Μετάβαση σε περιεχόμενο

Νιώθω το μωρό ή είναι έντερα ;;


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια μου!! Είμαι 18+4 και χθες το βράδυ που ήμουν ξαπλωμένη είχα βάλει το χέρι μου στην κοιλιά μου κ ένιωσα 3 φορές μέσα σε 10 λεπτά κάτι ανεπαίσθητα χτυπηματάκια. Λέτε να ήταν το μωρό ή τα εντερα ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η irenefron είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου!! Είμαι 18+4 και χθες το βράδυ που ήμουν ξαπλωμένη είχα βάλει το χέρι μου στην κοιλιά μου κ ένιωσα 3 φορές μέσα σε 10 λεπτά κάτι ανεπαίσθητα χτυπηματάκια. Λέτε να ήταν το μωρό ή τα εντερα ;;

Καλημέρα κορίτσι! Πολύ πιθανό να ήταν το μωράκι σου! Είσαι 19η εβδομάδα! Βασικά πιστεύω ότι δεν ήταν το έντερο κι ότι άρχισε το νινακι σου να δηλώνει την παρουσία του. Αν το νιώσεις πάλι αυτές τις ημέρες τότε σίγουρα είναι αυτό!💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η irenefron είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου!! Είμαι 18+4 και χθες το βράδυ που ήμουν ξαπλωμένη είχα βάλει το χέρι μου στην κοιλιά μου κ ένιωσα 3 φορές μέσα σε 10 λεπτά κάτι ανεπαίσθητα χτυπηματάκια. Λέτε να ήταν το μωρό ή τα εντερα ;;

Καλησπερα! Πολυ πιθανον να ηταν το μωρο, η αισθηση δεν εχει καμια σχεση με το εντερο! Και εγω τόσο ήμουν οταν το ενιωσα πρωτη φορα αλλά μεχρι να σιγουρευτω περασαν 2 βδομαδες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κι από μενα!!Όπως λενε τα περισσοτερα κορίτσια είναι το μωρο! Εχει μια ξεχωριστη αισθηση...Κι εγω ημουν 16-17 όταν αρχισα να το νιώθω και νομιζα τοτε ότι είναι συσπασεις αλλα όχι!🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ήμουν σίγουρη γτ διάβαζα ότι το νιώθεις σαν φτερούγισμα. Εμένα όμως ήταν σαν κλωτσιτσες ελαφριές !!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η irenefron είπε:

Δεν ήμουν σίγουρη γτ διάβαζα ότι το νιώθεις σαν φτερούγισμα. Εμένα όμως ήταν σαν κλωτσιτσες ελαφριές !!❤️

Και εγω το ιδιο σκεφτομουν τοτε. Το φτερουγισμα το ενιωσα λιγο αργοτερα νομιζω. Στην αρχη θα το περιεγραφα σαν την αισθηση οταν "παιζει" το ματι σου. Ετσι το ενιωθα εγω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η AnaKok είπε:

Και εγω το ιδιο σκεφτομουν τοτε. Το φτερουγισμα το ενιωσα λιγο αργοτερα νομιζω. Στην αρχη θα το περιεγραφα σαν την αισθηση οταν "παιζει" το ματι σου. Ετσι το ενιωθα εγω...

Ναι ναι αυτό ακριβώς !! Το είχα νιώσει μια φορά την 13η εβδομάδα αλλά λέω αποκλείεται τόσο νωρις. Κ μετά την 18η πιο έντονα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα εγώ τώρα πλέον 27 εβδ το ένιωσα 14 εβδ σαν μπουρμουληθρες και μετά όντως σαν μικρά χτθπηματακια τωωωρα κάνει βόλτες σε όλη την κοιλιά όσο δυναμώνει τόσο πιο δυνατά και αισθητά τα νιώθεις όλα πρώτο μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...