Μετάβαση σε περιεχόμενο

Λέτε να έγινε το θαύμα;;


Theodora21

Recommended Posts

Κοριτσια καλησπερα εγω προσπαθω εδω και εξι μηνες με τον αντρα για να μεινω εγκυος αλλα τιποτα μεχρι τωρα Κάθε φορά που έβλεπα την περίοδο να απογοητευόμουν εχω  σταθεροτατο κυκλο 28 με 29 περιπου κ μια εβδομαδα πριν την περιοδο ειχα παντα πονους στην κοιλια κ στην μεση κ το στηθος μου ηταν παντα πολυ Πρησμένο κ πετρα Αυτή τη φορά όμως ενώ είμαι μία μέρα πριν την περίοδο δεν έχω καθόλου πόνους ούτε στη μέση ούτε στην κοιλιά το μόνο που έχω είναι λίγο το στήθος μου δεν είναι ακριβώς πρησμένο είναι μαλακό αλλά πονάει όταν το πιάνω και Και κάποιες μέρες πονοκέφαλο αυτό που μου κάνει εντύπωση όμως είναι ότι έχω Επί δυο εβδομάδες 37,2 που εγώ πάντα ήμουνα 36 και κάτω θερμοκρασία σώματος Λέτε να έγινε το θαύμα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • admin changed the title to Λέτε να έγινε το θαύμα;;
στις πριν 15 ώρες, ο/η Theodora21 είπε:

Κοριτσια καλησπερα εγω προσπαθω εδω και εξι μηνες με τον αντρα για να μεινω εγκυος αλλα τιποτα μεχρι τωρα Κάθε φορά που έβλεπα την περίοδο να απογοητευόμουν εχω  σταθεροτατο κυκλο 28 με 29 περιπου κ μια εβδομαδα πριν την περιοδο ειχα παντα πονους στην κοιλια κ στην μεση κ το στηθος μου ηταν παντα πολυ Πρησμένο κ πετρα Αυτή τη φορά όμως ενώ είμαι μία μέρα πριν την περίοδο δεν έχω καθόλου πόνους ούτε στη μέση ούτε στην κοιλιά το μόνο που έχω είναι λίγο το στήθος μου δεν είναι ακριβώς πρησμένο είναι μαλακό αλλά πονάει όταν το πιάνω και Και κάποιες μέρες πονοκέφαλο αυτό που μου κάνει εντύπωση όμως είναι ότι έχω Επί δυο εβδομάδες 37,2 που εγώ πάντα ήμουνα 36 και κάτω θερμοκρασία σώματος Λέτε να έγινε το θαύμα;;

Μακάρι να έγινε το θαύμα σας!!! Κάνε τεστ την ημέρα που περιμένεις κανονικά περίοδο ή πάνε για μια χοριακη!! Μακάρι να είσαι εγκυουλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Valxris είπε:

Μακάρι να έγινε το θαύμα σας!!! Κάνε τεστ την ημέρα που περιμένεις κανονικά περίοδο ή πάνε για μια χοριακη!! Μακάρι να είσαι εγκυουλα

Ααχχ δεν ξερεις ποσο το θελω αυριο κανονικα ειναι να μου ερθει ελπιζω Να μην ερθει πολυ αγχος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 22/2/2020 at 3:54 ΜΜ, ο/η Theodora21 είπε:

Ααχχ δεν ξερεις ποσο το θελω αυριο κανονικα ειναι να μου ερθει ελπιζω Να μην ερθει πολυ αγχος

Γλυκιά μου μην αγχώνεσαι... Ότι έγινε έγινε.. Δε βοηθά σε κάτι κ όταν κάνεις υπομονή 6 μήνες, 1 χρόνο, 2 κλπ δεν είναι τπτ οι 2 μέρες παραπάνω αναμονή.. Εύχομαι να είσαι και να μας πεις όμορφα νέα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και τελικα δεν ειμαι εγκυος αδιαθετησα με δυο μερες καθυστερηση καθε μηνα νομιζω οτι ειμαι εγκυος καθε μηνα η καρδια κ το μυαλο μ  ελπιζουν  νομιζω οτι εχω συμπτωματα εγκυμοςυνης κ μετα σ ερχεται περιοδος απογοητευεσαι στενοχωριεσαι δεν  εχεις με κανεναν να τα μοιραστεις ολα αυτα που βιωνεις ακουω αλλες που μενουν εγκυες χωρις καν να προσπαθουν  Και με πιανουν τα κλαματα Γιατι εμεις που το θελουμε τοσο δεν ερχεται και περιμενεις με αγωνια να περασουν οι μερες να δεις αν θα σ ερθει η περιοδος η οχι οι μερες αυτες δεν περνουν με τιποτα ομως αυτη την φορα ειπα στον εαυτο μ δεν προκειται να το ξανα σκεφτεις  να ξανα αγχωθεις  τελειωσε δεν θελω να τα ξαναζησω ολα αυτα ειμαι μολις 32 χρονων και εχω μαραζωσει εδω και κατι μηνες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Theodora21 είπε:

Και τελικα δεν ειμαι εγκυος αδιαθετησα με δυο μερες καθυστερηση καθε μηνα νομιζω οτι ειμαι εγκυος καθε μηνα η καρδια κ το μυαλο μ  ελπιζουν  νομιζω οτι εχω συμπτωματα εγκυμοςυνης κ μετα σ ερχεται περιοδος απογοητευεσαι στενοχωριεσαι δεν  εχεις με κανεναν να τα μοιραστεις ολα αυτα που βιωνεις ακουω αλλες που μενουν εγκυες χωρις καν να προσπαθουν  Και με πιανουν τα κλαματα Γιατι εμεις που το θελουμε τοσο δεν ερχεται και περιμενεις με αγωνια να περασουν οι μερες να δεις αν θα σ ερθει η περιοδος η οχι οι μερες αυτες δεν περνουν με τιποτα ομως αυτη την φορα ειπα στον εαυτο μ δεν προκειται να το ξανα σκεφτεις  να ξανα αγχωθεις  τελειωσε δεν θελω να τα ξαναζησω ολα αυτα ειμαι μολις 32 χρονων και εχω μαραζωσει εδω και κατι μηνες 

Κορίτσι μου σε καταλαβαίνω απόλυτα! Δική μου συμβουλή είναι να κάνετε ένα έλεγχο εφόσον όπως βλέπω έχετε κλείσει 6 μήνες προσπάθειων. Όλα γίνονται για κάποιο λόγο! Όταν θα είναι η κατάλληλη στιγμή για σένα και τον αντρούλη σου να σας έρθει το νιννάκι θα σας έρθει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Άντρεα είπε:

Κορίτσι μου σε καταλαβαίνω απόλυτα! Δική μου συμβουλή είναι να κάνετε ένα έλεγχο εφόσον όπως βλέπω έχετε κλείσει 6 μήνες προσπάθειων. Όλα γίνονται για κάποιο λόγο! Όταν θα είναι η κατάλληλη στιγμή για σένα και τον αντρούλη σου να σας έρθει το νιννάκι θα σας έρθει!

 

στις πριν 3 ώρες, ο/η Άντρεα είπε:

Κορίτσι μου σε καταλαβαίνω απόλυτα! Δική μου συμβουλή είναι να κάνετε ένα έλεγχο εφόσον όπως βλέπω έχετε κλείσει 6 μήνες προσπάθειων. Όλα γίνονται για κάποιο λόγο! Όταν θα είναι η κατάλληλη στιγμή για σένα και τον αντρούλη σου να σας έρθει το νιννάκι θα σας έρθει!

Καλησπερα καλη μ εγω εχω κανει ελεγχο κ ο γυναικολογος μου λεει οτι ειναι ολα ενταξει λεω στον αντρα μ να κανει εναν ελεγχο κ εκεινος στο σπερμα μηπως εχει εκεινος καποιο θεμα αλλα δεν θελει ειναι δυσκολο για τους αντρες να το δεχτουν εντωμεταξυ το σπερμα του καποιες φορες ειναι καπως περιεργο ειναι σαν τζελ δεν ξερω αν καταλαβαινεις πως ειναι δεν ξερω τι να κανω για να τον πεισω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Theodora21 είπε:

 

Καλησπερα καλη μ εγω εχω κανει ελεγχο κ ο γυναικολογος μου λεει οτι ειναι ολα ενταξει λεω στον αντρα μ να κανει εναν ελεγχο κ εκεινος στο σπερμα μηπως εχει εκεινος καποιο θεμα αλλα δεν θελει ειναι δυσκολο για τους αντρες να το δεχτουν εντωμεταξυ το σπερμα του καποιες φορες ειναι καπως περιεργο ειναι σαν τζελ δεν ξερω αν καταλαβαινεις πως ειναι δεν ξερω τι να κανω για να τον πεισω

Τι εξετάσεις έχεις κάνει εσύ αν επιτρέπεται; Είναι δύσκολο το ξέρω, αν λαχταρά όμως το νιννάκι θα το κάνει! Για όλους είναι δύσκολο, βάζουν όμως ευτυχώς προτεραιότητες! Ναι νομίζω κατάλαβα τι εννοείς για το σπέρα, δεν ξέρω αν αυτό σημαίνει κάτι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Άντρεα είπε:

Τι εξετάσεις έχεις κάνει εσύ αν επιτρέπεται; Είναι δύσκολο το ξέρω, αν λαχταρά όμως το νιννάκι θα το κάνει! Για όλους είναι δύσκολο, βάζουν όμως ευτυχώς προτεραιότητες! Ναι νομίζω κατάλαβα τι εννοείς για το σπέρα, δεν ξέρω αν αυτό σημαίνει κάτι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πριν εξι μηνες που ξεκινησαμε να προσπαθουμε εκανα προγγενητικο ελεγχο που μ ειπε ο γυναικολογος μου αιματολογικες τεστ παπ και καποιες αλλες που δεν θυμαμαι τωρα κ μ ειπε ο γυναικολογος μ οτι ολα ειναι καλα τωρα δεν ξερω τι φταιει..οσο για το θα με το σπερμα του ειναι κατι που με ανησυχει πολυ κ μ εχει κολλησει στο μυαολο πτι αυτο μπορει να φταει δεν του το λεω ομως γ να μην αισθανθει ασχημα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παιζει μεγαλο ρολο και το αγχος δυστυχως. Και γω προσπαθουσα πολυ καιρο μεχρι να ερθει το πρωτο μου παιδακι και μαλλον το αγχος που το ηθελα πολυ δε βοηθουσε. Εκανα τις εξετασεις μας ολα μια χαρα. Μεχρι που ειχα κανει υστεροσαλπιγγογραφημα για πρωτη φορα. Εφυγε το αγχος με ανοικτες σαλπιγγες και αμεσως στον ιδιο κυκλο εμεινα εγκυος. Τωρα ξανα προσπαθουμε εδω και λιγους μηνες παλι τιποτα. Αυτον το μηνα πηγα και εκανα υστεροσαλπιγγογραφημα ξανα μετα απο 5 χρονια και τωρα περιμενω για να αδιαθετησω σε λιγες μερες. Εκανα τεστ χθες και σημερα και βγηκε 2η γραμμουλα πολυ αχνη και στα 2. Αυριο θα κανω χοριακη να συγουρευτω. Αν ολα ειναι οπως την πρωτη φορα και ειμαι τοτε απο τις εμπειριες μου εχω να πω οτι η υστεροσαλπιγγογραφια βοηθα στο φουλ καποιους που δεν εχουν καποιο αλλο θεμα. Μου το ειπαν εξαλου και εκει που πηγα να την κανω. Μην το σκεφτεις και αν δεν εχεις κανει βαλτο αμεσως στο προγραμμα σου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σημερα εκανα τη χοριακη και βγηκε θετικη. Οποταν τωρα σου λεω με σιγουρα για το υστεροσαλπιγγογραφημα. Με βοηθησε αμεσως για δευτερη φορα. Σου ευχομαι τα καλυτερα συντομα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...