσια μου πείτε μου και εσείς ότι λέω βλακείες!!!! Αφού σκέφτομαι αύριο να πάρω τον γιατρό να τον ρωτήσω!!! 

@Hope19 μου χαίρομαι πολύ για εσένα ,το σώμα σου είναι έτοιμο με την πρώτη εξωσωματική να υποδεχτεί και να φιλοξενήσει το μπεμπακι σου :-) ειμαι σίγουρη για εσένα και αισιοδοξη 😉

Αγάπη μου γλυκιά κάνε μια ερώτηση στο γιατρό σου να μην έχεις καμία αμφιβολία θα σε βοηθήσει πιστευω..μην αγχώνεσαι αγαπημένη μου με πολύ προσοχή και χωρίς πανικό θα το περάσουμε κι αυτό..έχω την ελπίδα ότι ο καιρός μας στην Ελλάδα μας θα βοηθήσει να περιοριστεί..δηλαδή κορίτσι μου πως είναι τα επόμενα βήματα σογ??ξεκινάς φάρμακα έρχεται περίοδος και κάνεις εμβρυομεταφορα Απρίλη ας πουμε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Την αγαπησα την φωτογραφία σας αρεσει κουκλες μου? 🥰🥰🥰

IMG_20200312_223950_124.jpg

Υπέροχη! Αλλά το χεράκι μου έρχεται να το φάω! Τρελαίνομαι για τα βαθουλωματακια που έχουν τα μωρά κάτω από τα δαχτυλακια!🥰🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Εγώ αγαπακι θα ξεκινήσω με την πρώτη μέρα περιόδου δλδ τέλος του μήνα!!! Πέρασα την επιτροπή και από εβδομάδα πάω να πάρω τα φάρμακα να τα έχω στο ψυγείο μου έτσι μου είπε ο γιατρός :-) !!! Πως αισθάνεσαι εσύ;; :-)

Με το καλό κορίτσι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Ααχ καταλαβαίνω, δεν είμαστε τώρα για τέτοιες περιπέτειες!! Τιμωρία λέει χαχαχ 😂 Τι να κάνουμε κ ο περιορισμός δε σώζει τα πάντα ..προσπαθούμε όσο μπορούμε να προσέχουμε και εμείς και οι δικοί μας κι ελπίζουμε 💕💞

Καλησπέρα και από εμένα κορίτσια...Θα με χαρακτήριζα φοβισμένη κ μένα...Τι να κάνουμε... Προσοχή κ σπιτάκι κ ο θεός να βάλει το χέρι του!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Ε! Ναι! Να μειώσουμε λίγο και την υπογεννητικότητα! Εξάλλου κάπως πρέπει να περνάμε ευχάριστα την ώρα μας!😆😘

Σωστήηηη χαχαχα 😄😄😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Υπέροχη! Αλλά το χεράκι μου έρχεται να το φάω! Τρελαίνομαι για τα βαθουλωματακια που έχουν τα μωρά κάτω από τα δαχτυλακια!🥰🥰🥰🥰

Χαχαχα εγω τα τρωω καθε μερα δεν αφηνω μερα ν παει χαμένη 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🌹🌹🌹

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

28 μισό; Υπάρχουν τέτοιες ηλικίες; Σε περνάω 10 χρόνια! Κέρδισα!😁😆😘🥰

Έλα κοριτσάρα μου πιπινακι είσαι κι εσύ!! Εγώ όσο και να μεγαλώσω θα νοιώθω 25 πάντως χαχαχα 😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Ελενακι12 είπε:

Την αγαπησα την φωτογραφία σας αρεσει κουκλες μου? 🥰🥰🥰

IMG_20200312_223950_124.jpg

Είναι ότι πιο όμορφο είδα σήμερα γλυκουλα μου και αλήθεια στο λέω μου έφτιαξε τη μέρα!! Να χαίρεσαι το παιδάκι σου και με το καλό και το μωράκι στη κοιλίτσα σου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Είναι ότι πιο όμορφο είδα σήμερα γλυκουλα μου και αλήθεια στο λέω μου έφτιαξε τη μέρα!! Να χαίρεσαι το παιδάκι σου και με το καλό και το μωράκι στη κοιλίτσα σου! 

Καλημέρα ομορφιά μου σε ευχαριστώ πάρα πολύ κ χαιρομαι πολυ που σου εφτιαξα την μερα🥰🥰🥰🥰🌹

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια με αισιοδοξία....να σας πω κ τον δικό μου πόνο.. χαχαχαχαχα.. περιμένω περίοδο 18-19 αλλά από χθες κ ειδικά σήμερα νιώθω όπως όταν ήμουν έγκυος... φοβάμαι να πάρω τεστ κ προσπαθώ να σκέφτομαι ότι θα είναι απλά μια βαριά περίοδος!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου περιμενω στις 17/3 !!! 
επαφες ειχαμε 10η 11η 13η 14η με κυκλο 28-29.!!! Ευχομαι καλα αποτελεσματα σε ολες οσες περιμενουν τωρα κοντα 🥰🥰 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...